Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Sebastian Szmitkowski Siedlec - - TriathlonSiedlceClub (TSC) MĘSKA M
2 Piotr Czarnecki Amersham - - BRZOZA BIEGA DZIECIĘCA M
3 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl / KUSY BARDO MĘSKA M
4 Miroslaw Nowak London - - PBwUK MĘSKA S
5 Ilona Perszewska Leamington Spa - - Polski biegacz DAMSKA S
6 waldemar czechowski sutton in ashfield - - Polski Biegacz MĘSKA XL
7 Adam Napiorkowski londyn - - - MĘSKA L
8 Dorota Napiorkowska londyn - - - DAMSKA M
9 Jan Napiorkowski londyn - - - DZIECIĘCA M
10 rafal starosciak London - - - MĘSKA L
11 Anna Napiorkowska londyn - - - DZIECIĘCA M
12 Magdalena Ogrodnik londyn - - - DAMSKA S
13 Adam Abd El Migid-Ogrodnik londyn - - - DZIECIĘCA M
14 Rafal Zaborski Milton Keynes - - - MĘSKA L
15 Krzysztof Depta Sheffield - - 4RUN Team ; PBwUK MĘSKA S
16 Daniel Wajda London - - - MĘSKA M
17 Przemysław Dąbrowski londyn - - FAP Team MĘSKA L
18 Agnieszka Więcaszek londyn - - FAP Team MĘSKA L
19 Filip Więcaszek londyn - - FAP Team MĘSKA M
20 Janusz Wajda londyn - - xx DAMSKA XL
21 Joanna Mazur Sheffield - - Polacy biegają w UK DAMSKA M
22 Bartosz Bielak londyn - - PDG MĘSKA L
23 RAFAL Siwiarek Uxbridge - - Uxbridge Team MĘSKA L
24 Robert Nikratowicz Uxbridge - - Uxbridge team MĘSKA M
25 Stefan Lipiński londyn - - - MĘSKA L
26 MARIUSZ ŁUKASZ ZAWADZKI londyn - - - MĘSKA XXL
27 Katarzyna Matyjasek londyn - - - MĘSKA S
28 Rafał Kosz Reading 1 - - Osoba MĘSKA XL
29 Andrzej Gawron londyn - - - MĘSKA M
30 Jakub El-Migid London - - - DZIECIĘCA M
31 Marcin Tchorz Swindon - - - MĘSKA L
32 Katarzyna Raczkiewicz Chesterfield - - Polacy Biegają w UK DAMSKA S
33 Michal Jeziorski Chesterfield - - Polacy Biegają w UK MĘSKA L
34 Barbara Kluzik londyn - - Polacy Biegają w UK DAMSKA M
35 Patryk Kluzik Coventry - - Polacy Biegają w UK MĘSKA M
36 Lubomir Strzelecki Hatfield - - Polacy Biegają w UK MĘSKA L
37 Arkadiusz Falak Eastleigh - - Fides et Libertas MĘSKA M
38 Tomasz Ryszkiewicz Slough - - - MĘSKA S
39 Szymon Kozłowski Eton - - - MĘSKA M
40 Darek Bzducha Uxbridge - - Uxbridge team MĘSKA M
41 Robert Młynik wroclaw - - 4407342677098 MĘSKA XXL
42 Katarzyna Rabsztyn London - - Polish Runners in UK DAMSKA M
43 Andrzej Rabsztyn London - - Polish Runners in UK MĘSKA L
44 Justyna Kreja Swindon - - - DAMSKA M
45 Roman Malendowicz Maidenhead - - - MĘSKA L
46 Piotr Skorupski londyn - - PBWUK MĘSKA M
47 Dominik Kuczyński Harlow - - - MĘSKA XXL
48 Robert Chojak London - - Węgiersko Polska Szkoła Szermierki Szablą MĘSKA L
49 Marek MIsiło Peterborough - - - MĘSKA L
50 Joanna Krawczynska Birmingham - - PBwUK DAMSKA M
51 Mariusz Pigan London - - - MĘSKA L
52 Dariusz Twardowski London - - - MĘSKA L
53 Maria Strzelecka Birmingham - - PBwUK DAMSKA L
54 Piotr Bożętka Reading - - Reading team MĘSKA L
55 Tomasz Cieslak Hemel Hempstead - - - MĘSKA XXL
56 Paulina Prudzilko Houghton Regis - - - DAMSKA M
57 Damian Szumanski Bedford - - - DZIECIĘCA M
58 Gabriella Szumanska Bedford - - - MĘSKA L
59 Erwin bujak londyn - - Polacy Biegają w UK MĘSKA L
60 Erwin Bujak londyn - - Polacy Biegają w UK MĘSKA L
61 Marzena Bujak londyn - - Polacy Biegają w UK DAMSKA M
62 Slawomir Gruczykowski Slough - - Mangoprinces MĘSKA XL
63 Laura Gruczykowska Slough - - Mangoprinces DAMSKA S
64 Mariusz Bak londyn - - - MĘSKA M
65 Roman Garbarz Tychy - - - MĘSKA XL
66 KATARZYNA KLICZEK Sheffield - - - DAMSKA M
67 Tomasz Spitza Sanok - - - MĘSKA M
68 Olaf Spitza londyn - - - DZIECIĘCA M
69 Pawel Buda Witney - - - MĘSKA L
70 Łukasz Gawrjołek londyn - - - MĘSKA M
71 Piotr Zukowski London - - - MĘSKA XXL
72 Karol Niemczak Milton Keynes - - - MĘSKA XL
73 Mateusz Drechny Slough - - - MĘSKA XL
74 Szymon Karp RG - - AVATAR TEAM MĘSKA L
75 Marcin Mikoś Reading - - - MĘSKA L
76 SYLWIA DUDEK Londyn-Feltham - - - DAMSKA S
77 Olivia DUDEK londyn - - - DZIECIĘCA M
78 Agata Konieczna Welwyn Garden City - - Polacy biegają w UK DAMSKA M
79 Łukasz Mazgaj Welwyn Garden City - - Polacy biegają w UK MĘSKA L
80 Justyna Pastwinska londyn - - - MĘSKA S
81 Mateusz Martyniuk Milton Keynes - - - MĘSKA L
82 Karol Krzyżaniak London - - Legion 1410 MĘSKA L
83 Slawomir Zgrabczynski Poznan - - Meżczyzn MĘSKA XL
84 Grzegorz Bisaga Slough - - - MĘSKA XL
85 Jagoda Bujak londyn - - Polacy Biegają w UK DZIECIĘCA M
86 Karolina Psykała London - - - DAMSKA L
87 Beata Pitala London - - - DAMSKA S
88 Jaroslaw Białkowski London - - - MĘSKA L
89 Monika Białkowska London - - - DAMSKA L
90 Ola Bialkowska London - - - DAMSKA S
91 Adam Białkowski London - - - DZIECIĘCA L
92 Tomasz Wojciechowski West Drayton - - - MĘSKA XL
93 Tomasz Kazmierczuk Peterborough - - - MĘSKA M
94 Aneta Zacharko London - - Guzek Team DAMSKA M
95 Jasio Guzenda London - - Guzek Team DZIECIĘCA L
96 Olek Guzenda London - - Guzek Team DZIECIĘCA M
97 Jacek Skowron londyn - - - MĘSKA M
98 Jacek Guzenda London - - Guzek Team MĘSKA L
99 Janusz Rączka londyn - - Rabka Zdrój MĘSKA S
100 Agnieszka Bernacik West Drayton - - - DAMSKA L
101 Magdalena Ziółkowska londyn - - - DAMSKA M
102 Andrzej Wałach Southampton - - - MĘSKA L
103 Ewa Poreda londyn - - - DAMSKA L
104 Robert Poreda londyn - - - MĘSKA XXL
105 Rafał Poreda londyn - - - MĘSKA L
106 Błażej Błaszczyk londyn - - - MĘSKA L
107 Łukasz Poreda londyn - - - MĘSKA XL
108 Anna Szcześniak londyn - - - DAMSKA M
109 Tomek Orzechowski Gliwice - - Narodowe Stevenage MĘSKA XL
110 Artur Bednarski Weston Super Mare - - Polska Niepodległa Bristol MĘSKA L
111 Anna Michniak Weston Super Mare - - Polska Niepodległa Bristol DAMSKA S
112 OTYLIA PAWLAK Londyn-Feltham - - - DAMSKA M
113 Filip Ostaszewski Londyn-Feltham - - - DZIECIĘCA M
114 Krzysztof Majewski Poole - - Polska MĘSKA M
115 Piotr Majewski Poole - - Polska MĘSKA M
116 Jan Pustuła Bedford - - - MĘSKA M
117 Piotr Potrzebowski Mitcham - - - MĘSKA M
118 Sylwia Potrzebowska Mitcham - - - DAMSKA M
119 Emilia Potrzebowska Mitcham - - - DZIECIĘCA M
120 Joanna Potrzebowska Mitcham - - - DZIECIĘCA M
121 Marcin Jankowski Bridgwater - - ŚRwWB MĘSKA L
122 Marcin Kunicki Harlow - - Store4Fans MĘSKA XXL
123 Michał Kunicki Harlow - - Store4Fans DZIECIĘCA M
124 Łukasz Krugiełka Eton Wick - - - MĘSKA M
125 Katarzyna Krugiełka Eton Wick - - - DAMSKA M
126 Magdalena Krugiełka Eton Wick - - - DZIECIĘCA M
127 Karol Szwec londyn - - - DZIECIĘCA M
128 Adrian Szwec londyn - - - MĘSKA L
129 Anna Senator Warszawa Wola - - Polska niepodlegla Bristol DAMSKA L
130 Jarosław Stankowski Wellingborough - - - MĘSKA XL
131 Sylwester Dyrcz Bedford - - - MĘSKA L
132 Marek Krejpowicz Derby - - Derby MĘSKA L
133 Jaroslaw Dudek Slough - - St.peters MĘSKA L
134 Adam Dudek Slough - - St.peters DZIECIĘCA L
135 Adam Jakubiak Warszawa Ochota - - - MĘSKA L
136 Cezary Monczak londyn - - - MĘSKA L
137 Piotr Szarawarski Praga - - Turbokozak MĘSKA M
138 Edyta Pracka londyn - - - DAMSKA L
139 Pawel Wlodarczyk High Wycombe - - INKA MĘSKA L
140 Adriana Kopka Southampton - - Polacy Biegaja w UK DAMSKA L
141 Jolanta Koczaja Southampton - - Polacy Biegają w UK DAMSKA M
142 Krzysztof Wyżykowski Bedford - - - MĘSKA M
143 Łukasz Siembab Portsmouth - - Polacy Biegają w UK MĘSKA L
144 Jerzy Byczynski londyn - - - MĘSKA XL
145 Mirosław Chomen Strzegom - - - MĘSKA XXL
146 Emilia Rabsztyn London - - - DZIECIĘCA M
147 zbigniew rakowiecki Telford - - + Maja rakowiecka MĘSKA XL
148 Monika Wińkowska Southall - - - DAMSKA S
149 Kamil Miareczka Milton Keynes - - - MĘSKA L
150 Władysław Sobala Wrexham - - ŁÓDŹ KOCHA SPORT MĘSKA L
151 GRZEGORZ STORCZYK Slough - - - MĘSKA M
152 tomasz mendyka Toruń - - APATOR TORUŃ MĘSKA XL
153 Adam Mokwa Tczew - - - MĘSKA L
154 Damian Guzek Bristol - - Polska Niepodległa Bristol MĘSKA L
155 Jarosław Curzydło Rugby - - - MĘSKA M
156 Natalia Haftkowska Bristol - - - DAMSKA S
157 Marek Szefer londyn - - - MĘSKA L
158 Ewa Przystanska Londyn-Feltham - - Polacy biegają w UK DAMSKA M
159 Maja rakowiecka Telford - - 2 DAMSKA S
160 Andrzej Zdzieblo Rugby - - - MĘSKA L
161 Dariusz Giertler London - - N/A MĘSKA L
162 Maciej Moczynski londyn - - - MĘSKA M
163 Kamil Lisowski Londyn South Ruislip - - - MĘSKA L
164 Anna Lisowska Londyn South Ruislip - - - DAMSKA M
165 Katarzyna Oreszuk londyn - - - DAMSKA L
166 Sebastian Figiel London - - - MĘSKA XL
167 Dariusz Wargala Międzyrzecz - - - MĘSKA M
168 andrzej szczesny Swindon - - - MĘSKA L
169 jakub mendyka Toruń - - POLSKA MĘSKA S
170 Bogusław KUŚNIEREK Głogów - - - MĘSKA L
171 Tomasz Swiderski londyn - - - MĘSKA M
172 Tomasz Wiatrak Bedford - - Running Rollercoaster MĘSKA M
173 Sylwester Mikolajewski londyn - - WŁOCŁAWSKA EMIGRACJA !!! MĘSKA M
174 Piotr Sokolowski Białystok - - - MĘSKA M
175 Zbigniew Mikolajewski londyn - - WŁOCŁAWSKA EMIGRACJA !!! MĘSKA M
176 IWONA Golinska Slough - - Szare Wilki Anglia DAMSKA XL
177 Anetta Ogrodnik London - - - DAMSKA S
178 Marek Golinski londyn - - szare wilki z Anglii MĘSKA XXL
179 Joseph GOLINSKI londyn - - szare wilki Londyn MĘSKA L
180 Pawel Lempicki Welwyn Garden City - - - MĘSKA M
181 Oskar Garczynski Horley - - - DZIECIĘCA M
182 Julia Dominguez London - - - DAMSKA S
183 Erwin Olejniczak Slough - - - MĘSKA L
184 Artur Smigielski Horley - - - MĘSKA L
185 Maciej Ramotowski Birmingham - - Bemowo MĘSKA XXL
186 Miłosz Klich Slough - - - MĘSKA L
187 Krzysztof Skorupka londyn - - - MĘSKA M
188 Arkadiusz Zukowski Hartley - - 302 Poznanski MĘSKA XL
189 Rafal Libera londyn - - - MĘSKA XL
190 Bartlomiej Gubka londyn - - - MALE M
191 Ionuț-Marius Sirboiu London - - - MALE M
192 Magdalena Nowakowska Skórzewo - - - DAMSKA S
193 Sylwia Bejgier londyn - - - DAMSKA M
194 Daniel Rzekos Milton Keynes - - - MĘSKA L
195 Łukasz DYRCZ Bedford - - Narodowe Beskidy MĘSKA XL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 56
Mężczyźni 139
Wszyscy 195