Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Dystans Szkoła
1 Michał Andrzejewski Wilkowice - - REAL 64-STO MINI -
2 Bartosz Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK - Real 64-sto MŁODZIK szkoła w Kąkolewie im. powstańców wlkp.
3 Kacper Bartkowiak Kąkolewo JUNIOR - REAL 64-sto JUNIOR -
4 Bartosz Bednarczyk Śmigiel - 1 KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
5 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK 1 REAL 64-STO MŁODZIK SP 5 Leszno
6 Zdzisław Binkowski Śrem - - BRZECHWA TEAM MINI -
7 Rafał Błażejowicz Poznań - 1 - MINI -
8 Maciej Bogdanów Leszno - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
9 Jakub Bordecki Święciechowa - 1 Galibier Bikefun Team MINI -
10 Julia BOROWSKA Kąty - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
11 Arkadiusz Broda Luboń - - Rooweromania Team Poznań MINI -
12 Bartosz Browarczyk Śrem - 1 - MINI -
13 Grzegorz Bryl Gostyń - 1 ALFAPANEL MTB TEAM MINI -
14 Joanna Bryl Gostyń - 1 ALFAPANEL MTB TEAM MINI -
15 Marcin Brzozowski Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
16 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK 1 ŚTC Śmigiel MŁODZIK SP Śmigiel
17 Alan Chudziński Leszno - 1 - MINI -
18 Iwona Chyła Leszno - 1 REAL 64 - STO MINI -
19 Mariusz Chyła Kąkolewo - - REAL 64-sto MEGA -
20 Krzysztof Cielon Góra - 1 DGR RACING TEAM MINI -
21 Jakub CIELON Góra MŁODZIK 1 DGR RACING TEAM MŁODZIK Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze
22 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
23 Karol Cieśliński Leszno - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
24 Mariusz Cińcio Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI -
25 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK 1 REAL 64-STO MŁODZIK SP7 Leszno
26 Leszek Dudka Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI -
27 Przemysław Dudziak Leszno - 1 LKK TEAM MEGA -
28 Rafał DZIEDZIC Polkowice - 1 BUDSTYL MINI -
29 Nodirżon Farmonow Komorniki - 1 Komorniki MTB Team MINI -
30 Daniel FENGLER Lubin - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
31 Kacper Fiszer łoniewo - - REAL 64-sto MINI -
32 Wacław Florczyk Modrzyca - 1 - MINI -
33 Bartosz Foltyn Poznań - 1 MRÓZROWERY TEAM MINI -
34 Robert Gbiorczyk Śmigiel - - ŚTC Śmigiel MEGA -
35 Szymon Gerszendorf Leszno MŁODZIK 1 - MŁODZIK SP 9 Leszno
36 Dawid Gindera2 RYDZYNA JUNIOR 1 R-TEAM RYDZYNA JUNIOR -
37 Paulina Grajnert Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI -
38 Jacek Grajser Poznań - 1 Komorniki MTB Team MEGA -
39 Marta Halczyn Leszno - 1 LKK TEAM - JUNIOR MINI -
40 Paweł Hrankowski Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
41 Oskar Hrankowski Leszno JUNIOR 1 Spinko Leszno JUNIOR -
42 Hubert Iwankiewicz Swarzędz JUNIOR - Zgrupka Team JUNIOR -
43 Marek JAKUBOWSKI Leszno - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
44 Mikołaj Janiak Poznań JUNIOR 1 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu MINI -
45 Sławomir Janiak Poznań - 1 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu MINI -
46 Miłosz Janiak Poznań - 1 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu MINI -
47 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo - 1 ORZEŁ LIPNO MINI -
48 Patryk JANKOWSKI Śmigiel - 1 Śtc Śmigiel MEGA -
49 Joanna Jarząb Góra - 1 Pozytywnie Zakręceni MINI -
50 Tomasz Jaz Góra - - DGR RACING TEAM MINI -
51 Waldemar Jendrzejczak Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
52 Aleksander Jęsiek Leszno - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
53 Wojciech Jurewicz Góra - 1 DGR RACING TEAM MINI -
54 Magdalena Kaczmarek RYDZYNA - 1 - MINI -
55 Andrzej Kaczmarek Poznań - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI -
56 Mirosław Kajoch Leszno - - Galibier Bikefun Team MINI -
57 WALDEMAR KAJOCH Leszno - - GALIBIER-BIKEFUN TEAM MINI -
58 Waldemar Kajoch Leszno - - Galibier Bikefun Team MINI -
59 Bartłomiej Kapała Święciechowa - - Galibier Bikefun Team MINI -
60 Bartłomiej Kapała Święciechowa - 1 Galibier Bikefun Team MINI -
61 Grzegorz Karg Turew - 1 QUESTY MINI -
62 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań - 1 - MINI -
63 Slawek Kasprzyk LIPNO - 1 Orzel Lipno MEGA -
64 zbigniew kaźmierczak Leszno - 1 LKK MINI -
65 Kamil Kędzierski dobramyśl - 1 - MINI -
66 MICHAŁ KIAŁKA rawicz - 1 Klub mojej żony Basi MINI -
67 Marcin Kisieliński Leszno - 1 - MINI -
68 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK - REAL 64-sto MŁODZIK Szkoła w Kąkolewie im. Powstańców Wlkp.
69 Robert Kołodziejczyk LIPNO - 1 - MINI -
70 Paweł Kołosionek Leszno - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
71 Franciszek Komolka Święciechowa - 1 Brzechwa team MINI -
72 Witold Korbanek Poznań - 1 Pozytywnie Zakręceni MINI -
73 Kacper Kosowicz Gostyń MŁODZIK 1 - MŁODZIK Podstawowa nr 5 w Gostyniu
74 Dawid Kowalczyk Leszno - - REAL 64-sto MINI -
75 Oliwier Kowalczyk Leszno MŁODZIK - Real 64-sto MŁODZIK Szkoła Podstawowa nr 12 w Lesznie im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota"
76 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
77 KAMIL KOWALSKI Leszno - 1 Galibier Bikefun Team MINI -
78 Bartosz Kozak Śmigiel - 1 Orzeł Lipno MINI -
79 Sławek Kozowski RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
80 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR 1 R-TEAM RYDZYNA JUNIOR -
81 Krzysztof Krówczyński Leszno - 1 Werner Kenkel Sport Team MINI -
82 MAJA KRYSMAN Kościan - 1 KROSS EURO-ROWER.PL MEGA -
83 Filip Krysztof Koszanowo MŁODZIK 1 ŚTC ŚMIGIEL MŁODZIK Szkoła Podstawoa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu
84 Patryk Krzyżyński RYDZYNA JUNIOR 1 Real 64-sto JUNIOR -
85 Dawid Kubera Osieczna - 1 Czarny Kruk MINI -
86 Krzysztof Kubiak LIPNO - 1 Pozytywnie Zakręcony MINI -
87 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno - - - MINI -
88 Dariusz Kubiak LIPNO - 1 Orzeł Lipno MINI -
89 Dariusz Kubiak LIPNO - - Orzeł Lipno MINI -
90 Rafal Kulczynski Przezmierowo - - Rowerownia Bieniasz MINI -
91 Malwina Kusz Prezmęt JUNIORKA 1 Orzeł Lipno JUNIOR -
92 Daniel Kuźniak Poznań - 1 QUESTY MINI -
93 Patrycja Langner Stare Bojanowo - 1 ŚTC ŚMIGIEL MINI -
94 Krzysztof Lektarski Poznań - 1 Pomarańczarnia MINI -
95 Anna Lipowa Krzycko Wielkie - 1 Kołownik Włoszakowice MINI -
96 Hubert Lubinski LIPNO - 1 Orzeł Lipno MINI -
97 ROMAN Lutostański Leszno - 1 Brzechwa Team MINI -
98 Dominik Łagoda Kąkolewo - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
99 Radosław Łata RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
100 Krzysztof Łuczak Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST MINI -
101 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo - 1 Orzeł Lipno MINI -
102 Tomasz Maćkowiak Leszno JUNIOR 1 LKS Szawer Leszno JUNIOR -
103 Janusz Majchrzak Luboń - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MINI -
104 Mariusz Majchrzak Leszno - 1 REAL 64-sto MINI -
105 Krzysztof Majewski Stara Góra - 1 DGR RACING TEAM MINI -
106 Maciej Majorczyk Włoszakowice - 1 STREFASPORTU.PL MINI -
107 Piotr Malak Leszno - - Werner Kenkel Sport Team MINI -
108 Krzysztof Mańka Konarzewo - 1 - JUNIOR -
109 Dawid Marcinkowski LIPNO - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
110 Jonatan Marcinkowski Karolewko - 1 R-TEAM Rydzyna MINI -
111 Karol Martynów Krzycko Małe - 1 Kołownik Włoszakowice MINI -
112 BERNARD MATUSZAK Śmigiel - 1 ŚTC ŚMIGIEL MEGA -
113 Mateusz Matuszewski Leszno - 1 METABO TORA BIKE MINI -
114 ANDRZEJ MATYLEK Głogów - 1 MTB G-TEAM MINI -
115 Jakub Mądry Kąkolewo - - REAL 64-sto MINI -
116 Bartosz Mądry Kąkolewo MŁODZIK - REAL 64-sto MŁODZIK Szkoła podstawowa Kąkolewo
117 Marcin Mikolajczak Bojanowo - 1 4 EVER BIKE MINI -
118 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice - - 4 EVER BIKE MINI -
119 Piotr Mikołajczak Leszno - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
120 Kacper Mizuro Leszno MŁODZIK - Real64-sto MŁODZIK Sp7
121 Kinga MOCEK Leszno - 1 Fotografia MM-FOTO.eu MINI -
122 Mateusz MOCEK Leszno - 1 Fotografia MM-FOTO.eu MINI -
123 Marcin Mrozowski Góra - 1 DGR RACING TEAM MINI -
124 Mateusz Mróz czapury - - Galibier Bikefun Team MINI -
125 Piotr Mulczyński Śmigiel - 1 ŚTC ŚMIGIEL MINI -
126 Adam Nawrocki rawicz - 1 - MINI -
127 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
128 Arkadiusz Nędzewicz Leszno - 1 Metabo Tora Bike MINI -
129 Wojciech Niedźwiecki RYDZYNA JUNIOR 1 R-Team JUNIOR -
130 Jerzy Nogała Leszno - 1 METABO TORA BIKE MINI -
131 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA - 1 - MINI -
132 Marcin Nowak Leszno - - R-Team Rydzyna MINI -
133 Jacek Nowak Leszno - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
134 Łukasz Nowak Dabcze - 1 Spinko Leszno MINI -
135 Agnieszka Nowak Śmigiel - 1 Orzeł Lipno MINI -
136 TOMASZ NOWAK Śrem - 1 Rehau Cycling Team MINI -
137 Marcin Nowak Śmigiel - 1 Orzeł Lipno MINI -
138 Julia NOWAK Śrem MŁODZICZKA - REHAU RELAZZO TEAM MŁODZIK Sp4
139 Adam Obiegała Leszno - 1 MEGAN MINI -
140 Iwona Ogrodowska czapury - 1 QUESTY MINI -
141 Emilian Pajzert Leszno - - REAL 64-STO MINI -
142 KRZYSZTOF PATERKA Leszno - 1 LKK TEAM MEGA -
143 Daniel Piątkowski Siedlec - - WOGA Transport MINI -
144 Michał Pietrzak Leszno MŁODZIK - - MŁODZIK Sp7
145 Krzysztof Pietrzak Leszno - - Torooq MINI -
146 Mirosław Pleskot Leszno - 1 Orzeł Lipno MEGA -
147 Tomasz Plicht Ostrzyce - 1 RowerOWCE MINI -
148 Jakub Płonka Leszno - - REAL 64-STO MINI -
149 Łukasz Płonka Leszno - 1 MTB G-TEAM MINI -
150 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny - 1 Kołownik Włoszakowice MEGA -
151 Damian Popowicz Pawłowice - 1 Spinko MINI -
152 Krzysztof Przybylak Leszno - 1 MTB G-TEAM MINI -
153 Marcin Przybylak Kościan - - REAL 64-STO MINI -
154 Marcin Przyjemski WSCHOWA - 1 - MINI -
155 Jędrzej Quoos Leszno - 1 Werner Kenkel Sport Team MINI -
156 Łukasz Ratajczak Leszno - 1 4 EVER BIKE MINI -
157 Tomasz Rogowicz Pogorzela - 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL MINI -
158 Mariusz Rossa Leszno - 1 4 EVER BIKE MINI -
159 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
160 Karol Rychlik Leszno - - 4 EVER BIKE MINI -
161 Wiktor Rzepecki RYDZYNA JUNIOR - Real 64-sto JUNIOR -
162 Paweł Samol Włoszakowice - 1 Parkiety-Samol MINI -
163 ROBERT SCHABEL Leszno - 1 Ciesiółka Team MINI -
164 Krystian Schiller Śmigiel - 1 Orzeł Lipno MINI -
165 Łukasz Sibila Osetno - - DGR RACING TEAM MINI -
166 Sebastian Sielągowski Włoszakowice - - Kołownik Włoszakowice MINI -
167 Dariusz Siewruk Święciechowa - - 4 EVER BIKE MINI -
168 BRONISŁAW SIKORA Leszno - - ŚMIGŁO OSIECZNA MINI -
169 Krzysztof Skorliński Leszno - 1 LKK TEAM MINI -
170 Wojciech Skorupinski Świętno - 1 Orzeł Lipno MINI -
171 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK 1 KKS Gostyń MŁODZIK SP 13 Leszno
172 Tomasz Skrzypczak Gostyń - 1 ALFAPANEL MTB TEAM MINI -
173 Filip Sobczak Leszno JUNIOR - MORO Team JUNIOR -
174 Bartłomiej Spychała Nietążkowo - 1 ŚTC ŚMIGIEL MINI -
175 Igor Stachowiak Bruszczewo MŁODZIK 1 ŚTC Śmigiel MŁODZIK Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu
176 Waldemar Stachowiak Włoszakowice - 1 - MINI -
177 Dawid Stachowiak Włoszakowice - 1 Real 64 sto MINI -
178 Michał Stachowski Leszno - - REAL 64-sto MEGA -
179 Edyta STANCZAK Leszno - 1 35PLUS MINI -
180 Wiktor Staniewski GRONÓWKO MŁODZIK 1 REAL 64-sto MŁODZIK SP5
181 Konrad Staniewski GRONÓWKO - 1 FEBE&REAL Team MINI -
182 Szymon Stępniewski Leszno - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
183 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR 1 Metabo Tora bike JUNIOR -
184 Robert Syc Leszno - - REAL 64-sto MINI -
185 Roman Szczepaniak Leszno - 1 LKK TEAM MEGA -
186 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice - 1 Kołownik Włoszakowice MINI -
187 Przemysław Szłapka Karolewko - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
188 Kacper Szłapka Karolewko - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
189 Zenon Szoplik Leszno - - - MINI -
190 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO MŁODZIK Sp 7 Leszno
191 MARTYNA SZUDRA Leszno - - LKS SZAWER LESZNO MINI -
192 Jan Szymański Leszno - 1 LKK TEAM - junior MINI -
193 Radosław Szymczak Nowogród Bobrzański - - - MINI -
194 Dawid Śliwiński Leszno JUNIOR - LKS Szawer Leszno JUNIOR -
195 Robert Świętek sława - - Kołownik Włoszakowice MINI -
196 Darek Świt RYDZYNA - - 4 EVER BIKE MINI -
197 Bartłomiej Temporale Mechlin - - Romet Factory Team MINI -
198 Paweł Terlecki Kaźmierz - 1 Komorniki MTB Team MINI -
199 Tomasz Tęgi Leszno - - REAL 64-STO MEGA -
200 Arkadiusz TIETZ Leszno - - LKK TEAM MEGA -
201 Lidia Trzepizur Swarzędz - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI -
202 Lidia Trzepizur Swarzędz - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI -
203 Janusz Tumiłowicz Góra - 1 DGR RACING TEAM MEGA -
204 Sylwia Tumiłowicz Góra - 1 DGR RACING TEAM MINI -
205 Jacek TUTUCKI Leszno - 1 4 EVER BIKE MINI -
206 Mikołaj Urbaniak jerka - - KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
207 Dariusz Walczak Leszno - 1 Pozytywnie Zakręceni MINI -
208 Rafał Walczewski Przysieka Polska - 1 Brak MINI -
209 Paweł Waleński Leszno - 1 Werner Kenkel Sport Team MINI -
210 Zdzisław Wasiołka Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
211 Marek Wawrowski Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
212 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA - 1 R-TEAM RYDZYNA MINI -
213 Remigiusz Wawrzyniak Leszno - - REAL 64-STO MINI -
214 Krzysztof Weiss Włoszakowice - - - MINI -
215 Przemysław Wleklik Leszno - 1 - MINI -
216 Karol Włodarczak Śmigiel - 1 KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
217 Marcin Włodarczyk Wilkowice - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
218 Marcin Włodarczyk Wilkowice - 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI -
219 Arkadiusz Wojciechowski Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
220 Czesław Wołujewicz Poznań - 1 POLART NUTRAXX TEAM MEGA -
221 Krzysztof Wójt Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
222 Tomasz Wróbel Szreniawa - 1 Komorniki MTB Team MEGA -
223 Marek Wróblewski Sądzia - 1 Kołownik Włoszakowice MINI -
224 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK 1 Kołownik Włoszakowice MŁODZIK Szkoła Podstawowa imienia Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim
225 Bartosz Wujczak Leszno - - REAL 64-sto MEGA -
226 Patryk Zajaczkowski Leszno - 1 Spinko Leszno MINI -
227 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl / KUSY BARDO MINI -
228 Konrad ZDZIABEK Śmigiel - 1 KROSS EURO-ROWER.PL MINI -
229 Kacper Zegar Rozdrażew - 1 Trans-Auto MINI -
230 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR - REAL 64-sto JUNIOR -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
4
5
0
11
27
68
48
16
10
7
JUNIOR 14
JUNIORKA 1
MŁODZICZKA 1
MŁODZIK 18
Kobiety 20
Mężczyźni 210
Wszyscy 230