Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna
1 PIOTR ADRIAN Sieradz - -
2 Jakub Aksamit Sochaczew - Rowerowy Biegacz
3 Daria Bałczewska Łódź - Drużyna - Rodzina
4 Aleksandra Bałczewska Łódź - Drużyna - Rodzina
5 Łukasz Bałczewski Łódź - Drużyna - Rodzina
6 Mariusz Bartczak wieluń - -
7 Jędrzej Bartnicki Sieradz - Sieradzbiega.pl
8 Dawid Bartoszek Lututow - -
9 Konrad Bednarek Biała-Kopiec - -
10 Piotr Beręc BEŁCHATÓW - -
11 Dominika Białek Dobra - -
12 Agnieszka Bogus Burzenin - -
13 Bogumił Bogusławski Wola Wiązowa - -
14 Szymon Bojer wieluń - -
15 Anna Boman Osjaków - -
16 Justyna Boman Osjaków - -
17 Stanisław Boman Osjaków - -
18 Daniel Broczkowski Osjaków - -
19 Rafał Brożek Choszczno - Wieluń biega
20 Sylwester Brożyna Turów - -
21 Kamil Bryja Gaszyn - -
22 Grzegorz Bystry Baranów - KS LENIWIEC
23 Grzegorz Bystry Wieruszów - -
24 Paweł Chlebicz Sieradz - -
25 Anna Chwiałkowska Sieradz - Sieradzbiega.pl
26 Artur Ciepłucha Tumidaj - Sieradzbiega.pl
27 Jakub Cisek Niechcice - Ciski
28 Arkadiusz Cudejko Sosnowiec - Drużyna - Rodzina
29 Paweł Czarny BEŁCHATÓW - KB Spartakus Bełchatów
30 Łukasz Czyż Osjaków - Drużyna A
31 Ewelina Czyż Osjaków - Drużyna A
32 ARTUR DAWID Osjaków - -
33 MAŁGORZATA DAWID Osjaków - -
34 ANETA DAWIDUK Sieradz - Sieradzbiega
35 Barbara Domagała Felinów - -
36 Monika Drążek BEŁCHATÓW - -
37 Paweł DRĄŻEK BEŁCHATÓW - PGE Elektrownia Bełchatów
38 Gabriela Dróżdż Felinów - -
39 Maciej Dróżdż Osjaków - -
40 Arkadiusz Falkowski wieluń - Wieluń Biega
41 Daniel Filak Pajęczno - AZS UMED WROC
42 Marcin Fiwek Brzeźnio - -
43 Aneta Frankowska Sieradz - sieradzbiega
44 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN - Wielun biega
45 Martyna Gaik Rychłocice - -
46 Arek Gęsiak WIELUN - WIELUŃ BIEGA
47 Michał Gierak Sieradz - -
48 Marlena Girek wieluń - Wieluń Biega
49 Bartosz Gliński Ostrówek - KS Koziołek
50 Jacek Gnysiński Sieradz - sieradzbiega.pl
51 Marcin Grela wieluń - Wieluń Biega
52 Rafał Grobelny Czarnożyły - Wieluń Biega
53 Sylwia Hałaczkiewicz BEŁCHATÓW - -
54 Anna Jamioł Kielce - -
55 Michał Jamioł Kielce - -
56 Wiesław Janeczek Trębaczew - klub biegacza warta
57 Marcin Janus wieluń - Wieluń Biega
58 Tadeusz Janusz Piotrków Trybunalski - PKB Endorfina
59 Michał Jasicki Felinow - -
60 Hubert Jezierski Kalisz - KKS KALISZ
61 katarzyna jeziorna Sieradz - -
62 Maciej Jeziorny Sieradz - -
63 RYSZARD JEZIORNY Wieun - WIELUŃ BIEGA
64 Edwaed Jurachno BEŁCHATÓW - -
65 Tomasz Juszczak Tarnowskie Góry - KB Florian Zajączki Drugie
66 Kacper Kaczmarek wieluń - Wieluń Biega
67 Michał Kamańczyk Sieradz - -
68 Marek Kaminski Szczerców - LUKS Szczerców
69 Patryk Kamyk Działoszyn - -
70 Katarzyna Karpińska Wołczyn - Kluczborska Grupa Biegowa
71 Izabela Keller Ostrówek - Wieluń Biega
72 Tomasz Keller Ostrówek - Wieluń Biega
73 Anna Kępińska Burzenin - -
74 KRZYSZTOF KISTER Godziesze - -
75 BŁAŻEJ KISTER Godziesze - -
76 Daniel Klamecki Byczyna - -
77 Tadeusz Klimek Kusięta - Gmina Olsztyn
78 Dominik Klimek Kusięta - Gmina Olsztyn CKS Budowlani Częstochowa
79 Sebastian Kłys Sieradz - Sieradzbiega. pl
80 Adrian KNAPIK trzcinica - Multitrening
81 Zbigniew Knol BEŁCHATÓW - -
82 Mateusz Kobiera Zelów - LKS OMEGA KLESZCZÓW
83 Mateusz Komisarek wieluń - -
84 Marek Korbel Sieradz - -
85 Piotr Kostrzewa Osjaków - -
86 Ewa Kotala wieluń - Wieluń biega
87 Adam Kozioł Radłów - DRUŻYNA SZPIKU
88 Andrzej Kozłowski Wieruszów - -
89 Krzysiek Krawczyk wieluń - Wieluń Biega
90 Marcin Kruk Ruda - Wieluń Biega
91 Jarosław Krysiak Szczerców - KNAUF
92 Piotr Krystaszek Strzelce wielkie - -
93 Martyna Krzeszewska Łódź - -
94 Mariusz Kubicki Kluczbork - Kluczborska Grupa Biegowa
95 Damian Kula Gabrielów - -
96 Karolina Kulawik Dzietrzniki - -
97 Ewa Kupczak Mroczeń - Sparta Ultra Team
98 AGNIESZKA KUZYK Raciszyn - WKB Meta Lubliniec
99 Mateusz Lebioda Osjaków - -
100 Rafał Lemanik wieluń - TrenerBiegu.pl
101 Katarzyna Librowska Rzgów - -
102 Piotr Librowski Rzgów - -
103 DAMIAN ŁYKO Ostrówek - WIELUŃ BIEGA
104 TOMASZ MACZKA Byczyna - -
105 ROBERT MAJCHROWSKI WIELUN - Wielun Biega
106 Michał Majchrzak wieluń - Klub AA
107 Paweł Makota Brzyków - Brak
108 Grzegorz Malicki Nowy Kazanów - SCYZORYK
109 Aleksander Malong Kluczbork - Kluczborska Grupa Biegowa
110 STANISŁAW MAŁEK Praszka - NEAPCO PRASZKA
111 BOGDAN MAŁKOWSKI MURÓW - Stowarzyszenie Sportowe FENIKS
112 Janek Mandat Oleśnica - KB Lupus Oleśnica
113 Roman Mazurek MURÓW - -
114 Dawid Mazurkiewicz Kluczbork - -
115 Jakub Mądry Kępno - KS Leniwiec
116 Piotr Michalak Kobylarka - -
117 Piotr Michalak Szczytniki - -
118 Jordan Michalski Osjaków - -
119 Dominik Mikołajczyk Skrzynno - KS Koziolek
120 Jarosław Mikoś Baranów - KS LENIWIEC
121 Bartłomiej Mistygacz Wierzchlas - KB Florian Zajączki Drugie
122 Przemek Modliński Wręczyca - Nwm
123 Karolina Mońka Wieruszów - Sparta Ultra Team
124 Ireneusz Mordalski Trębaczew - Klub biegacza warta
125 Aleksandra Mostowa Pątnów - -
126 Adrian Mostowy Pątnów - -
127 Jacek Mruszczyk Makowiska - Klub Biegacza Warta
128 Monika Niciejewska Czarnożyły - Wieluń Biega
129 Dawid Nowakowski Warszawa - -
130 Kamil Ochocki Wola Wiązowa - -
131 Sebastian Olejnik wieluń - -
132 Katarzyna Owczarek Brąszewice - -
133 Damian Pabianiak Osjaków - Wieluń Biega
134 Michał Packi wieluń - Wieluń Biega
135 Przemysław Paprota wieluń - -
136 Marcin Parszyk Burzenin - -
137 Klaudia Paś Kiełczygłów - -
138 Urszula Perdek Kąty Walichnowskie - -
139 Beata Piekara Walków - WROCLAW MARATHON TEAM
140 Marzena Piekielna boleslawiec - -
141 Tomasz Płatek Drobnice - -
142 MARCIN POCHROŃ wieluń - WieRUNszów
143 Piotr Pokorski Szyszków - -
144 Arek Przebierała Ruda - Wieluń Biega
145 Aron Przybył Chocz - PKB Kalisz
146 Jakub Pyda Warszawa - Drużyna - Rodzina
147 Jacek Raducki wieluń - Wieluń Biega
148 Andrzej Raducki Widoradz - Wieluń Biega
149 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - -
150 Emil Rezler Osjaków - -
151 Damian Rojewski BEŁCHATÓW - WARACH-ROWERY
152 Marcin Rolnik Wola Wiązowa - -
153 Damian Skupiński Krzeczów - LKS Krzeczów, Klub Biegacza Warta
154 Tomasz Skupiński wieluń - Wieluń Biega
155 Daria Smolnik wieluń - Wieluń BIEGA
156 Grzesiu Sobczyk wieluń - Wieluń Biega
157 Tomasz Sonciński BEŁCHATÓW - -
158 Łukasz Stanek Prusak - Pterodaktyls
159 Anna Stępień wieluń - Wieluń Biega
160 Paweł Strykowski Tarnowo - -
161 Łukasz Sukiennik Belchatow - -
162 Krzysztof Suski Dubidze - -
163 Andrzej Suwald Warszawa - JacekBiega Running Team
164 Mateusz Szalek Dylaki - Kluczborska Grupa Giegowa
165 Malwina Szczepańska Zielona Łąka - -
166 Damian Szczesny wieluń - Wieluń Biega
167 Marcin Szot Wieruszów - -
168 Marta Szóstka - zwetler Patnow - DRUŻYNA SZPIKU
169 Julian Szuster Osjaków - Start-Meta-Bania!
170 Maciej Świątek Kępno - KS Gepard Kępno
171 Adam Trzebski LUTUTÓW - -
172 Adam Tylkowski Piotrków Tryb. - -
173 Jacek Walczak wieluń - -
174 Sylwia Walczak Mokrsko - -
175 Jadwiga Wandzel wroclaw - -
176 Krzysztof Wenta Działoszyn - Brak
177 Szymon Wesołowski Skrzynno - KS Koziołek
178 Mariusz Wieła Brzeźnio - sieradzbiega.pl
179 Paulina Więckowska Łęka Opatowska - Sparta Ultra tema
180 Paweł Witczak wieluń - Wieluń Biega
181 Wiesław Wlaźlak Gliwice - -
182 Jarosław Włodarczyk Okalew - WIELUŃ BIEGA
183 Magdalena Włodarczyk Okalew - WIELUŃ BIEGA
184 Damian WŁODARCZYK Okalew - -
185 Jacek Wojtal Pajęczno - Brak
186 Leszek Wolniaczyk wieluń - -
187 Rafał Wolniak Biała - -
188 Norbert Wolny wieluń - Wieluń Biega
189 Kinga Wójcik Broników - -
190 Elżbieta Wójcik Borkowice - Morsy Kluczbork Foczka.Kluczborska Grupa Biegowa
191 Paweł Wójcik wieluń - Wieluń Biega
192 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE - -
193 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE - -
194 Joanna Zamorska Kraków - Drużyna - Rodzina
195 Witold Zamorski Kraków - Drużyna - Rodzina
196 rafał zaręba Łódź - dajesz Zbyszek dajesz
197 Milena Zdzienicka Rychłocice - -
198 Dominik Zimoch Wodziczna - -
199 Kamil Zuzewicz Osjaków - -
200 Karol Zych Łubnice - Kleszczaki
201 Krzysztof Zygmunt Drobnice - -
202 Mikołaj Żochowski Działoszyn - Klub Biegacza Warta


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 50
Mężczyźni 150
Wszyscy 202