Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Ząbkowiczanin Powiat Ząbkowicki Koszulka
1 Błażej Banaszczak Pasieczna 5KM - 1 - NIE NIE M
2 Dagmara Banaszczak Jaworzyna Śląska 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE L
3 Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 5KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA NIE NIE M
4 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
5 Kacper Burzała Ożary 5KM - 1 Delta Runners - Filia Ożary NIE TAK L
6 Tomasz Burzała Ożary 5KM - 1 Delta Runners - Filia Ożary NIE TAK S
7 Bożena Cedzyńska Wrocław 5KM - 1 - NIE NIE L
8 Daniel Cedzyński Wrocław 5KM - 1 - NIE NIE XXL
9 Ireneusz CERAZY Jugów 5KM - 1 - NIE NIE XXL
10 Krzysztof Ciepierski Lutomierz 5KM - 1 Aby do Mety NIE TAK XXL
11 Jakub Cywka Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 - TAK TAK M
12 Mariola Czekalska Brzeg 5KM - 1 Kotwica Brzeg NIE NIE S
13 Edyta Dubicka Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Kurde Biegne TAK TAK L
14 Karolina Dubicka Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Kurde Biegne TAK TAK M
15 JOWITA FEDOROWICZ Brzeg 5KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM NIE NIE S
16 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko 5KM - 1 EBIEGI.PL NIE NIE S
17 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 5KM - 1 EBIEGI.PL NIE NIE L
18 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 - TAK TAK L
19 Katarzyna Grzybowska Ząbkowice Śl. 5KM - 1 - TAK TAK M
20 MICHAŁ KADŁUBOWSKI Brzeg 5KM - 1 AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM NIE NIE M
21 Jakub Kieraś Nowa Ruda 5KM - 1 - NIE NIE M
22 Ewelina Kieraś Nowa Ruda 5KM - 1 - NIE NIE S
23 Tomasz Klimczak Wrocław 5KM - 1 - NIE NIE S
24 Sylwia Kodzis Janowiec 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK S
25 Edyta Korgul Strzelin 5KM - 1 - NIE NIE L
26 FRANCISZEK Kornaś Bardo 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK S
27 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
28 Aleksandra Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 - NIE NIE L
29 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 DZA MTB TEAM TAK TAK XL
30 Karolina Krawczyk Olbrachcice Wielkie 5KM - 1 - NIE TAK S
31 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 5KM - 1 AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE M
32 Katarzyna Kubica SIECHNICE 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE NIE L
33 Marcin Laskowski Nowa Ruda 5KM - 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE M
34 Ryszard Lewandowski Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM - 1 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE XXL
35 Zygmunt Lubaski Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE M
36 Marta Łysyganicz Bystrzyca Kłodzka 5KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE S
37 Viktoria Maj Wrocław 5KM - 1 - NIE NIE S
38 Zuzanna Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 PODZAMCZE TAK TAK XL
39 Adela Maziarek Niemodlin 5KM - 1 - NIE NIE S
40 JÓZEF MICHALSKI Bystrzyca Kłodzka 5KM - 1 - NIE NIE L
41 Artur Oberda Polanica-Zdrój 5KM - 1 - NIE NIE M
42 Wanda Ostropolska Dzierżoniów 5KM - 1 - NIE NIE XL
43 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
44 Bartosz Panek Kamieniec Ząbkowicki 5KM - 1 - NIE TAK M
45 Emilia Piskorska Przyłęk 5KM - 1 Biegam w górach Bardzkich NIE TAK M
46 Paweł Rozumkiewicz Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE M
47 Aleksander Sobczak Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
48 Grażyna Sobór Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 - TAK TAK M
49 TOMASZ SOKOŁOWSKI Kraków 5KM - 1 - NIE NIE L
50 Małgorzata Styrcz Bielawa 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE XL
51 Agnieszka Sznajder Bielawa 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
52 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE TAK TAK S
53 Roman Trocha Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
54 Justyna Waliłko Bardo 5KM - 1 - NIE TAK M
55 Henryk Wierzejski Wrocław 5KM - 1 Niezrzeszony NIE NIE L
56 JACEK Wróbel Brzeg 5KM - 1 - NIE NIE M
57 Waldemar Zarychta Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE L
58 Urszula Zywer Żarów 5KM - 1 WATAHA NIE NIE S

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Ząbkowiczanin Powiat Ząbkowicki Koszulka
1 HENRYK AMBROSIEWICZ jelenia gora 10KM - 1 kb lew 2000 NIE NIE L
2 ADAM AMBROZIK Brzeg 10KM - 1 - NIE NIE M
3 MARCIN ARDELLI Bielwa 10KM - 1 - NIE NIE L
4 Marta Balewicz Dzierżoniów 10KM - 1 Biceps Team NIE NIE M
5 Robert Banaś Nowa Ruda 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE L
6 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Jagiełowie TAK TAK M
7 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg NIE NIE M
8 Marcin Bernatek Strzegom 10KM - 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE S
9 Izabela Białokryty Tarnów 10KM - 1 - TAK TAK M
10 Jakub Biernacki Duszniki-Zdrój 10KM - 1 - NIE NIE M
11 Tomasz Bizan Kłodzko 10KM - 1 - NIE NIE M
12 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
13 Ewa Błauciak Tarnów 10KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN TAK TAK M
14 Zygmunt Bomba Zloty Stok 10KM - 1 niezrzeszony NIE TAK L
15 Piotr Borecki Nowa Ruda 10KM - 1 Czajkersi NIE NIE XXL
16 Maciej Borysiewicz Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE L
17 Piotr Brzęczkowski Ząbkowice Śl. 10KM - 1 - TAK TAK M
18 Łukasz Burmiński Nysa 10KM - 1 RUNNERS TEAM NYSA NIE NIE XXL
19 Damian Cabaj Świdnica 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE S
20 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK L
21 Mariusz Cembruch Głuchołazy 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE M
22 Andrzej Cendrowski Ciepłowody 10KM - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT NIE TAK L
23 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 WKS Wrocław TAK TAK L
24 Paweł Chlipała Kamienica 10KM - 1 - NIE NIE M
25 Arkadiusz Chochorowski Szklary 10KM - 1 - NIE TAK L
26 KRYSTIAN CHRAPCZYŃSKI Boguszów-Gorce 10KM - 1 LUBIĘ I CHCĘ TO BIEGAM NIE NIE S
27 Elżbieta Cichoń Strzegom 10KM - 1 Strzegomska Dwunastka NIE NIE S
28 Piotr Cichoń Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
29 Maciek Ciesielski Wrocław 10KM - 1 Ciesiu Team NIE NIE M
30 Krzysztof Cieśla Ziębice 10KM - 1 Sparta Ziębice NIE TAK L
31 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
32 Karol Cociński Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK L
33 Łukasz Cyris Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE L
34 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
35 stanisław czajkowski Jelcz-Laskowice 10KM - 1 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE NIE NIE L
36 Dariusz Czarnota WSCHOWA 10KM - 1 - NIE NIE M
37 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - NIE TAK XL
38 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 #SobasTeam NIE TAK L
39 Stanisław Czyż Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - NIE TAK XXL
40 Sebastian Dąbrowski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
41 Michał Demyda Oława 10KM - 1 - NIE NIE M
42 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK S
43 Natalia Dorniak Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE M
44 Jarosław Dorniak Wrocław 10KM - 1 PZU Sport Team NIE NIE S
45 Rafał Drobek Otmuchów 10KM - 1 - NIE NIE M
46 Adrian Drozdowski Bielawa 10KM - 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA NIE NIE L
47 Paweł Drozdowski Bielawa 10KM - 1 BŁYSK FEJMU NIE NIE M
48 Andrzej Duda Dzierżoniów 10KM - 1 - NIE NIE L
49 MONIKA DUDEK Ziębice 10KM - 1 pasja chrzanka running team NIE TAK S
50 Roman Dudek Dzierżoniów 10KM - 1 BŁYSK FEJMU NIE NIE M
51 Krzysztof Dzierżak Nysa 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE XL
52 ABDERRAHIM ELASRI Chorzów 10KM - 1 - NIE NIE S
53 Adam Fedko Zabkowice Slaskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
54 Maciej Foltyniewicz Szczecinek 10KM - 1 - NIE NIE S
55 Joanna Furtan Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - NIE TAK S
56 Dominik Gabryś Tarnów 10KM - 1 - TAK TAK L
57 Katarzyna Garbacz Świdnica 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE XL
58 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK S
59 Jacek Gmernicki Nysa 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE L
60 Janusz Gniewczyński Skoroszyce 10KM - 1 Skoroszyce NIE NIE L
61 Anna Gołębiewska Kłodzko 10KM - 1 - NIE NIE M
62 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Kłodzko 10KM - 1 - NIE NIE L
63 Robert Górski Zabkowice Slaskie 10KM - 1 Jagiełowie TAK TAK L
64 Stanisław Grabowy Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Rodzina Grabowych TAK TAK M
65 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK S
66 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
67 Marta Gwóźdź Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK S
68 Marcin Haber Groblice 10KM - 1 - NIE NIE S
69 Mateusz Harzowski Wrocław 10KM - 1 Perła Team NIE NIE S
70 Ewelina Hawliczek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Zabkowicka Grupa Biegowa TAK TAK S
71 Jarosław Heng Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE L
72 Dariusz Herman Ciepłowody 10KM - 1 Polonia Ząbkowice Śląskie NIE TAK S
73 Ewelina Herman Ciepłowody 10KM - 1 - NIE TAK S
74 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
75 Marta Homa Kłodzko 10KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE M
76 Joanna Hopek Wilkszyn 10KM - 1 - NIE NIE S
77 Dariusz Jagieła Zwrócona 10KM - 1 Jagiełowie NIE TAK XL
78 Aleksandra Jagieła Zwrócona 10KM - 1 Jagiełowie NIE TAK M
79 JACEK JAGNIĄTKOWSKI Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - 1 Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka NIE NIE L
80 Rafał Jakubowski Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 22 bpg NIE NIE LI
81 Narcyz Jasiecki Swidnica sl 10KM - 1 swidnicka grupa biegowa NIE NIE M
82 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów 10KM - 1 - NIE NIE L
83 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 nie TAK TAK S
84 Tomasz Jurek Głuchołazy 10KM - 1 BBL Głuchołazy NIE NIE XL
85 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg 10KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM NIE NIE M
86 IRENEUSZ KAMIŃSKI Świdnica 10KM - 1 Biegam bo lubię :) NIE NIE L
87 Kamil Karbowiak Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg/Wosiek Team NIE NIE L
88 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka NIE NIE L
89 Adam Kierski Bielawa 10KM - 1 LIW LEWANT NIE NIE L
90 Marek Kieża Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE L
91 Maciej Kisiel Dzierżoniów 10KM - 1 AKTYWNY WAŁBRZYCH NIE NIE M
92 Katarzyna Klepacka Ostroszowice 10KM - 1 - NIE NIE S
93 Andrzej Klimza Dzierżoniów 10KM - 1 - NIE NIE L
94 Szymon Klunder Ziębice 10KM - 1 - NIE TAK S
95 ROBERT KMITA Wrocław 10KM - 1 BROWAR REBELIA / ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU NIE NIE M
96 Piotr Kociołowicz Janowiec 10KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich NIE TAK M
97 Kamila Kokoszka Otmuchów 10KM - 1 Biegiem po Kebsa NIE NIE S
98 Adam Konopka Kłodzko 10KM - 1 - NIE NIE L
99 Gracjan Konopka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
100 Marcin Kornaś Braszowice 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK L
101 Roman Kos Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK L
102 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 zkkk TAK TAK XXL
103 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 ZKKK TAK TAK M
104 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój 10KM - 1 KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA NIE NIE M
105 Michał Krawczyk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK L
106 Paweł Kubica SIECHNICE 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE NIE M
107 Mariusz Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
108 Aneta Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK L
109 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
110 Krzysztof Kuczek Gorzanów 10KM - 1 - NIE NIE M
111 marek kujawa Szczytna 10KM - 1 szczytna biega NIE NIE XL
112 Daniel Kupść Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
113 Arkadiusz Kurzaj Dzierżoniów 10KM - 1 - NIE NIE XL
114 Wojciech Laskowski Wrocław 10KM - 1 OIRP Wrocław NIE NIE M
115 jan LECHOWSKI Jelcz-Laskowice 10KM - 1 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE NIE NIE L
116 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE M
117 Wiesław Lęga Świdnica 10KM - 1 BRAK TEAM/ KS Tęcza NIE NIE M
118 Grzegorz Lisiecki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
119 EDYTA LISOWSKA wilków 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE S
120 Dariusz Łaszczewski Budzów 10KM - 1 Świt Wrocław TAK TAK L
121 Gabriela Łazarenko Środa Śląska 10KM - 1 - NIE NIE M
122 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 brak TAK TAK M
123 Krzysztof Łukaszewski Kłodzko 10KM - 1 - NIE NIE M
124 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK S
125 Wojciech Maj ząbkowice ślaskie 10KM - 1 - TAK TAK M
126 Przemysław Marciniak Prudnik 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE M
127 Paweł Marcinowski Stara Łomnica 10KM - 1 - NIE NIE M
128 Norbert Marcinowski Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE L
129 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
130 Michał Marmura Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK M
131 Piotr Marszalik Wysoka 10KM - 1 Tribute to Rysiek NIE NIE L
132 Bogusław Matura Nysa 10KM - 1 - NIE NIE L
133 Marcin Maziarek Opole 10KM - 1 - NIE NIE L
134 Michał Maziarek Niemodlin 10KM - 1 - NIE NIE XL
135 Tomasz​ Mazur Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK L
136 Piotr Michalkiewicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK L
137 Katarzyna Miedzińska Świdnica 10KM - 1 - NIE NIE S
138 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK XL
139 Klaudia Mroczkiewicz Wrocław 10KM - 1 vege runners NIE NIE M
140 Radosław Musiałek Wrocław 10KM - 1 Crossfitowo-Biegowa Grupa "30 BirPliz" NIE NIE M
141 KAMIL Musielski Dzierżoniów 10KM - 1 Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa NIE NIE M
142 ryszard Nesterewicz Kłodzko 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE M
143 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda 10KM - 1 Czajkersi NIE NIE L
144 Maciej Nowak Żarów 10KM - 1 - NIE NIE M
145 TERESA NOWAK Ziębice 10KM - 1 ZSP Ziębice NIE TAK S
146 Monika Nowogrodzka Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
147 Rafał Okupniarek Wałbrzych 10KM - 1 - NIE NIE L
148 Wojciech Olewicz Ziębice 10KM - 1 - NIE TAK M
149 Dorota Opalińska Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE S
150 Jacek Opaliński Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
151 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Drużyna Jezusa TAK TAK XL
152 Michał Otfinowski Oława 10KM - 1 - NIE NIE L
153 Paweł Ozieraniec Wrocław 10KM - 1 brak NIE NIE M
154 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 LUFT TRI TEAM TAK TAK M
155 MARIUSZ PAŃCZYSZYN Nysa 10KM - 1 - NIE NIE M
156 ewa pastuszeńko Wałbrzych 10KM - 1 - NIE NIE L
157 Marek Patalon Zebrzydów 10KM - 1 - NIE NIE S
158 Marek Pawlik Nysa 10KM - 1 Nysa Biega NIE NIE M
159 Aga Pawlik Nysa 10KM - 1 Nysa Biega NIE NIE S
160 Marcin Pęcak Wrocław 10KM - 1 Betony Nadodrze NIE NIE M
161 Katarzyna Piątek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
162 Sandra Piątkowska Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE S
163 Łukasz Pieczka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
164 Monika Pierzchała Szczytna 10KM - 1 - NIE NIE M
165 Waldemar Pietkiewicz Dzierżoniów 10KM - 1 OGNISKO TKKF DZIERŻONIÓW NIE NIE XXL
166 Przemysław Pietkiewicz Wrocław 10KM - 1 NOKIA NIE NIE L
167 Błażej Piękoś Raczyce 10KM - 1 Błękitni Raczyce NIE TAK M
168 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Aby Do Mety TAK TAK M
169 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 CKB Ząbkowice Śl. TAK TAK M
170 Kamil Piwowarski SIECHNICE 10KM - 1 - NIE NIE M
171 PRZEMEK PODOLSKI Świdnica 10KM - 1 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA NIE NIE S
172 Krzysztof Portasiński Kiełczyn 10KM - 1 Biceps Team NIE NIE XL
173 ZDZISŁAW POŚWIAT Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 - NIE TAK M
174 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
175 Czesław PRZYBYLSKI Pszenno 10KM - 1 - NIE NIE L
176 Julia Ptak Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 Husaria Race Team NIE TAK M
177 ZENON Puszczewicz Pisarzowice 10KM - 1 Niezrzeszony NIE NIE S
178 Klaudia Puzio Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK S
179 Krzysztof Radziszewski Jegłowa 10KM - 1 Skrzydlate Świnie NIE NIE XL
180 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK L
181 Wojciech Rajczakowski Wrocław 10KM - 1 Mo Farah Team Poland NIE NIE S
182 Jarosław Rokosz Ząbkowice Śl. 10KM - 1 - TAK TAK M
183 Jarosław Rosikiewicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 PZU Sport Team TAK TAK L
184 Sonia Rozumkiewicz Świdnica 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE L
185 Karolina Różańska Dzierżoniów 10KM - 1 - NIE NIE M
186 Maciej Rudy Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Aby do mety TAK TAK M
187 Rafał Rudy Ząbkowice Sląskie 10KM - 1 AbyDoMety TAK TAK L
188 Konrad Rzatkiewicz Wrocław 10KM - 1 KS DW Opona NIE NIE L
189 Maciek Samolak Wałbrzych 10KM - 1 Predators Wałbrzych NIE NIE S
190 Łukasz Samolak Lądek Zdrój 10KM - 1 - NIE NIE S
191 Waldemar Sawicki Trzeboszowice 10KM - 1 - NIE NIE M
192 Jakub Schreiber Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
193 Tomasz Sekuła Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE M
194 Ewelina Serafin Radków 10KM - 1 - NIE NIE S
195 Robert Serafin Radków 10KM - 1 - NIE NIE L
196 Jakub Seweryn Laski 10KM - 1 DELTA RUNNERS - filia Laski NIE TAK XL
197 Dawid Seweryn Laski 10KM - 1 DELTA RUNNERS - filia Laski NIE TAK L
198 Artur Sikorski Budzów 10KM - 1 - NIE TAK L
199 Katarzyna Silarska Złoty Stok 10KM - 1 złotostocka grupa biegowa NIE TAK M
200 LESZEK SILARSKI Złoty Stok 10KM - 1 złotostocka grupa biegowa NIE TAK L
201 Angela Skorecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK S
202 PAWEŁ SKORECKI Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK XL
203 Tomasz Skubikowski Glucholazy 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE L
204 Sebastian Smoleń Stronie Śląskie 10KM - 1 - NIE NIE M
205 Daniel Smuga Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg NIE NIE L
206 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE TAK TAK M
207 Karina Sobańska Jutrosin 10KM - 1 - NIE NIE S
208 Lubo Solar Chtelnica 10KM - 1 Neoprofil NIE NIE M
209 Jakub Stanik Strzelin 10KM - 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT NIE NIE M
210 JERZY STANISŁAWSKI Nysa 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE L
211 Marcin Stefaniszyn Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg NIE NIE XL
212 Paweł Stępień Rościszów 10KM - 1 Biegiem po Kebsa NIE NIE L
213 Marcin Stępień Łagiewniki 10KM - 1 - NIE NIE M
214 Piotr Stryszewski Ziębice 10KM - 1 SPARTA ZIEBICE NIE TAK S
215 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda 10KM - 1 KS MARATON NIE NIE M
216 Paweł Studnicki Wrocław 10KM - 1 STOMATOLOGIA STUDNICCY NIE NIE M
217 Karolina Suchecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 brak TAK TAK M
218 Marcin Syrek Świdnica 10KM - 1 - NIE NIE M
219 Katarzyna Szczepańczuk Ziębice 10KM - 1 - NIE TAK L
220 Łukasz Szewczyk Wrocław 10KM - 1 Tri luk NIE NIE S
221 Izabela Szkwarek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 FBW/CKB Ząbkowice Śląskie / ZGBFrankenstein TAK TAK M
222 Marek Śliwa Nysa 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE M
223 Angelika Świtała Ziębice 10KM - 1 brak NIE TAK M
224 Michał Tarabasz Wrocław 10KM - 1 - NIE NIE XL
225 Ryszard Tasarek Nysa 10KM - 1 Nysa Biega NIE NIE M
226 Wojciech TASAREK Nysa 10KM - 1 Nysa Biega NIE NIE L
227 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
228 Przemysław Tomalik Malczyce 10KM - 1 - NIE NIE L
229 Robert Tomków Komprachcice 10KM - 1 FAST FOOT OPOLE NIE NIE S
230 Malwina Tryba Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
231 Anna Twarogiel Nysa 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE S
232 Krzysztof Walczak Włodowice 10KM - 1 - NIE NIE M
233 GRZEGORZ WNUK Kłodzko 10KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE M
234 KATARZYNA WNUK Kłodzko 10KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE S
235 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała 10KM - 1 GLKS MARCINOWICE NIE NIE M
236 Jolanta Wolska Ziębice 10KM - 1 ZSP Ziębice NIE TAK S
237 Monika Wójcik Ziębice 10KM - 1 MKS Siechnice NIE TAK S
238 Waldemar Wójcik Ziębice 10KM - 1 x NIE TAK S
239 Tomasz Wójcik Ziębice 10KM - 1 - NIE TAK M
240 Mateusz Wysłobocki Lądek-Zdrój 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE M
241 Katarzyna Zając Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK S
242 Karina Zając Starczówek 10KM - 1 Mamy biegamy NIE TAK S
243 ANDRZEJ ZALEWSKI Nysa 10KM - 1 Athletics Nysa NIE NIE M
244 Marcin Zarzycki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 - TAK TAK M
245 Łukasz Zebzda Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 22bpg NIE TAK M
246 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Brak TAK TAK M
247 Małgorzata Zieleń Wrocław 10KM - 1 Wosiek Team/ PWr NIE NIE M
248 Bogdan Zięba Pszenno 10KM - 1 Biegowa Świdnica NIE NIE XL
249 Robert Ziółkowski Bielawa 10KM - 1 Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa NIE NIE M
250 PAWEŁ ZYBURA Nysa 10KM - 1 Nysa Biega NIE NIE M
251 Beata Zych Ziębice 10KM - 1 - NIE TAK S
252 Leszek Żurek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 niezrzeszony TAK TAK L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Ząbkowiczanin Powiat Ząbkowicki Koszulka
1 Kamil Bukłaha Wrocław 5KM - - brak NIE NIE M
2 NATALIA GAJEWSKA Kłodzko 5KM - - EBIEGI.PL NIE NIE S
3 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie 5KM - - Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
4 Tomasz Kruk Nysa 5KM - - Athletics Nysa NIE NIE M
5 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK TAK M
6 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa TAK TAK L
7 Justyna Marzec Ząbkowice 5KM - - PODZAMCZE TAK TAK M
8 Marta Mazurkiewicz Bardo 5KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE TAK S
9 Maciej Nowakowski Bielawa 5KM - - - NIE NIE XL
10 RAFAŁ RUSZNICA Opole 5KM - - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu NIE NIE M
11 Agata Stachów Kudowa-Zdrój 5KM - - - NIE NIE XL
12 Czesław Tarlowski Jelenia Góra 5KM - - MKS Paulinum Jelenia Góra NIE NIE L
13 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica 5KM - - BIEGOWA ŚWIDNICA NIE NIE M
14 ANNA WOLANO Słotwina 5KM - - Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE S
15 Aleksandra Zgryźniak Wrocław 5KM - - - NIE NIE S
16 Paweł Zgryźniak Wrocław 5KM - - - NIE NIE M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Ząbkowiczanin Powiat Ząbkowicki Koszulka
1 Ewelina Babińska Radków 10KM - - Aktywa Nowa Ruda NIE NIE S
2 Paweł Bakuń Ząbkowice 10KM - - - TAK TAK XL
3 Klaudia Bandziak Wrocław 10KM - - - NIE NIE L
4 Piotr Barnaś Bardo 10KM - - - NIE TAK XL
5 Kacper Basiurski Wrocław 10KM - - - NIE NIE M
6 Sebastian Bauer Ząbkowice Śląskie 10KM - - Jagiełowie TAK TAK S
7 Joanna Błaźniak Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK M
8 Tomasz Błąkała Brodziszów 10KM - - - NIE TAK L
9 Jarosław BORUKAŁO Kłodzko 10KM - - - NIE NIE XL
10 Katarzyna BUDZIEWSKA KOBIERZYCE 10KM - - Sonkoteam NIE NIE S
11 Marcin Bziuk Otmuchów 10KM - - - NIE NIE M
12 DAMIAN CENARSKI Byczeń 10KM - - PIEKŁO BYCZEŃ NIE TAK M
13 Katarzyna Chmielowska Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK M
14 Karolina Chmielowska Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK S
15 Krzysztof Cieśla Kostrzyn nad Odrą 10KM - - - NIE NIE L
16 Krzysztof Dacko Ząbkowice Śląskie 10KM - - - NIE TAK M
17 Damian Darul Turek 10KM - - - NIE NIE L
18 Robert Dzieża Lubin 10KM - - Morsy Lubin NIE NIE XL
19 Krzysztof Flis Ząbkowice Śląskie 10KM - - jagiełowie TAK TAK L
20 Czesław Gawryś Duszniki Zdrój 10KM - - - NIE NIE M
21 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK L
22 Michał Golda Miłoszyce 10KM - - KB Harcownik Jelcz- Laskowice NIE NIE M
23 Denis Halas Chorwacja 10KM - - - NIE NIE M
24 Anna Janowicz Szalejów Dolny 10KM - - - NIE NIE M
25 RYSZARD JANUSZ Szczytna 10KM - - Szczytna Biega NIE NIE M
26 Dorota Jazowska Bielawa 10KM - - - NIE NIE L
27 Szymon Józefowicz Ząbkowice Śląskie 10KM - - Polonia Ząbkowice Śląskie TAK TAK S
28 DARIUSZ KALININ Świdnica 10KM - - BIEGOWA ŚWIDNICA NIE NIE XL
29 Michał Kamiński Ziębice 10KM - - - NIE TAK M
30 Krzyszrof Karasek Polanica zdroj 10KM - - - TAK TAK L
31 Łukasz Karasowski Brzeg 10KM - - 1 Pułk Saperów Brzeg NIE NIE M
32 Ewa Karatków Radków 10KM - - - NIE NIE M
33 Karolina Klimczak Gliwice 10KM - - - NIE NIE M
34 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie 10KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK TAK L
35 Beata Klita Ząbkowice Śląskie 10KM - - ZGB Frankenstein TAK TAK M
36 Wiesiek Koprowski Szklary Huta 10KM - - Betony Nadodrze TAK TAK XL
37 Joanna Krasuska kuropatnik 10KM - - Asia biega NIE NIE M
38 Piotr Kulikowski Jarosław 10KM - - - NIE NIE M
39 Malwina Kwaśniewska Wrocław 10KM - - Matner Running Team NIE NIE S
40 Daniel Leśniak rawicz 10KM - - - NIE NIE M
41 Piotr Lorek Wrocław 10KM - - Betony Nadodrze NIE NIE M
42 Mateusz Łyżwiński Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK M
43 Grzegorz Maciaszek Zduńska Wola 10KM - - RAJSPORT ACTIVE SIERADZ NIE NIE M
44 kamil makos boleslawiec 10KM - - - NIE NIE S
45 Łukasz Maślanka Wrocław 10KM - - - NIE NIE L
46 Tomasz Mazur Zabardowice 10KM - - Zorza Zabardowice NIE NIE M
47 Iwona Mróz-Nowińska Zdzieszowice 10KM - - Morsy na Koksie NIE NIE L
48 Maria Nowak PRUSZKÓW 10KM - - Dytiscus Marginalis Novakus NIE NIE M
49 Patrycja Pachura Głuchołazy 10KM - - - NIE NIE S
50 Jarosław Papierz Opole 10KM - - OPOLE biega NIE NIE M
51 Sylwia Pietroczuk Nysa 10KM - - Athletics Nysa NIE NIE M
52 Konrad Pijak Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK XL
53 Grzegorz Pilarski Namysłów 10KM - - - NIE NIE M
54 Michał Piróg Wrocław 10KM - - - NIE NIE M
55 Grzegorz Pryga Glebinow 10KM - - - NIE NIE M
56 Dawid Przybylski Wrocław 10KM - - - NIE NIE L
57 Andrzej PRZYBYŁO Sobin 10KM - - - NIE NIE L
58 Krzysztof Radecki Ludwikowice Kłodzkie 10KM - - - NIE NIE L
59 NATALIIA SEMENOVYCH kivshovata 10KM - - - NIE NIE S
60 Bogdan Semenowycz Kiwszowata 10KM - - - NIE NIE S
61 Andrzej Siwczyk rybnik 10KM - - CHEMIKA Rybnik NIE NIE L
62 ANNA SKALSKA Bytom 10KM - - FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy NIE NIE L
63 Anna Skalska Bytom 10KM - - Festiwal Biegowy w Krynicy NIE NIE S
64 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie 10KM - - . TAK TAK L
65 Maksymilian Smalec Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK L
66 Maciej Stepaniak Głuchołazy 10KM - - - NIE NIE L
67 Damian Stukus Nowa Ruda 10KM - - UKS Ludwikowice Kłodzkie NIE NIE L
68 Robert Sudół Brzeg 10KM - - KOTWICA BRZEG NIE NIE XL
69 Katarzyna Sychowicz Opole 10KM - - - NIE NIE S
70 Krzysztof Szczepański Strzelin 10KM - - IPA Strzelin NIE NIE XXL
71 Hubert Szostek Ziębice 10KM - - Sparta Ziębice NIE TAK M
72 Daniel SZOSTEK Bielawa 10KM - - Toperz Team NIE NIE M
73 Dawid Szostopal Nysa 10KM - - - NIE NIE L
74 Krystian Sztraub Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK L
75 Marcin Świrski Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK M
76 Paweł Tomaszyk Bardo 10KM - - - NIE TAK L
77 Dawid Turkiewicz Woliborz 10KM - - Wolibórz w biegu NIE NIE L
78 ARKADIUSZ WALKOWIAK Bielawa 10KM - - Stowarzyszenie nowa nadzieja NIE NIE S
79 Ariel Wcisło Ząbkowice Śląskie 10KM - - Wrocławski Klub Wysokogórski TAK TAK L
80 Patryk Witka Nowa Ruda 10KM - - brak NIE NIE M
81 Marek Zbyryt Nowa Ruda 10KM - - AKTYWNA NOWA RUDA NIE NIE M
82 Marta Zięba Ząbkowice Śląskie 10KM - - - TAK TAK L
83 Przemysław Zwaduch Kłodzko 10KM - - - NIE NIE XL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 119
Mężczyźni 289
Wszyscy 409