Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Dariusz Adach BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M
2 Tomasz Adamczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Sportbroker M
3 Rafał Badowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Wszystko jest w głowie! L
4 Robert Banaś BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Aktywna Nowa Ruda L
5 Mariusz Bartkowiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM M
6 Bartosz Bernaciak JUNIOR 6KM - 1 LKB Rudnik L
7 Michał Biały BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SKB Kraśnik S
8 Miłosz Bielak JUNIOR 6KM - 1 MLKS Agros Żary M
9 Anna Bieniecka BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 otk rzeźnik S
10 Jakub Biernacki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
11 Emilia Błaszczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Cross Straceńców Team S
12 Ewa Błaszczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Cross Straceńców Team S
13 Piotr Błaszczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Cross Straceńców Team M
14 Szymon Błaszczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Cross Straceńców Team M
15 Maciej Błauciak JUNIOR 6KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M
16 Bożena Bogaczyńska-Adach BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M
17 Paweł Bogdał BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
18 ALEKSANDER Boniec BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
19 Radosław Boniec BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
20 Tobiasz Burzynski JUNIOR 6KM - 1 MKS Boleslavia Boleslawiec M
21 WOJCIECH CEPIELIK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 są gorsi L
22 Jacek Chabko BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy M
23 Kacper Chruszczewski JUNIOR 6KM - 1 LLKS Osowa Sień L
24 Tomasz Cisak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M
25 Justyna Czeladzka BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
26 Agata Dereń BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Gmina Bystrzyca Kłodzka/LKS Iskra Jaszkowa M
27 Beata Dereń BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Gmina Bystrzyca Kłodzka/LKS Iskra Jaszkowa M
28 Magdalena Dias BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS Zorza Gdynia S
29 Julia Dias JUNIOR 6KM - 1 LKS Zorza Gdynia S
30 Agnieszka Domagała BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN S
31 IGNACY DOMISZEWSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE XL
32 Krystyna Drąg BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE L
33 Mateusz Drozdowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
34 Sylwester DUDEK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKB RUDNIK M
35 Krzysztof Dudziak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy L
36 Marcin Dudziński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
37 Robert Faron BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Salco Garmin Team M
38 Janusz Ferenc BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 UKS LUDWIKOWICE S
39 Michał Filipowicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
40 Tomasz FURMAN BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
41 KATARZYNA GAJEWSKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 EBIEGI.PL S
42 MARCIN GAJEWSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 EBIEGI.PL L
43 Małgorzata Glina - Krawczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S
44 Michał Grela BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Biegamy we Wrocławiu M
45 Aleksandra Grodecka BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S
46 Paweł Grodecki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein M
47 Anna Grześkowiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
48 Michał Gulacz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
49 Szymon Gwardjak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS Zorza Gdynia M
50 Przemysław Gwizdalski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Monkeys Grip M
51 DARIUSZ HAC BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
52 Natalia Harbul BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Parkour Wrocław S
53 Joanna Hoja BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 ALPIN SPORT TEAM M
54 Katarzyna Hrabia JUNIOR 6KM - 1 KS Olkusz S
55 Wojtek Iwanowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Opole GRU XL
56 Tomasz Piotr Izbiński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
57 Michał IZYDOREK JUNIOR 6KM - 1 Ks Sprint Bielsko-Biała S
58 SEBASTIAN JABŁOŃSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SSW TEAM KROŚNICE S
59 Jacek Jagniątkowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka L
60 Bartosz Jagodziński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Anngells Run/Spartan M
61 Adam Jamiński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SPLA Tychy S
62 Jarosław Jarosz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 AMT L
63 Kamil Jastrzębski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SKB Kraśnik S
64 Piotr Jaśtal BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKB Rudnik M
65 Dariusz Jilek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
66 Krzysztof Jilek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ulks Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team M
67 ADAM JURGA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KS Olkusz L
68 Miłosz Kaczkowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
69 Michał Karasiński JUNIOR 6KM - 1 LKB RUDNIK S
70 Marek Kaźmierski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 STB M
71 Marek Kępiński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka M
72 Dominik Kijowski JUNIOR 6KM - 1 KB Krościenko Wyżne S
73 Grzegorz Kobylański BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Świeże Pomysły M
74 Askaniusz Kocemba BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Narval - Ekspedycje Polarne M
75 Marcin Kocik BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Alior Running Team L
76 Dominik Kociński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
77 Piotr Kociołowicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein L
78 Bartosz Kociumbas BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
79 Sylwia Kodzis BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S
80 PIOTR KOŃ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 ALPIN SPORT TEAM M
81 Marcin Kornaś BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN L
82 Tomasz Kowal BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa L
83 Elżbieta KOWALEWSKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Edi Team S
84 Artur Krawczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Załoga Górska M
85 Kuba KRĘŻEL JUNIOR 6KM - 1 MKS MOS Wrocław S
86 Sylwia Krzaczkowska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
87 Agnieszka Kubat BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - XL
88 Andrzej Kubera BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Kiku Run Team M
89 Marcin Kubica JUNIOR 6KM - 1 Inov-8 Team/ Ks Sprint Bielsko-Biała M
90 NORBERT KUBIK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 GtŻ L
91 ZBIGNIEW KUBOWICZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Kas L
92 Krzysztof Kuczek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
93 Marek Kulczycki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
94 Bernadeta Kupczak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
95 Dawid Kuś BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Polska Grupa Górnicza L
96 Daniel Kwolik BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
97 Marcin Laskowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Aktywna Nowa Ruda M
98 AGNIESZKA LECH BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA S
99 MICHAŁ LECH BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA XL
100 Sylwester Lepiarz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKB RUDNIK S
101 Wacław Leszczynski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - XL
102 Dominika Leszczyńska-Bogdał BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
103 Patrycja Lewandowska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
104 Wiesław Lęga BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 BRAK TEAM/ KS Tęcza M
105 Darek Lubosz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 NGB Kłobuck M
106 Dawid Łaźniowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 EBIEGI.PL M
107 Janusz ŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
108 Sebastian Machalski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
109 Justyna Mamala BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
110 Dariusz Marek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 AlpinSport Team M
111 WIESLAW MARKIEWICZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Gmina Murów M
112 BARBARA MARZYŃSKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
113 Patrycja Maśloch BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SKB Kraśnik S
114 KAROLINA MATIASIK JUNIOR 6KM - 1 MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE S
115 MICHAŁ MAZUREK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
116 KRYSTYNA MĄCZKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 OTK RZEŹNIK M
117 Michalina Mendecka BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 MOSiR Łaziska Górne / 1 second team S
118 Kamil Mezglewski JUNIOR 6KM - 1 KB Krościenko Wyżne L
119 MAŁGORZATA MICHALSKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
120 Jolanta Michalska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 1965 M
121 Agnieszka Michalska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE M
122 Bartosz Michalski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
123 Józef Michalski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
124 Jacek Michulec BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
125 Bartosz Misiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe L
126 KAMIL MŁYNARZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SKB Kraśnik S
127 Tomasz Moczek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Cross Straceńców Team M
128 Izabella Moskal BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
129 Ewa Musiał BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 EBIEGI.PL S
130 Lidia Niekraś BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
131 Jerzy Nogała BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 METABO TORA BIKE XL
132 Anna Nowak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 runonline.pl S
133 Marcin Nowakowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
134 Tomasz Nowakowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
135 Radosław Nowocin BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
136 Katarzyna Oczkowska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
137 DARIUSZ ODWAŻNY BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 OdważnyTeam.pl M
138 Magdalena Odważnyy BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 OdważnyTeam.pl S
139 Krzysztof Olański BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Traila Mator M
140 Paweł Olesiuk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
141 Magdalena Olmas BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
142 Magdalena Omyla BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 TCAS M
143 Henryk Ostropolski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Bielawska Akademia Biegania L
144 KRZYSZTOF PACHUTA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Eurovent Athletics Opole M
145 SABINA PACHUTA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Eurovent Athletics Opole S
146 Michał Packi BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Wieluń Biega M
147 Irena Pakosz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Solidarność Śląska Opolskiego S
148 Marcin Pałys BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 UKS Ludwikowice L
149 Daniel Pasternak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
150 Klaudia Pawlus JUNIOR 6KM - 1 LLKS OSOWA SIEŃ S
151 Janusz Pawłowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Agroturstyka Pograniczna M
152 Michał Piechocki JUNIOR 6KM - 1 UKS ludwikowice M
153 Magdalena Pierzchała JUNIOR 6KM - 1 LKS Koluszki S
154 Krzysztof Pietrzyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS KOLUSZKI M
155 Grzegorz Pilarski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
156 Marek Piotrowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Goggle PAE Team M
157 Michał Piórecki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
158 Katarzyna Plewa BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 nordic16.com XL
159 MARCIN POTOCKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
160 JULIAN PROMIRSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Karkonoski Weteran L
161 GRZEGORZ PURCZYŃSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
162 Arkadiusz Rajpold JUNIOR 6KM - 1 UKS Tiki Taka Kolbuszowa L
163 DARIUSZ RESPONDEK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
164 Jakub Rosiński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
165 Przemysław Rymwid-Mickiewicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
166 Mateusz Semper JUNIOR 6KM - 1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec M
167 PIOTR SERWADCZAK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 P+E M
168 Tomasz Sęk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
169 Adam Sikora BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Sikory L
170 Jacek Sikora BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Sikory M
171 Michał Sikora BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Sikory M
172 Paulina Siniarska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
173 Jan Skrutek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 GOPR Bieszczady st.poza służb. L
174 Adam Skrutek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
175 Dominik Smoleń JUNIOR 6KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka M
176 Renata Sobczak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KB Lupus Oleśnica M
177 Joanna sobkowiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Dzikie dziki Gorzów S
178 Marek Sokołowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Alpin Sport Team S
179 SERGIUSZ SOLARSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe M
180 JADWIGA SOWIŃSKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
181 Wiesław Stachowiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Night Runners Wrocław M
182 Tomasz Stachowicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KS Olkusz L
183 Paulina Stańczak JUNIOR 6KM - 1 LKB Rudnik M
184 Konrad Stańczyk-Biernacki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
185 Tomasz Starczyński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 TEAM AKTYWNY STĘSZEW L
186 Dominika Stelmach BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Duklanowski Team S
187 Norbert Stępniewski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKB Rudnik M
188 SEBASTIAN STOKŁOSA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LeszNO Limits Runners L
189 Jędrzej Stolarz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - L
190 Edyta Strzelczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 P+E M
191 Gabriel Strzelecki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Dzikie Dziki Gorzów XL
192 Oskar Swierczek JUNIOR 6KM - 1 KS Olkusz M
193 Sławomir Szarafin BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 BiegiGórskie.eu M
194 KAMIL SZAROTA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 EBIEGI.PL L
195 Jacek Szczeniowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Browery Team Kletno M
196 Maciej Szczęsny BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Daj mi ciastko! M
197 Błażej Szczygieł BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Mafia Team Lubliniec M
198 krzysztof szczygieł BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Bene Runner M
199 Paulina Szpilowska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KS Olkusz S
200 Danuta Ślęzak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - S
201 Ewelina Świątek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Spartanie Dzieciom / KB ERGO M
202 Krystyna Świerk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 NaturalniE Janowice L
203 Mateusz Świesiulski JUNIOR 6KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka M
204 Dominik Tabor BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Wawel Kraków M
205 Michal Talaga BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 zRaziki biegają XXL
206 Grzegorz Tarczyński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
207 Dorota Tomera BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 gmina Bystrzyca Kłodzka/ LKS ISKRA JASZKOWA S
208 Krzysztof Tomera BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
209 Tadeusz TOŚKO BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Husaria Race Team M
210 Tomasz Turek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
211 Dariusz Turkiewicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Wroclaw Marathon Team M
212 Rafał ULFIK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SKB Kraśnik L
213 Jerzy Ulfik BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Długobiegacze M
214 JERZY ULIASZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Gmina Bystrzyca Kłodzka M
215 Andrzej Urbanowicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Zegan Boxing Club L
216 Piotr Uznański BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Euroclear Running Team S
217 Artur Waluśkiewicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Ekopolin M
218 Adam Wcisło BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa L
219 ILONA WERENKOWICZ-WRONA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKB Rudnik M
220 Monika Węgrzyn JUNIOR 6KM - 1 UKS Tiki Taka Kolbuszowa M
221 Michał Wieczorek JUNIOR 6KM - 1 LKS Koluszki S
222 Dominika Wiśniewska-Ulfik BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 SKB Kraśnik M
223 ADRIAN WOJTACHA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KS Olkusz L
224 Mateusz Wysłobocki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa S
225 Anna Wyszowska JUNIOR 6KM - 1 Karkonosz Running Team S
226 Agnieszka Zajączkowska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa S
227 PAWEŁ ZAREMBA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 - M
228 Marta Zaucha BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE S
229 Rafał Zawadzki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 GMINA BYSTRZYCA KŁODZKA/LKS Iskra Jaszkowa L
230 Dominik Ząbczyński BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 Alpin Sport Team M
231 ROBERT ZIĘTERSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 EBIEGI.PL XXL
232 Jarosław Ziółkowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - 1 LKS Zorza Gdynia XL

Lp. Imię Nazwisko Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Wojciech Bałys JUNIOR 6KM - - - M
2 Katarzyna Bałys BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Hercog Running Team M
3 Bogusław Barański BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
4 Konrad Biela BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport S
5 Ewa Błauciak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M
6 Dariusz Deja BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - L
7 IGNACY DOMISZEWSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE XL
8 KRYSTYNA DRĄG BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Sudeckie Wycieczki Biegowe M
9 Kasia Golba BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - 1second team/AZS AWF katowice S
10 Maksym Grzybowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - LKS Zorza Gdynia M
11 Magdalena Gumienny BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Zawisza Stara Kuźnia L
12 Szymon Gumkowski JUNIOR 6KM - - LKS Zorza Gdynia M
13 Marcin Hajduk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Sudeckie Wycieczki Biegowe M
14 Marcin Honkowicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - S
15 Marcin Ilków BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - NSK RUNS L
16 Damian Jedruszek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Kudowscy Miłośnicy Biegania L
17 Sebastian Kaczmarczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Mafia Team Lubliniec M
18 Dariusz Kalisz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M
19 Mateusz Klich BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - KS Olkusz L
20 EDYTA KOPACKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
21 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Mafia Team Lubliniec M
22 Jolanta Krężel BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Pro-Run Wrocław S
23 Karol Kuźmicki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Kiku Run Team L
24 Piotr Kuźmicki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Kiku Run Team S
25 Karolina KWAPISZ JUNIOR 6KM - - KS Olkusz M
26 Marta Kwiatkowska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
27 KRZYSZTOF LAZAROWICZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
28 Kinga Łucka JUNIOR 6KM - - LKS Zorza Gdynia S
29 Tomasz Łukowiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Sport med Rawicz XXL
30 Izabela Maj-Dziubańska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE S
31 Wiktor Majchrowicz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - TS Beskidy M
32 Przemysław Marciniak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Athletics Nysa M
33 ŁUKASZ MARCJANEK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - LKS Iskra Jaszkowa S
34 KAROLINA MATIASIK JUNIOR 6KM - - MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE S
35 Józef Michalski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - L
36 Artur Misiak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Team Bazyl L
37 Patryk Moszumański BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - TOR/WKB Piast Wrocław L
38 Mariusz Mroz BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU M
39 EWA NARKUN BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - S
40 KrzysZtof Oblinski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - L
41 ANDRZEJ PARTYKA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - L
42 Michal Pelczarski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Night Runners Poznan L
43 Izabela Rabus-Kaczmarczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Mafia Team Lubliniec M
44 Andrzej Reczuch BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Dywizjon 102 M
45 Robert Sadowski BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Sklep Biegacza Gdynia M
46 Anna Skalska BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Festiwal Biegowy w Krynicy S
47 Grzegorz Smoleń BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka M
48 Henryk Sobczak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Sobczak Henio Team L
49 Klaudia Sójka JUNIOR 6KM - - UKS WIKING Rychnowy S
50 Bartłomiej Stanek BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
51 Piotr Straszak JUNIOR 6KM - - LKS Zorza Gdynia L
52 Agnieszka Struk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - 1985 M
53 LESZEK SWOBODA BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Mafia Team Lubliniec M
54 Stanisław Świerk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - NaturalniE Janowice M
55 Magdalena Święcka JUNIOR 6KM - - LKS Zorza Gdynia M
56 Rafał Tomczyk BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Wosiek Team M
57 JERZY ULIASZ BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - LKS Iskra Jaszkowa M
58 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - 10BKPanc S
59 Justyna Wandzel JUNIOR 6KM - - KS Sprint Bielsko-Biała S
60 DAWID WAROWNY BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE XL
61 Marcin Wojrach BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - WILDCAT TEAM L
62 JÓZEF WOROBIEC BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - TERVEL DANIEL WOSIK TEAM S
63 Dariusz Wróbel BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
64 MARCIN WRÓBEL BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - - M
65 Marta Zagożdzon JUNIOR 6KM - - LKS Zorza Gdynia S
66 Ireneusz Zagrodzki BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - KB TUPOT USTKA L
67 Paweł Zięba BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - WITOSA Sosnowiec XL
68 Anna Żółtak BIEG GŁÓWNY 9,7KM - - Daniel Wosik Tervel Team S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 87
Mężczyźni 213
Wszyscy 300