Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Malgorzata Grudzien wroclaw - 1 ---
2 Rafał Bryś Świdnica - 1 -
3 Magdalena Zagrobelna Wrocław - 1 Drużyna Szpiku
4 beata jakubowska Wrocław - 1 Biegamy we Wrocławiu
5 Krzysztof Józefowicz Smardzów - 1 Smardzów Pany
6 Jakub Kowalski Lubin - 1 -
7 Anna Radwan Wrocław - 1 -
8 Jakub Strzelecki Łódź - 1 Rossbiegani
9 Waldemar Grześkowiak Czempiń - 1 -
10 Szymon Grześkowiak Czempiń - 1 Drużyna Szpiku
11 Tomasz Kowalczyk Wrocław - 1 -
12 Mateusz Soszka Gryfów Śląski - 1 -
13 Piotr Soszka Gryfów Śląski - 1 -
14 Glenn Baker Wrocław - 1 Biegamy we Wrocławiu
15 Jacek Bazanowski Wrocław - 1 -
16 Marek Chamot Wrocław - 1 Jurne Ślimaki
17 MARTA Bącler Kiełczówek - 1 -
18 Magdalena Kachniarz Wrocław - 1 -
19 Bogumilła Duć Jelenia Góra - 1 -
20 Damian Olewicz Wrocław - 1 (cz)RAKI
21 Dominika Wasinkiewicz Ligota Piękna - 1 Ja i Ona
22 Mariusz Stężycki Żary - 1 -
23 Michał Czapowski Wrocław - 1 Rzeźnicy
24 Denis Kottisch Gorzów Śląski - 1 -
25 Rafał Niedźwiecki Świerki - 1 -
26 Józef Szczurek Rębiszów - 1 -
27 Tomasz Górzyński Żary - 1 -
28 Ewa Ochnio Bolesławiec - 1 -
29 Bartłomiej Kowalczyk Wałbrzych - 1 Wałbrzyskie Centrum Siły
30 Ireneusz Trzaskalik Jastrzębie-Zdrój - 1 -
31 Maksymilian Prorok Głuszyca Górna - 1 -
32 Beata Iwanciów Boguszów Gorce - 1 -
33 Justyna Bazanowska Wrocław - 1 -
34 Tomasz Paluch Bieruń - 1 -
35 Grzegorz Firlit Wrocław - 1 -
36 Damian Grubich grudziądz - 1 -
37 Piotr Sawicki Opole - 1 www.prawofirmowe.pl
38 Elżbieta Wieczorek Wałbrzych - 1 WCS
39 przemysław kołakowski Lubin - 1 -
40 Marek Żołądek Wrocław - 1 Sudety z Plecakiem
41 Grzegorz Wysocki Sosnowiec - 1 -
42 Magdalena Staniszewska Świdnica - 1 -
43 Monika Rosiak Wałbrzych - 1 -
44 Łukasz Chmura Sosnowiec - 1 Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
45 Ireneusz Marciniak Kalisz - 1 Kalisz
46 Jan Niedziałkowski Poznań - 1 Team Vietnam
47 Adam Piekarski Radom - 1 -
48 Zbigniew Forjasz Polkowice - 1 -
49 Marek Tomaszewski Wrocław - 1 -
50 Wiesław Bazanowski Wrocław - 1 -
51 Andrzej Tomczyk Wałbrzych - 1 Wałbrzyskie Centrum Siły
52 Małgorzata Wojtczak Olesnica - 1 -
53 Dawid Ludkowski Bydgoszcz - 1 -
54 Grzegorz Tomaszewski Bydgoszcz - 1 -
55 Alina Weclawiak Piaseczno - 1 -
56 Radosław Urbanik Wierzbna - 1 -
57 Krzysztof Wolski Wrocław - 1 -
58 Damian szukała Bieniów - 1 -
59 Janusz Skrzyński rybnik - 1 -
60 Wioletta Jankowska Katowice - 1 Poszli w Las
61 Grzegorz Grzesiak Wałbrzych - 1 -
62 Marek Dańda Wrocław - 1 -
63 Grzegorz Kowalski Żary - 1 -
64 Iwona Wdowicz Raszówka - 1 Ja i Ona
65 Patrycja Pijarowska Dzierżoniów - 1 Polskie Stowarzyszenie Alkoturystów
66 Przemysław NOWAKOWSKI Unisław Śląski - 1 TeMMPo Wałbrzych
67 Adam Tokarski Sierpnica - 1 -
68 Patryk Kuziemski Bielany Wrocławskie - 1 -
69 Piotr Fulara CHWAŁOWICE - 1 -
70 Zuzanna Różycka Świdnica - 1 Troskliwe Misie
71 Arkadiusz Randak Stanisławów - 1 Respirator team
72 Tomasz Grzanka Olesno - 1 -
73 Andrzej Warda głuszyca - 1 -
74 Tomasz Kwaszewski Mościsko - 1 Polskie Stowarzyszenie Alkoturystów
75 Michał Stolarski Szczecin - 1 -
76 Damian Wiśniewski Szczawno Zdrój - 1 -
77 Magdalena Jakubczyk Wałbrzych - 1 -
78 Grzegorz Polak Swarzędz - 1 -
79 Mariusz Filip Bielawa - 1 -
80 Damian Więckowski Świdnica - 1 DGN
81 Adam Michalewski Poznań - 1 -
82 Agnieszka Gacek Wrocław - 1 -
83 Anna Rotkis-Dziadul Zary - 1 -
84 Adrian Bilski Wrocław - 1 Radość Biegania
85 Bartosz Wieland Kaszczor - 1 -
86 Noëlla Dolińska Janowice Wielkie - 1 -
87 Sylwia Chabasińska Długołęka - 1 -
88 Monika Krosondowicz-Babiasz Bolesławiec - 1 -
89 Maciej Szuszkiewicz Pyongyang - 1 -
90 Ewelina Chojnacka Głogów - 1 Żyraf Team
91 Anna Wierszelis Wrocław - 1 Żyraf Team
92 Elżbieta Jarosławska-Deja Grodków - 1 -
93 Dariusz Deja Grodków - 1 -
94 JOANNA SIENNICA Świdnica - 1 -
95 Konrad Cieślak Wrocław - 1 -
96 Joanna Węglińska Międzylesie - 1 -
97 marek Skowroński Wrocław - 1 -
98 Dominik Sajewicz Praszka - 1 -
99 EDYTA SZCZĘSNA Czechowice - Dziedzice - 1 Do Góry Nogami
100 Sebastian Jankowski Meerbusch - 1 Poszli w Las
101 Dorota Ormańczyk Szczawno - Zdrój - 1 -
102 Marcin Szymański Wałbrzych - 1 Wałbrzych
103 Katarzyna Leboda Katowice - 1 -
104 Andrzej Sawicki Świdnica - 1 Kazbek 2018
105 Jan Hałka Jelenia Góra - 1 -
106 Magda Bracka Wrocław - 1 -
107 Justyna Dzedzej Wrocław - 1 Penetracje Sudeckie
108 Tomasz Pastuch Poznań - 1 -
109 Łukasz Oleksy Wałbrzych - 1 -
110 Piotr Oleszczyk Wrocław - 1 -
111 Joanna Kokot Wrocław - 1 Husaria
112 Aneta Pytel Świdnica - 1 -
113 Maciej Olewicz Wrocław - 1 (cz)RAKI
114 Zuzanna Pacak Wrocław - 1 (cz)RAKI
115 Katarzyna Wajer Gniewkowo - 1 Założeni wczoraj
116 Monika Świętczak Wrocław - 1 -
117 Anna Zwydak Kiełczów - 1 -
118 Damian Gabrusiewcz Głogów - 1 -
119 Ewa Talaga Nowy Targ - 1 -
120 Magdalena Nowicka Puszczykowo - 1 -
121 Patrycja Semczuk Polkowice - 1 Rzeźnicy
122 Mateusz Skrzypczak Wrocław - 1 YOLO
123 Maciej Tyl Poznań - 1 QUAY POZNAŃ
124 Dominika Ocylok Oświęcim - 1 -
125 Magdalena Bany Plewiska - 1 -
126 Monika Oleksa Plewiska - 1 -
127 Jacek Indyka Sosnowiec - 1 Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
128 Mariusz Sarzyński Toruń - 1 -
129 Krzysztof Nagórnik Głuszyca Górna - 1 -
130 Mikołaj Wojdecki Świdnica - 1 Fasolki
131 Paulina Puszyńska Walim - 1 Wałbrzych
132 Anna Żmudka Oświęcim - 1 -
133 Maciej Ciecieląg Nysa - 1 Nysa
134 maciej hałasiewicz Świdnica - 1 Fasolki
135 Barbara Bortnik Wrocław - 1 Penetracje Sudeckie
136 Joanna Tatuśko Lubin - 1 -
137 Katarzyna Woźniak Mysłakowice - 1 -
138 Dorota Bazanowska Wrocław - 1 -
139 Marcin Partyczka Wrocław - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Grecki Wrocław - - RST
2 magdalena mendyka Wrocław - - Go go Power Rangers
3 Magdalena Łapawa Świdnica - - -
4 Olga Złotnicka Świdnica - - ŚGB
5 Agnieszka Lipińska Wrocław - - WKB Piast Wrocław
6 Radosław Oblicki Olszyny - - -
7 Katarzyna Marondel Bytom - - Silesia Nordic Team
8 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - - SOWIE TEAM
9 Jolanta Jezierska Wrocław - - RightWay
10 Marta SONNEK Syców - - KB LUPUS
11 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl / KUSY BARDO
12 Tomasz Giełda Wrocław - - Ahoj Przygodo
13 Roman Pazgan Krzeszów - - -
14 Wojciech Wesołowski Jelenia Góra - - Sudecka Żyleta Team
15 Marcin Wiącek głuszyca - - Żyleta
16 Damian Zimnicki Świebodzice - - Żyleta
17 Łukasz Dechnik Wrocław - - Ahoj Przygodo
18 Magdalena Respondek Wrocław - - Penetracje Sudeckie
19 Artur Szumski Wałbrzych - - -
20 Bartosz Juraszek Wrocław - - -
21 Bartosz Jones Księginice - - -
22 GNIEWOJAR MARCHWIŃSKI Poznań - - Punkt Widzenia
23 Przemysław Pupa Mirsk - - -
24 Mateusz Kołodziejczyk Wałbrzych - - Idę, bo nie lubię biegać
25 Marta Marcinkiewicz Wałbrzych - - -
26 Przemysław Kudziński Wrocław - - Jurne Ślimaki
27 Krzysztof Kulig Oława - - Wódka i Szlaki
28 Joanna Kopaczyńska Wrocław - - Jurne Ślimaki
29 Justyna Mrozińska Boguszów Gorce - - Grupa Biegowa Dzikowiec
30 Karolina Miecznikiewicz Świdnica - - DEKORIA RUNNERS
31 Monika Ilnicka Racławice Śl/Opole - - -
32 Grzegorz Czaiński Wrocław - - Ahoj Przygodo
33 Marta Prokop Wrocław - - -
34 Kamila Konop Kędziora Boguszów- Gorce - - Wałbrzyskie centrum siły
35 Jacek Maszota Gdańsk - - -
36 Radosław Kielar BEŁCHATÓW - - -
37 Agnieszka Mrozińska Boguszów-Gorce - - -
38 Jacek Sławiec głuszyca - - Szkoła przetrwania
39 Magdalena Wieczorek BEŁCHATÓW - - -
40 Agnieszka Sławiec głuszyca - - Szkoła przetrwania
41 Szymon Stępniewski Wrocław - - -
42 Jan Niedziałkowski Poznań - - -
43 Radomił Gajewski Wrocław - - -
44 Magdalena Szulc Wrocław - - -
45 DAMIAN ZIĘBA Wrocław - - -
46 Milena Ratajczak Poznań - - Team Vietnam
47 Agnieszka Luboch Szydłów - - team Dobeerman
48 Hanna Hapel Głogów - - -
49 Marcin Smoliński Wrocław - - -
50 MAREK CZUBIŃSKI Łódź - - -
51 Dorota Ptak Łódź - - -
52 Krzysztof Luboch Szydłów - - Team Dobeerman
53 Lidia Jucha Łódź - - -
54 BEATA ROZBIŃSKA Pszenno - - -
55 Jarosław Dobruchowski Wrocław - - Pauza co kilometr
56 Magdalena Zdebska Wałbrzych - - -
57 Mariusz Sawicki Wałbrzych - - -
58 Tomasz Nazarczyk Bolesławiec - - -
59 Bartłomiej Milewski Prudnik - - -
60 Grzegorz Polak Prudnik - - -
61 Tomasz Pełczyński Toruń - - -
62 Łukasz Bury Świdnica - - FREERIDE ŚWIDNICA
63 Paulina Jakusiewicz Wrocław - - fajnie? fajnie.
64 Andrzej Pilszczek Pabianice - - -
65 Mateusz Kulon Oława - - Pod Górę!
66 Joanna Sych BEŁCHATÓW - - -
67 Małgorzata Lewandowska Wałbrzych - - Wałbrzyskie Centrum Siły
68 Wojciech Komada Świdnica - - -
69 Agata Palacz Bielawa - - -
70 Kamil Tokarski głuszyca - - -
71 Beata Piłat Legnica - - -
72 Kamil Moczulski SIECHNICE - - "fajnie? fajnie."
73 Sebastian Piguła Jelenia Góra - - -
74 Anna Jędorowicz Bartnica - - -
75 Sabina Drożdż Bielsko - Biała - - -
76 Honorata Jaworska Wrocław - - -
77 Krzysztof Liszankowski Wrocław - - Motomyszy z Marsa
78 Bartosz Gerono Wrocław - - Baw sie dobrze albo giń
79 Wojciech Kurzawiak Kudowa Zdrój - - -
80 justyna paździora Piława Dolna - - -
81 Mariusz Wypych Kalisz - - FUTRYNA
82 Dawid Nowacki Wrocław - - -
83 Krzysztof Chlebowski głuszyca - - -
84 Agnieszka Skomra Mirków - - Sudety z plecakiem
85 RYSZARD RODEWALD Jelenia Góra - - -
86 Rafał "Rufus" Bawoł Burkatów - - -
87 Bartosz Piekarczyk Wygiełzów - - -
88 Agata Różycka glogow - - Troskliwe Misie
89 Robert Kłosowski Inowrocław - - -
90 Radosław Skowronek Rydułtowy - - -
91 Adam Lipiński Radom - - Morsy Radom
92 Łukasz Kumaszka Iwiny - - -
93 Agnieszka Gmyrek Glucholazy - - -
94 Marta Kołodziej Jerzmanowa - - -
95 Krzysztof Kolodziej Gaiki - - -
96 Halina Furmann Polkowice - - -
97 Anatolii Gabuza wroclaw - - Pauza co kilometr
98 Tomasz Zieliński Wrocław - - Ahoj Przygodo
99 Aleksandra Hołownia Wrocław - - -
100 Łukasz Marcinko Wałbrzych - - -
101 Magdalena Papuga BEŁCHATÓW - - -
102 Joanna Krzyżosiak Wrocław - - J_K
103 Karolina Palińska Wrocław - - Hallelu Jah
104 Anna Szczurek Gryfów Śląski - - -
105 Sławomir Kopeć Lubawka - - -
106 Marcin Mucha Opole - - Szopa na Narzędzia
107 Patrycja KLESZNO Opole - - -
108 Piotr Ceranek Poznań - - Team Vietnam
109 Zbigniew KLESZNO Opole - - -
110 Paweł Adamowicz Warszawa - - -
111 Michał Grzesik Dobrzykowice - - -
112 Artur Dudka Wrocław - - Penetracje Sudeckie
113 Adriana Gasik Wrocław - - -
114 Justyna Bernat ŻAGAŃ - - Żagańskie Dziki
115 Jarosław Bernat ŻAGAŃ - - Żagańskie Dziki
116 Natalia Peczynko Karwiany - - -
117 Mat Pajak po co adres - - -
118 Magdalena Ciborowska Świdnica - - -
119 Iwona Dąbrowska Wrocław - - -
120 Agnieszka Wieliczko Polkowice - - -
121 Beata Skowron Bolesławiec - - A
122 Oktawian Staniocha Nowa Ruda - - BWM-w grupie moc
123 PAWEŁ KIEŁBASA Wrocław - - -
124 Iwona Krzesaj Chęciny - - -
125 Krzysztof Kaliciak Zielona Góra - - -
126 Brygida Cirko Lubin - - -
127 Magdalena Szpilka (Diaków) Zielona Góra - - -
128 Leszek Lewicki Zielona Góra - - -
129 Marta Michajlów Brzeg Dolny - - Penetracje Sudeckie
130 Anna Urlich-Rybak Wałbrzych - - -
131 Piotr Tereszkiewicz Nowa Ruda - - -
132 Piotr Maliniak Karwiany - - -
133 Piotr Restel Krapkowice - - -
134 Bernarda Mazurczuk Malin - - -
135 PAWEŁ JAJOR Jelenia Góra - - Wolne klapki
136 ADAM MARENIN Opole - - Bieg Opolski
137 Wojciech Siedlerski Wrocław - - -
138 Monika Szulc Lubań - - -
139 Magda Zawadzka Wrocław - - Penetracje Sudeckie
140 Łukasz Pruśkiewicz Wrocław - - -
141 Łukasz Złotnicki Świdnica - - ŚGB
142 Radosław Drabczak Oława - - -
143 Paweł Trembecki Wrocław - - -
144 Wojciech Skowroński Nowa Ruda - - -
145 Michał Czosnyka Przygórze - - Prawdziwi mężczyźni
146 Jarosław Gozdalski Gniezno - - Witkowo biega
147 Paulina Stańczak Toruń - - Założeni wczoraj
148 Marcin Arendarski Sosnowiec - - -
149 Paweł Ficek Kraków - - -
150 Tomasz Stefaniak Leszno - - -
151 Maciej Jasiński Kcynia - - -
152 Marek Pałczyński Wrocław - - -
153 Robert Mika Nakło nad Notecią - - -
154 Andrzej Piech Spryciak Jaworzynka - - -
155 Katarzyna Stobiecka Łódź - - -
156 Gabriela Łuczak BEŁCHATÓW - - -
157 jacek jerczyński Wrocław - - -
158 Katarzyna Staniocha Nowa Ruda - - -
159 Dominik Dworniczak Wrocław - - -
160 Rafał Śliwiński Proszowa - - -
161 Olga Pawłowicz Wrocław - - Bakłażanki
162 Sara Gałka Wrocław - - Bakłażanki
163 Marcin Gostomski Wrocław - - -
164 Joanna Krawczyk Wrocław - - -
165 Agnieszka Banaszkiewicz Wrocław - - -
166 Radek Robak Wrocław - - Banda Łysego
167 Adam Striżyk Wrocław - - -
168 Mateusz Różycki Wrocław - - Czekaniści
169 Karolina Rodzaj ŚWIDNICA POLSKA - - -
170 Paweł Rodzaj Świdnica - - -
171 Krzysztof MATEUSIAK Wroclaw - - Kabanosy
172 Magdalena Garbacz Wrocław - - -
173 Marta Krysa świeradów zdrój - - -
174 Aleksandra Wilczak-Grzesik Dobrzykowice - - -
175 Aleksandra Gniady Wrocław - - -
176 Marta Sikorska Dobrzykowice - - Kabanosy
177 Aleksandra Grobelna Brzeg Dolny - - -
178 Dorota Witkowska Wrocław - - Rzeźnicy
179 Patryk Kalota Wałbrzych - - -
180 Jacek Ziora Wrocław - - Rzeźnicy
181 Bartosz Siara Sosnowiec - - PTSE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 130
Mężczyźni 189
Wszyscy 320