Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Artur Badowski Burkatów - 1 -
2 Marcin Banasiak Wrocław - 1 -
3 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 -
4 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
5 Marcin Barszcz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
6 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 FOCUS LEGNICA
7 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - 1 MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska
8 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
9 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER
10 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
11 Jolanta Bojarska Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW
12 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW
13 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki - 1 -
14 Urszula Brzóska Nowa Ruda - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
15 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
16 Dominik Chłodowicz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
17 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój - 1 SOWIE TEAM
18 Karolina Chwiej Brwinów - 1 Komobike
19 Tomasz Ciepłucha Wrocław - 1 -
20 Dariusz Cieśla Pieszyce - 1 -
21 Jan CZAPLIŃSKI Brwinów - 1 Komobike Scott
22 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
23 Maciej Dalecki Świdnica - 1 -
24 Adam Danel głuszyca - 1 -
25 Michał Decewicz Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team
26 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
27 Kamil Duczkowski Głuchołazy - 1 VICTORIA GŁUCHOŁAZY
28 Jakub Dudek Wrocław - 1 -
29 Marianna Dudzińska Wrocław - 1 Noi Brave Ragazze
30 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM
31 Zbigniew Dusza Jawor - 1 -
32 Mateusz Gałek Wrocław - 1 -
33 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 Ajan Iron Team Jawor
34 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - 1 -
35 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
36 Janusz Gontarek Bielawa - 1 -
37 ROBERT GORCZYCA Kamienna Góra - 1 popolupo
38 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki
39 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM
40 Sobek Groński Świdnica - 1 -
41 Arkadius Gross Fischbach - 1 Cranberry Team Gluszyca
42 Marcin Gruszczyński Lipienica - 1 POPOLUPO
43 Marek Gumienny Wołów - 1 FitStyle Team
44 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
45 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
46 Krzysztof Hernik Legnica - 1 -
47 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam
48 Andrzej Hołyst Nowa Ruda - 1 -
49 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - 1 -
50 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - 1 Huzar Bike Academy
51 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL
52 Mariusz Ilczuk Boguszów - Gorce - 1 -
53 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE TEAM
54 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed
55 tomasz januszewicz Walbrzych - 1 -
56 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 www.recykling-punkt.pl
57 Konrad Jeżewski Miłkowice - 1 Oriens Chojnów
58 Sławomir Jugo Jelenia Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
59 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
60 Filip Kaczanowski Luboń - 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team
61 Sławomir Karpiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl
62 Sławomir Kińczyk Oława - 1 KIN-SPAW
63 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
64 Mirosław Kopala Bielawa - 1 -
65 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 F2K ENDURO TEAM
66 Jakub Kopyść Kamienna Góra - 1 CYKLO GRUPA
67 Przemek Koralewski Świdnica - 1 PL-US Cycling Team
68 Adam Koronkiewicz Wrocław - 1 C/S IRONMAN POLSKA
69 Paweł Kossowski Bielawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
70 Jurek Koszucki wroclaw - 1 IMmotion Specialized Team
71 Marcin Kowal Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
72 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
73 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
74 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
75 Tomasz Król Pieszyce - 1 Poza Horyzonty
76 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
77 Roman Krzyszczak Bolesławiec - 1 Sport Profit Cannondale Team
78 Łukasz Krzyszczak Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM
79 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
80 Marcin Krzyzowski Nysa - 1 Monkeys Grip Nysa
81 Wojciech Kubacki Wrocław - 1 SGR Racing Team
82 Grzegorz Kucharek Pieszyce - 1 -
83 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
84 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra
85 Paweł Kulikowski Kłodzko - 1 Kondycja.net Team
86 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
87 Jerzy Kurzaj Wojcieszów - 1 -
88 Marcin Kuśnierz Dobrzeń Wielki - 1 -
89 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
90 Marcin Laburda Kłodzko - 1 -
91 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski - 1 -
92 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
93 Paweł Łabuda Przedwojów - 1 POPOLUPO
94 Dawid Łanoszka szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
95 Waldemar Łatka Bielawa - 1 -
96 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
97 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
98 Paweł Maczuba Legnica - 1 -
99 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca
100 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
101 Slawomir Malczyk Swidnica - 1 -
102 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM
103 Dariusz Małozięć Ząbkowice Śląskie - 1 -
104 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki
105 Alicja Marciniec CHOJNÓW - 1 Oriens Chojnów
106 Artur Marzec Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
107 Anna Michalak-Warżała Wrocław - 1 PM Rider Team
108 Tomasz Mickiewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester bike team Bielawa
109 Wojciech Milewski Wrocław - 1 -
110 Jakub Miller Miłkowice - 1 UKKS ORIENS CHOJNÓW
111 Agnieszka Minniti Bielawa - 1 -
112 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
113 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
114 Dawid Mosoczy Świerzawa - 1 Pogórze Kaczawskie
115 mateusz mrzygłód Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
116 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
117 Wojciechu Nikiting Dzierżoniów - 1 -
118 Grzegorz Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
119 Piotr Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
120 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
121 Marek Oleszczuk Lubiatów - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
122 Rafal Ozga Wrocław - 1 Tygryski
123 Bernadetta Pasicka Wrocław - 1 -
124 Mateusz Pawlikowski Świdnica - 1 -
125 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
126 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB TEAM Wrocław
127 Tomasz Pietraho Lubin - 1 Romet Factory Team
128 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 -
129 adam plaszczyk Bielawa - 1 -
130 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM
131 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - 1 KS Lechia Piechowice
132 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 -
133 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized
134 Alfred Przemieniecki Lubawka - 1 POPOLUPO
135 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
136 Rafał Przybylski Kalisz - 1 BUGS Team
137 Agnieszka Ptak Błażkowa - 1 POPOLUPO
138 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Erbud Team
139 Maciej Radzikowski Struga - 1 Luks Lider Stare Bogaczowice
140 Przemysław Rak Brzeg Dolny - 1 -
141 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team
142 Krzysztof Rowicki Pieszyce - 1 -
143 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 -
144 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed
145 Jakub Rysz Dzierżoniów - 1 SOWIE TEAM
146 Krzysztof Sadurski Pieszyce - 1 Stowarzyszenie Gór Sowich Pasjonat
147 Adam Safiański Popowo Kościelne - 1 HALKO RACING
148 Grzegorz Sekuła Polkowice - 1 Volkswagen Motor Polska Bike Team
149 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
150 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
151 Mirosław Sokołowski Kowary - 1 -
152 Sylwester Sordyl Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
153 Daniel Sowa głuszyca - 1 -
154 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 -
155 Maciej Stanowicz Świebodzice - 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM
156 Damian Staroń Zacharzyce - 1 PM Rider Team
157 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry Team Głuszyca
158 jan stróżek kopaniec - 1 -
159 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
160 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BRAK
161 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
162 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM
163 Leszek Szlauer Goleszów - 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn
164 Jacek Sztandera Wrocław - 1 Osadkowski Bike Team
165 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM
166 Mariusz Szymczyk Nowa Ruda - 1 Tmmp Bike Team
167 Robert Tadla Świdnica - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
168 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 Monopolland Wąs Sport
169 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
170 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
171 Łukasz Warzala Wrocław - 1 PM Rider Team
172 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - 1 ATAK CHMIELU
173 Witold Węglarz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
174 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE
175 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
176 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
177 Roland Winnicki Duszniki Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
178 Przemyslaw Winny Bielawa - 1 -
179 BARTOSZ wiśniewski Żarów - 1 -
180 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team
181 Ryszard WITCZAK Wrocław - 1 -
182 Dorota Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
183 Dariusz Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
184 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
185 Łukasz Zachara Kilianów - 1 -
186 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - 1 -
187 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 -
188 Damian Zalejski Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
189 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
190 Andrzej Zieliński Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM
191 Adrian Zimny Kamieniec Wrocławski - 1 AZ Team
192 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší - - Apache LOKO Trutnov
2 Sławomir Bakalarz Pieszyce - - -
3 BARBARA BOROWIECKA Nowa Sobótka - - Szczepanbike
4 Krzysztof Celary Kraków - - BIKEBOARD
5 Krzysztof Cikoto Wałbrzych - - -
6 Łukasz Cywiński Wałbrzych - - -
7 Mirosław DĄBEK Ziębice - - MIRAS
8 Krystian Dec Sokołów Małopolski - - Tri Sokołów
9 Ireneusz Dusza Jawor - - Ajan Iron Team Jawor
10 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
11 Szymon Dziedzic Świdnica - - -
12 Kamil Dziedzic Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
13 Jakub Dziewa Bardo - - SGR Specialized
14 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
15 Krzysztof Gicala Stachów - - Korba Team Strzelin
16 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - - Kudowianka CyklonProalTeam
17 Maciej Jakubowski Poznań - - Poznań
18 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
19 Leszek Jaśkiewicz Szczawina - - UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
20 Szymon Juchniewicz Walim - - MTB WALIM
21 Wojtek Karpierz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
22 Tomasz Kołogryw Szprotawa - - Seven-Perceptus Team
23 Rafał Koszka Świdnica - - -
24 Andrzej Kraciński Wrocław - - Rowerowa DOIIB
25 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - - REAL 64-sto
26 Krzysztof krawczyk Legnica - - niezrzeszony
27 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - - SOWIE TEAM
28 Tomasz Kurek Wrocław - - CHOJRAK TEAM WROCŁAW
29 Łukasz Mendera Bardo - - UKS KUSY BARDO
30 Marek Migdał Wrocław - - METABO TORA BIKE
31 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - - PST OSTSPED
32 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - - IMMOTION Specialized Team
33 Kornel Olczak wroclaw - - -
34 Krzysztof Paluszek głuszyca - - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
35 Jan Piasecki Bielawa - - Dream-bike Bielawa
36 Wojciech Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
37 Justyna Pokorska Łomnica - - SOWIE TEAM
38 Marcin Przybylak Kościan - - REAL 64-STO
39 Adam Ptak Zabrze - - WKK Wieruszów
40 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal Team
41 Robert . Selewski Kowary - - -
42 Michał Skokowski Poznan - - Dream Jumpers
43 Piotr Sułek Świdnica - - Bike Center Atak Sport Świdnica
44 Wojciech Szlichta Bielawa - - -
45 daniel świątkowski Głogów - - tc chrobry betron głogów
46 Mateusz Warmuz Katowice - - -
47 Paulina Wesołowska-Krupa Jaszkowa Górna - - Noi Brave Ragazze
48 Michał Wielosik Wałbrzych - - Bike Expert Team Wałbrzych
49 Waldemar Wołoch Wrocław - - -
50 ŁUKASZ WOŹNIAK Wrocław - - -
51 Rafał Wójcik Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
52 Natalia Zapotoczna Oborniki Slaskie - - Pani
53 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 226
Wszyscy 245