Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Opłata Drużyna Czy chcesz otrzymać dyplom ukończenia zawodów?
1 Rafał Maziarz M GRYFICE 1 CART-PACK TEAM TAK
2 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI M Włoszakowice 1 PRO-FIT-BIKE TAK
3 Jerzy Nogała M Leszno 1 METABO TORA BIKE TAK
4 Paweł Waleński M Leszno 1 Werner Kenkel Sport Team NIE
5 PATRYK JANKOWSKI M Śmigiel 1 Śtc Śmigiel NIE
6 Michał Ciekański M Leszno 1 35 plus TAK
7 BERNARD MATUSZAK M Śmigiel 1 ŚTC ŚMIGIEL TAK
8 Michał Kostuch M Zamek Kiszewski 1 FTI Racin Team NIE
9 Robert Taciak M Wrocław 1 - TAK
10 Zenon Szoplik M Leszno 1 - TAK
11 Andrzej Ciesielski M Śmigiel 1 ŚTC TAK
12 Robert Gbiorczyk M Śmigiel 1 ŚTC Śmigiel NIE
13 Łukasz Pikosz M 62-050 Mosina 1 FTI Racing Team NIE
14 Szymon Majchrzak M Łęka Wielka 1 - TAK
15 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK M Leszno 1 Metabo TORA bike NIE
16 Arek Kaczmarek M Strzyżewice 1 - TAK
17 Marcin Robakowski M Nowy Tomyśl 1 Klub Kolarski Fala Park NIE
18 Mirosław Raburski M Leszno 1 AMBIT Racing Team TAK
19 Krzysztof Krówczyński M Leszno 1 Werner Kenkel Sport Team NIE
20 ERNEST KĘDZIORA M Krzemieniewo 1 REAL NIE
21 RAFAŁ WIATROWSKI M Krzywiń 1 KROSS EURO-ROWER.PL TAK
22 Marek Wawrowski M Leszno 1 Spinko Leszno TAK
23 Mateusz Kuśnierek M Leszno 1 KROSS EURO-ROWER.PL -
24 Robert Żmudzin M Wolsztyn 1 FTI Racing Team NIE
25 Paweł Wasiński M Kąkolewo 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
26 Łukasz Bartkowiak M Kościan 1 - TAK
27 Zdzisław Wasiołka M Leszno 1 Spinko Leszno TAK
28 Mariusz Perucki M Wilkowice 1 MEIBES TEAM TAK
29 Franciszek Komolka M Święciechowa 1 Brzechwa team TAK
30 Michał Stachowski M Leszno 1 REAL 64-sto NIE
31 PIOTR KRĘŻEL M Warszawa 1 DGR RACING TEAM TAK
32 Konrad Konkol M Miastko 1 35 PLUS TAK
33 Mikołaj Poloch M Bukówiec Górny 1 Kołownik Włoszakowice TAK
34 Maciej Wawrzyniak M RYDZYNA 1 R-TEAM RYDZYNA TAK
35 Kacper Szłapka M Karolewko 1 - TAK
36 Przemysław Szłapka M Karolewko 1 R-TEAM RYDZYNA TAK
37 Szymon Sędzik M rawicz 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
38 MICHAŁ BUKOWSKI M Święciechowa 1 ONNINEN TEAM TAK
39 Paweł Kołosionek M Leszno 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
40 Łukasz Figura M Wrocław 1 Wroclaw Triathlon Team Nokia NIE
41 DARIUSZ ŁABIAK M rawicz 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
42 Bartosz Twardowski M Leszno 1 ONNINEN TEAM TAK
43 Borys Chwiłkowski M Luboń 1 PKO BP SA TAK
44 Marek Strogulski M Rosnówko 1 Zgrupka Team TAK
45 Magdalena Zimniak K Leszno 1 Galibier Bikefun Team TAK
46 Daniel Nowak M Leszno 1 LeszczyńskiSport.pl TAK
47 Arkadiusz Szczepaniak M Śmigiel 1 ŚTC Śmigiel NIE
48 AGATA MADEJ K Poznań 1 Zgrupka Team NIE
49 KRZYSZTOF BARTKOWIAK M Sepno 1 Brak NIE
50 EDWARD RADKE M Włoszakowice 1 - TAK
51 Paweł Hrankowski M Leszno 1 Spinko Leszno TAK
52 Krzysztof Wójt M Leszno 1 Spinko Leszno TAK
53 Dominik Łakomy M Kościan 1 Spinko Leszno TAK
54 WERONIKA DOMAGALSKA K Wolsztyn 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
55 Hubert Iwankiewicz M Swarzędz 1 Zgrupka Team TAK
56 Jacek Idzikowski M Sątopy 1 - NIE
57 Jakub Śląski M Pępowo 1 - TAK
58 KRZYSIEK SOBOK M Poznań 1 Szlif Team TAK
59 Jerzy Nowak M Leszno 1 LKK TEAM TAK
60 Karol Flieger M Opalenica 1 - TAK
61 Grzegorz Mikołajczak M Tworzanice 1 4 EVER BIKE TAK
62 Szymon Toporek M Opalenica 1 - TAK
63 Wojtek Jastrzębski M Opalenica 1 K.S Tęcza TAK
64 Jakub Szczepaniak M Leszno 1 Werner Kenkel Sport Team TAK
65 Paweł Balcerzak M Słupca 1 SŁUPCA TAK
66 Michał Nochowski M Gostyń 1 KD7W NIE
67 Piotr Kutschenreiter M Puszczykowo 1 FTI Racing Team TAK
68 Tomasz Leciejewski M Święciechowa 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
69 Barbara Hildebrand K Poznań 1 QUESTY TAK
70 Marcin Walencik M Nowogrod Bobrzanski 1 FTI Racing Team TAK
71 Robert Kmieciak M Plewiska 1 Bike Serwis Scott Team NIE
72 Rafał Przybył M Gostyń 1 Gkr TAK
73 Bartosz Wujczak M Leszno 1 REAL 64-sto NIE
74 Adrian Juszczak M Godziesze Małe 1 Gilicki Bike TAK
75 Miłosz Wlaźlak M Gostyń 1 GKR GOSTYŃ TAK
76 Krzysztof Stefaniak M Luboń 1 Zgrupka Team NIE
77 Marcin Kapała M jarocin 1 - NIE
78 Włodzimierz Krawczyk M Śrem 1 Ciacho Team Triathlon TAK
79 TOMASZ CZECHOWSKI M PRUSZKÓW 1 GATTA BIKE-RS NIE
80 Grzegorz Karg M Turew 1 QUESTY TAK
81 Karol Rychlik M Leszno 1 4 EVER BIKE TAK
82 Błażej Kutrowski M Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TAK
83 Jakub Andrzejewski M Czempiń 1 ChampionMan Team NIE
84 Dorota Andrzejewska K Czempiń 1 ChampionMan Team TAK
85 Jarosław Jankowiak M Nowy Tomyśl 1 grupetto TAK
86 Marek Czyż M Września 1 Night Runners Września TAK
87 Piotr Sikora M Kiełczewo 1 4 EVER BIKE TAK
88 Piotr Sitarz M Wrocław 1 wkk wrocław TAK
89 Maciej Poprawski M Koscian 1 - TAK
90 Tomasz Wypych M Słupca 1 - TAK
91 Piotr Malak M Leszno 1 Werner Kenkel Sport Team NIE
92 Leszek Wuziak M Poznan 1 Skinline ŻTC Żychlin TAK
93 Jakub Michalak M Czempiń 1 ChampionMan Team TAK
94 Kazimierz Michalak M Czempiń 1 ChampionMan Team TAK
95 Patrycja Langner K Stare Bojanowo 1 ŚTC ŚMIGIEL TAK
96 Andrzej BOŚKO M GRYFICE 1 - TAK
97 ŁUKASZ WITKOWSKI M Leszno 1 - TAK
98 Michał Mikuła M Poznań 1 - NIE
99 Michał Iwankiewicz M Swarzędz 1 Zgrupka Luboń NIE
100 Bartłomiej Spychała M Nietążkowo 1 ŚTC ŚMIGIEL TAK
101 Tomasz Kaszyński M Luboń 1 - TAK
102 Sławomir Guit M Janikowo 1 - NIE
103 Patryk Zajączkowski M Leszno 1 Spinko TAK
104 Agnieszka Hahuła K Nowy Lubosz 1 ChampionMan Team TAK
105 Jarosław Łapawa M Strzelce wielkie 1 GKR Gostyń TAK
106 Dorota Kostuch K Zamek Kiszewski 1 MTB Starat Kartuzy NIE
107 Łukasz Pękala M Poznań 1 - NIE
108 Mateusz Lewicki M Kościan 1 PSB Mrówka Czempiń TAK
109 Szymon Stępniewski M Leszno 1 - NIE
110 Tomasz Sorbian M Wrocław 1 Strefasportu.pl MW Invest TAK
111 Radosław Flaum M Grodzisk Wielkopolski 1 - TAK
112 Józef Szeibe M Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TAK
113 Maria Filip K Luboń 1 Zgrupka Team TAK
114 Piotr Rorot M Poznań 1 FogtBikes TAK
115 Maria Wysocka K Poznań 1 - NIE
116 Adam Kaczmarek M Stare Miasto 1 Apartament Złoty Widok Danielo Team NIE
117 Dariusz Wojciechowski M Śmigiel 1 ŚTC NIE
118 Marcin Wierzejewski M Kościan 1 TGV Club TAK
119 Agnieszka Załuska-Lipa K Mosina 1 AF MOSINA TEAM NIE
120 Marian Zubrzycki M WSCHOWA 1 - TAK

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Opłata Drużyna Czy chcesz otrzymać dyplom ukończenia zawodów?
1 Robert Mencfeldowski M Dobroszyce - KROSS EURO-ROWER.PL TAK
2 Szymon Nowaczyk M Leszno - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
3 Marcin Antonik M Poznań - wielkopolskanaczas.pl TAK
4 Marcin Brzozowski M Leszno - Spinko Leszno TAK
5 Adam Kędzia M Śmigiel - StrefaSportu.MW.Invest.Group TAK
6 ANDRZEJ SKORUPSKI M Kąkolewo - SMIGŁO OSIECZNA TAK
7 Adam Duszyński M Luboń - PTC POZNAŃ TAK
8 Paweł Czecholiński M Poniec - Strefa Sportu.pl MW Invest TAK
9 Waldemar Jendrzejczak M Leszno - Spinko Team TAK
10 ROMAN Lutostański M Leszno - Brzechwa Team TAK
11 Jarosław Kosiński M Wrocław - Spartan Cycling Team NIE
12 ROBERT ŁĘSZCZAK M Grodzisk Wlkp. - - TAK
13 Maciej Michnowski M Gostyń - 35 PLUS TAK
14 Danuta Dąbkowska K Włoszakowice - 35 PLUS TAK
15 MICHAŁ ZAWORSKI M Leszno - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
16 Krystian Szymczak M Poznań - Zgrupka Team TAK
17 Bartłomiej Jóźwiak M Poznań - Zgrupka Team TAK
18 Dariusz Jamielucha M Poznań - Zgrupka Team NIE
19 Marcin Jarek M Leszno - Strefasportu.pl MW Invest TAK
20 Tomasz Kegel M Poznań - Szlif team NIE
21 Anita Kostecka K Luboń - Zgrupka Team TAK
22 Piotr Kaźmierski M Śmigiel - ŚTC Śmigiel TAK
23 Maciej Hulalka M Grodzisk Wielkopolski - - TAK
24 Damian Miela M Wrocław - STREFASPORTU.PL MW INVEST TAK
25 Patryk Matuszak M Nowa Wieś - - TAK
26 Szymon Sroka M Poznań - Zgrupka Luboń TAK
27 ANDRZEJ NAWROCKI M Leszno - 35PLUS NIE
28 Mateusz Lorych M Leszno - R-TEAM RYDZYNA TAK
29 Damian Popowicz M Pawłowice - Spinko TAK
30 Przemysław Pawlaczyk M Kościan - Tgv Club TAK
31 Jakub Tyszecki M Warszawa - Tytek TT TAK
32 Zbigniew Radajewski M Wieszczyczyn - KSA Fitness Zone Śrem TAK
33 Filip Naskręt M Widziszewo - nodon.pl NIE
34 Robert Piszczygłowa M Wilkowice - No Mercy TAK
35 Adam Jastrzębowski M Poznań - - NIE
36 Sławomir Frąckowiak M Komorniki - PTC Poznań TAK
37 Bartłomiej RYNIEWICZ M Puszczykowo - Zgrupka Luboń TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 13
Mężczyźni 144
Wszyscy 157