Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Artur Wójciak Kąty Wrocławskie 5KM - 1 wojciakteam
2 Sandra Płocińska Chmielów 10KM K16 1 -
3 Rafal Zakrzewski Kąty Wrocławskie 10KM M40 1 -
4 BOGDAN KULIŃSKI Głogów 10KM M50 1 GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM
5 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie 5KM - 1 KB Kąty Wrocławskie
6 Maciek Ciesielski Wrocław 10KM M30 - Ciesiu Team
7 Marcin Staromłyński Kąty Wrocławskie 10KM M30 1 The Trooper
8 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych 10KM M50 1 -
9 Ewa WIŚNIEWSKA Rogoźnica 10KM K50 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
10 Mirosław Hołdyński Kąty Wrocławskie 10KM M50 - WKB Meta Lubliniec
11 adam starego Bolesławiec 10KM M60 1 klub biegacza bolesławiec
12 Michał Esteban Łojko Drzonków 10KM M30 1 Rajtarowianka Drzonków
13 JUSTYNA KLIMEK Smolec 10KM K40 1 -
14 Henryk Wierzejski Wrocław 5KM - 1 Niezrzeszony
15 DAWID BANAŚ KOBIERZYCE 10KM M30 - -
16 stanisław czajkowski Jelcz-Laskowice 10KM M60 1 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
17 Angelika Tabiszewska Katy Wroclawskie 10KM K16 - -
18 andrzej bora wroclaw 10KM M70 - wkb piast wroclaw
19 Damian Stukus Nowa Ruda 10KM M30 - UKS Ludwikowice Kłodzkie
20 Daniel Koszykowski Cesarzowice 10KM M16 1 Puma Pietrzykowice
21 EWA NARKUN IŁOWA 10KM K30 - -
22 Mirosław Młodożeniec Sobótka 10KM M30 - Rembertów team
23 Marta Romanów-Łojko Wrocław 10KM K30 1 Rajtarowianka Drzonków
24 Paweł Torbus Kąty Wrocławskie 10KM M30 - -
25 Jakub Stanik Strzelin 5KM - - Strzeliński Klub Biegacza GRANIT
26 jan LECHOWSKI Jelcz-Laskowice 10KM M60 1 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
27 Laura Downar-Zapolska Wrocław 10KM K16 - @md_run
28 TADEUSZ MARCINKIEWICZ wroclaw 10KM M60 1 nie
29 Adam Sikorski Kołobrzeg 10KM M30 - Zbutakończęnarękachewentualnie
30 Leslaw Zalenski Wrocław 10KM M50 1 WROCLAW MARATON TEAM
31 Krystyna Tupik Sobótka 10KM K30 1 KORFF TEAM
32 Ewa Baran Wrocław 10KM K40 1 Wrocław Marathon Team
33 Tomasz Mazur Zabardowice 10KM M30 - Zorza Zabardowice
34 Marcin Michalak Smolec 5KM - 1 MICHALAKY
35 Katarzyna Ptaszek PIETRZYKOWICE 5KM - - Wroclaw Marathon Team
36 Robert Jaskuła Oleśnica Śl. 10KM M40 - Dolnośląski oddział Olimpiad Specjalnych - sekcja Sportowiec
37 Leszek Kwiecień Piotrowice 10KM M50 - -
38 WIOLETTA URYGA Kluczbork 10KM K50 - -
39 LESZEK KWIECIEŃ Piotrowice 10KM M50 - -
40 Michał Piróg Wrocław 10KM M16 - -
41 Rafał Poniatowski Zachowice 10KM M16 1 Jedi Order
42 Piotr Stelmach wroclaw 10KM M40 1 Adrian Danilewicz Group
43 Jakub PIOTROWSKI Wrocław 10KM M16 - -
44 Krzysztof Zarówny Kąty Wrocławskie 10KM M40 - -
45 Dariusz Lewandowski Kąty Wrocławskie 10KM M50 - -
46 MICHAŁ NEHREBECKI Oborniki Śląskie 5KM - - Oborygeni
47 Jan Podwórny Wrocław 10KM M40 1 Trenujznami.pl
48 Ireneusz Stermach Czestochowa 10KM M50 - -
49 ALINA MUCHA Mirosławice 10KM K50 1 KORFF TEAM
50 Ewa Kozioł Górzyce 10KM K40 1 Brak
51 Krzysztof Migas Jurczyce 5KM - 1 -
52 Katarzyna Śmiecińska Stoszyce 5KM - - -
53 Zygmunt Witkowski Kąty Wrocławskie 10KM M60 1 KB Kąty Wrocławskie
54 Łukasz Zbroszczyk Nowa Wieś Kącka 5KM - - -
55 Piotr Dragon Katy Wroclawskie 5KM - 1 -
56 Łukasz Wołczyk Katy Wroclawskie 5KM - - -
57 Agnieszka Hoszowska Smolec 10KM K30 - -
58 Natalia Hauzer Wrocław 10KM K30 - -
59 Agnieszka Chudy Smolec 5KM - - -
60 ALICJA LIZAK Kąty Wrocławskie 5KM - 1 -
61 Damian Sieńko Kąty Wrocławskie 5KM - 1 -
62 Natalia Kukla Pustków Wilczkowski 5KM - 1 -
63 MATEUSZ KOWALCZYK Wrocław 10KM M16 1 -
64 Kamil Jęchorek Wrocław 5KM - 1 -
65 EDWARD MACHOWSKI Wolow 10KM M70 - -
66 Monika Hernik-Oko Smolec 5KM - 1 -
67 Tomasz Oko Smolec 5KM - 1 -
68 Zbigniew Rodzik Ręków 5KM - - Korff Team
69 Artur Herbut Czerńczyce 10KM M30 - -
70 agnieszka chojecka Miasto pow. 5000 mieszkańców 10KM K40 - -
71 agnieszka chojecka Pełcznica 10KM K40 1 -
72 Dariusz Kowalewski Byków 10KM M50 1 -
73 Adrianna Kozdrowska Kąty Wrocławskie 10KM K30 - 10km
74 MAGDALENA ŚWIECHOWSKA Sobótka 5KM - - KORFF TEAM
75 Zbigniew Rodzik Sobótka 5KM - - KORFF TEAM
76 Marek Kłoczaniuk Kępno 5KM - - LUPUS OLEŚNICA
77 Marek Buca Zawonia 10KM M40 1 -
78 Sławoj Wiśniewski Wrocław 10KM M30 - Jaguars Kąty Wrocławskie
79 Dominik Mikolajczak Mieczkow 10KM M16 - Jaguars Kąty Wrocławskie
80 Sebastian Ciołek Katy Wroclawskie 10KM M40 1 Jaguars
81 Katarzyna Sebzda-Sztul Gniechowice 5KM - - Aktywny Samorząd


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K16 3
K30 6
K40 5
K50 3
M16 6
M30 11
M40 7
M50 9
M60 5
M70 2
Kobiety 25
Mężczyźni 56
Wszyscy 81