Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Czastary
1 Aneta Pabiniak Złoczew K40 1 Złoczew TEAM NIE
2 Leszek Fleischer Ostrów Wlkp. M40 1 - NIE
3 Janek Mandat Oleśnica M40 1 KB Lupus Oleśnica NIE
4 Mateusz Cegiełka Kaski - - - NIE
5 WIESŁAW PYRA Praszka M40 1 - NIE
6 Mariusz Strzelczak Zajączki Drugie M40 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE
7 Danuta Piskorowska Wrocław - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław NIE
8 Jan Cieśla Rudniki M40 1 Falstart Rudniki NIE
9 Łukasz Stanek Prusak - - Pterodaktyl Team NIE
10 Norbert Wolny wieluń M40 1 Wieluń Biega NIE
11 Robert Bieda CZASTARY M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
12 Elżbieta Sobańtka Strojec K40 - - NIE
13 Łukasz Bartela Wieruszów - 1 WieRUNszów NIE
14 MARCIN POCHROŃ wieluń - 1 WieRUNszów NIE
15 Andrzej Wieloch Parzymiechy M40 1 Zryw Parzymiechy NIE
16 Michał Obała wieluń - - - NIE
17 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice M40 1 WIELUŃ BIEGA NIE
18 Karolina Magott wieluń - 1 Byle do mety :) NIE
19 Marek Dudka Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
20 Adam Magott wieluń M40 1 Byle do mety :) NIE
21 Arkadiusz Szecel wieluń M40 - wkurw_team NIE
22 Mateusz Komisarek wieluń - 1 - NIE
23 Mariusz Musiała Złoczew - - Złoczew TEAM NIE
24 Arek Budzyński wieluń M40 - Wieluń Biega NIE
25 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - 1 - NIE
26 Arkadiusz Falkowski wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
27 Adam Dąbek Pieczyska - - - NIE
28 Jolanta Jakubowska wieluń K40 - Wieluń Biega NIE
29 Jarosław Włodarczyk Okalew M40 1 - NIE
30 Andrzej Raducki Widoradz M40 1 Wieluń Biega NIE
31 Magdalena Budzyńska wieluń - 1 - NIE
32 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów M40 1 - NIE
33 Monika Jungowska Czarnożyły - 1 Wieluń Biega NIE
34 Sylwester Brożyna Turów - - Policja NIE
35 Paweł Wójcik wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
36 Dominik Sas Starokrzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE
37 Michał Bieda CZASTARY - 1 GKS Czastary TAK
38 Dariusz Wereszczyński Warszawa M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE
39 Andrzej Pabiniak Złoczew M40 1 Złoczew TEAM NIE
40 Zdzisław Łytkowski CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
41 Jagoda Bieda CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
42 Magdalena Bieda CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
43 Krzysztof Misiurek Łódz - 1 Twierdza / Buntownicze Budowniczowie Formy NIE
44 Żaneta Powolna Mirków - 1 - NIE
45 MARLENA CYBULSKA CZASTARY K40 1 - TAK
46 Krzysztof Glapa Bolesławiec - 1 - NIE
47 ROBERT WÓJCIK Wrocław M40 - WAT NIE
48 Maciej Lewiński CZASTARY M40 - GKS Czastary TAK
49 Damian Pabianiak Osjaków - 1 Wieluń Biega NIE
50 Aleksandra Kudra wieluń - - Wieluń Biega NIE
51 Krystyna Łytkowska CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
52 Marcin Grela wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
53 Tomasz Lewiński CZASTARY M40 1 XXL TAK
54 Florentyna Emessaouden Katowice - 1 - NIE
55 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski M40 1 sam sobie sterem NIE
56 Agnieszka Lewandowska Józefów K40 1 - TAK
57 Andrzej Helicki Ostrów Wielkopolski M40 1 - NIE
58 Agnieszka Sazon Przywóz - - Wieluń Biega NIE
59 Bartosz Rybiałek CZASTARY - 1 GKS CZASTARY TAK
60 Grzegorz Rybiałek CZASTARY M40 1 - TAK
61 Piotr Malecha Opole - 1 - NIE
62 Michał Jarlaczyk Wrocław - 1 Yegi and Friends NIE
63 Maciej Świątek Kępno - 1 KS Gepard Kępno NIE
64 Marcin Kapuściński Warszawa - 1 PKO BP NIE
65 Bartłomiej Kaczor Wichernik - - Wieluń Biega NIE
66 Małgorzata Fortuna Bąków - - KGB kluczborska grupa biegowa NIE
67 Rafał Lemanik wieluń - - - NIE
68 Marcin Janus wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
69 Edyta Młynarczyk Rudniki - - Falstart Rudniki NIE
70 Jacek Grzana Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
71 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - NIE
72 Magdalena Włodarczyk Okalew K40 1 WIELUŃ BIEGA NIE
73 Damian Skupiński Krzeczów - - Klub Biegacza Warta NIE
74 Izabela Keller Ostrówek - - Wieluń Biega NIE
75 Marcin Demkowski Wrocław - 1 - NIE
76 Adam Liszewski BEŁCHATÓW - 1 Shakur NIE
77 Paweł Udała Opatów M40 1 --- NIE
78 Marek Sekieta Pabianice M40 1 - NIE
79 Sylwester Pochroń Mokrsko - - TPCZ NIE
80 Weronika Kuźnik Ostrówek - - - NIE
81 Wojciech KŁOS Opole - - FizjoFits Team NIE
82 Łukasz Dawid Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE
83 Grażyna Sujka wieluń K40 1 Wieluń Biega NIE
84 ANETA ŻŁOBIŃSKA Słupia pod Kępnem - 1 - NIE
85 Aleksandra Zając Łęka Opatowska - 1 - NIE
86 Aleksander Gania Kępno M40 1 - NIE
87 Adam Trzebski LUTUTÓW - 1 - NIE
88 Damian WŁODARCZYK Okalew - 1 - NIE
89 Mariusz Kubicki Kluczbork M40 - Kluczborska Grupa Biegowa NIE
90 Marcin Szot Wieruszów - 1 - NIE
91 Tomasz Keller Ostrówek M40 - Wieluń Biega NIE
92 Dawid Bartoszek Lututow - - - NIE
93 Paweł Witczak wieluń M40 1 Wieluń Biega NIE
94 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN - 1 Wielun biega NIE
95 Przemysław Płuska Wieruszów - 1 - NIE
96 MARIAN PRZESTALSKI Wrocław - 1 AC Polanka NIE
97 PRZEMYSŁAW GRZYBEK Bełchatow - 1 - NIE
98 Michał Czarski Katowice - 1 - NIE
99 Michał Bak LUTUTÓW - 1 - NIE
100 RYSZARD JEZIORNY wieluń M40 1 Wieluń Biega NIE
101 Paweł Rękowicz Kowale - 1 - NIE
102 Arek Budzyński wieluń M40 - Wieluń Biega NIE
103 Agnieszka MŁYNARCZYK Rudniki K40 - - NIE
104 Łukasz Wielichowski Opole - 1 Odra Opole NIE
105 Roman Boryczka Uszyce - 1 - NIE
106 EWA KOTALA WIELUN K40 1 wielun biega NIE
107 Marta Szecel wieluń - 1 Wieluńbiega NIE
108 Arkadiusz Krakowski ŁASK - 1 - NIE
109 Rafał Owczarek ŻYRARDÓW - 1 - NIE
110 Marek Świtała Brzeźnio M40 1 Złoczew TEAM NIE
111 Patrycja Nadopta Bolesławiec - 1 - NIE
112 Marcin Nadopta Bolesławiec M40 1 - NIE
113 Łukasz Okoń Wieruszów - 1 - NIE
114 Katarzyna Knetki Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE
115 Przemysław Olek Radostów Drugi - 1 - TAK
116 Julia Leszczyńska Byczyna - 1 - NIE
117 Dorota Sekieta Pabianice K40 1 mBank NIE
118 Dariusz Magott wieluń - 1 Byle do mety :) NIE
119 Mateusz Kołodziej Widoradz - 1 Diabeł Widoradzki NIE
120 Daria Jamrozik Bytom - 1 - NIE
121 Szymon Jamrozik Bytom - 1 - NIE
122 Wojciech Pietrzak Kąty Walichnowskie - 1 - TAK
123 Magdalena Drab wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
124 Krzysztof Hajduga Gaszyn M40 1 Wieluń Biega NIE
125 Norbert Haliżak wieluń M40 1 Wieluń Biega NIE
126 Bartosz Kłos Opole - 1 - NIE
127 Agnieszka Snopek Łódź - 1 Janusze i Dżesiki Joggingu NIE
128 Witold Snopek Łódź M40 1 Janusze i Dżesiki Joggingu NIE
129 Michał Wojewoda Ostrówek - 1 - NIE
130 Józef Bukalski Starokrzepice M40 1 Zryw Parzymiechy NIE
131 Przemek Śmiałek Żdżary M40 1 - NIE
132 Magdalena Makles-Kluba Bodzanowice - 1 ZRYW Parzymiechy NIE
133 Jakub Kierat Tychy - 1 - NIE
134 Łukasz Dąbik 123 - - - NIE
135 Barbara Napieraj wieluń K40 1 Wieluń biega NIE
136 Jacek Kałwak Dzietrzniki M40 1 - NIE
137 Piotr Jadwiszczak LUTUTÓW - 1 - NIE
138 Marlena Kucharska wieluń K40 1 Wieluń biega NIE
139 Marek Kowalski Opatów M40 1 - NIE
140 Emilia Krumin Wrocław - 1 - NIE
141 Artur Kierat Świętochłowice - 1 - NIE
142 Marcin Gonera Wieruszów - 1 - NIE
143 MARIUSZ GĄSZCZAK Kepno - - KS Leniwiec NIE
144 GRZEGORZ URBAŃSKI Opatów - 1 - NIE
145 Magdalena Stasiak Belchatów - 1 - NIE
146 Dariusz Gąsiorowski BEŁCHATÓW - 1 - NIE
147 Bartosz Cyzman Belchatów - 1 - NIE
148 Magdalena Kulczyńska Biała - 1 - NIE
149 Adrian Chudzik Złoczew - - Złoczew TEAM NIE
150 Tomasz Ciolek Sieradz M40 1 SIERADZ NIE
151 Grzegorz Pietrucha Sieradz M40 1 - NIE
152 Marian Grochowski Bytom M40 1 Miechowicka Grupa Biegowa NIE
153 Michał Grochowski Bytom - 1 Miechowicka Grupa Biegowa NIE
154 Sara Krzywda Bagatelka - - - NIE
155 Andrzej ŁYTKOWSKI CZASTARY M40 1 TPCz TAK
156 Łukasz Sykuła Panki - 1 Którędy na Giewont? NIE
157 Lukasz Dec Wawelno - - - NIE
158 Oleh Drozd Striy - - - NIE
159 Jan Cebula Kępno M40 1 REMBET NIE
160 Jacek Wójt Łyskornia M40 1 - NIE
161 Wojciech Grajerz Wieruszów - 1 - NIE
162 Marek Grzana Mrowino M40 1 - NIE
163 Przemysław Chałupka CZASTARY - 1 IAS TAK
164 Klaudia Klimaszewska wieluń - 1 - NIE
165 ROMAN MARCINIAK wieluń M40 1 - NIE
166 Paulina Rybczyńska KOBYLA GÓRA - 1 - NIE
167 Karolina Łuszczek Klonowa - 1 TPCz NIE
168 Emilia Helmfridsson Wieruszow - - - NIE
169 Filip Helmfridsson Wieruszow - - - NIE
170 Benjamin Helmfridsson Wieruszow - - - NIE
171 Tomasz Klimaszewski wieluń - 1 - NIE
172 Elżbieta Walasik LUTUTÓW K40 1 - NIE
173 Marzena Janczak CZASTARY - 1 - TAK
174 Paweł Korpeta Galewice - 1 - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K40 15
M40 50
Kobiety 49
Mężczyźni 125
Wszyscy 174