Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team Gmina Kamieniec Ząbkowicki
1 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
2 Stanisław Mielczarek Kalisz 5KM - 1 niezrzeszony NIE
3 Tomasz Kowal Kłodzko 5KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE
4 ZENON Puszczewicz Pisarzowice 10KM - 1 Kotwicabrzeg NIE
5 Zbigniew Prus-Mierzwiński Ostrów Wlkp. 5KM - 1 KS Maraton Ostrów Wlkp. NIE
6 Karina Zając Starczówek 10KM - - Mamy biegamy NIE
7 Piotr Zalewski Wrocław 10KM - 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice NIE
8 Jacek Kalus Wałbrzych 5KM - 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe NIE
9 Marcin Kornaś Braszowice 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
10 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg NIE
11 Waldemar Niemiec Nowa Ruda 5KM - - - NIE
12 Robert Bil SARBY 10KM - - - NIE
13 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
14 Rafal Dajczak Nowa Ruda 5KM - - Aktywna Nowa Ruda NIE
15 Tomasz Król Pieszyce 10KM - - Poza Horyzonty NIE
16 Ewa Błauciak Tarnów 10KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN NIE
17 Narcyz Jasiecki Swidnica sl 10KM - 1 swidnicka grupa biegowa NIE
18 Marcin Pietrzyk Pieszyce 10KM - 1 Zdyszani Pieszyce NIE
19 Ryszard Piszczek Wrocław 10KM - - WKB Piast Wrocław NIE
20 Roman Trocha Dzierżoniów 5KM - - Bielawska Akademia Biegania NIE
21 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka 10KM - - mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka NIE
22 STANISŁAW GIL Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
23 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
24 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała 10KM - - GLKS MARCINOWICE NIE
25 Marcin Laskowski Nowa Ruda 5KM - 1 Aktywna Nowa Ruda NIE
26 Krzysztof Jilek Bystrzyca Kłodzka 10KM - - Ulks Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team/Fizjoterapeuty NIE
27 Mirosław Kapłan Bardo 5KM - 1 - NIE
28 Bartosz Zając Struga 10KM - 1 BZ Training System / AZS AWF Kraków NIE
29 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE
30 FRANCISZEK Kornaś Bardo 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE
31 RAFAŁ MAZURKIEWICZ Bardo 10KM - 1 22BPG NIE
32 EWA NARKUN IŁOWA 10KM - - - NIE
33 Mirosław Młodożeniec Sobótka 5KM - - Rembertów team NIE
34 Grzegorz Bira Ziębice 5KM - - EmiTeam NIE
35 Piotr Towpik Kłodzko 10KM - 1 - NIE
36 Agnieszka Jastrzębska Wrocław 10KM - - WKB Piast Wrocław NIE
37 Edyta Gardecka Wałbrzych 10KM - 1 - NIE
38 Sylwia Gardecka Wałbrzych 5KM - 1 - NIE
39 Piotr Kociołowicz Janowiec 5KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich NIE
40 Robert Ziółkowski Bielawa 10KM - - Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa NIE
41 Justyna Barzak Strzelin 10KM - - CKZiU Strzelin NIE
42 Wiesław Lęga Świdnica 10KM - 1 BRAK TEAM/ KS Tęcza NIE
43 Aleksander Sobczak Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE
44 Wiesław Gardecki Wałbrzych 5KM - 1 - NIE
45 ANNA WOLANO Słotwina 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
46 Aleksandra Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 - NIE
47 Krzysztof Siwek Zloty Stok 10KM - 1 - NIE
48 Zygmunt Bomba Zloty Stok 10KM - 1 niezrzeszony NIE
49 ŁUKASZ MARCJANEK Szczytna 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE
50 Aleksander Berg Kłodzko 10KM - 1 Niezrzeszony NIE
51 Elwira Berg Kłodzko 10KM - 1 - NIE
52 Tomasz Zając Bardo 5KM - - ultimasport.pl / KUSY BARDO NIE
53 Karolina Suchecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 brak NIE
54 Robert Sadzik Bardo 5KM - - NEOPROFIL NIE
55 Marcin Miazga Oława 10KM - 1 - NIE
56 Michał Otfinowski Oława 10KM - 1 - NIE
57 Edyta Korgul Strzelin 5KM - 1 - NIE
58 Joanna Furtan Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
59 Tomasz Piwiński Doboszowice 10KM - 1 SP 1 Kamieniec Ząbkowicki TAK
60 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
61 Sylwia Radzyńska Warszawa Ursynów 5KM - - Nessi Kolorowa Drużyna NIE
62 ANDRZEJ PODGÓRSKI Przyłęk 5KM - 1 - NIE
63 Przemysław Zwaduch Kłodzko 10KM - - - NIE
64 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - NIE
65 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania TAK
66 Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 5KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA NIE
67 Piotr Jabłoński Oława 10KM - 1 GATE 8 NIE
68 Marta Mazurkiewicz Bardo 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
69 Łukasz Cyris Wrocław 10KM - 1 - NIE
70 Ewelina Palac POTWORÓW 10KM - - - NIE
71 Paweł PASTUSZKA Ziebice 10KM - - Aby do mety TAK
72 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie 5KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE
73 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE
74 Paulina Szarzyńska Świebodzice 5KM - 1 BZ Training System NIE
75 Mariola Klimek Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 - TAK
76 Tomasz Owczarek Lubin 10KM - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE
77 Wioletta Owczarek Lubin 10KM - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE
78 Mateusz Owczarek Lubin 5KM - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE
79 Ewelina Babińska Radków 10KM - - - NIE
80 ZDZISŁAW POŚWIAT Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - TAK
81 Dagmara Banaszczak Jaworzyna Śląska 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE
82 Piotr Sobolewski Czeladź 10KM - 1 ToPo Czeladź NIE
83 Bartłomiej Nowosielski Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 - TAK
84 STANISŁAW DOMARADZKI Oleśnica 5KM - - Pogrom Wichra NIE
85 Krzysztof Kuliński Wilczyn 5KM - 1 Wilczy Gród NIE
86 Justyna Waliłko Bardo 5KM - 1 - NIE
87 Błażej Banaszczak Pasieczna 5KM - 1 - NIE
88 Marcin Świrski Ząbkowice Śląskie 10KM - - - NIE
89 Paulina Złochowska Kamieniec Ząbkowicki 5KM - - - TAK
90 Beata Lewandowska Brzeg 10KM - 1 - NIE
91 Marcin Bielas Świdnica 10KM - 1 WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM NIE
92 TERESA ZIELEZIŃSKA Kalisz 5KM - 1 NIE
93 Gabriela Bortnik Nysa 10KM - - - NIE
94 justyna ceglarz Kamieniec Zabkowicki 5KM - 1 - TAK
95 Natalia Ceglarz Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 - TAK
96 Robert Gałecki Kiełczów 10KM - 1 - NIE
97 Mateusz Moroń Poznań 10KM - 1 - NIE
98 Ewa Hofmańska Głogów 5KM - 1 - TAK
99 Grzegorz Hofmański Głogów 5KM - - - TAK
100 Bartosz Bielas Świdnica 10KM - 1 WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM NIE
101 Piotr Gutowski Byczeń 5KM - 1 - TAK
102 Tomasz Szkodziński Dzierżoniów 10KM - 1 - NIE
103 Łukasz Zawadzki Panków 10KM - 1 - NIE
104 Łukasz Smużny Wałbrzych 10KM - 1 - NIE
105 Dariusz Borzęcki Kamieniec Ząbkowicki 10KM - - - TAK
106 MATEUSZ ZEMAN LIPOWA 10KM - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 33
Mężczyźni 73
Wszyscy 106