Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team Mieszkaniec Rybnika
1 Jakub Abrahamowicz rybnik M1 1 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
2 Aleksandra Ajdukiewicz-Maciejończyk rybnik K2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
3 Arkadiusz Albrecht Jasrzębie-Zdrój M2 1 brak NIE
4 ARKADIUSZ ANDRZEJEWSKI Żory M3 1 brak NIE
5 ADAM BADURA Jankowice M2 1 kombinat TAK
6 Bartłomiej Bajon Nieborowice M1 1 GKS Piast Gliwice NIE
7 Liliana Balos Pszow K1 1 Lilka NIE
8 Maciej Banasiewicz Wałbrzych M2 1 www.run-log.com NIE
9 Marek Baranek Bytom M3 1 OPEL ACTIVE TEAM NIE
10 Michał Barszowski rybnik M3 1 PKP Cargo TAK
11 Sabina Bartecka Żory K2 1 HRmax Żory NIE
12 ALEKSANDER Bartecki Żory M3 1 HRmax Żory NIE
13 ALEKSANDER BARTECKI Żory M3 1 HRmax Żory NIE
14 Sebastian Bartnik Jastrzębie-Zdrój M2 1 niezrzeszony NIE
15 Jarosław Bartosz Ruda Śląska M3 1 Niezrzeszony NIE
16 Renia Bartoszek Żory K2 1 HRmax Żory NIE
17 PIOTR BARWIŃSKI rybnik M4 1 CHEMIKA RYBNIK TAK
18 Damian Basik Gliwice M1 1 KB Endurance Solidarni Knurów NIE
19 GRZEGORZ Basta Chełmek M3 1 Zadyszka Oświęcim NIE
20 Łukasz Batog Głuchołazy M1 1 brak NIE
21 Robert Bąk rybnik M1 1 MTPN Rybnik / GKS I Chwałowice TAK
22 Paweł Bednarz Mikołów M2 1 brak NIE
23 Sławomir Beśka Rybnik Ochojec M3 1 Ochajo Run TAK
24 Klaudia Białas Orzesze K1 1 niezrzeszony NIE
25 Beata Białek Jejkowice K2 1 nie NIE
26 Tadeusz Biegun Żabnica M1 1 KS Halny Węgierska Góka NIE
27 Mateusz Bielawski Wojkowice M1 1 niezrzeszony NIE
28 zbigniew bienia Rydułtowy M2 1 brak NIE
29 MARIUSZ BIESIADECKI jastrzebie zdroj M3 1 niezrzeszony TAK
30 Andrzej Bladocha Knurów M4 1 brak NIE
31 Grażyna Blutko Czyżowice K1 1 Brak NIE
32 Grzegorz Bobrowski Rydułtowy M2 1 brak NIE
33 Grzegorz Bobrowski Rydułtowy M2 1 brak NIE
34 Monika Bochenek rybnik K2 1 niezrzeszony TAK
35 Łukasz Bochenek rybnik M2 1 niezrzeszony TAK
36 Zbigniew Bogdanowicz Zabrze M3 1 Zabrze NIE
37 Anna Bogusz Katowice K1 1 biegamyZsercem.pl NIE
38 Marcin Boiński Gliwice M1 1 Roca NIE
39 Izabela Bosek Zabrze K3 1 CHEMIKA Rybnik NIE
40 Jacek Bosy Komprachcice M2 1 FAST FOOT Opole NIE
41 Grzegorz Brachman rybnik M3 1 E.T. TAK
42 Zdzisław Brachman Sumina M2 1 Nie NIE
43 Andrzej Brigge Katowice M2 1 brak NIE
44 Norbert Brodiuk Gliwice M3 1 Paulus NIE
45 Karol Bromboszcz Katowice M4 1 TRUCHTACZ-MYSŁOWICE NIE
46 Rafał Bryk Radlin M1 1 Niezrzeszony NIE
47 Tomasz Buchholtz Skoczów M2 1 brak NIE
48 ANIA BUCHTA Pielgrzymowice K1 1 run-log NIE
49 PIOTR BUDNIK Wodzisław Śląski M2 1 OPTIMISTIC EDUCATION NIE
50 Stanisław Bywalec Rydułtowy M5 1 SM-Orłowiec NIE
51 Bogdan Cebula Ruda Śląska M4 1 KRS Tkkf Jatrzą Ruda Śląska NIE
52 Marek Cepil rybnik M3 1 Rybnicka Grupa Biegowa TAK
53 Anna Cepil rybnik K3 1 Rybnicka Grupa Biegowa TAK
54 Małgorzata Chmielewska Niepołomice K1 1 Niepołomice NIE
55 TOMASZ CHMIELEWSKI Żory M3 1 niezrzeszony NIE
56 Grzegorz Cholewa PYSKOWICE M2 1 biegamy z sercem NIE
57 Tadeusz Chrzan Rydułtowy M4 1 FORMA WODZISŁAW ŚL. NIE
58 Czesław Chrzanowski Sosnowiec M4 1 KLU NIE
59 TOMASZ CHWILA Gaszowice M3 1 PRIVATE NIE
60 Marcin Chybiński Knurow M2 1 Knurow NIE
61 Grzegorz Cichy Czerwionka-Leszczyny M2 1 E.T. NIE
62 Tomasz Cichy rybnik M2 1 Brak TAK
63 GRZEGORZ CIECIAK Żory M3 1 HRmax Żory NIE
64 Adam Ciemięga świerklany M3 1 brak NIE
65 BOGDANA CIEPŁAK rybnik K4 1 CHEMIKA RYBNIK TAK
66 MARCIN CIEPŁAK rybnik M1 1 CHEMIKA RYBNIK TAK
67 Tomasz Ciepłak rybnik M2 1 Chemika Rybnik TAK
68 Anna Cieśla Piekary Śląskie K2 1 - -
69 Arkadiusz Cisak rybnik M3 1 GK Viktoria Rybnik TAK
70 Eugeniusz Cukrowski rybnik M4 1 PKP CARGO TAK
71 Marek Czapek Gliwice M3 1 BIEGSIKORNIK NIE
72 Dominik Czechowski Żory M2 1 Żory NIE
73 WOJCIECH CZERNEK Mikołów M1 1 AZS AWF KATOWICE NIE
74 MIROSŁAW CZOPEK SKAŁKA M4 1 NIEZRZESZONY NIE
75 Kazimierz Danieluk Jastrzębie-Zdrój M4 1 PKM Śnieżne Kotły NIE
76 ADAM DANIŁ rybnik M4 1 CHEMIKA RYBNIK TAK
77 Monika Dargiewicz Nysa K1 1 brak NIE
78 Fryderyk Dąbal Racibórz M1 1 BERSERKERS TEAM RACIBÓRZ NIE
79 Marcin Dąbik 3 M2 1 inny TAK
80 PRZEMYSŁAW DĄBROWSKI Kutno M3 1 JW 4228 KRAKÓW NIE
81 DAWID DEMIDOWICZ Radlin M2 1 radlin NIE
82 Jan DEŃCA rudnik M5 1 LKS NIE
83 Sławomir Derek Jejkowice M2 1 Sławek Derek NIE
84 JOANNA DIDUCH Kluczbork K2 1 BRAK NIE
85 GRZEGORZ DIDUCH Kluczbork M2 1 BRAK NIE
86 Andrzej Doniec rybnik M5 1 brak TAK
87 Dominik Dostol Łaziska M2 1 DY-WY-TA NIE
88 Grzegorz Drabik rybnik M2 1 niezrzeszony TAK
89 Krzysztof Drzymalski Wodzisław Śląski M2 1 ---- NIE
90 Bartłomiej Duda Żory M2 1 HRMax Żory NIE
91 Piotr Dudziak Ruda Śląska M3 1 niezrzeszony NIE
92 Artur Duś Chorzów M3 1 Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp.z o.o. NIE
93 DOMINIK DUŹNIAK Czyżowice M1 1 niezrzeszony NIE
94 Tomasz Dwornicki rybnik M3 1 Agrest TAK
95 Krzysztof Dybczyński Strumień M2 1 Gimnazjum Strumień NIE
96 Teresa Dyrda Sosnowiec K5 1 Skok Piast Tychy NIE
97 Wiesław Dziarski rybnik M4 1 Stowarzyszenie Kolarskie Viktoria Rybnik TAK
98 Maciej Englisz Katowice M3 1 KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA NIE
99 Marta Erwin Knurów K2 1 Fight Club Knurów NIE
100 Piotr Farbiszewski Racibórz M2 1 SULIS HOKO TEAM NIE
101 Małgorzata Feodorów Zabrze K3 1 brak NIE
102 Karol Fieroch Turza Śląska M1 1 brak NIE
103 JERZY FIJAK Bielsko-Biała M4 1 Halny Węgierska Górka NIE
104 Zbigniew Fijałkowski Świętochłowice M4 1 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska NIE
105 Ewa Fliegert rybnik K3 1 Chemika -Rybnik TAK
106 Mateusz Fliegert rybnik M1 1 Chemika -Rybnik TAK
107 dariusz flis Zabrze M3 1 night runners zabrze NIE
108 Dariusz Flis Zabrze M3 1 Night Runners Zabrze NIE
109 Andrzej Florecki Gliwice M4 1 AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE
110 Katarzyna Fojcik rybnik K1 1 brak TAK
111 Ryszard Fudali Gliwice M4 1 Saint-Gobain Sqad NIE
112 PAWEŁ FURMAN Katowice M2 1 Panewniki NIE
113 Łukasz Furmanek Wilcza M2 1 scb NIE
114 Aneta Gabzdyl-Miszczak rybnik K2 1 brak TAK
115 Grzegorz Gadaj Radlin M1 1 brak NIE
116 Marcin Gajda Tychy M2 1 40-latek Tychy NIE
117 Agnieszka Gajewska rybnik K2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
118 Grzegorz Galas Chybie M2 1 sam dla siebie NIE
119 Kamil Garbacik Knurów K1 1 SKT NIE
120 Krzysztof Gaweł Pszów M3 1 brak NIE
121 Piotr Gawrysiak Knurów M1 1 niezrzeszony NIE
122 Wojtek Gądek Żory M3 1 burgmania.net NIE
123 Paweł Geraszek Pszczyna M3 1 43bsap NIE
124 Sebastian Germuga Gliwice M3 1 OPEL ACTIVE TEAM NIE
125 Magdalena Giemza Łabędy K2 1 brak NIE
126 Rafal Glenc Pszow M1 1 SQR NIE
127 Bartosz Główka Racibórz M2 1 Instal-Tech NIE
128 Marcin Główka Racibórz M2 1 Instal-Tech NIE
129 Grzegorz Godek Wodzisław Śląski M1 1 - NIE
130 Mariusz Gojny rybnik M3 1 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
131 Marcin Gola Czechowice- Dziedzice M1 1 Rozbiegamy To Miasto Czechowice- Dziedzice NIE
132 Katarzyna Goławska rybnik K1 1 brak TAK
133 Mirosław Gołębiewski rybnik M4 1 Chemika Rybnik TAK
134 Dagmara Goły Czyżowice K2 1 niezrzeszony NIE
135 Jakub Gorczyca rybnik M3 1 byle do przodu TAK
136 Marek Góra Tarnowskie Góry M3 1 brak NIE
137 Henryk Górak Tychy M5 1 40latek Tychy NIE
138 grzegorz górecki rybnik M3 1 brak TAK
139 Rafał Góryński rybnik M1 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
140 Mariusz Górzyński rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
141 ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA M1 1 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA NIE
142 SŁAWOMIR GRELA Zawiercie M4 1 NIEZRZESZONY NIE
143 PIOTR GRELA Racibórz M2 1 SULIS HOKO TEAM NIE
144 Grzegorz Gromek TARNÓW OPOLSKI M2 1 CYKLOFAN OPOLE NIE
145 Michał Grondys Gliwice M2 1 Gliwice NIE
146 Seweryn Gruczelak rybnik M2 1 archimateria TAK
147 Grzegorz Gruszczyk Bielsko - Biała M2 1 XXX NIE
148 Damian Gruszka rybnik M1 1 Rybnik TAK
149 KAZIMIERZ GRYCMAN ciechowice M3 1 niezrzeszony NIE
150 Dawid Grygiel Żory M1 1 Brak NIE
151 MICHAŁ GRZEGORZAK Mechnice M1 1 FAST FOOT Opole NIE
152 Adam Grzybczyk rybnik M3 1 gkviktoria.pl TAK
153 Olga Gwoźdź Gaszowice K1 1 Piechulki NIE
154 Andrzej Gwóźdź Wola M4 1 AKB Maraton-Wola NIE
155 MARIAN HAMPEL Racibórz M5 1 OMD NIE
156 MAREK HEFKO Racibórz M2 1 SULIS HOKO TEAM NIE
157 Artur Hejna Radlin M3 1 Sp 4 Radlin NIE
158 DAWID HOLONA rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM NIE
159 Michał Horzela Marklowice M2 1 niezrzeszony NIE
160 GRZEGORZ IMAŃSKI Bytom M3 1 AMATOR NIE
161 Karol Irek Boronów M1 1 nie NIE
162 ADRIAN IZDEBSKI rybnik M2 1 brak TAK
163 BARBARA JABŁONKA CZERWIONKA M1 1 LUBIE BIEGAC NIE
164 Bartosz Jabłonka Czerwionka-Leszczyny M2 1 ---------- NIE
165 Aleksandra Jachimczyk Chrzanów K2 1 12 KRAKOWSKI PÓŁMARATON MARZANNY NIE
166 Oleksandra Jadach Racibórz K3 1 OMD NIE
167 Dawid Jakubiak rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
168 Dawid Jakubik Wodzisław Śląski M1 1 Brak NIE
169 Malwina Jamicka rybnik K3 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
170 PAWEŁ JANETA Żory M1 1 ... NIE
171 DARIUSZ JANETA Żory M3 1 Żory NIE
172 Rafał Jankowski Radzionków M3 1 WKB META Lubliniec NIE
173 Jan Janota Katowice M1 1 TS AKS CHORZOW NIE
174 Michalina Janowska rybnik K1 1 Janowscy TAK
175 Łukasz Janowski rybnik M1 1 Janowscy TAK
176 Adam Jarzyna Polanka Wielka M5 1 bieg 10 km NIE
177 ZYGMUNT JAWORSKI Rydułtowy M4 1 nie NIE
178 ANNA JEDYNAK Lewin Brzeski K2 1 Drużyna szpiku NIE
179 Edyta Jezusek Czerwionka-Leszczyny K2 1 Opel Active Team NIE
180 Grzegorz Jezusek Czerwionka-Leszczyny M2 1 Opel Active Team NIE
181 Przemysław Jędros Gliwice M1 1 AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE
182 Szymon Jonderko rybnik M2 1 niezrzeszony TAK
183 Łukasz Jurkowski rybnik M2 1 SBD Energetyk Rybnik TAK
184 Kalina Juszczak Gliwice K1 1 brak NIE
185 Grzegorz Kalata Gliwice M1 1 Niezrzeszony NIE
186 Zbigniew Kalinowski Częstochowa M2 1 Zabiegani Częstochowa/www.biegajjakumiesz.pl NIE
187 karol kalus Żory M5 1 Hrmax żory NIE
188 Ewa Kałus Żory K2 1 HRmax Żory NIE
189 Jacek KAŁUSEK Gaszowice M2 1 LUXTORPEDA CZERWIONKA NIE
190 Karol Kania Jastrzębie-Zdrój M1 1 brak NIE
191 Anna Kapuścińska Świętochłowice K5 1 Ośrodek Joggingu NIE
192 AGNIESZKA KARLIK Sosnowiec K2 1 Luxtorpeda Czerwionka NIE
193 Radosław Kasprzak rybnik M1 1 Chemika Rybnik TAK
194 Damian Kata Gliwice M1 1 amator NIE
195 Andrzej Kaźmierczyk Będzin M3 1 KEAS FOJADORES NIE
196 Sebastian Kądziołka Żory M1 1 Krupiński NIE
197 Tomasz Kąkolewski Katowice M2 1 KATOWICE NIE
198 Helen Kerr rybnik K2 1 Connect TAK
199 Anna Kiełb rybnik K2 1 KS Paruszorum TAK
200 TOMASZ KIJOWSKI Warszawa M3 1 KS FOJADORES NIE
201 ELŻBIETA KIŚLUK Żory K1 1 ... NIE
202 Radosław Klimek Wodzisław Śląski M1 1 brak NIE
203 PAWEŁ Klinik Racibórz M2 1 KB BiegamBoLubię Racibórz NIE
204 Jacek Kluczniok rybnik M3 1 Aktywni - Rybnik TAK
205 DOMINIKA KŁODA rybnik K1 1 brak TAK
206 Jacek Kłosek Racibórz M1 1 Instal-Tech NIE
207 MAREK KNESZ Jejkowice M3 1 pyndzyjista NIE
208 Paweł Kobosko Rajsko M2 1 Zadyszka Oświęcim NIE
209 Marcin Koczy Książenice M2 1 --- NIE
210 Edyta Kogut zory K3 1 HRMax Zory NIE
211 Krzysztof Kokot Żory M3 1 HRmax Żory NIE
212 ZBIGNIEW KOŁODZIEJCZYK Knurów M5 1 KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓW NIE
213 Łukasz Komaniecki rybnik M2 1 Przyjaciół Puchaczy TAK
214 Katarzyna Konar rybnik K1 1 decathlon żory TAK
215 Rafał Kontowicz Mysłowice M3 1 Mysłowicki Klub Biegacza No.I NIE
216 Lidia Kopszak Knurów K4 1 AKB Knurów NIE
217 Zbigniew Kopszak Knurów K4 1 AKB Knurów NIE
218 ZBIGNIEW KOPSZAK Knurów M4 1 AKB KNURÓW NIE
219 Szymon Korbel Gaszowice M2 1 private NIE
220 Wojciech Korzusznik Czerwionka-Leszczyny M1 1 Luxtorpeda Czerwionka NIE
221 Bożena Kosior Gliwice K3 1 Gliwice NIE
222 Czesław Kostrzak Knurów M4 1 KB Endurance Solidarni Knurów NIE
223 Wojciech Kostrzewa Oświęcim M2 1 Brzezinka Team NIE
224 Marek KOTAS rybnik M1 1 KotaSporT TAK
225 Piotr Kotas rybnik M1 1 KOTASPORT TAK
226 Adam Kotas rybnik M4 1 KotaSport TAK
227 Janusz Koterzyna Żory M5 1 niezrzeszony NIE
228 Marek Kowaczek rybnik M2 1 niezrzeszony TAK
229 Marek Kowalczyk Katowice M1 1 Spółdzielnia Inwalidów Katowice NIE
230 Michał Kowalczyk-Kudziarz rybnik M3 1 niezrzeszony TAK
231 Marek Kowalczyk-Kudziarz rybnik M3 1 Drużyna Kopernika TAK
232 Bartłomiej Kozaczka Bielsko-Biała M2 1 El-Projekt Team BB NIE
233 WŁODZIMIERZ KOZACZKA Gliwice M2 1 El-Projekt Team BB NIE
234 Tomasz Kozicki Bytom M2 1 Brak NIE
235 ANDRZEJ KOZIOL Belk M4 1 solo NIE
236 Adam Kozioł Radłów M3 1 Radłów NIE
237 Dawid Kozioł Radłów M1 1 Radłów NIE
238 Agnieszka Kożuch Piekary Śląskie K2 1 nierzeszony NIE
239 Daniel Kożuch Boronów M1 1 nie NIE
240 Sylwia Krause Radlin K3 1 SP 4 Radlin NIE
241 Dariusz Krause Radlin M3 1 Forma Wodzisław Śląski NIE
242 janusz kroczek Wodzisław Śląski M4 1 forma wodzisław NIE
243 Anna Krzempek Czechowice- Dziedzice K1 1 Rozbiegamy to Miasto Czechowice- Dz NIE
244 ŁUKASZ KRZYSTAŁA Czerwionka-Leszczyny M2 1 --- NIE
245 Łukasz Kubica Kobyla M2 1 BBL Racibórz NIE
246 BENEDYKT KUCHARCZYK Boronów M4 1 Jedność Boronów NIE
247 Ewa Kucharska Pszczyna K2 1 CA Aktywni NIE
248 ALICJA KUCHTA Katowice K3 1 Katowice NIE
249 Katarzyna Kuczek Siemianowice Śląskie K2 1 PGB Sportowa Paczka NIE
250 MAREK KUCZERA Marklowice M2 1 brak NIE
251 Marek Kuder Wodzisław Śląski M3 1 brak NIE
252 Daria Kudio rybnik K2 1 Bushido TAK
253 Marcin Kudio rybnik M2 1 Bushido TAK
254 JACEK KUFEL Żory M2 1 HRMAX ŻORY NIE
255 Jarosław Kulej Siemianowice Śląskie M3 1 Konsorcjum Ochrony Kopalń NIE
256 Łukasz Kulesa Kędzierzyn-Koźle M1 1 Kolegium Sędziów Kędzierzyn - Koźle NIE
257 Kamil Kunert rybnik M1 1 Bushido TAK
258 Krzysztof Kuniszyk rybnik M3 1 brak TAK
259 DAWID KUPCZAK CZERWIONKA M1 1 LUBIE BIEGAC NIE
260 GRZEGORZ KURCIUS rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA TAK
261 ZENON KURYŁO rybnik M3 1 GEO-BUD T.B.M. TAK
262 Krzysztof Kusidło rybnik M4 1 brak TAK
263 Katarzyna Kusidło rybnik K1 1 brak TAK
264 Adam Kuśka rybnik M1 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA / RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
265 Marcin Kuśka 5 M1 1 Sparta Katowice NIE
266 Bogumiła Kuśka rybnik K3 1 niezrzeszona TAK
267 Adam Kuśka Jankowice M2 1 --- NIE
268 Przemysław Kwasek rybnik M1 1 Amator TAK
269 MARCIN LAMPART rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
270 Aleksandra Lasak Knurów K1 1 FC KNURÓW NIE
271 Anna Laskowska Gliwice K2 1 KATA GURUMA NIE
272 Sebastian Laskowski Gliwice M2 1 KATA GURUMA NIE
273 Marek Latos Zabrze M1 1 Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe NIE
274 Robert Lazik Opole M3 1 Cyklofan Opole NIE
275 Jacek Leleniewski rybnik M2 1 Brak TAK
276 Mariusz Lepczyński Jastrzębie-Zdrój M3 1 moszczenica NIE
277 KRZYSZTOF LESIK Wodzisław Śląski M3 1 Forma Wodzisław Śląski NIE
278 Elżbieta Lewicka Knurów K2 1 niezrzeszona NIE
279 Rafał Linder rybnik M2 1 Puma Running TAK
280 Sebastian Lipiński Racibórz M1 1 brak NIE
281 Sławomir Litwin Sosnowiec M2 1 Gonie Psonie NIE
282 Józef Litwin Głubczyce M5 1 NIE NIE
283 Piotr Löffler Racibórz M5 1 niezrzeszony NIE
284 Bożena Löffler Racibórz K2 1 OSP RACIBÓRZ-MARKOWICE NIE
285 Grzegorz Ludyk Łaziska Górne M2 1 BIEGAMY Z SERCEM NIE
286 KATARZYNA ŁAGOSZ Tychy K2 1 CA AKTYWNI/CA BROKER NIE
287 Marcin Łakomski Wodzisław Śląski M3 1 --- NIE
288 DARIUSZ ŁAPOT Katowice M3 1 niezrzeszony NIE
289 Janusz Łyczko Bielsko-Biała M3 1 biegamSobie NIE
290 JAN ŁYZIŃSKI Kuźnia Nieborowska M3 1 brak NIE
291 Wiesław Maciejewski Knurów M5 1 AKB-Knurów NIE
292 Mariusz Maciejończyk rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
293 Andrzej Macioł Kraków M5 1 AZS-AWF Krakow masters NIE
294 Tomasz Macioszek Zabrze M2 1 brak NIE
295 Wojciech Macyszyn Wręczyca Wlk. M2 1 NGB Kłobuck NIE
296 Leszek Maćczak Gaszowice M3 1 niezrzeszony NIE
297 Janusz Magiera Radlin II M5 1 niezrzeszony TAK
298 Mateusz Magiera rybnik M1 1 TL ROW Rybnik TAK
299 Mikołaj Makos Katowice M2 1 brak NIE
300 Adam Makos Siemianowice Śląskie M3 1 brak NIE
301 Dawid Malina rybnik M1 1 Chemika Rybnik TAK
302 Piotr Małek Turek M2 1 brak NIE
303 Rafał Małkuch rybnik M1 1 drużyna kopernika TAK
304 JAROSŁAW MAŁYSZ Hażlach M2 1 niezrzeszony NIE
305 Tomasz Marcinek Racibórz M1 1 AZS AWF KATOWICE NIE
306 Ewa Marcinkiewicz - Kluczniok rybnik K2 1 Aktywni-Rybnik TAK
307 Dominika Marcol rybnik K1 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
308 Krzysztof Marek Łany Wielkie M1 1 BRAK NIE
309 Edyta Marek - Wróbel rybnik K4 1 niezrzeszona TAK
310 Dominika Margos Węgry K2 1 brak NIE
311 Dawid Martini Lędziny M1 1 Longer_7 - amator runner NIE
312 Marek Maruszczyk rybnik M3 1 Kompania Węglowa S.A. TAK
313 Piotr Maryniak Bytom M2 1 Miechowicka Grupa Biegowa NIE
314 Joanna Masztalska Zabrze K1 1 Brak NIE
315 Daniel Mateja Rożniątów M1 1 RIO NIE
316 Paweł Matuszak Mikołów M2 1 ... NIE
317 Marek Matuszczyk rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
318 Mateusz Matuszewski rybnik M1 1 MTPN Rybnik TAK
319 Mariusz Matyjaszczyk Chorzów M1 1 CHSBD "W Ruchu" NIE
320 Krzysztof Mejer Bytom M3 1 Bytom NIE
321 Błażej Mendrek Brenna M2 1 UKS Brenna-Górki NIE
322 Wojciech michalczyk Racibórz M3 1 BBL NIE
323 Dawid Mikołajczuk Rydułtowy M1 1 brak NIE
324 Jan Milkowski Świętochłowice M3 1 KMP Świętochłowice NIE
325 Marcin Miśków Żory M2 1 Biegamy z sercem.pl NIE
326 Jerzy Młynarczyk Jastrzębie-Zdrój M4 1 PKM Śnieżne Kotły NIE
327 Paweł Mocek Pszów M2 1 niezrzeszony NIE
328 Michał Mrowczyk Wodzisław Śląski M1 1 brak NIE
329 Grzegorz Mrozek Gaszowice M3 1 Gaszowicka Grupa Biegowa NIE
330 Karolina Mrozek rybnik K1 1 ni ma TAK
331 Maciej Mrozek Łuków Śląski M2 1 niezrzeszony NIE
332 Jarosław Mróz Żory M3 1 brak NIE
333 Monika Mrugała Węgry K3 1 Fast Foot Opole NIE
334 Jola Mura rybnik K3 1 --- TAK
335 Tomasz Mura rybnik M2 1 --- TAK
336 HELENA MUSIOŁ rybnik K2 1 --- TAK
337 Andrzej Musioł Czyżowice M1 1 brak NIE
338 Bartłomiej Muś rybnik M1 1 Grupa KolarskaViktoria Rybnik TAK
339 Wojciech Muś rybnik M3 1 Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik TAK
340 Piotr Muzyk Kietrz M3 1 Gryf Kietrz NIE
341 PATRYK MUZYK Kietrz M1 1 Gryf Kietrz NIE
342 Fabian Mzyk Orzesze M3 1 BBL MIKOŁÓW NIE
343 tadeusz nadrowski zory M5 1 Mokate NIE
344 Zdzisław Nalepka Jastrzębie Zdrój M2 1 Biegiem przez góry - Pomoc dla Alka NIE
345 Przemek Nawrocki Katowice M2 1 Katowice NIE
346 Łukasz Noga Sosnowiec M2 1 dare2run NIE
347 KRYSTIAN NOGA Wodzisław Śląski M2 1 --- NIE
348 Bogusław Nosal rybnik M2 1 Bez formy TAK
349 Michał Nosiadek rybnik M3 1 niezrzeszony TAK
350 Czesław Nowak Knurów M5 1 AKB Knurów NIE
351 Jan Nowak Racibórz M4 1 Biegam bo lubię Racibórz NIE
352 Agnieszka Nowak Sosnowiec K2 1 Pogoria Biega NIE
353 Łukasz Nowak rybnik M2 1 niezrzeszony TAK
354 Zenon Nowakowski Zabrze M4 1 --- NIE
355 Jacek Obroślak Jastrzębie-Zdrój M3 1 brak NIE
356 Dawid Ochojski rybnik M1 1 MTPN Rybnik TAK
357 Mariusz Ogorzelec Opole M2 1 FAST FOOT Opole NIE
358 Zbigniew Okrój Gliwice M3 1 brak NIE
359 Andrzej Olborski Jastrzębie-Zdrój M3 1 Poczta Polska NIE
360 EWa Olejnik Gliwice K2 1 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE NIE
361 Marcin Oleksiuk LESZCZYNY M2 1 Luxtorpeda Czerwionka NIE
362 Monika Osikowska Żory K2 1 Żory NIE
363 Jarosław Oślizło Wodzisław Śląski M2 1 Forma NIE
364 PIOTR PACUŁA Gliwice M4 1 OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE NIE
365 Dominika Padiasek Żory K2 1 HRmax Żory NIE
366 Marek Palarczyk Żory M1 1 HRmax Żory NIE
367 Krzysztof Pałka Żory M3 1 HRMax Zory NIE
368 Katarzyna Pamuła rybnik K1 1 Brak TAK
369 Marcin Panek Kuźnia Raciborska M2 1 biały kenijczyk NIE
370 Arkadiusz Panfil Jastrzębie-Zdrój M3 1 Niezrzeszony NIE
371 Leszek PAPAŁA Łaziska Górne M4 1 brak NIE
372 DARIUSZ PAPUGA JAWISZOWICE M3 1 ZADYSZKA OŚWIĘCIM NIE
373 Czesław Pasieka Gliwice M3 1 Actemium NIE
374 Hania Paszek zory K2 1 siostry Michałowskie NIE
375 Józef PATEREK Wola M4 1 AKB - Maraton - Wola NIE
376 Mar PAWLAS Zebrzydowice M3 1 Zeb NIE
377 Przemysław Pawliczek Jastrzębie-Zdrój M1 1 niezrzeszony NIE
378 Agata Pawtel rybnik K2 1 niezrzeszona TAK
379 Czesław Pelc rybnik M4 1 pędziwiatr TAK
380 PAWEŁ PIECH Gliwice M2 1 brak NIE
381 Łukasz Piechulek Rydułtowy M1 1 Piechulki NIE
382 Sebastian Pierchala Rydultowy M2 1 Radoszowy NIE
383 Rafał Pigulak rybnik M2 1 Raff@Ann@Kuba TAK
384 Piotr Pilśniak Wodzisław Śląski M2 1 ks forma NIE
385 Artur Piłat Krzyżanowice M3 1 Piłat NIE
386 Kornelia Pior rybnik K3 1 XXX TAK
387 Arkadiusz Piotrowski rybnik M3 1 niezrzeszony TAK
388 Irena Plewnia Wodzisław Śląski K2 1 ... NIE
389 Grzegorz Plucinski Rydułtowy M3 1 - NIE
390 Paweł Pluta rybnik M2 1 człapacz plucik TAK
391 ALEKSANDRA PŁÓCIENNIK Żory K1 1 brak NIE
392 Marek Podeszwa rybnik M3 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
393 ALINA POGORZELSKA Czerwionka-Leszczyny K3 1 brak NIE
394 KRZYSZTOF POLAK Ruda Śląska M3 1 Opel Active Team NIE
395 Mirosław Połeć Ruda Śląska M3 1 KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska NIE
396 Karol Pośpiech Syrynia M5 1 Forma Wodzisław NIE
397 Dariusz Potuszyński Czerwionka-Leszczyny M3 1 --- NIE
398 MAREK PRUSICKI Racibórz M4 1 OMD NIE
399 Joanna Prusowska-Brzózka rybnik K2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
400 Joanna Prusowska-Brzózka rybnik K2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
401 Marcin Przesdzienk rybnik M1 1 brak TAK
402 KRZYSZTOF PTAK Żory M2 1 HR MAX ŻORY NIE
403 KRZYSZTOF PUDA JELEŚNIA M2 1 brak NIE
404 Arkadiusz Pustówka Hażlach M2 1 brak NIE
405 Jarosław Puzoń Marklowice M4 1 nie NIE
406 Dorota Pysz Żory K2 1 HRmax Żory NIE
407 Grzegorz Pysz Żory M2 1 HRmax Żory NIE
408 MIREK PYSZNY rybnik M3 1 SSB TAK
409 Dominik Pyszny rybnik M1 1 MTPN TAK
410 Beniamin Pyszny rybnik M1 1 MTPN TAK
411 Marek Pyzik Gliwice M4 1 niezrzeszony NIE
412 MONIKA RADKOWSKA-REPKO Czerwionka-Leszczyny K2 1 LUXTORPEDA CZERWIONKA NIE
413 Piotr Remiorz Dortmund M3 1 Bieg Sikornik NIE
414 AGNIESZKA RĘBISZ Racibórz K3 1 B.B.L.RACIBÓRZ NIE
415 MARIUSZ RĘBISZ Racibórz M3 1 B.B.L.RACIBÓRZ NIE
416 Piotr Rodak Gliwice M3 1 MZT NIE
417 MACIEJ ROGALA Pszów M3 1 SM "ORŁOWIEC" NIE
418 Tomasz Rogalski Racibórz M2 1 amator NIE
419 KATARZYNA ROMANIUK-DEMONCHAUX rybnik K2 1 Drużyna Kopernika TAK
420 Adam ROMANIUK-DEMONCHAUX rybnik M2 1 Drużyna Kopernika TAK
421 Leszek Roskosz rybnik M2 1 brak TAK
422 Adam Roskosz rybnik M2 1 brak TAK
423 Szymon Rożek rybnik M1 1 MTPN TAK
424 AGATA RUDECKA Przytkowice K1 1 BBL NIE
425 WACLAW RYS MYSLENICE M4 1 niezrzeszony NIE
426 Zbigniew Ryś rybnik M2 1 Chemika Rybnik TAK
427 Małgorzata Rzepka Gliwice K3 1 AKB Knurów NIE
428 Ewa Rzeszutek rybnik K2 1 Nierzszeszona TAK
429 Krzysztof Sala rybnik M2 1 Nie TAK
430 Tadeusz Sambak brzeszcze M3 1 Zadyszka Oświęcim NIE
431 Patryk Sanecznik rybnik M1 1 Brak TAK
432 Krzysztof Sekta rybnik M3 1 Klub Biegacza TRW TAK
433 Joanna Sielska Gliwice K2 1 --- NIE
434 Jarosław Sielski Gliwice M3 1 --- NIE
435 Olga Siemianowska rybnik K2 1 niezrzeszona TAK
436 Mirosław Sieńkowski rybnik M3 1 Krav Maga Rybnik TAK
437 Alicja Sikora Bielsko Biała K5 1 Sprint Bielsko Biała NIE
438 Stefan Sikora Bielsko - Biała M5 1 beskidek Bielsko Biala NIE
439 Zbigniew SIKORA Jaworzno M2 1 POGORIA BIEGA NIE
440 Kazimierz Sitarz rybnik M3 1 brak TAK
441 Andrzej Siwczyk rybnik M4 1 Chemika Rybnik TAK
442 RYSZARD SKIBA Racibórz M2 1 ------- NIE
443 Iwona Skorupa Czerwionka-Leszczyny K2 1 Luxtorpeda NIE
444 Mirosław Skwarliński Żory M4 1 HRmax NIE
445 Karina Słanina Radlin K3 1 Rybnicka Grupa Biegowa PĘDZIMY RAZEM NIE
446 Marcin Słomka rybnik M2 1 ----- TAK
447 Sylwester Smoleń rybnik M1 1 Connect TAK
448 Tomasz Smolorz Godów M1 1 brak NIE
449 Michał Smolorz Katowice M1 1 Night Runners NIE
450 Bartosz SMOŁKA Żory M2 1 HRmax ŻORY NIE
451 MAREK SMOŁKA rybnik M1 1 KUŹNIA MOCY TAK
452 Gabriela Sobczyk Racibórz K3 1 Racibórz NIE
453 Andrzej Sobieraj Kuźnia Raciborska M3 1 Opel ActivTeam NIE
454 Andrzej Sobik Czyżowice M2 1 niezrzeszony NIE
455 REMIGIUSZ SOŁTYKIEWICZ Jastrzębie-Zdrój M2 1 brak NIE
456 MIECZYSŁAW SOŁTYSEK MILÓWKA M3 1 JW 4228 KRAKÓW NIE
457 Michał Soska Wisła M2 1 brak NIE
458 Agata Sosna Wodzisław Śląski K3 1 Bushido NIE
459 Anna Sosz Szczejkowice K2 1 brak NIE
460 IRENEUSZ STACHOWSKI Wodzisław Śląski M3 1 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI NIE
461 MARIUSZ STACHURA Będzin M3 1 NIEZRZESZONY NIE
462 Krzysztof Staniszewski Gliwice M1 1 BIEGAMY z SERCEM.PL NIE
463 Eugeniusz Starzec rybnik M3 1 MTPN Rybnik TAK
464 Jerzy Stec Zabrze M4 1 IPA Ruda Śląska NIE
465 Mieczysław Stefaniak rybnik M4 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
466 MIROSŁAWA STEFANIAK rybnik K4 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
467 Zuzanna Stolarczyk rybnik K2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
468 Julian Stopka Racibórz M4 1 Instal-Tech NIE
469 Marek Strzalka zory M2 1 niezrzeszony NIE
470 Jacek Strzała Radlin M2 1 brak NIE
471 TERESA STUKATOR Tychy K4 1 40-latek Tychy NIE
472 JUSTYNA STYCZEŃ Zabrze K2 1 Night Runners Zabrze NIE
473 Lucyna Suchecka Opole K1 1 FAST FOOT OPOLE NIE
474 Grzegorz Surman rybnik M1 1 Kabuncza TAK
475 KRZYSZTOF SURMAN rybnik M5 1 SBD Energetyk Rybnik TAK
476 Marcin Sutkowski Jastrzębie-Zdrój M1 1 BEZ NIE
477 Tomasz Syrek rybnik M2 1 GK Viktoria Rybnik TAK
478 ADAM SZALA Jejkowice M4 1 NIEZRZESZONY NIE
479 DOMINIKA SZALA-JABŁONKA Czerwionka-Leszczyny K2 1 ------------ NIE
480 Dawid Szczudliński Pawłowice M1 1 Pawłowice NIE
481 Karol Szczyrbowski rybnik M1 1 akademiarolkarza.pl TAK
482 Piotr Szczyrbowski rybnik M4 1 niezrzeszony TAK
483 MICHAŁ SZCZYRBOWSKI rybnik M2 1 akademiarolkarza.pl TAK
484 Jerzy Szczyrk Bujaków M3 1 amator NIE
485 Wojciech Szefer Jejkowice M2 1 niezrzeszony NIE
486 Adrian Szendzielorz Racibórz M2 1 BBL Racibórz NIE
487 Michał Szkudlarek Brzeg M2 1 brak NIE
488 Grzegorz Szleng Żory M3 1 A-team NIE
489 Jacek Szlosarek rybnik M1 1 MTPN Rybnik TAK
490 Ewa Szoka Gliwice K2 1 Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe NIE
491 WOJCIECH SZOŁTYSEK rybnik M3 1 OHAJORUN TAK
492 Zbigniew Szostakowski Radlin M4 1 Rybnicka Grupa Biegowa PĘDZIMY RAZEM NIE
493 DANIEL SZRAMOWSKI Racibórz M2 1 SULIS HOKO TEAM NIE
494 Czesław Szuba rybnik M4 1 brak TAK
495 Jacek Szulc rybnik M3 1 gkviktoria.pl TAK
496 Agnieszka Szurko Chorzów K1 1 ROW Rybnik NIE
497 Andrzej Szymała rybnik M3 1 Ptasia TAK
498 Wioleta Szymała Czerwionka-Leszczyny K1 1 Luxtorpeda NIE
499 Emil Szymański Szczejkowice M3 1 SzymanskiTeam NIE
500 Zbigniew Szymura Jejkowice M2 1 brak NIE
501 GRZEGORZ SZYMURA LESZCZYNY M3 1 LESZCZYNY NIE
502 Sylwia Ślęzak Częstochowa K1 1 CKS Budowlani Częstochowa NIE
503 Paweł Śliwa Knurów M1 1 Biegnę po hotdoga NIE
504 Tomasz Śliwka Żory M3 1 salmo Żory NIE
505 Mariusz Śmietana Racibórz M2 1 Tupot Małych Stópek NIE
506 ANDRZEJ ŚRODA Strzelce Opolskie M3 1 PIZZERIA BELLA ITALIA Strzelce Opolskie NIE
507 Jarosław Świta Wodzisław Śląski M3 1 Forma NIE
508 Jacek Tabor Rydułtowy M2 1 Brak NIE
509 Bogdan Tkaczenko Żory M2 1 amator NIE
510 Piotr Tomaszczyk Rudziczka M2 1 HRmax Żory NIE
511 Łukasz Tomzik Zabrze M1 1 Night Runners Zabrze NIE
512 Sławomir Traczyk rybnik M2 1 brak TAK
513 Urszula Trawka rybnik K2 1 Ula Trawka TAK
514 Katarzyna Turko Bytom K3 1 PKO Bank Polski NIE
515 Ryszard Tyczyński Gliwice M2 1 Figh Club Knurów NIE
516 Mateusz Ucherek rybnik M2 1 Rybnik TAK
517 Sebastian Ukleja Jastrzębie Zdrój M3 1 amator NIE
518 Michał Uliarczyk rybnik M2 1 Peugeot Uliarczyk TAK
519 Karol Urbańczyk Gliwice M1 1 Biegnę po Hotdoga NIE
520 Jarosław Uzdowski Mikołów M2 1 --- NIE
521 Adam Wachowicz Knurów M1 1 ---- NIE
522 Krzysztof Wacławiec rybnik M3 1 --- TAK
523 Eugeniusz Wadelski Ruda Śląska M3 1 Brak NIE
524 Aleksander Wala rybnik M2 1 Sima, Ola, Justi Team TAK
525 MARCIN WALDON Żory M2 1 HRmax Żory NIE
526 Paweł Wałach rybnik M1 1 --- TAK
527 Michał Wantulok Ustroń M2 1 brak NIE
528 Rafał Wasielewski Racibórz M2 1 SULIS HOKO TEAM NIE
529 Blanka Watola Rydułtowy K2 1 niezrzeszony NIE
530 Michał Watoła rybnik M2 1 brak TAK
531 Piotr Wawoczny rybnik M3 1 Bushido TAK
532 Magdalena Wawoczny rybnik K3 1 Bushido TAK
533 Krzysztof Węglarczyk Wodzisław Śląski M2 1 Forma Wodzisław Śląski NIE
534 Grzegorz Węgrzyk rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
535 Justyna Wieczorek rybnik K2 1 --- TAK
536 Jarosław Wieczorek rybnik M3 1 --- TAK
537 Jan Wilczek Gamów M4 1 LKS Gamów NIE
538 Wojciech Wilk Wodzisław Śląski M2 1 ŁAMATOR Racibórz NIE
539 Michał Winkler Bytom M1 1 ZZ KADRA BOBREK CENTRUM NIE
540 Agnieszka Wirth Jastrzębie-Zdrój M2 1 PIG & Zoombie NIE
541 Marcin Wiśniowski Gliwice M2 1 Gliwice NIE
542 Jacek Witek Gliwice M2 1 Opel Active Team NIE
543 Wojciech Witkiewicz Kotórz Mały M1 1 brak NIE
544 Arkadiusz Wodecki Żory M2 1 HR max NIE
545 Tomasz Wojaczek Gaszowice M2 1 Gaszowice NIE
546 Ewa Wojcieszak Sosnowiec K2 1 Biegiem przez góry - pomoc dla Alka NIE
547 Daniel Wojdyła Bytom M1 1 Team Tim NIE
548 Szymon Wojdyła Bytom M1 1 Team Tim NIE
549 Robert Wojtasinski Bytom M2 1 amator NIE
550 Marcin Wojtczak Jastrzębie-Zdrój M2 1 Sam NIE
551 Kamil Wollny Kornice M1 1 EASY RUN RACIBÓRZ NIE
552 MATEUSZ WOLNIK LYSKI M1 1 FORMA WODZISŁAW ŚLASKI NIE
553 MACIEJ WOLNY Katowice M2 1 Panewniki NIE
554 Monika WOŁOSZCZAK Żory K3 1 HRmax Żory NIE
555 ADAM WOŹNIAK Łaziska Górne M3 1 STS BIEGATON / BBL Mikołów NIE
556 Jarosław Woźniak Jastrzębie-Zdrój M1 1 Biegiem przez góry/Pomoc dla Alka NIE
557 ROBERT WOŹNICA Borucin M4 1 WKB META LUBLINIEC NIE
558 ANDRZEJ WÓJTOWICZ Kietrz M4 1 KS GRYF KIETRZ NIE
559 Dariusz Wróbel rybnik M4 1 niezrzeszony TAK
560 Rafał Wrzesiński Tychy M1 1 nie zrzeszony NIE
561 Andrzej Wrzesiński Tychy M4 1 Biegaton Mikołów NIE
562 Andrzej Wybraniec Kietrz M5 1 Gryf Kietrz NIE
563 Dorota Wyleciał Katowice K4 1 Truchtacz Mysłowice NIE
564 TOMASZ WYPYCH Brzeg M3 1 kotwica Brzeg NIE
565 TOMASZ WYSOCKI rybnik M3 1 OKRMBD TRUCHTEM PO OCHAJO TAK
566 Mariusz Wysocki Piekary Śląskie K2 1 niezrzeszony NIE
567 Aleksander Zając Orzesze M4 1 Orzesze NIE
568 Zbigniew Zalewski Marklowice M2 1 Zbyl NIE
569 Paweł Zalewski Racibórz M1 1 niezrzeszony NIE
570 Sebastian Zawada Knurów M2 1 indywidualnie NIE
571 Jan Zawierucha Żory M5 1 Żory NIE
572 Michał Zawiślok Tworóg M2 1 BRAK NIE
573 Tomasz Zbytnik Jastrzębie-Zdrój M1 1 Niezrzeszony NIE
574 Robert Zegzula zory M2 1 Hrmax NIE
575 Piotr Zemła Gliwice M3 1 Politechnika Śląska NIE
576 Wiesław Zielonka Katowice M4 1 COVERIS-POLSKA NIE
577 ROBERT ZIELONKA Chrzanów M3 1 MOTOMASTER NIE
578 Michał Zientek rybnik M2 1 brak TAK
579 SŁAWOMIR ZWAKA rybnik M2 1 BBL TAK
580 Grzegorz Zydek rybnik M1 1 brak TAK
581 Bartłomiej Żmudka rybnik M2 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
582 EUGENIUSZ ŻYMEŁKA Ornontowice M3 1 ... NIE
583 adam żyrek Żabnica M3 1 KS Halny Węgierska Górka NIE
584 ALBERT ŻYWIOŁEK Stary Kocin/Częstochowa M2 1 Niezrzeszony NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team Mieszkaniec Rybnika
1 LECH BARTŁOMIEJCZYK Gliwice M3 - indywidualnie NIE
2 PAWEŁ BATKO Żory M2 - HRmax Żory NIE
3 JAN BEDNAREK Żory M5 - HRmax Żory NIE
4 Marcin BĘBENEK Jastrzębie-Zdrój M2 - brak NIE
5 MONIKA BIELIŃSKA PRZYSZOWICE K2 - M&A NIE
6 ARTUR BIELIŃSKI PRZYSZOWICE M1 - M&A NIE
7 Weronika Bienioszek zory K1 - HRmax Zory NIE
8 Katarzyna Bienioszek Żory K3 - Hrmax NIE
9 Marcin Bierza Gaszowice M1 - LOL NIE
10 Marcin Bierza rybnik M2 - brak TAK
11 Agnieszka Bierza rybnik K2 - brak TAK
12 ADAM BOJARSKI rybnik M1 - brak TAK
13 Kajetan Borucki rybnik M2 - --- TAK
14 Henryk Braś Stanica M5 - politechnika śląska NIE
15 Norbert Brzózka Dąbrowa Górnicza M3 - Pogoria Biega NIE
16 Martyna Chmielowska rybnik K1 - KotaSport TAK
17 Beata Chojcan 1 K2 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
18 Łukasz Cichocki Stanowice M2 - Luxtorpeda Czerwionka NIE
19 Tomasz Czaja Siemianowice Śląskie M2 - Forest Gump NIE
20 Kamil Czapla Krzeszów nad Sanem M1 - Chemika Rybnik NIE
21 Łukasz Czarnecki Czernica M2 - Tupot Małych Stupek TAK
22 Artur Czernik Bieruń M1 - Gomola Trans Airco NIE
23 Tomasz Ćwik Racibórz M1 - biegam bo lubię NIE
24 Andrzej Dąbrowski rybnik M3 - Forma Wodzisław Śl. TAK
25 Aleksander Dragan Kielce M1 - - -
26 TOMASZ DROŻAK TARNÓW OPOLSKI M2 - BRAK NIE
27 JAN DUDEK Tarnowskie Góry M5 - nie NIE
28 Stanisław Dyrlaga Węgierska Górka M4 - KS Halny Węgierska Górka NIE
29 Artur Dzierzenga Jastrzebie zdrój M2 - niezrzeszony NIE
30 GRZEGORZ DZIUBAŃSKI PYSKOWICE M2 - OPEL ACTIVE TEAM NIE
31 Marek Dziwoki rybnik M3 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
32 Damian Esner Świętochłowice M2 - brak NIE
33 Filip Fliegert rybnik M1 - RMKS Rybnik TAK
34 ARMIN FOLTYN Kędzierzyn-Koźle M2 - BRAK NIE
35 Tomasz Gajda rybnik M2 - Brak TAK
36 Ryszard Gogała Głubczyce M3 - brak NIE
37 Jakub Gorczyca rybnik M3 - plan5letni TAK
38 Mariusz Górski Tychy M2 - --- NIE
39 MATEUSZ GRABARCZYK rybnik M1 - Nie zrzeszony TAK
40 Kamil Grochowicz rybnik M1 - brak TAK
41 grzegorz grondecki Gliwice M3 - biegamy z sercem NIE
42 Michał Grygar rybnik M2 - MISIEK TAK
43 ANDRZEJ GRZESIK Kuźnia Raciborska M4 - KB Kuźnia raciborska NIE
44 Andrzej Grzonka Jastrzębie-Zdrój M2 - Jastrzebski Klub Morsow BIALY MIS NIE
45 Damian Grzywa Jastrzębie-Zdrój M2 - Forma Wodzisław Śląski NIE
46 Adam Hamerla Ruda Śląska M2 - Niezrzeszony NIE
47 BEATA HEHLMANN Kędzierzyn-Koźle K3 - BRAK NIE
48 Ireneusz Hetmańczyk Opole M3 - FAST FOOT Opole NIE
49 Piotr Iwan rybnik M1 - Rybnicka grupa biegowa | klubRGB.pl TAK
50 Mateusz Jędrusik brzeszcze M2 - Zadyszka Oświęicm NIE
51 Michał Jędrzejak Żory M1 - Chemika Rybnik NIE
52 Milosz Kamieniak Zabrze M1 - MaratonyPolskie.PL TEAM NIE
53 Marcin Kapela Bielsko-Biała M2 - brak NIE
54 yury kaptserau Belarus M1 - Mogilev NIE
55 Mariusz Kastelik Brzezinka M2 - Brzezinka Team NIE
56 Michał Kaszubski Radlin M1 - orzeł team NIE
57 Olga Kazimirowa Kalisz K2 - ICE MAT TEAM OSTROW WLKP NIE
58 EWA KITA Kędzierzyn-Koźle K4 - niezrzeszony NIE
59 Ryszard Klawender Gliwice M4 - Biegamy z Sercem.pl NIE
60 Małgorzata Klimowicz-Bodys Wrocław K2 - FAST FOOT Opole NIE
61 Joanna Komaniecka rybnik K1 - Przyjaciół Puchaczy TAK
62 jacek kotra smolnica M2 - PKA TEAM NIE
63 Tomek Kowalczyk Gliwice M2 - FC 24 Gliwice NIE
64 Adrian Krajewski Radlin M1 - Adrian Krajewski TAK
65 Łukasz Kuczera rybnik M2 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
66 Wiesław Kula Wola M3 - Wola NIE
67 Karolina Kuras Gliwice K1 - - NIE
68 Karolina Kuras Gliwice K1 - --- NIE
69 Oleksandr Labziuk Winnica M2 - Ahilles Leszno NIE
70 Alicja Lampa Gliwice K1 - Biegamy z Sercem NIE
71 Michał Lisek rybnik M2 - Anglista Power TAK
72 Krzysztof Łaszyca rybnik M2 - Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
73 Piotr Maćkowski Jaworzno M2 - Jaworzno NIE
74 Łukasz Majchrzyk Zabrze M1 - Galopujące Wierzchowce NIE
75 Aleksandra Majowska Ruda Śląska K2 - Niezrzeszona NIE
76 Gosia Marszałek Przegędza K1 - brak NIE
77 Grażyna Matuszczyk rybnik K2 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
78 SABINA MERKEL Gaszowice K2 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM NIE
79 Damian Mika Racibórz M3 - OMD NIE
80 Rafał Milkowski rybnik M2 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
81 Damian Miszczak Imielin M3 - imielin NIE
82 WOJCIECH MROŻEK Radzionków M3 - SZALEŃSTAWA MAJKI M. NIE
83 Marcin Mzyk Boronów M1 - brak NIE
84 Grzegorz Nalewajek rybnik M2 - Rybnicki Klub Karate Kyokushin TAK
85 STEFAN NIEDZIELA Knurów M4 - Wieczność NIE
86 Adam NOWOMIEJSKI rybnik M2 - xxx TAK
87 Oleksii Obuhowskii Winnica M1 - ICE MAT TEAM OSTROW WLKP NIE
88 Stanisław Olejnik Głubczyce M4 - marianek NIE
89 Łukasz Osica Świętochłowice M2 - amator NIE
90 Marija Ostrowska Lwiw K4 - Fenix NIE
91 ŁUKASZ PACUŁA Katowice M1 - DUDA TRANSPORT NIE
92 Bartłomiej Pańkowski Wojkowice M2 - Pogoria Biega NIE
93 Mirosław Papiernik Bytom M4 - BiegamBoLubię NIE
94 Ewa Papla Bielsko-Biała K1 - Aktywne Bielsko-Biała NIE
95 Andrzej Piecha rybnik M2 - brak TAK
96 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI Wrocław M4 - LUKS Żórawina NIE
97 Emilia Piejko rybnik K1 - Rybnik TAK
98 Stanisław Piela Cięcina M1 - FCP NIE
99 Przemek Pietrzak Opole-Krapkowice M2 - Intersport Opole NIE
100 Sebastian Pigulak rybnik M2 - wrzosy TAK
101 Aleksandra Piotrowska Czuchów K1 - brak NIE
102 Damian Pluta Gliwice M1 - --- NIE
103 Małgorzata Poliszuk Gliwice M3 - Have a Nice Day NIE
104 Rafał Pończocha Jastrzębie-Zdrój M2 - jas NIE
105 Piotr Porębski rybnik M4 - PRG Rybnik TAK
106 Szymon Pośpiech Katowice M2 - No Work Team NIE
107 Zbigniew Prasoł rybnik M2 - run4fun TAK
108 Sylwester Prymula Żory M2 - Żory NIE
109 Karol Przeliorz Nieborowice M2 - PPKP TAK
110 Janusz Przyłudzki Mikołów M5 - Biegaton Mikołów NIE
111 Marek Pyrek Laryszow M2 - TorosDeEspana NIE
112 ANNA RADZIK-GAŹDZIAK Bestwinka K2 - brak NIE
113 Krzysztof Rakszawa rybnik M3 - RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
114 Monika Rall Toszek K2 - Toszek NIE
115 dariusz rawski bytków M2 - darspeed NIE
116 MAŁGORZATA RENCZ Orzesze K3 - niezrzeszona NIE
117 Marek Robakowski Pszów M1 - brak NIE
118 Dorota Roman rybnik K1 - rybnik TAK
119 Piotr Ruczka Kędzierzyn-Koźle M3 - KS Koziołek NIE
120 Bartosz Ruszel Gliwice M2 - HAVE A NICE DAY NIE
121 ARTUR RYBARZ brzeszcze M4 - Jakoś Leci NIE
122 Robert Sadzik Bardo M1 - Bardo Biega NIE
123 Agnieszka Sasak Andrychów K1 - brak NIE
124 Tomasz Sipiera Kraków M3 - Night Runners NIE
125 Dagmara Sitko Zabrze K1 - Brak NIE
126 Andrzej Skora Racibórz M3 - EASY RUN Racibórz NIE
127 Jarosław Skwarek Mikołów M2 - Automobilklub Ziemi Tyskiej NIE
128 Bartłomiej Sokołowski Jastrzębie-Zdrój M2 - Stowarzyszenie Biegów Górskich NIE
129 Łukasz Sówka Panki M1 - GOKiS Panki NIE
130 Andrzej Starostka Kędzierzyn-Koźle M5 - Niezniszczalni Kędzierzyn-Koźle NIE
131 Jacek Starostka Kędzierzyn-Koźle M3 - PKO Bank Polski - Biegajmy Razem NIE
132 Dariusz Starzyński Sędziszów M3 - PKP ENERGETYKA KATOWICE NIE
133 Andrzej Stefaniak Wrocław M2 - Pogoria Biega NIE
134 GRZEGORZ STYCZEŃ Bytom M3 - Pogoria Biega NIE
135 Lucyna Suchecka Opole M1 - FAST FOOT Opole NIE
136 Damian Szarek rybnik M1 - Drużyna Kopernika TAK
137 IZABELA SZCZERBA Sosnowiec K1 - OPEL ACTIVE TEAM NIE
138 Bartek Szewczyk rybnik M2 - Orzeł Team TAK
139 IRENEUSZ SZPALA Tarnowskie Góry M4 - niezrzeszony NIE
140 Grzegorz Szulik rybnik M2 - Grzegorz Szulik TAK
141 Adam Śnieżek Żernica M2 - Goggle PAE Team NIE
142 Scott Tattam rybnik M2 - Pascal Connect TAK
143 Mariusz Tomalak Chorzów M2 - niezrzeszony NIE
144 Oksana Ugrynchuk Ukraine K1 - ukraina TAK
145 Karolina Walocha rybnik K1 - Niezrzeszona TAK
146 Jarosław Warzecha Pszczyna M2 - podobamisietu NIE
147 Mateusz węgrzyk Rybnik Ochojec M1 - Brak TAK
148 Jan Wilczek Gamów M4 - LKS GAMÓW NIE
149 Michał Wita rybnik M3 - weekend team TAK
150 Bartosz Wnęk rybnik M1 - brak TAK
151 JACEK WOWRA Stanowice M4 - brak NIE
152 Mariusz Wrożyna Pszczyna M2 - osoba NIE
153 paweł zagórski Branice M3 - KB Branice NIE
154 Kinga Zaklukiewicz rybnik K1 - Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
155 Michał ZAWIERUCHA Żory M1 - Żory NIE
156 Aneta ŻYMEŁKA Ornontowice M1 - ... NIE
157 Aneta ŻYMEŁKA Ornontowice K1 - ... NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 47
K2 66
K3 26
K4 9
K5 3
M1 133
M2 222
M3 147
M4 65
M5 26
Kobiety 150
Mężczyźni 594
Wszyscy 744