Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Jacek Tomczyk Głogów - 1 -
2 Mateusz Adamczyk Śrem - 1 KOMETA ŚREM
3 Jakub Antkowiak Września - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
4 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
5 RAFAŁ BALAWAJDER Nowa Sól - 1 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
6 JOANNA Balawajder Nowa Sól - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
7 Marcin Balcerzak Goluchow - 1 -
8 Ireneusz Banasiak Bożków - 1 Gmina Nowa Ruda
9 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 -
10 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
11 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
12 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
13 Marcin Barszcz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
14 Dariusz Bednarczyk Dąbrowa Górnicza - 1 Bike Atelier Team
15 Daniel Bejmert Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL
16 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 FOCUS LEGNICA
17 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - 1 MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska
18 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
19 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER
20 MARCIN BOGDAŃSKI przybędza - 1 bajkszop.com
21 Piotr Bogdański Wrocław - 1 Tri Activ Ridley
22 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki - 1 -
23 Jarosław Broda Wrocław - 1 Rowerowa DOIIB
24 Urszula Brzóska Nowa Ruda - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
25 Marcin Bukraba Polkowice - 1 Val di Sport
26 Paulina Capanda Wrocław - 1 Gomola Trans Airco
27 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra - 1 SEVEN - Perceptus Team
28 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
29 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM
30 ANDRZEJ CHOINA Wołów - 1 brak
31 Karolina Chwiej Brwinów - 1 Komobike
32 ŁUKASZ CICHOŃ Opatów - 1 -
33 Tomasz Ciepłucha Wrocław - 1 -
34 Karolina Cierluk Piechowice - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
35 Jan CZAPLIŃSKI Brwinów - 1 Komobike Scott
36 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
37 MAREK CZUCHWICKI Wrocław - 1 -
38 Mirosław DĄBEK Ziębice - 1 MIRAS
39 Adam Deska Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
40 Damian Dominiak Śrem - 1 KOMETA ŚREM
41 Marcin Draczuk Świebodzice - 1 -
42 DARIUSZ DROBNIAK Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
43 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
44 Lukasz Duda Wroclaw - 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM
45 Marianna Dudzińska Wrocław - 1 Noi Brave Ragazze
46 Piotr DUKARSKI Środa Wlkp - 1 Akumar Strefarowery team
47 DARIUSZ DUKARSKI Zwola - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
48 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM
49 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie - 1 -
50 Kamil Dziedzic Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
51 Mateusz Dżugaj Mysłaków - 1 -
52 Hanna Fijałkowska Domaszczyn - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
53 Paweł Florczak Namysłów - 1 Diehl Controls MTB Team
54 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM
55 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 POPOLUPO
56 Ewa Gajda swarzedz - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
57 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 Ajan Iron Team Jawor
58 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
59 Krzysztof Gefert Świebodzice - 1 -
60 Krzysztof Gicala Stachów - 1 Korba Team Strzelin
61 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka CyklonProalTeam
62 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team
63 Adam Głowacki Syców - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
64 Michał Głowik trzcinica - 1 Uks Sport Bralin
65 Arkadiusz Gogojewicz Kłodzko - 1 -
66 Janusz Gontarek Bielawa - 1 -
67 Dawid Górecki Opatów - 1 Diehl Controls MTB Team
68 GRZEGORZ GRABAREK Zielona Góra - 1 KS 64-STO LESZNO
69 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki
70 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM
71 Sobek Groński Świdnica - 1 -
72 Marek Grzelak Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
73 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team
74 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - 1 Środa Racing Team
75 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
76 Łukasz Habura świeradów zdrój - 1 -
77 Karolina HALEJAK Gliwice - 1 ACCENT TEAM
78 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
79 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
80 Patryk Helwig Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
81 Krzysztof Hetnar Wrocław - 1 OŚ RACING Team
82 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam
83 Michał Hołyński Wrocław - 1 -
84 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - 1 Huzar Bike Academy
85 Krzysztof Hypki Książ Wlkp. - 1 -
86 Mariusz Ilczuk Boguszów-Gorce - 1 Casto team
87 Mariusz Ilczuk Boguszów - Gorce - 1 Casto team
88 Marek Jakubczyk Świdnica - 1 3468
89 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed
90 tomasz januszewicz Walbrzych - 1 -
91 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 -
92 Konrad Jeżewski Miłkowice - 1 Oriens Chojnów
93 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
94 Filip Kaczanowski Luboń - 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team
95 Grzegorz Kalenko Załom - 1 Bike Team roletki.home.pl
96 Dorian Karczewski Poznań - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
97 Sławomir Karpiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl
98 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw
99 Maja Klawitter Gdynia - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
100 krzysztof klich sława - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
101 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
102 Sebastian Klizner Kowary - 1 Szaleni Rowerzyści
103 Michał Kłodowski Wrocław - 1 Rowerowa Doiib
104 DAMIAN KMIECIAK Manieczki - 1 KOMETA ŚREM
105 Tomasz Kołogryw Szprotawa - 1 Seven-Perceptus Team
106 Adam Konopski Jerzmanowa - 1 KolaŻe Wyklęci
107 Mirosław Kopala Bielawa - 1 -
108 Przemek Koralewski Świdnica - 1 PL-US Cycling Team
109 Paweł Kossowski Bielawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
110 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
111 BARTOSZ KOŚCIELNIAK Świebodzice - 1 -
112 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
113 Marcin Kowal Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
114 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
115 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
116 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
117 Andrzej Kowalski Męcinka - 1 -
118 wojciech krawczyk Łódź - 1 RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
119 dawid krawczyk Łódź - 1 RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
120 Filip Królik Poznań - 1 FTI Racing Team
121 Piotrek Krusz Mieroszów - 1 KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
122 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
123 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
124 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
125 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa
126 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
127 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra
128 Michał Kulej Jelenia Góra - 1 QUEST TEAM
129 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
130 Konrad Kunicki Pilchowo - 1 -
131 Agata Kunigowska Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
132 PIOTR Kunigowski Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
133 KRZYSZTOF KURASIŃSKI Środa Wielkopolska - 1 ŚRODA RACING TEAM
134 Tomasz Kurek Wrocław - 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW
135 DANIEL KURPISZ Poznań - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
136 Henryk KURZAJ Wojcieszów - 1 -
137 MAREK KUŚ Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
138 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
139 mateusz lewandowski Orchowo - 1 Real 64-sto
140 Maurycy Lewicki Osieczna - 1 STREAFASPORTU.PL MW INVEST
141 Radosław Lisowski Pszenno - 1 -
142 Paweł Łabuda Przedwojów - 1 POPOLUPO
143 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
144 Dawid Łanoszka szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
145 Piotr Ławniczak Świdnica - 1 A
146 Piotr Łącki Klęka - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
147 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
148 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
149 Tomasz Mach Wałbrzych - 1 Sportfuel.pl
150 MARIUSZ MACHURA Głuszyaca - 1 Cranberry team Głuszyca
151 Michał Maciejewski Zielona Góra - 1 Masterchem MTB Team
152 Paweł Maczuba Legnica - 1 -
153 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
154 Slawomir Malczyk Swidnica - 1 -
155 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki
156 Alicja Marciniec CHOJNÓW - 1 Oriens Chojnów
157 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
158 Artur Marzec Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
159 Radek Mazur wroclaw - 1 -
160 Anna Michalak-Warżała Wrocław - 1 PM Rider Team
161 EWA MICHALSKA Polkowice - 1 mSport Team
162 Tomasz Mickiewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester bike team Bielawa
163 Marek Mierzwiak Oława - 1 AUTOLIV
164 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
165 Wojciech Milewski Wrocław - 1 -
166 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized
167 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
168 Dariusz Moroch Wałbrzych - 1 KunaTeam
169 Adam Moskaluk Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM
170 Dawid Mosoczy Świerzawa - 1 Pogórze Kaczawskie
171 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
172 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
173 Wojciechu Nikiting Dzierżoniów - 1 -
174 Piotr Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
175 Grzegorz Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
176 Tomasz NOWACKI SPALONA - 1 Hotel***Podium Wisła & Diagnostix
177 MICHAŁ Nowak Wołów - 1 FitStyle Team
178 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 IMMOTION Specialized Team
179 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
180 Marek Oleszczuk Lubiatów - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
181 Daniel Oszczęda Wrocław - 1 Huzar Bike Academy
182 Piotr Pajdak Mieroszów - 1 ROWEROWA DOIIB
183 Janusz Paliga Głuchołazy - 1 KTUKOL Głuchołazy
184 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
185 Krzysztof Pamuła Jaworzyna Śląska - 1 -
186 Bernadetta Pasicka Wrocław - 1 -
187 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 -
188 Roman Pazgan Krzeszów - 1 PoPoLuPo
189 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
190 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB TEAM Wrocław
191 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
192 Przemysław Perka Lubin - 1 Drużyna NSR
193 Tomasz Pietraho Lubin - 1 Romet Factory Team
194 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 -
195 adam plaszczyk Bielawa - 1 -
196 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM
197 Marcin Plisak Głogów - 1 Scott Piątek Team
198 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM
199 Justyna Pokorska Łomnica - 1 SOWIE TEAM
200 DOMINIK POKRYWKA SGR Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
201 Maciek Polak Wrocław - 1 -
202 Sławomir Polok Żyrowa - 1 Bike Team Zdzieszowice
203 Maciej Połatysnki Nowe Miasto nad wartę - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
204 DARIUSZ POROŚ Wrocław - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
205 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - 1 KS Lechia Piechowice
206 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 -
207 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Erbud Team
208 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team
209 Łukasz Reiter Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda GAll-Icm Team
210 Szymon ROZMIAREK Śrem - 1 KOMETA ŚREM
211 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 -
212 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team
213 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed
214 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE - 1 Diehl Controls MTB Team
215 Darek Salitra Wrocław - 1 DAMY RADE
216 Robert . Selewski Kowary - 1 -
217 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
218 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie - 1 Gmina Nowa Ruda
219 Piotr Sitarz Wrocław - 1 BR#KNURR#TEAM
220 Maciej Skowron Jelenia Góra - 1 Immotion Specialized Team
221 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
222 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 -
223 Łukasz Snuszka Kalisz - 1 OLX Team
224 Andrzej Solarski Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM
225 Sylwester Sordyl Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
226 Daniel Sowa głuszyca - 1 -
227 PAWEŁ SPYCHALSKI Rokietnica - 1 -
228 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry głuszyca team
229 jan stróżek kopaniec - 1 -
230 Kinga Styczyńska Gniezno - 1 -
231 PIOTR Sułek Świdnica - 1 Bike Center Atak Sport Świdnica
232 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
233 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BRAK
234 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
235 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM
236 Jakub Szczypiński Witoszów Dolny - 1 -
237 Natalia Szlabs swarzedz - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
238 Marzena Szlabs Swarzędz - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
239 Leszek Szlauer Goleszów - 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn
240 Wojciech Szperlik Dachowa - 1 Airpol Compressors MTB Team
241 Piotr Szuba Wrocław - 1 -
242 Robert Tadla Świdnica - 1 Tmmp Bike Team
243 Dariusz Tessmer Nowa Ruda - 1 LEFERO TEAM SPORT
244 Jacek Tomczak Warszawa - 1 -
245 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized
246 Rafał Urbanek Bierutów - 1 IMMOTION Specialized Team
247 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
248 Paweł Walkowiak Wrocław - 1 -
249 Krzysztof Walukiewicz Jawor - 1 JTC
250 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
251 Daniel Warmiłło Boguszów Gorce - 1 Sportfuel.pl
252 Łukasz Warzala Wrocław - 1 PM Rider Team
253 Andrzej Wasylkiewicz Namysłów - 1 DIEHL CONTROLS MTB TEAM
254 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - 1 ATAK CHMIELU
255 Maria Wengierek Poznań - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM
256 Mariusz Wereszczynski Mieroszów - 1 Bike Mieroszów
257 Paulina Wesołowska-Krupa Jaszkowa Górna - 1 Noi Brave Ragazze
258 Witold Węglarz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
259 Sławomir Węgrzyn Bardo - 1 UKS KUSY Bardo
260 Piotr Węgrzynowski Jedlina-Zdrój - 1 555
261 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE
262 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - 1 -
263 Paweł Wiendlocha Gliwice - 1 Accent Team
264 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
265 Roland Winnicki Duszniki Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
266 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
267 Ryszard WITCZAK Wrocław - 1 -
268 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team
269 Dorota Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
270 Dariusz Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
271 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 -
272 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
273 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
274 Rafał Wójcik Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
275 Marek Wydmuch Bardo - 1 sgr specialized
276 Marta Wyrzykowska Latchorzew - 1 POLONIA WARSZAWA MTB
277 Marcin Wyrzykowski Warszawa - 1 POLONIA WARSZAWA MTB
278 Łukasz Zachara Kilianów - 1 -
279 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - 1 -
280 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team
281 Damian Zalejski Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
282 Przemysław Zalewski Śrem - 1 KOMETA ŚREM
283 Andrzej Zieliński Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM
284 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
285 Krzysztof Zuzelski Szklary Górne - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
286 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team
287 DAWID ŻUREK Głogów - 1 KolaŻe Wyklęci

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Piotr Andrejków Kowary - - Mitsubishi Materials MTB Team
2 TOMASZ ANDRZEJEWSKI Wrocław - - SIGHOUSE.PL
3 Sascha Asfandiar Berlin - - MTB Punks United
4 Karol Bardadyn Kąty Wrocławskie - - Mechaniczne Trolomyszy
5 Paula Bernaczek Bardo - - Bike Center Ataksport Świdnica
6 Anna Bielecka Wałbrzych - - Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych
7 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
8 Maciej Bogdanów Leszno - - CIESIÓŁKA TEAM
9 Anna Bogdańska Wrocław - - KRD MTB TEAM
10 Jędrzej Borowski Lubań - - Tomex Lubań Merida
11 Piotr Bruzi Mokronos Górny - - KRD MTB Team
12 Piotr Bujak Jelenia Góra - - -
13 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - - redpoint eleven team
14 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - - SOWIE TEAM
15 Dominik Chłodowicz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
16 Arkadiusz Chrzanowski Dzierżoniów - - SOWIE TEAM
17 Kuba Czemarnik Wrocław - - -
18 Radek Dalecki Wałbrzych - - ALEX TEAM
19 Michał Decewicz Wrocław - - Romet Xtrabike Factory Team
20 Kamil Duczkowski Głuchołazy - - VICTORIA GŁUCHOŁAZY
21 Dominika DUKARSKA Środa Wielkopolska - - AKUMAR STREFAROWERY TEAM
22 Daniel Dziemieszonek Zielona Góra - - SzajBajk
23 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized
24 Dominik Firlej Walim - - Sowie Team
25 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
26 KRZYSZTOF GABRYŚ Ostrzeszów - - -
27 Natalia GABRYŚ Ostrzeszów - - -
28 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - -
29 Jurek Godłów Wrocław - - -
30 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca
31 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - - -
32 Maciej Irzyk Wrocław - - irzo bros
33 Jakub Iwaniec Pieszyce - - SOWIE TEAM
34 Szymon Juchniewicz Walim - - MTB WALIM
35 Sławomir Jugo Jelenia Góra - - Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
36 Piotr Kałuża Wrocław - - -
37 Kamil Kazmierczyk Świdnica - - -
38 Jarosław Kielar Srebrna Góra - - SGR Specialized
39 Sebastian Kilian Wałbrzych - - SOWIE TEAM
40 Barbara Klimesz Opole - - CylkoOpole
41 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój - - TMMP BIKE TEAM
42 Alicja Kopeć Wleń - - greenteam
43 Szymon Koszykowski Oława - - Mitsubishi Materials MTB Team
44 Andrzej Kraciński Wrocław - - Rowerowa DOIIB
45 Rafał Krych Wałbrzych - - TMMP Bike Team
46 Łukasz Krzyszczak Wrocław - - ROMET FACTORY TEAM
47 Wojciech Kubik Wrocław - - Wrocławski Klub Kolarski
48 Gracjan Kucharski Wałbrzych - - SOWIE TEAM
49 Marcin Kulaszewicz Walim - - SOWIE TEAM
50 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - - SOWIE TEAM
51 Łukasz Leśniak Kuślin - - Niezależni Rowerzyści
52 Grzegorz Lis Wrocław - - MODECO MTB TEAM
53 Łukasz Maćkowiak Wrocław - - TriActiv Ridley
54 Krystian Kazimierz Madeja Walim - - Polski Klub Alpejski
55 Bernard Malwic głuszyca - - SOWIE TEAM
56 Łukasz Martyszko sadków - - -
57 Sebastian Maszkowski Oława - - KORBA Team
58 Mariusz Mieczkowski Bielawa - - Lincol Electric bester bike team Bielawa
59 Kamil Mitek Wrocław - - -
60 Sylwester Molski głuszyca - - Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
61 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM
62 Jarosław Musiał Wrocław - - FORTEPIANY
63 Kamil Muzyka Wołów - - Maciejewski Team
64 Zbigiew Nisztuk Zielona Góra - - Grupa ROTO MTB
65 Karel Novák Rtyně v Podkrkonoší - - S sport Hronov
66 SZYMON PASZEK Bolesławiec - - -
67 Jacek PASZKE Poznań - - UNIT MARTOMBIKE Team
68 Ondřej Penc Meziměstí 3 - - Cyklo TONY
69 Robert Piotrowski Wrocław - - Thirty Three Bicycle Studio
70 Dariusz Podgórski Ostroszowice - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
71 Mateusz Polewka SIECHNICE - - -
72 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - - SGR Specialized
73 Alfred Przemieniecki Lubawka - - POPOLUPO
74 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - KONDYCJA.NET TEAM
75 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice - - Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
76 Paweł Przybylski Wrocław - - TriActiv Ridley
77 Adam Ptak Zabrze - - WKK Wieruszów
78 Michał Ratajczak Wałbrzych - - SOWIE TEAM
79 Rafał Rogula Wrocław - - HappyDental.pl
80 Jakub Ruciński Wrocław - - KRD MTB TEAM
81 Daniel Rudnicki Jugowice - - MTB Walim
82 Dariusz Rudnicki Dzierżoniów - - K2
83 Maciej Rybotycki Wrocław - - Onninen Team
84 Jakub Rysz Dzierżoniów - - SOWIE TEAM
85 Grzegorz Skibiński Lubomin - - F2K TEAM
86 Michał Spolnik Piechowice - - Mitsubishi Materials MTB Team
87 Damian Staroń Zacharzyce - - PM Rider Team
88 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - - Cranberry Team Głuszyca
89 JACEK SUDA WSCHOWA - - STREAFASPORTU.PL MW INVEST
90 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - - SOWIE TEAM
91 Paweł Szechowski Zielona Góra - - BIKEBOARD
92 Wojciech Szlichta Bielawa - - -
93 Grzegorz Szymanski Walim - - SOWIE TEAM
94 Bartosz Szymański Krotoszyn - - Team MazdaSpeed
95 Mariusz Śliwiński Bogatynia - - K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
96 Zdzisław Trybuła Warszawa - - Trezado
97 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - - SOWIE TEAM
98 Jacek Urban Oława - - Świat Roweru Omega Welda Team
99 Michał Wielosik Wałbrzych - - BikeExpert Team Wałbrzych
100 Przemyslaw Winny Bielawa - - -
101 Piotr Wójcik Stoszowice - - SGR SPECIALIZED
102 Arnold Wójcik Kraków - - BIKEBOARD
103 Piotr Zieliński Świebodzice - - greenteam


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 36
Mężczyźni 353
Wszyscy 390