Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja SGR
1 Mateusz Adamczyk Śrem - 1 KOMETA ŚREM NIE
2 Sascha Asfandiar Berlin - 1 MTB Punks United NIE
3 Tomasz Banaszak Gdynia - 1 banana team NIE
4 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
5 Antoni Bańdura Bardo - 1 SGR Specialized TAK
6 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
7 Karol Bardadyn Kąty Wrocławskie - 1 Mechaniczne Trolomyszy NIE
8 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
9 Paula Bernaczek Bardo - 1 Bike Center Ataksport Świdnica NIE
10 Maciej Betka Kościelna Wieś - 1 GILICKIBIKE TEAM NIE
11 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 FOCUS LEGNICA NIE
12 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - 1 MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska NIE
13 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team NIE
14 RYSZARD BINIEK Dobromierz - 1 TEAM29ER NIE
15 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized TAK
16 Piotr Bruzi Mokronos Górny - 1 KRD MTB Team NIE
17 Mateusz Brycki Wrocław - 1 EKG Wrocław NIE
18 Urszula Brzóska Nowa Ruda - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych NIE
19 Marcin Buczek Nysa - 1 - NIE
20 Marcin Bukraba Polkowice - 1 Val di Sport NIE
21 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM NIE
22 Grzegorz Chłodowicz Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM NIE
23 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
24 Tomasz Ciepłucha Wrocław - 1 - NIE
25 PAWEŁ Daniłów Wrocław - 1 DP Synergia NIE
26 Marcin Debski Wrocław - 1 Muchobór Wielki NIE
27 Michał Decewicz Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team NIE
28 Adam Deska Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team NIE
29 Damian Dominiak Śrem - 1 KOMETA ŚREM NIE
30 Kamil Duczkowski Głuchołazy - 1 VICTORIA GŁUCHOŁAZY NIE
31 Lukasz Duda Wroclaw - 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM NIE
32 Marianna Dudzińska Wrocław - 1 Noi Brave Ragazze NIE
33 Piotr Dziedzic Brzeziny - 1 Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
34 Karolina Fiołek Wrocław - 1 PM Rider Team NIE
35 Mariusz Florek Zdzieszowice - 1 KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM NIE
36 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM NIE
37 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
38 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 Ajan Iron Team Jawor NIE
39 Marta Garnek Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
40 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie - 1 SGR SPECIALIZED TAK
41 Krzysztof Gicala Stachów - 1 Korba Team Strzelin NIE
42 GRZEGORZ GRABAREK Zielona Góra - 1 KS 64-STO LESZNO NIE
43 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki NIE
44 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM TAK
45 Sobek Groński Świdnica - 1 - NIE
46 Radosław Grządzielewski Oborniki Śląskie - 1 - NIE
47 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 Romet Xtrabike Factory Team NIE
48 Marek Gumienny Wołów - 1 FitStyle Team NIE
49 Mateusz Gwiazda Brzeziny - 1 Raz na wozie Brzeziny MTB Team NIE
50 Łukasz Habura świeradów zdrój - 1 - NIE
51 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
52 Rafał Hebisz Mirków - 1 SGR Specialized TAK
53 Patryk Helwig Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team NIE
54 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - 1 UKS KUSY BARDO NIE
55 Andrzej Hołyst Nowa Ruda - 1 - NIE
56 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - 1 - NIE
57 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - 1 Huzar Bike Academy NIE
58 Krzysztof Hypki Książ Wlkp. - 1 - TAK
59 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL NIE
60 Tomasz Irzykowski Kalisz - 1 GILICKIBIKE TEAM NIE
61 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE TEAM NIE
62 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed NIE
63 tomasz januszewicz Walbrzych - 1 - TAK
64 Artur Jarczok Jugowice - 1 MTB WALIM NIE
65 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 - NIE
66 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM NIE
67 Tomasz Jurek Wrocław - 1 PM Rider Team NIE
68 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
69 Maciej Kaczmarek Wałbrzych - 1 - NIE
70 Dorian Karczewski Poznań - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM NIE
71 Sławomir Karpiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl NIE
72 Grzegorz Kasiński wroclaw - 1 Cyklon Proal Team NIE
73 Kamil Kazmierczyk Świdnica - 1 KamTech MTB NIE
74 Daniel Kęska Wrocław - 1 - NIE
75 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw NIE
76 krzysztof klich sława - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
77 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
78 Barbara Klimesz Opole - 1 CylkoOpole NIE
79 Mirosław Kopala Bielawa - 1 - NIE
80 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 F2K ENDURO TEAM NIE
81 Przemek Koralewski Świdnica - 1 PL-US Cycling Team NIE
82 Paweł Kossowski Bielawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
83 Rafał Koszka Świdnica - 1 - NIE
84 Szymon Koszykowski Oława - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
85 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
86 Marcin Kowal Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
87 Marek Kowalewski Bielawa - 1 - NIE
88 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 - NIE
89 wojciech krawczyk Łódź - 1 RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM NIE
90 Mateusz Krawczyk Dzierżoniów - 1 - NIE
91 dawid krawczyk Łódź - 1 RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM NIE
92 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - 1 REAL 64-sto NIE
93 Filip Królik Poznań - 1 FTI Racing Team NIE
94 Bogdan Krupiński Świdnica - 1 - NIE
95 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
96 Bartosz Krzyśko Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
97 Marcin Krzyzowski Nysa - 1 Monkeys Grip Nysa NIE
98 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
99 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
100 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra NIE
101 Paweł Kulikowski Kłodzko - 1 Kondycja.net Team NIE
102 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
103 KRZYSZTOF KURASIŃSKI Środa Wielkopolska - 1 ŚRODA RACING TEAM NIE
104 DANIEL KURPISZ Poznań - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM TAK
105 Jerzy Kurzaj Wojcieszów - 1 - NIE
106 MAREK KUŚ Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
107 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
108 Marcin Laburda Kłodzko - 1 - NIE
109 mateusz lewandowski Orchowo - 1 Real 64-STO NIE
110 Radosław Lisowski Pszenno - 1 - NIE
111 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
112 Waldemar Łatka Bielawa - 1 - NIE
113 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team NIE
114 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
115 Michał Maciejewski Zielona Góra - 1 Masterchem MTB Team NIE
116 Paweł Maćkiewicz Gułów - 1 - NIE
117 Wojciech Maćkiewicz Gułów - 1 - NIE
118 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
119 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 - NIE
120 Slawomir Malczyk Swidnica - 1 - NIE
121 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM NIE
122 Michał Mandala Zdzieszowice - 1 KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM NIE
123 FILIP MAŃCZAK Kicin - 1 Czerwonak Biega NIE
124 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
125 Artur Marzec Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
126 Rafal Mateja Tilburg - 1 - NIE
127 Radek Mazur wroclaw - 1 - NIE
128 Łukasz Mendera Bardo - 1 UKS KUSY BARDO NIE
129 Tomasz Mickiewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester bike team Bielawa NIE
130 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
131 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized TAK
132 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
133 Marcin Mokiejewski Wrocław - 1 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM NIE
134 Marcin MOSTOWSKI Koscian - 1 Mrówka Czempiń NIE
135 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
136 Piotr Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
137 Grzegorz Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
138 MICHAŁ Nowak Wołów - 1 FitStyle Team NIE
139 Daniel Nowak Wrocław - 1 - NIE
140 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 IMMOTION Specialized Team NIE
141 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
142 Joanna Olejniczak Sokołowsko - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra i okolice NIE
143 Marek Oleszczuk Lubiatów - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE
144 Igor Pacocha Łódź - 1 Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
145 Janusz Paliga Głuchołazy - 1 KTUKOL Głuchołazy NIE
146 Arkadiusz Paliniewicz Ołdrzychowice Kłodzkie - 1 SOWIE TEAM TAK
147 Bernadetta Pasicka Wrocław - 1 - NIE
148 Jakub Pasiewicz Świdnica - 1 - NIE
149 Marek Pawełczyk Warszawa Wesoła - 1 Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
150 Roman Pazgan Krzeszów - 1 PoPoLuPo NIE
151 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB TEAM Wrocław NIE
152 Bartosz Piątkowski Dębogóra - 1 BIKE ME Bapco.eu NIE
153 Wojciech Piechowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
154 Tomasz Pietraho Lubin - 1 Romet Factory Team NIE
155 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 - NIE
156 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM NIE
157 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland BIKE TEAM NIE
158 Dariusz Podgórski Ostroszowice - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
159 Justyna Pokorska Łomnica - 1 SOWIE TEAM NIE
160 DOMINIK POKRYWKA SGR Srebrna Góra - 1 SGR Specialized TAK
161 Mateusz Polewka SIECHNICE - 1 - NIE
162 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
163 Sławomir Polok Żyrowa - 1 Bike Team Zdzieszowice NIE
164 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - 1 KS Lechia Piechowice NIE
165 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 - NIE
166 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized TAK
167 Alfred Przemieniecki Lubawka - 1 POPOLUPO NIE
168 Tomasz Ptak Bielany Wrocławskie - 1 czasnarower.pl NIE
169 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Erbud Team NIE
170 Michał Ratajczak Szczawno Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
171 Rafał Rogula Wrocław - 1 HappyDental.pl NIE
172 Szymon ROZMIAREK Śrem - 1 KOMETA ŚREM NIE
173 Mateiusz Różański Chełmce - 1 GILICKIBIKE TEAM NIE
174 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 - -
175 Robert Rutkowski grzmiaca - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
176 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed NIE
177 Jakub Rysz Dzierżoniów - 1 SOWIE TEAM NIE
178 Krzysztof Sadurski Pieszyce - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
179 Darek Salitra Wrocław - 1 DAMY RADE NIE
180 Robert . Selewski Kowary - 1 - NIE
181 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik NIE
182 Bartek Sokol Wrocław - 1 Renderman.pl NIE
183 Miłosz SOLA Kiełczów - 1 - NIE
184 Andrzej Solarski Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
185 Sylwester Sordyl Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
186 Damian Staroń Zacharzyce - 1 PM Rider Team NIE
187 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
188 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry głuszyca team NIE
189 jan stróżek kopaniec - 1 - TAK
190 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
191 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BRAK NIE
192 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 - NIE
193 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM NIE
194 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
195 Paweł Szechowski Zielona Góra - 1 BIKEBOARD NIE
196 Leszek Szlauer Goleszów - 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn NIE
197 Jacek Sztandera Wrocław - 1 Osadkowski Bike Team NIE
198 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM NIE
199 Mariusz Szymczyk Nowa Ruda - 1 Tmmp Bike Team NIE
200 Samuel ŚWIERCZYNSKI Brzeziny - 1 Raz na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
201 Robert Tadla Świdnica - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team NIE
202 Igor Tomczak Głowno - 1 Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
203 Tomasz Turczyn Dzbanów - 1 SGR Specialized TAK
204 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 Monopolland Wąs Sport NIE
205 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
206 Maciej Walasek Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team NIE
207 Łukasz Walewski Wrocław - 1 Erbud Team NIE
208 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
209 Paweł Wasiński Kąkolewo - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
210 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - 1 ATAK CHMIELU NIE
211 Maria Wengierek Poznań - 1 AKUMAR STREFAROWERY TEAM NIE
212 Paulina Wesołowska-Krupa Jaszkowa Górna - 1 Noi Brave Ragazze NIE
213 Witold Węglarz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
214 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
215 Roland Winnicki Duszniki Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój NIE
216 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój NIE
217 Ryszard WITCZAK Wrocław - 1 - NIE
218 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team NIE
219 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - 1 MTB WALIM NIE
220 Dorota Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team NIE
221 Dariusz Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team NIE
222 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 - NIE
223 Bartosz Woronicz Wrocław - 1 - NIE
224 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
225 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM NIE
226 Rafał Wójcik Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
227 Marek Wydmuch Bardo - 1 sgr specialized TAK
228 Michał Wysoczański Środa Śląska - 1 LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM NIE
229 Bartek Zaborowski Polanica Zdrój - 1 Kudowianka CyklonProalTeam NIE
230 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - 1 - NIE
231 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team NIE
232 Jakub Zajączkowski Zielona Góra - 1 BIKEBOARD NIE
233 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
234 Przemysław Zalewski Śrem - 1 KOMETA ŚREM NIE
235 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
236 Marek Zielinski szczawno-zdroj - 1 Datasport NIE
237 Andrzej Zieliński Lubin - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
238 Michalina Ziółkowska Bielany Wrocławskie - 1 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE
239 Krzysztof Zuzelski Szklary Górne - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN NIE
240 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team NIE
241 Marcin Żurowski Wrocław - 1 GVT NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja SGR
1 Natalia Bereziuk Kłodzko - - Monopolland Wąs Sport NIE
2 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - - redpoint eleven team NIE
3 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
4 Karol CHOMIŃSKI Wrocław - - Bike Center Ataksport Świdnica NIE
5 Piotr Cieśla Strzelin - - Osadkowski BIKE Team NIE
6 Radek Dalecki Wałbrzych - - ALEX TEAM NIE
7 Dawid Duława głuszyca - - Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
8 Jakub Dziewa Bardo - - SGR Specialized TAK
9 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized TAK
10 maciek figat Wołów - - FITSTYLE TEAM NIE
11 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM NIE
12 Krzysztof Galus Jedlina Zdrój - - Siłownia Jedlina NIE
13 Krzysztof Gefert Świebodzice - - - NIE
14 Michał Gołębiewski Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
15 Arkadius Gross Fischbach - - Cranberry Team Gluszyca NIE
16 Marcin Gruszczyński Lipienica - - POPOLUPO MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE NIE
17 Dominik Janeczko Marcinowo - - PM Rider Team NIE
18 Piotr Jasiński Wrocław - - VELUX TEAM TAK
19 Filip Kaczanowski Luboń - - Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
20 Grzegorz Kaczmar Zgorzelec - - - NIE
21 Witold Kapłon Polanica-Zdrój - - DUVENBECK MTB TEAM NIE
22 Radosław Klekociński Wrocław - - - NIE
23 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
24 Szczepan Kus Wrocław - - OWL MOUNTAINS MTB TEAM NIE
25 Rafał Kuśmierczyk Wrocław - - - NIE
26 Robert Libiszewski Bolków - - - NIE
27 Anna Michalak-Warżała Wrocław - - PM Rider Team NIE
28 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - - - NIE
29 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - - PST OSTSPED NIE
30 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
31 Filip Owczarek Katowice - - Twomark Team Chorzów NIE
32 Piotr Panek Wrocław - - IMMOTION Specialized Team NIE
33 Marek Pencarski Wrocław - - Drużyna Szpiku NIE
34 Damian Pieszko świerklany - - Pressing Bike System Ice-Went Team NIE
35 Maciej Połatyński nowe miastonad wartę - - superior bike team NIE
36 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
37 Sebastian Ratajczak Opole - - THP Team NIE
38 Alina Serafin Opole - - THP Team NIE
39 Piotr Sobieralski Ząbkowice Śląskie - - SGR Specialized TAK
40 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - - - NIE
41 Piotr Sułek Świdnica - - Bike Center Atak sport Świdnica NIE
42 Wojciech Szlichta Bielawa - - - NIE
43 Wojciech Szperlik Dachowa - - Airpol Compressors MTB Team NIE
44 Cich Waldemar 58-540 - - - TAK
45 Sławomir Węgrzyn Bardo - - UKS KUSY Bardo NIE
46 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - QUEST-TEAM NIE
47 Michał Wielosik Wałbrzych - - Bike Expert Team Wałbrzych NIE
48 BARTOSZ wiśniewski Żarów - - - NIE
49 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl / KUSY BARDO NIE
50 Łukasz Zienkiewicz Gdańsk - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 20
Mężczyźni 271
Wszyscy 291