Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Dystans Opłata Drużyna
1 Grzegorz PRADEL Bieg 9KM - JW 4686
2 Jerzy Kopta Bieg 9KM 1 Cwałujące Dziadki
3 Bartłomiej Olbrych Bieg 9KM - nastopy.pl Running Team
4 Mateusz Mikulski Bieg 9KM - Visegrad Maraton Rytro
5 piotr macholc Bieg 9KM - żółwik
6 Łukasz Sierotowicz Bieg 9KM 1 -
7 Zbigniew Szpila Bieg 9KM - Sądecka Grupa Biegowa
8 Marcin Jasiński Bieg 9KM 1 PWSZ w Nowym Sączu
9 Aleksander Szurek Bieg 9KM - GORLICKA GRUPA BIEGOWA
10 Urszula Twardy Bieg 9KM - niezrzeszony
11 HELENA WSZOŁEK Bieg 9KM 1 -
12 Janusz Gawron Bieg 9KM 1 Brygada Beskidów
13 Bogdan Gawron Bieg 9KM 1 Brygada Beskidów
14 Ewa Pałuzewicz Bieg 9KM - Visegrad Maraton Rytro
15 Leszek Pytel Bieg 9KM - -
16 Michał Dalewski Bieg 9KM - NEWAG
17 VIKTOR STARODUBTSEV Bieg 9KM - JM DEMOLEX IPhone BARDEJOV
18 Jarosław Kisiński Bieg 9KM - COMP TEAM / NOVITUS
19 Henryka Baruch Nordic Walking 1 Dąbrowa Nordic Team
20 Robert Radzik Bieg 9KM 1 Visegrad Maraton Rytro
21 Marta Niemiec Bieg 9KM - -
22 Marian Dobosz Bieg 3,7KM - www.biegpopradzki.pl
23 Jakub Sarnik Bieg 9KM - SP nr 20 Nowy Sącz
24 Angelika Brończyk Bieg 9KM - Visegrad Maraton Rytro
25 Ladislav Maras Bieg 3,7KM - MARAS team
26 Irena Kisińska Bieg 9KM - VISEGRAD MARATON RYTRO
27 Bogumiła Dobosz Nordic Walking - UKS RYTER RYTRO
28 Patryk Zabawa Bieg 9KM - Gorlicka Grupa Biegowa
29 Kuba Szurek Bieg Młodzieżowy klasy GIM 2-3 +VII - GORLICKA GRUPA BIEGOWA
30 Kamil Sądej Bieg 9KM - -
31 Halina Karlak Bieg 9KM - -
32 Anna Wanczyk-Dziedzina Bieg 3,7KM - -
33 Agnieszka Cyankiewicz Nordic Walking 1 Kijanki
34 Anna Cyankiewicz Nordic Walking 1 Kijanki
35 Maria Kulig Nordic Walking - ,,,,,,
36 Alina Michalczuk Nordic Walking - -
37 Viktor Lapšanský Nordic Walking - NW-RUNNING Stará Ľubovňa
38 WIOLETTA GNUTEK Bieg 9KM 1 -
39 Michał Szymański Bieg 9KM 1 -
40 Teresa Mróz Bieg 9KM 1 -
41 Marek Sajdak Bieg 3,7KM 1 -
42 Włodzimierz Tokarczyk Bieg 9KM - -
43 Włodzimierz Baruch Nordic Walking 1 Dąbrowa Nordic Team
44 Piotr Kantor Nordic Walking - KS Krogulec
45 Bogdan Kałuziński Bieg 9KM 1 UKS JASTRZĄB JASTRZĘBIK
46 Sławomir Szczepaniak Bieg 9KM - JulkaTeam Stary Sącz
47 Sylwia Łukasik Bieg 9KM 1 -
48 Jarosław Biedron Bieg 9KM - -
49 Aleksander Szczepaniak Bieg 9KM - JulkaTeam Stary Sącz
50 Monika Hasior-Krzak Bieg 3,7KM - -
51 Maciej Rydzanicz Bieg 3,7KM 1 -
52 Marek Zelek Bieg 9KM 1 -
53 Konrad Jelito Bieg Młodzieżowy klasy GIM 2-3 +VII - Klub Biegowy Kamionka Wielka
54 Marta Jelito Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - -
55 Sylwia Maciasz Bieg 9KM - -
56 Piotr Plata Bieg 9KM - JulkaTeam Stary Sącz
57 Jarosław Żukow Bieg 9KM - BTM RUNNERS
58 Dariusz Reczek Bieg 3,7KM 1 -
59 Rudolf Pieróg Bieg 3,7KM 1 -
60 Adam Skałka Bieg 9KM 1 -
61 Swiatosław Pażucha Bieg 9KM - -
62 Magdalena Szczupak - Zwolińska Bieg 9KM 1 -
63 Marta Zwolińska Bieg Młodzieżowy klasy PODST 4-6 - -
64 Urszula Lapšanská Nordic Walking - NW-RUNNING Stará Ľubovňa
65 JACEK GUZEK Nordic Walking 1 -
66 Michał Grzesik Bieg 9KM 1 -
67 Paulina Mąka Bieg 9KM 1 -
68 Karol Kucharski Bieg 9KM - ADIDAS RUNNERS WARSAW
69 PAWEŁ BUDZYŃ Bieg 9KM - Triathlon Tarnow
70 Dawid Kowlik Bieg 9KM - Fight House Nowy Sącz
71 PAWEŁ NALEPA Bieg 9KM 1 Chillout Crew
72 Arkadiusz Muras Bieg 9KM - Niezrzeszony
73 Przemysław Widlak Bieg 9KM - Klub Biegowy Kamionka Wielka
74 Tinka Klemova Bieg 9KM - Autoservis ERIKA
75 Maciej Wajda Bieg 3,7KM - -
76 Krzysztof Uryga Bieg 3,7KM - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 24
Mężczyźni 52
Wszyscy 76