Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki +40zł
1 ROBERT DOBROWOLSKI Jelenia Góra 21KM - 1 sportowi emeryci BEZ KOSZULKI
2 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
3 piotr adamczuk Legnica 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
4 SEBASTIAN AKUTKO Wrocław 21KM - 1 docFlow Sport Team BEZ KOSZULKI
5 Rafał Antoniuk Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda XL
6 Kiryl Asadouski Kraków 21KM - - - M
7 asd asd NIewiem 12KM - - - BEZ KOSZULKI
8 asd asd NIewiem 12KM - - - M
9 asd asd NIewiem 12KM - - - BEZ KOSZULKI
10 asd asd NIewiem 12KM - - - M
11 Ewelina Babińska Radków 12KM - - - BEZ KOSZULKI
12 Anna Bagińska Sobótka 12KM - - KB Sobótka BEZ KOSZULKI
13 Joanna Bagrij Wrocław 12KM - 1 Born to create BEZ KOSZULKI
14 Robert Barczak RYDZYNA 21KM - - R-Team BEZ KOSZULKI
15 Natalia Baron Wrocław 12KM - 1 - M
16 Bogdan Bednarczyk Wrocław 42KM - 1 Pro-Run Wrocław BEZ KOSZULKI
17 Paweł Bednarz Stronie Śląskie 21KM - - - BEZ KOSZULKI
18 Paweł Bębas Wrocław 21KM - 1 - XL
19 JOANNA BIELECKA Legnica 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
20 Marlena Bielecka Świebodzice 21KM - - Świdnicka Grupa Biegowa BEZ KOSZULKI
21 Jakub Biernacki Duszniki-Zdrój 12KM - - - S
22 Mariusz Binek Ostrów Wlkp. 42KM - - KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski BEZ KOSZULKI
23 Ewa Błauciak Tarnów 12KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
24 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
25 MAGDALENA BŁOCHOWIAK Miejska Górka 42KM - - - BEZ KOSZULKI
26 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
27 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
28 Przemysław Brodzik Zielona Góra 21KM - 1 - M
29 Maciej Bromirski Wysoka 21KM - - - BEZ KOSZULKI
30 Marcin Brzeziński Wilkszyn 42KM - - - BEZ KOSZULKI
31 Tomasz Budkowski Wrocław 42KM - - GT RAT BEZ KOSZULKI
32 Janusz Bukała Otmuchów 21KM - 1 Ślęzak Team, OTM.B M
33 Paweł Bukiel Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
34 KATARZYNA BURDAJEWICZ Dolsk 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
35 Wojtek Cepielik Pustelnik 12KM - - Biegam w Sudetach BEZ KOSZULKI
36 Piotr Chit Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Wks Wrocław BEZ KOSZULKI
37 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 WKS Wrocław BEZ KOSZULKI
38 MARIUSZ CHMIELEWSKI Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
39 TOMASZ CHMIELEWSKI Żory 42KM - 1 BWOTR.PL BEZ KOSZULKI
40 Krzysztof Chojnowski Warszawa 21KM - - BPAT L
41 Piotr Chorąży Janowice Wielkie 12KM - - - BEZ KOSZULKI
42 Andrzej Ciuraszkiewicz Wrocław 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
43 Mariusz Cybulski Bierutów 12KM - - Saint-Gobain Squad , @biegajzmankiem BEZ KOSZULKI
44 Katarzyna Czerwińska Wałbrzych 12KM - 1 Kasia BEZ KOSZULKI
45 Beata Czubala Ziębice 21KM - 1 Sparta Ziębice BEZ KOSZULKI
46 Adam Danel Tychy 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
47 Tomasz Daszczuk Warszawa 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
48 Artur Długosz Dobrzeń Wielki 21KM - 1 Żbiki Dobrzeń Wielki BEZ KOSZULKI
49 Bozena Dobrowolska Jelenia Góra 21KM - 1 sportowi emeryci BEZ KOSZULKI
50 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
51 Marcin Domański Warszawa 42KM - 1 A&S BEZ KOSZULKI
52 Konrad Donczew Wrocław 12KM - 1 - M
53 Bartosz Dreszer SARBY 21KM - - - BEZ KOSZULKI
54 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice 21KM - - Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team BEZ KOSZULKI
55 Bartłomiej Dymon Szczawno-Zdrój 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
56 Piotr Dziuba Wrocław 21KM - 1 - XL
57 Katarzyna Ewert-Krzemieniewska Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
58 Krzysztof Filipowski Zielona Góra 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
59 Daria Fonferko Strzegom 12KM - 1 Grupa Biegowa "beZ GRANIc" BEZ KOSZULKI
60 JUSTYNA FORMELA Ostrów Wlkp. 21KM - 1 NIght Runners BEZ KOSZULKI
61 Ewelina Frąckowiak Roszków/Jarocin 21KM - 1 amat*ORKA BEZ KOSZULKI
62 Olga Gabryś Bojszów 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
63 Kamila Gala Warszawa 42KM - - Naprzód Młociny BEZ KOSZULKI
64 Tomasz Gałecki Warszawa 42KM - 1 SAHARA M
65 Stanisław Gałka Dzierżoniów 21KM - - - BEZ KOSZULKI
66 Magdalena Gieszczyńska Ostrów Wielkopolski 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
67 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI
68 Andrzej Głowacki LEGIONOWO 21KM - 1 Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej BEZ KOSZULKI
69 KRZYSZTOF GODLEWSKI Żarów 42KM - 1 GVT BEZ KOSZULKI
70 AGNIESZKA GÓRNIAK-ANTKOWIAK Oborniki Śląskie 42KM - 1 GSM OBORNIKI ŚLĄSKIE BEZ KOSZULKI
71 Stanisław Grabowy Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Rodzina Grabowych M
72 Remigiusz GRAF Leszno 12KM - 1 Runners Leszno BEZ KOSZULKI
73 Łukasz Grela Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
74 AGNIESZKA Grębowicz janików 21KM - - KB Harcownik Jelcz-Laskowice BEZ KOSZULKI
75 ANDRZEJ GRĘBOWICZ janików 21KM - - KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE L
76 Malgorzata Grudzien Zabkowice Śląskie 12KM - - - BEZ KOSZULKI
77 Michał Gruszczyński Świdnica 21KM - - Gołgoł BEZ KOSZULKI
78 Przemysław Grygiel Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
79 Dariusz Herman Ciepłowody 42KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI
80 Maciej Hewelt Gdynia 21KM - 1 Gdynia Zachód BEZ KOSZULKI
81 Michał Hnatiuk Wałbrzych 42KM - 1 - XL
82 Grzegorz Hoffmann Czempiń 12KM - 1 Kościan Team BEZ KOSZULKI
83 Andrzej Hołyst Nowa Ruda 21KM - 1 Aktywna Nowa Ruda M
84 Marta Hotała Wrocław 21KM - 1 LEVEL ONE RUN BEZ KOSZULKI
85 Łukasz Idowiak Poniec 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
86 Roland Imiołczyk Rąbień AB 42KM - 1 - S
87 Anna Jabłońska Warszawa 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
88 Paulina Jagodzińska Mielec 21KM - - Zabiegani Mielec BEZ KOSZULKI
89 PAWEŁ JAJOR Jelenia Góra 42KM - 1 Pro Run Wrocław BEZ KOSZULKI
90 Magdalena Jakieła Głuchołazy 12KM - 1 był glucholazy BEZ KOSZULKI
91 Agnieszka Jakowicz Otwock 21KM - 1 Labosport BEZ KOSZULKI
92 PIOTR JAKÓBCZYK Wrocław 12KM - 1 @do_gory_leb BEZ KOSZULKI
93 ADAM JANKOWSKI Cieszyn 21KM - 1 - M
94 Witold Janowski Wrocław 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
95 ANDRZEJ JASICZAK Bełchatow 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
96 Paweł Jasiński SIECHNICE 21KM - 1 LEVEL ONE RUN BEZ KOSZULKI
97 Przemysław Kaczmarczyk Rolantowice 12KM - 1 Matner Running Team/Wataha BEZ KOSZULKI
98 Mariusz Kaczmarczyk Siemianowice Śląskie 21KM - 1 VULCAN BEZ KOSZULKI
99 Mariusz Kaczor Warszawa 21KM - 1 Sahara BEZ KOSZULKI
100 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg 12KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM BEZ KOSZULKI
101 ARIEL KALICKI Nowa Ruda 12KM - - NOWA RUDA BIEGA M
102 wojciech Kałużny Świdnica 21KM - 1 Biegowa Świdnica BEZ KOSZULKI
103 Marcin Karczyński Opole 21KM - - Rajsport Active BEZ KOSZULKI
104 Tomasz Kaszyński Luboń 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
105 Mateusz Kawala Kędzierzyn-Koźle 12KM - 1 - L
106 Zuzanna Kicińska Warszawa 21KM - 1 biegowarodzina.pl BEZ KOSZULKI
107 Adam Kierski Bielawa 21KM - - LIW LEWANT BEZ KOSZULKI
108 michał klemens Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI
109 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie 42KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI
110 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław 42KM - 1 FAST FOOT Opole BEZ KOSZULKI
111 Marcin Kocik Wilkszyn 42KM - 1 Alior Running Team BEZ KOSZULKI
112 Piotr Kociołowicz Janowiec 21KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich BEZ KOSZULKI
113 Michał Kołtowski WSCHOWA 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
114 MARIUSZ KOŃKA CHOJNÓW 12KM - 1 - L
115 EDYTA KOPACKA Wrocław 12KM - 1 - M
116 Daniel Korcz Jaworzno 21KM - - Jaworzno Runners Pro Team BEZ KOSZULKI
117 Marcin Kornaś Braszowice 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
118 Marek Korus Zielonka 42KM - 1 - M
119 Grzegorz Kosierkiewicz Kielce 42KM - 1 Karole BEZ KOSZULKI
120 Małgorzata Kowalska Jelcz-Laskowice 21KM - - Ronal Polska M
121 Ewa Kowalska Prusy 12KM - - - BEZ KOSZULKI
122 Krzysztof Kowalski Mikołów 12KM - - STS BIEGATON MIKOŁÓW L
123 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie 12KM - - - BEZ KOSZULKI
124 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój 21KM - 1 KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA BEZ KOSZULKI
125 Wojciech Kozłowski Lisowice 21KM - - Sudety MTB Challenge XL
126 Tomasz Kręcielewski Warszawa 42KM - - Team Nutrilite BEZ KOSZULKI
127 Mirosław Kruczek Lewin Brzeski 12KM - - - BEZ KOSZULKI
128 Monika Krużołek Radków 42KM - - Turboptysie BEZ KOSZULKI
129 Robert Krysiak Borzęcin Mały 21KM - 1 biegowarodzina BEZ KOSZULKI
130 Bartosz Krzyśko Wrocław 21KM - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław BEZ KOSZULKI
131 AGNIESZKA KSIĄŻKIEWICZ Oleśnica 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
132 DOROTA KSIĘŻNIK Skarbimierz 42KM - - - BEZ KOSZULKI
133 Arkadiusz Kujda OSIELSKO 21KM - 1 1 Brygada Logistyczna BEZ KOSZULKI
134 Paweł Kupper Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
135 ŁUKASZ KWIATKOWSKI Lubin 21KM - - JASNA STRONA MOCY BEZ KOSZULKI
136 Andrzej Lamek Ostrzeszów 21KM - - Aktywny Ostrzeszów BEZ KOSZULKI
137 Monika Le Felic Warszawa 21KM - - - BEZ KOSZULKI
138 MICHAŁ LECH Świebodzice 21KM - - beZ GRANIc BEZ KOSZULKI
139 AGNIESZKA LECH Świebodzice 21KM - - beZ GRANIc BEZ KOSZULKI
140 Tomasz Legieżyński Gliwice 12KM - 1 - L
141 AGATA LEJCZAK Świętoszów 12KM - - wkurw_team BEZ KOSZULKI
142 Agata Lejczak Świętoszów 12KM - - - L
143 Marcin Lemiesz Piastów 42KM - 1 - XL
144 Łukasz Lewandowski Mysiadło 21KM - 1 biegowarodzina BEZ KOSZULKI
145 JAN LEWCZUK Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
146 MARIUSZ LIBELT Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
147 Andrzej Lisek Poznan 21KM - 1 LISEL L
148 Anna Lulis Wrocław 21KM - - - S
149 Anna Lulis Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
150 Dawid Lulis Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
151 Patryk Łachan Wrocław 21KM - 1 WKURW_TEAM BEZ KOSZULKI
152 Radosław Łukasiewicz Mysiadło 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
153 Kamil Łyczkowski Wałbrzych 42KM - 1 Windir M
154 Kasia Łysiak Dąbrówka 12KM - 1 Dąbrówka biega BEZ KOSZULKI
155 Bartek Łysiak Dąbrówka 21KM - 1 Dąbrówka biega BEZ KOSZULKI
156 Szymon Machtałowicz Łódź 21KM - 1 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN L
157 WALDEMAR MACIAS Zielona Góra 21KM - 1 Drużyna Gazety Zielona Góra S
158 Karolina Marciniak Kościan 12KM - 1 Kościan Team BEZ KOSZULKI
159 Jacek Matwiejczuk Świebodzice 21KM - 1 TeMMPo BEZ KOSZULKI
160 Danuta Mąkowska Krasowiec 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
161 Michał Miazga Dzierżoniów 21KM - - miazga.pl BEZ KOSZULKI
162 Tomasz Michalski Bolesławiec 12KM - 1 WKURW_TEAM BEZ KOSZULKI
163 Zuzanna Mielniczuk Bielawa 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
164 Marcin Migasiewicz Milicz 12KM - - - BEZ KOSZULKI
165 Justyna Milkowska rybnik 42KM - - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM S
166 Rafał Milkowski rybnik 42KM - - OTK RZEŹNIK M
167 Agnieszka Miłkowska Warszawa 12KM - 1 TriClub BEZ KOSZULKI
168 Sebastian Mroziński Radwanice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
169 Konrad Muraszkiewicz Białystok 21KM - - - BEZ KOSZULKI
170 Jacek Neumann Radków 21KM - 1 Centrum Łąkowa 1 BEZ KOSZULKI
171 Maciej Niespodziany Rogozno 21KM - 1 eXtreme outdoor BEZ KOSZULKI
172 Wiesław Nita PIECEWO 21KM - - Village punk rum BEZ KOSZULKI
173 Jerzy Nogała Leszno 21KM - - METABO TORA BIKE BEZ KOSZULKI
174 Ewa Nosko ŻAGAŃ 21KM - - - BEZ KOSZULKI
175 Patryk Nowak Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI
176 Joanna Ochej Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
177 Mariusz Ogorzelec Opole 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
178 Kamila Okoń Rudniki 21KM - - FALSTART RUDNIKI BEZ KOSZULKI
179 BARTOSZ ORŁOWSKI Pielgrzymka 12KM - - - BEZ KOSZULKI
180 ŁUKASZ OSIURAK Drużyna 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
181 Robert Oskulski Kowary 12KM - 1 SMS Kowary, Kowary Biegają BEZ KOSZULKI
182 Daria Ostach Ostrów Wielkopolski 42KM - 1 Antonteam BEZ KOSZULKI
183 JAROSŁAW OSTRÓWKA Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
184 Piotr Osuch Nysa 42KM - - Nysa Biega BEZ KOSZULKI
185 Daniel Paluch Grodków 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
186 ROBERT PALUSZKIEWICZ Lubin 42KM - - - BEZ KOSZULKI
187 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki 42KM - 1 Bielawska Akademia Biegania BEZ KOSZULKI
188 Krzysztof Paprocki Polkowice 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
189 arkadiusz parysek Brzeg Dolny 21KM - 1 - M
190 Karolina Patora Bratoszewice 42KM - - - BEZ KOSZULKI
191 Michał Pawlaczek TRZEBNICA 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
192 BARTOSZ PAWLAK PADNIEWKO 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
193 Karol Pawlicki Malczyce 21KM - 1 MKS Siechnice BEZ KOSZULKI
194 michał pawlikowski Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI
195 mariusz peljak Sobótka 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
196 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI Wrocław 12KM - - Team-LUKS Żórawina-Wrocaw BEZ KOSZULKI
197 ANNA PIETRZAK Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
198 Grzegorz PIETRZAK Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
199 Andrzej Pigla Wrocław 42KM - - 4RBLog Wrocław BEZ KOSZULKI
200 Rafael Piotrkowski Wrocław 42KM - - Wrocławski Klub Wysokogórski BEZ KOSZULKI
201 Karol Pisarek Warszawa 21KM - - - BEZ KOSZULKI
202 Danuta Piskorowska Wrocław 12KM - - TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław BEZ KOSZULKI
203 Agnieszka Piwońska Łódź 42KM - - - BEZ KOSZULKI
204 Karolina Ploch PYSKOWICE 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
205 Adam Ploch PYSKOWICE 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
206 Kamila Pokrzepa Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
207 Artur Pszenniak Warszawa 42KM - - Optima M
208 Olga Puchalska Smolec 42KM - - TMteam BEZ KOSZULKI
209 Roman Pudelko Chróścina 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
210 Kamila Pudło Oborniki Śląskie 21KM - - OBORYGENI BEZ KOSZULKI
211 GRZEGORZ PURCZYŃSKI Zielona Góra 21KM - 1 Zielona Góra BEZ KOSZULKI
212 Zbigniew Rodak Strzegom 42KM - 1 Grupa Biegowa "beZ GRANIc" BEZ KOSZULKI
213 ŁUKASZ ROGASCH Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
214 Jarosław Roślicki Ozorowice 12KM - 1 Ubezpieczenia dla aktywnych BEZ KOSZULKI
215 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice 21KM - 1 Huzar Bike Academy BEZ KOSZULKI
216 Iwona Rożniata Głowno 42KM - - KS Głowno w Biegu BEZ KOSZULKI
217 Krzysztof Ryżewski Mirków 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
218 Michał Rzepecki Poznań 21KM - - - BEZ KOSZULKI
219 Robert Sadzik Bardo 12KM - 1 NEOPROFIL BEZ KOSZULKI
220 aasd sdadsdw qwdqweq 21KM - - 222 L
221 Piotr Sędek Wałbrzych 12KM - - - XL
222 Dariusz Sikorski Dzierżoniów 21KM - 1 InsERT TEAM BEZ KOSZULKI
223 ANDRZEJ Skiba Zielona Góra 21KM - 1 Zielona Góra BEZ KOSZULKI
224 Adrian Skuratko Walbrzych 21KM - 1 Ronal Polska Run BEZ KOSZULKI
225 Andrzej Słaboń Świdnica 42KM - - 2 Wojskowy Szpital Polowy BEZ KOSZULKI
226 Dagmara Smoleń KOBIERZYCE 42KM - - TMteam BEZ KOSZULKI
227 Rafał Smura Turek 42KM - - - M
228 Bartosz Sobczak Wrocław 21KM - - - M
229 Karol Sobulski Piaseczno 21KM - 1 SB SOBOLE M
230 Grzegorz Sokalski Konstancin-Jeziorna 42KM - - - M
231 MICHAŁ SOSNOWSKI Chorzów 42KM - 1 PGB Sportowa Paczka M
232 KATARZYNA STALA-KONDRAKIEWICZ Miłoszyce 21KM - 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice BEZ KOSZULKI
233 BARBARA STEFANIAK Lubrza 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
234 Grzegorz Strojek Przemków 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
235 Bogusia Stryczek Opole 21KM - - Rajsport Active M
236 Dariusz Styrna Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda BEZ KOSZULKI
237 PRZEMYSŁAW SZAJ Lubrza 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
238 Robert Szczepanik Dzierzoniów 21KM - 1 - XL
239 Agnieszka Szcześniak Warszawa 12KM - 1 SB SOBOLE M
240 Andrzej Szot Pietrowice Wielkie 42KM - - - BEZ KOSZULKI
241 AGNIESZKA ŚWIATOWA Drużyna 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
242 arkadiusz świergalski Szczecinek 12KM - - LEVEL ONE RUN BEZ KOSZULKI
243 Tomasz Świta Bielany Wrocławskie 12KM - 1 PRO-RUN WROCŁAW BEZ KOSZULKI
244 Mirko Thamm Düsseldorf 21KM - 1 A&S M
245 Konrad Tomasiak Jelcz-Laskowice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
246 Adam Tomasiak Jelcz-Laskowice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
247 Agnieszka Topolewska Kraków 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
248 Maciej Troć SIEDLCE 42KM - - - L
249 Dawid Turkiewicz Woliborz 21KM - - Wolibórz w biegu BEZ KOSZULKI
250 Tomasz Tyl Kłodzko 12KM - - - L
251 Krzysztof Wankiewicz Jelcz-Laskowice 21KM - - GVT BEZ KOSZULKI
252 Wiktor Weiman Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
253 Aleksander Wieteska Warszawa 21KM - 1 TRICLUB BEZ KOSZULKI
254 Inga Wieteska Warszawa 21KM - 1 TRICLUB BEZ KOSZULKI
255 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec 21KM - 1 NOWA RUDA BIEGA BEZ KOSZULKI
256 Kornel Wojczuk Wrocław 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
257 PIOTR WOJTKOWIAK Poznań 42KM - - STR POZNAŃ BEZ KOSZULKI
258 Tomek Wołoszczuk Brzeg 12KM - - - BEZ KOSZULKI
259 Piotr Wójcik Stoszowice 12KM - 1 SGR Specialized BEZ KOSZULKI
260 Bartosz Zagrzejewski Włocławek 21KM - 1 Triclub BEZ KOSZULKI
261 Marcin Zarzeczny TRZEBNICA 21KM - 1 Szwagry L
262 Michał Zastawny Świdnica 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
263 EWELINA ZIÓŁKOWSKA Jelcz-Laskowice 21KM - - KB Harcownik Jelcz-Laskowice BEZ KOSZULKI
264 Agata Żuk Ostroszowice 12KM - 1 - M
265 Łukasz Żydowski Oława 12KM - - Oławska grupa Neon BEZ KOSZULKI


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 74
Mężczyźni 191
Wszyscy 265