Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Pracownik NEWAG
1 WACŁAW Rys MYSLENICE M 60+ - ZARABIE-biega NIE
2 Dominik Piwowarczyk Kraków M 30-39 1 #AdamCzerwińskiTeam NIE
3 Grzegorz PRADEL Kraków M 50-59 1 JW 4686 NIE
4 Magdalena Wrońska Jasło K 40-49 - - NIE
5 Krzysztof Nowak Zabierzów Bocheński M 50-59 - Gimnazjalny K.S Grunwald Niepołomice NIE
6 Bartłomiej Olbrych Binarowa M 30-39 - nastopy.pl Running Team NIE
7 Mateusz Mikulski Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
8 MATEUSZ GOLONKA GORLICE M 20-29 - GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL NIE
9 Robert Małecki Nowy Sącz M 50-59 1 Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu NIE
10 LEOPOLD JAMRO GORLICE M 60+ - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
11 Katarzyna Albrycht Krościenko Wyżne K 30-39 1 - NIE
12 Paweł Zach Sienna M 40-49 1 NEWAG TAK
13 Krzysztof Prokop Nowy Sącz M 50-59 1 Zespół Szkół Samochodowych NIE
14 Dariusz Faron Nowy Sącz M 40-49 1 Faronik Team NIE
15 Łukasz Sierotowicz Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
16 Zbigniew Szpila Nowy Sącz M 40-49 1 Sądecka Grupa Biegowa NIE
17 Arkadiusz Buźniak Nowy Sącz M 30-39 1 BRYGADA BESKIDÓW NIE
18 DANIEL WOSIK Kunów M 30-39 - Daniel Wosik Tervel Team NIE
19 Andrzej Borek Nawojowa M 50-59 - TenisAsNowySącz/VisegradMaratonRytro NIE
20 Mieczysław Miś Strzeszyce M 50-59 1 Strzeszyce NIE
21 Paweł Smędowski Sękowa M 20-29 - GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
22 Szymon Wcześny Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
23 Marcin Jasiński Nowy Sącz M 40-49 1 PWSZ w Nowym Sączu NIE
24 Krzysztof Jaworski Stary Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
25 Karol Lisowski Nawojowa M 20-29 1 - NIE
26 Tadeusz Jurczak Wielogłowy M 50-59 - - NIE
27 Szymon Kołek Nowy Sącz M 50-59 1 - NIE
28 Jozef DZIKOWSKI Tymowa M 60+ - BKB Victoria Brzesko NIE
29 Agnieszka Kiełbasa Ptaszkowa K 20-29 1 - NIE
30 Elżbieta Górka Grybów K 30-39 - Ambasador Festiwalu biegowego NIE
31 Bogdan Roman Dominikowice M 50-59 - UKSJunior Siary NIE
32 Edward Uhorczak Sosnowiec M 60+ 1 Accelor Mittal Dąbrowa Górnicza NIE
33 Czesław Łękawski Rytro M 50-59 1 UKS RYTER NIE
34 Andrzej Długosz Równe M 50-59 1 TurbOMorsY NIE
35 HELENA WSZOŁEK Kraków K 60+ 1 - NIE
36 Marcin Wielosik Kadcza M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
37 Stefan Baran Nowy Sącz M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
38 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz K 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
39 Beata Wrońska Jasło K 30-39 - - NIE
40 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz M 50-59 1 WB NIE
41 Mariusz Szczurek Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
42 Sławomir Walter Nowy Sącz M 50-59 1 W.B. NIE
43 Marek Tomasiak Barcice M 50-59 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
44 Jakub Dziedzic podegrodzie M 30-39 1 NEWAG TAK
45 Jerzy Kamiński Szymbark M 50-59 1 Maraton Gorlice NIE
46 Krzysztof Kordys Kraków M 30-39 1 - NIE
47 Krzysztof Piotrowicz Nowy Sącz M 50-59 1 NEWAG TAK
48 Kamil Kościółek Nowy Sącz M 20-29 1 Newag TAK
49 Leszek Pytel Klęczany M 60+ - - NIE
50 Tomasz Pociecha Kryg M 30-39 1 TLC-GORLICE NIE
51 Mateusz Baran Szymbark M 20-29 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
52 Regina Kulka Ropa K 20-29 1 - NIE
53 Sylwester Lepiarz WRONÓW M 20-29 - LKB RUDNIK NIE
54 Patrycja Kurczab Limanowa K 30-39 1 NEWAG S.A. TAK
55 WITOLD FILAS Krynica Zdrój M 60+ - - NIE
56 Marek Nadkański Mszana Górna M 50-59 1 MOK Mszana Dolna NIE
57 Paulina Golec Kraków K 30-39 1 - NIE
58 Michał Dalewski Nowy Sącz M 30-39 1 NEWAG TAK
59 Janek Mandat Oleśnica M 50-59 1 KB Lupus Oleśnica NIE
60 Lilla Kubacka-Pyrc Limanowa K 40-49 1 - NIE
61 Marian Ryżak Rytro M 50-59 1 NEWAG Nowy Sącz TAK
62 Krystian Konopka Nowy Sącz M 30-39 1 FundacjaNaRatunek NIE
63 Grzegorz Gucwa Bobowa M 30-39 - RUNNING BOBOWA NIE
64 Marek Tokarczyk Nowy Sącz M 40-49 1 @ NIE
65 Marek Buda Nowy Sącz M 50-59 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
66 Artur Janczyk Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
67 Ewa Kucharska Pszczyna K 30-39 - CA Aktywni NIE
68 Aleksander Dragan Kielce M 20-29 - - NIE
69 Marek Stępień Poręba Spytkowska M 50-59 1 Majster Sport Team NIE
70 Irena Guziak Nowy Targ K 40-49 1 - NIE
71 Robert Faron Zalesie M 40-49 1 Salco Garmin Team NIE
72 Ryszard Pudzisz Ludżmierz M 50-59 1 - NIE
73 Jarosław Kisiński Nowy Sącz M 40-49 1 COMP TEAM / NOVITUS NIE
74 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
75 Robert Radzik Biała Niżna M 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
76 Marcin Bartosiewicz SŁOMNIKI M 30-39 1 PGB Sportowa Paczka NIE
77 Franciszek Dlugosz mlodow M 50-59 1 Newag TAK
78 Marta Niemiec Krynica-Zdrój K 50-59 1 -- NIE
79 Darek Dolega Radom M 50-59 1 Biegiem Radom! NIE
80 Paweł Myjak Krzyżówka M 30-39 - Uks ,,Fenix,, Krzyżówka NIE
81 Laburda Kinga Kraków K 30-39 1 KLIfornia TRI NIE
82 Jacek Palka Dobra M 30-39 1 KLIforniaTRI NIE
83 Ania Sołtysik Nowy Sącz K 30-39 1 Ambasador Festiwalu Biegowego NIE
84 Janusz Kajder Nowy Sącz M 40-49 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
85 Stanislaw Lancucki Stalowa Wola M 60+ - Stalowowolski Klub Biegacza NIE
86 Edward Antolak Katowice M 60+ 1 TKKF Saturn Czeladź NIE
87 Marcin Chlipała Szczawa M 30-39 - - NIE
88 Robert Czech Kraków M 40-49 1 - NIE
89 Ladislav Šimko Podolínec M 50-59 - Bežecký klub Stará Ľubovňa NIE
90 Magdalena Lisowska Nawojowa K 16-19 1 - NIE
91 Jakub Sarnik Nowy Sącz - - SP nr 20 Nowy Sącz NIE
92 Szymon Poremba Nowy Sącz M 20-29 - Szost Team NIE
93 Arkadiusz Śliwa Krynica - Zdrój M 30-39 1 Sportowa krynica NIE
94 Łukasz Trzepak Wysowa-Zdrój M 20-29 1 - NIE
95 Ryszard Kobajło Grodek nad Dunajcem K 50-59 - MOK Mszana Dolna NIE
96 Angelika Brończyk Nowy Sącz K 20-29 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
97 Robert Łopuch Łabowa M 40-49 1 RUDY 102 NIE
98 Rafał Bogusławski Nowy Sącz M 40-49 1 brak NIE
99 Jakub Kubisz Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
100 Arkadiusz Złocki Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
101 Piotr Jaśtal Domaszowice M 20-29 - LKB Rudnik / AZS UJK Kielce NIE
102 Wojciech Rostocki Stary Sącz M 20-29 1 SzostTeam NIE
103 Dariusz Ruman Stary Sącz M 30-39 1 - NIE
104 Emil Dobrowolski Chotomów M 30-39 1 LŁKS Prefbet Śniadowo NIE
105 Ladislav Maras Presov M 50-59 - MARAS team NIE
106 Irena Kisińska Nowy Sącz K 40-49 1 VISEGRAD MARATON RYTRO NIE
107 Patryk Zabawa GORLICE M 20-29 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
108 Małgorzata Siembida Ulanów K 40-49 - STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
109 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz M 40-49 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
110 JACEK JANUS Ptaszkowa M 40-49 1 NEWAG TAK
111 Patryk Marmon Nawojowa M 20-29 1 AZS AWF Kraków NIE
112 Jerzy Matląg Nowy Sącz M 60+ - - NIE
113 Marek Podraza GORLICE M 50-59 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
114 Stanisław Tomasik Szymbark M 30-39 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
115 Maciej Majda Nowy Sącz M 30-39 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
116 Natalia Sołdra nowy sacz K 20-29 - - NIE
117 Anna Bodziony niskowa K 30-39 - Start Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro NIE
118 Piotr Tokarczyk Przysietnica M 20-29 1 BRYGADA BESKIDÓW NIE
119 Kamila Pobłocka-Dobrowolska Chotomów K 20-29 1 UKS Ekonomik Maratończyk Lębork NIE
120 Kazimierz Wawrzyniak Nowy Sącz M 60+ - Visegrad Maraton Rytro NIE
121 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz K 40-49 1 - NIE
122 Michał Szymański Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
123 Piotr Broniszewski Stary Sącz M 20-29 1 SZOST TEAM NIE
124 Karolina Giza WIELICZKA K 20-29 - - NIE
125 Adam Wójcik Chocznia M 20-29 1 - NIE
126 Tomasz Dyda Nowy Sącz M 40-49 1 Koalicja Nowosądecka NIE
127 Ireneusz Trojan Nowy Sącz M 30-39 1 Andrzej Tokarz Gruop | Rób to co Kochasz NIE
128 Krystyna Wojslaw Nowy Sącz K 50-59 1 TEAM SZOST NIE
129 Tomasz Ziobrowski Nowy Sącz M 30-39 - Ziobrowski Team NIE
130 Hubert Wierdak Korczyna M 40-49 1 aktywnakorczyna.pl NIE
131 Klaudia Kolegowicz Klęczany K 20-29 - BEFIT24TEAM TAK
132 Szymon Dziedzic Nowy Sącz M 20-29 - - TAK
133 Małgorzata Duda Nowy Sącz K 30-39 1 NEWAG TAK
134 Łukasz Świerad Nowy Sącz M 40-49 1 Run 4 Fun Team NIE
135 Mariusz Jagiełka Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
136 Rafał Sułkowski Limanowa M 16-19 1 - NIE
137 Sebastian Kantor Nowy Sącz M 30-39 1 Run 4 Fun Team NIE
138 Paweł Lorek nowy sacz M 40-49 1 RUN 4 FUN TEAM NIE
139 Kamil Jacak Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
140 Bartłomiej Walczyński Nowy Sącz M 40-49 1 Myszka Run Team NIE
141 Konrad Piotrowski Nowy Sącz M 30-39 1 NEWAG TAK
142 Wojciech Drozd Muszyna M 50-59 - - NIE
143 Arkadiusz Mucha Krynica-Zdrój M 20-29 1 NEWAG S.A TAK
144 Sylwia Wardęga podegrodzie K 20-29 1 NEWAG / BodyiCoach TAK
145 Anna Nowak Limanowa K 30-39 1 SP 1 Przyszowa NIE
146 James Macfarlane nowy sacz M 40-49 - - NIE
147 Teresa Mróz Krynica-Zdrój K 50-59 1 - NIE
148 Janusz Wójcik Raba Wyżna M 50-59 1 MOK Mszana Dolna NIE
149 Amadeusz Rejentowicz Nowy Sącz M 16-19 - Dunajec Nowy Sącz NIE
150 Bogusława Polak Myślenice K 50-59 1 - NIE
151 Marcin Morański Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
152 Marek Sajdak Powroźnik M 40-49 1 - NIE
153 Paweł Buchman Stary Sącz M 40-49 1 Buchmanków NIE
154 Rafał Szewczyk Nowy Sącz M 40-49 - Krav Maga Nowy Sącz NIE
155 Monika Gizowska Brzezna K 40-49 1 TurbOMorsY NIE
156 Danka Jendrichovska Raznany K 50-59 - MARAS team TAK
157 Bogdan Janik Nowy Targ M 50-59 1 Nowy Targ Runners NIE
158 Grzegorz Rosłoński Szymbark M 20-29 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
159 ROBERT LIPIŃSKI Tarnów M 50-59 1 Nie jesteś sam NIE
160 Tomas Democko Spišska Nova Ves, Slovacia M 30-39 - MARAS team NIE
161 Mariusz Kmak GORLICE M 30-39 1 gorlicka grupa biegowa NIE
162 Grzegorz Wołoszyn Muszyna M 30-39 - - NIE
163 Sławomir Szczepaniak Stary Sącz M 40-49 1 JulkaTeam Stary Sącz NIE
164 Stanisław Prymula Krościenko n/Dunajcem M 40-49 1 Krościenko n/D NIE
165 Przemysław Widlak Kamionka Wielka M 30-39 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
166 Damian Sulicz Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
167 Daniel Chmielowiec Szymbark M 30-39 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
168 Jarosław Biedroń Nowy Sącz M 40-49 1 Koalicja Nowosądecka NIE
169 Karolina Michalik Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
170 Jaroslaw Joniec nowy sacz M 40-49 1 - NIE
171 Konrad Sopala Nowy Targ M 20-29 1 - NIE
172 Aleksander Szczepaniak Stary Sącz M 40-49 1 JulkaTeam Stary Sącz NIE
173 Wojciech Tarasek Stara Wieś M 20-29 1 NEWAG TAK
174 Marcin Pażucha Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
175 Monika Hasior-Krzak Nowy Sącz K 30-39 - - NIE
176 Jacek Żelasko Nowy Sącz M 40-49 1 Koalicja Nowosądecka NIE
177 Maciej Dusza Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
178 kamila hejmej Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
179 Tomasz Palka Kraków - 1 KLIfornia TRI NIE
180 Maciej Rydzanicz Powroźnik M 30-39 1 - NIE
181 Bogusław Iwański Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
182 Grzegorz Krerowicz nowy sacz M 40-49 1 biegam bo lubie NIE
183 TOMASZ SUROWIAK Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
184 Kamil Janik Gołkowice M 20-29 1 Newag TAK
185 Paweł Chlipała Kamienica M 20-29 1 MG IX Stajnia Burger Pub Nowy Sącz NIE
186 Mariusz Papież tymbark M 30-39 1 MOK Mszana Dolna NIE
187 ROBERT KRASOWSKI przyszowa M 50-59 - KS Krokus Przyszowa NIE
188 Marek Zelek Łososina Dolna M 20-29 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
189 Damian Kolegowicz Kraków M 20-29 1 BeFit24Team NIE
190 Bartłomiej Owsianka Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
191 Tomasz Kołek Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
192 Natalia Repelewicz nowy sacz K 20-29 1 - NIE
193 Grzegorz Knop Nowy Sącz M 30-39 1 NEWAG TAK
194 Kasia Kmieć Perła K 30-39 - - NIE
195 Rafał Cabała przyszowa M 40-49 1 Krokus Przyszowa NIE
196 Maciej Hassak GORLICE M 30-39 - GKC GORLICE NIE
197 Arnold Berezowski Nowy Sącz M 20-29 1 Biker Team NIE
198 Marcin Berezowski Nowy Sącz M 40-49 1 Biker Team NIE
199 Beata Berezowska Nowy Sącz K 40-49 1 Biker Team NIE
200 Justyna Potaczek niedźwiedź K 30-39 1 MOK MSZANA DOLNA NIE
201 Grzegorz Tyrpak Nowy Sącz M 30-39 - Dolina Dunajca NIE
202 Wojciech Kliś Chełmiec M 40-49 1 Dexters Team NIE
203 Piotr Faron Zalesie M 60+ - Limanowa Forrest NIE
204 Piotr Plata Stary Sącz M 30-39 1 JulkaTeam Stary Sącz NIE
205 Dariusz Reczek Rożnowice M 20-29 1 - NIE
206 Adam Skałka Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
207 Magdalena Szczupak - Zwolińska Chełmiec K 40-49 - Border Collie :-) NIE
208 Piotr Dziedziak Kunów M 50-59 1 NEWAG TAK
209 Lucjan Kopeć Nowy Sącz M 50-59 1 NEWAG TAK
210 Monika Leśnik Marcinkowice K 30-39 1 NEWAG TAK
211 Maciej Wywrot Kraków M 20-29 1 Newag TAK
212 Marcin Wojtas Nowy Sącz M 40-49 1 NEWAG Nowy Sącz TAK
213 PAWEŁ NALEPA Biała Niżna M 20-29 1 Chillout Crew NIE
214 Bartłomiej Machowski Szczepańcowa M 30-39 - Machoney Team NIE
215 Katarzyna Gajdosik Nowy Sącz K 30-39 1 NEWAG TAK
216 Adrian Wojtas GORLICE M 20-29 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
217 Jerzy Marszałek Kamionka Mała M 20-29 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
218 Piotr Kochmański Nowy Sącz M 30-39 1 NEWAG TAK
219 Andrzej Cyran Nowy Żmigród M 40-49 1 - NIE
220 Wojciech Sułkowski Limanowa M 40-49 1 Limanowa biega NIE
221 Rafał Homa Muszyna M 16-19 1 GLKS-Muszyna-Folwark NIE
222 Jakub Hajduga Kraków M 30-39 1 PETRONAS TEAM NIE
223 Paweł Staniek Kielce M 30-39 - PETRONAS TEAM NIE
224 Miłosz Dobosz Nowy Sącz M 30-39 1 NEWAG TAK
225 Paulina Stańczak Starachowice K 16-19 - LKB Rudnik NIE
226 Mariusz Popiela Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
227 Jarosław Wańczyk Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
228 Stanisław Hosaniak Nowy Targ M 40-49 - PZU Sport Team NIE
229 Zuzanna Zajkowska Kraków K 20-29 1 - NIE
230 Kajetan Roman Biecz M 20-29 1 NEWAG TAK
231 Marek Kowal Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
232 Danuta Szewczyk Stronie K 20-29 1 - NIE
233 Łukasz Kulig Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
234 Arkadiusz Iwański Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
235 Łukasz Krok Łososina Dolna M 20-29 1 Siwa Kępka Team NIE
236 Piotr BIEDA Limanowa M 40-49 1 - NIE
237 Mateusz Lepa Podłęże M 20-29 - - NIE
238 Przemysław Gadzina Krasne Potockie M 20-29 1 - NIE
239 Bartłomiej Krzywonos Kraków M 30-39 1 - NIE
240 Czesław Pawłowski Nowy Sącz M 60+ 1 - NIE
241 Czesław Pawłowski Nowy Sącz M 60+ - - NIE
242 Kamil Gadzina Krasne Potockie M 16-19 - - NIE
243 Bogdan Orczykowski Nawojowa M 20-29 1 - NIE
244 Piotr Lenar nowy sacz M 20-29 1 Kolegium Sędziów NS NIE
245 Joanna Wiktorowicz Opoczno K 20-29 1 - NIE
246 Waldemar Kuper podegrodzie M 50-59 - - NIE
247 EWA MORDARSKA ROZNOW K 50-59 1 - NIE
248 Karol Pękala Nowy Sącz M 60+ - - NIE
249 Artur Cebo Kraków M 30-39 1 - NIE
250 Katarzyna Cebo Kraków K 20-29 1 - NIE
251 WALDEMAR Mazur Kielce M 60+ - FPL TEAM NIE
252 Grzegorz Moździerz Tarnów M 30-39 - - NIE
253 Krzysztof Luberda Podrzecze M 20-29 1 NEWAG TAK
254 Renata Luberda Podrzecze K 20-29 1 NEWAG NIE
255 Sabina Nowak Chełmiec K 40-49 - - NIE
256 Maciej Machaj Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
257 KRZYSZTOF PUDA JELEŚNIA M 40-49 1 - NIE
258 ROMUALD RACZEK Żywiec M 50-59 1 - NIE
259 Małgorzata Monasterska Limanowa K 40-49 - Niezrzeszona NIE
260 Maciej Mamak Nowy Sącz M 30-39 1 Niedzielni Biegacze NIE
261 Adrian Aleksiewicz Szczecin M 40-49 1 - NIE
262 Anna Firlej Nowy Sącz K 30-39 - - NIE
263 Michał Szatan Kęty M 30-39 - Kobylarnia running team NIE
264 Jerzy Haduch Pisarowce M 60+ - - NIE
265 Paweł Cempa Nowy Sącz M 20-29 1 STAŻYSTA NEWAG TAK
266 Dominika Danek Korzenna K 20-29 - - NIE
267 Artur Szkudlarek Andrychów M 30-39 1 Andrychów Running NIE
268 Tomasz Wilk Miechów M 40-49 1 Miechów biega NIE
269 Jakub Pyznar Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
270 Michał Kojder Rzeszów M 20-29 1 NEWAG TAK
271 Jan Kantor Korzenna M 30-39 1 NEWAG TAK
272 Anna Ziółko Nowy Sącz K 30-39 1 NEWAG TAK
273 Tomasz Błach Żdżary M 20-29 1 NEWAG TAK
274 Joanna Zajączkowska marcinkowice K 30-39 1 Newag TAK
275 Paulina Olszewska Nowy Sącz K 20-29 1 Newag TAK
276 Czesław Kościsz Nowy Sącz M 40-49 1 NEWAG TAK
277 Ewelina Jeleńska Moszczenica Wyżna K 20-29 1 NEWAG TAK
278 Jakub Burghardt Muszyna M 30-39 - KWP Rzeszów NIE
279 Artur Kalisz marcinkowice M 40-49 1 - NIE
280 Bożena Król przyszowa K 50-59 1 SP 1 Przyszowa NIE
281 Krzysztof Król przyszowa M 50-59 1 Wsparcie SP 1 Przyszowa NIE
282 Małgorzata Kordys Kraków K 20-29 1 - NIE
283 MONIKA JURCZAK Wielogłowy K 40-49 1 - NIE
284 Kamil Marszałek Kamionka Mała M 20-29 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
285 Mariusz Cięciwa Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
286 Wojciech Cięciwa Nowy Sącz M 20-29 1 - NIE
287 Damian Rusin GORLICE M 30-39 1 Zadyszka Gorlice NIE
288 Adrian Tokarczyk Przysietnica M 20-29 1 - NIE
289 Katarzyna Bogdańska Nawojowa K 20-29 - - NIE
290 Szymon Główka Mszana Dolna M 20-29 1 NEWAG TAK
291 Darek Bąba nowy sacz M 20-29 1 - NIE
292 Grzegorz Niemiec Gródek M 30-39 1 NEWAG TAK
293 Maciej Przybycień GORLICE M 30-39 1 - NIE
294 Wincenty Bukowiec Ujanowice M 60+ - Partner-Alma NIE
295 Danuta Łabuz Mszana Dolna K 20-29 1 - NIE
296 Leszek Mieczkowski Chełmiec M 40-49 - - NIE
297 Slawomir Tomaszek przyszowa M 30-39 1 NEWAG TAK
298 Grzegorz Bogal Czarny Potok M 20-29 1 NEWAG TAK
299 Konrad Niziński Limanowa M 30-39 1 NEWAG TAK
300 Piotr Oleksy Nowy Sącz M 30-39 1 Newag TAK
301 Claudia Michalak Łososina Dolna K 20-29 1 NEWAG TAK
302 Katarzyna Olszanecka Wojnarowa K 20-29 1 NEWAG TAK
303 Marek Urbański tymbark M 20-29 1 NEWAG TAK
304 Piotr Krzak podegrodzie M 20-29 1 Newag TAK
305 Jacek Dąbrowski Nowy Sącz M 40-49 - - TAK
306 Artur Berezowski Nowy Sącz - - Biker Team NIE
307 Jakub Adamek Nowy Sącz M 16-19 1 CIENIASY NIE
308 Tomasz Kuźmiński Kraków M 20-29 1 NEWAG TAK
309 Łukasz Kołodziejczyk Kraków M 20-29 1 - NIE
310 Zbigniew Polewczak Gliwice M 60+ - Saint-Gobain Squad NIE
311 Paweł Fałowski Wielogłowy M 40-49 1 - NIE
312 Katarzyna Zwolenik Wielogłowy K 30-39 1 - NIE
313 Robert Majoch Krynica Zdój M 40-49 - - NIE
314 Paweł Maślanka Piwniczna-Zdrój M 30-39 - - TAK
315 Aneta Kądziołka Jadowniki K 30-39 - - NIE
316 Marek Mroszczak Szczereż M 20-29 1 - NIE
317 Dawid Kotlarz Limanowa M 20-29 - KS Limanowa Forrest NIE
318 Wojciech ROLA BOGUSZA M 20-29 - - NIE
319 Maciej Dziedzic Stary Sącz M 20-29 - - NIE
320 Patryk Rydzinski Zakopane M 20-29 1 UKS Filipides Teresin NIE
321 Dariusz Woźniak Nowy Sącz M 40-49 1 WSB-NLU NIE
322 Kasper Walczyński Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
323 Robert Murak Łęczna M 40-49 - - NIE
324 Mateusz Migacz Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
325 Tadeusz Kula Kraków M 30-39 - - NIE
326 Piotr Jabłoński Nowy Sącz M 20-29 1 NEWAG TAK
327 Tomasz Traciłowski Nowy Sącz M 40-49 - - NIE
328 Tadeusz Jasek Radziechowy M 60+ 1 - NIE
329 Wojciech Pasiut podegrodzie M 20-29 1 - NIE
330 Artur Steczowicz tymbark M 30-39 - - NIE
331 Adam Homoncik Kamionka Wielka M 20-29 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
332 Jacek Abramczyk Rytro M 50-59 1 NEWAG TAK
333 PAWEŁ BUDZYŃ Tarnów M 30-39 1 Decathlon Tarnów NIE
334 Karol Kaczwiński Chełmiec M 30-39 1 NEWAG TAK
335 Magdalena Smalarz Rabka Zdrój K 16-19 1 Perełki Podhala NIE
336 Krzysztof Cierlikowski Niepolomice M 30-39 - - NIE
337 Sebastian Petrażycki Rdziostów M 20-29 1 DIIL GANG NIE
338 MATEUSZ SZABLA NIEGOWONICE M 20-29 - - NIE
339 Jakub Kapera Nowy Sącz M 20-29 1 DIIL GANG NIE
340 Mariola Szczypta-Tokarz Nowy Sącz K 30-39 1 - NIE
341 Robert Sztaba Nowy Sącz M 40-49 1 iOpen NIE
342 MARIA BAHRANOWSKA Kraków K 20-29 1 Józefińska Team NIE
343 Alicja Sikora Bielsko - Biała K 60+ - - NIE
344 Stefan Sikora Bielsko - Biała M 60+ - - NIE
345 Jakub Gaborek Mszalnica M 20-29 1 KLUB BIEGOWY KAMIONKA WIELKA NIE
346 Wojciech Drąg Warszawy M 30-39 - - NIE
347 Piotr Seremet Tarnów M 40-49 - www.s-projekty.pl NIE
348 Mateusz Michalski nowy sacz M 20-29 1 - NIE
349 Mateusz Kilian Kraków M 30-39 1 Józefińska Team NIE
350 Wiktoria Ryś Myślenice M 60+ - niezrzeszony NIE
351 Gabriela Ziobrowska Nowy Sącz K 16-19 - Ziobrowski Team NIE
352 Łukasz Jurkowski Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
353 Grzegorz Wywrot Warszawa M 30-39 1 - NIE
354 Weronika Niedzielak Rabka Zdrój K 16-19 - Perełki Małopolski NIE
355 Artur Wilk Dębica M 50-59 1 Wilcza_wataha NIE
356 Szczepan Baran Młodów M 30-39 1 Newag TAK
357 Łukasz Sułkowski Nowy Sącz M 30-39 1 MOTO-PERFEKT NIE
358 Mateusz Sajdak Muszyna M 20-29 1 - NIE
359 Marek Nowak Nowy Sącz M 16-19 - - NIE
360 Marcin Janur Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
361 Piotr Kita Mszana Dolna M 30-39 - MOK Mszana Dolna NIE
362 Andrzej Baran Jodłowa M 40-49 1 JODŁOWA NIE
363 Anna Sułkowska Limanowa K 30-39 1 - NIE
364 Sylwia Baran nowy sacz K 30-39 1 - NIE
365 Sylwia Tomaszewska-Siedlarz Nowy Sącz K 30-39 1 Andrzej Tokarz Group NIE
366 Monika Sularz Rabka - Zdrój K 30-39 1 Perełki Podhala NIE
367 Magdalena Smalarz Rabka Zdrój K 16-19 - Perełki Podhala NIE
368 Patrik Vyšňovský Košice, Słowacja M 20-29 1 MBO Strážske NIE
369 Edyta Michalik Nowy Targ K 20-29 1 Gorący Potok Team NIE
370 Dorota Łobos Sienna K 30-39 - - TAK
371 Mariusz Oracz Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
372 Krzysztof Witowski Nowy Sącz, małopolskie M 30-39 1 Andrzej Tokarz Group NIE
373 Jakub Kuśmierkiewicz Nowy Sącz M 40-49 1 - NIE
374 Łukasz Marmol Nowy Sącz M 20-29 1 KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZ NIE
375 Patrycja Wojtas Łącko K 20-29 1 NEWAG TAK
376 Maksymilian Sławecki Nowy Sącz M 20-29 1 Brak NIE
377 Agnieszka Hojdyś Nowy Sącz K 20-29 1 brak NIE
378 Łukasz Nowogórski Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
379 Artur Gieniec Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
380 Piotr Płachta Nowy Sącz M 30-39 1 Majster Sport Team NIE
381 Patrycja Serafin Lewniowa K 20-29 1 Majster Sport Team NIE
382 Damian Hebda Dębno M 20-29 1 Free NIE
383 Patryk Kuropeska nowy sacz M 20-29 - - NIE
384 Grzegorz Krycki Dębica M 40-49 1 - NIE
385 Bogdan Borek Nowy Sącz M 40-49 - - TAK
386 Agata Szczurek nowy sacz K 30-39 - - NIE
387 paweł rzeszowski Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
388 Bogdan Kałuziński Muszyna M 40-49 1 - NIE
389 Amadeusz Sarnecki nowy sacz M 20-29 - - NIE
390 Wojciech Drąg Warszawa M 30-39 - - NIE
391 Paweł Jurczyk Nowy Sącz M 30-39 1 Newag TAK
392 Wiesław Kumurkiewicz Nowy Sącz M 50-59 1 NEWAG TAK
393 Krzysztof Leśniak Nowy Sącz M 50-59 1 NEWAG TAK
394 Szczepan Ziółkowski Znamirowice M 20-29 1 NEWAG TAK
395 Jerzy Kalina Nowy Sącz M 50-59 1 NEWAG TAK
396 Michał Wojnarowski Owieczka M 20-29 1 NEWAG TAK
397 Barbara Olchawa Nowy Sącz K 30-39 1 NEWAG TAK
398 Zofia Leśniak Nowy Sącz K 50-59 - NEWAG NIE
399 Jakub Szajewski Brzezna M 30-39 1 - NIE
400 Renata Pliś Świnoujscie K 30-39 1 Maraton NIE
401 Kamil Skura Rajsko M 20-29 1 Majster Sport Team NIE
402 Arkadiusz Aleksander Nowy Sącz M 30-39 1 - NIE
403 Sławomir Nowogórski Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
404 Kasper Zięba Nowy Sącz M 30-39 - - NIE
405 Damian Szczerba Brzezna M 30-39 - Kolegium Sędziów Nowy Sącz NIE
406 Arkadiusz Bruzda Nowy Sącz M 20-29 - A&A NIE
407 Julia Dziedzic Stary Sącz K 50-59 1 JulkaTeam Stary Sącz NIE
408 Konrad Kolak Stary Sącz M 30-39 - Kolegium Sędziów Nowy Sącz NIE
409 Mirella Podraza Nowy Targ K 20-29 - Kolegium Sędziów Nowy Sącz NIE
410 Krzysztof Filipek Nowy Wiśnicz M 16-19 1 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
411 Sylwester Dudek rudnik M 50-59 - LKB Rudnik NIE
412 Piotr Klimek nowy sacz M 40-49 - - NIE
413 JÓZEF KANIA STRÓŻE 541 M 50-59 - - NIE
414 Andrzej Węglarz Krynica Zdrój M 30-39 - - TAK
415 Robert Ruchała Nowy Sącz M 20-29 - - NIE
416 Kamila Kochmańska Nowy Sącz K 30-39 - NEWAG NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 6
K 20-29 28
K 30-39 33
K 40-49 13
K 50-59 10
K 60+ 2
M 16-19 7
M 20-29 85
M 30-39 98
M 40-49 66
M 50-59 44
M 60+ 21
Kobiety 92
Mężczyźni 324
Wszyscy 416