Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Posiadam licencję kolarską Udział w klasyfikacji SW
1 Marcin Kawalec Wrocław MEGA - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE NIE
2 Krzysztof Sadurski Pieszyce MEGA - - Stowarzyszenie Gór Sowich Pasjonat NIE NIE
3 Marek Ardelli Wysoka MEGA - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE NIE
4 Daniel Oszczęda Wrocław MEGA - - Huzar Bike Academy NIE NIE
5 Jakub Jakimiuk Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
6 Andrzej Wasylkiewicz Namysłów MEGA - - DIEHL CONTROLS MTB TEAM NIE NIE
7 Dareus Młotek Przyłęk GIGA - 1 SGR Specialized NIE NIE
8 Wojciech Korda Wiązów MEGA - - Korba Team NIE NIE
9 Konrad Staniak Dzbanów FAMILY - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
10 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie MINI - - SGR Specialized NIE NIE
11 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice GIGA - - Huzar Bike Academy NIE NIE
12 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MEGA - - TMMP BIKE TEAM NIE NIE
13 Michał Grzeszczak Wrocław MINI - 1 Romet Xtrabike Factory Team NIE NIE
14 Dariusz Baran Strzelin FAMILY - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
15 Łukasz Litowiński Brzezinki MINI - - Im-Motion Specialized Team NIE NIE
16 Michał Budzanowski Wrocław MEGA - - Triathlon Pro Team NIE NIE
17 Krystian Kotlarz Lubin GIGA - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
18 Julen Elguea Wrocław MEGA - - Ciclismo Wroclaw NIE NIE
19 EWELINA DALECKA Wałbrzych FAMILY - 1 ALEX TEAM NIE NIE
20 Sławomir Kińczyk Oława MEGA - - KIN-SPAW NIE NIE
21 Adam Koronkiewicz Wrocław MEGA - - C/S IRONMAN POLSKA NIE NIE
22 Jacek Sztandera Wrocław MINI - - Osadkowski Bike Team NIE NIE
23 Robert Regner Oława MEGA - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE NIE
24 Władek Nowicki Kłodzko MINI - - monopoland NIE NIE
25 Krystian Kwaśny Strzelin MEGA - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
26 Eric Visentin Wrocław MINI - 1 Ciclismo Wrocław NIE NIE
27 JOANNA KOZUBAL Wrocław MINI - 1 wrocławski klub kolarski NIE NIE
28 Tomasz Prusinowski Strzelin MINI - - Osadkowsku BIKE TEAM NIE NIE
29 Waldemar Baran Namysłów MINI - 1 Hardcore Holidays MTB NIE NIE
30 Joanna Kamińska Mirków MINI - 1 Kamińscy MtB Team NIE NIE
31 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław MEGA - - IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team NIE NIE
32 Robert Jakielaszek Strzelin FAMILY - - BayWa TEAM NIE NIE
33 Maciej Gil Wrocław MEGA - - Synexus Polska NIE NIE
34 Paweł Cerulewicz Strzelin MINI - - - NIE NIE
35 Piotr Glita Bytom GIGA - - - NIE TAK
36 Tomasz Bondarewicz Wrocław FAMILY - 1 bondziki NIE NIE
37 Aleksandra Bondarewicz Wrocław FAMILY - 1 bondziki NIE NIE
38 Daniel Kińczyk Oława MEGA - - Kin-spaw NIE NIE
39 JACEK Urban Oława MEGA - 1 Świat Roweru Welda Omega Team NIE NIE
40 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka MEGA - - Kwaczak Solo NIE NIE
41 Paweł Perkowski Oława GIGA - - - NIE NIE
42 Anna Michalak-Warżała Wrocław MEGA - - PM Rider Team NIE NIE
43 Dariusz KARP Biały Kościół MINI - - Karp Sport Team NIE NIE
44 Piotr Cieśla Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE Team NIE NIE
45 Maciej Lisowicz Gorzyca MEGA - 1 im motion specialized team NIE NIE
46 Zuzanna Baran Strzelin FAMILY - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
47 Artur Badowski Burkatów MEGA - 1 - NIE NIE
48 Andrzej Zieliński Lubin GIGA - - ROMET FACTORY TEAM NIE NIE
49 Tomasz Jurek Wrocław MEGA - - PM Rider Team NIE NIE
50 Ryszard Rokosz Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
51 Grzegorz Lis Wrocław MINI - - MODECO MTB TEAM NIE NIE
52 Piotr Panek Wrocław MINI - - IMMOTION Specialized Team NIE NIE
53 Tomasz Kurek Wrocław MINI - - CHOJRAK TEAM WROCŁAW NIE NIE
54 Sylwester Sordyl Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE
55 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój GIGA - - KudowiankaCyklonProalTeam NIE NIE
56 Paweł Maciąg Oława MINI - - - NIE NIE
57 Tomasz Nowak Oława MEGA - 1 Syntetyk MTB Tim NIE NIE
58 Piotr Niciejewski Knurów GIGA - - FeByS Bike Team NIE NIE
59 Paweł Okopski Brzeg MEGA - 1 Syntetyk MTB Tim ;) NIE NIE
60 Michał Decewicz Wrocław MINI - 1 Romet Xtrabike Factory Team NIE NIE
61 Maria Głośnicka Wąwolnica MINI - 1 - NIE NIE
62 Łukasz Rus Grodków MEGA - - Pałac Sulisław MTB Team NIE NIE
63 Janusz Gontarek Bielawa MEGA - 1 - NIE NIE
64 Marek Oleszczuk Lubiatów MEGA - - SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM NIE NIE
65 Karol Tomczyk Brzeźnica MINI - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
66 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław MINI - - Chojrak Team Wrocław NIE NIE
67 Maciej Rybotycki Wrocław GIGA - - Onninen Team NIE NIE
68 Jacek Sury Bielawa GIGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE NIE
69 Dorota Sztandera Wrocław MINI - - - NIE NIE
70 Alicja Sztandera Wrocław MINI - - - NIE NIE
71 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin FAMILY - 1 UKS FENIKS STRZELIN NIE NIE
72 Miłosz Wołoszczak Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE NIE
73 Szymon Olejnik Strzelin FAMILY - - Osadkowski TEAM NIE NIE
74 Irek Wołoszczak Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE NIE
75 Aleksander Witkowski Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
76 Andrzej Witkowski Strzelin MINI - 1 - NIE NIE
77 Urszula Witkowska Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
78 Alicja Witkowska Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
79 mikolaj Kordybacha Wrocław FAMILY - - - NIE NIE
80 Mikołaj Cieśla Strzelin FAMILY - - OSADKOWSKIE BIKE TEAM NIE NIE
81 Dorota Jąkała Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
82 Karolina Leśków Opolnica MINI - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
83 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MINI - 1 - NIE NIE
84 Mirosław Paździora szczytnica GIGA - - ROMET FACTORY TEAM NIE NIE
85 Tomasz Ścisło Brzeg MEGA - - - NIE NIE
86 Paweł Kulikowski Kłodzko MINI - - Kondycja.net Team NIE NIE
87 Radek Dalecki Wałbrzych MINI - 1 ALEX TEAM NIE NIE
88 Michał Malicki Wrocław MEGA - 1 - NIE NIE
89 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
90 Dawid Łanoszka szczytnica MINI - - ROMET FACTORY TEAM NIE NIE
91 Krzysztof Cieśla Ziębice MINI - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
92 Wojciech Maćkiewicz Gułów MINI - 1 - NIE NIE
93 TOMASZ ROK Lubań MEGA - - STS Extreme Strzelin NIE TAK
94 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław MEGA - - Volvo Polska Cycling Team NIE NIE
95 Ryszard WITCZAK Wrocław MINI - - - NIE NIE
96 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław MINI - - - NIE NIE
97 Jakub Iwaniec Pieszyce MEGA - - SOWIE TEAM NIE NIE
98 ADAM MUSIOŁ Bytom GIGA - - MMBIKE TEAM NIE NIE
99 Rafał Szczepuch Świdnica GIGA - - QUEST TEAM NIE NIE
100 Tomasz Kowalski Wrocław MEGA - - Huzar Bike Academy NIE NIE
101 Piotr Berdzik Wrocław GIGA - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE NIE
102 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie MINI - 1 DZA MTB TEAM NIE NIE
103 Marcin Przybylak Kościan MEGA - - REAL 64-STO NIE NIE
104 Łukasz Jarzyński Smolec MEGA - - - NIE NIE
105 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE GIGA - - Rower Wrona NIE NIE
106 Piotr Sitarz Wrocław GIGA - - BR#KNURR#TEAM NIE NIE
107 Mikołaj Visentin Wrocław MINI - 1 Ciclismo Wrocław NIE NIE
108 Damian Staroń Zacharzyce MEGA - - PM Rider Team NIE NIE
109 Mirosław DĄBEK Ziębice MINI - - MIRAS NIE NIE
110 Tomasz Naryniecki Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
111 Krzysztof Zuzelski Szklary Górne GIGA - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
112 Paweł Klimkiewicz Kłodzko MINI - 1 Padbar Wrocław NIE NIE
113 Marcin Debski Wrocław MEGA - 1 Muchobór Wielki NIE NIE
114 Przemysław Talik Ziębice MINI - 1 Sparta Ziębice NIE NIE
115 Tomasz Szarata głuszyca MEGA - 1 BRAK NIE NIE
116 Dawid Kozłowski Przyłęk MINI - - KUSY BARDO NIE NIE
117 Przemyslaw Nowakowski Wrocław MEGA - 1 przeus.pl NIE NIE
118 Paweł Florczak Namysłów MINI - - Diehl Controls MTB Team NIE NIE
119 Karolina Fiołek Wrocław MEGA - - PM Rider Team NIE NIE
120 Tomasz Gradecki Wrocław MINI - - Wrocławski Klub Kolarski TAK NIE
121 Tomasz Rudnicki Pieszyce MINI - - - NIE NIE
122 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka MEGA - 1 Huzar Bike Academy NIE NIE
123 Krzysztof Olejnik Strzelin FAMILY - - Osadkowski BIKE TEAM NIE NIE
124 Bartek Ostrasz Wrocław MEGA - 1 Viessmann Bike Team NIE NIE
125 Robert . Selewski Kowary MINI - - - NIE NIE
126 ADAM KOWALSKI Wiązów FAMILY - 1 - NIE NIE
127 Andrzej Solarski Lubin GIGA - - ROMET FACTORY TEAM NIE NIE
128 dorota KOWALSKA Wiązów FAMILY - 1 - NIE NIE
129 Krzysztof Deja Henryków MINI - 1 IM-Motion Specialized Team NIE NIE
130 Michał Marchel Oława MEGA - 1 - NIE NIE
131 Tomasz Szczepański Strzelin MINI - - - NIE NIE
132 Krzysztof Mroczko Oława MINI - - - NIE NIE
133 Patryk Maszkowski Wiązów MEGA - - Korba Team NIE NIE
134 Przemysław Perka Lubin MINI - - Drużyna NSR NIE NIE
135 Paweł Maćkiewicz Gułów MINI - 1 - NIE NIE
136 Michał Laszczynski Zielenice FAMILY - - LASZCZYŃSCY NIE NIE
137 Mariusz Mścisz Oława MINI - - - NIE NIE
138 Łukasz Banaszczyk Strzelin MINI - - Osadkowski BIKE TEAM NIE NIE
139 Piotr Kałuża Wrocław MINI - - - NIE NIE
140 Barbara Błaszków Strzelin MINI - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
141 Tomasz Langner Strzelin MINI - 1 - NIE NIE
142 Kacper Hanczel Krzywina MINI - 1 GROM-BIKE NIE NIE
143 Radosław Dwernicki gęsiniec FAMILY - - - NIE NIE
144 Jan Horodyski Strzelin FAMILY - 1 Strefa Fitness Bikers NIE NIE
145 Michał Horodyski Strzelin FAMILY - 1 Strefa Fitness Bikers NIE NIE
146 Adam Pukacz Strzelin MINI - - - NIE NIE
147 Paweł Nędza Grochowa MINI - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
148 Karolina Cieśla Strzelin MINI - - - NIE NIE
149 Tomasz Klimański Wrocław FAMILY - - Pikuś TEAM NIE NIE
150 Michał Jakielaszek Strzelin FAMILY - - BayWa Junior TEAM NIE NIE
151 MAŁGORZATA LIS Wrocław MINI - - - NIE NIE
152 Tymon Klimański Wrocław FAMILY - - Pikuś TEAM NIE NIE
153 Iwona Mielecka Wrocław MINI - 1 Pikuś TEAM NIE NIE
154 Julia Polaczek Świdnica FAMILY - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
155 Ola Polaczek Świdnica FAMILY - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
156 Błażej Staniak Dzbanów FAMILY - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
157 Mariusz Kamiński Mirków MEGA - 1 Kamińscy MTB Team NIE NIE
158 Marianna Dudzińska Wrocław MINI - - Noi Brave Ragazze NIE NIE
159 Jakub Obuchowski Wrocław MEGA - 1 Drużyna Szpiku NIE NIE
160 Artur Cirug Bydgoszcz MINI - - - NIE NIE
161 Jacek Kudaś Wrocław MINI - 1 SCT WROCŁAW NIE NIE
162 Kamil Makocki Strzelin MEGA - - Korba TEAM NIE NIE
163 Paweł Przybylski Wrocław MEGA - - TriActiv Ridley NIE NIE
164 Dariusz Marciniak Iwiny MINI - - - NIE NIE
165 Sebastian Maszkowski Oława MINI - - KORBA Team NIE NIE
166 Anna Bogdańska Wrocław MINI - 1 KRD MTB TEAM NIE NIE
167 Piotr Bogdański Wrocław MINI - 1 Tri Activ Ridley NIE NIE
168 Łukasz Warzala Wrocław MINI - - PM Rider Team NIE NIE
169 Jakub Rysz Dzierżoniów MINI - - SOWIE TEAM NIE NIE
170 Tomasz Załanowski Skarbimierz-Osiedle MINI - 1 - NIE NIE
171 Michał Mucha Krzepice MINI - - Korba Team NIE NIE
172 Mateusz Ruciński Strzelin MINI - 1 mati.wrc Team NIE NIE
173 Wojciech Plywacz LILLE GIGA - 1 - NIE NIE
174 Krzysztof Zazula Wrocław MINI - - ExtremePromil Team NIE NIE
175 Paweł Szczyglewski Wrocław MINI - - ExtremePromil Team NIE NIE
176 Krzysztof Szczyglewski Wrocław MINI - - ExtremePromil Team NIE NIE
177 Mateusz Koziarski Wiązów MINI - - - NIE NIE
178 LESZEK Szymkowski Strzelin MINI - 1 - NIE NIE
179 Marcin Nowacki Inowrocław MINI - - ZK Inowrocław NIE TAK
180 Sebastian Rosenau Występ MEGA - - MTB DĄB POTULICE TEAM NIE TAK
181 Katarzyna Zygadło Nowa Ruda FAMILY - 1 - NIE NIE
182 Piotr Winiarz Wilkszyn MEGA - - MTB TEAM WROCŁAW NIE NIE
183 Maciej Lisowicz Lubin MEGA - 1 Im Motion Specialized Team NIE NIE
184 Mariola Kałuża Wrocław MINI - - - NIE NIE
185 Łukasz Ostrowski Udanin MEGA - - - NIE NIE
186 Dariusz Małozięć Ząbkowice Śląskie MINI - - - NIE NIE
187 Agata Szczepańska Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
188 Marcin Szczepański Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
189 Aneta Laszczyńska Strzelin FAMILY - - LASZCZYŃSCY NIE NIE
190 Krystian Krajewski Księginice Małe MINI - - - NIE NIE
191 Agnieszka Polańska-Krajewska Księginice Małe MINI - - - NIE NIE
192 Rafał Fałowski Gajków GIGA - - - NIE NIE
193 Adrian Zimny Kamieniec Wrocławski MINI - - AZ Team NIE NIE
194 Maciej Leśkiewicz Prusy MINI - 1 --- NIE NIE
195 Jarosław Domański Wrocław MINI - - - NIE NIE
196 Dominik Bondarewicz Wrocław FAMILY - 1 bondziki NIE NIE
197 Agata Bondarewicz Wrocław FAMILY - 1 bondziki NIE NIE
198 Adrian Jastrowicz Ostrów Wielkopolski MINI - - - NIE NIE
199 Szymon Mandziej Strzelin FAMILY - - mandziejki NIE NIE
200 Elżbieta Trybuła Karszów FAMILY - - - NIE NIE
201 Adrian Porada Strzelin MINI - 1 - NIE NIE
202 Krzysztof Krajewski Księginice Małe FAMILY - - - NIE NIE
203 Stanisław Malinowski Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
204 Rafał Maślanka Biały Kościół FAMILY - - Maślaki NIE NIE
205 Mateusz Maślanka Biały Kościół FAMILY - - Maślaki NIE NIE
206 Michał Pilak Krzepice MINI - - Wyhopani NIE NIE
207 Joanna Gosthorska Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
208 Natalia Gosthorska Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
209 Wojciech Krzyżak Cieszyn MEGA - - - NIE TAK
210 Piotr Budziński Wrocław MINI - 1 IM-Motion Specialized Team NIE NIE
211 Olga Budzińska Wrocław MINI - 1 IM-Motion Specialized Team NIE NIE
212 Patryk Krzemień Miłowice MINI - 1 - NIE NIE
213 Sabina Liana Bardo MINI - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
214 Krzysztof Sowa Bardo FAMILY - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
215 Mateusz Sawicki strzegów MINI - - Wyhopani NIE NIE
216 Artur Stachowski Warkocz MINI - - Wyhopani NIE NIE
217 Marek Pytka Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
218 Wojtuś Pytka Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
219 Marcel Duży Przyłęk MINI - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
220 Sylwester Sznajder Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
221 Mateusz Sznajder Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
222 Szymon Wiliński Strzelin FAMILY - - Wiliński NIE NIE
223 Cezary Wiliński Strzelin FAMILY - - Wiliński NIE NIE
224 Miłosz Nowakowski Gościęcice średnie FAMILY - - - NIE NIE
225 Anna Betlewicz Oława FAMILY - - - NIE NIE
226 Daniel Betlewicz Oława FAMILY - - - NIE NIE
227 Michał Betlewicz Oława FAMILY - - - NIE NIE
228 Danuta Betlewicz Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
229 Edward Betlewicz Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
230 Sławomir Szwancar Oleszna MINI - - - NIE NIE
231 Krzysztof Zawierucha Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
232 Aleksandra Zawierucha Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
233 Anna Chmielewska Namysłow FAMILY - - 5HOPS+ NIE NIE
234 HANNA CHMIELEWSKA Namysłow FAMILY - - 5HOPS+ NIE NIE
235 JULIA CHMIELEWSKA Namysłow FAMILY - - 5HOPS+ NIE NIE
236 OLGA CHMIELEWSKA Namysłow FAMILY - - 5HOPS+ NIE NIE
237 Alicja Broda wroclaw MINI - - - NIE NIE
238 Łukasz Bereżnicki Sulistrowiczki MEGA - 1 Świat Roweru Welda Omega Team NIE NIE
239 Jakub Gajda Oleśnica MINI - 1 - NIE NIE
240 Michał Walków Strzelin MINI - - - NIE NIE
241 Ireneusz Zadeberny Oława GIGA - 1 - NIE NIE
242 Konrad Świerczyński Oleśnica MINI - 1 - NIE NIE
243 Marek Majchrzak wroclaw MINI - 1 - NIE NIE
244 Piotr Pandza Wrocław MINI - - - NIE NIE
245 KAROLINA PUKALSKA-PUKAŁA Strzelin FAMILY - 1 UKS FENIKS STRZELIN NIE NIE
246 MIŁOSZ PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin FAMILY - 1 UKS FENIKS STRZELIN NIE NIE
247 MIKOŁAJ PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin FAMILY - 1 UKS FENIKS STRZELIN NIE NIE
248 Aneta Jakubik kuropatnik FAMILY - 1 - NIE NIE
249 Jakub Dwernicki gęsiniec FAMILY - - - NIE NIE
250 Łukasz Ryczkowski Strzelin MINI - 1 - NIE NIE
251 Bruno Nowak rawicz FAMILY - 1 - NIE NIE
252 Zuzanna Nowak rawicz FAMILY - 1 - NIE NIE
253 Przemysław Rokosz Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
254 Paweł Chmielewski Namysłów FAMILY - - 5Hops+ NIE NIE
255 Olaf Leśniak Strzelin MINI - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE NIE
256 Alan Troicki Bardo MINI - - UKS KUSY BARDO NIE NIE
257 Marcin Tomiło Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
258 Sławomir Jakubik kuropatnik FAMILY - 1 - NIE NIE
259 Krzysztof Korolewicz BORECZEK FAMILY - 1 - NIE NIE
260 Amelia Korolewicz BORECZEK FAMILY - 1 - NIE NIE
261 Agnieszka Sobczyk Górka sobocka FAMILY - - Tak NIE NIE
262 Rafał Juryniec gęsiniec MINI - - - NIE NIE
263 Łukasz Zamojski Kraszowice MINI - - Romet Factory Team NIE NIE
264 Mariusz Kunysz Strzelin MINI - - - NIE NIE
265 Hanna Baca Księginice Wielkie FAMILY - - - NIE NIE
266 Łukasz Baca Księginice Wielkie FAMILY - - - NIE NIE
267 Anna Malik Strzelin MINI - - - NIE NIE
268 Michał Wojciak Garby MINI - 1 GARBY NIE NIE
269 Jeremiasz Wojciak Garby MINI - 1 GARBY NIE NIE
270 Michal Stachow Strzelin MINI - - Ape NIE NIE
271 Mirosław Pluta Wrocław MINI - 1 - NIE NIE
272 Mikolaj Bałowski Wrocław FAMILY - 1 BALA2008 NIE NIE
273 Sylwester Rak Borów FAMILY - - Korba Tem NIE NIE
274 Sylwester Rak Borów FAMILY - - Korba Team NIE NIE
275 Andrzej Bojarski Gliwice MEGA - - febys mtb team NIE NIE
276 ALEXANDER DALECKI Walbrzych FAMILY - 1 ALEX TEAM NIE NIE
277 Marcin Przyłucki Strzelin MEGA - - - NIE NIE
278 Stanisław Klimaszewski Starzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
279 Michał Ostrowski 57-100 MINI - - Triathlon Strzelin NIE NIE
280 Jakub Bocheński Strzelin MINI - - KLJB NIE NIE
281 Katarzyna Lipa Strzelin MINI - - KLJB NIE NIE
282 Norbert Raba gęsiniec FAMILY - - - NIE NIE
283 Antoni Raba gęsiniec FAMILY - - - NIE NIE
284 Hubert Jąkała Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
285 Bogusław Zając Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
286 Maksymilian Zając Strzelin FAMILY - 1 - NIE NIE
287 Maksymilian Zając Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
288 Mateusz Beń Wiązów MINI - - - NIE NIE
289 Dominik Karp Strzelin MINI - - - NIE NIE
290 Pawel Tura Bielany Wrocławskie MINI - - - NIE NIE
291 Artur Nowak rawicz MINI - 1 - NIE NIE
292 IGOR BARTKOWIAK Wąwolnica FAMILY - - BARTKOWIAK TEAM NIE NIE
293 ALBERT BARTKOWIAK Wąwolnica FAMILY - - BARTKOWIAK TEAM NIE NIE
294 Julia Cieśla Strzelin FAMILY - - OSADKOWSKIE BIKE TEAM NIE NIE
295 Damian Grzech Piekary MINI - - - NIE NIE
296 Robert Szydłowski Wrocław MINI - - - NIE NIE
297 Piotr Garncarz Brzeg Dolny MINI - - 1-2-3-4! Bike Crew NIE NIE
298 Maria Kruk gęsiniec FAMILY - - Korba Team NIE NIE
299 Dąbrówka Kruk gęsiniec FAMILY - - Korba Team NIE NIE
300 Sabina Zalewska-Kruk gęsiniec FAMILY - - Korba Team NIE NIE
301 Marcin Kruk gęsiniec FAMILY - - Korba Team NIE NIE
302 Szymon Kunysz Strzelin FAMILY - - - NIE NIE
303 Dariusz Szuflada Jelcz-Laskowice MINI - - - NIE NIE
304 Grzegorz Dąbrowski Wrocław MINI - - - NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 54
Mężczyźni 250
Wszyscy 304