Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Licencja kolarska
1 Robert Mencfeldowski Dobroszyce - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
2 BRONISŁAW SIKORA Leszno - - ŚMIGŁO OSIECZNA NIE
3 Wojciech Kamiński Krosno Odrzańskie - - BikeSystem NIE
4 Tomasz Kremer Zielona Góra - - DIVERSEY TEAM TAK
5 Robert Gbiorczyk Śmigiel - - ŚTC Śmigiel NIE
6 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
7 Marek Wawrowski Leszno - - Spinko Leszno NIE
8 Paweł Wasiński Kąkolewo - - STREFASPORTU.PL MW INVEST TAK
9 Jerzy Sochacki Sława. - - Brzechwa Team NIE
10 Arkadiusz Posmyk Lubań - - Diversey Team TAK
11 MARIOLA POSMYK Lubań - - DIVERSEY TEAM TAK
12 jarosław rokosiewicz dobramyśl - - Śmigło Osieczna NIE
13 Renata Głód Leszno - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
14 WALDEMAR KAJOCH Leszno - - GALIBIER-BIKEFUN TEAM NIE
15 Andrzej Janik Leszno - - AND.NOVA NIE
16 Marek Taciak Piła - - Kameleonteam TAK
17 Paweł KIMBORT TALVI SPORT Szklarska Poręba - - TALVI SPORT TAK
18 Przemysław Dudziak Leszno - - LKK TEAM NIE
19 Eugeniusz Klupś Kąkolewo - - Śmigło Osieczna NIE
20 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno - - Brak NIE
21 Radosław MAJDRA Sulechów - - ROBSON 68 NIE
22 Jarosław Gąsior Leszno - - SpeedBike Leszno NIE
23 MICHAŁ ZAWORSKI Leszno - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
24 artur kumiszczo WSCHOWA - - brak NIE
25 Grzegorz Kumiszczo sława - - niezrzeszony-emeryt NIE
26 WERONIKA DOMAGALSKA Wolsztyn - - ŚTC ŚMIGIEL NIE
27 Dawid Bielewicz Poznań - - Zgrupka Team NIE
28 Anna Mądra-Bielewicz Poznań - - Zgrupka Team NIE
29 Bartosz Bal Poznań - - Zgrupka Team NIE
30 Andrzej Quoos Leszno - - Wernwer Kenkel Sport Team NIE
31 Radosław Dudajek Świdnica - - HBA NIE
32 JAN KAPUŚCIK Wrocław - - - NIE
33 Jerzy Rogalski Leszno - - Leszno TAK
34 Marcin Walencik Nowogrod Bobrzanski - - FTI Racing Team NIE
35 Marcin Tokłowicz Bielawy - - KTK Image Cycling Team NIE
36 Waldemar TWARDZISZEWSKI Podgórzyn - - Red-ox Champion Podgórzyn TAK
37 Jarosław Kajoch Leszno - - Galibier Bikefun Team NIE
38 Paweł Matykiewicz Leszno - - REAL 64-sto TAK
39 Jan Szymański Leszno - - LKK TEAM - junior NIE
40 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl / KUSY BARDO NIE
41 Mateusz Lorych Leszno - - R-TEAM RYDZYNA NIE
42 Patrycja Langner Stare Bojanowo - - ŚTC ŚMIGIEL NIE
43 Ireneusz Kucewicz Jelenia Góra - - QUEST ROAD TAK
44 Marta Halczyn Leszno - - LKK TEAM - JUNIOR NIE
45 Dawid Taczkowski Poznań - - - NIE
46 GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Świdnica - - Diversey Team TAK
47 Bogdan Kurkiewicz zielona ghóra - - DIVERSEY TEAM TAK
48 Tomasz Ostojicz Świdnica - - Diversey Team TAK
49 Agata Madej Poznań - - Zgrupka Team NIE
50 Zbigniew Szczęsny Wrocław - - Rawex Energy Saving TAK
51 Aleksander Gawryluk Grzmiąca - - Diversey Team TAK
52 Wielisław Szymański Wrocław - - niestowarxzyszony TAK
53 Tadeuszt Kubiak Gowarzewo - - PTC-Poznan TAK
54 Jan Kazmierczak Kalisz - - PTC-Poznan TAK
55 Damian Kozik jelenia gora - - Talvisport TAK
56 jan nadolny Świdnica - - bike center TAK
57 Rafał Wiatrak Milicz - - LKK Wulkan Legnica TAK
58 Radek Jaskulski Gniezno - - Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
59 Dawid Kubera Osieczna - - Czarny Kruk NIE
60 Tomasz Chadrys Piła - - Kolarz TREK NIE
61 Piotr Nowacki Piła - - Kolarz TREK TAK
62 Bogdan Kurkiewicz Zielona Góra - - DIVERSEY TEAM TAK
63 GRZEGORZ Bednarczyk Rudzica - - Diversey Team TAK
64 Mateusz Bednarczyk Leśna - - Diversey Team TAK
65 Jerzy Drewnik Poznan - - PTC-Poznan TAK
66 Janusz Węcławiak Poznan - - Citizen TAK
67 KS. Bartłomiej Przybylski Piła - - Don Bosco Piła NIE
68 Mirosław Jaszowski Chocianów - - Merx taem Wągrowiec TAK
69 Damian Gałek Jelenia Góra - - Diversey Team TAK
70 Zbigniew Greźlikowski Leszno - - - NIE
71 Daniel FENGLER Lubin - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
72 Mikołaj Urbaniak jerka - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
73 Lech Ergang Poznan - - STREFASPORTU.PL.MW.INVEST TAK
74 Sławomir Spławski Oborniki - - Merx Team Wągrowiec TAK
75 Artur Spławski Oborniki - - Merx Team Wągrowiec TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 7
Mężczyźni 68
Wszyscy 75