Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 JAROSŁAW ADAMCZAK Poznań - 1 Komorniki MTB Team
2 Jakub Antkowiak Września - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
3 Andrzej Apanasewicz Walim - 1 MTB WALIM
4 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
5 Sascha Asfandiar Berlin - 1 MTB Punks United
6 RAFAŁ BALAWAJDER Zielona Góra - 1 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
7 JOANNA Balawajder Zielona Góra - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
8 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 -
9 Wacław Barancewicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
10 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 STS EXTREME _QUALITY EXPERT STRZELIN
11 Karol Bardadyn Kąty Wrocławskie - 1 Mechaniczne Trolomyszy
12 Marcin Barszcz Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
13 Aleksander Basiński Wrocław - 1 -
14 michał basiński Wrocław - 1 -
15 Dariusz Bednarczyk Dąbrowa Górnicza - 1 Bike Atelier Team
16 Piotr Berdzik Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
17 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 FOCUS LEGNICA
18 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska - 1 MKS 'Karolina' Jaworzyna Śląska
19 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Specialized
20 Jolanta Bojarska Wałbrzych - 1 MTB TEAM WROCŁAW
21 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW
22 BARBARA BOROWIECKA Nowa Sobótka - 1 Szczepanbike
23 Dawid Bożek Brzeźnica - 1 uks kusy
24 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki - 1 -
25 Janusz Brol Wysoka - 1 -
26 Mateusz Brycki Wrocław - 1 EKG Wrocław
27 Paweł Brzeszcz Jelcz-Laskowice - 1 -
28 Michał Brzeziński Wrocław - 1 SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
29 Urszula Brzóska Nowa Ruda - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
30 Aleksandra Bufan Opole - 1 CykloOpole
31 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM
32 Marcel CHLASTAWA Kruszyn - 1 ROMET FACTORY TEAM
33 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
34 Karol CHOMIŃSKI Wrocław - 1 Bike Center Ataksport Świdnica
35 Mariusz Choroszewski Mysłakowice - 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
36 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój - 1 SOWIE TEAM
37 Jakub Cichy Górki Wielkie - 1 RK ALUMINIUM BIKE TEAM
38 Tomasz Ciepłucha Wrocław - 1 -
39 Karolina Cierluk Piechowice - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
40 Piotr Cieśla Strzelin - 1 Osadkowski BIKE Team
41 Radek Dalecki Wałbrzych - 1 ALEX TEAM
42 Dominik Dańkowski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
43 ŁUKASZ DAWIDOWICZ Wilczyce - 1 -
44 Marcin Dąbrowski Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
45 DARIUSZ DROBNIAK Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
46 Jan Dubas Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
47 Kamil Duczkowski Głuchołazy - 1 VICTORIA GŁUCHOŁAZY
48 Marianna Dudzińska Wrocław - 1 Noi Brave Ragazze
49 ROBERT DUŁAWA głuszyca - 1 elastotech Baldinini
50 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM
51 Maciej Durko Kłodzko - 1 TeamPoland
52 Marek Eliasz Dobrzeń Wielki - 1 Bike Ekipa
53 Jacek Fiałkiewicz wroclaw - 1 -
54 maciek figat Wołów - 1 FITSTYLE TEAM
55 Hanna Fijałkowska Domaszczyn - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
56 Jean-François Fraval Berlin - 1 MTB Punks United
57 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
58 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra i okolice
59 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 Ajan Iron Team Jawor
60 Kazimierz Garczyk Oborniki Ślaskie - 1 OŚ RACING TEAM
61 Paweł Garczyk Oborniki Śląskie - 1 SGR Specialized
62 Dawid Gliwa Bystrzyca Dolna - 1 MTB Walim
63 Sebastian Globisz Tarnowskie Góry - 1 Bike Atelier Team
64 Adam Głowacki Syców - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
65 Janusz Gontarek Bielawa - 1 -
66 Piotr Grabas Wołczyn - 1 -
67 Tomasz Gradecki Wrocław - 1 Wrocławski Klub Kolarski
68 Marcin Gruszczyński Lipienica - 1 POPOLUPO MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE
69 Marek Grzelak Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
70 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 Romet Factory Team
71 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - 1 Środa Racing Team
72 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
73 Konrad Gut Olszyna - 1 Kkw Whyte Nexlo Wałbrzych
74 mariusz hajzler ŁASK - 1 -
75 Karolina HALEJAK Gliwice - 1 ACCENT TEAM
76 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
77 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 PoPoLuPo MTB Kamienna Góra i okolice
78 Rafał Hebisz Mirków - 1 SGR Specialized
79 Krzysztof Hetnar Wrocław - 1 OŚ Racing Team
80 Bartosz Hodowany Bolesławiec - 1 Romet factory team
81 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam
82 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - 1 UKS KUSY BARDO
83 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - 1 Huzar Bike Academy
84 Szymon Hyrlik Świebodzice - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
85 Rafał Ignaczak Jelenia Góra - 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
86 Jakub Iwaniec Pieszyce - 1 SOWIE TEAM
87 Maciej Jakubowski Poznań - 1 Poznań
88 Eryk Janowicz Nowogrodziec - 1 Romet XtraBike Factory Team
89 Rafał Janusz Wroclaw - 1 Team MazdaSpeed
90 Tomasz Januszewicz Walbrzych - 1 -
91 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 -
92 Rafał Jaszczyk Legnickie Pole - 1 -
93 Leszek Jaśkiewicz Szczawina - 1 UKS CENTRUM NOWA RUDA
94 Paweł Jaźwiński Przyłęk - 1 KUSY BARDO
95 Natalia Jeruzalska Walbrzych - 1 Kkw whyte nexelo Wałbrzych
96 Szymon Juchniewicz Walim - 1 MTB WALIM
97 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
98 Filip Kaczanowski Luboń - 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team
99 Jacek Kalbarczyk Poznań - 1 m40.pl
100 Grzegorz Kalenko Załom - 1 Bike Team roletki.home.pl
101 Michał Kapuściński Sosnowiec - 1 Bike Atelier Team
102 Anita Kaputa Unisław Śląski - 1 KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
103 Sławomir Karpiak Bolesławiec - 1 Road-Racing.pl
104 Marcin Kawalec Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
105 Daniel Kęska Wrocław - 1 -
106 Daniel Kińczyk Oława - 1 Kin-spaw
107 Sławomir Kińczyk Oława - 1 KIN-SPAW
108 Kacper Kipiniak Pieńsk - 1 Romet Factory Team
109 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
110 Barbara Klimesz Opole - 1 CylkoOpole
111 Maciej Kojro Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
112 Tomasz Kołogryw Szprotawa - 1 Seven Perceptus Team
113 Adam Konopski Jerzmanowa - 1 No name
114 Mirosław Kopala Bielawa - 1 -
115 Rafał Koszka Świdnica - 1 -
116 BARTOSZ KOŚCIELNIAK Świebodzice - 1 -
117 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
118 Marek Kowalewski Bielawa - 1 -
119 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 -
120 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice - 1 Decathlon Racing Team
121 Dawid Kozłowski Przyłęk - 1 KUSY BARDO
122 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - 1 REAL 64-sto
123 Piotrek Krusz Mieroszów - 1 KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
124 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
125 Wojciech Kubik Wrocław - 1 Wrocławski Klub Kolarski
126 Grzegorz Kucharek Pieszyce - 1 -
127 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa
128 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
129 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Banzaj-Ra
130 Paweł Kulikowski Kłodzko - 1 Kondycja.net Team
131 Marcin Kułakowski Jedlina-Zdrój - 1 SOWIE TEAM
132 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
133 Konrad Kunicki Pilchowo - 1 -
134 PIOTR Kunigowski Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
135 Marcin Kurpiewski Wrocław - 1 SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
136 Jerzy Kurzaj Wojcieszów - 1 -
137 MAREK KUŚ Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
138 Krystian Kwaśny Strzelin - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
139 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
140 Karolina Leśków Bardo - 1 UKS KUSY BARDO
141 Przemysław Lewandowski Namysłów - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
142 Maurycy Lewicki Osieczna - 1 STREAFASPORTU.PL MW INVEST
143 Radosław Lisowski Pszenno - 1 -
144 Adam Litwinowicz Mirków - 1 MrK
145 ALEKSANDRA ŁABUDA Kamienna Góra - 1 Po.Po.Lu.Po. MTB Kamienna Góra i okolice
146 Paweł Łabuda Przedwojów - 1 Po.Po.Lu.Po. MTB Kamienna Góra i okolice
147 Dawid Łanoszka szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
148 Maciej Łazarenko Śrem - 1 GreeN Bike MTB TEAM
149 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team
150 Tomasz Łuczak Wałbrzych - 1 MTB SCHNEIDER ELECTRIC
151 Bartosz Łysak Świdnica - 1 Cranberry Team Głuszyca
152 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca
153 Paweł Maczuba Legnica - 1 -
154 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry team
155 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 -
156 Kamil Majchrzak Berlin - 1 MTB Punks United
157 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM
158 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki
159 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
160 Artur Marzec Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
161 Ryszard Maślak Opolnica - 1 UKS KUSY BARDO
162 Dariusz Michalik Wałbrzych - 1 KKW Whyte Nexelo Walbrzych
163 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
164 Kamil Mitek Wrocław - 1 -
165 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized
166 Aleksander Młynarz Wrocław - 1 -
167 Rafał Moczulski Legnica - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
168 Tomasz Mojsa Jaworzyna Śląska - 1 GVT
169 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
170 mateusz mrzygłód Bielawa - 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
171 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - 1 PST OSTSPED
172 Paweł Nędza Grochowa - 1 UKS KUSY BARDO
173 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 KS Pławna
174 Zbigiew Nisztuk Zielona Góra - 1 Grupa ROTO MTB
175 Sławomir Nowakowski Opolno Zdrój - 1 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
176 Przemyslaw Nowakowski Wrocław - 1 IMMOTION Specialized Team
177 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
178 Łukasz Olejniczak Wałbrzych - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra i okolice
179 Joanna Olejniczak Sokołowsko - 1 PoPoLuPo Kamienna Góra i okolice
180 Marek Oleszczuk Lubiatów - 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM
181 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
182 Piotr Pala Bielsko - Biała - 1 -
183 Janusz Paliga Głuchołazy - 1 KTUKOL Głuchołazy
184 Mateusz Pałgan Opole - 1 Bike Ekipa Opole
185 Przemysław Papież Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW-INVEST
186 Roman Pazgan Krzeszów - 1 MTB Lubawka
187 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM
188 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 MTB TEAM Wrocław
189 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
190 Piotr Pietrusiewicz Świebodzice - 1 -
191 Patrycja PIOTROWSKA Wałbrzych - 1 KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
192 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM
193 Justyna Pokorska Łomnica - 1 -
194 DOMINIK POKRYWKA SGR Srebrna Góra - 1 SGR Specialized
195 Maciek Polak Wrocław - 1 -
196 Mateusz Polewka SIECHNICE - 1 -
197 Sławomir Polok Żyrowa - 1 Bike Team Zdzieszowice
198 DARIUSZ POROŚ Wrocław - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
199 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - 1 KS Lechia Piechowice
200 Grzegorz Prokopski Wrocław - 1 -
201 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
202 Andrzej Puć Szalejów Górny - 1 Kondycja.net Team
203 Łukasz Rachwalski Cieszyn - 1 Erbud Team
204 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team
205 Michał Ratajczak Szczawno Zdrój - 1 SOWIE TEAM
206 Krzysztof Rowicki Pieszyce - 1 -
207 Szymon ROZMIAREK Śrem - 1 KOMETA ŚREM
208 Krzysztof Rozwak Wrocław - 1 -
209 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 -
210 Łukasz Rus Grodków - 1 Pałac Sulisław MTB Team
211 Daniel Ryczko Wrocław - 1 Team MazdaSpeed
212 Patryk Rzepka Poznań - 1 m40.pl
213 Darek Salitra Wrocław - 1 DAMY RADE
214 Robert . Selewski Kowary - 1 -
215 Krzysztof Senderak Wrocław - 1 MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
216 Alina Serafin Opole - 1 THP Team
217 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie - 1 Gmina Nowa Ruda
218 Roman Sidor Niedźwiedzica - 1 SOWIE TEAM
219 Piotr Sitarz Wrocław - 1 BR#KNURR#TEAM
220 Maciej Skulski Tyniec Mały - 1 MS-automatik
221 Łukasz Sławski Świebodzice - 1 -
222 DARIUSZ SOJKA Gogolin - 1 -
223 Adam SOJKA Gogolin - 1 -
224 Mirosław Sokołowski Kowary - 1 -
225 Sylwester Sordyl Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
226 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 -
227 Damian Staroń Zacharzyce - 1 PM Rider Team
228 Łukasz STOJEK Wrocław - 1 -
229 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 GSB System
230 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych - 1 -
231 jan stróżek kopaniec - 1 -
232 Monika Strychar Wrocław - 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM
233 Grzegorz Strychar Wrocław - 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM
234 Kinga Styczyńska Gniezno - 1 -
235 JACEK SUDA WSCHOWA - 1 STREAFASPORTU.PL MW INVEST
236 Tomasz Szarata głuszyca - 1 -
237 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
238 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM
239 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - 1 SOWIE TEAM
240 Leszek Szlauer Goleszów - 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn
241 Jacek Sztandera Wrocław - 1 Osadkowski Team
242 Mariusz SZUSTAK L U B I N - 1 Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team
243 Grzegorz Szymański Walim - 1 SOWIE TEAM
244 Bartosz Szymański Krotoszyn - 1 Team MazdaSpeed
245 Przemysław Szymański Bardo Śląskie - 1 Alle Jazda
246 Piotr Śliwiński Dzbanów - 1 UKS KUSY BARDO
247 Mariusz Śliwiński Bogatynia - 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
248 Piotr Śliwiński Bogatynia - 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra
249 Paweł Tabaczyński Polanica-Zdrój - 1 -
250 Kamil Tarnawski Wałbrzych - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
251 Martyna Tomasik Wałbrzych - 1 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
252 Karol Tomczyk Brzeźnica - 1 UKS KUSY
253 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 Monopolland Wąs Sport
254 Rafał Urbanek Bierutów - 1 IMMOTION Specialized Team
255 Maciej Walasek Brzeg Dolny - 1 FitStyle Team
256 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
257 Łukasz Walewski Wrocław - 1 Erbud Team
258 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
259 Paweł Wasiński Kąkolewo - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
260 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - 1 ATAK CHMIELU
261 Adam Wąsowicz Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
262 Paulina Wesołowska-Krupa Jaszkowa Górna - 1 Noi Brave Ragazze
263 Sławomir Węgrzyn Bardo - 1 UKS KUSY Bardo
264 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE
265 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - 1 -
266 krzysztof wiejkut Kudowa Zdrój - 1 KKZK
267 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
268 Roland Winnicki Duszniki Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
269 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój
270 Przemyslaw Winny Bielawa - 1 -
271 Wiktor Wiśniewski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa
272 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team
273 Dariusz Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
274 Dorota Wizner Wrocław - 1 Sport Profit Cannondale Team
275 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 -
276 Andrzej Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
277 Patrycja Woźnica Sosnowiec - 1 BIKE ATELIER TEAM
278 Rafał Wójcik Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
279 Marek Wydmuch Bardo - 1 sgr specialized
280 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - 1 -
281 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team
282 Tomasz Zając Bardo - 1 ultimasport.pl / KUSY BARDO
283 Tomasz Zakrzewski Wrocław - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
284 Przemysław Zalewski Śrem - 1 KOMETA ŚREM
285 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
286 Łukasz Zamojski Kraszowice - 1 Romet Xtrabike Factory Team
287 Piotr Zamorski Bolesławiec - 1 ROMET FACTORY TEAM
288 Jarosław Zimnal Opole - 1 CykloOpole
289 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team
290 DAWID ŻUREK Głogów - 1 No Name

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Dariusz Baran Strzelin - - STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN
2 Paula Bernaczek Bardo - - Bike Center Ataksport Świdnica
3 Paweł Biczysko Wrocław - - -
4 RYSZARD BINIEK Dobromierz - - TEAM29ER
5 Piotr Boczula chocieszów - - Brak
6 Mateusz Bożym Wrocław - - -
7 Kornel Broj Źlinice - - BROJ TEAM ŹLINICE
8 Marcel Broj Źlinice - - BROJ TEAM ZLINICE
9 Adrian Broj Źlinice - - BROJ TEAM ŹLINICE
10 Jacek Brzózka Rydułtowy - - JBG-2 CRYOSPACE
11 Piotr Brzózka Ustroń - - JBG-2 CRYOSPACE
12 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - - redpoint eleven team
13 Michał Decewicz Wrocław - - Romet Factory Team
14 Michał Duczmal Wrocław - - -
15 Janusz Dyja Wrocław - - -
16 Kamil Dziedzic Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
17 Mateusz Dżugaj Mysłaków - - -
18 Krystian Eling rawicz - - -
19 Lenka Fridrichová Hronov - - -
20 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
21 PIOTR GAWLIK Wrocław - - -
22 Krzysztof Gicala Stachów - - Korba Team Strzelin
23 Bogdan Grabarczyk Przygórze - - MTB SCHNEIDER ELECTRIC
24 Leon Grodzicki Wałbrzych - - Quest TEAM
25 Wojciech HALEJAK Gliwice - - JBG-2 CRYOSPACE
26 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - - -
27 Daniel Huzar Włodków Górny - - DGR RACING TEAM
28 Joanna Ignasiak Świdnica - - Mitsubishi Materials MTB Team
29 Aneta Imielska Smolec - -
30 Marek Jakubczyk Świdnica - - -
31 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
32 Sławomir Jugo Jelenia Góra - - Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
33 Michal Kaněra Červený Kostelec - - GHOST Team
34 Witold Kapłon Polanica-Zdrój - - DUVENBECK MTB TEAM
35 Wojtek Karpierz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa
36 Hubert Kasprzak Brzeg Dolny - - FitStyle Team
37 Jarosław Kielar Srebrna Góra - - SGR Specialized
38 Sebastian Kilian Wałbrzych - - SOWIE TEAM
39 Waldemar Kończak Burkatów - - -
40 Andrzej Kraciński Wrocław - - Rowerowa DOIIB
41 Maria Kraus Namysłów - - -
42 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
43 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. - - -
44 Krzysztof Łuczak Leszno - - STREFASPORTU.PL MW INVEST
45 Paweł Maciąg Oława - - -
46 Sławomir Magnucki Wrocław - - --------
47 Slawomir Malczyk Swidnica - - -
48 Michał Malicki Wrocław - - -
49 Radek Mazur wroclaw - - -
50 Wojciech Milewski Wrocław - - -
51 Adam Moskaluk Wrocław - - ROMET FACTORY TEAM
52 Bartosz Moskwa Jelenia Góra - - Profi-Sport
53 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław - - -
54 MARCIN MOSTOWSKI Kościan - - PSB MRÓWKA CZEMPIŃ
55 Boris Neumann Žulová - - eSeNBaci Jeseník
56 PIOTR Orian Zdzieszowice - - RS TRIBIKE
57 Piotr Panek Wrocław - - IMMOTION Specialized Team
58 Patryk Paśko Lutomia Górna - - MTB OWL Mountains Team
59 Alfred Przemieniecki Lubawka - - MTB Lubawka
60 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - KONDYCJA.NET TEAM
61 Adam Ptak Zabrze - - WKK Wieruszów
62 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team
63 Krzysztof Rozenek Marcinowice - - SOWIE TEAM
64 Jakub Ruciński Wrocław - - KRD MTB TEAM
65 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka, Polska - - -
66 KRZYSZTOF SWIATEK Walim - - MTB WALIM
67 Wojciech Szperlik Dachowa - - Airpol Compressors MTB Team
68 Ireneusz Ścięgaj Jugów - - Spedycja PawBud
69 Zdzisław Trybuła Warszawa - - Trezado BikeTires.pl
70 Dariusz Turkiewicz Wrocław - - -
71 MARCIN ULEWICZ Wałbrzych - - SOWIE TEAM
72 Michał Wielosik Wałbrzych - - BikeExpert Team Wałbrzych
73 Tomasz Wierciński Jawor - - -
74 Wojciech Wirkijowski Wrocław - - -
75 Magdalena Wojtyła Oborniki Śląskie - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
76 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój - - DUVENBECK MTB TEAM


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 33
Mężczyźni 333
Wszyscy 366