Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Rafał Piekarniak Oleśnica - - Sport-Edukator
2 Krzysztof Pruciak Oława - - Lecymy Durś
3 PIOTR KNAPIK Wrocław - - LKS Iskra Jaszkowa
4 Wojciech Dominiak Godzieszowa - - Opek`s Team
5 Tomasz Zakrzewski Wrocław - - Dzikie Wieprze
6 andrzej bora wroclaw - - wkb piast wroclaw
7 ADRIAN DĄBROWICZ Miejska Górka - - Nikola&Zuza
8 Kuba Obolewicz Złotoryja - - MLKS Sokół Lubin
9 Daniel Koszykowski Cesarzowice - - Puma Pietrzykowice
10 ARKADIUSZ KOMOROWSKI TRZEBNICA - - Athletics Team Prusice
11 jan LECHOWSKI Jelcz-Laskowice - - -
12 KRZYSZTOF OMELKO Pasikurowice - - -
13 BARBARA ROZŁĄKOWSKA Smolec - - Biegam bo lubię
14 Dominik Baranek Sulików - - -
15 Sylwia Krzywania Wrocław - - -
16 Paweł Krzywania Wrocław - - -
17 AGNIESZKA KOZŁOWSKA Siedlec - - Wroclaw Marathon Team
18 Konrad Puchała Stępin - - -
19 Rafał Spyrka Siedlec - - Sąsiedzi
20 TOMASZ OPAŁKA TRZEBNICA - - Athletics Team Prusice
21 Kamil Bukłaha Wrocław - - brak
22 Przemysław Esik Kietrz - - Siła Krew
23 Patrycja Matraszek Wrocław - - -
24 TADEUSZ MARCINKIEWICZ wroclaw - - -
25 Mariusz Michalczuk Siedlec - - -
26 Radosław Groblicki Wrocław - - D&G Wrocław
27 Maciej Zimkowski Pasikurowice - - -
28 Łukasz Jasiński Pasikurowice - - -
29 Leslaw Zalenski Wrocław - - WROCLAW MARATON TEAM
30 Małgorzata Kraszewska Wrocław - - EXODUS Inna Strona Ciebie
31 Agata Cześnieiwcz Siedlec - - -
32 Dawid Baraniec Pasikurowice - - -
33 Kamil Mańkowski Dlugoleka - - Udb
34 BRONISŁAW SZAŁKOPLAS Wroclaw - - -
35 Stanisław Kuczkowski Wrocław - - WKB Piast Wrocław
36 Julian Suwara Siedlec - - -
37 Monika Litwin Pasikurowice - - LitwinTeam
38 Łukasz Rymanowski Pasikurowice - - -
39 Michał Litwin Pasikurowice - - Litwin Team
40 Jakub Okarma Pasikurowice - - -
41 Tomasz Zając Godzieszowa - - -
42 Maciej Mekitów Namysłów - - ACTIVRUN NAMYSŁÓW
43 Agata Cześniewicz Siedlec - - -
44 Wojciech Kowalik Siedlec - - -
45 Kamil Kołodziejczyk Siedlec - - -
46 Mateusz Kempa TRZEBNICA - - -
47 Natalia Jaworowska TRZEBNICA - - -
48 MACIEJ Góralczyk Pasikurowice - - -
49 Łukasz Fraszek Kluczbork - - -
50 Borys Górski Wrocław - - -
51 Adrian Kraszewski-Rzepa Wrocław - - EXODUS Inna Strona Ciebie
52 Marek Kicman Siedlec - - Indywidualnie
53 Michał Esik Wrocław - - No to Monia zobaczymy czy dalej będziesz się śmiać jak przebiegnę w 20 min :D
54 Urszula Suszyńska Wrocław - - -
55 Krzysztof Kempa TRZEBNICA - - Athletics Team Prusice
56 DAGMARA SZYNALIK Pasikurowice - - Pasikurowice
57 Monika Bąk Pasikurowice - - Pasikurowice
58 Rafał Michnowicz Wrocław - - -
59 Ania Miziniak Pasikurowice - - -
60 Anna Szczepańska-Buda Wrocław - - -
61 Roksana Zawała Siedlec - - Dzieci
62 Martyna Wolska Tokary - - -
63 Mirella Lechna Bąków - - -
64 Szymon Kuczyński Zawonia - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 16
Mężczyźni 48
Wszyscy 64