Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Anna Andrzejewska Kowary - 1 -
2 Monika Balicka - Kochel Kowary - 1 -
3 Ryszard Bartkowski Kowary - 1 -
4 Mateusz Bialic Karpniki - 1 KP Kowary
5 Konrad Biela Kowary - 1 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport
6 Mariola Błaszkowska rawicz - 1 MAJ.R Rawicz
7 Daniel Błaszkowski rawicz - 1 MAJ.R Rawicz
8 Radosław Boniec Żary - 1 -
9 ALEKSANDER Boniec Żary - 1 -
10 Patrycja Borowiak WSCHOWA - 1 Wkurw_team
11 Mieczysław Brożek Jelenia Góra - 1 -
12 Bartosz Burgielski Kowary - 1 Kowary Biegają
13 WOJCIECH CEPIELIK Pustelnik - 1 Gmina Marciszów
14 Piotr Cimaszewski Wałbrzych - 1 -
15 Maciej Dawidziuk Złotoryja - 1 OSP Kowary
16 KRZYSZTOF DUDEK Jarosław - 1 Strzegomska dwunastka
17 Mariola Dudek Udanin - 1 Strzegomska dwunastka
18 AUGUSTYN FABJAŃSKI Wrocław - 1 -
19 Janusz Ferenc Ludwikowice Kł. - 1 UKS LUDWIKOWICE
20 Anna Grochowska Jelenia Góra - 1 -
21 Joanna Hoja Wałbrzych - 1 ALPIN SPORT TEAM
22 Stanisław Izworski Okrzeszyn - 1 -
23 Grzegorz Jankowski Jaczów - 1 KGHM ZG RUN
24 Paweł Judka Jelenia Góra - 1 BIEGÓWKI.EU
25 Ewa Jurczyk grudziądz - 1 LA RIVE TEAM
26 Gracjan Kancerek Kowary - 1 -
27 Łukasz Kindel CHOJNÓW - 1 Włóczykij
28 Marzena Król-Pidanty Strzegom - 1 -
29 DARIUSZ KUBIAK Legnica - 1 -
30 Tomasz Kucz Jelenia Góra - 1 -
31 Karol Kuźmicki Wrocław - 1 Kiku Run Team
32 Andrzej Kwoka Kowary - 1 -
33 Izabela Latusz Jelenia Góra - 1 -
34 Joanna Ligęza Jelenia Góra - 1 -
35 Tomasz Łąk wroclaw - 1 -
36 BOGUMIŁ MIECHUR Jelenia Góra - 1 STOOR RUNEXTREME
37 Wiktor Możdżer Szczecin - 1 RAZ Szczecin
38 Krystian Mroczkowski Zgorzelec - 1 EDI TEAM ZGORZELEC
39 Barbara Nabakowska Gdańsk - 1 -
40 Magdalena Niemczyk Bielsko-Biała - 1 -
41 Mariusz Nowak Wrocław - 1 -
42 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra - 1 -
43 Darek Opacki Scięgny City - 1 opacjusz team
44 Robert Oskulski Kowary - 1 SMS Kowary, Kowary Biegają
45 EWA OZIMKOWSKA Kowary - 1 Kowary Biegają
46 MIROSŁAW OZIMKOWSKI Kowary - 1 Kowary Biegają
47 Grzegorz Pidanty Strzegom - 1 -
48 Zbigniew Plesniarski Karpacz - 1 Klub Sportowy Grań w Karpaczu
49 Jakub Ploch Zabrze - 1 -
50 Diana Potęga przesieka - 1 -
51 Tomasz Raczko Bolesławiec - 1 Karkonosz Running Team
52 Paweł Rogoźnicki Lubin - 1 -
53 Katarzyna Stawiarska Kowary - 1 Kowary Biegają
54 ARTUR STRZELECKI Piotrków Trybunalski - 1 -
55 Karol Szczepaniak Głogów - 1 niezrzeszony
56 Krystyna Świerk Janowice Wielkie - 1 NaturalniE Janowice
57 Stanisław Świerk Janowice Wielkie - 1 Naturalnie Janowice
58 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych - 1 -
59 Piotr Umów Legnica - 1 -
60 Artur Waluśkiewicz Wrocław - 1 Ekopolin Wrocław
61 Maciej Wiktor Lubawka - 1 -
62 Przemysław Wołczek Strzegom - 1 Grupa Biegowa
63 Bogdan Zapała Sulechów - 1 -
64 PATRYCJA ZUBIEL-KOZŁOWSKA Kowary - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Dariusz Adamczyk Kamienna Góra - - -
2 Paweł Czerniak Sosnówka - - Karkonosz Running Team
3 Grzegorz Daniliszyn Świerzawa - - Barany
4 Łukasz Dmytryk Szczecin - - Ampio Team
5 Andrzej Domagała Jelenia Góra - - BIEGAMDLAZDROWIA.PL
6 Tomasz Grygier Kościan - - -
7 Damian Hliwa Miastko - - FTI Racing Team
8 Marta Kawczyńska Wałcz - - ENDORFINY WAŁCZ
9 Damian Kawczyński Wałcz - - ENDORFINY WAŁCZ
10 Izabela Kochmańska Lubin - - KGHM COPI RUN
11 MARIUSZ KOŃKA CHOJNÓW - - -
12 ALIAKSANDR KORZHUN Brześć - - grupa biegowa Kamienna Góra
13 Janusz Kowalski Bolków - - Bolków Team
14 Paweł Koziołkiewicz Jelenia Góra - - -
15 Katarzyna Krym Smolec - - Night Runners Wrocław
16 MONIKA KRYSIŃSKA-DANILISZYN Świerzawa - - BARANY :)
17 NORBERT KUBIK Świdnica - - GtŻ
18 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław - - Chojrak Team Wrocław
19 AGNIESZKA LECH Świebodzice - - -
20 Wacław Leszczyński Świebodzice - - -
21 Marek Lewandowski Żary - - -
22 MACIEJ MAJEWSKI Świdnica - - -
23 EWA NARKUN IŁOWA - - -
24 Gabriela Niciejewska Lubawka - - MTB Lubawka
25 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra - - -
26 PIOTR OLEKSY Kamienna Góra - - KGB
27 Henryk Ostropolski Dzierżoniów - - Bielawska Akademia Biegania
28 Karol Pers Poznan - - -
29 Piotr Pęcherz Kowary - - Kowary Biegają
30 Joanna Pikul Świebodzice - - -
31 Paweł Pituch Kowary - - Kowary Biegają
32 Beata Płoszajczyk Bolków - - Strzegomska Dwunastka
33 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice
34 MagdalenaM Rakiej Leszno Górne - - -
35 Justyna Raubo Białystok - - -
36 Mieczysław Sala Jelenia Góra - - KIELMAR
37 Łukasz Schmidt Kowary - - -
38 SERGIUSZ SOLARSKI Wałbrzych - - -
39 Tomasz Stawiarski Bukowiec - - Kowary Biegają
40 Jacek Sudół Bolesławiec - - Road-Racing.pl
41 Brygida Szymańska JAROSZÓW - - STRZEGOMSKA DWUNASTKA
42 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ jelenia gora - - QUEST-TEAM
43 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - QUEST-TEAM
44 Paweł Wiśniewski Staniszów - - Run&Balance
45 MARCIN WRÓBEL Zbąszyń - - -
46 Marta WUJDA Żary - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 34
Mężczyźni 76
Wszyscy 110