Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Lincoln
1 Maciej Stanowicz Świebodzice - 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM NIE
2 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
3 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE NIE
4 Adam Rogala Jelenia Góra - 1 IMMOTION Specialized Team NIE
5 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
6 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team NIE
7 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
8 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
9 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
10 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych NIE
11 Sławomir Kińczyk Oława - 1 KIN-SPAW NIE
12 Jacek Sztandera Wrocław - 1 Osadkowski Bike Team NIE
13 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
14 Marek Wydmuch Bardo - 1 sgr specialized NIE
15 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized NIE
16 Damian Jóźwiak Namysłów - 1 - NIE
17 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
18 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 Monopolland Wąs Sport NIE
19 Marcin Laburda Kłodzko - 1 - NIE
20 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
21 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL NIE
22 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski - 1 - NIE
23 Arkadius Gross Fischbach - 1 Cranberry Team Gluszyca NIE
24 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
25 Grzegorz Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
26 PIOTR Sułek Świdnica - 1 Bike Center Atak Sport Świdnica NIE
27 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
28 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team NIE
29 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
30 Bartek Sokol Wrocław - 1 Renderman.pl NIE
31 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
32 Alina Serafin Opole - 1 THP Team NIE
33 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team NIE
34 Marcin Kuśnierz Dobrzeń Wielki - 1 - NIE
35 Radosław Lisowski Pszenno - 1 - NIE
36 Andrzej Zieliński Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
37 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
38 Tomasz Pietraho Lubin - 1 Romet Factory Team NIE
39 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team NIE
40 Justyna Pokorska Łomnica - 1 SOWIE TEAM NIE
41 Robert Piotrowski Wrocław - 1 Thirty Three Bicycle Studio NIE
42 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
43 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
44 Slawomir Malczyk Swidnica - 1 - NIE
45 Sobek Groński Świdnica - 1 - NIE
46 Rafał Rozdolski Ściegny - 1 - NIE
47 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - 1 QUEST-TEAM NIE
48 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
49 Radosław Klekociński Wrocław - 1 - NIE
50 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 - NIE
51 Dariusz Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team NIE
52 Dorota Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team NIE
53 adam plaszczyk Bielawa - 1 - NIE
54 PIOTR MYSZKOWSKI Cieszyn - 1 - NIE
55 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki - 1 - NIE
56 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - 1 - NIE
57 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Erbud Team NIE
58 Artur Jarczok Jugowice - 1 MTB WALIM NIE
59 Alfred Przemieniecki Lubawka - 1 POPOLUPO NIE
60 Roman Krzyszczak Bolesławiec - 1 Sport Profit Cannondale Team NIE
61 Michał Decewicz Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team NIE
62 Łukasz Krzyszczak Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
63 Marek Oleszczuk Lubiatów - 1 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM NIE
64 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa NIE
65 Dominik Chłodowicz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
66 Marek Kowalewski Bielawa - 1 - NIE
67 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
68 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
69 Damian Zalejski Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
70 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - 1 UKS Kusy Bardo NIE
71 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
72 Grzegorz Kalenko Załom - 1 Bike Team roletki.home.pl NIE
73 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
74 Filip Kaczanowski Luboń - 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
75 Radek Dalecki Wałbrzych - 1 ALEX TEAM NIE
76 Mateusz Brycki Wrocław - 1 Team z Garażu NIE
77 Emil Sowiżdżał Nowa Ruda - 1 MATPLAST TEAM NIE
78 Dawid Łanoszka szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
79 Gabriela Niciejewska Lubawka - 1 MTB LUBAWKA NIE
80 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE TEAM NIE
81 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
82 Jerzy Kurzaj Wojcieszów - 1 - NIE
83 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM NIE
84 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 - NIE
85 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - 1 KS Lechia Piechowice NIE
86 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra NIE
87 Paweł Łabuda Przedwojów - 1 POPOLUPO NIE
88 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie - 1 - NIE
89 DAWID ŻUREK Głogów - 1 KolaŻe Wyklęci NIE
90 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM NIE
91 Rafał Koszka Świdnica - 1 - NIE
92 Karolina Cierluk Piechowice - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW NIE
93 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
94 Paulina Wesołowska-Krupa Jaszkowa Górna - 1 Noi Brave Ragazze NIE
95 Sławomir Szachewicz Wrocław - 1 - NIE
96 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team NIE
97 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
98 Jakub Antkowiak Września - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
99 Paweł Maczuba Legnica - 1 - NIE
100 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 Kaz-gaz NIE
101 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 - NIE
102 Dariusz Bednarczyk Dąbrowa Górnicza - 1 Bike Atelier Team NIE
103 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
104 Marek Gumienny Wołów - 1 FitStyle Team NIE
105 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA NIE
106 Leszek Szlauer Goleszów - 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn NIE
107 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BRAK NIE
108 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
109 Adam Safiański Popowo Kościelne - 1 - NIE
110 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 Ajan Iron Team Jawor NIE
111 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM NIE
112 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team NIE
113 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie - 1 - NIE
114 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki NIE
115 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
116 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team NIE
117 MAREK LUBAS Tarnowskie Góry - 1 A D V E N T U R E NIE
118 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
119 Wojciech Sroka Warszawa - 1 GetInWeb.pl NIE
120 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 - NIE
121 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
122 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
123 Bernadetta Pasicka Wrocław - 1 - NIE
124 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed NIE
125 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed NIE
126 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 - NIE
127 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
128 Łukasz Cywiński Wałbrzych - 1 - NIE
129 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - 1 MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska NIE
130 Robert . Selewski Kowary - 1 - NIE
131 Waldemar Łatka Bielawa - 1 - NIE
132 MICHAŁ Nowak Wołów - 1 FitStyle Team NIE
133 Łukasz Habura świeradów zdrój - 1 - NIE
134 jan stróżek kopaniec - 1 - NIE
135 Mirosław Sokołowski Kowary - 1 - NIE
136 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
137 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - 1 - NIE
138 ANDRZEJ CHOINA Wołów - 1 brak NIE
139 Jan CZAPLIŃSKI Brwinów - 1 Komobike Scott NIE
140 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 www.recykling-punkt.pl NIE
141 Karolina Chwiej Brwinów - 1 Komobike NIE
142 KRZYSZTOF SWIATEK Walim - 1 MTB WALIM NIE
143 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 - NIE
144 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
145 Mariusz Szymczyk Nowa Ruda - 1 Tmmp Bike Team NIE
146 Marcin Barszcz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
147 Paweł Kossowski Bielawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
148 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
149 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
150 Kamil Duczkowski Głuchołazy - 1 VICTORIA GŁUCHOŁAZY NIE
151 Marianna Dudzińska Wrocław - 1 Noi Brave Ragazze NIE
152 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój NIE
153 Sławomir Jugo Jelenia Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
154 Roland Winnicki Duszniki Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój NIE
155 Kinga Styczyńska Gniezno - 1 - NIE
156 BARTOSZ KOŚCIELNIAK Świebodzice - 1 - NIE
157 Jolanta Bojarska Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW NIE
158 Tomasz Ciepłucha Wrocław - 1 - NIE
159 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
160 Barbara Klimesz Opole - 1 CylkoOpole NIE
161 Sławomir Karpiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl NIE
162 Mirosław Kopala Bielawa - 1 - NIE
163 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM NIE
164 Urszula Brzóska Nowa Ruda - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych NIE
165 Dawid Mosoczy Świerzawa - 1 Pogórze Kaczawskie NIE
166 Alicja Marciniec CHOJNÓW - 1 Oriens Chojnów NIE
167 GRZEGORZ GRABAREK Zielona Góra - 1 KS 64-STO LESZNO NIE
168 Robert Tadla Świdnica - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team NIE
169 Piotr Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
170 Krzysztof Pamuła Jaworzyna Śląska - 1 - NIE
171 Łukasz Zachara Kilianów - 1 - NIE
172 Krzysztof Hernik Legnica - 1 - NIE
173 Jakub Kopyść Kamienna Góra - 1 MTB LUBAWKA NIE
174 Rafał Przybylski Kalisz - 1 BUGS Team NIE
175 Szymon Dziedzic Świdnica - 1 - NIE
176 Dariusz Małozięć Ząbkowice Śląskie - 1 - NIE
177 ROBERT GORCZYCA Kamienna Góra - 1 popolupo NIE
178 Patryk Krzemień Miłowice - 1 - NIE
179 Jakub Dudek Wrocław - 1 - NIE
180 Marcin Tomiło Wrocław - 1 - NIE
181 Artur Hajduga Kiełczów - 1 - NIE
182 Jarosław Rolek Wrocław - 1 - NIE
183 Bartosz Brotkiewicz Swarzędz - 1 Teamu Goggle PAE NIE
184 Augustas Kasprzyk Kamienna Góra - 1 Cyklo Grupa NIE
185 Bartosz Olenko Gniezno - 1 PZL Sedziszów MTB Team Gniezno NIE
186 Marcin Kuśtak Wałbrzych - 1 Spedition Dąbrowski Team NIE
187 Michał Mamczura Bielawa - 1 Dream-Bike NIE
188 Krzysztof Romaniuk Józefówek - 1 - NIE
189 Adam Wiśniewski Kłodzko - 1 Monopolland Wąs Sport NIE
190 Rafał Sójka wroclaw - 1 Sojek team NIE
191 JANUSZ FORFECKI Wrocław - 1 Forbau NIE
192 Zuzanna KRZYSTAŁA Rydułtowy - 1 SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE NIE
193 Miłosz Sójka Wrocław - 1 Sojek team NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Lincoln
1 Kamila Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
2 Wojciech Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
3 Jan Dubas Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
4 Rafał Ignaczak Jelenia Góra - - Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra NIE
5 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM TAK
6 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM NIE
7 Artur Marzec Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA TAK
8 Wojciech Szlichta Bielawa - - - NIE
9 Anna Michalak-Warżała Wrocław - - PM Rider Team NIE
10 PIOTR Kunigowski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
11 Wacław Barancewicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
12 Maciej Dalecki Świdnica - - - NIE
13 Jan Piasecki Bielawa - - Dream-bike Bielawa NIE
14 Sylwester Sordyl Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
15 Marcin Kowal Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
16 Witold Węglarz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
17 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
18 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
19 Wojtek Karpierz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
20 Jacek Sury Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa TAK
21 Mariusz Mieczkowski Bielawa - - Lincol Electric bester bike team Bielawa TAK
22 Piotr KIEDROWSKI Podstolice - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
23 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA TAK
24 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
25 Sascha Asfandiar Berlin - - MTB Punks United NIE
26 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - - PST OSTSPED NIE
27 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - - FOCUS LEGNICA NIE
28 Damian Staroń Zacharzyce - - PM Rider Team NIE
29 Mirosław DĄBEK Ziębice - - MIRAS NIE
30 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - - IMMOTION Specialized Team NIE
31 Filip Helta Boguszów Gorce - - SGR SPECIALIZED NIE
32 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - - Huzar Bike Academy NIE
33 Tomasz Mickiewicz Dzierżoniów - - Lincoln Electric Bester bike team Bielawa NIE
34 Przemyslaw Winny Bielawa - - - NIE
35 Wojciech Milewski Wrocław - - - NIE
36 MAREK KUŚ Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA TAK
37 tomasz januszewicz Walbrzych - - - NIE
38 Łukasz Warzala Wrocław - - PM Rider Team NIE
39 Jakub Rysz Dzierżoniów - - SOWIE TEAM NIE
40 Bartosz BŁASZCZYK Przeclaw - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
41 Wojciech Halejak Gliwice - - JBG-2 CryoSpace NIE
42 Katarzyna Zygadło Nowa Ruda - - Matplast Team NIE
43 Dariusz Cieśla Pieszyce - - - NIE
44 Pawel Bukalski Radom - - Komobike scott NIE
45 Karel Bernard Hronov - - INS Atelier Nachod NIE
46 Tomek Ruszkowski Katowice - - CycloTrener Team NIE
47 Leszek Jaśkiewicz Szczawina - - UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA NIE
48 Mateusz błaszyk Dzierzoniow - - - NIE
49 Robert Szydłowski Wrocław - - - NIE
50 Julia Świderska Piława Górna - - UKS Dream-Bike Bielawa NIE
51 Paweł Stolarczyk Bielawa - - - NIE
52 Jerzy Kubiak Pieszyce - - Pieszyce NIE
53 Piotr Walerak Wałbrzych - - KKW Whyte Nexelo Wałbrzych NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 24
Mężczyźni 222
Wszyscy 246