Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Goleniów Koszulka okolicznościowa za 10zł
1 Paweł Gulbinowicz Goleniów 5KM - 1 Legiony Ulicy TAK TAK
2 Paweł Prüfer Kosieczyn 10KM - 1 - NIE NIE
3 Krzysztof Kleparski Goleniów 5KM - 1 Bumerang TAK TAK
4 Justyna WIlk Osina 10KM - 1 Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina NIE TAK
5 Tomasz Zając Bardo 5KM - 1 ultimasport.pl / KUSY BARDO TAK TAK
6 AGNIESZKA MŚCICHOWSKA Goleniów 5KM - 1 ROZBIEGANY GOLENIÓW TAK NIE
7 Marcin GUZIKIEWICZ Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK TAK
8 Anetta Ziomecka Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
9 Julita Olesińska Goleniów 5KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK NIE
10 Jowita Jarosławska Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
11 Sławomir Pietruszka Szczecin 10KM - 1 BBL Szczecin NIE NIE
12 Janek Kwintal Krępsko 10KM - 1 - TAK NIE
13 Ireneusz Charlej Mierzyn 10KM - 1 - NIE NIE
14 Sandra Jarosławska Goleniów 10KM - 1 - TAK NIE
15 Andrzej Stachowski Szczecin 10KM - 1 6 NIE TAK
16 Barbara Żywicka Wołczkowo 10KM - 1 Bizon Team NIE NIE
17 Ewa Sell Goleniów 10KM - 1 - TAK TAK
18 Rafał Gapiński Szczecin 10KM - 1 ProGdar Marathon Team NIE TAK
19 Arek Hetmański police 5KM - 1 LoveLasy NIE TAK
20 Janusz Lewandowski Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie NIE TAK
21 Roksana Kowalska Gryfino 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE TAK
22 Dominika Żak Szczecin 10KM - 1 Puszczyk Bukowy NIE TAK
23 Rafał Wypych Gryfino 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Gryfinie NIE TAK
24 Małgorzata Markowska Szczecin 5KM - 1 Wieczorne bieganie w Szczecinie NIE TAK
25 Sebastian Lipertowicz police 5KM - 1 Lovelasy NIE TAK
26 Krystyna Owczarz Barlinek 5KM - 1 - NIE NIE
27 Ireneusz Kubiaczyk Mosty 10KM - 1 Drużyna Szpiku TAK NIE
28 Mateusz Dobrowolski Szczecin 10KM - 1 szweje NIE NIE
29 Anna Maj Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
30 Agnieszka PIĘTAK Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
31 KRZYSZTOF MADERA chojna 10KM - 1 AGB Nygus NIE TAK
32 Łukasz Kopacz Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
33 Anna Sidorowicz Szczecin 5KM - 1 102bochr NIE NIE
34 Anna Kieliszek Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
35 Daniel Nowak Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK NIE
36 Kamil Wasielewski Szczecin 5KM - 1 HQ MNCNE NIE TAK
37 Edyta Małkowska Ińsko 10KM - 1 - NIE NIE
38 Magdalena Rogala Nowogard 10KM - 1 wkurw_team NIE NIE
39 Adrian Rogala Nowogard 10KM - 1 Żona mi kazała NIE NIE
40 Kacper Babicki Stargard 5KM - 1 - NIE TAK
41 Monika Kruczek Pyrzyce 10KM - 1 Pyrzyce biegają NIE NIE
42 Henryk Kopcewicz Goleniów 5KM - 1 Crown Goleniów TAK TAK
43 Jan Jakubowski Szczecin 10KM - 1 Szczecin Grupa -Bukowo NIE TAK
44 Joanna Paczyńska Goleniów 10KM - 1 IKEA Industry PDC Goleniów TAK NIE
45 Piotr Knieć Goleniów 10KM - 1 220V TAK TAK
46 Marcin Błoński Goleniów 5KM - 1 FAYMONVILLE TO THE MAX TAK TAK
47 Joanna Olszewska Maszewo 5KM - 1 - NIE TAK
48 Damian SAMSON Szczecin 5KM - 1 - NIE NIE
49 Artur Florczak Kołbacz 10KM - 1 - NIE TAK
50 Łukasz Bogusław Wałcz 5KM - 1 - NIE NIE
51 Mateusz Leśniak Choszczno 5KM - 1 Choszczeńska 10 NIE NIE
52 Piotr Krause Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
53 Agata Minda Nowogard 5KM - 1 Za-Biegane Babeczki TAK TAK
54 Tomasz Pakuła Goleniów 10KM - 1 Pan Brokuł Team TAK NIE
55 Krzysztof Garbacz Goleniów 5KM - 1 - TAK NIE
56 Robert ŁODYGA Stargard 5KM - 1 - NIE NIE
57 Katarzyna Ułanowicz Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
58 Tomasz Ułanowicz Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
59 Wojciech Radzki Goleniów 10KM - 1 IKEA Industry PDC Goleniów TAK TAK
60 Arkadiusz MINKO Szczecin 5KM - 1 MKL Szczecin NIE NIE
61 Aneta Jaz chojna 5KM - 1 AGB Nygus NIE TAK
62 Justyna Jaz chojna 5KM - 1 AGB NYGUS NIE TAK
63 Iwona Kozanecka Szczecin 10KM - 1 Grupa Szczecin-Bukowo NIE NIE
64 Edyta Świtalska Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
65 Małgorzata Somska Świnoujście 10KM - 1 - NIE NIE
66 Sławek Harasimowicz Goleniów 10KM - 1 No Gravity TAK TAK
67 Michał Jasiński Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
68 Sławomir Chełminiak Czarna Łąka 10KM - 1 Totalni Amatorzy TAK TAK
69 Agnieszka Wilk Czarna Łąka 5KM - 1 Totalni Amatorzy TAK TAK
70 Joanna Drozdek Szczecin 5KM - 1 Kompas Team NIE TAK
71 Arkadiusz Warchalowski Dobra 10KM - 1 - NIE NIE
72 Magda Wilczek Wolin 10KM - 1 RR NIE NIE
73 Magdalena Chomont Goleniów 5KM - 1 No Gravity TAK TAK
74 Marzena Zadróżna Nowogard 5KM - 1 Za-biegane babeczki NIE TAK
75 Renata Pacyna Pacyna Kozielice 10KM - 1 #rusz4 litery NIE TAK
76 Jarosław Przytuła Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
77 MARCIN BULSA Banie 5KM - 1 - NIE TAK
78 Piotr Huszcza Pyrzyce 5KM - 1 - NIE TAK
79 MARIUSZ RUDZEWICZ Świnoujście 5KM - 1 - NIE TAK
80 Robert Krupowicz Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
81 RAFAŁ MAKSIMIEC Banie 5KM - 1 - NIE TAK
82 Mariusz Wolny Stargard 5KM - 1 - NIE NIE
83 Michal Biernacik Stargard 5KM - 1 - NIE NIE
84 MARTA WISNIEWSKA Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
85 Grzegorz Mazurek Moracz 10KM - 1 GWIK NIE TAK
86 Sebastian Makaś Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
87 Paweł Pietruszka Szczecin 5KM - 1 MKS Kusy Szczecin NIE TAK
88 Robert Ling Goleniów 10KM - 1 Ikea Industry PDC Goleniów TAK TAK
89 Krzysztof Kolenda Szczecin 10KM - 1 220V / Kalmar Runners NIE NIE
90 Cezary Krawczuk Wrocław 10KM - 1 Biegacze Świnoujście NIE TAK
91 KATARZYNA DUDCZAK Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
92 krzysztof ochroński Tetyń 5KM - 1 pyrzyce biegają NIE TAK
93 Klaudia Nowak Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK NIE
94 Anna Gładzik Szczecin 10KM - 1 KOMPAS TEAM NIE TAK
95 Karolina Radke Połczyn Zdrój 5KM - 1 - NIE TAK
96 Ewelina Kujawa Nowogard 10KM - 1 Za - biegane babeczki. Nowogard NIE NIE
97 MONIKA Elbińska-Krawczuk Świnoujście 10KM - 1 - NIE TAK
98 Amelia Krawczuk Świnoujście 5KM - 1 - NIE TAK
99 Joanna Łodyga Stargard 5KM - 1 - NIE TAK
100 Natalia Rojek Maszewo 5KM - 1 - NIE TAK
101 Małgorzata Rojek Maszewo 5KM - 1 - NIE TAK
102 Marlena SOCHA Szczecin 5KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
103 Joanna Brewka Bezrzecze 10KM - 1 - NIE NIE
104 MAŁGORZATA MIKOŚ Krępsko 10KM - 1 - TAK TAK
105 Izabela Kachnowicz-Bukała Goleniów 5KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK NIE
106 Pavlo Daronin Goleniów 10KM - 1 - NIE TAK
107 Anna Grzelewska Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
108 Dorota Dyc Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
109 Paweł Kośmiński Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
110 Bartosz Stojecki Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK NIE
111 Alicja Pacholska Goleniów 10KM - 1 - TAK TAK
112 Kamil Śmigiel Nowogard 10KM - 1 - NIE TAK
113 Aneta Hoecken Mierzyn 10KM - 1 - NIE NIE
114 Ulrich Hoecken Mierzyn 5KM - 1 - NIE NIE
115 Malwina Żywot Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
116 Ula Frymus Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
117 Aleksandra Kwiatkowska Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE NIE
118 Rafał Glina Suchań 5KM - 1 SZWLA/Stargardzki Klub Morsów NIE NIE
119 zosia iwanisik Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
120 Alicja Choynacka-Sanka Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
121 Paweł Sanka Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
122 Renata Zielińska Wrzosowo 5KM - 1 - NIE NIE
123 Ewelina Kosicki Goleniów 5KM - 1 - TAK NIE
124 Justyna Mikulska Goleniów 5KM - 1 Zabiegani Goleniów TAK TAK
125 Barbara Nozdryn-Płotnicka Dobra 5KM - 1 - NIE TAK
126 Justyna Raźniewska Nowogard 5KM - 1 - NIE TAK
127 Julita Szembel Stepnica 10KM - 1 Stepnica NIE TAK
128 Marek Stefański Szczecin 10KM - 1 Niebko Run Terror NIE NIE
129 Łukasz Orszulak Szczecin 10KM - 1 Toucan Team NIE NIE
130 Krzysztof Maj Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
131 Sylwia Suska Świnoujście 10KM - 1 - NIE TAK
132 Piotr Suski Świnoujście 10KM - 1 - NIE TAK
133 Anna Sowała Goleniów 10KM - 1 - TAK TAK
134 Anna Łobos Szczecin 10KM - 1 wieczorne bieganie w Szczecinie NIE TAK
135 Paweł Kwaśniewski Dolice 10KM - 1 - NIE TAK
136 Tomasz Niewolin Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
137 Michał Sieczkowski Szczecin 10KM - 1 KB Pionier Szczecin NIE NIE
138 Damian Gorszka Szczecin 10KM - 1 Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
139 Kamil Sawicki Kliniska Wielkie 10KM - 1 - TAK TAK
140 Barbara Szczerbińska Gryfino 5KM - 1 - NIE TAK
141 Paweł STEFANIAK Stargard 10KM - 1 14 bUJ/12BZ NIE TAK
142 Monika Beśka Nowogard 5KM - 1 - NIE TAK
143 Marcin Hawrylak Szczecin 5KM - 1 SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach NIE TAK
144 Andrzje Garguliński Nowogard 10KM - 1 - NIE NIE
145 Anita Domańska Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK TAK
146 Helena Cieślak Gryfino 5KM - 1 Power Szewc NIE TAK
147 Adam Cieślak Gryfino 10KM - 1 Power Szewc NIE TAK
148 Milena Gławenda Jarchlino 5KM - 1 - TAK TAK
149 Julita Stawarz Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
150 Małgorzata Pupek Łęgi 10KM - 1 - NIE NIE
151 Karol Łebkowski Gryfino 10KM - 1 - NIE TAK
152 JACEK MICHALAK Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
153 Justyna Mikoś Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
154 Maciej Lebiedziewski Przecław 10KM - 1 - NIE TAK
155 Marlena Markanicz Dolice 10KM - 1 Stargard ja się nie ścigam NIE TAK
156 KRZYSZTOF KULIG Dołgie 10KM - 1 Modlitwa Biegania Gryfino NIE TAK
157 Artur Miner Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
158 Sławek Błasiak Dołuje 5KM - 1 - NIE TAK
159 Bartosz Szkolnicki Dobra 5KM - 1 - NIE TAK
160 Agata Prokop Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
161 EDYTA Malec Stargard 5KM - 1 SKM Miedwianie NIE NIE
162 Artur Bobrowicz Goleniow 10KM - 1 Rozbiegany goleniow TAK NIE
163 Sylwester Podwyszyński Szczecin 10KM - 1 KW PSP Szczecin NIE TAK
164 Artur Modrzejewski Warszawa 10KM - 1 - NIE TAK
165 SŁAWOMIR STAŃCZYK Stargard 10KM - 1 Stargard. Ja się nie ścigam NIE TAK
166 KAROL CIEŚLAK Gryfino 10KM - 1 POWER SZEWC NIE TAK
167 Angelika Cichocka Jenikowo 5KM - 1 - NIE TAK
168 Arkadiusz Kot Maszewo 10KM - 1 1969 TAK NIE
169 Bożena Zając Daleszewo 5KM - 1 Power Szewc NIE TAK
170 Magdalena Pobiedzińska Warzymice 5KM - 1 Proszę pukac bo dziecko spi NIE TAK
171 Andrzej Kijo Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
172 Mariusz Simiński grudziądz 5KM - 1 Morsy Grudziądz NIE TAK
173 Monika Kluska Nowogard 5KM - 1 - NIE TAK
174 Jacek Minda Goleniow 5KM - 1 Biegam bo Lubię TAK TAK
175 Artur Przybylski Bździszewo 5KM - 1 - NIE TAK
176 Tomasz Kulinicz Goleniów 10KM - 1 Starostwo NIE NIE
177 Krzysztof Wróblewski Szczecin 10KM - 1 Ziomki z jednej łąki NIE TAK
178 Anna Gliszczyńska Pyrzyce 5KM - 1 Pyrzyce Biegają NIE TAK
179 Iwona Kocikowska Stargard 5KM - 1 - NIE TAK
180 Andrzej Kocikowski Stargard 5KM - 1 - NIE TAK
181 Anna KAWECKA Przeclaw 5KM - 1 - NIE TAK
182 Łukasz Jurczak Goleniów 10KM - 1 - TAK NIE
183 EWA RĘKORAJSKA WAŁKNO 5KM - 1 - NIE TAK
184 Weronika Ludwicka Szczecin 5KM - 1 - NIE NIE
185 Małgorzata Grzeszczak Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
186 Magdalena Czaplicka Maszewo 5KM - 1 - TAK TAK
187 Ewa Maj Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
188 Marcin Zwolak Maszewo 5KM - 1 - TAK TAK
189 Agata Banucha Banucha Szczecin 10KM - 1 1969 NIE NIE
190 wojciech dobrek Szczecin 10KM - 1 wieczorne bieganie NIE TAK
191 Sławomir Aramowicz Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
192 Tomasz Bieńczak Szczecin 10KM - 1 - NIE NIE
193 Anna Hawryluk Szczecin 5KM - 1 Ampio Team NIE TAK
194 Tomasz Komarowski Szczecin 5KM - 1 Ampio Team NIE TAK
195 Iwona Kurowska Mierzyn 10KM - 1 - NIE TAK
196 Anna Szulc Schwedt 10KM - 1 TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen NIE NIE
197 Detlef Barsch Schwedt 10KM - 1 TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen NIE NIE
198 Katarzyna Pawelec Szczecin 5KM - 1 1981 NIE TAK
199 Zbigniew Bodnar Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
200 Mario Sternkiker Schwedt 10KM - 1 TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen NIE NIE
201 Heike Sternkiker Schwedt 10KM - 1 TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen NIE NIE
202 Tomasz Banach Goleniów 5KM - 1 - TAK TAK
203 Konrad Wasielewski Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
204 Sponsor Sponsor Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
205 Piotr Rosiński Wejherowo 10KM - 1 - NIE TAK
206 Krzysztof Nowak Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
207 Luiza Sarzyńska Szczecin 5KM - 1 - NIE NIE
208 Andrzej Wasilewski Szczecin 10KM - 1 - NIE TAK
209 Łukasz Lorenc Goleniów 10KM - 1 - TAK TAK
210 Burkhardt Burmeister Schwedt 10KM - 1 TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen NIE NIE
211 Agnieszka Woźniak Ińsko 10KM - 1 - NIE TAK
212 Rafał Olbracht Goleniow 10KM - 1 - TAK NIE
213 Roman Wojtyniak Mierzyn 5KM - 1 - NIE NIE
214 Marta Łukomska Szczecin 5KM - 1 - NIE NIE
215 Łukasz Dmytryk Szczecin 10KM - 1 Ampio Team NIE TAK
216 Cezary Pawelczak Szczecin 10KM - 1 Calypso Runners Team Szczecin NIE TAK
217 Bartosz Chowański Lipiany 10KM - 1 CJS Tłumaczenia Myślibórz NIE TAK
218 Agnieszka Głogowska Goleniów 10KM - 1 - TAK TAK
219 Łukasz Szewczyk Szczecin 5KM - 1 - NIE NIE
220 Tomasz Kubiak Szczecin 5KM - 1 KW PSP Szczecin NIE TAK
221 Marek Piotrowski Goleniów 10KM - 1 - TAK TAK
222 Mariusz Gess Goleniów 10KM - 1 Rozbiegany Goleniów TAK NIE
223 Arkadiusz Zakrocki Szczecin 5KM - 1 Ampio Team NIE NIE
224 Magdalena Kusiak Szczecin 5KM - 1 Ampio Team NIE TAK
225 Adrian Buczyński Szczecin 5KM - 1 - NIE TAK
226 Jelena Marchiel Szczecin 5KM - 1 - NIE NIE
227 MARIUSZ BERNACKI Dołgie 10KM - 1 MODLITWA BIEGANIA GRYFINO NIE TAK

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Gmina Goleniów Koszulka okolicznościowa za 10zł
1 Tomasz Kotowicz Szczecin 10KM - - Skrzywieni Goście NIE TAK
2 Anna Szymańska Goleniów 10KM - - Rozbiegany Goleniów TAK TAK
3 Natalia Misztal Maszewo 5KM - - Flota Maszewo NIE NIE
4 Weronika Kozłowska Komarowo 5KM - - - TAK TAK
5 Ewa Szatanek BUK 10KM - - - NIE NIE
6 Malgorzata Bartkiewicz Szczecin 5KM - - - NIE NIE
7 Jakub Kaczmarek Stargard 5KM - - STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM NIE TAK
8 Karolina Owczarz Barlinek 5KM - - - NIE NIE
9 Konrad Mazur Goleniów 10KM - - - TAK NIE
10 Sebastian Chorążewski Goleniów 10KM - - Rozbiegany Gielniów TAK TAK
11 Katarzyna Rojek Szczecin 10KM - - Rungryf Gryfice NIE TAK
12 KONRAD STELMACH Stargard 5KM - - Fundacja dr Teresy Cz. Malec NIE TAK
13 Magdalena Sapikowska Goleniów 5KM - - Rozbiegany Goleniów TAK TAK
14 Sebastian Janczara Stargard 5KM - - - NIE TAK
15 Kasia Majewska Gryfino 5KM - - - NIE TAK
16 Joanna Zielińska police 5KM - - - NIE TAK
17 Kacper Chruściński Szczecin 5KM - - - NIE NIE
18 Monika Bas Świnoujście 10KM - - Biegacze Świnoujście NIE TAK
19 Łukasz Kaczmarek Szczecin 10KM - - - NIE TAK
20 Katarzyna Marcinko Kliniska Wielkie 5KM - - - TAK TAK
21 Małgorzata Przybylak Stargard 5KM - - Stargard Ja się nie ścigam NIE TAK
22 Aneta Szczukiewicz police 10KM - - Wieczorne Bieganie w Szczecinie NIE TAK
23 Alicja Pacholska Goleniów 10KM - - - TAK TAK
24 agata Lebinska-Jasińska Goleniów 10KM - - - TAK TAK
25 Tomasz Abramowicz Szczecin 10KM - - Biegohollica NIE NIE
26 Sebastian Misztal Maszewo 5KM - - - NIE NIE
27 Anna Hajdukiewicz Szczecin 10KM - - - NIE TAK
28 Andzelika Ziółkowska Gryfino 10KM - - Kb Hermes Gryfino NIE NIE
29 Jarosław Pleśniak Szczecin 10KM - - Bizon Team NIE TAK
30 Michał Michniacki Szczecin 10KM - - - NIE TAK
31 Aleksander Gładzik Szczecin 10KM - - 1984 NIE NIE
32 Krzysztof Morawiak Szczecin 5KM - - - NIE NIE
33 Marta Jastrzębowska Stargard 5KM - - - NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 122
Mężczyźni 137
Wszyscy 260