Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Koszulka +25zł Rękawki +25zł Rozmiar koszulki Rozmiar rękawków
1 Jakub Baldy Kudowa Zdrój 10KM - 1 - NIE TAK - S / M
2 Robert Banaś Nowa Ruda 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE - -
3 Łukasz Barczuk Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
4 Barbara Baszczyńska Brzeg 10KM - 1 Running Team Brzeg NIE NIE - -
5 Agnieszka Bednarczyk Kudowa Zdrój 10KM - 1 - NIE NIE - -
6 Dawid Biały Nowa Ruda 10KM - 1 - TAK NIE M -
7 Bartłomiej Bielawski Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
8 Sylwia Biniek Gorzanów 10KM - 1 - TAK NIE L -
9 Patrycja Borkowska Brzeg 10KM - 1 Running Team Brzeg NIE NIE - -
10 Jacek Cichy Poznań 10KM - 1 Cisi Team NIE NIE - -
11 Róża Czerwińska Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - TAK NIE XL -
12 Maciej Dmytrasz Wałbrzych 10KM - 1 - TAK NIE L -
13 Piotr Dziedzic Zgorzelec 10KM - 1 EDI TEAM Zgorzelec TAK NIE L -
14 Tomasz Engel Oława 10KM - 1 straż pożarna Oława NIE NIE - -
15 AUGUSTYN FABIAŃSKI Wrocław 10KM - 1 KS MARATON NOWA RUDA NIE NIE - -
16 Jan Fiałkowski Kórnik 10KM - 1 Night Runners TAK NIE XL -
17 Dawid Futoma Radków 10KM - 1 Futerek Team TAK NIE M -
18 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL NIE NIE - -
19 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL NIE NIE - -
20 Marta Gotfried Skarbimierz 10KM - 1 Running Team Brzeg NIE NIE - -
21 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE NIE - -
22 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein NIE NIE - -
23 Michał Grzesiak Poznań 10KM - 1 Night Runners TAK NIE L -
24 Tomasz Izbiński Stara Bystrzyca 10KM - 1 - TAK NIE L -
25 Dawid Jarosz Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
26 Krzysztof Jilek Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 Ulks Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team TAK TAK M S / M
27 Dariusz Jilek Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE - -
28 Łukasz Kadys Roztoki 10KM - 1 - TAK NIE L -
29 Jacek Kalus Wałbrzych 10KM - 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe TAK TAK M S / M
30 Michał Kępiński Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
31 SŁAWOMIR KIEŁBASA Międzylesie 10KM - 1 - NIE NIE - -
32 ROBERT KLIN Brzeg 10KM - 1 4RBLog WORCŁAW NIE NIE - -
33 Aneta KLIN Brzeg 10KM - 1 - NIE NIE - -
34 Piotr Kociołowicz Janowiec 10KM - 1 GÓRY BARDZKIE TEAM NIE NIE - -
35 GRZEGORZ KONOPACKI Stary Waliszów 10KM - 1 Aby do Mety TAK NIE XL -
36 Anna Korgól Rogoż 10KM - 1 - NIE TAK - S / M
37 Tomasz Kowal Kłodzko 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE - -
38 Kasia Kruk Popek Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 Bogdal team NIE NIE - -
39 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie 10KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka TAK NIE S -
40 Dominika Krzak Wrocław 10KM - 1 FIGA NIE NIE - -
41 Agnieszka Krzos Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
42 Krystian Kubas Pruszcz Gdański 10KM - 1 - TAK NIE M -
43 Krzysztof Kuczek Gorzanów 10KM - 1 Karmazynowy Odpływ TAK NIE S -
44 Ryszard Kulak Międzygórze 10KM - 1 gmina Bystrzyca kłodzka NIE NIE - -
45 Piotr Kutny Wrocław 10KM - 1 FIGA NIE NIE - -
46 Marta Kwiatkowska Wrocław 10KM - 1 - TAK NIE M -
47 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE - -
48 Marta Łysyganicz Kłodzko 10KM - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE - -
49 Jaroslaw Macura Międzylesie 10KM - 1 - TAK NIE M -
50 ŁUKASZ MARCJANEK Szczytna 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
51 Robert Maślanka Radków 10KM - 1 Futerał Team TAK NIE S -
52 Paulina Michalska Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - TAK NIE M -
53 Joanna Michalska BYSTRZYCA KLODZKA 10KM - 1 - TAK NIE M -
54 Józef Michalski Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - TAK NIE L -
55 Józef Michalski Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - TAK NIE L -
56 GRZEGORZ MIŚKÓW Jaworek 10KM - 1 - NIE NIE - -
57 Barbara Niemiec Nowa Ruda 10KM - 1 - NIE NIE - -
58 Waldemar Niemiec Nowa Ruda 10KM - 1 - NIE NIE - -
59 Rafał Okoński Nowa Ruda 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda NIE NIE - -
60 Magdalena Olmas Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
61 Wojciech Ożóg Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - TAK NIE L -
62 Marcin Pałys Nowa Ruda 10KM - 1 UKS Ludwikowice TAK NIE L -
63 Adam Perec Wrocław 10KM - 1 WKURW TEAM NIE NIE - -
64 Damian Pietrzak Włocławek 10KM - 1 - NIE NIE - -
65 Ania Posyniak Brzeg 10KM - 1 RUNNING TEAM BRZEG NIE NIE - -
66 Piotr Posyniak Brzeg 10KM - 1 RUNNING TEAM BRZEG NIE NIE - -
67 Katarzyna Radziejewska Poznań 10KM - 1 - NIE NIE - -
68 Grzegorz Smoleń Długopole Górne 10KM - 1 - TAK NIE M -
69 Dominik Smoleń Długopole Górne 10KM - 1 - TAK NIE M -
70 Grzegorz Sobczak Żary 10KM - 1 - NIE NIE - -
71 Marta Springer Poznań 10KM - 1 Night Runners TAK NIE M -
72 Dariusz Staszewski Tomaszów Mazowiecki 10KM - 1 - NIE NIE - -
73 Marcin Stefaniak Wałbrzych 10KM - 1 - TAK NIE M -
74 Mateusz Stefanowicz Radków 10KM - 1 Futerek team TAK NIE M -
75 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda 10KM - 1 KS MARATON NIE NIE - -
76 Alicja Suchanko Poznań 10KM - 1 Night Runners TAK NIE S -
77 Kamil Szarota Ścinawka Dolna 10KM - 1 Szarota Team NIE NIE - -
78 Paulina Szarzyńska Świebodzice 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa TAK TAK M S / M
79 Izabela Szkwarek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein TAK NIE M -
80 Mirosław Szwal Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -
81 Mateusz Świesiulski Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka BogdałTeam TAK NIE M -
82 Dorota Tomera Stara Bystrzyca 10KM - 1 lks iskra jaszkowa TAK NIE M -
83 JUSTYNA TRYBUŚ Wrocław 10KM - 1 - TAK NIE M -
84 Tomasz Turek Kłodzko 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa TAK NIE M -
85 Jarosław Waligórski Poznań 10KM - 1 Grupa Mocnego Uderzenia TAK NIE L -
86 Artur Waluśkiewicz Wrocław 10KM - 1 Ekopolin TAK TAK M S / M
87 Grażyna Wincenty-Cicha Poznań 10KM - 1 Cisi Team NIE NIE - -
88 Michał Witomski Ścinawka Średnia 10KM - 1 Szarota Team TAK NIE L -
89 Michał Woś Piszkowice 10KM - 1 LKS ISKRA Jaszkowa NIE NIE - -
90 Agnieszka Zajączkowska Kłodzko 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
91 Stanisław Zawadzki Szczytna 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
92 Rafał Zawadzki Gorzanów 10KM - 1 LKS Iskra Jaszkowa TAK NIE L -
93 Mariusz Zieliński Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 - NIE NIE - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Koszulka +25zł Rękawki +25zł Rozmiar koszulki Rozmiar rękawków
1 Włodzimierz Adamowicz Poznań PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
2 Dawid Akutko Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
3 Paweł Akutko Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
4 Marcin Atłachowicz Kostomłoty PÓŁMARATON - 1 ---- NIE NIE - -
5 Michał Bereźnicki Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
6 Tomasz Bizan Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE M -
7 Piotr Błoński Smolec PÓŁMARATON - 1 SPARK TEAM TAK NIE L -
8 Paweł Bogdał Międzygórze PÓŁMARATON - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE - -
9 Andrzej byłow Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
10 Adam Chorzępa Szczytna PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
11 Beata Dereń Stara Łomnica - Gmina Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
12 Agata Dereń Stara Łomnica PÓŁMARATON - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
13 Mateusz Drozdowski Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
14 Jacek Dudzik Klodzko PÓŁMARATON - 1 LKS ISKRA Jaszkowa TAK NIE M -
15 Agata Flis Oława PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
16 Grzegorz Frąckiewicz Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
17 Mirosław Frąckiewicz Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
18 Bogdan Głąba Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE M -
19 Paulina Głąba Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE S -
20 Anita Gorna Kraków PÓŁMARATON - 1 LPP TEAM NIE NIE - -
21 Piotr Gwardzik Wrocław PÓŁMARATON - 1 #Sobasteam NIE NIE - -
22 FILIP HETMANSKI Kudowa Zdrój PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE M -
23 Edyta Indulska-Sałdacz Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
24 DARIUSZ Janas Wrocław PÓŁMARATON - 1 Efekt Gombao TAK NIE L -
25 Marek Kasprzyk Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 Kamieniołom Chwalisław NIE NIE - -
26 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka TAK NIE L -
27 Jakub Kliszczak Głogów PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE M -
28 PIOTR KNAPIK Wrocław PÓŁMARATON - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
29 Tomasz Krawczyk Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
30 Michał Kurzyński Wrocław PÓŁMARATON - 1 Efekt Gombao NIE NIE - -
31 Tadeusz Kwiatkowski Kraków PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE XL -
32 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze PÓŁMARATON - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE - -
33 Daniel Meller Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
34 Urszula Mlynek Krakow PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
35 Michal Mlynek Krakow PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE M -
36 ryszard Nesterewicz Kłodzko PÓŁMARATON - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
37 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie PÓŁMARATON - 1 Drużyna Jezusa NIE NIE - -
38 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
39 MARIUSZ PAWELEC Kudowa Zdrój PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE M -
40 Anna Pawłowska Otwock PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
41 ADAM PIEGOWSKI Wołów PÓŁMARATON - 1 Eurovent Athletics NIE NIE - -
42 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 Goggle PAE Team NIE NIE - -
43 Katarzyna Plewa Stronie Śląskie PÓŁMARATON - 1 nordic16.com TAK NIE XXL -
44 MARIAN PRZESTALSKI Wrocław PÓŁMARATON - 1 AC Polanka NIE NIE - -
45 Maciej Sałdacz Wrocław PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
46 Łukasz Samolak Lądek Zdrój PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
47 ARKADIUSZ SARAMA Lubin PÓŁMARATON - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE - -
48 Rafał Słociak Opole PÓŁMARATON - 1 Opole NIE NIE - -
49 Marta SONNEK Syców PÓŁMARATON - 1 KB LUPUS NIE NIE - -
50 Paweł Stawarz Oleśnica PÓŁMARATON - 1 KB LUPUS Oleśnica NIE NIE - -
51 Jędrzej Stolarz Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 Bystrzyca Kłodzka NIE NIE - -
52 Patryk Stulczewski Lubań PÓŁMARATON - 1 FIGA NIE NIE - -
53 Daniel Suchenia Wałbrzych PÓŁMARATON - 1 Gang Różowych Misiów TAK NIE M -
54 EWELINA SZEREMETA Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie) PÓŁMARATON - 1 Mieszkaniec GMiny Bystrzyca Kłodzka TAK NIE M -
55 Danuta Ślęzak Częstochowa PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE S -
56 Grzegorz Tarczyński Pęgów PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
57 MACIEJ TOMAKA Kłodzko PÓŁMARATON - 1 KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE NIE NIE - -
58 Roman Trocha Dzierżoniów PÓŁMARATON - 1 Bielawska Akademia Biegania NIE NIE - -
59 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka PÓŁMARATON - 1 LKS Iskra Jaszkowa TAK TAK M S / M
60 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna PÓŁMARATON - 1 LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
61 Beata Wierzbicka Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
62 Daniel Wierzbicki Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
63 Łukasz Wikluk Kłodzko PÓŁMARATON - 1 - NIE NIE - -
64 Agnieszka Wilk Długopole Dolne PÓŁMARATON - 1 Mieszkaniec Gminy Bystrzyca Kłodzka NIE NIE - -
65 Robert Ziółkowski Bielawa PÓŁMARATON - 1 Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa NIE NIE - -
66 Marek Żołądek Wrocław PÓŁMARATON - 1 - TAK NIE L -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Koszulka +25zł Rękawki +25zł Rozmiar koszulki Rozmiar rękawków
1 MONIKA AWRYCEWICZ Nowa Ruda 10KM - - UKS Ludwikowice NIE NIE - -
2 Andrzej Cendrowski Ciepłowody 10KM - - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT NIE NIE - -
3 Maciej Cieciuch Polanica Zdrój 10KM - - OLAWS ZŁOTORYJA NIE NIE - -
4 Czesław Gawryś Duszniki Zdrój 10KM - - - NIE NIE - -
5 Marcin Gorczyca Bystrzyca Kłodzka 10KM - - - TAK NIE L -
6 Marta Góźdź Wilkanów (gmina Bystrzyca Kłodzka) 10KM - - mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka NIE NIE - -
7 Mateusz Grzyb BYSTRZYCA KLODZKA 10KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka/TEAM KOPEĆ TAK NIE M -
8 Tomasz Hendzel Duszniki zdròj 10KM - - - NIE NIE - -
9 Katarzyna Janus Brzeg 10KM - - - TAK NIE S -
10 ADRIANA JARCZYNSKA Wrocław 10KM - - AJ NIE NIE - -
11 MARCIN KUZIEL Stronie Śląskie 10KM - - Black Running Stronie Śląskie NIE NIE - -
12 BARBARA ŁOMNICKA Wrocław 10KM - - - NIE NIE - -
13 Andrzej Michoń Nowa Ruda 10KM - - - NIE NIE - -
14 Dawid Mochalski Wrocław 10KM - - - NIE NIE - -
15 Sylwia Olejniczak Kłodzko 10KM - - - NIE NIE - -
16 Mariusz Piasecki Godzikowice 10KM - - - TAK NIE L -
17 Łukasz Rebiger Zgorzelec 10KM - - LUKI TAK NIE XL -
18 Jacek Robak Ziębice 10KM - - - NIE NIE - -
19 Paweł Rozumkiewicz Świdnica 10KM - - Świdnicka Grupa Biegowa NIE NIE - -
20 GRZEGORZ SIKORSKI Borysławice Zamkowe 10KM - - - TAK NIE M -
21 Piotr Suwała Kłodzko 10KM - - - NIE NIE - -
22 Patryk Witka Nowa Ruda 10KM - - brak NIE NIE - -
23 Mateusz Wysłobocki Lądek-Zdrój 10KM - - LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
24 Przemysław Zwaduch Kłodzko 10KM - - - NIE NIE - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Koszulka +25zł Rękawki +25zł Rozmiar koszulki Rozmiar rękawków
1 Roman Awrycewicz Nowa Ruda PÓŁMARATON - - uks ludwikowice NIE NIE - -
2 Katarzyna Bałys Stronie Śląskie PÓŁMARATON - - Hercog Running Team TAK TAK M S / M
3 DAWID BANAŚ KOBIERZYCE PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
4 Diana Bogusz Garwolin PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
5 MICHAŁ Bukowski Oleśnica PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
6 MARCIN CZUBAK Kudowa Zdrój PÓŁMARATON - - Kudowscy Miłośnicy Biegania TAK NIE L -
7 Mateusz Dulik Stary Waliszów PÓŁMARATON - - - TAK NIE M -
8 Sławomir Galant Wrocław PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
9 Paweł Grzesik Wałbrzych PÓŁMARATON - - SOR WAŁBRZYCH TAK TAK M S / M
10 Michał Hałajda Kiełczów PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
11 Sara Horejda Lądek Zdrój PÓŁMARATON - - Zumba TAK NIE L -
12 Agnieszka Idczak Legnica PÓŁMARATON - - Łączka Team Legnica TAK NIE M -
13 Stanisław Kapłon Kłodzko PÓŁMARATON - - LKS Iskra Jaszkowa NIE NIE - -
14 Adam Kierski Bielawa PÓŁMARATON - - LIW LEWANT NIE NIE - -
15 Henryk kocyba Lubliniec PÓŁMARATON - - team pol-ger NIE NIE - -
16 NORBERT KUBIK Świdnica PÓŁMARATON - - GtŻ TAK NIE L -
17 Wiesław Lęga Świdnica PÓŁMARATON - - BRAK TEAM/ KS Tęcza NIE NIE - -
18 Agnieszka Malik Ząbkowice Śląskie PÓŁMARATON - - Zumba NIE NIE - -
19 ireneusz najdek szklarska poręba PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
20 EWA NARKUN IŁOWA PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
21 Sebastian Orzeł Legnica PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
22 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
23 Marcin PASTERNAK Legnica PÓŁMARATON - - - NIE NIE - -
24 Tomasz Piekarski Kiełczów PÓŁMARATON - - - TAK NIE M -
25 Joanna Pikul Świebodzice PÓŁMARATON - - - TAK TAK S S / M
26 Jerzy Piotrkowski Wrocław PÓŁMARATON - - Wratislawia 2018 NIE NIE - -
27 Hubert Sobczak rawicz PÓŁMARATON - - Pieprzyk.pl NIE NIE - -
28 Izabela Surlas Głogów PÓŁMARATON - - - TAK NIE S -
29 Dawid Turkiewicz Woliborz PÓŁMARATON - - Wolibórz w biegu NIE NIE - -
30 Dariusz Turkiewicz Wrocław PÓŁMARATON - - Wroclaw Marathon Team TAK NIE M -
31 Mateusz Wanat Wrocław PÓŁMARATON - - - TAK NIE M -
32 Jan Wolański Marszowice PÓŁMARATON - - Orzeł Marszowice NIE NIE L L


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 60
Mężczyźni 154
Wszyscy 215