Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna Mieszkaniec Gminy Wicko
1 Paweł Michalczak Kraków - WKS Wawel Kraków BnO NIE
2 Paweł Frąckiewicz Bukowno - - NIE
3 Jakub Czerwionka Charbrowski Bór - Pój na Kóło Łebunia TAK
4 Przemysław Urzędowski Siemirowice - Pomorski Team Biegowy NIE
5 Katarzyna Kuchnicka Rypin - KB Lech Rypin NIE
6 Andrzej Kotuła SZCZENURZE - - TAK
7 Anna KITA Siemirowice - - NIE
8 JOANNA WOŹNIAK-CIEŚLAR Żary - KMP Wrocław NIE
9 Henryk Chudy Sławno - K S Olsz NIE
10 Tomasz Szkatulski Darłowo - Darłowskie Charty NIE
11 Karol Młyński Wicko - Klub 42,2 Lębork TAK
12 Dorota Podolak lębork - - NIE
13 James Weli-Wegbe Słupsk - Muni Shoes NIE
14 Krzysztof Obrzud Bożepole Wielkie - - NIE
15 Katarzyna Obrzud Bożepole Wielkie - - NIE
16 Zygmunt Miszke lębork - Klub 42,2 Lębork NIE
17 Beata Jóskowska Rekowo Lęborskie - REKOWO BIEGA NIE
18 Bogdan Jóskowski Rekowo Lęborskie - - NIE
19 Grzegorz TURCZYN Słupsk - Night Runners Słupsk NIE
20 Justyna JANKOWSKA Słupsk - - NIE
21 Elżbieta Budzyńska Słupsk - - NIE
22 Krzysztof Licau Rozłazino - KS Rozłazino NIE
23 Sebastian Lebioda Wrzeście - Ekoludek Szczenurze gmina Wicko TAK
24 Zuzanna Głombiowska Gdynia - BigYellowFoot Adventure Team NIE
25 MONIKA BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Gdynia - BigYellowFoot Adventure Team NIE
26 Justyna Nowodworska Bytów - - NIE
27 Marlena Wiśniewska Wrzescienko - - TAK
28 Piotr Wisniewski Wrzescienko - - TAK
29 Piotr Furman lebork - - NIE
30 Artur Nowicki Malczyce - Pomorski Team Biegowy NIE
31 Piotr Zadrożny Łódź - Razem Trenujemy Sport NIE
32 Daniel Frąckiewicz Bukowno - - NIE
33 Leszek Marciniuk SIEDLCE - Yulo Run Team Siedlce NIE
34 PIOTR OPARA Kunów - - NIE
35 Mariusz Bokiniec Warszawa - - NIE
36 Joanna Babińska Łeba - - NIE
37 Ireneusz Mania Łeba - - NIE
38 Małgorzata Marczak Żelkowo - - NIE
39 ŁUKASZ MUSZAK Bytów - LKB im. Braci Petk LĘBORK NIE
40 Monika Skomorowska Warszawa - Team ZabieganeDni NIE
41 Agnieszka Sull Wodnica - Night Runners Słupsk NIE
42 Kacper Sull Wodnica - Night Runners Słupsk NIE
43 Grażyna Myszkowska Słupsk - Night Runners Słupsk NIE
44 Adam Szymański lębork - - NIE
45 Grzegorz Formela Mosty - Ambitious Runners Team NIE
46 Jakub Szymczak Tuliszków - - NIE
47 Grzegorz Stromski Siemirowice - Jaszczurka Smaczna Team NIE
48 Jakub PIOTROWSKI Wrocław - - NIE
49 Łukasz Gliszczyński Bytów - Świat Płytek u Kryspina NIE
50 Kamila Holak Słupsk - BBL Słupsk NIE
51 Agnieszka Walińska Słupsk - Dream Team NIE
52 Dawid Garski Dąbie - Świat Płytek u Kryspina NIE
53 Krzysztof Rudnik Krępa Słupska - Night Runners Słupsk NIE
54 Norbert Graff SZCZENURZE - UKS Ekoludek Szczenurze TAK
55 Krzysztof Jednachowski Puck - - NIE
56 Marcin Jednachowski Puck - - NIE
57 Paweł Jankowski lębork - - NIE
58 Edward Kożyczkowski Bolszewo - - NIE
59 Alicja Lubowiecka Wejherowo - ROZBUJANE BETONIARY NIE
60 Monika Holak Słupsk - BbL Słupsk NIE
61 Piotr Sęktas Gąska - Indywidualnie TAK
62 patryk błaszczyk ustka - - NIE
63 Dominik Grabowski SARBSK - - TAK
64 Piotr Mondre lębork - LTS lębork NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 21
Mężczyźni 42
Wszyscy 64