Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Kamil Tarnawski Wałbrzych - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
2 Krzysztof Sadurski Pieszyce - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
3 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE
4 Rafał Hebisz Mirków - - SGR Specialized
5 Wojciech Piechowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
6 Dareus Młotek Przyłęk - - SGR Specialized
7 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB TEAM Wrocław
8 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
9 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM
10 Dariusz Podgórski Ostroszowice - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
11 Kinga Wyrzucka Ostroszowice - - MTB Team Wrocław
12 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 -
13 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
14 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized
15 Andrzej Reczuch Wrocław - - Dywizjon 102
16 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
17 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
18 Sławomir Kińczyk Oława - 1 KIN-SPAW
19 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
20 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized
21 Tomasz Kołogryw Szprotawa - - Seven-Perceptus Team
22 Paula Bernaczek Bardo - 1 Bike Center Ataksport Świdnica
23 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
24 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 Monopolland Wąs Sport
25 Jakub Dziewa Bardo - - SGR Specialized
26 Marcin Laburda Kłodzko - 1 -
27 Artur Marzec Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
28 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL
29 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - KONDYCJA.NET TEAM
30 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski - 1 -
31 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
32 Grzegorz Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
33 TOMASZ BAL Kąty Wrocławskie - 1 -
34 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team
35 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice - - Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
36 Bartek Sokol Wrocław - 1 Renderman.pl
37 Andrzej Kraciński Wrocław - - Rowerowa DOIIB
38 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 POPOLUPO
39 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
40 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team
41 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
42 Andrzej Zieliński Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM
43 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
44 Tomasz Jurek Wrocław - - PM Rider Team
45 Michał Ratajczak Szczawno Zdrój - - SOWIE TEAM
46 Tomasz Pietraho Lubin - 1 Romet Factory Team
47 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 -
48 Justyna Pokorska Łomnica - 1 SOWIE TEAM
49 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW
50 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
51 Slawomir Malczyk Swidnica - 1 -
52 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - 1 QUEST-TEAM
53 Bogdan Krupiński Świdnica - - -
54 Krzysztof Gefert Świebodzice - - -
55 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
56 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
57 Jan Piasecki Bielawa - - Dream-bike Bielawa
58 Sylwester Sordyl Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
59 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam
60 Marcin Kowal Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
61 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
62 Dariusz Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
63 Dorota Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
64 Witold Węglarz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
65 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
66 adam plaszczyk Bielawa - 1 -
67 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki - 1 -
68 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
69 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - - -
70 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Erbud Team
71 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
72 Alfred Przemieniecki Lubawka - 1 POPOLUPO
73 Roman Krzyszczak Bolesławiec - 1 Sport Profit Cannondale Team
74 Michał Decewicz Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team
75 Łukasz Krzyszczak Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM
76 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team
77 Janusz Gontarek Bielawa - 1 -
78 Marek Oleszczuk Lubiatów - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
79 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa
80 Dominik Chłodowicz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
81 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
82 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
83 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
84 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
85 Maciej Pitach dabrowa gornicza - - CST 7R MTB TEAM
86 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
87 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
88 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
89 Radek Dalecki Wałbrzych - - ALEX TEAM
90 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - 1 REAL 64-sto
91 Michał Mandala Zdzieszowice - 1 KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
92 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 -
93 Dawid Łanoszka szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
94 Łukasz Puchała Jawor - - VW SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
95 ROBERT ADAMSKI Trzcinica - 1 MEBLE MARZENIE TEAM
96 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM
97 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE TEAM
98 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
99 SEBASTIAN ZUG Jodłownik - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
100 Jerzy Kurzaj Wojcieszów - 1 -
101 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM
102 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice
103 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - - Luks Lider Stare Bogaczowice
104 Jakub Podkówka Sady Dolne - - Luks Lider Stare Bogaczowice
105 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - 1 KS Lechia Piechowice
106 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra
107 Anita Kaputa Unisław Śląski - 1 KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
108 Paweł Łabuda Przedwojów - 1 POPOLUPO
109 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie - 1 czasnarower.pl
110 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM
111 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER
112 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
113 KAROL LIGĘZA Kowary - - VERGE
114 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
115 Daniel Dziemieszonek Zielona Góra - - SzajBajk
116 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
117 Paulina Wesołowska-Krupa Jaszkowa Górna - 1 Noi Brave Ragazze
118 Marcin Przybylak Kościan - 1 REAL 64-STO
119 Mariusz Florek Zdzieszowice - 1 KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
120 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 FOCUS LEGNICA
121 Jakub Antkowiak Września - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team
122 Paweł Maczuba Legnica - 1 -
123 Marcin Niemiec Kamienna Gora - 1 Mtb Lubawka
124 Łukasz Reiter Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda GAll-Icm Team
125 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
126 Dariusz Bednarczyk Dąbrowa Górnicza - 1 Bike Atelier Team
127 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry Team Głuszyca
128 Rafał Urbanek Bierutów - - IMMOTION Specialized Team
129 Patryk Helwig Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
130 Damian Staroń Zacharzyce - 1 PM Rider Team
131 Marek Gumienny Wołów - 1 FitStyle Team
132 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA
133 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
134 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - -
135 Tomasz Szarata głuszyca - - BRAK
136 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - - IMMOTION Specialized Team
137 Adam Safiański Popowo Kościelne - 1 -
138 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 Ajan Iron Team Jawor
139 Grzegorz Szymański Walim - 1 SOWIE TEAM
140 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
141 Michał Wielosik Wałbrzych - - Bike Expert Team Wałbrzych
142 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki
143 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie - 1 Gmina Nowa Ruda
144 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team
145 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa
146 MAREK LUBAS Tarnowskie Góry - 1 A D V E N T U R E
147 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
148 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team
149 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 -
150 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
151 Bernadetta Pasicka Wrocław - 1 -
152 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - 1 Huzar Bike Academy
153 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed
154 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed
155 Bartosz Szymański Krotoszyn - 1 Team MazdaSpeed
156 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 -
157 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 -
158 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - 1 MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska
159 Robert . Selewski Kowary - 1 -
160 Tomasz Mickiewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester bike team Bielawa
161 MICHAŁ Nowak Wołów - 1 FitStyle Team
162 Łukasz Habura świeradów zdrój - 1 -
163 jan stróżek kopaniec - - -
164 Mirosław Sokołowski Kowary - 1 -
165 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój - 1 SOWIE TEAM
166 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - 1 -
167 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 www.recykling-punkt.pl
168 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 -
169 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - - POPOLUPO
170 Daniel Sowa głuszyca - 1 -
171 Adam Danel głuszyca - 1 -
172 Michal Wesolowski Olesnica - - www.dimen.pl
173 Marcin Barszcz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
174 Bartek Zaborowski Polanica Zdrój - 1 Kudowianka CyklonProalTeam
175 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra - 1 POPOLUPO
176 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
177 Kamil Duczkowski Głuchołazy - 1 VICTORIA GŁUCHOŁAZY
178 Marianna Dudzińska Wrocław - 1 Noi Brave Ragazze
179 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
180 Roland Winnicki Duszniki Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
181 Kinga Styczyńska Gniezno - 1 -
182 Jolanta Bojarska Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW
183 Tomasz Ciepłucha Wrocław - 1 -
184 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
185 Barbara Klimesz Opole - - CylkoOpole
186 Sławomir Karpiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl
187 Mirosław Kopala Bielawa - 1 -
188 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM
189 Urszula Brzóska Nowa Ruda - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
190 Michał Kapuściński Sosnowiec - 1 Bike Atelier Team
191 Kacper Kipiniak Pieńsk - 1 Romet Factory Team
192 Joanna Olejniczak Sokołowsko - 1 POPOLUPO
193 Łukasz Olejniczak Wałbrzych - 1 POPOLUPO
194 tomasz januszewicz Walbrzych - 1 -
195 Dawid Mosoczy Świerzawa - 1 Pogórze Kaczawskie
196 Alicja Marciniec CHOJNÓW - 1 Oriens Chojnów
197 mateusz lewandowski Orchowo - 1 Real 64-STO
198 Piotr Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
199 Krzysztof Pamuła Jaworzyna Śląska - 1 -
200 Łukasz Zachara Kilianów - 1 -
201 Maciej Jeziorski Warszawa - 1 Romet Factory Team
202 Jurek Koszucki wroclaw - 1 IMmotion Specialized Team
203 Marcin Krzyzowski Nysa - 1 Monkeys Grip Nysa
204 Krzysztof Hernik Legnica - 1 -
205 Ireneusz Dusza Jawor - 1 Ajan Iron Team Jawor
206 Aleksandra Dzielnicka Bielany Wrocławskie - - -
207 Jakub Kopyść Kamienna Góra - 1 MTB Lubawka
208 Zbigniew Dusza Jawor - 1 -
209 Artur Pstraś wroclaw - 1 -
210 Adrian Kołodziej Strzegom - - -
211 Kamila Przepieść Warszawa - 1 The Luzers
212 krystian dratwa Krakow - 1 -
213 Wiktor Pluciński GOLINA - - Konińska Grupa MTB
214 Paweł Ptak Żory - 1 -
215 Michał Rosiak Ostrosziwice - - -
216 Artur Ledwoń KONOPISKA - 1 -
217 Przemysław Tyczyński Miłoszyce - - -
218 Mateusz Wielgos Gliwice - 1 -
219 Filip Poręmbski Ostroszowice - - -
220 Szymon Dziedzic Świdnica - 1 -
221 Dariusz Małozięć Ząbkowice Śląskie - 1 -
222 RADOSŁAW CHUDZIK Jawor - 1 -
223 Klaudia Błatoń świerklany - 1 -
224 Radosław Wróbel Lutomia Górna - - -
225 Mateusz Prorok Wrocław - 1 -
226 Mariusz Skoberla Wrocław - 1 -
227 Marcin Gębala Warszawa - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 204
Wszyscy 227