Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 PIOTR EWERTOWSKI MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
2 ROBERT MICHALSKI Warszawa BIEG - 1 Nocne Piłowanie Agrykoli
3 Jacek Bajorek Wyszków BIEG - 1 IZBI KONSULTING
4 Agnieszka Jasińska-Kot MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE
5 Andrzej Starżyński Klementowice BIEG - 1 Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin
6 Stanisław Kamiński Nadarzyn BIEG - - GOS Nadarzyn
7 Kazimierz Radomski Wołomin BIEG - - Aktywny Relaks
8 Grzegorz Kaczyński Wyszków BIEG - 1 KB Wyszków
9 Patryk Matejak Pasek BIEG - 1 -
10 Andrzej Czerczak Warszawa BIEG - 1 -
11 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa BIEG - 1 Ja0306 Biega Ku Realizacji Celów
12 Marek Oleksiak Chrzęsne BIEG - - -
13 Dariusz Wieczorek Warszawa BIEG - - -
14 Cezary Kępiński Wiązowna BIEG - 1 Legia Run Club
15 Tomasz Wardak RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
16 Paweł Romanowski MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
17 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec BIEG - 1 -
18 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław BIEG - 1 -
19 JOLANTA PIETRAS PRUSZKÓW BIEG - 1 -
20 Dariusz Mędrek Warszawa BIEG - - Rembertów Team
21 Agnieszka Wardak RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
22 Dariusz Gotowiec Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
23 Bogumiła Gotowiec Tłuszcz NORDIC Walking - 1 Bóbr Tłuszcz
24 DARIUSZ ROMEJKO Komorowo BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
25 Paulina Kuś Warszawa BIEG - 1 Kusie Biegają
26 Anna Byczuk Tłuszcz BIEG - 1 BÓBR TŁUSZCZ
27 ANDRZEJ DYMEL Warszawa BIEG - 1 Markowi Biegacze
28 Sylwia Rejmentowska Warszawa-Wesoła NORDIC Walking - - -
29 Marcin Szczapa Wola Rasztowska BIEG - 1 Bad Boys Ostrówek
30 Marcin Gałkowski Wołomin BIEG - 1 -
31 Anna Karłowicz Warszawa BIEG - 1 -
32 Mariusz Puścian Tłuszcz BIEG - 1 KOBRA
33 Paweł Krauz Zagościniec BIEG - - KP Warszawa Ursynów
34 Wiesław SZLACHTA Warszawa BIEG - 1 BÓBR TŁUSZCZ
35 Jarosław Kowalski Kobyłka BIEG - 1 -
36 Taduesz Maciążek Wołomin BIEG - 1 nasza paka biega
37 Tomasz Miller Ząbki BIEG - 1 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
38 Tomasz Sycik Tłuszcz BIEG - - Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA
39 Marta Kania Warszawa BIEG - 1 -
40 Tadeusz Gołębiewski Wołomin BIEG - - huragan wołomin
41 Katarzyna Kępińska Wiązowna BIEG - 1 MIEDZESZYNIAKY
42 Jan Nartowski Warszawa BIEG - 1 MORT!
43 Pawel Bukowski Klembów BIEG - 1 Radzymin Run Team
44 Andrzej SULEWSKI STARY KRASZEW BIEG - 1 RZĄDZA KRASZEW
45 Rafał Mathiak STARY KRASZEW BIEG - 1 -
46 Paweł Żydowo Dobczyn BIEG - 1 -
47 Artur Dzięcioł Ząbki BIEG - 1 UG Klembów
48 Ewa Chacińska Dobczyn NORDIC Walking - 1 -
49 Tomasz Sadlik Lucynow Duzy BIEG - 1 -
50 Piotr Łucak Łochów BIEG - 1 CST Run Team
51 Monika Gawryś Wołomin BIEG - - SSWiS Kobra
52 Jarosław Rudnik Pasek BIEG - 1 Klembów Biega
53 Agnieszka Pólkowska Postoliska BIEG - - Biegające 40-stki
54 Romuald Pomiński Wołomin BIEG - 1 POMIN RUN TEAM
55 Arkadiusz Szczotka Wola Rasztowska BIEG - 1 Wola Rasztowska
56 Piotr Stach RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
57 Anna Przybysz Tłuszcz BIEG - 1 BÓBR TŁUSZCZ
58 Czeslaw Nowakowski Warszawa Ursynów BIEG - - -
59 Monika Matyszczak Warszawa NORDIC Walking - 1 KENKO
60 Konrad Krawczyk Warszawa BIEG - 1 -
61 Michał Laskowski Kobyłka BIEG - - -
62 Waldemar Żółciński Warszawa BIEG - 1 Grupa Biegowa UM W-wa
63 Paweł Makarowski Warszawa BIEG - 1 RUNtravelFUN
64 Oskar Piekut Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
65 AGATA NOWACKA Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 OSTRÓW BIEGA
66 Ryszard Opiatowski Kobyłka BIEG - - -
67 Katarzyna Michalik Wólka Kozłowska BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
68 Michał Wojda Klembów BIEG - 1 Orły Klembów
69 Paweł Marczak Warszawa BIEG - - Adidas Runners Warsaw
70 Kamil Zieliński Warszawa BIEG - 1 -
71 Barbara Zielińska Ciemne NORDIC Walking - 1 -
72 agnieszka kerner Warszawa BIEG - 1 GRUPA BIEGOWA UM W-WA
73 Krzysztof Kucucha RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
74 Adam Mościcki Kobyłka BIEG - 1 -
75 Piotr Mazur Warszawa BIEG - - -
76 Tomasz Zając Bardo BIEG - - ultimasport.pl / KUSY BARDO
77 Łukasz Suchenek Nowinki BIEG - - -
78 Przemysław Roman Wołomin BIEG - 1 -
79 Przemysław Kamiński Karpin BIEG - 1 -
80 Malgorzata Malec RADZYMIN BIEG - 1 -
81 Grzegorz Kuchta Słupno BIEG - 1 -
82 Mateusz Różycki Nadma BIEG - 1 -
83 Agnieszka Jarząbek RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM
84 Jarosław Przybysz Dobczyn BIEG - - Bad Boys Ostrówek
85 ANDRZEJ SAWCZENKO Wołomin BIEG - 1 solo
86 Paulina Szczepankowska RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
87 Paweł Dołowy Ostrówek NORDIC Walking - 1 solo
88 Radosław Stańczak Ostrówek BIEG - 1 Bad Boys Ostrówek
89 Adrian Zarzecki Warszawa BIEG - 1 SBR TEAM
90 Tomasz Waligórski MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
91 Anna Mituła Wołomin BIEG - 1 -
92 Monika Wojno Jabłonna BIEG - - KB Wyszków
93 Tomasz Wojno Jabłonna BIEG - - KB Wyszków
94 Marcin Motyczyński MARKI BIEG - - Markowi Biegacze
95 Paweł Gutowski Dobczyn BIEG - - -
96 Przemysław Jabłoński Klembów BIEG - - OSP Roszczep
97 EWA SZYSZKO MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
98 wojciech syrocki Warszawa Wola BIEG - 1 deltarun
99 Łukasz Karwacki Pasek BIEG - - Piękni młodzieńcy
100 Katarzyna Szewczyk RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
101 Krzysztof Mamiński Warszawa BIEG - 1 Trucht Tarchomin Team
102 Arkadiusz Krysik Tłuszcz BIEG - 1 -
103 Piotr Dudkiewicz Koprki NORDIC Walking - - Po Zdrowie W Ożarowie
104 Anna Wiśniewska Tłuszcz BIEG - - -
105 Kamil Krysik Lipinki BIEG - 1 -
106 Monika Popiół Krusze BIEG - - -
107 Mariusz Posiewka RADZYMIN BIEG - 1 -
108 Tomasz Budniak Władysławowo BIEG - - KB TKKF Promyk Ciechanów
109 Krzysztof Koc Kobyłka BIEG - - -
110 Katarzyna Pietrzykowska Wołomin BIEG - 1 1 BPanc.
111 Małgorzata Antosik Warszawa BIEG - 1 Bzik Running Team
112 Wioletta Falkowska Jarzębia Łąka BIEG - - Biegające 40-stki
113 Karol Kosiński Warszawa BIEG - 1 Nasza paka biega
114 Eugeniusz Dembiński Wołomin BIEG - - KB Huragan Wołlomin
115 Leszek Borkowski Grabianów NORDIC Walking - 1 NoWi Siedlce
116 Basia ŁOZAK-SEREDA Wołomin BIEG - - -
117 EDYTA CHORĄŻEWICZ Krusze NORDIC Walking - 1 -
118 MONIKA KAMIŃSKA Tłuszcz NORDIC Walking - - -
119 Eliza Jędrasik Tłuszcz NORDIC Walking - 1 -
120 Dorota Staniak Stare Grabie NORDIC Walking - 1 -
121 Agnieszka Szczepaniak Wołomin NORDIC Walking - 1 -
122 Sylwia Bielec-Michalska Ostrówek NORDIC Walking - 1 -
123 Sylwia Chacińska-Boruta Dobczyn NORDIC Walking - 1 -
124 Anna Elsner poświetne BIEG - 1 Zabiegany Wołomin
125 Damian Berta RADZYMIN BIEG - 1 -
126 Anna Berta RADZYMIN NORDIC Walking - 1 -
127 Krzysztof Koc Kobyłka BIEG - 1 Nasza Paka Biega
128 Wojciech Przybysz Wołomin BIEG - - newCOMER
129 Agnieszka Kościańska RADZYMIN NORDIC Walking - 1 -
130 Mariusz Wróblewski Wołomin BIEG - 1 Nasza Paka Biega
131 Jakub Piotrowski STARY KRASZEW BIEG - 1 Rządza Kraszew
132 ANDRZEJ WALORYSZAK RADZYMIN NORDIC Walking - 1 -
133 Franciszek Niewiarowski Helenów BIEG - 1 -
134 Tomasz Sycik Tłuszcz BIEG - 1 SSWiS KOBRA
135 artur sobiecki MARKI BIEG - - Markowi Biegacze
136 Piotr Jankowski Kołaków BIEG - - -
137 Piotr Kowalczyk Warszawa BIEG - - -
138 Kamil Romanowski MARKI BIEG - - Wysportowani Racing Team
139 Piotr Czapierwski Warszawa BIEG - - -
140 Mariusz Sobczak Pasek BIEG - 1 -
141 Wiesław Gumiński Nowy Dwór Mazowiecki BIEG - 1 -
142 Konrad Oljasz Stoczek BIEG - 1 -
143 TOMASZ GABINSKI ostrowek BIEG - 1 INDIWIDUALNIE
144 Arkadiusz Prejna Klembow BIEG - 1 -
145 Krzysztof Dąbrowski RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
146 Bartosz Michalik Jasienica BIEG - 1 Wyżyłowane Ślimaki
147 Jarosław Welman Warszawa BIEG - 1 -
148 Krystyna Kowalczyk Mazowieckie BIEG - - Wspólna
149 Kamil Dziąbor Zawiercie BIEG - 1 -
150 MACIEJ WAJDA ostrowek NORDIC Walking - 1 ostrowiacy
151 Michał Wąsik Klembów BIEG - 1 Klembów Biega
152 Emilia Sobczak Ostrówek BIEG - 1 -
153 Marek Tyczyński Sieraków BIEG - - -
154 Piotr Szczęsny Tłuszcz BIEG - 1 Chrzęsne
155 ROBERT BARTCZAK Warszawa BIEG - 1 -
156 Krzysztof Kreid Adamów BIEG - 1 .
157 Janusz Bola Warszawa BIEG - 1 BIEGUS
158 Arkadiusz Białek Tłuszcz BIEG - 1 Kobraa
159 Artur Wronka RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team
160 Kacper Prymas Jaworzyna Śląska BIEG - 1 -
161 Ewa Gadomska Tłuszcz BIEG - 1 Elavon
162 Jerzy Sarnecki Józefów BIEG - 1 -
163 Dominik Szulc MARKI BIEG - 1 Elavon
164 Pawel Jakubas Warszawa BIEG - 1 Elavon
165 Waldemar Korwin-Kowalewski Warszawa BIEG - 1 Elavon
166 Dominik Kossecki Warsaw BIEG - 1 ELAVON
167 Adam Prętkiewicz Warszawa BIEG - 1 -
168 Jagoda Szulc MARKI BIEG - 1 Elavon
169 Jan Siennicki Tłuszcz BIEG - 1 -
170 Izabela Zalewska Warszawa BIEG - 1 Elavon
171 Piotr Nadolski Warszawa BIEG - 1 -
172 Michał Szczepaniak Wołomin BIEG - 1 Księżyc
173 Robert Duchnowski Wołomin BIEG - 1 Fundacja Morsy Wołomin Kobylka
174 Justyna Zych Wołomin BIEG - - Fundacja Morsy Wołomin Kobylka
175 Robert Sikorski Wołomin BIEG - - Wataha
176 Damian Rosiak Stare Grabie BIEG - 1 -
177 Krystian Koszela Wołomin BIEG - 1 Control Naczaj Team/Morsy Wołomin Kobyłka
178 Mirosław Pasek Czachówek BIEG - 1 -
179 Janusz Kępczyński Ożarów Mazowiecki BIEG - - -
180 Włodzimierz Wiśniewski Majdan BIEG - 1 -
181 Tomasz Dzieniszewski Michałów BIEG - 1 -
182 Paweł Mielczarek MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
183 Kamil Grzelak Klembów BIEG - 1 -
184 Krystian Przyszewski Klembów BIEG - 1 -
185 Bartek Przyszewski Klembów BIEG - 1 -
186 Alex Sanko Minsk BIEG - - Amatar
187 Dariusz Żebrowski Warszawa BIEG - 1 JacekBiega Running Team
188 Sveta Kurhanskaya Minsk Homel BIEG - - Amatar
189 Kacper Wnuk Tuł BIEG - - -
190 TOMASZ FIRYSIUK Ząbki BIEG - 1 bagstarbiega
191 BOGNA GAJ Warszawa NORDIC Walking - - Czarne Pantery
192 Krzysztof Kurek Tłuszcz BIEG - - -
193 MONIKA OSTRZENIEWSKA Nasielsk BIEG - 1 -
194 Marek Mielczarek MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze
195 Marek Przybysz Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz
196 Pastorová Petra Ostrava BIEG - - Maraton klub Seitl Ostrava
197 Otto Seitl Ostrava NORDIC Walking - - Maraton klub Seitl Ostrava
198 Anna Gawraczyńska Warszawa BIEG - 1 -
199 Igor Zbrzeźniak Raszyn BIEG - 1 -
200 Tomasz Ziomek Warszawa BIEG - 1 LSP OKECiE
201 JERZY SOSIŃSKI HALINOW BIEG - - -
202 Jacek Expedyt Domański Warszawa BIEG - 1 WBK Meta Lubliniec
203 Tomasz Grochowalski Warszawa BIEG - 1 -
204 Mariusz Młynarski Tłuszcz BIEG - 1 Pepsico
205 Anna Chmielowiec Warszawa BIEG - 1 KB GALERIA WARSZAWA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 56
Mężczyźni 149
Wszyscy 205