Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Drużyna Opłata Czy chcesz otrzymać dyplom ukończenia zawodów?
1 Rafał Maziarz M GRYFICE CART-PACK TEAM 1 TAK
2 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI M Włoszakowice PRO-FIT-BIKE 1 TAK
3 Jerzy Nogała M Leszno METABO TORA BIKE 1 TAK
4 Paweł Waleński M Leszno Werner Kenkel Sport Team 1 NIE
5 PATRYK JANKOWSKI M Śmigiel Śtc Śmigiel 1 NIE
6 Michał Ciekański M Leszno 35 plus 1 TAK
7 BERNARD MATUSZAK M Śmigiel ŚTC ŚMIGIEL 1 TAK
8 Michał Kostuch M Zamek Kiszewski FTI Racin Team 1 NIE
9 Robert Taciak M Wrocław - 1 TAK
10 Zenon Szoplik M Leszno - 1 TAK
11 Andrzej Ciesielski M Śmigiel ŚTC 1 TAK
12 Robert Gbiorczyk M Śmigiel ŚTC Śmigiel 1 NIE
13 Łukasz Pikosz M 62-050 Mosina FTI Racing Team 1 NIE
14 Szymon Majchrzak M Łęka Wielka - 1 TAK
15 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK M Leszno Metabo TORA bike 1 NIE
16 Arek Kaczmarek M Strzyżewice - 1 TAK
17 Marcin Robakowski M Nowy Tomyśl Klub Kolarski Fala Park 1 NIE
18 Mirosław Raburski M Leszno AMBIT Racing Team 1 TAK
19 Krzysztof Krówczyński M Krzemieniewo Werner Kenkel Sport Team 1 NIE
20 ERNEST KĘDZIORA M Krzemieniewo REAL 1 NIE
21 RAFAŁ WIATROWSKI M Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL 1 TAK
22 Marek Wawrowski M Leszno Spinko Leszno 1 TAK
23 Mateusz Kuśnierek M Leszno KROSS EURO-ROWER.PL 1 -
24 Robert Żmudzin M Wolsztyn FTI Racing Team 1 NIE
25 Paweł Wasiński M Kąkolewo STREFASPORTU.PL MW INVEST 1 NIE
26 Łukasz Bartkowiak M Kościan - 1 TAK
27 Zdzisław Wasiołka M Leszno Spinko Leszno 1 TAK
28 Mariusz Perucki M Wilkowice MEIBES TEAM 1 TAK
29 Franciszek Komolka M Święciechowa Brzechwa team 1 TAK
30 Michał Stachowski M Leszno REAL 64-sto 1 NIE
31 PIOTR KRĘŻEL M Warszawa DGR RACING TEAM 1 TAK
32 Konrad Konkol M Miastko 35 PLUS 1 TAK
33 Mikołaj Poloch M Bukówiec Górny Kołownik Włoszakowice 1 TAK
34 Maciej Wawrzyniak M RYDZYNA R-TEAM RYDZYNA 1 TAK
35 Kacper Szłapka M Karolewko - 1 TAK
36 Przemysław Szłapka M Karolewko R-TEAM RYDZYNA 1 TAK
37 Szymon Sędzik M rawicz Pozytywnie Zakręceni 1 NIE
38 MICHAŁ BUKOWSKI M Święciechowa ONNINEN TEAM 1 TAK
39 Paweł Kołosionek M Leszno R-TEAM RYDZYNA 1 NIE
40 Łukasz Figura M Wrocław Wroclaw Triathlon Team Nokia 1 NIE
41 DARIUSZ ŁABIAK M rawicz STREFASPORTU.PL MW INVEST 1 NIE
42 Bartosz Twardowski M Leszno ONNINEN TEAM 1 TAK
43 Borys Chwiłkowski M Luboń PKO BP SA 1 TAK
44 Marek Strogulski M Rosnówko Zgrupka Team 1 TAK
45 Magdalena Zimniak K Leszno Galibier Bikefun Team 1 TAK
46 Daniel Nowak M Leszno LeszczyńskiSport.pl 1 TAK
47 Arkadiusz Szczepaniak M Śmigiel ŚTC Śmigiel 1 NIE
48 AGATA MADEJ K Poznań Zgrupka Team 1 NIE
49 KRZYSZTOF BARTKOWIAK M Sepno Brak 1 NIE
50 EDWARD RADKE M Włoszakowice - 1 TAK
51 Paweł Hrankowski M Leszno Spinko Leszno 1 TAK
52 Krzysztof Wójt M Leszno Spinko Leszno 1 TAK
53 Dominik Łakomy M Kościan Spinko Leszno 1 TAK
54 WERONIKA DOMAGALSKA K Wolsztyn ŚTC ŚMIGIEL 1 NIE
55 Hubert Iwankiewicz M Swarzędz Zgrupka Team 1 TAK
56 Jacek Idzikowski M Sątopy - 1 NIE
57 Jakub Śląski M Pępowo - 1 TAK
58 KRZYSIEK SOBOK M Poznań Szlif Team 1 TAK
59 Jerzy Nowak M Leszno LKK TEAM 1 TAK
60 Karol Flieger M Opalenica - 1 TAK
61 Grzegorz Mikołajczak M Tworzanice 4 EVER BIKE 1 TAK
62 Szymon Toporek M Opalenica - 1 TAK
63 Wojtek Jastrzębski M Opalenica K.S Tęcza 1 TAK
64 Jakub Szczepaniak M Leszno Werner Kenkel Sport Team 1 TAK
65 Paweł Balcerzak M Słupca SŁUPCA 1 TAK
66 Michał Nochowski M Gostyń KD7W 1 NIE
67 Piotr Kutschenreiter M Puszczykowo FTI Racing Team 1 TAK
68 Tomasz Leciejewski M Święciechowa KROSS EURO-ROWER.PL 1 NIE
69 Barbara Hildebrand K Poznań QUESTY 1 TAK
70 Marcin Walencik M Nowogrod Bobrzanski FTI Racing Team 1 TAK
71 Robert Kmieciak M Plewiska Bike Serwis Scott Team 1 NIE
72 Rafał Przybył M Gostyń Gkr 1 TAK
73 Bartosz Wujczak M Leszno REAL 64-sto 1 NIE
74 Adrian Juszczak M Godziesze Małe Gilicki Bike 1 TAK
75 Miłosz Wlaźlak M Gostyń GKR GOSTYŃ 1 TAK
76 Krzysztof Stefaniak M Luboń Zgrupka Team 1 NIE
77 Marcin Kapała M jarocin - 1 NIE
78 Włodzimierz Krawczyk M Śrem Ciacho Team Triathlon 1 TAK
79 TOMASZ CZECHOWSKI M PRUSZKÓW GATTA BIKE-RS 1 NIE
80 Grzegorz Karg M Turew QUESTY 1 TAK
81 Karol Rychlik M Leszno 4 EVER BIKE 1 TAK
82 Błażej Kutrowski M Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST 1 TAK
83 Jakub Andrzejewski M Czempiń ChampionMan Team 1 NIE
84 Dorota Andrzejewska K Czempiń ChampionMan Team 1 TAK
85 Jarosław Jankowiak M Nowy Tomyśl grupetto 1 TAK
86 Marek Czyż M Września Night Runners Września 1 TAK
87 Piotr Sikora M Kiełczewo 4 EVER BIKE 1 TAK
88 Piotr Sitarz M Wrocław wkk wrocław 1 TAK
89 Maciej Poprawski M Koscian - 1 TAK
90 Tomasz Wypych M Słupca - 1 TAK
91 Piotr Malak M Leszno Werner Kenkel Sport Team 1 NIE
92 Leszek Wuziak M Poznan Skinline ŻTC Żychlin 1 TAK
93 Jakub Michalak M Czempiń ChampionMan Team 1 TAK
94 Kazimierz Michalak M Czempiń ChampionMan Team 1 TAK
95 Patrycja Langner K Stare Bojanowo ŚTC ŚMIGIEL 1 TAK
96 Andrzej BOŚKO M GRYFICE - 1 TAK
97 ŁUKASZ WITKOWSKI M Leszno - 1 TAK
98 Michał Mikuła M Poznań - 1 NIE
99 Michał Iwankiewicz M Swarzędz Zgrupka Luboń 1 NIE
100 Bartłomiej Spychała M Nietążkowo ŚTC ŚMIGIEL 1 TAK
101 Tomasz Kaszyński M Luboń - 1 TAK
102 Sławomir Guit M Janikowo - 1 NIE
103 Patryk Zajączkowski M Leszno Spinko 1 TAK
104 Agnieszka Hahuła K Nowy Lubosz ChampionMan Team 1 TAK
105 Jarosław Łapawa M Strzelce wielkie GKR Gostyń 1 TAK
106 Dorota Kostuch K Zamek Kiszewski MTB Starat Kartuzy 1 NIE
107 Łukasz Pękala M Poznań - 1 NIE
108 Mateusz Lewicki M Kościan PSB Mrówka Czempiń 1 TAK
109 Szymon Stępniewski M Leszno - 1 NIE
110 Tomasz Sorbian M Wrocław Strefasportu.pl MW Invest 1 TAK
111 Radosław Flaum M Grodzisk Wielkopolski - 1 TAK
112 Józef Szeibe M Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST 1 TAK
113 Maria Filip K Luboń Zgrupka Team 1 TAK
114 Piotr Rorot M Poznań FogtBikes 1 TAK
115 Maria Wysocka K Poznań - 1 NIE
116 Adam Kaczmarek M Stare Miasto Apartament Złoty Widok Danielo Team 1 NIE
117 Dariusz Wojciechowski M Śmigiel ŚTC 1 NIE
118 Marcin Wierzejewski M Kościan TGV Club 1 TAK
119 Agnieszka Załuska-Lipa K Mosina AF MOSINA TEAM 1 NIE
120 Marian Zubrzycki M WSCHOWA - 1 TAK

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Drużyna Opłata Czy chcesz otrzymać dyplom ukończenia zawodów?
1 Robert Mencfeldowski M Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL - TAK
2 Szymon Nowaczyk M Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST - NIE
3 Marcin Antonik M Poznań wielkopolskanaczas.pl - TAK
4 Marcin Brzozowski M Leszno Spinko Leszno - TAK
5 Adam Kędzia M Śmigiel StrefaSportu.MW.Invest.Group - TAK
6 ANDRZEJ SKORUPSKI M Kąkolewo SMIGŁO OSIECZNA - TAK
7 Adam Duszyński M Luboń PTC POZNAŃ - TAK
8 Paweł Czecholiński M Poniec Strefa Sportu.pl MW Invest - TAK
9 Waldemar Jendrzejczak M Leszno Spinko Team - TAK
10 ROMAN Lutostański M Swięciechowa Brzechwa Team - TAK
11 Jarosław Kosiński M Wrocław Spartan Cycling Team - NIE
12 ROBERT ŁĘSZCZAK M Grodzisk Wlkp. - - TAK
13 Maciej Michnowski M Gostyń 35 PLUS - TAK
14 Danuta Dąbkowska K Włoszakowice 35 PLUS - TAK
15 MICHAŁ ZAWORSKI M Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST - NIE
16 Krystian Szymczak M Poznań Zgrupka Team - TAK
17 Bartłomiej Jóźwiak M Poznań Zgrupka Team - TAK
18 Dariusz Jamielucha M Poznań Zgrupka Team - NIE
19 Marcin Jarek M Leszno Strefasportu.pl MW Invest - TAK
20 Tomasz Kegel M Poznań Szlif team - NIE
21 Anita Kostecka K Luboń Zgrupka Team - TAK
22 Piotr Kaźmierski M Śmigiel ŚTC Śmigiel - TAK
23 Maciej Hulalka M Grodzisk Wielkopolski - - TAK
24 Damian Miela M Wrocław STREFASPORTU.PL MW INVEST - TAK
25 Patryk Matuszak M Nowa Wieś - - TAK
26 Szymon Sroka M Poznań Zgrupka Luboń - TAK
27 ANDRZEJ NAWROCKI M Leszno 35PLUS - NIE
28 Mateusz Lorych M Leszno R-TEAM RYDZYNA - TAK
29 Damian Popowicz M Pawłowice Spinko - TAK
30 Przemysław Pawlaczyk M Kościan Tgv Club - TAK
31 Jakub Tyszecki M Warszawa Tytek TT - TAK
32 Zbigniew Radajewski M Wieszczyczyn KSA Fitness Zone Śrem - TAK
33 Filip Naskręt M Widziszewo nodon.pl - NIE
34 Robert Piszczygłowa M Wilkowice No Mercy - TAK
35 Adam Jastrzębowski M Poznań - - NIE
36 Sławomir Frąckowiak M Komorniki PTC Poznań - TAK
37 Bartłomiej RYNIEWICZ M Puszczykowo Zgrupka Luboń - TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 13
Mężczyźni 144
Wszyscy 157