Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Dorota Bagińska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
2 Helena Bartkiewicz Bolesław NORDIC WALKING Nordic K 1 Aktywne Babeczki - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bolesław
3 Marta Cebo Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 SW-K Samo się nie przejdzie
4 Grzegorz Dors Janów NORDIC WALKING Nordic M 1 Kabex Podkowa Janów
5 Łukasz Dors Janów NORDIC WALKING Nordic K 1 Kabex Podkowa Janów
6 Agnieszka Foryś Bolesław NORDIC WALKING Nordic K 1 Aktywne Babeczki - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bolesław
7 Ryszard Garbat Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 -
8 Grażyna Glanowska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
9 Jerzy Górnik Katowice NORDIC WALKING Nordic M 1 Katowice 49
10 Monika Hajduk-Dołba Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowska Włóczy-kije
11 Anna Haratyk Ryczówek NORDIC WALKING Nordic K 1 -
12 Danuta Januszko Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
13 Agnieszka Jasińska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
14 Justyna Łoszajć Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 CzubClub
15 Maria Michalska Bolesław NORDIC WALKING Nordic K 1 Aktywne Babeczki - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bolesław
16 Jolanta Musialska Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
17 Mateusz Muskała Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 WIRUSY
18 Ewa Paduch Jerzmanowa NORDIC WALKING Nordic K 1 Jerzmanowa
19 Barbara Piwońska Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
20 Stanisława Porębska Bolesław NORDIC WALKING Nordic K 1 Aktywne Babeczki - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bolesław
21 Sylwia Purc Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-kije "Samo się nie przejdzie"
22 Marta Rus Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
23 Tomasz Sadowski Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 W POGONI ZA DUCHEM
24 Krzysztof Skiba Legnica NORDIC WALKING Nordic M 1 mSport team Polkowice
25 Bożena Skotniczna Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M 1 -
26 Agnieszka Skubis Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
27 Karol Stiller Kusięta NORDIC WALKING Nordic M 1 KABEX Podkowa Janów
28 Halina Straszak Bolesław NORDIC WALKING Nordic K 1 Aktywne Babeczki - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Bolesław
29 Tomasz Szczeszak Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M 1 EWSASZ TEAM
30 Elżbieta Tomczyk Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije
31 Tereska Witan Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
32 Janina Woronko-Zaczyńska Lubin NORDIC WALKING Nordic K 1 Metraco KGHM
33 Anna ZACZYŃSKA Lubin NORDIC WALKING Nordic K 1 MTS Druzyna Szpiku KGHM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Czesław Chrzanowski Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - KLU
2 Jarosław Czub Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - CzubClub
3 Dariusz Grabowski Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - -
4 lukasz jaworski Wysoka NORDIC WALKING Nordic M - ERYKTEAM
5 Iwona Lisowska Będzin NORDIC WALKING Nordic K - -
6 Katarzyna Łokieć Sławków NORDIC WALKING Nordic K - -
7 Ewa Marchewka Zawiercie NORDIC WALKING Nordic K - -
8 Kornelia Milanowska Zawiercie NORDIC WALKING Nordic K - -
9 Ewa Ościłowicz Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K - MOSiR Sosnowiec
10 Paweł Słupianek Katowice NORDIC WALKING Nordic M - Lecymy Durś
11 Aneta Sośnierz Sławków NORDIC WALKING Nordic K - Sławkowskie Włóczy-Kije Samo się nie przejdzie
12 Robert Struzik Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - Klub 69
13 Monika Zaorska Sławków NORDIC WALKING Nordic K - Sławkowskie Włóczy-kije,,Samo się nie przejdzie
14 Arkadiusz Żak Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M - DNT

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Ryszard Bagiński Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
2 Grzegorz Bajer Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
3 Mirosław Bąk Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
4 Przemysław Błaut Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
5 Rafał Bożek Bryzdzyn BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Fermentacja
6 ARKADIUSZ BUCZYŃSKI Bolesław BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
7 Mariusz BUCZYŃSKI Międzygórze BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
8 Dariusz Cupiał Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> 1 W pogoni za duchem
9 Mariola Cupiał Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 50> 1 W pogoni za duchem
10 Janusz Dąbek Bukowno BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
11 Iga Dąbek Bukowno BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
12 Dalia Delewska Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec / Reebok Run Crew
13 Marcin Dulowski Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
14 Justyna Dziwiec-Guzik Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 -
15 SŁAWOMIR FLORKIEWICZ Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
16 Bartosz Foryś Bukowno BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Bukowno
17 Paweł Frąckiewicz Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
18 Mateusz Frydrych Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
19 Sylwia Furman Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Wirusy
20 Jakub Garncarz Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
21 Ewa Grabska Sławków BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 -
22 Adrian Heljak Bolesław BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 olkuszbiega.pl
23 Dariusz Hyla Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Cafemobil Team
24 Damian Jachymiak Bukowno BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Olkusz Biega
25 Grzegorz Janeczek Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
26 Sebastian Janota Boleslaw BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
27 Mateusz Jasica Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
28 Marcin Jasiński Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
29 Marcin Jóźwiak Kutno BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
30 Katarzyna Kacprzyk Kraków BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
31 Jakub Kalinowski Bukowno BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Bukowno
32 ELWIRA Katanowska Sławków BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
33 Marek Kawczyk Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
34 Paweł Kołba Bukowno BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
35 Katarzyna Korpus-Mielczarska Sławków BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
36 Patrycja Kosobudzka Bukowno BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 -
37 Mateusz Kowalski Bryzdzyn BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Fc fermentacja
38 Dominik Koziński Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
39 Dominik Krawczyk Małobadz BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Bukowno
40 Zbigniew Król Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 King Team
41 Rafał Krupa Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
42 Piotr Kryczek Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Gym el Toro Running Team
43 Paweł Krzemiński Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
44 Zbigniew Kuc Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Run&Drum
45 Marysia Lachera Zabrze BIEG GŁÓWNY K 50> 1 Night Runners Zabrze
46 Bogdan Lachera Zabrze BIEG GŁÓWNY M 50> 1 Night Runners Zabrze
47 Dominik Lorek Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
48 Grzegorz Maciążek Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
49 Wojciech Mocek Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
50 TOMASZ MOSZ Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
51 Monika Mucha-Labisko Bukowno BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Bukowno
52 Ireneusz Myjak Bolesław BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Bukowno
53 Ireneusz Myjak Bolesław BIEG GŁÓWNY K 50> 1 Bukowno
54 Marek Olszewski Sławków BIEG GŁÓWNY M 50> 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
55 Piotr Pilecki Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
56 Joanna Potempa Zabrze BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 Night Runners Zabrze
57 Artur Potempa Zabrze BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Night Runners Zabrze
58 ROBERT PROKOPIUK Piaseczna Górka BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Biegnę zeby Bartek mógł biegać
59 Jacek Prządka Czeladź BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 rusz4litery
60 Tomasz Przybylski Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 W Pogoni Za Duchem
61 Paweł Purc Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
62 Waldemar Raczyński Sławków BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
63 Paweł Rusek Bukowno BIEG GŁÓWNY M 50> 1 MOSIR Bukowno
64 Konrad Siutka Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
65 Ryszard Skotniczny Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
66 Kamil Skubis Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
67 Ryszard Słomiany Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
68 Jola SOLARSKA Koszyce BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
69 Roman Sosnowski Kraków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Lacho Team
70 Marek Sroka Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 olkuszbiega.pl
71 Zbigniew Szczepanek 32-300 BIEG GŁÓWNY M 50> 1 Olkuszbiega.pl
72 Joanna Szczepanek Olkusz BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 Olkuszbiega.pl
73 Edward SZLĘZAK Katowice BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Ewelina Runners
74 Halina Sznapka Świętochłowice BIEG GŁÓWNY K 50> 1 3 kawały o...na YouTube
75 Magdalena Sznapka Świętochłowice BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 3 kawały o... na YouTube
76 Damian Szozda Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
77 KACPER Świderek Bukowno BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Bukowno
78 Roman Urgacz Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
79 Radosław Waluda Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
80 Michał Wieczorek Czeladz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
81 Łukasz Wiekiera Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
82 SŁAWOMIR WŁODARCZYK Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
83 IWONA ZAJĄC Sławków BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
84 Barbara Zdeb Zabrze BIEG GŁÓWNY K 30-39 1 Night Runners Zabrze
85 Bartosz Zieba Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
86 Aleksander Zielnik Wojkowice BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
87 Tomasz Zielnik Wojkowice BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
88 Grzegorz Ziental Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
89 Jakub Ziętek Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Marcim Adamczyk Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
2 Marek Andruchów Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
3 Agata DąbrowIEcka Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 30-39 - Happy feEt
4 Marek Fajer MYSZKÓW BIEG GŁÓWNY M 50> - Z bieganiem mi do twarzy Myszków Biega
5 Paweł Gardyński Będzin BIEG GŁÓWNY M 16-29 - W Pogoni Za Duchem
6 Monika Grabowska Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 16-29 - Happy Feet
7 ANDRZEJ GUZY Gliwice BIEG GŁÓWNY M 50> - JW 3940 Agat
8 Radosław Hetman Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Grupa Nomax
9 Łukasz Hofler Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 - SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
10 PAULINA Klasińska Pińczów BIEG GŁÓWNY K 30-39 - 5 Sów Run Team Pińczów
11 Paweł Kozłowski Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
12 Gabriel Litwinczuk Klucze BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Olkuszbiega.pl
13 Przemysław Majewski Chruszczobród BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Zimnokrwiści
14 ARTUR MOTYL Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 - team Olkusz
15 Jarosław Mozdzierski Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
16 Zbigniew Mrożek Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> - Brak
17 Mateusz Mucha Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY M 16-29 - parkrun Katowice
18 BARTŁOMIEJ MUSIAŁ Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
19 PAWEŁ MYCA WOLBROM BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Wolbrom Team
20 Adrian Pardela Zawiercie BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
21 Adam Proń Katowice BIEG GŁÓWNY M 40-49 - IPRONMAN
22 Kaja Rekieć Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 16-29 - -
23 Karol Ryszka Katowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 - CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
24 Agata Struzik Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 40-49 - -
25 Sebastian Szaleniec Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Będzin Team
26 Patrycja Szaleniec Sarnów BIEG GŁÓWNY K 30-39 - Będzin Team
27 ANDRZEJ ŚWiRSZCZ Małogoszcz BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane
28 ANNA TARGOWSKA Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30-39 - -
29 Mariusz Wilczyński Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 - W Pogoni Za Duchem
30 Małgorzata Zabawa Chorzów BIEG GŁÓWNY K 40-49 - -
31 Monika Zięba Podlipie BIEG GŁÓWNY K 16-29 - biegnie Monia


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-29 7
K 30-39 13
K 40-49 5
K 50> 4
M 16-29 17
M 30-39 39
M 40-49 21
M 50> 14
Nordic K 31
Nordic M 16
Kobiety 58
Mężczyźni 109
Wszyscy 167