Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem z Gminy Wicko
1 Aleksandra Wolańska Charbrowo 12KM K 12 do 13 - Szkoła Podstawowa w Wicku TAK
2 Aleksandra Czeczott-Szymańska Charbrowo 8,5KM K 8.5 50-59 - OrłyWicko TAK
3 Janina Sikorra Lędziechowo 12KM K 12 od 70 - "Orly Wicko" NIE
4 Robert Maculewicz Wicko 12KM M 12 50-59 - ORŁY WICKO TAK
5 ewa muszynska Gdańsk 12KM K 12 50-59 - - NIE
6 Anna Gałka Gdańsk 12KM K 12 50-59 - - NIE
7 Anna Kwidzyńska Lędziechowo 8,5KM K 8.5 30-39 - Orly wicko NIE
8 Wioletta Antoszek SZCZENURZE 8,5KM K 8.5 30-39 - SP Szczenurze TAK
9 Anita Czeczott Gdańsk 12KM K 12 50-59 - Orły Wicko NIE
10 Agnieszka Kraśkiewicz Gdańsk 12KM K 12 40-49 - nie NIE
11 Bożena Laska Główczyce 8,5KM K 8.5 30-39 - - NIE
12 Anna Szymanowska lębork 12KM K 12 50-59 - - NIE
13 Michał Landowski Gdynia 8,5KM M 8.5 30-39 - - NIE
14 Anna Domagalska Gdynia 8,5KM K 8.5 40-49 - - NIE
15 Natasza Domagalska Gdynia 8,5KM K 8.5 do 13 - - NIE
16 Marzena Janczurewicz Gdansk 12KM K 12 40-49 - - NIE
17 Adam Kuźmicz Maszewko 12KM M 12 30-39 - Nordic Walking Pasłęk TAK
18 Magdalena Kuźmicz Maszewko 8,5KM K 8.5 30-39 - - TAK
19 Irineusz Mania Łeba 12KM M 12 50-59 - Błękitne Morsy Łebskie NIE
20 Ryszard Pacek Charbrowo 8,5KM M 8.5 60-69 - OSP Wrzeście TAK
21 Piotr Landowski Gdańsk 8,5KM M 8.5 40-49 - - NIE
22 Agnieszka Landowska Gdańsk 8,5KM K 8.5 40-49 - - NIE
23 Alina Landowska Gdańsk 8,5KM K 8.5 do 13 - - NIE
24 Marek Landowski Gdańsk 8,5KM M 8.5 do 13 - - NIE
25 Mirosław Himmel Gdynia 12KM M 12 60-69 - - NIE
26 Andrzej Stefański Motarzyno 12KM M 12 50-59 - Face Nordic Walking Team NIE
27 Asia Budzyńska Gdańsk 8,5KM K 8.5 40-49 - - NIE
28 Grzegorz Budzynski Gdańsk 8,5KM M 8.5 40-49 - - NIE
29 Urszula Kotylak Góra Kalwaria 8,5KM K 8.5 30-39 - - NIE
30 Józef Czeczott Jankowo Gdańskie 8,5KM M 8.5 od 70 - - NIE
31 Regina Pieper Jankowo Gdańskie 8,5KM K 8.5 od 70 - - NIE
32 Paulina Pawlak Gdańsk 8,5KM K 8.5 18-29 - - NIE
33 Zofia Pawlak Gdańsk 12KM K 12 18-29 - Orly Wicko NIE
34 Katarzyna Sęktas Gąska 12KM K 12 40-49 - - TAK
35 Karolina Barszcz Gąska 12KM K 12 30-39 - - TAK
36 Renata Dylak Gdańsk 12KM K 12 50-59 - - NIE
37 Marlena Bielińska Gdańsk 12KM K 12 40-49 - - NIE
38 Henrik Kiepe Gdańsk 12KM M 12 40-49 - Veloking NIE
39 Bogusław Kolus Lądek Zdrój 12KM M 12 40-49 - TROJAN Lądek Zdrój NIE
40 Klaudia Szatan Lądek Zdrój 12KM K 12 18-29 - TROJAN Lądek Zdrój NIE
41 Joanna Zielinska Gora kalwaria 8,5KM K 8.5 30-39 - - NIE
42 Karolina Antoszek SZCZENURZE 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
43 Renata Maculewicz Wicko 12KM K 12 40-49 - ORŁY Wicko TAK
44 Zuzanna Kupicz Łebieniec 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
45 Agnieszka Grachel Damnica 8,5KM K 8.5 18-29 - NATRASIETEAM NIE
46 Agnieszka Wolańska Charbrowo 8,5KM K 8.5 30-39 - Urzad Gminy w Wicku TAK
47 Kludia Suchodolska Wicko 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
48 Martyna Ebertowska Gęś 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
49 Amelia Hensoldt Charbrowo 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
50 Piotr Wiśniewski Charbrowo 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
51 Urszula Tokarz Wicko 12KM K 12 14-17 - SP Wicko TAK
52 Julia Zięba Gęś 12KM K 12 14-17 - SP Wicko TAK
53 Zuzanna Gołębiewska Wicko 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
54 Julia Kondratowicz Białogarda 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
55 Hanna Orłowska Gdańsk 8,5KM K 8.5 40-49 - Orły Wicko NIE
56 Michał Orłowski Gdańsk 8,5KM M 8.5 50-59 - Orły Wicko NIE
57 Piotr Bartosiewicz Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 40-49 - SP4 Pruszcz Gdański NIE
58 Wojciech Deja Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY M (N) 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
59 Natalia Bela Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
60 Agata Kwiatkowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
61 Anna Nehring Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
62 Anna Deneka Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
63 Oskar Sieniuć Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
64 Amelia Leśnikowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
65 Marta Filip Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
66 Weronika Różycka Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
67 Konrad Baranowski Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
68 Michalina Wojciechowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
69 Maria Paciorek Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
70 Anna Kusiak Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
71 Piotr Bilicki Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
72 Agnieszka Śmiechowska Wicko 8,5KM K 8.5 30-39 - - TAK
73 Agnieszka Labuda Garczegorze 12KM K 12 30-39 - - NIE
74 Seweryn Hopa Popowo 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
75 Cezary Kochman lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
76 Krzysztof Mielewczyk lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
77 Dawid Kreft lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
78 Artur Płotka lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
79 Kacper Płotka lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
80 Michał Sztandera lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
81 Paweł Gosz Mosty 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
82 Michał Tuskowski lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
83 Karolina Żukowska lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
84 Marta Pańkowska lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
85 Monika Trato Mosty 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
86 Milena Januszkiewicz lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
87 Jakub Labuda lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
88 Jakub Tyda lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
89 Oliwia Treder lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
90 Kinga Homernik Mosty 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
91 Agata Bruhn lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
92 Mateusz Hallmann lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
93 Dawid Nickiewicz lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
94 Jakub Kwidziński lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
95 Łukasz Sobiesiak lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
96 Wiktor Andrzejczak lębork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
97 Zuzanna Kruger lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
98 Martyna Kowalik lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
99 Oliwia Segen lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
100 Natalia Kulesza lebork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
101 Liwia Bartosiak lębork 12KM K 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
102 Maksymilian Bramowicz lebork 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
103 Agata Kotlenga Gdańsk 12KM K 12 14-17 - - NIE
104 Dominik Kreft LINIA 12KM M 12 14-17 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
105 Marianna Zyznowska Gdańsk 8,5KM K 8.5 od 70 - - NIE
106 Iwona Zyznowska Gdańsk 8,5KM K 8.5 50-59 - - NIE
107 Marta Kaczykowska Mosty 12KM K 12 30-39 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
108 Daria Białk lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
109 Lidia Dawidowska lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
110 Ksawery Kędra lębork 8,5KM M 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
111 Małgorzata Kotowska lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
112 Jakub Gruchała Krepa Kaszubska 8,5KM M 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
113 Wiktoria Weta lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
114 Adam Babczyszyn lębork 8,5KM M 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
115 Jakub Podsiadły lębork 8,5KM M 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
116 Mateusz Wenta lebork 8,5KM M 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
117 Nikodem Wiczkowski lębork 8,5KM M 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
118 Maja Lange lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
119 Agata Lange lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
120 Agata Urbańska lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
121 Marzena Lange lębork 8,5KM K 8.5 30-39 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
122 Jakub Maszotta Zdrzewno 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
123 Martyna Wiśniewska Wrześcienko 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
124 Dawid Kijewski Wicko 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
125 Zuzanna Monczak Charbrowo 12KM K 12 14-17 - SP Wicko TAK
126 Katarzyna Monczak Charbrowo 12KM K 12 40-49 - SP Wicko TAK
127 Szymon Milewczyk Krakulice 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
128 Maja Hensoldt Charbrowo 12KM K 12 14-17 - SP Wicko TAK
129 Julita Wiśniewska Wrześcienko 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
130 Joanna Wojtowicz Wicko 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Wicko TAK
131 Maciej Kiercul Charbrowo 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Wicko TAK
132 Maja Szweda Łebieniec 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Wicko TAK
133 Michał Maszotta Zdrzewno 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Wicko TAK
134 Beata Hawryluk Garczegorze 8,5KM K 8.5 40-49 - Orły Wicko NIE
135 Patrycja Lotko lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
136 Laura Majewska lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
137 Krzysztof Pruszak Obliwice 8,5KM M 8.5 60-69 - Struś NWL NIE
138 Elżbieta Kosińska lębork 12KM K 12 40-49 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
139 Anna Budzyńska Gdańsk 12KM K 12 18-29 - - NIE
140 Adrian Kamil Jarecki Gdańsk 12KM M 12 18-29 - - NIE
141 Beata Maszota Gęś 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
142 Dawid Mielewczyk Poraj 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
143 Maciej Stojek Łebieniec 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
144 Katarzyna Chmielewska Wicko 12KM K 12 do 13 - SP Wicko TAK
145 Wiktor Ptak Charbrowo 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Wicko TAK
146 Radosław Pietrosiuk Wicko 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
147 Barbara Pietrosiuk Wicko 12KM K 12 30-39 - - TAK
148 Renata Juszczak Wicko 12KM K 12 50-59 - SP Wicko TAK
149 Kamila Sobolewska- Milczarczyk lębork 12KM K 12 30-39 - SP Wicko NIE
150 Emilia Gruda- Sławińska lębork 8,5KM K 8.5 30-39 - SP Wicko NIE
151 Inga Sławińska lębork 8,5KM K 8.5 do 13 - - NIE
152 Iwona Kiercul Charbrowo 8,5KM K 8.5 50-59 - ORŁY Wicko TAK
153 Iwona Rzepka Charbrowo 8,5KM K 8.5 40-49 - ORŁY Wicko TAK
154 Ilona Kwas Gdańsk 8,5KM K 8.5 40-49 - - NIE
155 Iwona Ramczyk Gdańsk 8,5KM K 8.5 30-39 - - NIE
156 Jarosław Sokołowski Gdańsk 8,5KM M 8.5 30-39 - - NIE
157 Jarosław Szymański Charbrowo 12KM M 12 50-59 - Orly Wicko TAK
158 Danuta Gajewska Łeba 8,5KM K 8.5 40-49 - - NIE
159 Renata Chromczuk lębork 12KM K 12 40-49 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
160 Ewa Szymanowska-Wenek lębork 8,5KM K 8.5 30-39 - MKS FIGHTER NIE
161 Wioletta Malek Żarnowska 8,5KM K 8.5 40-49 - SPSzczenurze TAK
162 Konrad Hertha Krakulice 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
163 Borys Grubba Wrześcienko 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
164 Piotr Rakoczy Charbrowo 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
165 ADAM GAŁAFIN Łebieniec 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
166 OLIWIA HERMANN Łebieniec 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
167 MARIA KRUSZEWSKA Łebieniec 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
168 WIKTORIA DOLNY SARBSK 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
169 PAWEŁ GAŁAFIN Łebieniec 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
170 GABRIELA JANKOWSKA SZCZENURZE 8,5KM K 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
171 TOBIASZ JANKOWSKI SZCZENURZE 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
172 KACPER POPŁAWSKI SZCZENURZE 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Szczenurze TAK
173 Marlena Wiśniewska Wrzescienko 12KM K 12 30-39 - - TAK
174 Agnieszka Wiczlińska Gdańsk 8,5KM K 8.5 50-59 - - NIE
175 Witold Wiczliński Gdańsk 8,5KM M 8.5 50-59 - - NIE
176 Marek Pierzchała Luzino 8,5KM M 8.5 60-69 - - NIE
177 Borys Blokus Luzino 8,5KM M 8.5 do 13 - - NIE
178 Grażyna Himmel Gdynia 8,5KM K 8.5 60-69 - - NIE
179 Katarzyna Kolmetz Gościcino 12KM K 12 40-49 - POLIPACK NIE
180 Mateusz Jankowski Gościcino 8,5KM M 8.5 18-29 - POLIPACK NIE
181 Jolanta Iwankiewicz Gdynia 12KM K 12 50-59 - - NIE
182 Alina Hensoldt Charbrowo 12KM K 12 40-49 - - TAK
183 Anna Kwidzyńska Lędziechowo 12KM K 12 30-39 - Orly wicko NIE
184 Mikołaj Masztalerz Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY M (N) 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
185 Michał Kowalczyk Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY M (N) do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
186 Jakub Krawiec Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
187 Magdalena Frankowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
188 Tomasz Świątek Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański TAK
189 Michał Różycki Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
190 Natalia Lewandowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
191 Katarzyna Pietrzak Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 50-59 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
192 Natalia Wrzałka Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 30-39 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
193 Karol Leśnikowski Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
194 Marcin Kasiński Pruszcz Gdański 8,5KM M 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
195 Martyna Trząskowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
196 Zofia Samojlik Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY K (N) 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
197 Tadeusz Filipów lębork 8,5KM M 8.5 60-69 - niezrzeszony NIE
198 Jakub Szymborski Pruszcz Gdański NIEPEŁNOSPRAWNY M (N) do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
199 Katarzyna Wenta lębork 8,5KM K 8.5 18-29 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
200 Zuzanna Senejko Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
201 Julia Bertrandt Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 14-17 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
202 Julia Skuza Gdańsk 8,5KM K 8.5 18-29 - Orły Wicko NIE
203 Waldemar Kupicz Łebieniec 12KM M 12 30-39 - - TAK
204 Zuzanna Bikowska Gęś 12KM K 12 14-17 - SP Wicko TAK
205 Wiktoria Kasprzyk Łebieniec 12KM K 12 14-17 - SP Wicko TAK
206 Dawid Śmiechowski Wicko 12KM M 12 14-17 - SP Wicko TAK
207 Dariusz Piątek Gniewino NIEPEŁNOSPRAWNY M (N) 40-49 - Nordic Walking Pasłęk NIE
208 Krystyna Steinke Maszewko 8,5KM K 8.5 60-69 - - TAK
209 Paweł Maternowski Mosty 12KM M 12 do 13 - SP Wicko TAK
210 Julia Wójtowicz Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
211 Milena Jukiewicz Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
212 Martyna Fajkowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
213 Oliwia Łapińska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
214 Julia Lender Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
215 Maja Gliniecka Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
216 Amelia Długińska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
217 Natalia Kalus Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
218 Klaudia Mateja Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
219 Marika Borkowska Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
220 Magdalena Pawlicka Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
221 Magdalena Wrzałka Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
222 Maja Rogozińska Gdańsk NIEPEŁNOSPRAWNY K (N) do 13 1 Sp Nr 4 Pruszcz Gdański NIE
223 Gaja Rogozińska Gdańsk 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
224 Anna Karczewska Gdańsk 8,5KM K 8.5 30-39 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE
225 Kalina Czerwionka Charbrowski Bór 12KM K 12 18-29 - - TAK
226 WŁODZIMIERZ KUSIAK Gdańsk 12KM M 12 60-69 - - NIE
227 Mikołaj Piwka Wicko 8,5KM M 8.5 do 13 - SP Wicko TAK
228 Sonia Richert Gościcino 8,5KM K 8.5 18-29 - - NIE
229 Sonia Richert Gościcino 8,5KM K 8.5 18-29 - POLIPACK NIE
230 Anetta Halas lębork 12KM K 12 40-49 - Szkoła Podstawowa nr 7 Lębork NIE
231 Grażyna Piór Gdynia 8,5KM K 8.5 60-69 - - NIE
232 Janusz Piór Gdynia 8,5KM M 8.5 60-69 - - NIE
233 Konrad Heland lebork 12KM M 12 do 13 - - NIE
234 Kamila Woronowicz Siemianice 8,5KM K 8.5 18-29 - NaTrasieTeam NIE
235 Julia Abłażewicz Pruszcz Gdański 8,5KM K 8.5 do 13 - SP 4 Pruszcz Gdański NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K (N) 14-17 1
K (N) 18-29 0
K (N) 30-39 0
K (N) 40-49 0
K (N) 50-59 0
K (N) 60-69 0
K (N) do 13 1
K (N) od 70 0
K 12 14-17 19
K 12 18-29 4
K 12 30-39 7
K 12 40-49 11
K 12 50-59 7
K 12 60-69 0
K 12 do 13 11
K 12 od 70 1
K 8.5 14-17 12
K 8.5 18-29 7
K 8.5 30-39 14
K 8.5 40-49 9
K 8.5 50-59 5
K 8.5 60-69 3
K 8.5 do 13 36
K 8.5 od 70 2
M (N) 14-17 2
M (N) 18-29 0
M (N) 30-39 0
M (N) 40-49 1
M (N) 50-59 0
M (N) 60-69 0
M (N) do 13 2
M (N) od 70 0
M 12 14-17 19
M 12 18-29 1
M 12 30-39 2
M 12 40-49 2
M 12 50-59 4
M 12 60-69 2
M 12 do 13 12
M 12 od 70 0
M 8.5 14-17 3
M 8.5 18-29 1
M 8.5 30-39 2
M 8.5 40-49 3
M 8.5 50-59 2
M 8.5 60-69 5
M 8.5 do 13 21
M 8.5 od 70 1
Kobiety 150
Mężczyźni 85
Wszyscy 235