Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyn a
1 Maciej Ostrowski Jarosław 1 Akademia Triathlonu Jarosław
2 Piotr Rochowski Stalowa Wola 1 Stalowowolski Klub Biegacza
3 JERZY MICKIEWICZ Jarosław 1 B B L Jarosław
4 Paweł Gołąbek Krzątka 1 Zmitek TEAM
5 Bartłomiej Jachimowski Siedliska 1 31 Batalion Lekkiej Piechoty
6 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 1 GB Na Zdrowie
7 Waldemar Majka Sokołów Małopolski 1 -
8 Krzysztof Kapłon Sokołów Małopolski 1 TG SOKÓŁ ZAKOPANE
9 Mariusz Fyda Bobowa 1 -
10 Andrzej Szczepocki Niepołomice 1 Niepołomice Biegają
11 Robert Zaborowski Dębica 1 -
12 Wiesław Drozd Klęczany 1 PLON Klęczany
13 bogdan roczniak Rzeszów 1 Beneficjenci Mikrourazów
14 Misiek Rzeszutek Rzeszów 1 GB SPORT/SUPERCORAL.PL
15 Karolina Kochaniec-Matuszak Lublin 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
16 Mariusz Matuszak Lublin 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
17 ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Ostrowiec Świętokrzyski 1 Politechnika Warszawska
18 Andrzej Wegiera Abramowice Prywatne 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
19 Michał Stopyra Lublin 1 wilk
20 Mariusz Poręba Rzeszów 1 Asseco Active Team
21 Hubert Jemioło Ocieka 1 Takich Dwóch
22 Paweł Kimak Podzamcze 1 PZU ST
23 Paweł Leśko Kielanówka 1 -
24 Łukasz Banaś Rzeszów 1 GB Sport/BISBUD Team
25 Andrzej Tabaka Wólka Niedźwiedzka 1 -
26 Tomasz Kamecki Przeworsk 1 -
27 krzysztof polak Jastkowice 1 -
28 Wojciech Przywara Głogów Małopolski 1 -
29 Maciej Sułkowski Jarosaw 1 Triathlon Jarosław
30 Piotr Wolański Rzeszów 1 brak
31 Marcin Wąsik Tuszyma 1 YMCA
32 Michał Maruszak Przeworsk 1 MKS Wierzbna
33 Waldemar Dziedzic Czudec 1 -
34 MATEUSZ DYBEK Kraków 1 Kinesis Fizjoterapia
35 Grzegorz Marszałek Sędziszów Małopolski 1 szybkie szyszki
36 ANDRZEJ LATAWIEC Zamość 1 -
37 Robert Sanecki Gorzyce 1 Sprint Gorzyce
38 Tomasz Szwed Przeworsk 1 -
39 Michał Telega Przeworsk 1 amator
40 Tomasz Dziorek Gorzyce 1 Sprint Gorzyce
41 Ewa Szymańska Jarosław 1 Jarosławska grupa Biegowa Sokół/Triathlon Jarosław
42 Witold MUSIAŁ Kraków 1 Adam Czerwiński Team
43 Grzegorz Kufel Lublin 1 Biegusiem.pl/calyczasdoprzodu
44 Justyna Wojas Niepołomice 1 Niepołomice Biegają
45 Paulina Stopyra Lublin 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
46 Marcin Łukaszczyk Biłgoraj 1 Klub Zdrowego Stylu Życia - Biłgoraj
47 Konrad Karpik Bilgoraj 1 -
48 DANIEL SOCHACKI Lublin 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
49 Radosław Lew Rzeszów 1 Pratt & Whitney Rzeszów
50 Tomasz Piszczek Szarów 1 Niepołomice Biegają
51 Darek Ziental Sitkòwka-Nowiny 1 Rock & Rower Team
52 Marcin Rogóż Zagórz 1 -
53 Łukasz Bluj Jaroslaw 1 Triathlon Jarosław
54 Józef Wojnik Rzeszów 1 -
55 Grzegorz Köpplinger Rzeszów 1 Asseco Active Team
56 Tomasz Kołucki Warszawa 1 -
57 Ewa Sobaszek-Rzeźnik Rzeszów 1 -
58 Arkadiusz Kukliński Tarnów 1 ZG Rejon
59 Marek Limberger Korczyna 1 FLY4CAR
60 KRZYSZTOF POPIOŁEK Kraków 1 KRAKERS
61 Dominik Kretowicz Wysoka Głogowska 1 -
62 Sylwia Poźniak Tajęcina 1 -
63 Łukasz Chmiel Rzeszów 1 -
64 Marcin Radziwiński Zaczernie 1 GB Sport
65 Paweł Kmiecik Pawłosiów 1 Akademia Triathlonu Jarosław
66 Krzysztof Szadkowski GORLICE 1 Grupetto Gorlice
67 Wojtek Kubicki Dąbrowa 1 -
68 Krzysztof Książek Dębica 1 Dębicki Klub Kolarski Gryf
69 Zbigniew Klimasz Hermanowa 1 -
70 Kinga Kraj Kraków 1 Nokia Kraków
71 Łukasz Kozioł Dębica 1 KB Maratończyk Dębica
72 Mikołaj Jaworski Boguchwała 1 KCP Górskie Orły
73 Grzegorz Roczniak Kraków 1 TRI-fun.pl TEAM
74 Andrzej Wrona Lublin 1 Triathlon Lublin Team
75 Piotr Januszewski Krakow 1 Euroclear Running Team
76 Mirosław Coś Kraków 1 -
77 Tomasz Michno Rzeszów 1 -
78 Krzysztof Horodecki Rzeszów 1 GB SPORT
79 Małgorzata Jarocka Stalowa Wola 1 Stalowowolski Klub Biegacza
80 Piotr Proszowski Jastkowice 1 Stalowowolski Klub Biegacza
81 Marek Jurkiewicz Rzeszów 1 chicken.pl
82 Damian Majchrowicz Radymno 1 MKS Radka
83 PIOTR Gala Radymno 1 -
84 Artur Antoniuk Kraśnik 1 Baran Cycling Team
85 Konrad Włoszczyna Mielec 1 -
86 Kamil Koza Ulanów 1 -
87 Krzysztof Trojanowski Ćmiłów 1 Velo Ćmiłów

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyn a
1 Dorota Surmacz Rzeszów - Swimtri Rzeszów
2 Tomasz Chłanda Zaczernie - -
3 Wojciech Krokowski Jasło - BWG Ekonomic
4 Mieczysław Góral Grębów - Trilewy Triathlon Team
5 Jan Siuzdak Leżajsk - Pawcius Team
6 Adrian Polski Lublin - Lubelska Grupa Triathlonu
7 Tomasz Pleskot Cyców - Poleska Chata-Nadrybie Wies 55
8 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski - Mors Sokołów Młp
9 Dariusz Basista Rzeszów - -
10 Wojciech Jemioła Strzyżów - POMUSZ
11 Barbara Szczepanik Krosno - --------
12 WItold Pasierb Sokołów Małopolski - -
13 Grzegorz Żybura Strzyżów - -
14 Konrad Walter Leżajsk - Leżajska grupa biegowa Pawcius Team
15 Paweł Kos Rzeszów - -
16 Łukasz Dębski Łańcut - -
17 Andrzej Strzelczyk PYSKOWICE - -
18 Adam Dudziński Leżajsk - -
19 Nina Śliwińska Dukla - -
20 Leszek Gazda Stalowa Wola - -
21 Filip Zachwieja Stalowa Wola - -
22 Jacek Garbacik Stalowa Wola - SKB Stalowa Wola
23 Marcin Krzemiński Gorzyce - Sprint Gorzyce
24 Maciej BRZYSKI Kraków - BrzyskiTriTeam
25 Jacek Pyrzak Jarosław - Bikeshop Rzeszów
26 Michał Kiełboń Przeworsk - PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
27 Grzegorz Bożek Leżajsk - Team SATEL
28 Jacek Szczupak Łańcut - -
29 Tomasz Jaroń Jarosław - Akademia Triathlonu Jarosław
30 Sylwester Błędowski Hrubieszów - Husaria Race Team
31 Lukasz Bluj Jarosław - TRIATHLON JAROSŁAW
32 Beata Fiuk Rzeszów - Swim Tri Rzeszów
33 Andrzej Wrona Lublin - Triathlon Lublin Team
34 Bartłomiej Czarnota Boguchwała - GB SPORT
35 Robert Tęcza Tarnobrzeg - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kat.A 0
Kat.B 2
Kat.C 7
Kat.D 2
Kat.E 1
Kat.F 0
Kat.G 1
Kat.H 14
Kat.I 40
Kat.J 38
Kat.K 14
Kat.L 2
Kobiety 12
Mężczyźni 109
Wszyscy 122