Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomasz Zając Bardo Bieg Główny - - ultimasport.pl / KUSY BARDO
2 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie Bieg Główny - - -
3 Roman Bogdał Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
4 Agnieszka Salach Wrocław Bieg Główny - - -
5 Hanna Salach Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
6 Artur Pokora Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
7 Krzysztof Jilek Idzików Bieg Główny - - ULKS Bystrzyca Kłodzka
8 Tymoteusz Przygoda NOWY WALISZÓW Bieg Główny - - -
9 Dariusz Jilek Idzików Bieg Główny - - ULKS Bystrzyca Kłodzka
10 Adam Kowal Wrocław Bieg Główny - - -
11 Michał Rolski Wrocław Bieg Główny - - TEAM NABIEGOWKACH.PL
12 JAN Kowalski Poznań Bieg Główny - - -
13 Joanna Kujawska Warszawa Bieg Główny - - TEAM NABIEGOWKACH.PL
14 Jan Kobryń Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - TN Biegówki Wesoła
15 Alicja Rolska wroclaw Bieg Główny - - team nabiegowkach.pl
16 Beata Nowok Strumień Bieg Główny - - Team nabiegowkach.pl
17 Roman Majka Nowa Ruda Bieg Główny - - TEAM NABIEGOWKACH.PL
18 Wojtek Majka Świdnica Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - TEAM NABIEGOWKACH.PL
19 Bartek Majka Nowa Ruda Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - -
20 Kajetan Majka Nowa Ruda Bieg 500m dzieci do 7 lat - - -
21 Michał Gunia Wrocław Bieg Główny - - -
22 Eugeniusz Marcinowski Bielawa Bieg Główny - - Lincoln Electric Team Bielawa
23 Jan Paterak Gościęcin Bieg Główny - - -
24 Robert Faron Zalesie Bieg Główny - - Remsport
25 Szymon Bujanowski Szczytna Bieg Główny - - MKS / SMS Duszniki Zdrój
26 Łukasz Szlendak Kowary Bieg Główny - - Kowary Biegają
27 Kajetan Szlendak Kowary Bieg 500m dzieci do 7 lat - - Kowary Biegają
28 Dawid Macura Goleszów Bieg Główny - - DM System SKI TEAM
29 Artur Chorzępa Wolibórz Bieg Główny - - UKS Ludwikowice
30 Konrad Pełczyński Wałbrzych Bieg Główny - - MTB Votum Team Wrocław
31 Bogusław Wawrzyniak GORZYCE WIELKIE Bieg Główny - - Sport-Styl
32 Wojciech Wahlig Opole Bieg Główny - - Skiking.pl
33 Filip Wahlig Opole Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - -
34 Marcin Chycinski Wałbrzych Bieg Główny - - KM PSP Wałbrzych
35 Monika Zadrożna Wałbrzych Bieg Główny - - Położne Polska
36 Dawid Markiel Srebrna Góra Bieg Główny - - SGR Specialized
37 Arkadiusz Fiałkowski Poznań Bieg Główny - - -
38 Krzysztof Kapitan Wrocław Bieg Główny - - -
39 Mirosław Sadownik Szczytna Bieg Główny - - Poliamid ski team3998
40 Mirosław Sadownik Szczytna Bieg Główny - - Poliamid ski team3998
41 Olgierd Dymanowski Zdzieszowice Bieg Główny - - -
42 Tomasz Wojtyła Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
43 Dariusz Welzer Oława Bieg Główny - - WELDA TEAM
44 Jacek Dwornik Radłów Bieg Główny - - Zespół Szkół Technicznych Ostrów Wielkopolski
45 Agnieszka Wanżewicz-Uznańska Duszniki Zdrój Bieg Główny - - RunSki
46 Stanisław Kapłon Kłodzko Bieg Główny - - LKS Iskra Jaszkowa
47 Renata Kapłon Kłodzko Bieg Główny - - LKS Iskra Jaszkowa
48 Jowita Uznańska Duszniki Zdrój Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - RunSki
49 Dariusz Karp Biały Kościół Bieg Główny - - Karp Ski TEAM
50 Paweł Kubiszyn Wałbrzych Bieg Główny - - -
51 Wojciech Midura Szalejów Górny Bieg Główny - - STD Szalejów
52 Jolanta Bernat Szczytna Bieg Główny - - Szczytna Biega
53 janjurasz jurasz Cisiec Bieg Główny - - Amator
54 Anna Majoch Kłodzko Bieg Główny - - GVT
55 Zbigniew Lutyński Lądek Zdrój Bieg Główny - - -
56 Marta Gunia Wrocław Bieg Główny - - Gumisie
57 Katarzyna Gunia Szczytna Bieg Główny - - Gumisie
58 Michał Gunia Wrocław Bieg Główny - - Gumisie
59 Łukasz Pawlak Kłodzko Bieg Główny - - -
60 Robert Walczak Zielona Góra Bieg Główny - - Cytadela by Night TRI Team
61 Mateusz Swiesiulski NOWY WALISZÓW Bieg Główny - - Ulks Bystrzyca Klodzka
62 Maciej Kałamarski Wrocław Bieg Główny - - -
63 Mateusz Kałamarski Wrocław Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - -
64 Sławomir Kosuciński Polanica-Zdrój Bieg Główny - - -
65 Adam Piła Wrocław Bieg Główny - - -
66 Artur Witowski Kłodzko Bieg Główny - - -
67 Daniel Capaja NOWY WALISZÓW Bieg Główny - - -
68 Dariusz Jęczmienny KOBIERZYCE Bieg Główny - - -
69 Edyta Nowakowska Łagiewniki Bieg Główny - - -
70 Marcin Nowakowski Łagiewniki Bieg Główny - - 7513
71 DANIEL FILIP Czarny Bór Bieg Główny - - Czarny Bór
72 Dawid FILIP Czarny Bór Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - Czarny Bór
73 Nikola FILIP Czarny Bór Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - Czarny Bór
74 Robert Wer Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
75 Ewelina Mucha Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
76 Bartłomiej Waloszczyk Świętoszów Bieg Główny - - ULKS Bystrzyca Kłodzka
77 Dominik Waloszczyk Świętoszów Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - ULKS Bystrzyca Kłodzka
78 Andrzej Wojciechowski Ostrzeszów Bieg Główny - - -
79 Jan ZOREMBA Tarnowskie Góry Bieg Główny - - -
80 Kamil Kaczyński Przasnysz Bieg Główny - - Team nabiegowkach.pl
81 Waldemar Żyliński Suwałki Bieg Główny - - EIFFAGE
82 Marian Adamów Wilkanów Bieg Główny - - Igliczna Wikanów
83 Daniel Pasternak Pławnica Bieg Główny - - -
84 wojciech onoszko Walbrzych Bieg Główny - - -
85 MARIAN GAWRONSKI Dzierżoniów Bieg Główny - - -
86 Krzysztof Lach Warszawa Bieg Główny - - -
87 DARIUSZ PIEC Bielawa Bieg Główny - - -
88 ANDRZEJ WYBRANIEC Kietrz Bieg Główny - - -
89 JOLANTA PIEC Bielawa Bieg Główny - - -
90 Robert Kasica Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
91 Weronika Mikołajczyk Kamienna Góra Bieg Główny - - MUKN Pod Stróżą
92 Aleksandra Mikołajczyk Kamienna Góra Bieg Główny - - MUKN Pod Stróżą
93 Tadeusz Bartosik Kudowa-Zdrój Bieg Główny - - -
94 Marzanna Cukiernik Bielawa Bieg Główny - - -
95 Artur Mazurek Czarny Bór Bieg Główny - - Kaczmarek Electric
96 Anna Mazurek Czarny Bór Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - Kaczmarek Electric
97 KATARZYNA GWIAZDOŃ Prudnik Bieg Główny - - -
98 Dariusz Lisowski Moszczanka Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - Victoria GŁUCHOŁAZY
99 Dariusz Lisowski Moszczanka Bieg Główny - - Victoria GŁUCHOŁAZY
100 Tomasz Karoń Gliwice Bieg Główny - - team nabiegowkach.pl
101 Bartosz Karoń Gliwice Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - -
102 Tadeusz Bartosik Kudowa-Zdrój Bieg Główny - - działkowcy
103 Krzysztof Danków Opole Bieg Główny - - -
104 Przemysław Ilnicki Brzeźce Bieg Główny - - Bryksjusz Gościęcin
105 Wojciech Białogłowski Krzeszów Bieg Główny - - -
106 Krzysztof Kapitan Wrocław Bieg Główny - - Skiking.pl Team
107 Wojciech Maciukiewicz Wrocław Bieg Główny - - -
108 Michał Kowalski Wilczyn Bieg Główny - - -
109 Kamila Kowalska Wilczyn Bieg Główny - - -
110 MARCIN STEFANOW Wałbrzych Bieg Główny - - SKI NORDIC WAŁBRZYCH
111 Robert Pastusiński Wrocław Bieg Główny - - -
112 Artur Strzałkowski Piechowice Bieg Główny - - -
113 Marek Wydmuch Bardo Bieg Główny - - -
114 Josef Metelka Police nad Metují Bieg Główny - - SPARTAK POLICE
115 Ceněk Háze Police nad Metují Bieg Główny - - SPARTAK POLICE
116 Piotr Dopierała dopiewo Bieg Główny - - martombike.pl TEAM
117 Antonina Dopierała dopiewo Bieg 500m dzieci do 7 lat - - SUPER TOŚKA TEAM
118 URSZULA FRANCZAK Wrocław Bieg Główny - - -
119 Marek Brzeziński BYSTRZYCA KLODZKA Bieg Główny - - -
120 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki Bieg Główny - - Meroway.pl
121 Jiří Kubec Česká Skalice Bieg Główny - - Cyklo Tony
122 Henryk Fortoński Wałbrzych Bieg Główny - - bez
123 Piotr Kwiatkowski Wałbrzych Bieg Główny - - Wałbrzych
124 Krzysztof Kowalczyk Twierdza Bieg Główny - - -
125 Witold Węglarz Bielawa Bieg Główny - - Lincoln Electric Bester Bike Team
126 MARIAN MYJAK Wałbrzych Bieg Główny - - -
127 Henryk Pierzchalski Kłodzko Bieg Główny - - pasja
128 Paulina Adamowicz Kłodzko Bieg Główny - - CZASOMIERZYK.PL TEAM
129 zenon marchewka Polanica Zdrój Bieg Główny - - -
130 JOLANA BENEŠOVÁ Redpoint Eleven Teplice Bieg Główny - - -
131 Andrzej Feiser Bielawa Bieg Główny - - -
132 Jan Kuros Bystrzyca Kłodzka Bieg Główny - - -
133 WALDEMAR PORĘBA Czarny Bór Bieg Główny - - -
134 Vojtěch Prouza Deštné v Orlických horách Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - -
135 Kamila Prouzová Deštné v Orlických horách Bieg 500m dzieci do 7 lat - - -
136 Piotr Pluta Wrocław Bieg Główny - - POLICJA IPA WROCŁAW
137 Antoni Ardelli Bielawa Bieg Główny - - BIEGAJ Z PIORUNEM
138 Andrzej Fejfer Bielawa Bieg Główny - - -
139 wiesław wójcik wieściszowice Bieg Główny - - brak
140 Janusz Charytonowicz Wrocław Bieg Główny - - -
141 Miroslaw Fic Lewin Kłodzki Bieg Główny - - -
142 Maja Fic Lewin Kłodzki Bieg 2KM dzieci 8-11 lat - - -
143 Sławomir Mochnaczewski Bielawa Bieg Główny - - Biegaj z Piorunem
144 Arkadiusz Kroner Wrocław Bieg Główny - - Crew ŻNK
145 JÓZEF ŻUK Wałbrzych Bieg Główny - - -
146 Bogusław Wcisło Kłodzko Bieg Główny - - -
147 Andrzej Biernacki Wrocław Bieg Główny - - Crew ŻNK
148 Mariusz Garncarz Jaworzyna Śląska Bieg Główny - - -
149 Kamil Mielcarek Duszniki - Zdrój Bieg 2KM młodzież 12-15 lat - - -
150 ZENON Charczuk Opole Bieg Główny - - -
151 Zdeněk Jandejsek Jablonné nad orlicí Bieg Główny - - Sport Studené
152 Bronisław Witek Duszniki Zdrój Bieg Główny - - -
153 Michał Witek Duszniki Zdrój Bieg Główny - - SMS Duszniki Zdrój
154 Renata Sulima Klodzko Bieg Główny - - -
155 Sławomir Cios Bielawa Bieg Główny - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 31
Mężczyźni 124
Wszyscy 155