Zapisz się na zawody
Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Klasyfikacja - rower elektryczny / E-Bike
1 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych - 1 MTB WALIM NIE
2 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych -
3 Artur Badowski Burkatów - 1 - NIE
4 RAFAŁ BALAWAJDER Nowa Sól - 1 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM NIE
5 Marcin Barszcz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
6 Andrzej Baryluk Żernica - 1 Tomazi Bike Team NIE
7 Tomasz Batura Opalenica - 1 Centrum Team Opalenica NIE
8 Daniel Bejmert Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL NIE
9 Baltazar Bieniek Płock - 1 - NIE
10 Adam Biewald Eschwege - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
11 Michał Błaszkiewicz Sosnowiec - 1 - NIE
12 Barbara Borowiecka Nowa Sobótka - 1 Szczepan Bike Giant Gorzów NIE
13 Piotr Broncewicz Warszawa - 1 Probis Bike Team NIE
14 Daniel Bryk Szczytno - 1 - NIE
15 Michał Brzeziński Wrocław - 1 SGS POLAND TEAM BIKE SECTION NIE
16 Sebastian Chowaniec Nowy Dwór Mazowiecki - 1 Absolute Bike Team NIE
17 Piotr Cibart Szczecin - 1 BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE NIE
18 Paweł Ciesiul Wrocław - 1 - NIE
19 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - 1 Po.Po.Lu.Po. MTB Kamienna Góra i okolice NIE
20 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
21 ROBERT DUŁAWA głuszyca - 1 elastotech Baldinini NIE
22 Pawel Fesyk głuszyca - 1 - NIE
23 Marcin Frymarkiewicz SKĘPE - 1 - NIE
24 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
25 Möhring Gilbert Hinternah - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
26 Wojciech Głąb Warszawa - 1 CHLORKI.PL NIE
27 Michał Gołębiewski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa -
28 Eryk Gomoński Oborniki - 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
29 Janusz Gontarek Bielawa - 1 - NIE
30 Tomasz Gościewicz Radwanice - 1 Piątek Salony Rowerowe - SCOTT NIE
31 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki NIE
32 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM NIE
33 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
34 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH -
35 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
36 Anton Henke Witzenhausen - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
37 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam NIE
38 Bartosz Jamruszkiewicz Bielsko-Biała - 1 Dzikie Borówki NIE
39 Mariusz Jarymowicz Czadrów - 1 POPOLUPO NIE
40 Tomasz Jaworski Świnoujście - 1 BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE NIE
41 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM NIE
42 Daniel Kęska Wrocław - 1 - NIE
43 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
44 Maciej Kolbe KOZY - 1 - NIE
45 Paweł Kossowski Bielawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
46 Zbigniew Kowal Słupsk - 1 MORPOL RACING TEAM NIE
47 Rafał Kruczkowski Lubin - 1 msport obudowa grupa pościgowa NIE
48 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
49 Radosław Kukuła Świdnica - 1 - NIE
50 Konrad Kunicki Pilchowo - 1 - NIE
51 Kacper Kwaśnik Wrocław - 1 - NIE
52 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
53 Kamil Lenard LEGIONOWO - 1 AIRSHOT & PEATYs uszczelniacz NIE
54 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS NIE
55 Marek Łagódka Poznań - 1 Unit Martombike Team NIE
56 Tomasz Mach Wałbrzych - 1 Sportfuel.pl NIE
57 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
58 Krzysztof Maj Wrocław - 1 IMMOTION Specialized Team NIE
59 Piotr Majer Poznań - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
60 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
61 Kamil Marczak Warszawa - 1 AIRSHOT & PEATYs uszczelniacz NIE
62 Bartek Męziński Olsztyn - 1 Finisher.pl NIE
63 Krystian Michalak Kozłowo - 1 Centrum team Opalenica NIE
64 Arkadiusz Michnej CHOJNÓW - 1 - NIE
65 Aleksander Młynarz Wrocław - 1 - NIE
66 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych NIE
67 Zbigniew Mossoczy Zabierzów - 1 BIKEBOARD NIE
68 Michał Pac Tarnów - 1 FITPOWER TAK
69 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
70 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 - NIE
71 Marcin Pastusiak Człuchów - 1 - NIE
72 Wojciech Plywacz LILLE - 1 - NIE
73 Maciej Polak wroclaw - 1 - NIE
74 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 - NIE
75 Radosław Rocławski Lipienice - 1 MLKS Baszta Bytów NIE
76 DAMIAN RODZIŃSKI Słupsk - 1 STOPA SŁUPSK NIE
77 Grzegorz Rusinowski Kozienice - 1 KS Energia Kozienice NIE
78 Piotr Sitarz Wrocław - 1 wkk wrocław NIE
79 Tomasz Skoczylas Swarzędz - 1 Unit Martombike Team NIE
80 Daniel Sowa głuszyca - 1 - NIE
81 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 - NIE
82 Piotr Starczukowski Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW TAK
83 Janek Szczepański Wrocław - 1 KSPO Dentinea 1A NIE
84 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM NIE
85 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
86 Paweł Szkudlarek Odolanów - 1 Vida Loca Team NIE
87 Jacek Tomczak Warszawa - 1 - NIE
88 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
89 Michal Wesolowski Olesnica - 1 www.dimen.pl NIE
90 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE NIE
91 Ela Wolff Wałbrzych - 1 - NIE
92 Roman Wolski Wisła - 1 Dzikie Borówki MTB Squad NIE
93 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 - NIE
94 Arnold Wójcik Kraków - 1 BIKEBOARD NIE
95 Igor Yankilevich Warszawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
96 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Klasyfikacja - rower elektryczny / E-Bike
1 Andrzej Apanasewicz Walim - - MTB WALIM NIE
2 Marcin Barszcz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
3 Piotr Berdzik Wrocław - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
4 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized NIE
5 Piotr Boczula chocieszów - - Brak NIE
6 Łukasz Bolius Żukczyn - - - NIE
7 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra - - SEVEN - Perceptus Team NIE
8 Karol CHOMIŃSKI Wrocław - - Bike Center Ataksport Świdnica NIE
9 Marcin Czajka Tarnów - - Rysianka Team NIE
10 Piotr Dziurdz Sosnowiec - - Fatbike Przygoda NIE
11 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - - Kudowianka CyklonProalTeam NIE
12 Marcin Gołuszka Tarnawa Dolna - - - NIE
13 Tomasz Gościewicz Radwanice - - Scott Piątek Team NIE
14 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca NIE
15 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - - - NIE
16 Paweł Ignasiak Świdnica - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
17 Joanna Ignasiak Świdnica - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
18 Dominik Janeczko Marcinowo - - PM Rider Team NIE
19 Rafał JANKOWSKI Smolec - - TOYOTA NOWAKOWSKI NIE
20 Jarosław Kielar Srebrna Góra - - SGR Specialized NIE
21 Sebastian Kilian Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE
22 Radosław Klekociński Wrocław - - - NIE
23 Mateusz Kokowski Nowa Sól - - SEVEN-PERCEPTUS TEAM NIE
24 Wojciech Kozłowski Lisowice - - Sudety MTB Challenge NIE
25 wojciech krawczyk Łódź - - RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM NIE
26 Piotr Krukowski Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE
27 Krzysztof Krzywy Gdańsk - - NEXUS Team NIE
28 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia NIE
29 Jacek Madej Gorzów Wielkopolski - - - NIE
30 Artur Marzec Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
31 Łukasz Mendera Bardo - - UKS KUSY BARDO NIE
32 Anna Michalak-Warżała Wrocław - - PM Rider Team NIE
33 Mariusz Mieczkowski Bielawa - - Lincol Electric bester bike team Bielawa NIE
34 Rafał Moczulski Legnica - - Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
35 Tomasz Mojsa Jaworzyna Śląska - - GVT NIE
36 Bartosz Moskwa Jelenia Góra - - Profi-Sport NIE
37 Piotr Niciejewski Knurów - - FeByS Bike Team NIE
38 Krzysztof Nowakowski Nowa Sól - - - NIE
39 Łukasz Olejniczak Wałbrzych - - Popolupo NIE
40 Paweł Onuszkanicz Malá Skalá - - FAMILY BIKE TEAM NIE
41 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - - Dream-Bike Bielawa NIE
42 PIOTR PAJKA Katowice - - - NIE
43 sławomir perchel koszalin - - Harpagan Koszalin NIE
44 Przemysław Perka Lubin - - Drużyna NSR NIE
45 Sebastian Pęksa Wałbrzych - - SOWiE TEAM NIE
46 Tomasz Pietraho Lubin - - Romet Factory Team NIE
47 Dariusz Podgórski Ostroszowice - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
48 Justyna Pokorska Łomnica - - - NIE
49 Adam Rogala Jelenia Góra - - IMMOTION Specialized Team NIE
50 Radoslaw Rogalski Bydgoszcz - - Professional HR/CB163 NIE
51 Michał Rzeczycki Gdańsk - - OLD SCHOOL MTB GDAŃSK NIE
52 Bartłomiej Skrzypek Jerzmanowice - - - NIE
53 Krzysztof Skupin głuszyca - - AZS Uniwersytet Przyrodniczy Poznań NIE
54 Andrzej Sobek Łochowo - - FitSerwis Mtb team NIE
55 Tadeusz Spilok ustron - - STS FOKUS USTRON NIE
56 Damian Staroń Zacharzyce - - PM Rider Team NIE
57 Gracjan Stempniak Kępno - - Argenta Fitness Club NIE
58 Jarosław Stolarczyk Jaworzno - - OKR PassionBike NIE
59 Marcin Stroński Kielce - - - NIE
60 Grzegorz Strychar Wrocław - - Mitsubishi Materials MTB TEAM NIE
61 Dawid Strzeszkowski Wrocław - - Dzikie Borówki MTB Squad NIE
62 Paweł Szechowski Zielona Góra - - BIKEBOARD NIE
63 Tomasz Turczyn Dzbanów - - SGR Specialized NIE
64 Grzegorz Walczak Jelenia Góra - - Stowarzyszenie Klub Sportowy Plawna NIE
65 Łukasz Warzala Wrocław - - PM Rider Team NIE
66 Witold Węglarz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
67 Michał Wielosik Wałbrzych - - BikeExpert Team Wałbrzych NIE
68 Dariusz Wydera Tarnowskie Góry - - - NIE
69 Przemysław Zając Kalisz - - Unit Martombike Team NIE
70 Tomasz Zając SIECHNICE - - Simoldes Plasticos Team NIE
71 Andrzej Zieliński Lubin - - ROMET FACTORY TEAM NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 6
Mężczyźni 161
Wszyscy 167