Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Mateusz Gierak Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
2 WALDEMAR SITEK Łęka Opatowska Bieg godz. 13:00 - - Bukownica BIEGA
3 Łukasz Hłądzyński Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 K. S. Leniwiec
4 Krzysztof Morek Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 K.S. Leniwiec
5 BARTOSZ KARKOSZKA Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
6 MARCIN POPRAWA Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - - Aktywny Ostrzeszów
7 PRZEMYSŁAW ZIMOCH Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
8 MAREK HENDRYS Granice Bieg godz. 13:00 - 1 Sparta Ultra Team
9 MAGDALENA GRYCMAN trzcinica Bieg godz. 13:00 - 1 SPARTA ULTRA TEAM
10 ELŻBIETA JANY Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 K.S. LENIWIEC
11 Bartosz Piasecki Doruchów Bieg godz. 13:00 - 1 OSP DORUCHÓW
12 Łukasz Nikodem Mikorzyn Bieg godz. 13:00 - 1 -
13 KRZYSZTOF MACHAJ Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
14 Tomasz Mądrzejewski Olszowa Bieg godz. 13:00 - 1 Sparta Ultra Team
15 Marcin Szczerbanowski Walbrzych Bieg godz. 13:00 - - SOWIE TEAM
16 Mariusz Gąszczak Kepno Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
17 Sebastian Goldyn Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszow
18 SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
19 Zenon Królik Ostrów Wielkopolski Bieg godz. 13:00 - 1 sam sobie sterem
20 MARCIN GRZESIAK Ostrzerzów Bieg godz. 13:00 - - Aktywny Ostrzeszów
21 KINGA GIERAK Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 KS Leniwiec
22 Weronika Paleczna Baranów Bieg godz. 13:00 - - -
23 WŁODZIMIERZ JUSZCZAK Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 SKS SZCZĘŚCIE
24 Teresa Okoń Torzeniec Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
25 Maciej Marczak Doruchów Bieg godz. 13:00 - 1 Zs Nr 1 w Ostrzeszowie
26 Arkadiusz Smolis Jeziorna Bieg godz. 13:00 - 1 brak
27 BARTŁOMIEJ ZGADZAJ Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
28 Jarosław Zawierta Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW
29 Kacper Żurawa Bralin Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
30 Julia Hoja Torzeniec Marszobieg godz. 12:00 - - -
31 Łukasz Kosik Stara Kuźnica Bieg godz. 13:00 - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW
32 Robert Zborowski Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
33 Krzysztof Nawrocki Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 -
34 Patryk Pieprzka KOBYLA GÓRA Bieg godz. 13:00 - - 11 DW INKA
35 Maja Grabowska Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 11 DW INKA - ZHP
36 Mateusz Mrugalski Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
37 MIROSŁAW FLORCZAK Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
38 Bartłomiej Borkowski grabów nad prosną Bieg godz. 13:00 - 1 HIPERIA
39 Jacek Gajda Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
40 BARTOSZ SMOLIS Galewice Marszobieg godz. 12:00 - 1 SMOLIS TEAM
41 Michał Kowalczyk Olszowa Bieg godz. 13:00 - 1 Tuczniki
42 Ewa Kupczak Mroczeń Bieg godz. 13:00 - 1 Sparta Ultra Team
43 Grzegorz Bystry Baranów Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
44 Przemysław Skałecki Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 KS LENIWIEC
45 ANGELIKA Zawierta Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW
46 BARTOSZ HOROSIEWICZ Łęka Mroczeńska Bieg godz. 13:00 - 1 KS GEPARD KĘPNO
47 Paweł Rybczyński KOBYLA GÓRA Marszobieg godz. 12:00 - 1 Ryba Team
48 ROBERT KOWALCZYK Kąty Ślaskie Bieg godz. 13:00 - - -
49 Aleksandra Duryń KOBYLA GÓRA Bieg godz. 13:00 - 1 ZS Nr1 Ostrzeszów
50 Julia Franczak Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 ZS Nr1 Ostrzeszów
51 Klaudia Roszykiewicz Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 ZS Nr1 Ostrzeszów
52 Konrad Mak Doruchów Bieg godz. 13:00 - 1 OSP Doruchów
53 Łukasz Kozłowski KOBYLA GÓRA Bieg godz. 13:00 - 1 Ryba Team
54 Wojciech Kozłowski Zmyślona Parzynowska Marszobieg godz. 12:00 - - SP Parzynów
55 CYPRIAN SMOLIS Galewice Marszobieg godz. 12:00 - 1 SMOLIS TEAM
56 MARCEL SMOLIS Galewice Marszobieg godz. 12:00 - 1 SMOLIS TEAM
57 Mateusz Zborowski Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
58 Samanta Zborowska Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
59 Filip Kowalczyk Olszowa Bieg godz. 13:00 - 1 Tuczniki
60 Kaja Kaczmarek Parzynów Marszobieg godz. 12:00 - - SP Parzynów
61 Paulina Rybczyńska KOBYLA GÓRA Bieg godz. 13:00 - 1 Ryba Team
62 Grzegorz Szmaj Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
63 Marcin Ferdynus Opatów Bieg godz. 13:00 - 1 -
64 Paulina Marczak Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
65 Joanna Szpyrka Bledzianów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
66 Anna Jastrzębska Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
67 Krzysztof Marczak Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
68 halina pankalla Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
69 krzysztof pankalla ostrzeszow Bieg godz. 13:00 - 1 -
70 Adrianna Banasiak-Dembna Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
71 Artur Dembny Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
72 Beata Nowak Torzeniec Bieg godz. 13:00 - 1 -
73 Karol Cieśliński Mikorzyn Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
74 Szymon Pankalla Bledzianów Bieg godz. 13:00 - 1 -
75 Łukasz Pankalla Bledzianów Bieg godz. 13:00 - 1 -
76 Krystyna Pankalla Bledzianów Bieg godz. 13:00 - 1 -
77 Miłosz Pietrowski Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
78 Andrzej Lamek Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
79 Monika Łebska Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
80 Małgorzata Łebska Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
81 Edyta Łebksa Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
82 Laura Łebska Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - - -
83 Mateusz Dziewięcki Rzetnia Marszobieg godz. 12:00 - - SP Parzynów
84 Szymon Maciejewski Przytocznica Bieg godz. 13:00 - 1 -
85 Dariusz Świtoń Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
86 Gosia Dąbrowska komorów Marszobieg godz. 12:00 - 1 Drużyna Wiesia
87 Wiesław Gajewski Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - 1 Drużyna Gosi
88 Aldona Cieślińska Galewice Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
89 Natalia Jańczak Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - 1 Myszata TEAM
90 Arkadiusz Jańczak Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - 1 Myszata TEAM
91 KRZYSZTOF SIKORA Kępno Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
92 Jacek Nowicki Torzeniec Bieg godz. 13:00 - 1 -
93 Agnieszka Nowicka Torzeniec Bieg godz. 13:00 - 1 -
94 Małgorzata Sabina Torzeniec Bieg godz. 13:00 - 1 -
95 Michal Krobski Baranow Bieg godz. 13:00 - 1 -
96 Sabina Mujta Marszałki Bieg godz. 13:00 - 1 -
97 Waldemar Duda Doruchow Bieg godz. 13:00 - 1 -
98 Stanislawa Glanz ostrzeszow Bieg godz. 13:00 - 1 jolka
99 Monika Kramarczyk Doruchów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
100 Oskar Gorgolewski Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 JAKPAKA
101 Daniel Kramarczyk Doruchów Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
102 Tomasz Pankalla Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
103 Krzysztof Woryma Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszow
104 SŁAWOMIR DĄBROWSKI Siedlików Bieg godz. 13:00 - 1 -
105 Sandra Mędryk Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
106 Komisarz Wojciechowski Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - - DonosicieleWojciecha
107 Sławomir Piekarczyk Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
108 Renata Klajn Mikorzyn Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
109 Zofia SMOLIS Jeziorna Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
110 Sławomir Ulichnowski Doruchów Bieg godz. 13:00 - 1 -
111 Paweł Ławecki Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW
112 Maciej Moczko Mechnice Bieg godz. 13:00 - 1 -
113 Tobiasz Frontczak Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 -
114 Jakub Szczepaniak Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 -
115 Przemysław Nikodem Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 -
116 Michał Szmaj Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
117 Paweł Florczak Kępno Bieg godz. 13:00 - - Ks leniwiec
118 Jakub Brudnik Jelcz-Laskowice Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
119 Damian Gajewski Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - 1 3D & Clean
120 GABRIEL TOMCZYK Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - 1 -
121 Paweł Sarnowski Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
122 Aleksandra Ilska Kaliszkowice Kaliskie Bieg godz. 13:00 - 1 -
123 Grzegorz Zawierta Ostrzeszów Marszobieg godz. 12:00 - 1 Aktywny Ostrzeszów
124 Marian Homieja grabów nad prosną Bieg godz. 13:00 - 1 Tęcza Grabów
125 Rafał Szczepaniak Kępno Bieg godz. 13:00 - 1 -
126 Przemysław Kowalczyk Olszowa Bieg godz. 13:00 - 1 Tuczniki
127 Jacek MUCHA Baranów Bieg godz. 13:00 - 1 Sparta Ultra Team
128 Paula Damasiewicz Laski Bieg godz. 13:00 - 1 Sparta ultra team
129 Rafał Tyc Ostrzeszów Bieg godz. 13:00 - 1 -
130 Katarzyna Grzelak Rudniczysko Bieg godz. 13:00 - 1 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 38
Mężczyźni 92
Wszyscy 130