Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jacek Bajorek Wyszków 5KM - - IZBI KONSULTING
2 Jakub Aksamit Sochaczew 5KM - - Rowerowy Biegacz
3 Jarek Bąk Stare Lipiny 10KM - - Zabiegany Wołomin
4 Małgorzata Wyszyńska Wyszków 10KM - - KB Wyszków
5 Grzegorz Kaczyński Wyszków 5KM - - KB Wyszków
6 Andrzej Czerczak Warszawa 10KM - - -
7 Dariusz Ciach Wyszków 10KM - - KB Wyszków
8 Marek Oleksiak Chrzęsne 10KM - - -
9 Zdzisław Bocian Gulczewo 10KM - - -
10 ELŻBIETA ROSA Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
11 Mariusz Filipowicz Mostówka 5KM - - Mariusze
12 Andrzej Balcerzak Warszawa 10KM - - -
13 Katarzyna Marcinkiewicz Kobyłka 5KM - - Bóbr Tłuszcz
14 MARCIN DYMIŃSKI Ząbki 10KM - - BÓBR TŁUSZCZ
15 Dariusz Król Wołomin 10KM - - Aktywny Relaks
16 Dariusz Gotowiec Tłuszcz 10KM - - Bóbr Tłuszcz
17 Sylwia Getka Tłuszcz 5KM - - Kielakowie.pl
18 Mariusz Michalik Warszawa 10KM - - Bóbr Tłuszcz
19 Wiesław SZLACHTA Warszawa 10KM - - BÓBR TŁUSZCZ
20 Tomasz Sycik Tłuszcz 5KM - - Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA
21 Aneta Kruszewska Wyszków 5KM - - KB Wyszków
22 Łukasz Domalewski Wyszków 5KM - - KB Wyszków
23 Łukasz Suchenek Nowinki 10KM - - -
24 Ireneusz Mroczek Wyszków 10KM - - -
25 Monika Gawryś Wołomin 5KM - - SSWiS Kobra
26 Leszek Stępień Wołomin 10KM - - Bóbr Tłuszcz
27 Oskar Piekut Tłuszcz 5KM - - Bóbr Tłuszcz
28 Michał Wojda Klembów 10KM - - Orły Klembów
29 Magdalena Górek Tłuszcz 5KM - - SSWiS KOBRA
30 Piotr Mazur Warszawa 10KM - - -
31 Agnieszka Andrejew Ząbki 5KM - - Bóbr Tłuszcz
32 Kamil Onisk Mińsk Mazowiecki 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
33 Dawid Dąbrowski Niegów 5KM - - -
34 Piotr Antczak Niegów 5KM - - Adamy
35 Mateusz Bala Zazdrość 5KM - - Adamy
36 Arkadiusz Redlicki Niegów 5KM - - "Bractwo Zabrodzkie"
37 Jacek Garbarczyk Głuchy 5KM - - Bractwo Zabrodzie
38 Przemysław Kamiński Karpin 10KM - - -
39 Renata Koll Zazdrość 5KM - - -
40 Radosław Makowski Warszawa 5KM - - -
41 Krzysztof Mirecki Kobyłka 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
42 Tomasz Wróbel Kobyłka 10KM - - Zabiegany Wołomin
43 Monika Wojno Jabłonna 5KM - - KB Wyszków
44 Tomasz Wojno Jabłonna 5KM - - KB Wyszków
45 Agnieszka Czerczak Warszawaa 5KM - - -
46 Ania Broniewska Warszawa 10KM - - -
47 Robert Szulc Warszawa 10KM - - -
48 Edyta Szulc Warszawa 10KM - - -
49 Katarzyna Kot Warszawa 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
50 Edward Kolasa Stara Niedziałka 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
51 Michał Zwierzchowski Wołomin 5KM - - Nadleśnictwo Drewnica
52 Krystian Falbowski Zazdrość 5KM - - -
53 Tomasz Koll Zazdrość 5KM - - -
54 Jarosław Bagno Warszawa 10KM - - AC Pajace
55 Damian Krzywiecki Stasinow 10KM - - -
56 Judyta Kopczyńska MARKI 10KM - - -
57 Tomasz Sycik Tłuszcz 10KM - - SSWiS KOBRA
58 Marcin Wolf Poręba 10KM - - OSP Poręba
59 Adam Szymański Wyszków 10KM - - PKO Bank Polski
60 Agnieszka Szymańska Wyszków 10KM - - PKO Bank Polski
61 Karolina Kundys Warszawa 10KM - - -
62 Agata Nita Zielonka 5KM - - -
63 Marcin Nita Zielonka 5KM - - -
64 Klaudia Kurzepa Niegów 10KM - - Gekon
65 Piotr Ruszczak słopsk 10KM - - OSP Słopsk
66 Dominik Chudy zabrodzie 10KM - - L&M Zabrodzie
67 Kacper Wiśniewski Zazdrość 5KM - - Raki Zabrodzie
68 Magdalena Miller Małkinia Górna 5KM - - -
69 Przemysław Zyśk Tłuszcz 5KM - - -
70 Wojciech Skrzeczkowski Warszawa 5KM - - Na Przelaj
71 DAMIAN STANISZEWSKI Tłuszcz 5KM - - Bóbr Tłuszcz
72 Zdzisława Otto Warszawa 5KM - - -
73 Kinga Roguszewska zabrodzie 5KM - - -
74 Katarzyna Miłoszewska Nowy Dwór Mazowiecki 5KM - - -
75 zoja krzyzanowska warsza 10KM - - Vege runners
76 Łukasz Szukwiec Warszawa 10KM - - -
77 Emilka Wójcik Wyszków 5KM - - -
78 Ewa Przybysz Wyszków 5KM - - -
79 Arkadiusz Białek Jasienica Mazowiecka 10KM - - SSWIS KOBRA
80 Magdalena Gąsiorek Grabów 5KM - - -
81 Borys Rudajko Grabów 5KM - - -
82 Krzysztof Bujnicki Wołomin 5KM - - -
83 Kazimierz Bujnicki Wołomin 10KM - - Morsy Zielonka
84 Paweł Getka Szymanówek 5KM - - -
85 Maksymilian Szuleka Wołomin 5KM - - -
86 Justyna Sobczak Wyszków 5KM - - KB Wyszków
87 Norbert Laszczka JADÓW 5KM - - -
88 Karolina Sokołowska Płatków 5KM - - -
89 Jarosław Portacha Wołomin 10KM - - Zabiegany Wołomin
90 Adrian Szewczyk Duczki 10KM - - Inżynieria Biegania
91 Łukasz Mituła Warszawa 5KM - - Tonny Team
92 Klaudia Ciach Wyszków 5KM - - KB Wyszków
93 Bartłomiej Bryk Wyszków 10KM - - KB Wyszków


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 31
Mężczyźni 62
Wszyscy 93