Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki +40zł
1 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 12KM - 1 Bielawska Akademia Biegania BEZ KOSZULKI
2 Marek Wydmuch Bardo 21KM - 1 sgr specialized L
3 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI
4 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka 12KM - 1 Goggle PAE Team BEZ KOSZULKI
5 Leszek Nadolny Leszno 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
6 Tomasz Majdański Leśna 12KM - 1 drużyna szpiku BEZ KOSZULKI
7 JOANNA SZNAJDER Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
8 Zbigniew Ziober Żmigród 21KM - 1 xRunners L
9 Paweł Kołowrocki Dzierżoniów 21KM - 1 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ BEZ KOSZULKI
10 Paweł Stawarz Oleśnica 21KM - 1 LUPUS Oleśnica BEZ KOSZULKI
11 Robert Bielawski Dobroszyce 21KM - 1 Kancelaria Bielawski BEZ KOSZULKI
12 Marek Kulczycki Stara Bystrzyca 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
13 Michał Rzepecki Poznań 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
14 Dariusz Ratajczak Dolsk 21KM - 1 Hernik Team BEZ KOSZULKI
15 SEBASTIAN AKUTKO Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
16 Marcin Kornaś Braszowice 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
17 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
18 Wiktor Weiman Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
19 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
20 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 12KM - 1 EBIEGI.PL BEZ KOSZULKI
21 Radosław Zagrobelny Wrocław 21KM - 1 AWF Wrocław BEZ KOSZULKI
22 JACEK DĄBROWSKI Wilczyce 21KM - 1 Dąbrowski Brothers BEZ KOSZULKI
23 Anna Ratajczak Dolsk 12KM - 1 Hernik Team BEZ KOSZULKI
24 Magda Maćkowiak Wrocław 21KM - 1 Noa BEZ KOSZULKI
25 Krzysztof Józefowicz Smardzów 21KM - 1 Smardzów Pany BEZ KOSZULKI
26 Marcin Bęś jordanów śląski 21KM - 1 judo Sobótka L
27 Tomasz Grykiel Poznań 21KM - 1 KS Julian BEZ KOSZULKI
28 DARIUSZ PINKOWSKI Lubliniec 12KM - 1 KPP Lubliniec ,Kinetika Lubliniec BEZ KOSZULKI
29 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój 21KM - 1 KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA BEZ KOSZULKI
30 Daniel Wierzbicki Kłodzko 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
31 Piotr Kociołowicz Janowiec 21KM - 1 GÓRY BARDZKIE TEAM BEZ KOSZULKI
32 Marta SONNEK Syców 21KM - 1 KB LUPUS BEZ KOSZULKI
33 Marta Hotała Wrocław 12KM - 1 LEVEL ONE RUN BEZ KOSZULKI
34 Jacek Brzezowski Wrocław 21KM - 1 Vege Runners BEZ KOSZULKI
35 Ewelina Hasiuk SIECHNICE 21KM - 1 Vege Runners BEZ KOSZULKI
36 Paweł Pantak Wojczuk Lądek Zdrój 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
37 Kornel Wojczuk Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
38 Adrian Schwitalla SIECHNICE 21KM - 1 MKS Siechnice BEZ KOSZULKI
39 Marcin Gawlik SIECHNICE 21KM - 1 MKS SIECHNICE BEZ KOSZULKI
40 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
41 Czesław SOWIŃSKI Bardo 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
42 Grzegorz Strojek Przemków 21KM - 1 - M
43 RYSZARD JANUSZ Szczytna 21KM - 1 Szczytna Biega BEZ KOSZULKI
44 Michał Szlachetka Kamieniec Ząbkowicki 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
45 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
46 MACIEJ Czopek Wrocław 12KM - 1 niezrzeszony BEZ KOSZULKI
47 Paweł Jasiński SIECHNICE 12KM - 1 LEVEL ONE RUN BEZ KOSZULKI
48 Michał Urbański Lądek-Zdrój 21KM - 1 FlunkyballTeam Lądek-Zdrój BEZ KOSZULKI
49 Justyna Stefaniak Oleśnica 21KM - 1 KB LUPUS OLEŚNICA BEZ KOSZULKI
50 Beata Wierzbicka Kłodzko 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
51 Adam Adamski Bierutów 12KM - 1 Bierutowska Grupa Biegowa M
52 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
53 Karol Pawlicki Malczyce 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
54 Paweł Kupper Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
55 Anna Marciniak Legnica 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
56 Łukasz Pyka Opole 21KM - 1 ORS BEZ KOSZULKI
57 Monika Duda Szczecin 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
58 Maciej GRZEGORCZYK Stare Babice 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
59 Jarek Tarbaj Wrocław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
60 Krystian Krawczyk Szczawno-Zdrój 12KM - 1 - XL
61 Marcin Pilipczuk Wałbrzych 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
62 Przemysław Wojciechowski Przecław 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
63 Adrian Telenga głuszyca 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
64 Piotr Dereziński Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
65 Justyna Ignatowska Nysa 21KM - 1 sezonstartowy.pl BEZ KOSZULKI
66 Tomasz Sawka Nysa 21KM - 1 sezonstartowy.pl BEZ KOSZULKI
67 Zbigniew Skóra ŻAGAŃ 21KM - 1 - L
68 Anastazja Skóra ŻAGAŃ 21KM - 1 - S
69 KRZYSZTOF TOMCZUK Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
70 Daniel Jezierski wroclaw 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
71 Gracjan Wolski Paczków 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
72 Michał Młotkowski Wrocław 21KM - 1 La Bomba La Fiesta BEZ KOSZULKI
73 Marcin Krysiewicz Opole 21KM - 1 run-log BEZ KOSZULKI
74 Sebastian Gluza Opole 21KM - 1 run-log BEZ KOSZULKI
75 Szymon Brzezowski wroclaw 21KM - 1 Vege Runners BEZ KOSZULKI
76 Artur Płaza Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
77 Marek Watoła PYSKOWICE 12KM - 1 M&M BEZ KOSZULKI
78 Sylwester Szylar Wrocław 21KM - 1 4KRESKI M
79 Zbigniew Juszczak Opatówek 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
80 Anna Juszczak Opatówek 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
81 Leszek Śwital Margonin 21KM - 1 PCH_RUN -MORSY MARGONIN BEZ KOSZULKI
82 Marta Dąbrowska Wrocław 12KM - 1 Mikkeller Running Club BEZ KOSZULKI
83 Daria Moreva wroclaw 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
84 Daria Tarasova wroclaw 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
85 Diana Zając Poznań 12KM - 1 - S
86 Kinga Janowska Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
87 DANA MORAVCOVÁ Bezděkov nad Metují 21KM - 1 Tornádo Horní BEZ KOSZULKI
88 Joanna Karczyńska Oleśnica 21KM - 1 Bieganie=Pomaganie /Cała Oleśnica Biega BEZ KOSZULKI
89 Adam Danel Tychy 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
90 AGNIESZKA LUCER Spalice 12KM - 1 AEROGIRLS OLESNICA BEZ KOSZULKI
91 Dorota Trzepacz Oleśnica 12KM - 1 LUPUS Oleśnica S
92 Agata Sowińska Bardo 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
93 Piotr Lucer Spalice 12KM - 1 Amator BEZ KOSZULKI

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki +40zł
1 NORBERT KUBIK Świdnica 21KM - - GtŻ BEZ KOSZULKI
2 Mariusz Kwaszewski Pszenno 21KM - - Krause Running Team L
3 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI Wrocław 12KM - - Team-LUKS Żórawina-Wrocaw BEZ KOSZULKI
4 Mateusz Jakowski Bardo 21KM - - - BEZ KOSZULKI
5 Jacek Horszczaruk Warszawa 21KM - - - BEZ KOSZULKI
6 Verheyden Sam Nysa 21KM - - TmTeam BEZ KOSZULKI
7 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 21KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN BEZ KOSZULKI
8 ADAM SZPULARZ Kąty Wrocławskie 21KM - - BAD Pińczów BEZ KOSZULKI
9 Krzysztof Cieśla Ziębice 12KM - - Sparta Ziębice BEZ KOSZULKI
10 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 12KM - - AKTYWNA NOWA RUDA BEZ KOSZULKI
11 Wojtek Żebracki Prudnik 21KM - - - BEZ KOSZULKI
12 Agnieszka Jakowicz Otwock 21KM - - Labosport M
13 KRZYSZTOF GODLEWSKI Żarów 21KM - - GVT BEZ KOSZULKI
14 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie 12KM - - - BEZ KOSZULKI
15 Tomasz Zając Bardo 12KM - - ultimasport.pl / KUSY BARDO -
16 arkadiusz świergalski Szczecinek 12KM - - LEVEL ONE RUN BEZ KOSZULKI
17 Robert Sadzik Bardo 12KM - - NEOPROFIL BEZ KOSZULKI
18 Dawid Turkiewicz Woliborz 12KM - - Wolibórz w biegu BEZ KOSZULKI
19 Ewa Kowalska Prusy 12KM - - - BEZ KOSZULKI
20 Małgorzata Gębka Kąty Wrocławskie 21KM - - BAD Pińczów BEZ KOSZULKI
21 Paweł PASTUSZKA Ziebice 21KM - - Aby do mety S
22 Mariusz Cybulski Bierutów 12KM - - Saint-Gobain Squad , @biegajzmankiem BEZ KOSZULKI
23 Damian Kawka Warszawa 21KM - - - M
24 Andrzej Michoń Nowa Ruda 12KM - - - BEZ KOSZULKI
25 Michał Golda Miłoszyce 12KM - - KB Harcownik Jelcz- Laskowice L
26 Monika Szymańska Kraków 12KM - - - BEZ KOSZULKI
27 Łukasz Wojtoń Kraków 12KM - - - BEZ KOSZULKI
28 Jerzy Śliwa Kudowa-Zdrój 21KM - - - L
29 Małgorzata Kopytko Kłodzko 21KM - - - BEZ KOSZULKI
30 Tomasz Kowalik Poznań 21KM - - - BEZ KOSZULKI
31 Maksymilian Cieśla Rzeszów 21KM - - - S
32 ARKADIUSZ CIRKO Lubin 21KM - - ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE BEZ KOSZULKI
33 Grzegorz Sypek Sosnowiec 21KM - - FIT BULL TEAM L
34 Krzysztof Jonczys Lubin 21KM - - Biegająca Kasta Miedziowego Miasta BEZ KOSZULKI
35 Kamil Guzara Bielawa 12KM - - Bielawska Akademia Biegania BEZ KOSZULKI
36 anna okoń Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI
37 Łukasz Adamczyk Czerowna Niwa-Parcel 21KM - - 3XL BEZ KOSZULKI
38 Patryk Czermak Bystrzyca Kłodzka 21KM - - Zakochaj się w bieganiu M
39 Rafał Pasieka Bardo 12KM - - - M
40 Michał Gołębiewski Staniszów 12KM - - - BEZ KOSZULKI
41 Ela Kanak Wrocław 12KM - - Wataha BEZ KOSZULKI
42 Paulina Ziółkowska Wałbrzych 12KM - - PZU SPORT TEAM BEZ KOSZULKI


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 34
Mężczyźni 101
Wszyscy 135