Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin Koszulka
1 Mieszko Antoniak Opole - 1 Eurovent Athletics Nie dotyczy NIE NIE M
2 Tomasz Baran Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK S
3 Benjamin Barreto Wrocław - 1 Narcos Powiat Wrocławski TAK NIE L
4 magdalena barszczowska Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
5 jerzy barszczowski Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
6 JANUSZ BARTYZEL Ząbkowice Śląskie - 1 Jagiełowie Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
7 Sebastian Bednarek Nowa Ruda - 1 Aktywna Nowa Ruda Nie dotyczy TAK NIE L
8 Stanisław Bednarski Strzelin - 1 Fan Strzelin Powiat Strzeliński TAK TAK M
9 STANISŁAW BEKACZ Wyszęcice - 1 Start Ścinawa Nie dotyczy TAK NIE M
10 IZABELA BIAŁAS-SOBCZAK Kudowa-Zdrój - 1 - Nie dotyczy TAK NIE M
11 Robert Bil SARBY - 1 - Powiat Strzeliński TAK NIE L
12 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie - 1 Grupa Biegowa Frankensztajn Powiat Ząbkowicki TAK NIE XL
13 Piotr Borecki Nowa Ruda - 1 Czajkersi Nie dotyczy TAK NIE XL
14 Andrzej Bottcher Strzelin - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK M
15 Piotr Brzęczkowski Ząbkowice Śląskie - 1 Zespół niespokojnych nóg Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
16 Dominik Buk Iwiny - 1 Strzelin - moje miasto Powiat Wrocławski TAK NIE S
17 Paweł Bzowy Oława - 1 - Powiat Oławski TAK NIE M
18 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie - 1 WKS Wrocław Powiat Ząbkowicki TAK NIE L
19 Maciek Ciesielski Wrocław - 1 Ciesiu Team Powiat Wrocławski TAK NIE M
20 Marlena Cieślik Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK M
21 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
22 Grzegorz Czapiga BORECZEK - 1 - Powiat Strzeliński TAK NIE M
23 Mirosław DĄBEK Ziębice - 1 MIRAS Powiat Ząbkowicki TAK NIE L
24 Łukasz Dobrowolski Oława - 1 Adrian Daniewicz Group Powiat Oławski TAK NIE L
25 Roman Dudek Dzierżoniów - 1 BŁYSK FEJMU Powiat Dzierżoniowski TAK NIE M
26 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko - 1 EBIEGI.PL Nie dotyczy TAK NIE S
27 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko - 1 EBIEGI.PL NIE TAK NIE L
28 MACIEJ GALIK Raczyce - 1 - Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
29 Marcin Galos Czernichów - 1 - Nie dotyczy NIE NIE M
30 Kacper Gazda Strzelin - 1 Jezus team Powiat Strzeliński TAK TAK M
31 Katarzyna Gdula Strzelin - 1 Strefa Fitness Powiat Strzeliński TAK TAK S
32 Mateusz Głód kuropatnik - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK M
33 KATARZYNA GNITECKA Kudowa Zdrój - 1 EBIEGI.PL Nie dotyczy TAK NIE M
34 Robert Górski Zabkowice Slaskie - 1 - Powiat Ząbkowicki TAK NIE L
35 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Powiat Ząbkowicki TAK NIE S
36 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
37 Agnieszka Gruszecka Brzeg - 1 - Nie dotyczy NIE NIE M
38 Diana Grynienko Strzelin - 1 - TAK TAK TAK S
39 Daniel Herbrych Borów - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
40 Wiesław Hrydczuk Stary Wiązów - 1 - Powiat Strzeliński TAK NIE L
41 Michał Hubicki Wrocław - 1 Moja Własna Powiat Wrocławski TAK NIE L
42 Piotr Jabłoński Oława - 1 GATE 8 Powiat Oławski TAK NIE M
43 PIOTR JÓZWIK Wrocław - 1 - NIE TAK NIE M
44 Marek Kamiński Gosciecice - 1 SKB Granit Powiat Strzeliński TAK TAK XL
45 Michał Kamiński Ziębice - 1 - Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
46 PIOTR KASPERSKI Lubnów - 1 MALINY Z LUBNOWA Powiat Ząbkowicki TAK NIE S
47 Agata Kawa-Jerka Koskowice - 1 Gnająca Temida Nie dotyczy TAK NIE M
48 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów - 1 - Nie dotyczy NIE NIE L
49 Paweł Kędzior SIECHNICE - 1 #Sobasteam Powiat Wrocławski TAK NIE M
50 Klaudia Kiefer Skarbimierz - 1 - Nie dotyczy NIE NIE S
51 DAWID Knychas Henryków - 1 SKTF Powiat Ząbkowicki TAK NIE XL
52 Dariusz Korol kuropatnik - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
53 Tomasz Kowal Kłodzko - 1 EBIEGI.PL Nie dotyczy TAK NIE M
54 ADAM KOWALSKI Wiązów - 1 - Powiat Strzeliński TAK NIE L
55 KATARZYNA KOZIOł Sobótka - 1 KORFF TEAM Powiat Wrocławski TAK NIE M
56 Aleksandra Krasuska Strzelin - 1 Ola biega Powiat Strzeliński TAK TAK L
57 Tomasz Kruk Nysa - 1 Athletics Nysa Nie dotyczy NIE NIE M
58 Łukasz Krupa` Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
59 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka Nie dotyczy TAK NIE S
60 Krzysztof Kuczek Gorzanów - 1 - Nie dotyczy TAK NIE M
61 Paweł Kuczera świerklany - 1 - Nie dotyczy NIE NIE M
62 Tadeusz Kuczera świerklany - 1 - Nie dotyczy NIE NIE M
63 Robert Kumaszka Strzelin - 1 Stachowicz Taekwondo Powiat Strzeliński TAK TAK L
64 Dawid Kutaj Henryków - 1 Klasztor Księgi Henrykowskiej Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
65 Alan Kwiatkowski Strzelin - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA Powiat Strzeliński TAK TAK L
66 KAMIL LASZCZYŃSKI Zielenice - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
67 Magdalena Lechowicz Sobótka - 1 Korff Team Powiat Wrocławski TAK NIE S
68 Leonard Lis Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK M
69 łUKASZ LIS Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK M
70 KATARZYNA ŁADOŃSKA Wrocław - 1 PRO-RUN WROCŁAW Powiat Wrocławski TAK NIE S
71 Szymon Łukowicz Strzelin - 1 Collibra Powiat Strzeliński TAK TAK M
72 Szymon Makarski Wrocław - 1 - Powiat Wrocławski TAK NIE XL
73 BOGDAN MAKARSKI Oława - 1 - Powiat Oławski TAK NIE M
74 Paweł Marcinowski Stara Łomnica - 1 - Nie dotyczy TAK NIE M
75 Jacek MAZUR Szczawin - 1 Szczawin Powiat Strzeliński TAK TAK M
76 Iwona Michalska Wrocław - 1 - Powiat Wrocławski TAK NIE M
77 JÓZEF MICHALSKI Bystrzyca Kłodzka - 1 - Nie dotyczy TAK NIE L
78 Daniel Michalski Wrocław - 1 - Powiat Wrocławski TAK NIE XL
79 Wojciech Michalski Wrocław - 1 - Powiat Wrocławski TAK NIE XL
80 Maciej Miguła Głogów - 1 - Nie dotyczy TAK NIE XL
81 Sylwia Mikołajewska Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK M
82 Adam Mikołajewski Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK XL
83 Mateusz Moroń Poznań - 1 - Nie dotyczy NIE NIE M
84 Jakub Mrozowski Kępino - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA TAK TAK NIE L
85 ALINA MUCHA Mirosławice - 1 KORFF TEAM Powiat Wrocławski TAK NIE M
86 Ewelina Muraszew kuropatnik - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK M
87 Łukasz Muraszew kuropatnik - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
88 MARIUSZ MYSZKA Pieszyce - 1 - Powiat Dzierżoniowski TAK NIE L
89 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda - 1 Czajkersi Nie dotyczy TAK NIE L
90 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania Powiat Dzierżoniowski TAK NIE L
91 Joanna Ostrowska Henryków - 1 - NIE TAK NIE L
92 Paweł Pac Brzeg - 1 - Nie dotyczy NIE NIE L
93 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki - 1 Bielawska Akademia Biegania Powiat Ząbkowicki TAK NIE L
94 ANDRZEJ PELINSKI Świdnica - 1 - Nie dotyczy TAK NIE M
95 Jagoda Petryna Wrocław - 1 NOA Powiat Wrocławski TAK NIE S
96 Błażej Piękoś Raczyce - 1 Błękitni Raczyce Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
97 Jan Plachytka Nowa Ruda - 1 Aktywna Nowa Ruda Nie dotyczy TAK NIE XL
98 Michał Posyniak Żłobizna - 1 Złota-Grań FCI Nie dotyczy NIE NIE L
99 Tomasz Prusinowski Strzelin - 1 Osadkowsku BIKE TEAM Powiat Strzeliński TAK TAK S
100 Tomasz Ptasiński Nowa Ruda - 1 Czajkersi Nie dotyczy TAK NIE M
101 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK L
102 ZENON Puszczewicz Pisarzowice - 1 Kotwicabrzeg Nie dotyczy NIE NIE S
103 Grzegorz Radzikowski Kurczów - 1 Stachowicz Taekwondo Powiat Strzeliński TAK NIE L
104 Basia Rak Ziębice - 1 brak Powiat Ząbkowicki TAK NIE S
105 Wojciech Razik Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK XL
106 Bartosz Rudzki Strzelin - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK M
107 Katarzyna Sabok- Muszyńska Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK M
108 Krzysztof Sadowski Jastrzębie Zdrój - 1 kuczera team Nie dotyczy NIE NIE M
109 Pawel Selera Wrocław - 1 Narcos Powiat Wrocławski TAK TAK XL
110 Marcin Siewiera Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
111 Emilia Skorupska Wrocław - 1 Narcos Powiat Wrocławski TAK NIE S
112 Krystian Skupień Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
113 Łukasz Smużny Wałbrzych - 1 - Nie dotyczy TAK NIE M
114 Grzegorz Snoch Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
115 Grzegorz Snoch Pęcz - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK S
116 Aleksander Sobczak Dzierżoniów - 1 Bielawska Akademia Biegania Powiat Dzierżoniowski TAK NIE L
117 Sławomir Sobczak Kudowa-Zdrój - 1 - Nie dotyczy TAK NIE M
118 Sylwia Sobczak Wrocław - 1 Today is yours Powiat Wrocławski TAK NIE S
119 Krzysztof Stachowicz Strzelin - 1 Stachowicz Taekwondo Powiat Strzeliński TAK TAK XL
120 Marek Steczyszyn Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
121 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie - 1 KB Kąty Wrocławskie Powiat Wrocławski TAK NIE L
122 KAMIL SZAROTA Ścinawka Średnia - 1 EBIEGI.PL Nie dotyczy TAK NIE L
123 Mateusz Szczepański gaworzyce - 1 KGHM ZG RUN Nie dotyczy TAK NIE L
124 Justyna Szczęśniak Tyniec nad Ślęzą - 1 - Powiat Wrocławski TAK NIE S
125 Józef Szczęśniak Tyniec nad Ślęzą - 1 - Powiat Wrocławski TAK NIE XL
126 Grzegorz Szermiński Wrocław - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
127 Alicja Szyińska Wrocław - 1 NOA Nie dotyczy TAK NIE M
128 Krzysztof Tatrocki Sobótka - 1 KBSobótka TAK TAK NIE XL
129 Daniel Trela Pieszyce - 1 Bielawska Akademia Biegania Powiat Dzierżoniowski TAK NIE L
130 Krystyna Tupik Sobótka - 1 KORFF TEAM Powiat Wrocławski TAK NIE M
131 Piotr Wachowiak Głogów - 1 KGHM ZG RUN Nie dotyczy TAK NIE M
132 Klaudia Walasek Wiązów - 1 - Powiat Strzeliński TAK NIE M
133 Artur Waluśkiewicz Wrocław - 1 Ekopolin NIE TAK NIE M
134 Anita Diana Weber Oława - 1 CrossCamp Oława Powiat Oławski TAK NIE S
135 Jacek Widelski Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
136 Beata Wierzbicka Kłodzko - 1 EBIEGI.PL Nie dotyczy TAK NIE S
137 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec - 1 NOWA RUDA BIEGA Nie dotyczy TAK NIE L
138 Urszula Witkowska Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza Powiat Strzeliński TAK TAK L
139 Aleksander Witkowski Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza Powiat Strzeliński TAK TAK S
140 Andrzej Witkowski Strzelin - 1 Strzeliński Klub Biegacza Powiat Strzeliński TAK TAK XL
141 ŁUKASZ WOLLNY Kornice - 1 Axiom Nie dotyczy TAK NIE S
142 Jolanta WOSZCZAK Strzelin - 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK S
143 Zbigniew Woszczak Strzelin - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK M
144 Dorota Wójcik Ziębice - 1 - Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
145 Monika Wójcik Ziębice - 1 Matner Running Team Powiat Ząbkowicki TAK NIE S
146 Tomasz Wójcik Ziębice - 1 - Powiat Ząbkowicki TAK NIE M
147 Piotr Zalewski Wrocław - 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice Nie dotyczy TAK NIE L
148 Jacek Zapotoczny Oława - 1 Today is yours Powiat Oławski TAK NIE M
149 Max Ziarkowski Oława - 1 CrossCamp Oława Powiat Oławski TAK NIE L
150 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko - 1 EBIEGI.PL Nie dotyczy NIE NIE XL
151 Malgorzata Zioła-Bensz Strzelin - 1 - Powiat Strzeliński TAK TAK L
152 PAWEŁ ZYBURA Nysa - 1 Nysa Biega Nie dotyczy NIE NIE M
153 Bartłomiej Żak Wrocław - 1 - Powiat Oławski TAK NIE L
154 Barbara Żakowiecka Katowice - 1 JKLA Jawor Nie dotyczy NIE NIE S
155 Sebastian Żymła Chrzowice - 1 - Nie dotyczy NIE NIE L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin Koszulka
1 rudolf ates Kudowa Zdrój - - - Nie dotyczy TAK NIE XL
2 Roman Awrycewicz Nowa Ruda - - uks ludwikowice Nie dotyczy TAK NIE M
3 WALDEMAR BANACHOWSKI Brzeg - - WALVET Nie dotyczy NIE NIE S
4 Dominik Bondarewicz Wrocław - - bondziki Powiat Wrocławski TAK NIE S
5 Łukasz Chajewski Zielona Góa - - - Nie dotyczy NIE NIE XL
6 Patryk Chrzanowski Bielawa - - Pasja Chrzanka Runinng Team Powiat Dzierżoniowski TAK NIE S
7 Krzysztof Cieśla Ziębice - - Sparta Ziębice Powiat Ząbkowicki TAK NIE L
8 PIOTR CYRAN Nysa - - NOA Nie dotyczy NIE NIE M
9 dmutro DIDOVODIUK ivanofrankivsk - - mk luchesk-lkb rudnik Nie dotyczy NIE NIE M
10 Kazimierz DUDEK Świerzawa - - FITNESS WORLD Jelenia Góra Nie dotyczy TAK NIE S
11 ABDERRAHIM ELASRI Chorzów - - - Nie dotyczy NIE NIE S
12 KATARZYNA GANCARZ Oława - - - NIE TAK NIE S
13 Aleksy Gomółka Kudowa-Zdrój - - - Nie dotyczy TAK NIE XL
14 ALEKSY GOMÓŁKA Kudowa Zdrój - - - Nie dotyczy TAK NIE XL
15 Sławek Gorczyca Strzelin - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT TAK TAK TAK M
16 Miranda Grochalska gęsiniec - - - Powiat Strzeliński TAK TAK L
17 Milena Gronkowska Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK M
18 Przemysław Homenda Marcinowice - - - Nie dotyczy TAK NIE XL
19 Łukasz Jabłoński Borek Strzeliński - - - Powiat Strzeliński TAK NIE M
20 Krzysztof Jilek Bystrzyca Kłodzka - - Ulks Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team/Fizjoterapeuty Nie dotyczy TAK NIE M
21 Sylwia Kamińska Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK S
22 Marek Kamiński Gościęcice - - SKB Granit Powiat Strzeliński TAK TAK XL
23 Kamil Karbowiak Brzeg - - Kotwica Brzeg/Wosiek Team Nie dotyczy NIE NIE M
24 Dariusz KARP Biały Kościół - - Karp Sport Team Powiat Strzeliński TAK TAK M
25 VIKTORIA KHAPILINA kherson - - mk luchesk-lkb rudnik Nie dotyczy NIE NIE S
26 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine - - LKB Rudnik Nie dotyczy NIE NIE S
27 Agata Knofel-Laszczyńska Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza Granit TAK TAK TAK M
28 Ewa Kowalska Prusy - - - Powiat Strzeliński TAK NIE M
29 Joanna Kozak Strzelin - - CrossCamp Oława Powiat Strzeliński TAK TAK M
30 Ewa Kozioł Górzyce - - Brak Powiat Wrocławski TAK NIE M
31 Joanna Krasuska kuropatnik - - SKB GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK M
32 Arkadiusz Kurzaj Dzierżoniów - - HATA Powiat Dzierżoniowski TAK NIE XL
33 Mateusz Kusiakiewicz Olszyna - - Olszyna Biega Nie dotyczy TAK NIE L
34 Piotr Kuźmiński Strzelin - - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT Powiat Strzeliński TAK TAK M
35 Andre Lorenz Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK XL
36 Beata LUPA Poświętne - - Karkonosz running team Nie dotyczy NIE NIE M
37 Grzegorz Machij SIECHNICE - - aikido-oława kyokushin-wrocław Powiat Wrocławski TAK NIE L
38 Jakub Malik Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK M
39 Anna Malik Strzelin - - Strefa Fitness Powiat Strzeliński TAK TAK S
40 Fabiola Manuel Palacios Podgaj - - Klub Meksyk Podgaj Powiat Strzeliński TAK NIE M
41 Mariusz Marut Grodków - - - Nie dotyczy TAK NIE XL
42 Tomasz Mazur Zabardowice - - Zorza Zabardowice TAK TAK NIE M
43 Jerzy Mazurkiewicz Głogów - - KGHM ZG RUN Nie dotyczy TAK NIE S
44 Marcin Muraszew kuropatnik - - - Powiat Strzeliński TAK TAK M
45 Wojtek Musieliński Strzelin - - Lena&Nina Team Powiat Strzeliński TAK TAK L
46 Dmytro Musiiatchenko Leszno - - - Nie dotyczy TAK NIE S
47 Magdalena Nowak Wojcieszyce - - Riders of IPA Strzelin Nie dotyczy TAK NIE M
48 OKSANA OKSENIUK luck - - mk luchesk-lkb rudnik Nie dotyczy NIE NIE S
49 SERGII OKSENIUK luck - - mk luchesk-lkb rudnik Nie dotyczy NIE NIE L
50 Krzysztof Pełdiak Podgaj - - Klub Meksyk Podgaj Powiat Strzeliński TAK NIE L
51 JADWIGA PIASECKA Sobótka - - KORFF TEAM Powiat Wrocławski TAK NIE M
52 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI Wrocław - - Team-LUKS Żórawina-Wrocaw Powiat Wrocławski TAK NIE M
53 Michał Piróg Wrocław - - - Powiat Wrocławski TAK NIE M
54 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński - - KB Sobótka Powiat Strzeliński TAK NIE M
55 Jakub Plewko Głogów - - KGHM ZG RUN Nie dotyczy TAK NIE S
56 Marek Poważny Głęboka - - Strzeliński Klub Biegacza Powiat Strzeliński TAK TAK L
57 Katsiaryna Ptashuk Leszno - - - Nie dotyczy NIE NIE S
58 klaudia put Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK S
59 Agnieszka Rogalińska Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK L
60 sergii rybak Winnica - - Lkb Rudnik Nie dotyczy NIE NIE S
61 Artur Rzeźniczek Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK L
62 Anna Skalska Bytom - - Festiwal Biegowy w Krynicy Nie dotyczy NIE NIE S
63 PIOTR SPALIŃSKI Oława - - - Powiat Oławski TAK NIE XL
64 Jakub Stanik Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza GRANIT TAK TAK TAK M
65 Iwona STANKIEWICZ Sobótka - - KB Sobótka Powiat Wrocławski TAK NIE S
66 Klaudiusz Stopa Strzelin - - - Powiat Strzeliński TAK TAK L
67 NATALIYA STREBKOWA kiew - - mk luchesk-lkb rudnik Nie dotyczy NIE NIE S
68 marcin SZYMCZYNA Oława - - Oławska Grupa Biegowa Powiat Oławski TAK NIE XL
69 Szymon Świercz Głogów - - KGHM ZG RUN Nie dotyczy TAK NIE S
70 Dawid Turkiewicz Woliborz - - Wolibórz w biegu NIE TAK NIE L
71 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka - - LKS ISKRA JASZKOWA Nie dotyczy TAK NIE M
72 YURII VUHOPEN kiew - - mk luchesk-lkb rudnik Nie dotyczy NIE NIE M
73 Marcin Walukiewicz Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza Granit Powiat Strzeliński TAK TAK M
74 Waldemar Wójcik Ziębice - - x Powiat Ząbkowicki TAK NIE S
75 Dariusz Wróbel Bystrzyca Oławska - - Bartek candles running team Powiat Oławski TAK NIE M
76 Sławomir Zabawa Brzeg - - Kotwica Brzeg Nie dotyczy NIE NIE M
77 Karina Zając Starczówek - - Mamy biegamy Powiat Ząbkowicki TAK NIE S
78 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl Nie dotyczy NIE NIE S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 61
Mężczyźni 172
Wszyscy 233