Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Lisowic Czy chcesz nabyć koszulkę okolicznościową? KS UNIA Lisowice Kolor koszulki Rozmiar koszulki
1 Izabela Tomaszewska Tarnowskie Góry - 1 WKB Meta Lubliniec NIE NIE NIE - -
2 Magdalena Wrońska Jasło - 1 - NIE NIE NIE - -
3 ANTONI DĄDELA Krzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE NIE - -
4 Beata Wrońska Jasło - 1 - NIE NIE NIE - -
5 Zbigniew MACOCH Krzepice - 1 - NIE NIE NIE - -
6 WIESŁAW PYRA Praszka - 1 - NIE NIE NIE - -
7 MIROSŁAW WIŚNIEWSKI Krzepice - - Kb Florian Zajączki Drugie NIE NIE NIE - -
8 Krzysztof Pruciak Oława - - Lecymy Durś NIE NIE NIE - -
9 Grzegorz Grzywna Olesno - 1 WKB META LUBLINIEC NIE NIE NIE - -
10 Mariusz Wysocki Piekary Śląskie - 1 Lecymy Durś NIE NIE NIE - -
11 Agnieszka Kożuch Piekary Śląskie - 1 Lecymy Durś NIE NIE NIE - -
12 Damian Kucharski Częstochowa - 1 Zabiegani Częstochowa NIE NIE NIE - -
13 Tomasz Kobyliński Zabrze - 1 WKB Meta Lubliniec NIE NIE NIE - -
14 leszek Mielcarek Bytom - - CIDRY LOTAJOM NIE NIE NIE - -
15 KRZYSZTOF BROL Lisowice - 1 - TAK TAK TAK niebieski M
16 Roman Kowalski Draliny - - Osp Draliny NIE TAK NIE żółty M
17 Dawid Garcorz Dzielna - 1 - NIE NIE NIE - -
18 Denis Kaczmarzyk Lisowice - 1 - TAK TAK TAK niebieski M
19 Dawid Brol Lisowice - 1 - TAK TAK TAK żółty M
20 Marek Grund Strzebiń - 1 Mafia TEAM Lubliniec NIE NIE NIE - -
21 Mateusz Pawełczak Złochowice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE NIE - -
22 Grzegorz Sikora Pawonków - 1 - NIE NIE NIE - -
23 Magdalena Jagielska Kłobuck - 30 NGB Kłobuck NIE NIE NIE - -
24 Marek Latka Lubliniec - 1 WKB META LUBLINIEC NIE NIE NIE - -
25 MARIUSZ JASKULSKI Zawiercie - 1 - NIE NIE NIE - -
26 Jarosław Bryła Lubliniec - - - NIE NIE NIE - -
27 ANETA DMOWSKA GWOŹDZIANY - 1 - NIE NIE NIE - -
28 MAREK DMOWSKI GWOŹDZIANY - 1 OSP Gwoździany NIE NIE NIE - -
29 Wiesław Janeczek Trębaczew - 1 klub biegacza warta NIE NIE NIE - -
30 Ewa Smyk Koszęcin - - - NIE NIE NIE - -
31 Grzegorz Małczak Lubliniec - 1 BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE NIE NIE NIE - -
32 tomasz sosnowski Kłobuck - 1 wkb meta lubliniec NIE NIE NIE - -
33 Krzysztof Kubica Kośmidry - - START KOSZWICE NIE NIE NIE - -
34 Jan Cieśla Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE NIE NIE - -
35 Adam Piskorz Lubliniec - 1 amator NIE NIE NIE - -
36 Damian Psyk Pludry - 1 amator NIE TAK NIE niebieski M
37 Iwona Grzech-Nowak Katowice - 1 - NIE NIE NIE - -
38 STANISŁAW MAŁEK Praszka - - NEAPCO PRASZKA NIE NIE NIE - -
39 WIKTOR BASIŃSKI Rudniki - 1 FALSTART RUDNIKI NIE NIE NIE - -
40 PIOTR Orian Zdzieszowice - - LUKS ROSPONDEK&KOZIOŁEK NIE NIE NIE - -
41 Anna Orian Zdzieszowice - - LUKS ROSPONDEK/KS KOZIOŁEK NIE NIE NIE - -
42 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
43 Artur Pelikan Kłobuck - - NGB Kłobuck/Wkurw_team NIE NIE NIE - -
44 Krzysztof Mazur Częstochowa - 1 - NIE NIE NIE - -
45 Edward Antolak Katowice - 1 TKKF Saturn Czeladź NIE NIE NIE - -
46 Andrzej Matyja Kłobuck - - - NIE NIE NIE - -
47 Marek Fajer MYSZKÓW - 1 Z bieganiem mi do twarzy Myszków Biega NIE NIE NIE - -
48 Piotr Karmański Bytom - 1 - NIE NIE NIE - -
49 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
50 Leszek Swoboda Solarnia - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
51 Piotr Michałowski Lubliniec - 1 SW - Lubliniec NIE NIE NIE - -
52 Grzegorz Książek Tarnowskie Góry - 1 Iron Man Team NIE NIE NIE - -
53 Wiesław Małysa Lubliniec - - - NIE NIE NIE - -
54 Marcin Makowski kochcice - 1 - NIE NIE NIE - -
55 Marcin Zając Lubliniec - - Lentex TEAM NIE NIE NIE - -
56 Wojciech Gembała Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
57 Artur Kaczmarczyk Pawonków - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
58 Grzegorz Malek Lubliniec - 1 - NIE NIE TAK - -
59 Rafał Olejnik Chorzów - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
60 Tomasz Hadzik Kochanowice - - Dzik Ligota NIE NIE NIE - -
61 Iwona Klabis Lubliniec - 1 LENTEX TEAM NIE NIE NIE - -
62 Ania Bodzioch Sieraków Śląski - - - NIE NIE NIE - -
63 Jan Gaida Żyglin - 1 Biegam bo chcę NIE TAK NIE niebieski M
64 Krzysztof Szewczyk Częstochowa - 1 Czewarun TiM NIE NIE NIE - -
65 Krzysztof Wysota Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
66 Andrzej Bambynek Droniowie - - - NIE NIE NIE - -
67 Małgorzata Pluta Lubliniec - - - NIE NIE NIE - -
68 Bartosz Luto Opatów - 1 NGB Kłobuck NIE NIE NIE - -
69 Andrzej Luto Opatów - 1 - NIE NIE NIE - -
70 Jerzy Pradelok Tworóg - 1 Gibke Gizdy NIE NIE NIE - -
71 Sabina Weinczyk Gosławice - 1 Be In Good Shape NIE TAK NIE biały M
72 Dawid Bazan Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
73 RAFAŁ KOZIOROWSKI Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
74 Arkadiusz Student Lubliniec - - LUCKY LOSERS NIE NIE NIE - -
75 Agnieszka Czyżewska Częstochowa - - KPP Lubliniec/NGB Kłobuck NIE NIE NIE - -
76 Marcin Maroń Rusinowice - 1 - NIE NIE NIE - -
77 Halina Mzyk Koszęcin - 1 - NIE NIE NIE - -
78 Paulina Szpilowska PYSKOWICE - 1 KS Olkusz NIE NIE NIE - -
79 OLIWIA ŁABUDA Kędzierzyn-Koźle - - KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE NIE NIE NIE - -
80 Łukasz Wręczycki Lubliniec - 1 - NIE TAK NIE pomarańczowy S
81 Marcin Małczak Ciasna - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
82 Krzysztof Piontek rybnik - 1 Chemika Rybnik NIE NIE NIE - -
83 Piotr Pytlarczyk Pajęczno - 1 KLUB BIEGACZA WATRA NIE NIE NIE - -
84 Barbara Noga wilkowiecko - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE NIE - -
85 Marcin Kotarski Krzepice - 30 KB Florian Zajączki Drugie, Krzepice NIE NIE NIE - -
86 Adrian Stasiczek Bytom - 1 Wataha Team NIE NIE NIE - -
87 Marcin Modliński Pajęczno - 1 Klub Biegacza Warta NIE NIE NIE - -
88 Henryk Brol Glinica - 1 - NIE NIE NIE - -
89 Joanna Szewczyk Częstochowa - 1 Czewarun TiM NIE NIE NIE - -
90 Błażej Szczygieł Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
91 Anna ZUTEREK Częstochowa - 1 Czewarun TiM NIE NIE NIE - -
92 Jakub Garcorz Dzielna - 1 - NIE NIE NIE - -
93 Magdalena Morcinek Koszęcin - 1 JAM NIE NIE NIE - -
94 Jan Glanc Strzebiń - 1 JAM NIE NIE NIE - -
95 Justyna Paszkiewicz Kłobuck - 1 NGB Kłobuck NIE NIE NIE - -
96 Marian Morański Zabrze - 1 - NIE TAK NIE niebieski XL
97 Maciej Kozubski Chorzów - 1 - NIE TAK NIE limonka L
98 Maciej Słota Lubliniec - 1 Słota Schody Sprint NIE NIE NIE - -
99 Joanna Przyrowska Prądy - 1 JAM NIE NIE NIE - -
100 janusz Celarek Siemianowice Śl. - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
101 ANNA Gaudy JASKRÓW - 1 Zabiegani Częstochowa NIE NIE NIE - -
102 Damian Foks Warszowice - 1 1 NIE NIE NIE - -
103 Maria Lerch Jastrzębie-Zdrój - 1 RUNTEAM Pawłowice NIE NIE NIE - -
104 Bożena Lerch Jastrzębie-Zdrój - 1 Runteam Pawłowice NIE NIE NIE - -
105 Wiktoria Bartosiewicz Gliwice - - - NIE TAK NIE biały XL
106 Dawid Brol Glinica - 1 - NIE NIE NIE - -
107 Natalia Honisz Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
108 Filip Świerc Boronów - - - NIE TAK NIE limonka S
109 Emil Świerc Boronów - - - NIE TAK NIE limonka S
110 Hanna Kowalska Strzebiń - - - NIE NIE NIE - -
111 Joanna Biłeńkij Lubliniec - 1 Lentex TEAM NIE NIE NIE - -
112 Piotr Nowacki Chorzów - 1 - NIE NIE NIE - -
113 Dawid Pradelok Tworóg - 1 Gibke Gizdy NIE NIE NIE - -
114 Przemysław Kilan Iwanowice Duże - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE NIE - -
115 Iwona Surgucka Chorzów - - W pogoni za duchem NIE NIE NIE - -
116 Katarzyna Połańska Tarnowskie Góry - - - NIE NIE NIE - -
117 Michał Kowalczyk Lubliniec - 1 EthosEnergy Poland S.A. NIE NIE NIE - -
118 Kacper Mucha Trzebinia - 1 - NIE TAK NIE pomarańczowy M
119 Dominik Gomółka Trzebinia - 1 - NIE NIE NIE - -
120 Marcin Gajowski Lubliniec - 1 EthosEnergy Poland S.A. NIE NIE NIE - -
121 Krystian Świerc Lubliniec - - Radny Gminy Pawonków TAK NIE NIE - -
122 Joanna Kumięga Mysłowice - - w_kurw team NIE NIE NIE - -
123 Leszek Kozioł Boguszyce - - - NIE TAK NIE pomarańczowy L
124 Tomasz Wilk Lubliniec - 1 - NIE NIE NIE - -
125 Paweł Skop Psary - - - NIE NIE NIE - -
126 Łukasz Szleper Lubliniec - 1 - NIE NIE NIE - -
127 Andrzej Gaudyn Siemianowice Śląskie - 1 Szybcy I Wściekli NIE NIE NIE - -
128 Tomasz Huchro Mysłowice - 1 Szybcy i Wściekli NIE TAK NIE pomarańczowy L
129 Szymon Krause Tarnowskie Góry - 1 - NIE NIE NIE - -
130 Katarzyna Krause Tarnowskie Góry - 1 - NIE NIE NIE - -
131 Oleksandr Bulhakov Shabo - - Luchesk НЕ ДА НЕ - -
132 Mariusz Poloczek Lisowice - 1 - TAK NIE TAK - -
133 Aleksandra Polakowicz Chorzów - 1 - NIE NIE NIE - -
134 Ewa Pytlarczyk Pajęczno - 1 - NIE NIE NIE - -
135 Andrzej Wymysło Piekary Śląskie - 1 Przegląd Piekarski NIE NIE NIE - -
136 Paweł Springwald Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
137 Leszek Paszkiewicz Kłobuck - 1 NGB Kłobuck NIE NIE NIE - -
138 Sylwia Miśta-Dorobisz MYSZKÓW - - - NIE NIE NIE - -
139 Daniel Rygol Tworóg - 1 Gibke Gizdy NIE NIE NIE - -
140 Waldemar Brzeziński Wysoka - 1 LKS Wysoka NIE NIE NIE - -
141 Magdalena Bodziony Gliwice - 1 Raptors NIE NIE NIE - -
142 Marcin Bodziony Gliwice - 1 Raptors NIE TAK NIE niebieski XL
143 Paweł Konsek Żory - 1 - NIE NIE NIE - -
144 Krzysztof Rzeźniczek Piekary Śląskie - 1 www.hamexpert.pl NIE NIE NIE - -
145 ZYGMUNT PRZEWIEŚLIK Tworóg - 1 - NIE NIE NIE - -
146 Damian Rupik Lubliniec - 1 - TAK NIE TAK - -
147 Dawid Sobczyk Brynek - 1 Gibke Gizdy NIE NIE NIE - -
148 Michał Maliszewski Katowice - 1 Szybcy i Wściekli NIE TAK NIE niebieski S
149 Wiktoria Okońska Katowice - 1 Szybcy i Wściekli NIE TAK NIE niebieski S
150 Paweł Skop Psary - 1 - NIE NIE NIE - -
151 Michał Kuchmistrz Zabrze - 1 WKB Meta Lubliniec NIE NIE NIE - -
152 Anna Kuchmistrz Zabrze - 1 WKB Meta Lubliniec NIE NIE NIE - -
153 Karolina Walczynska Bielsko-Biala - 1 SZYBCY I WŚCIEKLI NIE NIE NIE - -
154 Tomasz Horowski Tychy - 1 Szybcy i Wściekli NIE NIE NIE - -
155 Marcin Jankowski Lubliniec - 1 Turbo Korona Team NIE NIE NIE - -
156 Paweł Witczak Lubliniec - 1 - NIE NIE NIE - -
157 Karolina Wojtyra Tarnowskie Góry - 1 Enter Air Runners Club NIE NIE NIE - -
158 Magdalena Kulwicka Częstochowa - 1 Czewarun TiM NIE NIE NIE - -
159 Daniel Wojtyra Tarnowskie Góry - 1 - NIE NIE NIE - -
160 Joanna Strzoda Sieraków Śląski - 1 LKS Sieraków Śląski NIE NIE NIE - -
161 Patryk Kałuziński Lisowice - 1 KS Unia lisowice TAK NIE TAK - -
162 Beata Lata Siemianowice Śląskie - 1 - NIE NIE NIE - -
163 Martin Czyrnia Dobrodzień - 1 - NIE NIE NIE - -
164 Katarzyna Gniot Zdzieszowice - - Morsy na Koksie NIE NIE NIE - -
165 Mieszko Maliszewski Siemianowice Śląskie - 1 CHOP ZE ŻELAZA TRITEAM NIE NIE NIE - -
166 Mirosław Nahajowski Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
167 Marek Kosa Kochanowice - 1 OrlenTeam NIE NIE NIE - -
168 Dawid Knopik sadów - 30 Lucky Losers NIE NIE NIE - -
169 Damian Wlazły Lubliniec - - - NIE NIE NIE - -
170 Anna CIEŚLA Piekary Śląskie - 30 Lecymy Durś NIE NIE NIE - -
171 Arkadiusz MYSIAK Chorzów - 1 - NIE NIE NIE - -
172 Karolina Wieczorek Warszawa - 30 UKS Niska NIE NIE NIE - -
173 Artur Listkiewicz Lubliniec - - - NIE NIE NIE - -
174 WERONIKA OPOCZYŃSKA PAWONKÓW-GWOŹDZIANY - - - NIE TAK NIE niebieski S
175 Damian Kowalik Lubliniec - - EthosEnergy Poland S.A. NIE NIE NIE - -
176 Marek Kocela Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE NIE - -
177 Słąwomir Patyk Częstochowa - - - NIE NIE NIE - -
178 Michał Osuch Lubecko - - - NIE NIE NIE - -
179 Mirosław Ptasik Koziegłowy - 30 - NIE NIE NIE - -
180 Ryszard Jałowiec Olkusz - 1 KS Olkusz NIE NIE NIE - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 49
Mężczyźni 131
Wszyscy 180