Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja PSPS / OSP Dyscyplina
1 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Specialized Nie dotyczy Na biegówkach
2 Konrad Pełczyński Wałbrzych - - KM PSP w Wałbrzychu TAK PSP Na biegówkach
3 Paula Bernaczek Bardo - - Bike Center Ataksport Team Świdnica Nie dotyczy Na biegówkach
4 EDYTA FEDECZKO TRZEBNICA - - --- Nie dotyczy Na biegówkach
5 Damian Krzus TRZEBNICA - - --- Nie dotyczy Na biegówkach
6 Ewa Błauciak Tarnów - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN TAK OSP Na biegówkach
7 Zygmunt Bomba Zloty Stok - - niezrzeszony Nie dotyczy Na biegówkach
8 Marta Mazurkiewicz Bardo - - - Nie dotyczy Na biegówkach
9 Stanisław Wasłowicz Wolibórz - - Brak Nie dotyczy Na biegówkach
10 MARIAN GAWRONSKI Dzierżoniów - - nie zrzeszony Nie dotyczy Na biegówkach
11 ROLAND WINNICKI Duszniki Zdrój - - OSP DUSZNIKI ZDRÓJ TAK OSP Na biegówkach

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja PSPS / OSP Dyscyplina
1 Andrzej Reczuch Wrocław - - Dywizjon 102 Nie dotyczy Bieg przełajowy
2 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Nie dotyczy Bieg przełajowy
3 Basia Szpilarewicz Lubnów - - Aby do Mety TAK OSP Bieg przełajowy
4 Marcin Kornaś Braszowice - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
5 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN TAK OSP Bieg przełajowy
6 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie - - Aby Do Mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
7 DARIUSZ BODIO Ziębice - - SPARTA ZIĘBICE Nie dotyczy Bieg przełajowy
8 Krzysztof Ciepierski Lutomierz - - Aby do Mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
9 Krzysztof Cieśla Ziębice - - Sparta Ziębice Nie dotyczy Bieg przełajowy
10 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
11 Piotr Kociołowicz Janowiec - - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
12 Sylwia Kodzis Janowiec - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Nie dotyczy Bieg przełajowy
13 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie dotyczy Bieg przełajowy
14 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie - - Aby do Mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
15 Rafał Kozak Ząbkowice Śląskie - - Kryzys :) Nie dotyczy Bieg przełajowy
16 Maciej Rudy Ząbkowice Śląskie - - Aby do mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
17 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda - - Aktywna Nowa Ruda Nie dotyczy Bieg przełajowy
18 Andrzej Piotrowski Wałbrzych - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
19 Wojciech Olszewski Wałbrzych - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
20 Janusz Bukała Otmuchów - - Ślęzak Team, OTM.B Nie dotyczy Bieg przełajowy
21 Ewa Kowalska Prusy - - Sparta Nie dotyczy Bieg przełajowy
22 Marcin Kałka rawicz - - - Nie dotyczy Bieg przełajowy
23 Jan Nowaczyk Mieroszów - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
24 Adam Sikora Mieroszów - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
25 Tomasz Bogacki Wałbrzycha - - Yin yang Nie dotyczy Bieg przełajowy
26 Tomasz Bogacki Wałbrzych - - YinYang OCRTeam Nie dotyczy Bieg przełajowy
27 Paweł PASTUSZKA Ziebice - - Aby do mety Nie dotyczy Bieg przełajowy
28 Filip Lewicki Miłoszyce - - KB Harcownik Jelcz-Laskowice Nie dotyczy Bieg przełajowy
29 Jarosław Sikorski Przedborowa - - LKS Przedborowianka Nie dotyczy Bieg przełajowy
30 Adam Bartosiewicz Gryfino - - OCR Polska Nie dotyczy Bieg przełajowy
31 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie - - Drużyna Jezusa Nie dotyczy Bieg przełajowy
32 Iwona Aibin Zabkowice Slaskie - - OSP Budzów TAK OSP Bieg przełajowy
33 MALGOSIA PASTUSZKA Ziebice - - Aby do mety Nie dotyczy Bieg przełajowy

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja PSPS / OSP Dyscyplina
1 Dawid Markiel Srebrna Góra - - SGR Specialized Nie dotyczy -
2 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - - a Nie dotyczy -
3 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka, Polska - - Amator Nie dotyczy -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 11
Mężczyźni 36
Wszyscy 47