Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Dystans Szkoła Klasyfikacja: Mistrzostwa Policjantów
1 Dorota Janusz Wrocław - - Romet Factory Team MINI - NIE
2 Robert Mencfeldowski Dobroszyce - 1 KROSS EURO-ROWER.PL MINI - NIE
3 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno - - 4 EVER BIKE MINI - NIE
4 Jerzy Nogała Leszno - 1 METABO TORA BIKE MINI - NIE
5 Jędrzej Quoos Leszno - - Werner Kenkel Sport Team MINI - NIE
6 Paweł Waleński Leszno - - Werner Kenkel Sport Team MINI - -
7 KAMIL KOWALSKI Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
8 Dariusz Walczak Leszno - 1 Pozytywnie Zakręceni MINI - NIE
9 BERNARD MATUSZAK Śmigiel - - ŚTC ŚMIGIEL MEGA - NIE
10 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI - NIE
11 Wojciech Kamiński Krosno Odrzańskie - - BikeSystem MINI - NIE
12 Filip Pendrak Zbąszynek - - Team Berotu MEGA - TAK
13 Arkadiusz Milewski Robakowo - 1 Pozytywnie Zakreceni MEGA - TAK
14 Grzegorz Żyliński Święciechowa - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
15 Tomasz Kołogryw Szprotawa - 1 Seven-Perceptus Team MEGA - TAK
16 ROBERT FABISIAK Zielona Góra - 1 Rant Team Zielona Góra MEGA - -
17 Maciej Michalski Gostyń - - GKR Gostyń MINI - NIE
18 BARTOSZ WOLNY Leszno - - Spinko Leszno MINI - -
19 Marcin Brzozowski Leszno - - Spinko Leszno MINI - -
20 Krzysztof Krówczyński Leszno - - Werner Kenkel Sport Team MINI - NIE
21 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI - NIE
22 Marek Wawrowski Leszno - - Spinko Leszno MINI - -
23 Waldemar Gebel Śrem - 1 Kolarze Śrem MINI - NIE
24 Łukasz URBANIAK Poznań - 1 Velovers MINI - NIE
25 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki - - ROOWEROMANIA OBORNIKI MEGA - NIE
26 Michał Grześkowiak Gostyń - 1 O.S.T.R.E. KOŁO Gostyń MINI - NIE
27 Krzysztof Pietrzak Leszno - - Torooq MINI - NIE
28 Mariusz Perucki Wilkowice - 1 - MINI - NIE
29 Franciszek Komolka Święciechowa - 1 Brzechwa team MINI - -
30 Michał Stachowski Leszno - - REAL 64-sto MEGA - NIE
31 Łukasz Nowak Dabcze - - Spinko Leszno MINI - NIE
32 Krzysztof Skorliński Leszno - 1 LKK TEAM MINI - NIE
33 Marcin Nowak Leszno - - R-Team Rydzyna MINI - NIE
34 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem - - ANP TEAM DOLSK MINI - NIE
35 Paweł Czecholiński Poniec - - Strefa Sportu.pl MW Invest MEGA - NIE
36 Waldemar Jendrzejczak Leszno - - Spinko Leszno MINI - -
37 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
38 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO - 1 KKS Gostyń MŁODZIK SP12 NIE
39 Szymon Sędzik rawicz - - Pozytywnie Zakręceni MEGA - TAK
40 Krzysztof Kominek Szprotawa - - SEVEN - Perceptus Team MEGA - NIE
41 Bartłomiej Marczewski Leszno - 1 Metabo TORA Bike MINI - NIE
42 Janusz Majchrzak Luboń - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MINI - NIE
43 Jakub Bordecki Święciechowa - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
44 Arkadiusz TIETZ Leszno - 1 LKK TEAM MEGA - NIE
45 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań - - - MINI - NIE
46 Patryk Zajaczkowski Leszno - - Spinko Leszno MINI - NIE
47 Paweł Kołosionek Leszno - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
48 Radosław Łata RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
49 Waldemar Kajoch Leszno - - Galibier Bikefun Team MINI - NIE
50 PIOTR KRYSMAN Włoszakowice - - Real 64-sto MINI - NIE
51 ROMAN Lutostański Leszno - - Brzechwa Team MINI - -
52 Piotr Kukla Leszno - - GALIBIER BIKEFUN TEAM MINI - NIE
53 Sylwia Tumiłowicz Góra - 1 DGR RACING TEAM MINI - NIE
54 Andrzej Janik Leszno - 1 AND.NOVA MINI - NIE
55 Jacek Nowak Leszno - - R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
56 Edward woźniak Wilkowice - 1 korona wilkowice MEGA - NIE
57 Marcin Pulwicki Oborniki - - DT4YOU MEGA - NIE
58 Magdalena Zimniak Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
59 Paweł Matykiewicz Leszno - - REAL 64-STO MINI - NIE
60 Mirosław Kajoch Leszno - - Galibier Bikefun Team MINI - NIE
61 Daniel Nowak Leszno - - LeszczyńskiSport.pl MINI - NIE
62 Przemysław Chrząstowski Drobnin - - LKK Leszno MINI - NIE
63 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice - 1 BRZECHWA TEAM MINI - -
64 Michał Andrzejewski Wilkowice - - REAL 64-STO MINI - NIE
65 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno - 1 Brak MINI - -
66 Łukasz Ratajczak Leszno - 1 4 EVER BIKE MINI - NIE
67 Jarosław Gąsior Leszno - - SpeedBike Leszno MINI - NIE
68 Paweł Hrankowski Leszno - - Spinko Leszno MINI - -
69 Roman Szczepaniak Leszno - 1 LKK TEAM MEGA - NIE
70 Wacław Florczyk Modrzyca - 1 - MINI - NIE
71 MICHAŁ ZAWORSKI Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA - NIE
72 Dominik Łakomy Kościan - - Spinko Leszno MINI - NIE
73 Sebastian Sielągowski Włoszakowice - - Kołownik Włoszakowice MINI - NIE
74 artur kumiszczo WSCHOWA - 1 brak MINI - NIE
75 Grzegorz Kumiszczo sława - 1 niezrzeszony-emeryt MINI - NIE
76 Dawid Bielewicz Poznań - 1 Zgrupka Team MEGA - -
77 Anna Mądra-Bielewicz Poznań - 1 Zgrupka Team MINI - NIE
78 Bartosz Bal Poznań - 1 Zgrupka Team MEGA - NIE
79 Błażej Grochowalski Poznań - 1 Zgrupka Team MEGA - -
80 Marcin Jarek Leszno - 1 Strefasportu.pl MW Invest MEGA - NIE
81 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice - 1 4 EVER BIKE MINI - NIE
82 Andrzej Quoos Leszno - - Wernwer Kenkel Sport Team MINI - NIE
83 MICHAŁ KIAŁKA rawicz - 1 Klub mojej żony Basi MINI - NIE
84 Paweł Bury Bielany Wrocławskie - 1 LKK Wulkan CCC MEGA - TAK
85 Adam Kaczmarek Stare Miasto - 1 Danielo Team MEGA - NIE
86 Mateusz Pokrywka Poznań - 1 Libra Developer MEGA - NIE
87 Filip Bagiński SWIECIECHOWA - 1 LKK Wulkan CCC MEGA - -
88 Arkadiusz Nędzewicz Leszno - 1 Metabo Tora Bike MINI - NIE
89 Zdzisław Binkowski Śrem - - BRZECHWA TEAM MINI - -
90 MAREK CZWOJDZIŃSKI Leszno - 1 Brzechwa Team MINI - NIE
91 Piotr Kaźmierski Śmigiel - 1 ŚTC Śmigiel MINI - NIE
92 ZYGMUNT MARCINEK Leszno - - strefasportu.pl MINI - NIE
93 DAWID SZUDRA Leszno - 1 LKS SZAWER LESZNO MŁODZIK Sp 7 Leszno -
94 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski - - - MINI - NIE
95 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. - 1 AGK Koźmin Wlkp. MINI - -
96 Mariusz Rossa Leszno - - 4 EVER BIKE MINI - NIE
97 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski - 1 AGK-Koźmin Wlkp. MINI - -
98 Filip Sobczak Leszno - - MORO Team JUNIOR - NIE
99 PIOTR MAŁECKI Milicz - - PKK BARYCZANIE MILICZ MINI - NIE
100 Jacek Matuszkiewicz Września - - - MEGA - NIE
101 Tomasz Leciejewski Święciechowa - 1 KROSS EURO-ROWER.PL MINI - NIE
102 Barbara Hildebrand Poznań - 1 QUESTY MINI - NIE
103 Mariusz Cińcio Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
104 Dominik Janeczko Marcinowo - - PM Rider Team MINI - NIE
105 Przemek Kozowski RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA JUNIOR - -
106 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski - 1 OTR Interkol MEGA - NIE
107 Miłosz Wlaźlak Gostyń - - GKR GOSTYŃ MEGA - NIE
108 Jarosław Kajoch Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI - -
109 Grzegorz Karg Turew - 1 QUESTY MINI - NIE
110 Arkadiusz Czajka Koźmin Wielkopolski - 1 Trans-Auto MINI - NIE
111 Eryk Stróżycki Leszno - 1 Metabo Tora bike JUNIOR - NIE
112 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo - 1 DGR RACING TEAM MEGA - NIE
113 Arkadiusz Wojciechowski Leszno - - Spinko Leszno MINI - -
114 zbigniew kaźmierczak Leszno - 1 LKK MINI - NIE
115 Maksymilian Biernat Leszno - 1 REAL 64-STO MŁODZIK SP 5 Leszno NIE
116 Piotr Malak Leszno - 1 Werner Kenkel Sport Team MINI - NIE
117 Iwona Chyła Leszno - - REAL 64 - STO MINI - NIE
118 Maciej Wójcik Zielona Góra - - Rant Team Zielona Góra MEGA - TAK
119 Rafał Kiełbasa Leszno - - - MINI - NIE
120 Mikołaj Skorupiński Leszno - 1 KKS Gostyń MŁODZIK SP 13 Leszno NIE
121 Szymon Stępniewski Leszno - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
122 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice - - Kołownik Włoszakowice MINI - NIE
123 Paweł Kruś Poznań - 1 - MEGA - NIE
124 Mariusz Niedzielski Milicz - - PKK BARYCZANIE MILICZ MINI - NIE
125 Patryk Krzyżyński RYDZYNA - 1 Real 64-sto JUNIOR - NIE
126 Wiktor Staniewski GRONÓWKO - - REAL 64-sto MŁODZIK SP5 NIE
127 ERYK KARPOWICZ Kargowa - - - JUNIOR - NIE
128 Dawid Gindera2 RYDZYNA - - R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
129 Jakub Chudak Smolno - 1 ŚTC Śmigiel MŁODZIK Szkoła Podstawowa w Śmiglu NIE
130 Witold Gałęzewski Pudliszki - - 102 Promotor factory racing MINI - NIE
131 Damian Popowicz Pawłowice - - Spinko MINI - NIE
132 Marek Goliński Poznań - - hulajnogi speeder Poznań MINI - NIE
133 Bartłomiej Kapała Święciechowa - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
134 Tomasz Sorbian Wrocław - - Strefasportu.pl MW Invest MEGA - NIE
135 Mateusz Matuszewski Leszno - 1 METABO TORA BIKE MINI - NIE
136 Szymon Gerszendorf Leszno - 1 - MŁODZIK SP9 TAK
137 Darek Świt RYDZYNA - - 4 EVER BIKE MINI - NIE
138 Bartosz Bednarczyk Śmigiel - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI - NIE
139 Mateusz Mróz czapury - - Galibier Bikefun Team MINI - NIE
140 Dawid Taczkowski Poznań - - - MINI - -
141 Robert Stépień Sankt Vith - - RSF Recht MEGA - NIE
142 Rafał Wiatrak Milicz - - LKK Wulkan MEGA - NIE
143 Tomasz Płóciennik Cieszków - - LKK WULKAN LEGNICA MEGA - NIE
144 Romuald Bartosz londyn - 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
145 Dariusz Zięba MARKI - 1 - MEGA - TAK
146 Konrad Michalik Nowy Tomyśl - - NTonBIKE MEGA - TAK
147 WOJCIECH MIZURO Leszno - - REAL 64-STO MINI - NIE
148 Krzysztof Kubiak LIPNO - - Pozytywnie Zakręcony MINI - TAK
149 Maciej Słupiński Poznań - 1 Pozytywnie Zakręceni MEGA - TAK
150 ARKADIUSZ POKORSKI Leszno - 1 - MINI - NIE
151 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań - - KK TARNOVIA MINI - NIE
152 Marcin Marcinkowski Oborniki - 1 DT4YOU MTB TEAM/KPP OBORNIKI MEGA - TAK
153 Marcin Kumiszczo Głogów - 1 - MINI - NIE
154 Błażej Wojciechowski Ostrów Wielkopolski - - - MEGA - NIE
155 Piotr Sternal Drużyna - 1 - MINI - NIE
156 WITOLD WALCZAK Swarzędz - 1 AND.NOVA MINI - NIE
157 WITOLD SCHEFFNER ŻAGAŃ - - - MINI - NIE
158 Kamil Gromnicki Wrocław - - PM Rider Team MEGA - NIE
159 Michał TUJDOWSKI Poznań - - Omida Cyclo Team MEGA - NIE
160 Michał Michalski Ostrów Wlkp - - OTR Interkol MEGA - TAK
161 Artur Adamczak Stęszew - 1 - MINI - NIE
162 Sławomir Sidorski Wrocław - 1 Goggle Pro Active Eyeware Team MINI - NIE
163 Zbigniew Sidorski Gryfów śl - 1 Goggle Pro Active Eyeware Team MINI - NIE
164 Patryk Struczak Gostyń - 1 KKS Gostyń MŁODZIK SP 5 Gostyń NIE
165 Kamil Siedlaczek Wrocław - - LUKS TRÓJKA PIASECZNO MEGA - NIE
166 TOMASZ URBANOWICZ Miłosław - - Miłosław Fortuna Team MEGA - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 6
Mężczyźni 160
Wszyscy 166