Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wieluń Rodzaj posiłku Rozmiar koszulki Niepełnosprawny Debiutant w tym biegu
1 Andrzej Adamczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne S NIE NIE
2 Marcin Ambroziak Ryn - 1 Dąbrowski Team NIE Mięsne M NIE TAK
3 Tomasz Andrzejewski Pabianice - 1 GILLETTE RUN NIE Mięsne L NIE TAK
4 Łukasz Antczak wieluń - 1 - TAK Bezmięsne L NIE TAK
5 Anna Antosiak BEŁCHATÓW - 1 KB Spartakus Bełchatów NIE Mięsne S NIE TAK
6 Michał Bak LUTUTÓW - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
7 Dariusz Banaś wieluń - 1 - TAK Mięsne XL NIE TAK
8 Paweł Baran wieluń - 1 Wieluń BIEGA TAK Mięsne M NIE TAK
9 Oskar Barczyk Witkowice - 1 Strefa Cross Running Team NIE Mięsne L NIE TAK
10 Mariusz Bartczak wieluń - 1 - TAK Mięsne MA NIE NIE
11 Łukasz Bartela Wieruszów - 1 WieRUNszów NIE Mięsne L NIE NIE
12 Rafał Bator Wrocław - 1 - NIE Bezmięsne M NIE NIE
13 Michał Bejm Działoszyn - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne S NIE NIE
14 STANISŁAW BEREŚ ŁASK - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
15 Robert Bilski Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne M NIE TAK
16 RADOSŁAW BŁASEK Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne S NIE TAK
17 Tomasz Błaszczyk Warta - 1 ZBIEGLI Z WARTY NIE Mięsne XL NIE TAK
18 Zbigniew Błaszczyk Częstochowa - 1 niezrzeszony NIE Mięsne S NIE TAK
19 Grzegorz Błażewski Kluczbork - 1 ZORGINICI NIE Mięsne L NIE TAK
20 MARIOLA Bobrycka ŁASK - 1 - NIE Mięsne M TAK TAK
21 Ryszard BOCHYNEK Grodków - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
22 Agnieszka Bogus Burzenin - 1 - NIE Mięsne S NIE NIE
23 Janusz Bojakowski wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
24 Szymon Bojer wieluń - 1 Drink Team TAK Mięsne L NIE NIE
25 Marta Borek Wrocław - 1 - NIE Bezmięsne S NIE TAK
26 Monika Borowicz Częstochowa - 1 BBL Częstochowa NIE Bezmięsne S NIE TAK
27 Rafal Brodziak Wręczyca Wielka - 1 Aktywna Wręczyca NIE Mięsne XL NIE TAK
28 Kinga Brończyk Częstochowa - 1 Strefa cross running team NIE Mięsne S NIE TAK
29 Michał Brożyna wieluń - 1 Klub Wasyla TAK Mięsne XL NIE TAK
30 Monika Brożyna wieluń - 1 Klub Wasyla TAK Mięsne S NIE TAK
31 Sylwester Brożyna Turów - 1 Klub Wasyla TAK Mięsne XL NIE NIE
32 ewa brych-pajak Częstochowa - 1 JKLA JAWOR JAWORZNO NIE Bezmięsne S NIE NIE
33 Kamil Bryja Gaszyn - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
34 Michał Buczkowski Sędziejowice - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
35 Arek Budzyński wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
36 Józef Bukalski Starokrzepice - 1 Zryw Parzymiechy NIE Mięsne L NIE NIE
37 Grzegorz Bystry Wieruszów - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
38 Gabriela Ceglarska Czarnożyły - 1 - NIE Mięsne S NIE NIE
39 Adrian Chudzik Złoczew - 1 Złoczew TEAM NIE Mięsne L TAK TAK
40 Paweł Ciastoń Dąbrowa Górnicza - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
41 Paweł Cichuta Radomsko - 1 Press Glass Biegamy i Wspieramy NIE Mięsne M NIE TAK
42 Dominik Cieślak Biała - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
43 Alvaro Ciszewski Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne S NIE TAK
44 Paweł Ciupa Blok Dobryszyce - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
45 Andrzej Czyrnia Turawa - 1 - NIE Bezmięsne M NIE TAK
46 ARTUR DAWID Osjaków - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
47 MAŁGORZATA DAWID Osjaków - 1 - NIE Mięsne S TAK NIE
48 Angelika Dąbrowska Wieruszów - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE TAK
49 Andrzej Derkowski Orzechowiec - 1 Weterynaria NIE Mięsne L NIE NIE
50 Agnieszka Dmochowska Radzionków - 1 Wataha Team NIE Mięsne M NIE NIE
51 KATARZYNA DOBROWOLSKA ŁASK - 1 RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne S NIE TAK
52 Magdalena Drab wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne M NIE TAK
53 Paweł DRĄŻEK BEŁCHATÓW - 1 PGE Elektrownia Bełchatów NIE Mięsne XL NIE TAK
54 Monika Drążek BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne S NIE TAK
55 Małgorzata Drygała Kamionka - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
56 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski - 1 Niezrzeszony NIE Mięsne M NIE TAK
57 Tomasz Dudek Opole - 1 OTTO TEAM NIE Mięsne L NIE NIE
58 Marta Dudek wieluń - 1 - TAK Mięsne S NIE NIE
59 Marek Dudka Parcice - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE Mięsne XL NIE NIE
60 Marcin Dydyna Ruda - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
61 Anna Dziwińska LUTUTÓW - 1 Kaski Piaski Runners NIE Mięsne S NIE TAK
62 Magdalena Dziwińska CZASTARY - 1 - NIE Bezmięsne S NIE TAK
63 Dariusz Dziwiński Warszawa - 1 Kaski Piaski Runners NIE Mięsne L NIE TAK
64 Sebastian Dziwiński Łódź - 1 Kaski Piaski Runners NIE Mięsne L NIE TAK
65 Anna Edyk Tomaszów Mazowiecki - 1 - NIE Bezmięsne M TAK TAK
66 Arkadiusz Falkowski wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
67 Marcin Ferdynus Opatów - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
68 LESZEK FIGZAŁ WRZOSOWA - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
69 Rafał Fiszer Rędziny - 1 Strefa Cross Running Team NIE Mięsne L NIE TAK
70 Damian Fojtar wieluń - 1 - TAK Mięsne XL NIE NIE
71 Barbara Frysiak wieluń - 1 Frysiaki TAK Mięsne S NIE NIE
72 ARTUR FRYSIAK wieluń - 1 Frysiaki TAK Mięsne M NIE NIE
73 Mariusz Furgalski Julianpol - 1 NEAPCO PRASZKA NIE Bezmięsne M NIE NIE
74 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN - 1 Wielun biega TAK Mięsne S NIE TAK
75 Michał Gaj Tuliszków - 1 Judo Tuliszków NIE Mięsne L NIE TAK
76 Sławomir Gajda ŁASK - 1 JASTRZĄB 32BLotT NIE Mięsne L NIE TAK
77 Magdalena Gałęza wieluń - 1 - TAK Bezmięsne S NIE TAK
78 Marcin Garnczarek SIECHNICE - 1 Rookie Runners NIE Mięsne L NIE TAK
79 Arek Gęsiak WIELUN - 1 WIELUŃ BIEGA TAK Mięsne M NIE NIE
80 Marlena Girek wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne S NIE NIE
81 Krzysztof Glapa Bolesławiec - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
82 Tomasz Gniła Praszka - 1 NEAPCO PRASZKA NIE Mięsne M NIE NIE
83 Krystian Golec ŁASK - 1 GOLEC TEAM NIE Mięsne XL NIE NIE
84 Lidia Golec Wrocław - 1 GOLEC TEAM NIE Mięsne L NIE NIE
85 Marcin Gonera Wieruszów - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
86 Zbigniew Góra Działoszyn - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne L NIE TAK
87 Wiktoria Górka Praszka - 1 Zabiegana Zumba NIE Mięsne S NIE NIE
88 Mikołaj Grabowski Łódź - 1 Vege Runners Łódź NIE Bezmięsne M NIE TAK
89 ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA - 1 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHWA NIE Mięsne S NIE NIE
90 Wojciech Grajerz Wieruszów - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
91 Marcin Grela wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
92 Rafał Grobelny Czarnożyły - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE NIE
93 Paweł Grudnik wieluń - 1 MIWO TAK Mięsne L NIE NIE
94 Dominik Grudzień Brzeźnio - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
95 Marek Grund Strzebiń - 1 Mafia TEAM Lubliniec NIE Mięsne M NIE TAK
96 Jacek Grzana Parcice - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE Mięsne L NIE TAK
97 Marek Grześczyk Ostrów Wielkopolski - 1 - NIE Mięsne M TAK NIE
98 Igor Guzek wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
99 Krzysiek Hajduga Gaszyn - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne XL NIE TAK
100 Norbert Haliżak wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
101 Sylwia Hałaczkiewicz BEŁCHATÓW - 1 - NIE Bezmięsne M NIE TAK
102 Adam Hącel Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne M NIE NIE
103 Andrzej Helicki Ostrów Wielkopolski - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
104 Jan Ignasiak Sieradz - 1 RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne L TAK NIE
105 Piotr Jabłoński Kleszczów - 1 Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów NIE Mięsne L NIE TAK
106 Jolanta Jakubowska wieluń - 1 Wieluń biega TAK Bezmięsne M TAK NIE
107 Karolina Jamrozy-Rokuszewska Dąbrowa - 1 - TAK Bezmięsne S NIE TAK
108 Wiesław Janeczek Trębaczew - 1 klub biegacza warta NIE Mięsne M NIE NIE
109 Łukasz Jankowski wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
110 Marcin Janus wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
111 Damian Jasiński Masłowice - 1 Masłowice TAK Mięsne L NIE TAK
112 Andrzej Jażdżyk Nietuszyna - 1 Orły Ostrówek NIE Mięsne L NIE NIE
113 Dominik Jeske Radomsko - 1 Biegacze w Radomsku NIE Mięsne L NIE NIE
114 RYSZARD JEZIORNY Wieun - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
115 Mariusz Józala wisznia mała - 1 - NIE Bezmięsne M NIE NIE
116 Karol Kaczkowski Kluczbork - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
117 Kacper Kaczmarek wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
118 Bartłomiej Kaczor Wichernik - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne S NIE NIE
119 Robert Kaja wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne XL NIE NIE
120 Łukasz Kalemba Zdziechowice - 1 BIEGAMY WE WROCŁAWIU NIE Mięsne L NIE TAK
121 Łukasz Kalinka Czestochowa - 1 Euvic NIE Mięsne M NIE NIE
122 Jacek Kałwak Dzietrzniki - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
123 Marek Kaminski Szczerców - 1 LUKS Szczerców NIE Mięsne M NIE NIE
124 Beata Kaśnicka Wielun Gaszyn - 1 - TAK Bezmięsne M NIE TAK
125 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów - 1 - NIE Mięsne L TAK NIE
126 Tomasz Keller Ostrówek - 1 Wieluń Biega NIE Bezmięsne M NIE TAK
127 Izabela Keller Ostrówek - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE NIE
128 Sylwia Kędziak Kleszczów - 1 MSM NIE Mięsne S NIE TAK
129 Małgorzata Kierzkowska Kamieńsk - 1 Aktywni Kamieńsk NIE Mięsne M NIE NIE
130 Marek Kierzkowski Kamieńsk - 1 Aktywni Kamieńsk NIE Mięsne L NIE NIE
131 Katarzyna Kisielewska ŁASK - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
132 BŁAŻEJ KISTER Godziesze - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
133 KRZYSZTOF KISTER Godziesze - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
134 Piotr Klatka wieluń - 1 Klub Wasyla TAK Mięsne L NIE TAK
135 Łukasz Kluba wilkowiecko - 1 NGB Kłobuck / #klubabiega NIE Mięsne L NIE TAK
136 WOJCIECH KŁAK Piaski - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
137 Jędrzej Kłobut wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
138 Katarzyna Knetki Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE Mięsne S NIE TAK
139 Magdalena Kobylarczyk Pabianice - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
140 Alina Kocanda Prószków - 1 Rajsport Active NIE Bezmięsne L NIE TAK
141 Daria Kołaczek wieluń - 1 - TAK Bezmięsne S NIE TAK
142 KRZYSZTOF KOŁACZEK Turów - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
143 HUBERT KOŁACZEK Turów - 1 xRunners TAK Mięsne M NIE NIE
144 Mateusz Kołodziej Widoradz - 1 Diabeł Widoradzki TAK Mięsne M NIE TAK
145 Jakub Kołodziejczyk BEŁCHATÓW - 1 KB Spartakus Bełchatów NIE Mięsne M NIE NIE
146 Mateusz Komisarek wieluń - 1 Klub Wasyla TAK Mięsne M NIE NIE
147 Sebastian Koniarski Kleszczów - 1 Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów NIE Mięsne M NIE TAK
148 Bożena Korczyńska Łódź - 1 vege runners NIE Bezmięsne S NIE TAK
149 Mracin Kornacki wieluń - 1 - TAK Mięsne XL NIE TAK
150 Kazimierz Kosmenda wieluń - 1 WIELUŃ BIEGA TAK Mięsne M TAK NIE
151 Ewa Kotala wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne M NIE TAK
152 Marcin Kotarski Krzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie, Krzepice NIE Mięsne M NIE NIE
153 TOMASZ Kotarski Łódź - 1 KotarTeam NIE Mięsne M NIE TAK
154 Sylwia Kowalczyk Burzenin - 1 - NIE Mięsne MI NIE NIE
155 DOROTA KOWALIK Rędziny - 1 Strefa Cross Running Team NIE Mięsne M NIE TAK
156 Waldemar Kozik Czarnożyły - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
157 Patryk Kozyra Przemyśl - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
158 Piotr Krawczyk Pabianice - 1 Razem Trenujemy Sport NIE Mięsne L NIE TAK
159 Krzysiek Krawczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne S NIE NIE
160 Sergii KROVLAIDIS Czernichów - 1 lkb rudnik NIE Mięsne M NIE NIE
161 Anna Kruk wieluń - 1 - TAK Mięsne S NIE TAK
162 Marcin Kruk Ruda - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
163 Mateusz Kruk Częstochowa - 1 STREFA AKTYWNYCH DZIECIAKÓW NIE Mięsne M NIE TAK
164 Krzysztof Krzywokulski Kluczbork - 1 24marketing.pl NIE Mięsne L TAK TAK
165 Paulina Ksiądz LUTUTÓW - 1 Kaski Piaski Runners NIE Bezmięsne S NIE TAK
166 Dominika Kubis Masłowice/Wieluń - 1 - TAK Mięsne S NIE TAK
167 Grzegorz Kucharski wieluń - 1 Sport - Zdrowie - Edukacja TAK Mięsne L NIE NIE
168 Aleksandra Kudra wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
169 Arkadiusz Kukuła Masłowice - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
170 Maciej Kula wieluń - 1 - TAK Bezmięsne M NIE TAK
171 Piotr Kulesza Sieradz - 1 SIR-HA NIE Mięsne L NIE TAK
172 Wojciech Kuźbiński Pątnów - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne L NIE NIE
173 Robert Latocha Rychłowice - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
174 Jacek Latocha Rychłowice - 1 - TAK Bezmięsne L NIE NIE
175 Aneta Lechowicz wieluń - 1 - TAK Bezmięsne S NIE TAK
176 Karolina Lerka Wrocław - 1 - NIE Bezmięsne S NIE TAK
177 Zbigniew Leszczyński wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE TAK
178 Jarosław Leśniak Częstochowa - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
179 Magda Leśniczak Inczew - 1 Rajsport Active NIE Bezmięsne S NIE TAK
180 Ewa Lewandowska Kluczbork - 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne S NIE NIE
181 Krzysztof Lisiak Warszawa - 1 Wieluń Warszawa Wspólna Sprawa NIE Mięsne L NIE TAK
182 Bartosz Lisiak Galewice - 1 Kaski Piaski Runners NIE Mięsne L NIE TAK
183 Aleksander Lisowski Łódź - 1 Razem Trenujemy Sport NIE Mięsne L NIE TAK
184 Grzegorz Lizurej Tyniec Mały - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
185 Marcin Lont Kleszczów - 1 MSM NIE Mięsne L NIE TAK
186 Andrzej Luto Opatów - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
187 Bartosz Luto Opatów - 1 KS Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE NIE
188 Marek Ławniczek BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
189 GRZEGORZ ŁUCZKO Ozimek - 1 RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne L NIE TAK
190 Adam Łukasiewicz Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne M NIE TAK
191 Łukasz Machynia Praszka - 1 NEAPCO PRASZKA NIE Mięsne M TAK TAK
192 Aneta Madziara wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne S NIE NIE
193 Karolina Magott wieluń - 1 Byle do mety :) TAK Bezmięsne L NIE TAK
194 Dariusz Magott wieluń - 1 Byle do mety :) TAK Mięsne L NIE NIE
195 ROBERT MAJCHROWSKI WIELUN - 1 Wielun Biega TAK Mięsne L NIE NIE
196 Michał Majchrzak wieluń - 1 Gruby, ale wariat TAK Mięsne XL NIE NIE
197 Jakub Majchrzak wieluń - 1 Drink Team TAK Mięsne L NIE NIE
198 Tomasz Majczak Sieradz - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
199 Bartłomiej Majtyka WIELUN - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE TAK
200 Łukasz Makarowski Praszka - 1 SPODYM TEAM NIE Mięsne L NIE TAK
201 Patrycja Makaruk Wąsosz Górny - 1 ngb kłobuck NIE Mięsne S NIE NIE
202 Magdalena Makles-Kluba Bodzanowice - 1 ZRYW Parzymiechy NIE Mięsne S NIE TAK
203 Piotr Malecha Opole - 1 RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne M NIE NIE
204 STANISŁAW MAŁEK Praszka - 1 NEAPCO PRASZKA NIE Mięsne L NIE NIE
205 Michał Małolepszy wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE TAK
206 Roman Marciniak wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
207 Joanna Marek Przystajń - 1 - NIE Mięsne S NIE TAK
208 Piotr Matejczyk wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE TAK
209 Marek Matuszczyk Radomsko - 1 Biegacze w Radomsku NIE Mięsne Li NIE NIE
210 Arleta Matysiak Sędziejowice - 1 Rajsport Active NIE Mięsne S NIE TAK
211 Kacper Mielczarek wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE NIE
212 Robert Mikła Sieradz - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
213 Jarosław Mikoś Baranów - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne L NIE NIE
214 Magdalena Milewicz-Sukiennik BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
215 Kinga Modlińska Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne S NIE NIE
216 Marcin Modliński Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne M NIE NIE
217 Damian Modranka Sieradz - 1 RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne XL NIE TAK
218 Jacek Mordalski Działoszyn - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE NIE
219 Ireneusz Mordalski Trębaczew - 1 Klub biegacza warta NIE Mięsne L NIE NIE
220 Jacek Mruszczyk Makowiska - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne M NIE NIE
221 Marcel Musiał Gaszyn - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
222 Marcin Nagielski Działoszyn - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
223 KRZYSZTOF NAGŁOWSKI Lutrowskie - 1 Spartakus Krzepice NIE Mięsne L NIE NIE
224 Barbara Napieraj wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne M NIE TAK
225 Monika Niciejewska Czarnożyły - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne S NIE NIE
226 Barbara Noga wilkowiecko - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne S NIE NIE
227 Kamil Nowak wieluń - 1 Drink Team TAK Mięsne M NIE TAK
228 Bohdan Nowak Częstochowa - 1 MotorheadTeam NIE Mięsne L NIE TAK
229 Bożena Nowicka wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne M NIE NIE
230 Michał Obała wieluń - 1 - TAK Bezmięsne M NIE NIE
231 Piotr Ogrodowicz wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE NIE
232 Kinga Okomska Wrocław - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
233 Rafał Olejnik Chorzów - 1 Wataha Team NIE Mięsne M NIE NIE
234 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
235 Michał Olejnik Wrocław - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
236 JAKUB OWCZAREK Kępno - 1 - NIE Mięsne XL TAK NIE
237 Rafał Ozga Kleszczów - 1 Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów NIE Mięsne M NIE TAK
238 Damian Pabianiak Osjaków - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE NIE
239 Angelika Pabiniak Złoczew - 1 Złoczew TEAM NIE Mięsne S NIE TAK
240 Andrzej Pabiniak Złoczew - 1 Złoczew TEAM NIE Mięsne M NIE NIE
241 Aneta Pabiniak Złoczew - 1 Złoczew TEAM NIE Mięsne S NIE NIE
242 Michał Packi wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
243 Łukasz Packi wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
244 ANNA Paczuszka Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne S NIE TAK
245 Beata Pancylejko Opole - 1 Rajsport Active NIE Mięsne S NIE TAK
246 Przemysław Paprota wieluń - 1 - TAK Bezmięsne L NIE TAK
247 Katarzyna Paruch Gana - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
248 Paweł Parzonka Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne L NIE NIE
249 Seweryn Pasikowski ŁASK - 1 - NIE Bezmięsne M NIE TAK
250 Mateusz Pawełczak Złochowice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne M NIE NIE
251 Lech Pawlicki Mokrsko - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
252 Sławomir Pawłowski wieluń - 1 - TAK Mięsne XL TAK NIE
253 Justyna Piekarska Gomunice - 1 Rozbiegajmy Radomsko NIE Bezmięsne S NIE TAK
254 Anna Pietryga Bytom - 1 Wataha Team NIE Mięsne S NIE TAK
255 Wanda Pietrzykowska Kalisz - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
256 Tomasz Pilarski wieluń - 1 WIELUŃ BIEGA TAK Mięsne M NIE NIE
257 Kordian Pilarski wieluń - 1 Wieluń BIEGA TAK Mięsne M NIE NIE
258 Sławomir Pisarek Kurnos Pierwszy - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
259 Michał Piśniak Biała-Parcela - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
260 Łukasz Piwnicki Dąbrowa - 1 MKS Wieluń TAK Mięsne L NIE NIE
261 Tomasz Płatek Drobnice - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne M NIE TAK
262 Michał Podębski ŁASK - 1 Rajsport Active Sieradz NIE Bezmięsne S NIE TAK
263 Marcin Podyma wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE TAK
264 Piotr Pokorski Szyszków - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
265 Marcin Pokrzywiński Szczyty - 1 InsERT TEAM NIE Mięsne XL NIE NIE
266 Teresa Poślednia Opole - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
267 Marcin Poterek wieluń - 1 Masłowice TAK Mięsne XL NIE NIE
268 Żaneta Powolna Mirków - 1 - NIE Mięsne S NIE NIE
269 Bartosz Poznerowicz wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
270 Arek Przebierała Ruda - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
271 Wojtek Psuja wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
272 WIESŁAW PYRA Praszka - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
273 Andrzej Raducki Widoradz - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
274 Jacek Raducki wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
275 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - 1 - NIE Bezmięsne M NIE NIE
276 Paweł Rękowicz Kowale - 1 - NIE Bezmięsne S NIE TAK
277 JOANNA ROSAK-SZYROCKA Częstochowa - 1 MRT NIE Mięsne S NIE TAK
278 Tadeusz Rośkowski Antoniówka - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
279 Maciej Róg Brzeg - 1 genealodzy NIE Mięsne L NIE NIE
280 Eryk Rybak Wrocław - 1 - NIE Bezmięsne M NIE TAK
281 Marcel Saganowski wieluń - 1 bez drużyny TAK Mięsne L NIE NIE
282 Dominik Sas Starokrzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE Mięsne L NIE NIE
283 Agnieszka Sazon Przywóz - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne S NIE NIE
284 Marek Sekieta Pabianice - 1 - NIE Bezmięsne M NIE NIE
285 JAROSŁAW SIESS Pabianice - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
286 Sławomir Siódmak Olesno - 1 - NIE Mięsne L NIE NIE
287 Marcel Siudmak wieluń - 1 - TAK Bezmięsne S NIE TAK
288 Julia Siudmak wieluń - 1 - TAK Mięsne S NIE TAK
289 Krzysztof Siudmak wieluń - 1 - TAK Bezmięsne S TAK NIE
290 Mirosław Siwik Popowice - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
291 Adam Skiba Koszęcin - 1 Mafia Team Lubliniec NIE Mięsne S NIE TAK
292 Katarzyna Skibińska Zapolice - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne S NIE TAK
293 TOMASZ SKIBIŃSKI Zapolice - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne M NIE TAK
294 Michał Skibiński Zapolice - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne M NIE TAK
295 Agnieszka Skoczylas Dąbrowa - 1 - TAK Bezmięsne M NIE TAK
296 Tomasz Skupiński wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE TAK
297 Damian Skupiński Krzeczów - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne S NIE NIE
298 Damian Słotwiński Uników - 1 - NIE Bezmięsne M NIE NIE
299 Dawid Smolarkiewicz Wielgie - 1 Wieluń Biega NIE Mięsne L NIE NIE
300 Daria Smolarkiewicz Opojowice - 1 Wieluń biega NIE Mięsne M NIE NIE
301 Sebastian Sobczak BEŁCHATÓW - 1 sebabiega.pl NIE Mięsne L NIE TAK
302 Grzegorz Sobczak Dąbrowa - 1 - TAK Mięsne L NIE NIE
303 Grzesiu Sobczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
304 ARTUR SOJA wieluń - 1 - TAK Mięsne S NIE NIE
305 Marek Sowała Sieradz - 1 1.dlot NIE Mięsne L NIE TAK
306 Tomasz Spodymek Bibice - 1 SPODYM TEAM NIE Mięsne L NIE NIE
307 Kinga Spodymek Wróblew - 1 SPODYM TEAM NIE Mięsne S NIE TAK
308 Michał Spodymek Wrocław - 1 SPODYM TEAM NIE Bezmięsne M NIE NIE
309 Roksana Spodymek Wrocław - 1 SPODYM TEAM NIE Mięsne M NIE TAK
310 Łukasz Stanek Prusak - 1 Pterodaktyl Team NIE Mięsne M NIE NIE
311 Marta Stangret BEŁCHATÓW - 1 - NIE Mięsne XL NIE TAK
312 Piotr Stasiczek Bytom - 1 Wataha Team NIE Mięsne XL NIE TAK
313 Adrian Stasiczek Bytom - 1 Wataha Team NIE Mięsne XL NIE TAK
314 Anna Stępień wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne S NIE TAK
315 Patryk Stężała Sokolniki - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
316 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice - 1 WIELUŃ BIEGA NIE Mięsne L NIE NIE
317 Karolina Struzik wieluń - 1 - TAK Mięsne S NIE TAK
318 Grażyna Sujka wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE NIE
319 Łukasz Sukiennik Belchatow - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
320 Tomasz Sukiennik ŁASK - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
321 Dorota Surma wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Bezmięsne S NIE NIE
322 Roman Sworski Łódź - 1 Vegan Runners / Vege Runners / VegeVege.pl NIE Bezmięsne M NIE TAK
323 Kacper Sykulski Jelcz-Laskowice - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
324 Maciej Szafran Kalisz - 1 Night Runner Kalisz NIE Mięsne M NIE NIE
325 Mateusz Szalek Dylaki - 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne M NIE TAK
326 Angelika Szczepaniak Rąbień - 1 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź NIE Mięsne S NIE TAK
327 Michał Szczepaniak Rąbień - 1 Razem Trenujemy Sport NIE Mięsne M NIE TAK
328 Marcin Szczepański Łódź - 1 EVErRUN NIE Mięsne L TAK TAK
329 Damian Szczesny wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
330 Michał Szczukiewicz Czeladź - 1 KNMF UJ NIE Mięsne M NIE TAK
331 Arkadiusz Szecel wieluń - 1 wkurw_team TAK Mięsne L NIE NIE
332 marcin szeląg wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
333 Piotr Szkudlarek wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
334 Marlena Szmacińska wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE NIE
335 Marcin Szot Wieruszów - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
336 GRZEGORZ SZPERNALOWSKI Bytom - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
337 Artur Szponder Radomsko - 1 Centrum Edukacyjne Lepszy Start Sp. z o.o. lepszystart.org NIE Mięsne L NIE TAK
338 Barbara Szubert Piaski - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
339 Jakub Ścigała wieluń - 1 - TAK Bezmięsne XL NIE TAK
340 Michał Śledzikowski Częstochowa - 1 Strefa Cross Running Team NIE Mięsne L NIE TAK
341 Piotr Śliwa Biała - 1 - TAK Mięsne XL NIE NIE
342 Leszek Światły Mokrsko - 1 - NIE Bezmięsne L NIE NIE
343 Maciej Świątek Kępno - 1 KS Gepard Kępno NIE Mięsne L NIE NIE
344 Marek Świtała Brzeźnio - 1 Złoczew TEAM NIE Mięsne L NIE TAK
345 Łukasz Tyka wieluń - 1 - TAK Bezmięsne M NIE NIE
346 Jerzy Tylke Ozorków - 1 OZO Ozorków NIE Bezmięsne M NIE TAK
347 Paweł Udała Opatów - 1 --- NIE Mięsne XL NIE NIE
348 Grzegorz Urbaniak wieluń - 1 - TAK Mięsne M NIE TAK
349 Andrzej Wachowski Bukowina - 1 Bukowina NIE Mięsne XL NIE NIE
350 Kacper Walczak Olewin - 1 - TAK Mięsne S NIE TAK
351 Łukasz Walkowiak wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne XL NIE NIE
352 Alina Węgier Bolesławiec - 1 - NIE Mięsne S NIE TAK
353 Marcin Wiącek wieluń - 1 DLA RODZINKI TAK Mięsne M NIE NIE
354 Anna Wieczorek Pomiary - 1 Klub Biegacza Warta NIE Mięsne L NIE NIE
355 Błażej Wielgosz Gdańsk - 1 - NIE Bezmięsne L NIE NIE
356 Andrzej Wieloch Parzymiechy - 1 Zryw Parzymiechy NIE Mięsne M NIE NIE
357 Dariusz Wiktorek Ostrów Wlkp. - 1 WODKAN NIE Mięsne M NIE NIE
358 Paweł Witczak wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE TAK
359 Marcin Witoński Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne L NIE NIE
360 Tomasz Włodarczyk Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE Mięsne XL NIE TAK
361 Magdalena Włodarczyk Okalew - 1 WIELUŃ BIEGA NIE Bezmięsne S NIE NIE
362 Jarosław Włodarczyk Okalew - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
363 Piotr Włodarczyk Młynisko - 1 - NIE Bezmięsne L NIE NIE
364 Tomasz Włodarski Praszka - 1 - NIE Mięsne L NIE TAK
365 Kamil Wodecki Rudniki - 1 brak NIE Mięsne M NIE TAK
366 Michał Wojcieszak Czarnożyły - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
367 Daria Wolniaczyk Dąbrowa - 1 - TAK Mięsne S NIE TAK
368 Leszek Wolniaczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
369 Norbert Wolny wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
370 Marcin Wolny WIELUN - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE TAK
371 Florian Wolny Zajączki Pierwsze - 1 Zryw Parzymiechy NIE Mięsne XL NIE NIE
372 Piotr Woszczyk wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne L NIE TAK
373 Paweł Wójcik wieluń - 1 Wieluń Biega TAK Mięsne M NIE NIE
374 Łukasz Wręczycki Lubliniec - 1 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY NIE Mięsne S NIE TAK
375 Tomasz Wróbel wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE TAK
376 Tomasz Wróbel wieluń - 1 - TAK Mięsne XL NIE TAK
377 Marcin Wróbel Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE Mięsne M NIE NIE
378 Izabela Wróblewska Sanie - 1 mBank NIE Bezmięsne S NIE NIE
379 Adam Wruciński Radzionków - 1 Wataha Team NIE Mięsne S NIE TAK
380 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE - 1 - NIE Mięsne S NIE NIE
381 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE - 1 - NIE Mięsne M NIE NIE
382 Mateusz Zabłocki wieluń - 1 - TAK Mięsne L NIE TAK
383 Aleksandra Zając Łęka Opatowska - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
384 Piotr Zaremba Czestochowa - 1 BBL Częstochowa NIE Mięsne L NIE TAK
385 Kamil Zatoń Radomsko - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
386 Robert Zborowski Ostrzeszów - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE Mięsne S NIE NIE
387 ANETA ŻŁOBIŃSKA Słupia pod Kępnem - 1 - NIE Mięsne M NIE TAK
388 Tomek Żóraw wieluń - 1 Wieluń biega TAK Mięsne M NIE NIE
389 Marcin Żywiczka Wrocław - 1 ROSSBIEGANI NIE Mięsne XL NIE TAK
390 Michał Żywiczka Wrocław - 1 Rossbiegani NIE Mięsne XL NIE TAK

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wieluń Rodzaj posiłku Rozmiar koszulki Niepełnosprawny Debiutant w tym biegu
1 Grzegorz Antoniewicz Opole - - Rajsport Active NIE Mięsne XL NIE TAK
2 Sławomir Babiarz Byczyna - - Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne L NIE TAK
3 Antoni Baranowski Tumidaj - - - NIE Bezmięsne L NIE NIE
4 Kamil Bąkowicz Barczkowice - - Aktywni Kamieńsk NIE Mięsne S NIE TAK
5 Lesław Bednarczyk Częstochowa - - - NIE Mięsne S NIE TAK
6 Grzegorz Bednik Ostrów Wielkopolski - - Rajsport Active NIE Mięsne M NIE TAK
7 Michał Bieda CZASTARY - - GKS Czastary NIE Mięsne XL NIE TAK
8 Janusz Bil Praszka - - Neapco NIE Mięsne M NIE NIE
9 Jarosław Binkowski Ostrów Wielkopolski - - RajSport Active NIE Mięsne M NIE TAK
10 Krzysztof Borowski Blachownia - - Nie NIE Bezmięsne M NIE TAK
11 Jarosław Chmielewski ŁASK - - Rajsport Active NIE Mięsne L NIE TAK
12 Barbara Chrzanowska Skomlin - - - NIE Bezmięsne M NIE NIE
13 jacek chudy Blachownia - - - NIE Mięsne L NIE TAK
14 Mariola Cieśla Pątnów - - - NIE Mięsne M NIE TAK
15 Jan Cieśla Rudniki - - Falstart Rudniki NIE Bezmięsne L NIE NIE
16 Justyna Cieślak Buczek - - - NIE Mięsne S NIE TAK
17 stanisław czajkowski Jelcz-Laskowice - - KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE NIE Mięsne L NIE TAK
18 Piotr Dąbek Brąszewice - - - NIE Mięsne M NIE TAK
19 Natalia Dąbrowska Opole - - - NIE Bezmięsne S NIE TAK
20 Mykhajlo Didyk Kepno - - - NIE Bezmięsne L NIE TAK
21 Leszek Dobroć Masłowice - - - TAK Bezmięsne L NIE NIE
22 Mateusz Domagała Praszka - - - NIE Mięsne S NIE NIE
23 Łukasz Domagała Praszka - - - NIE Mięsne S NIE NIE
24 Marcin Firsowicz Praszka - - - NIE Mięsne M NIE TAK
25 MARIUSZ GĄSZCZAK Kepno - - KS Leniwiec NIE Mięsne M NIE TAK
26 Krzysztof Glab Kłobuck - - NGB Klobuck / Vege Runners NIE Bezmięsne M NIE NIE
27 Anna Golec ŁASK - - GOLEC TEAM NIE Bezmięsne S NIE NIE
28 paweł Guzik Praszka - - 10 Blog NIE Mięsne M NIE NIE
29 Piotr Herbik Odolanów - - - NIE Mięsne L NIE NIE
30 TOMASZ JANY Kepno - - KS LENIWIEC NIE Mięsne XL NIE TAK
31 Aleksandra Jezierska Łódź - - Łódź Kocha Sport NIE Bezmięsne S NIE TAK
32 Dawid Jezierski Łódź - - Łódź Kocha Sport NIE Mięsne M NIE TAK
33 Daniel Kaczmarczyk Łódź - - Razem Trenujemy Sport NIE Bezmięsne M NIE TAK
34 Jacek Kaczmarek Namysłów - - - NIE Mięsne L NIE TAK
35 Jacek Kądzielewski Kluczbork - - Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne M NIE TAK
36 Anna Kępińska Burzenin - - - NIE Mięsne M NIE NIE
37 Franek Kimono Wrocław - - - NIE Mięsne L NIE TAK
38 Daniel Kokot Ozimek - - Rajsport Active NIE Mięsne M NIE TAK
39 Waldemar Kostrzewa Osjakow - - - NIE Mięsne M NIE TAK
40 Julia Kowalska Kamieńsk - - Aktywni Kamieńsk NIE Mięsne S NIE TAK
41 Paulina Krause Wieruszów - - - NIE Bezmięsne M NIE TAK
42 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski - - sam sobie sterem NIE Mięsne M NIE TAK
43 Mariusz Kubicki Kluczbork - - Kluczborska Grupa Biegowa NIE Mięsne M NIE TAK
44 Katarzyna Kuklewicz Naramice - - - NIE Bezmięsne M NIE TAK
45 jan LECHOWSKI Jelcz-Laskowice - - KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE NIE Mięsne L NIE TAK
46 Tomasz Lorek Pabianie - - GILLETTE RUN NIE Mięsne L NIE TAK
47 Marian Machon Piotrków Trybunalski - - WKB META Lubliniec NIE Mięsne XL NIE TAK
48 Anna Malcherek Strzelce Opolskie - - - NIE Mięsne L NIE TAK
49 Katarzyna Malik-Licznar Szczedrzyk - - Rajsport Active NIE Mięsne M NIE TAK
50 Janek Mandat Oleśnica - - KB Lupus Oleśnica NIE Mięsne M NIE NIE
51 Wojciech Maślanka Wola Rzędzińska - - Złoczew TEAM NIE Mięsne M NIE TAK
52 Miłosz Matillek Międzybórz - - Międzyborska Grupa Biegowa NIE Mięsne M NIE TAK
53 Mariola Młynarska Lisowice - - WKB Meta Lubliniec NIE Mięsne S NIE TAK
54 Sylwester Morawski Widawa - - Rajsport Active NIE Mięsne L NIE TAK
55 Jacek Mróz Częstochowa - - - NIE Mięsne XL NIE TAK
56 Sylwia Nowacka Częstochowa - - BBL NIE Mięsne S NIE TAK
57 Adam Olkusz Pabianice - - Rajsport Active NIE Mięsne M NIE TAK
58 Wiktor Olszewski Sieradz - - Rajsport Active NIE Mięsne XL NIE TAK
59 Tomasz Owczarek Czestochowa - - - NIE Mięsne L NIE TAK
60 Adrian Paczkowski Zduńska Wola - - Rajsport Active NIE Mięsne XL NIE TAK
61 Kamil Pakuła Wierzchlas - - NIE NIE Mięsne M NIE TAK
62 michał pawlikowski Wrocław - - - NIE Bezmięsne S NIE TAK
63 Wojciech PIEKARCZYK Sieradz - - KS.Żeglina NIE Bezmięsne M NIE NIE
64 MICHAŁ PIOTROWICZ Sieradz - - RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne XL NIE TAK
65 Wioletta Podlecka Piotrków Trybunalski - - - NIE Mięsne S NIE TAK
66 Julia Pogorzelska Częstochowa - - - NIE Bezmięsne M NIE TAK
67 Ewa Polewczyńska Warszawa - - Wieluń - Warszawa Wspólna Sprawa NIE Mięsne S NIE TAK
68 Mariusz Popęda Kamyk - - szturman NIE Mięsne L NIE TAK
69 Janina Rosińska Pabianice - - - NIE Mięsne XL NIE NIE
70 MARCIN ROZANSKI Warszswa - - Rajsport Active NIE Bezmięsne M NIE TAK
71 Tomasz Samborski Krośnice - - SSW TEAM KROŚNICE NIE Mięsne L NIE TAK
72 NATALIIA SEMENOVYCH kivshovata - - - NIE Mięsne S NIE NIE
73 Michał Sikora Łęczna - - - NIE Mięsne M NIE TAK
74 Aleksandr Sikora Wrocław - - - NIE Bezmięsne S NIE TAK
75 Joanna Smyrek trzcinica - - niezrzeszona NIE Mięsne S NIE NIE
76 Elżbieta Sobańtka Strojec - - - NIE Mięsne M NIE NIE
77 Barbara Sokołowska Namysłów - - - NIE Mięsne L NIE TAK
78 Barbara Sokołowska Namysłów - - - NIE Mięsne L NIE TAK
79 Adam SOWIŃSKI Opole - - OPOLE TEAM NIE Bezmięsne M NIE TAK
80 MIROSŁAW SUK Częstochowa - - - NIE Mięsne M NIE NIE
81 Weronika Szkutnik Kępno - - KS LENIWIEC NIE Mięsne S NIE TAK
82 Mateusz Szlęk Sędziejowice - - Rajsport Active NIE Mięsne XL NIE TAK
83 Rafał Szostek Częstochowa - - - NIE Mięsne L NIE TAK
84 Jan Szymała Kluczbork - - Kluczborska Grupowa Biegowa NIE Mięsne L NIE NIE
85 Robert Świtoń Sieradz - - RAJSPORT ACTIVE NIE Mięsne M NIE TAK
86 Edyta Tęcza Teklinów - - LUNIQUE TEAM NIE Mięsne M NIE TAK
87 TOMASZ TĘCZA Częstochowa - - LUNIQUE TEAM NIE Mięsne M NIE TAK
88 Jakub Tęcza Częstochowa - - LUNIQUE TEAM NIE Mięsne XL NIE TAK
89 Krzysztof Tokarz Krośnice - - Ssw team Krośnice NIE Mięsne L NIE TAK
90 Magdalena Tokarz Krośnice - - - NIE Mięsne S NIE NIE
91 Grzegorz Urbański Opatów - - - NIE Bezmięsne XL NIE TAK
92 WIOLETTA URYGA Kluczbork - - - NIE Mięsne M NIE TAK
93 Magdalen Wabnic Wrocław - - - NIE Bezmięsne M NIE TAK
94 Marek Wabnic Wrocław - - - NIE Bezmięsne M NIE TAK
95 Piotr Wabnic Łódź - - - NIE Mięsne L NIE TAK
96 Sylwia Walczak Sieradz - - Sieradz biega NIE Mięsne S NIE TAK
97 Bartłomiej Wieczorek Kiełczygłów - - - NIE Mięsne M NIE TAK
98 Beata Witkowska Gdańsk - - - NIE Bezmięsne S NIE TAK
99 Krzysztof Wloch Praszka - - NEAPCO NIE Mięsne S NIE TAK
100 Marek Wnuczek Częstochowa - - strefa cross running team NIE Mięsne M NIE TAK
101 Marek Wnuczek Częstochowa - - strefa cross running team NIE Mięsne M NIE TAK
102 Jacek Wójciak BEŁCHATÓW - - - NIE Mięsne M NIE TAK
103 Kinga Wójcik Broników - - - TAK Bezmięsne M NIE TAK
104 MAREK WRÓBEL ŁASK - - niezrzeszony-Łask NIE Mięsne XL NIE NIE
105 Agnieszka Zagała Częstochowa - - BBL NIE Mięsne M NIE TAK
106 rafał zaręba Łódź - - - NIE Mięsne S NIE NIE
107 Rafał Zaręba Łódź - - Fujitsu Running Team Łódź NIE Mięsne S NIE NIE
108 EWELINA ZIÓŁKOWSKA Jelcz-Laskowice - - KB Harcownik Jelcz-Laskowice NIE Bezmięsne M NIE TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 130
Mężczyźni 365
Wszyscy 498