Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj Roweru
1 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MEGA_M4 1 - TAK INNY
2 Marchlewski Wiesław Gdańsk MINI MINI_M4 1 niezrzeszony NIE SZOSA
3 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA GIGA_M6 1 MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI NIE SZOSA
4 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE GIGA GIGA_M5 1 - - - - - NIE SZOSA
5 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA_M6 1 - NIE SZOSA
6 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA_M5 1 AGK Koźmin Wlkp NIE SZOSA
7 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn MINI MINI_M7 1 brak NIE SZOSA
8 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA MINI MINI_M3 1 BIAŁE TYGRYSY JAROCIN NIE SZOSA
9 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA_M4 1 niezrzeszony TAK SZOSA
10 Tadeusz Zagdański Stargard MINI MINI_M7 1 STC Stargard NIE SZOSA
11 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
12 Mariusz Staszak Śrem GIGA GIGA_M5 1 Śremski Maraton Rowerowy NIE SZOSA
13 Andrzej Gierusz Wrocław MINI MINI_M5 1 T&J NIE SZOSA
14 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn GIGA GIGA_M5 1 Cubica Racing Team NIE SZOSA
15 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA_M5 1 - NIE SZOSA
16 Mariusz Kurlapski Świdwin MEGA MEGA_M4 1 STR Świdwin TAK INNY
17 Marcin Gosk Swarzędz MINI MINI_M4 1 --- NIE SZOSA
18 Tadeusz Porzucek Gostyń MINI MINI_M6 1 GKR Gostyń NIE INNY
19 Remigiusz Ornowski Gdańsk GIGA GIGA_M4 1 BIKE U UP NIE SZOSA
20 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA GIGA_K5 1 NTS JF DUET NIE SZOSA
21 Maciej Andrzejczak Ostrów Wlkp. MINI MINI_M5 1 amator NIE INNY
22 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA_K2 1 - NIE INNY
23 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI_M3 1 ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG NIE INNY
24 Beata Tulimowska Włocławek MINI MINI_K5 1 LUMAC WTR Włocławek NIE SZOSA
25 Jerzy Markowski Kłodawa MINI MINI_M5 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
26 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA GIGA_M5 1 brak NIE SZOSA
27 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA_M5 1 KW Krakow NIE SZOSA
28 Bogdan Jankowski Garzyn MINI MINI_M5 1 LKK Leszno Druzyna Szpiku NIE SZOSA
29 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA MEGA_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
30 SŁAWOMIR ROCHNA Stargard Szczeciński MINI MINI_M4 1 STC STARGARD NIE SZOSA
31 Arkadiusz Hałupka Włoszakowice MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
32 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI MINI_M4 1 4 EVER BIKE NIE SZOSA
33 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice GIGA GIGA_M4 1 PRO-FIT-BIKE TAK SZOSA
34 Jerzy Nogała Leszno MEGA MEGA_M4 1 METABO TORA BIKE NIE SZOSA
35 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MINI MINI_M4 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE SZOSA
36 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA_M5 1 --- NIE SZOSA
37 Wojciech Bielecki Międzyrzecz MINI MINI_M6 1 Międzyrzecz NIE SZOSA
38 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI MINI_M2 1 FOGO Orzeł Lipno NIE INNY
39 Andrzej Kot Murowana Goślina MINI MINI_M6 1 OTC Oborniki NIE SZOSA
40 Grzegorz Żyliński Święciechowa MEGA MEGA_M3 1 Galibier Bikefun Team NIE SZOSA
41 Andrzej Ciesielski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
42 Robert Gbiorczyk Śmigiel MEGA MEGA_M5 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
43 Arek Kaczmarek Strzyżewice MEGA MEGA_M4 1 GALIBIER BIKEFUN TEAM NIE SZOSA
44 Mirosław Raburski Leszno MINI MINI_M5 1 AMBIT Racing Team NIE SZOSA
45 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI MINI_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
46 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI MINI_M5 1 SMIGŁO OSIECZNA NIE SZOSA
47 TADEUSZ PRZYBYLSKI Pudliszki MEGA MEGA_M6 1 GKR Gostyń NIE SZOSA
48 Waldemar Gebel Śrem MINI MINI_M4 1 Kolarze Śrem NIE SZOSA
49 Piotr Chmielewski Skalin GIGA GIGA_M4 1 KP PSP Stargard straż pozarna TAK SZOSA
50 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI_M7 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
51 ROMAN PRZEWORSKI BUK MINI MINI_M4 1 Grupa Kolarska Buk NIE SZOSA
52 Bożena Śmiałko Wrocław GIGA GIGA_K4 1 Prom Riders Team NIE SZOSA
53 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA_M6 1 amator NIE SZOSA
54 Karol Pazera Kudowa Zdrój GIGA GIGA_M4 1 klasykklodzki.com NIE INNY
55 PIOTR MIAŁKAS BUK MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
56 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MINI MINI_M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
57 Piotr Krysztofczyk Łódź GIGA GIGA_M3 1 - NIE SZOSA
58 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI MINI_M3 1 Metabo TORA Bike NIE SZOSA
59 Józef Drozdowski Głogów MEGA MEGA_M6 1 brak NIE INNY
60 MICHAŁ BUKOWSKI Święciechowa MINI MINI_M4 1 ONNINEN TEAM NIE SZOSA
61 Bartosz Mikołajczak Przemęt MEGA MEGA_M3 1 PRO-FIT-BIKE NIE SZOSA
62 ROMAN Lutostański Leszno MINI MINI_M6 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
63 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI_M4 1 SKU Team TAK SZOSA
64 Mariusz Mikołajczak Świebodzin MINI MINI_M4 1 brak NIE SZOSA
65 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI - 1 DT4YOU TAK SZOSA
66 PATRYK WIELGOSZ Oborniki MINI MINI_M2 1 OTC Oborniki TAK SZOSA
67 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki MINI MINI_M5 1 DT4YOU NIE SZOSA
68 Piotr Mulczyński Śmigiel MINI MINI_M4 1 ŚTC ŚMIGIEL TAK SZOSA
69 Paweł Samol Włoszakowice MINI MINI_M4 1 Parkiety-Samol NIE SZOSA
70 Jacek Nowak Leszno MINI MINI_M5 1 R-TEAM RYDZYNA TAK SZOSA
71 Bartosz Twardowski Leszno MINI MINI_M3 1 ONNINEN TEAM NIE SZOSA
72 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI_M4 1 - NIE SZOSA
73 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA_M4 1 - TAK INNY
74 Zbigniew Witkiewicz Stargard MINI MINI_M5 1 STC Stargard NIE SZOSA
75 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
76 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin MEGA MEGA_M6 1 niezrzeszony NIE SZOSA
77 Borys Chwiłkowski Luboń MEGA MEGA_M3 1 PKO BP SA NIE SZOSA
78 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI_M6 1 JF DUET NIE SZOSA
79 Adam Jaros Wojcieszyce MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
80 Artur Gonera Szczecin MINI MINI_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
81 Agnieszka Pawlaczek prusice MINI MINI_K3 1 - NIE INNY
82 Marcin Kosicki Zalasewo GIGA GIGA_M4 1 Drużyna Szpiku NIE SZOSA
83 Marcin Gaj Szczecin MINI MINI_M3 1 Gryfus Szczecin NIE SZOSA
84 Tomasz Wojtkowiak 62-050 Mosina MINI MINI_M3 1 FTI Racing Team NIE SZOSA
85 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice MEGA MEGA_M3 1 Galibier Bikefun Team NIE SZOSA
86 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp. MEGA MEGA_M6 1 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki NIE SZOSA
87 ANDRZEJ FLORCZAK Berlin MEGA MEGA_M6 1 --------------------------------- NIE SZOSA
88 MAŁGORZATA HOWIS Stargard MINI MINI_K4 1 STC Stargard NIE SZOSA
89 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI MINI_M2 1 śmigło osieczna NIE SZOSA
90 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA_M6 1 - NIE INNY
91 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina MINI MINI_M5 1 Looksfera/M-Tronic NIE SZOSA
92 Dominik Michalak Frankowo MINI MINI_M4 1 LKK Leszno Drużyna Szpiku NIE SZOSA
93 Ireneusz Ścięgaj Jugów MINI MINI_M4 1 Spedycja PawBud NIE SZOSA
94 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce MINI MINI_M4 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
95 Małgorzata Maśkiewicz OSOLIN MINI MINI_K3 1 Oś Racing Team NIE INNY
96 Leszek Kajewski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
97 ROBERT ŁĘSZCZAK Grodzisk Wlkp. MINI MINI_M3 1 Klub Kolarski Fala Park NIE SZOSA
98 KRZYSZTOF KUBIK Krotoszyn GIGA GIGA_M2 1 OTR Interkol NIE SZOSA
99 Zbigniew Bauta Kaszczor GIGA GIGA_M4 1 Cień Szułany NIE INNY
100 Mieczysław, Maciej Sztendel Łódź MINI MINI_M6 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
101 Mikołaj Sobczyk Nietążkowo MINI MINI_M2 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
102 Robert Kierzek Raszków MINI MINI_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
103 Halina Kowalczyk ŁASK MINI MINI_K4 1 Jastrzębie Łaskie NIE INNY
104 Tomasz Mosiński Krotoszyn MINI MINI_M4 1 OneTeamSky Krotoszyn NIE SZOSA
105 Piotr Rosiński Osieczna MINI MINI_M6 1 Śmigło Osieczna NIE SZOSA
106 Artur Paterek Krotoszyn GIGA GIGA_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
107 Roman Mędrek Środa Wielkopolska MINI MINI_M4 1 Green Bike Śrem NIE SZOSA
108 Jan Szymański Leszno MINI MINI_M1 1 LKK - junior Leszno NIE SZOSA
109 Przemysław Dudziak Leszno MEGA MEGA_M3 1 SONOlife NIE SZOSA
110 Mariusz Gniado TRZEBNICA GIGA GIGA_M4 1 SzerszenieTrzebnica Grupa Movistar NIE INNY
111 Marian Przybylski TRZEBNICA GIGA GIGA_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE INNY
112 Wiesława Prokopczyk TRZEBNICA MINI MINI_K5 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
113 MARCIN RAU TRZEBNICA MINI MINI_M3 1 SZERSZENIE TRZEBNICA NIE INNY
114 Radosław Pietrzak Stargard MINI MINI_M3 1 STC Stargard TAK SZOSA
115 Lidia Trzepizur Swarzędz MINI MINI_K5 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
116 Czesław Ankudowicz Dołuje MINI MINI_M6 1 STC Stargard NIE SZOSA
117 Eugeniusz Klupś Kąkolewo MINI MINI_M6 1 Śmigło Osieczna NIE SZOSA
118 Marcin Sierant Zielona Góra GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
119 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Wiry MINI MINI_M4 1 BLUMEN TEAM NIE SZOSA
120 Mirosław Miturski TRZEBNICA MINI MINI_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE INNY
121 MAREK MICHALSKI Wolsztyn MINI MINI_M3 1 KKFP NIE SZOSA
122 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno MEGA MEGA_M2 1 Brak NIE SZOSA
123 Danuta Dąbkowska Włoszakowice MINI MINI_K4 1 PRO-FIT-BIKE NIE SZOSA
124 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI_M4 1 - NIE INNY
125 Grzegorz Kumiszczo sława MINI MINI_M6 1 niezrzeszony-emeryt NIE SZOSA
126 Piotr Kołacki Śrem MINI MINI_M1 1 Kołacki Team NIE SZOSA
127 Andrzej Quoos Leszno MINI MINI_M6 1 Wernwer Kenkel Sport Team NIE SZOSA
128 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI_M6 1 Kryniczno NIE SZOSA
129 Jacek Ilmer Poznań GIGA GIGA_M3 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team NIE SZOSA
130 Mateusz Pokrywka Poznań GIGA GIGA_M2 1 Libra Developer NIE SZOSA
131 Andrzej Ławniczak Śrem MINI MINI_M4 1 Green Bike ŚREM NIE SZOSA
132 Paweł Balcerzak Słupca MINI MINI_M4 1 SŁUPCA NIE SZOSA
133 MAREK CZWOJDZIŃSKI Leszno MINI MINI_M4 1 Brzechwa Team NIE INNY
134 Łukasz Majorczyk Leszno MINI MINI_M3 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
135 ZYGMUNT MARCINEK Leszno MINI MINI_M6 1 strefasportu.pl NIE SZOSA
136 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI_M2 1 Brak NIE SZOSA
137 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI_M5 1 Krotoszyn NIE SZOSA
138 Daniel Sidor Wrocław MINI MINI_M4 1 Cicilismo Wrocław NIE SZOSA
139 Agnieszka Dudziak Wolsztyn MINI MINI_K3 1 Klub Kolarski Fala Park NIE SZOSA
140 Sławomir Chwirot Opalenica GIGA GIGA_M5 1 Brak NIE SZOSA
141 PAWEŁ KURCZAK TRZEBNICA MEGA MEGA_M5 1 SZERSZENIE TRZEBNICA NIE SZOSA
142 Bartosz Skotarczak BUK MINI MINI_M3 1 Grupa Kolarska Buk NIE SZOSA
143 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle MINI MINI_M4 1 TECHPO PRO CYCLING NIE SZOSA
144 Mikołaj Garczarek Granowo MINI MINI_M3 1 Garchem Team NIE INNY
145 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski MINI MINI_M5 1 AGK-Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
146 Agnieszka Bartkowiak Sepno MINI MINI_K4 1 Brak NIE SZOSA
147 Jakub Wiciak Dopiewiec MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
148 Sławomir Ostrowski Leszno MINI MINI_M4 1 THERMIC TEAM NIE SZOSA
149 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
150 Maciej Majorczyk Włoszakowice MINI MINI_M3 1 STREFASPORTU.PL NIE SZOSA
151 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA_M2 1 - NIE SZOSA
152 Daniel Korsak Kościan MINI MINI_M3 1 Czempińska TEAM NIE SZOSA
153 Patryk Matuszak Nowa Wieś MINI MINI_M2 1 Galibier NIE SZOSA
154 Tomasz Leciejewski Święciechowa MINI MINI_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
155 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
156 ROMAN HAŁUPKA Włoszakowice MINI MINI_M6 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
157 URSZULA HAŁUPKA Włoszakowice MINI MINI_K6 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
158 Sylwester Sęk Stargard MINI MINI_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
159 Paweł Jóźwiak Rokietnica GIGA GIGA_M3 1 DHL TEAM NIE SZOSA
160 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp MINI MINI_M5 1 OTR Interkol NIE SZOSA
161 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp. MINI MINI_K5 1 OTR Interkol NIE INNY
162 JACEK HOFFMAN jastrowie GIGA GIGA_M5 1 PRECON POLSKA NIE INNY
163 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina GIGA GIGA_M5 1 OTC OBORNIKI NIE INNY
164 WALDEMAR FRĄCKOWIAK REWAL GIGA GIGA_M5 1 K.R. GRYFLAND GRYFICE NIE INNY
165 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz MEGA MEGA_M5 1 Team Międzyrzecz NIE SZOSA
166 Dorota Grzelak Kudowa -Zdrój MEGA MEGA_K4 1 klasykklodzki.com NIE INNY
167 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI_M5 1 - TAK SZOSA
168 Agata Walkowiak Szczecin MINI MINI_K3 1 Gryfus Szczecin NIE SZOSA
169 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI_M5 1 . NIE SZOSA
170 Michał Ratajczak rawicz MEGA MEGA_M2 1 RSC BIKE RAWICZ TAK SZOSA
171 Adrian Juszczak Godziesze Małe MEGA MEGA_M2 1 Gilicki Bike NIE SZOSA
172 Marcin Tokłowicz Bielawy MINI MINI_M4 1 KTK Image Cycling Team NIE SZOSA
173 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA MINI MINI_M5 1 ELMAR TEAM NIE SZOSA
174 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA_M6 1 SGR Stronie Śląskie NIE SZOSA
175 Tadeusz Sowa Stargard MINI MINI_M7 1 STC Stargard NIE INNY
176 Patryk Jankowski Śmigiel MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
177 Konrad Majewski Przedecz MINI MINI_M2 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
178 Jarosław Jasiński Mosina MINI MINI_M5 1 FTI Racing Team NIE SZOSA
179 Zdzisław APIECIONEK Karpicko MINI MINI_M5 1 KKFP NIE SZOSA
180 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA_M5 1 - NIE SZOSA
181 Szymon Serbin kłecko MINI MINI_M2 1 Carbon Kłecko NIE SZOSA
182 Krystian Schiller Śmigiel MINI MINI_M3 1 Orzeł Lipno NIE SZOSA
183 Rafał Borówczak Wolsztyn MINI MINI_M4 1 KKFP NIE SZOSA
184 Małgorzata Kokocińska Leszno MINI MINI_K2 1 THERMIC TEAM NIE SZOSA
185 Piotr Malak Leszno MINI MINI_M3 1 Werner Kenkel Sport Team NIE SZOSA
186 Dariusz Przybylski Leszno MINI MINI_M5 1 Stowarzyszenie Gimnastyczne Sokół NIE SZOSA
187 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA_M5 1 - NIE SZOSA
188 Marcin Przybyła Przemęt MINI MINI_M4 1 GHOST RIDER NIE SZOSA
189 Maciej Szmit Oborniki MINI MINI_M3 1 OTC OBORNIKI NIE SZOSA
190 Mieczysław Andrzejewski Murowana-Goślina MINI MINI_M6 1 OTC Oborniki NIE SZOSA
191 Piotr Szpajer Luboń MINI MINI_M2 1 Coco Jumbo Team NIE SZOSA
192 Adam Jarzyński Wągrowiec MINI MINI_M3 1 QUAY POZNAŃ NIE SZOSA
193 Bartosz Pawlikowski Stargard MINI MINI_M3 1 STC Stargard NIE SZOSA
194 ARKADIUSZ TURONEK kłecko MINI MINI_M3 1 KłeckoTeam NIE SZOSA
195 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
196 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice MINI MINI_M3 1 Kołownik Włoszakowice NIE INNY
197 Konrad Chudak Nietążkowo MINI MINI_M3 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
198 Tomasz Adamczewski Popowo Stare MINI MINI_M2 1 Orzeł Lipno NIE SZOSA
199 iza włosek Dąbrowa Górnicza GIGA GIGA_K4 1 JAS-KÓŁKA NIE SZOSA
200 Alicja Krzanowska Nowa Ruda-Słupiec MINI MINI_K4 1 Gryfland NIE INNY
201 Elżbieta Stempińska Szczecin MINI MINI_K5 1 Atos Team Szczecin NIE INNY
202 Paweł Stempiński Szczecin MINI MINI_M2 1 Atos Team Szczecin NIE INNY
203 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI_M3 1 Tata z Poznania NIE SZOSA
204 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI MINI_K3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE SZOSA
205 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI_M7 1 Tama Polska NIE SZOSA
206 Kazimierz Gogolewski Poznań MINI MINI_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
207 Paweł Cichy ŁASK MINI MINI_M6 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
208 Rafał Kowalczyk Wrocław MEGA MEGA_M3 1 PROFANA breslau NIE SZOSA
209 Antoni Gonera Choszczno MINI MINI_M7 1 KTR Voyager NIE SZOSA
210 Sławomir Forberger TRZEBNICA GIGA GIGA_M3 1 Szerszenie Trzebnica NIE INNY
211 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne MINI MINI_M7 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
212 Grzegorz Gumny Poznań MINI MINI_M3 1 GUMIJAGODY MULTISPORT NIE SZOSA
213 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
214 Marcin Buchwald Śmigiel MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
215 Adam Pilarczyk Luboń MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
216 Jolanta Gajtkowska Szczecin MEGA MEGA_K4 1 Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS NIE SZOSA
217 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA_M2 1 - NIE SZOSA
218 Piotr Sućko Poznań MINI MINI_M4 1 FUNCLUB Biuro Podróży NIE SZOSA
219 Wojciech Dylik Świnoujście MINI MINI_M3 1 Bikers Świnoujście TAK SZOSA
220 Michał Mikuła Poznań MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
221 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
222 Remigiusz Rolski Świdnica MINI MINI_M4 1 Talvi Sport Szklarska Poręba NIE SZOSA
223 Marta Halczyn Leszno MINI MINI_K1 1 LKK TEAM - JUNIOR NIE SZOSA
224 Bartłomiej Spychała Nietążkowo MINI MINI_M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE INNY
225 Sławomir Frąckowiak Komorniki MINI MINI_M4 1 PTC Poznań NIE SZOSA
226 Radosław Flaum Grodzisk Wielkopolski MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
227 Dariusz Wojciechowski Śmigiel MINI MINI_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
228 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
229 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań MINI MINI_M6 1 KK TARNOVIA NIE SZOSA
230 Piotr Sternal Drużyna MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
231 Adam Dyszkiewicz Kościan MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
232 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI_M6 1 - NIE INNY
233 RENIA KOZANECKA Poznań MINI MINI_K4 1 BUDCHEM POZNAŃ NIE SZOSA
234 Włodzimierz Kajewski Śmigiel MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
235 SYLWESTER PLUTA Dąbrówka MINI MINI_M7 1 GKR Gostyń NIE SZOSA
236 Szymon Błasik ŁASK MINI MINI_M2 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
237 Paweł Similak Sieradz MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
238 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach MINI MINI_M3 1 Gryfus Szczecin NIE SZOSA
239 Adrian Sosnowski Kłodawa MINI MINI_M1 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
240 ANTONI KAŹMIERCZAK TRZEBNICA MINI MINI_M6 1 SZERSZENIE TRZEBNICA NIE INNY
241 Łukasz Andrzejewski Poznań MEGA MEGA_M4 1 FTI Racing Team NIE SZOSA
242 Patryk Śniegula TRZEBNICA MINI MINI_M1 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
243 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA_M4 1 - NIE INNY
244 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
245 Danuta Lasota Wałbrzych MINI MINI_K5 1 Brak NIE INNY
246 Piotr Strojny Poznań MINI MINI_M5 1 - NIE SZOSA
247 Tomasz Wroński Kurza Góra MINI MINI_M2 1 SGR Racing Team NIE SZOSA
248 Franciszek Gustowski Sobótka MINI MINI_M7 1 KKS Sobótka NIE SZOSA
249 Irena Łańcucka Wrocław MEGA MEGA_K6 1 - NIE SZOSA
250 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI Wolibórz MEGA MEGA_M5 1 - NIE SZOSA
251 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI_M4 1 - NIE INNY
252 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI_K4 1 1971 NIE INNY
253 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI_M4 1 1969 NIE SZOSA
254 Mirosław Zapłata Święciechowa MEGA MEGA_M3 1 SONOlife NIE SZOSA
255 Tomasz Salachna PYSKOWICE MEGA MEGA_M5 1 - NIE SZOSA
256 MIROSŁAW JANUSEK Międzyrzecz MEGA MEGA_M4 1 TEAM MIĘDZYRZECZ TAK SZOSA
257 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA_M4 1 - NIE SZOSA
258 Mateusz Domagała Popowo Stare MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
259 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz MEGA MEGA_M6 1 Team Międzyrzecz NIE INNY
260 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna MINI MINI_K2 1 OTC Oborniki NIE SZOSA
261 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI_M3 1 - NIE SZOSA
262 Mariusz Pawelec Cieszków MEGA MEGA_M5 1 - NIE SZOSA
263 Arkadiusz Stefański Oborniki MINI MINI_M2 1 OTC Oborniki NIE SZOSA
264 Zbigniew Kowalczyk ŁASK MINI MINI_M4 1 Jastrzębie Łaskie TAK SZOSA
265 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
266 Marek Górecki Buczek MINI MINI_M4 1 Jastrzębie Łaskie NIE SZOSA
267 Sylwester Ślęzak Stargard MINI MINI_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
268 JAROSŁAW CIESIELSKI Poznań MINI MINI_M4 1 Robakowo team NIE SZOSA
269 Szymon Podsadny Robakowo MINI MINI_M2 1 Robakowo team NIE SZOSA
270 Dariusz Skrzypa Wałcz MINI MINI_M3 1 PRECON POLSKA NIE INNY
271 Michał Wilczak Ostrzeszów MINI MINI_M3 1 Klub Rowerowy Ostrzeszów NIE SZOSA
272 Magdalena Noweta Ostrzeszów MINI MINI_K3 1 Klub Rowerowy Ostrzeszów NIE SZOSA
273 Mirosław Lewandowicz Leszno MINI MINI_M3 1 THERMIC TEAM NIE SZOSA
274 Paweł Wach Przemyśl GIGA GIGA_M2 1 - NIE SZOSA
275 ANNA BIELAWSKA Milicz MEGA - 1 - NIE SZOSA
276 Leszek Kołacki Śrem MINI MINI_M5 1 Płomyk Team NIE SZOSA
277 Marek Hojak Kalisz MEGA MEGA_M4 1 Gilicki Bike NIE SZOSA
278 Marian Zubrzycki WSCHOWA MINI MINI_M5 1 - NIE INNY
279 Przemysław Ciecierski Skórzewo GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
280 Rafał Landzwojczak Kościan MEGA MEGA_M3 1 - NIE SZOSA
281 Hubert Walkowiak Komorniki GIGA GIGA_M4 1 - NIE SZOSA
282 Piotr Marciniak Poznań MINI MINI_M3 1 AS4YOU NIE SZOSA
283 Aleksander Kempka Polska Cerekiew MEGA MEGA_M5 1 LKS Bryksjusz Gościęcin NIE SZOSA
284 Jarosław Czerwiński Czerwonak MINI MINI_M3 1 - NIE INNY
285 Daniel Kulesza Rakoniewice MINI MINI_M3 1 KKFP NIE SZOSA
286 DARIUSZ NOWAK Wolsztyn MINI MINI_M3 1 KKFP NIE SZOSA
287 Artur Lazar Wrocław MEGA MEGA_M3 1 Ciclismo Wrocław NIE SZOSA
288 Jakub Przybylski Poznań MEGA MEGA_M2 1 KU AZS Politechnika Poznańska NIE SZOSA
289 Łukasz Olszewski kłecko MINI MINI_M2 1 Carbon Kłecko NIE SZOSA
290 Mariusz Matela Poznań MINI MINI_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
291 Anita Ignaczak Poznań MINI MINI_K3 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
292 Piotr Łabuda Wołów MINI MINI_M5 1 Rycerze Rolanda TAK SZOSA
293 Norbert Dutko Środa Śląska MINI MINI_M4 1 50upAT NIE SZOSA
294 Ryszard Michta Środa Śląska MINI MINI_M6 1 50upAT NIE SZOSA
295 Franek Michalak Frankowo MINI - 1 LKK Leszno Junior Nietążkowo NIE SZOSA
296 Małgorzata Kocik Ksieginice MINI MINI_K5 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
297 Bronisław Kocik Ksieginice MINI MINI_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
298 Adam Dobosz Wrocław MINI MINI_M3 1 deichmann NIE SZOSA
299 Jędrzej Kowalski Śrem MINI MINI_M2 1 - NIE SZOSA
300 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne MINI MINI_M6 1 - NIE SZOSA
301 Paweł Cichocki Szczecin MINI MINI_M4 1 - NIE INNY
302 Klaudiusz Piętak Szczecin MINI MINI_M6 1 Claudio Team NIE SZOSA

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj Roweru
1 Dariusz Solski Stargard Szczeciński MINI MINI_M5 - STC Stargard TAK SZOSA
2 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI MINI_M6 - ŚMIGŁO OSIECZNA NIE INNY
3 Leszek Lisiecki Gostyń MINI MINI_M5 - GKR NIE SZOSA
4 Marcin Trzaska Wrocław GIGA GIGA_M4 - GVT TAK SZOSA
5 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI MINI_M5 - Śmigło Osieczna NIE SZOSA
6 Arkadiusz TIETZ Leszno MINI MINI_M4 - LKK TEAM NIE SZOSA
7 Michał Bandrowski Drzonków MEGA MEGA_M3 - - NIE INNY
8 Paweł Pesz Wrocław GIGA GIGA_M4 - InsERT Team NIE SZOSA
9 Zbigniew Heleniarz police GIGA GIGA_M3 - Góral Police NIE SZOSA
10 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław MINI MINI_K4 - GimBasket NIE INNY
11 Daniel Nowak Leszno MINI MINI_M3 - LeszczyńskiSport.pl NIE SZOSA
12 Karol Grzeskowiak Leszno MINI MINI_M6 - Brzechwa Team NIE SZOSA
13 Konrad Nowak Poznan MINI MINI_M3 - - NIE SZOSA
14 ROMAN WOŹNIAK Szymanów MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
15 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI MINI_M3 - Kołownik Włoszakowice NIE INNY
16 Damian Węglarz Krzeptów MINI MINI_M3 - Huzar Bike Academy NIE SZOSA
17 Piotr Marciniak Milicz MINI MINI_M5 - MAIDEN MILICZ NIE SZOSA
18 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. MINI MINI_M3 - AGK Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
19 Grzegorz Bogdajewicz Topola Mała MEGA MEGA_M4 - OTR Interkol NIE SZOSA
20 Sławomir Lipiński Nowogard MINI MINI_M4 - Lipa Team Nowogard TAK INNY
21 Jakub Latajka Ostrów Wielkopolski GIGA GIGA_M4 - OTR INTERKOL NIE SZOSA
22 Rafał Przybył Gostyń MINI MINI_M3 - Gkr-Gostyń NIE SZOSA
23 Michał SERBIN kłecko MINI MINI_M3 - Carbon Kłecko NIE INNY
24 WIESLAW HAMELA Pieńsk MINI MINI_M4 - Ciclismo NIE INNY
25 Jan Szymański Leszno MEGA - - LKK TEAM - junior NIE SZOSA
26 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo MINI MINI_M2 - ORZEŁ LIPNO NIE SZOSA
27 Bartosz Grodzki Leszno MINI MINI_M3 - Onninen team NIE SZOSA
28 Adam Dyszkiewicz Kościan MINI MINI_M2 - - NIE SZOSA
29 Andrzej Żurawik GOLINA MINI MINI_M5 - IMAGE CYCLING TEAM NIE SZOSA
30 JAKUB Muszyński Wiry MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
31 Damian Śliwczyński Śmigiel MINI MINI_M2 - - NIE INNY
32 Grzegorz Ruciński Wągrowiec GIGA GIGA_M4 - - NIE SZOSA
33 Wiesław Koniecki ŁASK MINI MINI_M6 - 1956 NIE INNY
34 Sławomir Cieślik BEŁCHATÓW GIGA GIGA_M4 - LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW NIE SZOSA
35 Filip Polak Poznań MINI MINI_M4 - Kwiatowe Cycling Team NIE SZOSA
36 Ania Seliga Stęszew MINI MINI_K3 - Body Art Warriors NIE SZOSA
37 Jan Beker Załom MINI MINI_M4 - - NIE SZOSA
38 Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów MINI MINI_M4 - Gryfus Szczecin NIE SZOSA
39 Fryderyk Wróbel jarocin MINI MINI_M3 - Białe Tygrysy Jarocin NIE INNY
40 ANNA BIELAWSKA Milicz MEGA MEGA_K4 - - NIE SZOSA
41 Leszek Janczak Stargard MINI MINI_M6 - Gryfus Szczecin NIE INNY


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
GIGA_K2 1
GIGA_K3 0
GIGA_K4 2
GIGA_K5 1
GIGA_K6 0
GIGA_K7 0
GIGA_M2 3
GIGA_M3 5
GIGA_M4 19
GIGA_M5 12
GIGA_M6 4
GIGA_M7 0
MEGA_K2 0
MEGA_K3 0
MEGA_K4 3
MEGA_K5 0
MEGA_K6 1
MEGA_K7 0
MEGA_M2 6
MEGA_M3 15
MEGA_M4 11
MEGA_M5 9
MEGA_M6 8
MEGA_M7 0
MINI_K1 1
MINI_K2 2
MINI_K3 8
MINI_K4 8
MINI_K5 7
MINI_K6 1
MINI_K7 0
MINI_M1 4
MINI_M2 28
MINI_M3 54
MINI_M4 54
MINI_M5 33
MINI_M6 30
MINI_M7 9
Kobiety 36
Mężczyźni 305
Wszyscy 343