Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Bartosz Bąk Sokołów Małopolski 1,5KM Kat.A - -
2 Mateusz Bąk Sokołów Małopolski 1,5KM Kat.A - -
3 Maciej Delekta Łowisko 1,5KM Kat.A - MYTEAM
4 Natalia Faryniarz Widełka 1,5KM KAT.I - -
5 Szymon Faryniarz Widełka 1,5KM Kat.A - -
6 Ksawery Janusz Sanok 1,5KM Kat.A - PASS Running Team
7 Mikołaj Kobierski Sanok 1,5KM Kat.A - PASS Running Team
8 Katarzyna Marecka Sokołów Małopolski 1,5KM - - -
9 Alicja Matuła Sokołów Małopolski 1,5KM KAT.I - -
10 Łukasz Szatylowicz Hajnówka 1,5KM - - Polska
11 Gabriela Wcisło Sokołów Młp. 1,5KM KAT.I - -
12 Szymon Wilusz Sanok 1,5KM Kat.A - PASS Running Team
13 Franciszek Wilusz Sanok 1,5KM Kat.A - PASS Running Team
14 Tomasz Zając Bardo 1,5KM - - ultimasport.pl / KUSY BARDO
15 Zuzanna Żabczyńska Nowa Dęba 1,5KM Kat.A - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Roberto Agazzi Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.B 1 -
2 Zbigniew Bąk RANIŻÓW 12KM Bieg Główny Kat.F 1 -
3 JANUSZ BĄK Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.E - -
4 Barbara Bednarz Kamień 12KM Bieg Główny Kat.K - -
5 Karol Bednarz Trzciana 12KM Bieg Główny Kat.E - Raj-Tatr
6 Dawid Bielecki Brzóza Królewska 12KM Bieg Główny Kat.C - Real Madryt
7 Elżbieta Blajer Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.M - -
8 Rafał Bronhard Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 21 BATALION DOWODZENIA
9 PIOTR BRZYSKI Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.E 1 -
10 Wiesław Chamera Lipa 12KM Bieg Główny Kat.G - HSW Running Team
11 Pawel Cichon Pruszkow 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Run4Fun
12 Andrzej Cisek Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.E 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
13 Urszula Dąbek Tarnobrzeg 12KM Bieg Główny Kat.N 1 TeBeG Runners Team
14 Krystian Dec Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.C - Tri Sokołów
15 Dariusz Delekta Łowisko 12KM Bieg Główny Kat.D 1 DelnoVa
16 Jan Delekta Łowisko 12KM Bieg Główny Kat.E 1 Dj
17 Bogusław Dołęga Rakszawa 12KM Bieg Główny Kat.E - -
18 MAŁGORZATA DOMARADZKA Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.N 1 BT WAGABUNDA
19 GRZEGORZ DOMARADZKI Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.N 1 BT WAGABUNDA
20 Aleksandra Drążek Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.K 1 -
21 Grzegorz Fedak Sanok 12KM Bieg Główny Kat.E 1 PASS* Flexibility to adavance
22 grzegorz gajek czółna 12KM Bieg Główny Kat.D 1 wieś tańczy i biega
23 magdalena gajek Lublin 12KM Bieg Główny Kat.M 1 wieś tańczy i biega
24 Jakub Gawron Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 -
25 Gerard Godek Górno 12KM Bieg Główny Kat.F - -
26 Krzysztof Gortat Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.E 1 -
27 Bartosz Gubernat Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Rzeszowskie Gazele I Gepardy
28 Janusz Gut Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.D - -
29 Jacek Gut Hucisko 12KM Bieg Główny Kat.C 1 Black Jack Team
30 GRZEGORZ JAKUBIEC Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 -
31 Mirosław Jakubik Zaleszany 12KM Bieg Główny Kat.F - Fartlek go
32 Maciej Jędruchów Trzebownisko 12KM Bieg Główny Kat.C 1 -
33 Piotr Job Złotniki 12KM Bieg Główny Kat.E 1 -
34 Monika Kaczor Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.L 1 Stowarzyszenie BRUNO
35 Alicja Kaczyńska Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.L - Perfect Runner Team
36 Ireneusz Karasiński Nosówka 12KM Bieg Główny Kat.D 1 MZBM Rzeszów
37 Tomasz Kasperski Przeworsk 12KM Bieg Główny Kat.E - -
38 Sławomir Kasprzak Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.F - GB na zdrowie Sokołów Małopolski
39 Paweł Kida Łowisko 12KM Bieg Główny Kat.C 1 -
40 Marek Kida Górno 12KM Bieg Główny Kat.C - -
41 Andrzej Kida Kraków 12KM Bieg Główny Kat.D - LOS TREPOS COMPANIEROS
42 Michał Kochman Rakszawa 12KM Bieg Główny Kat.B - -
43 Krzysztof Kopeć Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.E - MAZD
44 Rafał Korbecki Łukawiec 12KM Bieg Główny Kat.C 1 -
45 Piotr Kowal Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.C - 21 BATALION DOWODZENIA
46 Stanisław Kozioł Głogów Młp. 12KM Bieg Główny Kat.H - -
47 Marek Kuc Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D - -
48 Grzegorz Kwitek Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Barca
49 Michał Lech Sonina 12KM Bieg Główny Kat.B - -
50 Paweł Łukasik Biłgoraj 12KM Bieg Główny Kat.C - RAPY MASTERS
51 Bartłomiej Machowski Szczepańcowa 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Machoney Team
52 Damian Majcher Tarnobrzeg 12KM Bieg Główny Kat.D - -
53 Małgorzata Marzec Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.M - Stalowowolski Klub Biegacza
54 Arkadiusz Maziarz Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.D 1 BRAK
55 Stanisław Młynarski Zarzecze k. Niska 12KM Bieg Główny Kat.G 1 SKB Stalowa Wola
56 Krzysztof Młynarski Tarnogóra 12KM Bieg Główny Kat.D 1 -
57 Paweł Moszkowicz Grodzisko Dolne 12KM Bieg Główny Kat.C 1 -
58 Kamil Motyka Jarosław 12KM Bieg Główny Kat.D - JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ
59 Wiesław Nauka Dębica 12KM Bieg Główny Kat.E 1 Dębickie Gepardy
60 Edyta Nauka Dębica 12KM Bieg Główny Kat.M 1 Dębickie Gepardy
61 Andrzej Nazimek Chmielnik 12KM Bieg Główny Kat.C - -
62 Izabela Nowak Nienadówka 12KM Bieg Główny Kat.J - -
63 TOMASZ OBARSKI Sandomierz 12KM Bieg Główny Kat.E - -
64 Stefan Olechowski Sokołów Młp. 12KM Bieg Główny Kat.D - -
65 Przemek Pakuła Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D - 21 BATALION DOWODZENIA
66 Anna Pazdyk Mielec 12KM Bieg Główny Kat.L 1 Zabiegani Mielec
67 Artur Pieczonka Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Deloitte Adventure Team
68 Krzysztof Polak Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.C 1 -
69 Daniel Polny Sanok 12KM Bieg Główny Kat.E 1 PASS Running Team
70 Kacper Porada Łukawiec 12KM Bieg Główny Kat.B 1 -
71 Piotr Przybyło Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.D - ---
72 Piotr Przywara Budy Głogowskie 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Mtu Aero Engines Polska
73 Dorota Rejman Tarnobrzeg 12KM Bieg Główny Kat.L - -
74 Aleko Ristowski Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.F 1 Makedonija
75 Józef Rojek Ropczyce 12KM Bieg Główny Kat.F 1 -
76 Zygmunt Rutkowski Nowa Dęba 12KM Bieg Główny Kat.G 1 ZMITEK TEAM
77 Janusz Samolewicz Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.G 1 Handlopex
78 Sebastian Sanecki Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.C 1 Ideo Aktywni
79 Marcin Siwek Pysznica 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Stalowowolski Klub Biegacza
80 ANDRZEJ SKAWIŃSKI Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.E 1 Kaito Stalowa Wola
81 Robert Skoczylas Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.F 1 Szare Łosie
82 Barbara Skrzypczak Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.L - Stalowowolski Klub Biegacza
83 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 12KM Bieg Główny Kat.F - GB Na Zdrowie
84 Mariusz Stawowski Chotomow 12KM Bieg Główny Kat.E 1 -
85 Błażej Superson Sonina 12KM Bieg Główny Kat.B 1 STS JORDAN WOLA MAŁA
86 Wiesław Szabat Annopol 12KM Bieg Główny Kat.F 1 -
87 Adam Szajda Tarnobrzeg 12KM Bieg Główny Kat.H - Witar-Tarnobrzeg
88 Iwona Szczęch Głogów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.L 1 -
89 Andrzej Szwed Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.E - STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
90 Jan Śliż Trzeboś 12KM Bieg Główny Kat.G - Niezrzeszony
91 Rafał Śliż Pogwizdów 12KM Bieg Główny Kat.E 1 1978
92 Ewa Świątoniowska Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.K - -
93 Justyna Świętoniowska Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.L 1 Spartan Race Training Group Rzeszów
94 Wojciech Tomaka Trzebownisko 12KM Bieg Główny Kat.E - RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
95 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski 12KM Bieg Główny Kat.E - Na Zdrowie
96 Agnieszka Tylutki Tarnobrzeg 12KM Bieg Główny Kat.M 1 TeBeG Runners Team
97 ALINA URBAŃSKA Nowa Dęba 12KM Bieg Główny Kat.N 1 ZMITEK TEAM
98 Zbigniew Urbański Nowa Dęba 12KM Bieg Główny Kat.F 1 ZMITEK TEAM
99 Kinga Walania Głogów Młp. 12KM Bieg Główny Kat.L 1 TKKF Sokół Głogów Małopolski
100 Adrian Walat Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 3 PBOT
101 Agata Wieczorek Tarnobrzeg 12KM Bieg Główny Kat.L 1 TeBeG Runners Team
102 Wiesław wiktor Straszęcin 12KM Bieg Główny Kat.F 1 Dębickie Gepardy
103 Krystian Winiarski Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.D 1 -
104 Grzegorz Wołowiec Bratkowice 12KM Bieg Główny Kat.D - -
105 Barbara Wożniak Zagórze 12KM Bieg Główny Kat.O - ks limanowa forest
106 Grzegorz Wójs Stalowa Wola 12KM Bieg Główny Kat.D 1 Stalowowolski Klub Biegacza
107 Wiktoria Zasowska Kolbuszowa 12KM Bieg Główny Kat.J - -
108 Piotr Zegar Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.C 1 -
109 Monika Zegar Rzeszów 12KM Bieg Główny Kat.J 1 -
110 Karolina Zuber Kolbuszowa 12KM Bieg Główny Kat.K - UKS TIKI TAKA Kolbuszowa

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Wojciech Ambicki Bukowsko 5KM - 1 PASS Running Team
2 Rafał Babka Sokołów Małopolski 5KM - - -
3 Klaudia Bazan Sokołów Małopolski 5KM - - GB "Na zdrowie" Sokołów Małopolski
4 Sylwester Cal Nowa Sarzyna 5KM - 1 -
5 Małgorzata Chuchla-Pecka Błażowa 5KM - - -
6 Anna Czarny Rzeszów 5KM - 1 -
7 Krzysztof Dąbek Jeżowe 5KM - 1 -
8 Magdalena Delekta Łowisko 5KM - 1 -
9 Klaudia Dębiak Cholewiana Góra 5KM - - -
10 Ewelina Dziadosz-Hess Miłocin 5KM - 1 -
11 Bogdan Dziedzic Miłocin 5KM - 1 -
12 Mariusz Górniewicz Nowy Kamień 5KM - 1 -
13 Marzena Gut Sokołów Małopolski 5KM - - -
14 Marcin Gwoździowski Tarnobrzeg 5KM - - -
15 Justyna Jacek Trzeboś 5KM - - -
16 Marcin Janda Zaczernie 5KM - - -
17 Daniel Janusz Sanok 5KM - 1 PASS Running Team
18 Alicja Jaruga Sanok 5KM - 1 PASS Running Team
19 Wiktoria Kania Nowy Kamień 5KM - - -
20 Kamil Kobierski Sanok 5KM - 1 PASS Running Team
21 Wojciech Kopacz Sarzyna 5KM - 1 KAITO TEAM
22 Dagmara Kowalczyk Sanok 5KM - 1 -
23 Sylwester Kowalczyk Bażanówka 5KM - 1 Pass Running Team
24 Jacek Kowalski Nisko 5KM - - -
25 Jacek Kowalski Nisko 5KM - - -
26 Tomasz Król Kraków 5KM - - -
27 Piotr Krzanowski Krosno 5KM - 1 -
28 Marek Krzyśko Trzebownisko 5KM - - -
29 Marcin Krzyśko Trzebownisko 5KM - - -
30 Edyta Kuczek Nowa Sarzyna 5KM - 1 -
31 Adrian Kuś Rzeszów 5KM - - Łyda Musi Podawać
32 Kacper Kut Rzeszów 5KM - - PWS CREW
33 Mateusz Lach Przemyśl 5KM - - -
34 MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 5KM - - JKB TKKF JAWORZANIE
35 Weronika Ligas Jata 5KM - 1 -
36 Tomasz Łacheta Rzeszów 5KM - - SP13
37 Tomasz Łeptuch komorów 5KM - - Stalowowolski Klub Biegacza
38 Dominik Magnucki Sokołów Młp 5KM - - -
39 Kinga Majcher Jagiełła 5KM - 1 -
40 Monika Majka Sokołów Młp. 5KM - - 123456789
41 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski 5KM - - Mors Sokołów Młp
42 Zbigniew Markus Rzeszów 5KM - 1 -
43 Dominika MATUŁA Sokołow Młp. 5KM - - -
44 Jacek Motyka Ropczyce 5KM - 1 TimeKEEPER
45 Łukasz Noworól Zabajka 5KM - - -
46 Mariusz Nycz Stalowa Wola 5KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
47 Joanna Opalińska Krzywa 5KM - - -
48 Kornelia Pajkiert Sokołów Małopolski 5KM - - -
49 Zbigniew Paszkiewicz Stalowa Wola 5KM - 1 -
50 Andrzej Pawłowski Tarnobrzeg 5KM - 1 TeBeG Runners Team
51 Marta Pieróg Rzeszów 5KM - 1 Siski
52 Amelia Pieróg Mielec 5KM - 1 Siski
53 Krystian Pietrzkiewicz Sanok 5KM - 1 -
54 Jerzy Piotrowski Sanok 5KM - 1 PASS Running Team
55 Marek Podraza GORLICE 5KM - - Gorlicka Grupa Biegowa
56 Krystyna Potaczała Nisko 5KM - - -
57 Tomasz Reguła Rzeszów 5KM - 1 -
58 Paulina Sapko Budy Glogowskie 5KM - 1 Run4Fun
59 Katarzyna Sieradzka Sanok 5KM - 1 PASS Running Team
60 Alicja Skoczylas Rzeszów 5KM - 1 Szare Łosie
61 Janusz Spirała Rzeszów 5KM - 1 -
62 Monika Surowiec Sokołów Małopolski 5KM - - -
63 Waldemar Szpunar Nowa Wies 5KM - 1 -
64 Małgorzata Świąder Sieniawa 5KM - 1 -
65 Maciej Tomaszewski Widna Góra/Pawłosiów 5KM - - JGB Sokół Jarosław/Resovia Rzeszów
66 Mariusz URYNIAK Niebylec 5KM - - Garnizon Rzeszów
67 Barbara Wawrzyńska Sanok 5KM - 1 Pass Running Team
68 Zbigniew Wawrzyński Sanok 5KM - 1 Pass Running Team
69 Witold Wiercioch Wólka Podleśna 5KM - - Jerry Rotor Team
70 Jaromir Wilusz Sanok 5KM - 1 PASS Running Team
71 Marzena Wiśniewska Krasne 5KM - 1 -
72 Klaudia Witkowska Reszów 5KM - - -
73 ANDRZEJ WITKOWSKI Przyszów 5KM - - -
74 ANDRZEJ WITKOWSKI Przyszów 5KM - - -
75 Katarzyna Wójs Stalowa Wola 5KM - 1 -
76 Jolanta Ziobro Sanok 5KM - 1 Pass Polska Running Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kat.A 9
Kat.B 5
Kat.C 14
Kat.D 27
Kat.E 20
Kat.F 11
Kat.G 5
Kat.H 2
KAT.I 3
Kat.J 3
Kat.K 4
Kat.L 9
Kat.M 5
Kat.N 4
Kat.O 1
Kat.P 0
Kobiety 61
Mężczyźni 140
Wszyscy 201