Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Jacek Tomczyk Głogów 1 TC Chrobry Głogów
2 Artur Adamczak Poznań 1 -
3 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra 1 Interferie Optyk Okular Jelenia Góra
4 Marek Ardelli Wysoka 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
5 Przemek Babiarz KĘBŁOWO 1 -
6 Artur Badowski Burkatów 1 -
7 Ireneusz Banasiak Bożków 1 Gmina Nowa Ruda
8 Karol Banaszek Krotoszyn 1 -
9 Wacław Barancewicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
10 Karol Bardadyn Kąty Wrocławskie 1 Mechaniczne Trolomyszy
11 Grzegorz Bardadyn Wrocław 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
12 Marcin Barszcz Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa
13 Michał Bąkowski Poznań 1 -
14 Dariusz Bednarczyk Dąbrowa Górnicza 1 Bike Atelier Team
15 Paula Bernaczek Bardo 1 Bike Center Ataksport Świdnica
16 GRZEGORZ BIELECKI Legnica 1 FOCUS LEGNICA
17 Szymon Bieliński Kolincz 1 -
18 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska 1 MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska
19 Piotr Biernat Wałbrzych 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
20 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
21 Urszula Brzóska Nowa Ruda 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
22 Marcin Bukraba Polkowice 1 Val di Sport
23 TOMAS CADA Teplice nad Matuji 1 redpoint eleven team
24 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie 1 SOWIE TEAM
25 Marcin Chłądowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
26 Grzegorz Chłodowicz Bielawa 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM
27 Dominik Chłodowicz Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa
28 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój 1 SOWIE TEAM
29 ŁUKASZ CICHOŃ Opatów 1 -
30 Adam Ciemniak Krosno 1 -
31 Tomasz Ciepłucha Wrocław 1 -
32 Paweł Ciesiul Wrocław 1 -
33 Łukasz Cywiński Wałbrzych 1 -
34 Jan CZAPLIŃSKI Brwinów 1 Komobike Scott
35 Mirosław DĄBEK Ziębice 1 MIRAS
36 Marcin Debski Wrocław 1 Muchobór Wielki
37 Michał Decewicz Wrocław 1 Romet Xtrabike Factory Team
38 Marcin Draczuk Świebodzice 1 -
39 Jan Dubas Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
40 Marianna Dudzińska Wrocław 1 Noi Brave Ragazze
41 Agnieszka Dudzińska-Górka Śrem 1 -
42 ROBERT DUŁAWA głuszyca 1 elastotech Baldinini
43 Dawid Duława głuszyca 1 Elastotech Bohema MTB TEAM
44 Jarek Dziecielski Gdynia 1 -
45 Pawel Fesyk głuszyca 1 -
46 Karolina Fiołek Wrocław 1 -
47 Mariusz Florek Zdzieszowice 1 MTB Krapkowice
48 Krzysztof Gaborski Wałbrzych 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM
49 Dariusz Gac Wałbrzych 1 POPOLUPO
50 Mariusz Gałuszka Męcinka 1 Ajan Iron Team Jawor
51 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie 1 -
52 Marta Garnek Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
53 Mariusz Gawkowski Gdynia 1 -
54 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry 1 Bike Atelier Team
55 Arkadiusz Gogojewicz Kłodzko 1 -
56 Janusz Gontarek Bielawa 1 -
57 Dawid Górecki Opatów 1 Diehl Controls MTB Team
58 GRZEGORZ GRABAREK Zielona Góra 1 KS 64-STO LESZNO
59 Maciej Grobelny Krotoszyn 1 Dziki
60 Leon Grodzicki Wałbrzych 1 Quest TEAM
61 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie 1 -
62 Michał Grzeszczak Wrocław 1 Romet Xtrabike Factory Team
63 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
64 Łukasz Habura świeradów zdrój 1 -
65 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra 1 POPOLUPO MTB Kamienna Góra
66 Damian Hliwa Miastko 1 -
67 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój 1 KudowiankaCyklonProalTeam
68 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec 1 -
69 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych 1 SPORTFUEL.PL
70 Mariusz Ilczuk Boguszów - Gorce 1 Casto team
71 Jakub Iwaniec Pieszyce 1 SOWIE TEAM
72 Rafał Janusz Wroclaw 1 Team MazdaSpeed
73 tomasz januszewicz Walbrzych 1 -
74 Wiesław Jasiński Dzierżoniów 1 -
75 Maciej Jeziorski Warszawa 1 -
76 Ewelina Jodelis-Oleszkiewicz RUMIA 1 Rumia
77 Sławomir Jugo Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
78 Marcin JURKÓW Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
79 Filip Kaczanowski Luboń 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team
80 Piotr Kałuża Wrocław 1 -
81 Wojciech Kamiński Lubin 1 -
82 Dorian Karczewski Poznań 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
83 Sławomir Karpiak Bolesławiec 1 Road-Racing.pl
84 Daniel Kińczyk Oława 1 Kin-spaw
85 Sławomir Kińczyk Oława 1 KIN-SPAW
86 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój 1 -
87 Łukasz Klimaszewski Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
88 Barbara Klimesz Opole 1 CylkoOpole
89 Artur Komsta Żelistrzewo 1 -
90 Mirosław Kopala Bielawa 1 -
91 Łukasz Kopczyński Wrocław 1 K-Team
92 Przemek Koralewski Świdnica 1 PL-US Cycling Team
93 Anna Korczyńska Wrocław 1 -
94 Paweł Kossowski Bielawa 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
95 Rafał Koszka Świdnica 1 -
96 Jurek Koszucki wroclaw 1 -
97 BARTOSZ KOŚCIELNIAK Świebodzice 1 -
98 Krystian Kotlarz Lubin 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
99 Marek Kowalewski Bielawa 1 -
100 Mirosław Kowalski Pieszyce 1 -
101 Michał Kowalski Wiązów 1 KORBA TEAM
102 Radosław Kozal Krotoszyn 1 FTI Racing Team
103 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza 1 REAL 64-sto
104 Filip Królik Poznań 1 FTI Racing Team
105 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
106 Łukasz Krzyszczak Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM
107 Roman Krzyszczak Bolesławiec 1 Sport Profit Cannondale Team
108 Bartosz Krzyśko Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
109 Wojciech Kubacki Wrocław 1 -
110 Daniel Kucharski Bielawa 1 Dream Bike Bielawa
111 Gracjan Kucharski Wałbrzych 1 SOWIE TEAM
112 HENRYK KUCHNOWSKI MINKOWICE 1 -
113 Dmytro Kudashev Wrocław 1 Banzaj-Ra
114 Marcin Kulaszewicz Walim 1 SOWIE TEAM
115 Michał Kulej Jelenia Góra 1 QUEST TEAM
116 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój 1 SOWIE TEAM
117 Arkadiusz Kuna Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
118 PIOTR Kunigowski Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
119 Tomasz Kurek Wrocław 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW
120 Henryk Kurzaj Wojcieszów 1 -
121 MAREK KUŚ Bielawa 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
122 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny 1 FitStyle Team
123 Marcin Laburda Kłodzko 1 -
124 Maciej Lesisz Poznań 1 -
125 Jacek Linder Wrocław 1 -
126 Marcin Linke Lekno 1 -
127 Marcin Lipski Jastrzębia Góra 1 -
128 Maciej Lisowicz Gorzyca 1 im motion specialized team
129 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra 1 POPOLUPO
130 Paweł Łabuda Przedwojów 1 POPOLUPO
131 Dawid Łanoszka szczytnica 1 ROMET FACTORY TEAM
132 Waldemar Łatka Bielawa 1 -
133 Maja Łobodziec Sobótka 1 -
134 Tomasz Mach Wałbrzych 1 Sportfuel.pl
135 Paweł Maczuba Legnica 1 -
136 Paweł Maćkiewicz Gułów 1 -
137 Wojciech Maćkiewicz Gułów 1 -
138 Daniel Majkowski Gdynia 1 FTI Racing Team
139 Slawomir Malczyk Swidnica 1 -
140 Bernard Malwic głuszyca 1 SOWIE TEAM
141 Michał Mandala Zdzieszowice 1 KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
142 Mateusz Marcinek Krotoszyn 1 Dziki
143 Alicja Marciniec CHOJNÓW 1 Oriens Chojnów
144 Dawid Markiel Srebrna Góra 1 SGR Specialized
145 Artur Marzec Bielawa 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
146 Łukasz Mendera Bardo 1 UKS KUSY BARDO
147 Łukasz Meyer Luzino 1 -
148 Anna Michalak-Warżała Wrocław 1 PM Rider Team
149 EWA MICHALSKA Polkowice 1 mSport Team
150 Mariusz Mieczkowski Bielawa 1 Lincol Electric bester bike team Bielawa
151 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
152 Rafał Moczulski Legnica 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
153 Tomasz Mojsa Jaworzyna Śląska 1 GVT
154 Marcin Mokiejewski Wrocław 1 Serwis MowiSport
155 Sylwester Molski głuszyca 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
156 Dariusz Moroch Wałbrzych 1 KunaTeam
157 Dawid Mosoczy Świerzawa 1 Pogórze Kaczawskie
158 Marcin MOSTOWSKI Koscian 1 Mrówka Czempiń
159 Marta Mrowińska Mosina 1 Adrenalina Fitness Team / Mrówy Biegają!
160 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. 1 PST OSTSPED
161 Daniel Nowak Wrocław 1 -
162 Przemyslaw Nowakowski Wrocław 1 IMMOTION Specialized Team
163 Sławomir Nowakowski Opolno Zdrój 1 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
164 Krystian Okulski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
165 Joanna Olejniczak Sokołowsko 1 PoPoLuPo Kamienna Góra i okolice
166 Marek Oleszczuk Lubiatów 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
167 Arkadiusz Paliniewicz Ołdrzychowice Kłodzkie 1 -
168 Krzysztof Pamuła Jaworzyna Śląska 1 -
169 Bernadetta Pasicka Wrocław 1 -
170 Jakub Pasiewicz Świdnica 1 -
171 Roman Pazgan Krzeszów 1 PoPoLuPo
172 Mirosław Paździora szczytnica 1 ROMET FACTORY TEAM
173 Dominik Pąpka Nowy Tomyśl 1 -
174 Mateusz Pepera Wałbrzych 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
175 Przemysław Perka Lubin 1 Drużyna NSR
176 Artur Piaskowski Jawor 1 -
177 Bartosz Piątkowski Dębogóra 1 -
178 Wojciech Piechowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
179 Damian Pieszko świerklany 1 -
180 Tomasz Pietraho Lubin 1 Romet Factory Team
181 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice 1 -
182 MACIEJ PLUTA Walbrzych 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM
183 Dariusz Podgórski Ostroszowice 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
184 Kacper Poleszczuk głuszyca 1 -
185 DARIUSZ POROŚ Wrocław 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
186 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra 1 KS Lechia Piechowice
187 Andrzej Prus CHWAŁOWICE 1 SGR Specialized
188 Alfred Przemieniecki Lubawka 1 POPOLUPO
189 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
190 Marcin Przybylak Kościan 1 REAL 64-STO
191 Paweł Przybylski Wrocław 1 TriActiv Ridley
192 Przemysław Rak Brzeg Dolny 1 -
193 Sebastian Ratajczak Opole 1 THP Team
194 Robert Regner Oława 1 Świat Roweru Welda Omega Team
195 Łukasz Reiter Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda GAll-Icm Team
196 Adam Rogala Jelenia Góra 1 IMMOTION Specialized Team
197 Tomasz Rudnicki Pieszyce 1 -
198 Łukasz Rus Grodków 1 Pałac Sulisław MTB Team
199 Robert . Selewski Kowary 1 -
200 Alina Serafin Opole 1 THP Team
201 PIOTR SĘDECKI Gdynia 1 -
202 Maciej Skulski Tyniec Mały 1 MS-automatik
203 Bartek Sokol Wrocław 1 Renderman.pl
204 Patrycjusz Sołenczew Poznań 1 -
205 Sylwester Sordyl Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
206 Daniel Sowa głuszyca 1 -
207 Marcin Staniszewski Dzierżoniów 1 -
208 Marek Stańko głuszyca 1 TMMP BIKE TEAM
209 Szymon Stolarczyk Wałbrzych 1 Cranberry Team Głuszyca
210 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych 1 Cranberry głuszyca team
211 jan stróżek kopaniec 1 -
212 Sebastian Struzik Poznań 1 -
213 Kinga Styczyńska Gniezno 1 -
214 Jacek Sury Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
215 Rafał Sycha Szczawno-Zdrój 1 KKW Superior Wałbrzych
216 Tomasz Szarata głuszyca 1 BRAK
217 Rafał Szczepuch Świdnica 1 QUEST TEAM
218 Marcin Szczerbanowski Walbrzych 1 SOWIE TEAM
219 Leszek Szlauer Goleszów 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn
220 Wojciech Szperlik Dachowa 1 Airpol Compressors MTB Team
221 Jacek Sztandera Wrocław 1 Osadkowski Team
222 Grzegorz Szymanski Walim 1 SOWIE TEAM
223 Mariusz Śliwiński Bogatynia 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
224 Piotr Śliwiński Bogatynia 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
225 Kinga Tomaszewska Gowino 1 -
226 Tomasz Turczyn Dzbanów 1 SGR Specialized
227 Tomasz Tyl Kłodzko 1 Monopolland Wąs Sport
228 Rafał Urbanek Bierutów 1 IMMOTION Specialized Team
229 Hubert Walczak Lusówko 1 -
230 Cich Waldemar 58-540 1 -
231 Łukasz Walewski Wrocław 1 Erbud Team
232 Paweł Walkowiak Wrocław 1 -
233 Krzysztof Walukiewicz Jawor 1 JTC
234 Krzysztof Wardzała Świebodzice 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
235 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz 1 ATAK CHMIELU
236 Maria Wengierek Poznań 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
237 Witold Węglarz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
238 Piotr Węgrzynowski Jedlina-Zdrój 1 555
239 Artur Widecki Oleśnica 1 VIKING on BIKE
240 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki 1 QUEST-TEAM
241 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój 1 B&B Duszniki-Zdrój
242 Roland Winnicki Duszniki Zdrój 1 B&B Duszniki-Zdrój
243 Przemyslaw Winny Bielawa 1 -
244 Wiktor Wiśniewski Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa
245 Waldemar Wołoch Wrocław 1 SGS POLAND TEAM MTB SECTION
246 Patrycja Woźnica Sosnowiec 1 BIKE ATELIER TEAM
247 Andrzej Woźnica Sosnowiec 1 BIKE ATELIER TEAM
248 Rafał Wójcik Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
249 Marek Wydmuch Bardo 1 sgr specialized
250 Bartłomiej Zaborowski Polanica Zdrój 1 Kudowianka CyklonProalTeam
251 Michal Zajaczkowski Sokolowsko 1 -
252 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
253 Dariusz Zalewski Wałbrzych 1 SOWIE TEAM
254 Łukasz Zamojski Kraszowice 1 Romet Xtrabike Factory Team
255 Piotr Zieliński Świebodzice 1 greenteam
256 Andrzej Zieliński Lubin 1 ROMET FACTORY TEAM
257 Wojciech Żołyński Zielona Góra 1 Sulima Rowery Team
258 DAWID ŻUREK Głogów 1 KolaŻe Wyklęci
259 Marcin Żurowski Wrocław 1 GVT

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší - Apache LOKO Trutnov
2 Sascha Asfandiar Berlin - MTB Punks United
3 JOANNA Balawajder Nowa Sól - Euro Bike Kaczmarek Electric Team
4 Andrzej Baryluk Żernica - Tomazi Bike Team
5 Natalia Bereziuk Kłodzko - Monopolland Wąs Sport
6 Bartosz BŁASZCZYK Przeclaw - -
7 Anna Bogdańska Wrocław - KRD MTB TEAM
8 Piotr Bogdański Wrocław - Tri Activ Ridley
9 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra - SEVEN - Perceptus Team
10 Karol CHOMIŃSKI Wrocław - Bike Center Ataksport Świdnica
11 Bartosz Dul Janowice Wielkie - -
12 Jakub Dziewa Bardo - SGR Specialized
13 Mikołaj Dziewa Bardo - SGR Specialized
14 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
15 Krzysztof Gefert Świebodzice - -
16 Magdalena Góra Wrocław - -
17 Arkadius Gross Fischbach - Cranberry Team Gluszyca
18 Agata Hamera Bielawa - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
19 Marek Jakubczyk Świdnica - 3468
20 Grzegorz JANASZEK Ostrów Wlkp - brak
21 Wojtek Karpierz Bielawa - Dream-Bike Bielawa
22 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - FitStyle Team
23 Marcin Kawalec Wrocław - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
24 Piotr Kowalski Wałbrzych - -
25 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice - Decathlon Racing Team
26 wojciech krawczyk Łódź - RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
27 Rafał Król głuszyca - Cranberry Team
28 Piotr Krukowski Wałbrzych - SOWIE TEAM
29 Piotrek Krusz Mieroszów - KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
30 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój - Mitsubishi Materials MTB Team
31 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
32 Filip Kuźniak Katowice - -
33 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - Środa Racing Team
34 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - Cranberry team Głuszyca
35 Jan Madej głuszyca - Cranberry team
36 Krystian Kazimierz Madeja Walim - Polski Klub Alpejski
37 Adam Michalski Poznań - -
38 Piotr Mojeścik Wałbrzych - -
39 Tomasz NOWACKI SPALONA - Hotel***Podium Wisła & Diagnostix
40 Wojciech Nowak Wysoka - -
41 Krzysztof Nowakowski Nowa Sól - -
42 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna - Mitsubishi Materials MTB Team
43 ANDRZEJ PAJOR Wrocław - -
44 Krzysztof Paluszek głuszyca - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
45 Ondřej Penc Meziměstí 3 - Cyklo TONY
46 Jan Piasecki Bielawa - Dream-bike Bielawa
47 Mariusz Piotrowski Wałbrzych - -
48 Justyna Pokorska Łomnica - SOWIE TEAM
49 DOMINIK POKRYWKA SGR Srebrna Góra - SGR Specialized
50 Adam Ptak Zabrze - WKK Wieruszów
51 Robert Rutkowski grzmiaca - GTR CUBE
52 Daniel Ryczko Wrocław - Team MazdaSpeed
53 Piotr Sitarz Wrocław - BR#KNURR#TEAM
54 Krzysztof Skupin głuszyca - AZS UP Poznań
55 Paweł Szechowski Zielona Góra - BIKEBOARD
56 Robert Szwarc Jaworek - UKS Kusy
57 Bartosz Szymański Krotoszyn - Team MazdaSpeed
58 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - LEFERO TEAM SPORT
59 Jacek TUTUCKI Leszno - 4 EVER BIKE
60 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - SOWIE TEAM
61 Michał Wielosik Wałbrzych - BikeExpert Team Wałbrzych
62 BARTOSZ wiśniewski Żarów - -
63 Tomasz Zając SIECHNICE - Simoldes Plasticos Team
64 Marek ZIelinski szczawno-zdroj - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 29
Mężczyźni 294
Wszyscy 323