Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Dystans / Distance Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 Sebastian Andrzejczak Baczyna EPIC M4_EPIC - - XL
2 RAFAŁ BALAWAJDER Nowa Sól EPIC M3_EPIC - EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM S
3 JOANNA Balawajder Nowa Sól EPIC K3_EPIC - Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
4 Jacek Banaszewski Białystok EPIC M3_EPIC 1 BLU Team Refleks S
5 Michał Baranowski Dziekanów Leśny EPIC M3_EPIC 1 Trybik Team S
6 Marcin Barszcz Bielawa EPIC M4_EPIC 1 Dream-Bike Bielawa L
7 Tomasz Batura Opalenica EPIC M4_EPIC 1 - S
8 Jarosław Bielakowicz Legnica EPIC M5_EPIC 1 - M
9 Piotr Boczula chocieszów EPIC M2_EPIC - -- M
10 Bartosz Borowicz Warszawa EPIC M2_EPIC - COZMOBIKE TEAM M
11 Grzegorz Broda Katowice EPIC M4_EPIC 1 SCS OSOZ Racing Team M
12 Kamil Bućko Warszawa EPIC M3_EPIC 1 ALUMEX ALD MTB TEAM L
13 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra EPIC M3_EPIC - SEVEN - Perceptus Team M
14 Krzysztof Celary Kraków EPIC M2_EPIC - BIKEBOARD M
15 Ksenia Chernykh Khimki Novogorsk EPIC K4+_EPIC - GIANT RUSSIAN TEAM M
16 Jacek Chmielewski Warszawa EPIC M3_EPIC 1 - XXL
17 Piotr Cibart Szczecin EPIC M4_EPIC 1 BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE M
18 ANDRZEJ CUPIAŁ Dąbrowa Górnicza EPIC M4_EPIC - transportride M
19 Andrey Dianov Svetlogorsk EPIC M3_EPIC 1 AEON SCOTT RUSSIA / LOYALTY POINT RACING TEAM (powered by Hotel Zamek Ryn) M
20 Bartłomiej Domaniecki rawicz EPIC M3_EPIC 1 MGŁA L
21 Mikołaj Dziewa Bardo EPIC M2_EPIC - SGR Specialized M
22 Tomasz Filipiuk Inowrocław EPIC M4_EPIC 1 SISU-OWB Team L
23 Antoni Gil Murowana goslina EPIC M2_EPIC - - L
24 Antoni Gil Murowana goslina EPIC M2_EPIC - - L
25 Eryk Gomoński Oborniki EPIC M2_EPIC 1 DT4YOU MTB TEAM M
26 Izabela Gościańska Oborniki Wlkp EPIC K2_EPIC 1 DT4YOU MTB TEAM S
27 MICHAŁ GÓRNIAK Poznań EPIC M2_EPIC - RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team M
28 Piotr Gruszecki Poznań EPIC M3_EPIC 1 Polychem Systems M
29 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski EPIC M2_EPIC 1 Środa Racing Team M
30 Krzysztof Hampelski Topolów EPIC M3_EPIC - Rafako Orbea MTB Team XL
31 Patryk Helwig Środa Wielkopolska EPIC M2_EPIC 1 Środa Racing Team M
32 Tomasz Hruświcki Wolsztyn EPIC M2_EPIC 1 Decathlon Franowo Racing Team M
33 Joanna Ignasiak Świdnica EPIC K2_EPIC - Mitsubishi Materials MTB Team S
34 Mariusz Kamiński Mirków EPIC M4_EPIC 1 KuchnieQ MTB Team L
35 Mariusz Kamiński Mirków EPIC M4_EPIC - - L
36 Michal Kaněra Červený Kostelec EPIC M3_EPIC - GHOST Team S
37 Bartłomiej Kawa Warszawa EPIC M3_EPIC 1 LOYALTY POINT RACING TEAM (POWERED BY HOTEL ZAMEK RYN) L
38 Radosław Klekociński Wrocław EPIC M3_EPIC - - L
39 KAMIL KOC Laski EPIC M2_EPIC 1 POLONIA WARSZAWA MTB L
40 Mateusz Kokowski Nowa Sól EPIC M3_EPIC - SEVEN-PERCEPTUS TEAM M
41 Nadiia Kolomiiets Kharkov EPIC K3_EPIC - Ghost team Ukraine S
42 Bartosz Kołakowski Konin EPIC M3_EPIC 1 KTK ImageCyclingTeam L
43 Victor Korchagin Khimki Novogorsk EPIC M5_EPIC - GIANT RUSSIAN TEAM L
44 ZBIGNIEW KOWALCZYK Poznań EPIC M3_EPIC 1 Kibolski KS XL
45 Bartosz Krzyśko Wrocław EPIC M3_EPIC - Mitutoyo AZS Wratislavia M
46 Mariusz Kulawik Lencze EPIC M4_EPIC - - S
47 Arkadiusz Kuna Wrocław EPIC M2_EPIC - Mitutoyo AZS Wratislavia M
48 KRZYSZTOF KURASIŃSKI Środa Wielkopolska EPIC M3_EPIC 1 ŚRODA RACING TEAM L
49 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI Wiry EPIC - - BLUMEN TEAM S
50 Dariusz Lalik Smolec EPIC M3_EPIC 1 - L
51 Kasia Laskowska Łomianki EPIC K3_EPIC 1 Finisher.pl S
52 Dariusz Laskowski Łomianki EPIC M5_EPIC 1 Finisher.pl M
53 Krzysztof Leszczyński Nowogrodziec EPIC M2_EPIC - - M
54 Przemysław Lewandowski Namysłów EPIC M2_EPIC - Mitutoyo AZS Wratislavia M
55 Daniel Lorenz Kiekrz EPIC M4_EPIC 1 Kibolski KS L
56 Dawid Łuczak Wągrowiec EPIC M2_EPIC - AKUMAR STREFAROWERY TEAM S
57 Krzysztof Łuczak Leszno EPIC M4_EPIC - STREFASPORTU.PL MW INVEST L
58 Kamil Łyżwa Wrocław EPIC M3_EPIC - KRD MTB TEAM M
59 Przemysław Maciejowski Zabierzów EPIC M3_EPIC 1 bikeBoard S
60 Izabela Macutkiewicz Warszawa EPIC K2_EPIC - Trezado S
61 Jerzy Maćków Nysa EPIC M5_EPIC - Trezado M
62 Daniel Majkowski Gdynia EPIC M3_EPIC - FTI Racing Team S
63 Vadim Malakhovskiy Severodvinsk EPIC M5_EPIC 1 - L
64 Grzegorz Maleszka Olsztyn EPIC M4_EPIC 1 Renault Team MTB L
65 Kamil Marczak Warszawa EPIC M3_EPIC 1 AIRSHOT & PEATYS kamkosport.pl M
66 Bartek Męziński Olsztyn EPIC M3_EPIC 1 Finisher.pl M
67 Bartłomiej Młodawski Kłonice EPIC M4_EPIC 1 - L
68 Dariusz Nowak Jaworze EPIC M4_EPIC - NOVI TEAM L
69 Przemyslaw Nowakowski Wrocław EPIC M2_EPIC - IMMOTION Specialized Team M
70 PAWEŁ OCHMAŃSKI Wałcz EPIC M3_EPIC 1 Celfast MTB team L
71 Radek Ostrowski Puszczykowo EPIC M3_EPIC 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Teamu S
72 Andrzej Pachowski Izabelin C EPIC M3_EPIC 1 POLONIA WARSZAWA MTB L
73 Krzysztof Pawlak Oborniki EPIC M4_EPIC 1 DT4YOU MTB TEAM L
74 Leszek Płudowski Warszawa EPIC M3_EPIC 1 Cycliści M
75 jacek popiolek WIELUN EPIC M4_EPIC - - S
76 MICHAŁ POTULICKI MANIÓW EPIC M3_EPIC - ROMET XTRABIKE Factory Team S
77 Jacek Rządca Warszawa EPIC M3_EPIC - Trezado S
78 JACEK Rządca Warszawa EPIC M3_EPIC - Trezado S
79 Michał Sakowski Poznań EPIC M2_EPIC 1 Decathlon Franowo Racing Team M
80 Alina Serafin Opole EPIC K3_EPIC - THP Team S
81 Michał Siekierski Poznań EPIC M3_EPIC - Kibolski KS L
82 Krzysztof Skierlak Tanowo EPIC M4_EPIC - Tanowo M
83 Krzysztof Skupin głuszyca EPIC M2_EPIC - AZS UP Poznań XL
84 Daniel Smolarz Błażejowice EPIC M2_EPIC 1 Gomola Trans Airco M
85 Gracjan Stankiewicz Oborniki EPIC M2_EPIC 1 DT4YOU MTB TEAM L
86 Damian Staroń Zacharzyce EPIC M2_EPIC 1 PM Rider Team S
87 Damian Starzyński Piła EPIC M4_EPIC 1 - XL
88 Dariusz Stojke Grodowiec EPIC M4_EPIC 1 MTB Grodowiec M
89 Rafał Szczepuch Świdnica EPIC M4_EPIC - QUEST TEAM S
90 Paweł Szechowski Zielona Góra EPIC M3_EPIC 1 BIKEBOARD M
91 Aleksander Szot Lublin EPIC M2_EPIC - BikeSalon.pl L
92 Wojciech Szperlik Dachowa EPIC M3_EPIC - Airpol Compressors MTB Team M
93 Magdalena Szymańska Warszawa EPIC K2_EPIC 1 - S
94 Tomasz Szymański Warszawa EPIC M2_EPIC 1 - M
95 Bartosz Szymański Warszawa EPIC M3_EPIC 1 TTS - Twój Trener Sportowy M
96 Andrzej Świerek Dołuje EPIC M4_EPIC - Ironman Polska L
97 Agnieszka Uroda-Hampelska Częstochowa EPIC K4+_EPIC - Rafako Orbea MTB Team S
98 Paweł Wasiński Kąkolewo EPIC M2_EPIC - STREFASPORTU.PL MW INVEST S
99 Marcin Wichłacz Poznań EPIC M3_EPIC - Gomola Trans Airco XL
100 Wojciech Winiarz Wilczyce EPIC M4_EPIC 1 MTB VOTUM TEAM WROCŁAW M
101 Marek Witkiewicz Poznań EPIC M5_EPIC - Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team S
102 Magdalena Wojtyła Oborniki Śląskie EPIC K3_EPIC - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team S
103 Arnold Wójcik Kraków EPIC M4_EPIC 1 BIKEBOARD M
104 Tomasz Wróbel Szreniawa EPIC M3_EPIC 1 Komorniki MTB Team M
105 Kinga Wyrzucka Ostroszowice EPIC K2_EPIC - - S
106 Marta Wyrzykowska Latchorzew EPIC K3_EPIC 1 POLONIA WARSZAWA MTB S
107 Marcin Wyrzykowski Warszawa EPIC M3_EPIC 1 POLONIA WARSZAWA MTB XL
108 Tomasz Zając Bardo EPIC M3_EPIC - ultimasport.pl / KUSY BARDO M
109 Jakub Zajączkowski Zielona Góra EPIC M3_EPIC 1 BIKEBOARD L
110 Tomasz Zawistowski Warszawa EPIC M3_EPIC 1 ALUMEX ALD MTB TEAM XL

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Dystans / Distance Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 Michał Andrzejewski Wilkowice CLASSIC M3_CLASSIC - REAL 64-STO M
2 JAN ANDRZEJEWSKI Oborniki CLASSIC M3_CLASSIC - OTC OBORNIKI L
3 Dawid Andrzejewski Lubin CLASSIC M3_CLASSIC - Trzy Krople Potu L
4 Sascha Asfandiar Berlin CLASSIC M4_CLASSIC 1 MTB Punks United XL
5 Jacek Babiarz Nowa Sól CLASSIC M3_CLASSIC 1 - M
6 Karol Banaszek Krotoszyn CLASSIC M3_CLASSIC - - M
7 Wacław Barancewicz Bielawa CLASSIC M5_CLASSIC 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa L
8 Bartłomiej Bąk Sulechów CLASSIC M3_CLASSIC - Computec S
9 Adam Bąk Bolesławiec CLASSIC M3_CLASSIC 1 - L
10 Bartosz Bejm Koło CLASSIC M2_CLASSIC - BejmTeam S
11 RYSZARD BINIEK Dobromierz CLASSIC M6+_CLASIC 1 TEAM29ER XL
12 Mateusz Błaszak Strzelce Kraj. CLASSIC M3_CLASSIC - Szczepan Bike S
13 Mateusz Brożyński Sierakowo CLASSIC M3_CLASSIC - - XXL
14 robert brudnicki Mosina CLASSIC M2_CLASSIC 1 Mosina L
15 Adrian Budasz Żelechów CLASSIC M2_CLASSIC 1 SECO/WARWICK M
16 Robert Chełmecki Nowa Ruda CLASSIC M4_CLASSIC - - M
17 Małgorzata Chyrowska Kiekrz CLASSIC K4+_CLASSIC 1 Kibolski KS M
18 Malwina Dobrowolska grudziądz CLASSIC K2_CLASSIC - - M
19 Bogumila Domaniecka rawicz CLASSIC K3_CLASSIC 1 MGŁA S
20 Wiktor Dominiczak Kościan CLASSIC M2_CLASSIC 1 MRÓWKA CZEMPIŃ M
21 Jan Dubas Bielawa CLASSIC M6+_CLASIC - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa L
22 Lukasz Duda Wroclaw CLASSIC M3_CLASSIC 1 IMMOTION SPECIALIZED TEAM L
23 Dominika DUKARSKA Środa Wielkopolska CLASSIC K2_CLASSIC - AKUMAR STREFA-ROWERY TEAM S
24 Piotr Dukarski Środa Wielkopolska CLASSIC M4_CLASSIC - Akumar StrefaRowery Team M
25 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie CLASSIC M3_CLASSIC 1 - L
26 Michał Ficoń Zielonka CLASSIC M3_CLASSIC 1 KK Cyklon L
27 Ewa Gajda swarzedz CLASSIC K4+_CLASSIC - Akumar strefa rowery S
28 Marta Garnek Dzierżoniów CLASSIC K2_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa S
29 Krzysztof Glapski Chocianów CLASSIC M3_CLASSIC - KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice L
30 MACIEJ GŁOWACKI WIELICZKA CLASSIC M3_CLASSIC 1 BIKEBOARD M
31 Michał Gołębiewski Bielawa CLASSIC M3_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
32 Włodzimierz Gomoński Oborniki CLASSIC M4_CLASSIC 1 OTC Oborniki M
33 Janusz Gontarek Bielawa CLASSIC M3_CLASSIC 1 - L
34 Fryderyk Gorlas Śmigiel CLASSIC M2_CLASSIC - KROSS EURO-ROWER.PL M
35 Tomasz Gościewicz Radwanice CLASSIC M2_CLASSIC - Piątek Salony Rowerowe - SCOTT M
36 Marcin Gruszczyński Lipienica CLASSIC M3_CLASSIC - POPOLUPO MTB KAMIENNA GÓRA I OKOLICE S
37 Dominik Harber Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC 1 SECO/WARWICK M
38 Piotr Holtzer Poznań CLASSIC M4_CLASSIC 1 SUPERCAR XXL
39 Rafał Horbowy Małomice CLASSIC M3_CLASSIC 1 OSPWL-Żagań XL
40 Tomasz Horowski Wolsztyn CLASSIC M2_CLASSIC 1 Decathlon Franowo Racing Team M
41 Błażej Jakóbowski Belsk Duży CLASSIC M2_CLASSIC 1 WGR Team M
42 Błażej Janota Belsk Duży CLASSIC M2_CLASSIC 1 WGR Team XL
43 Adam Janowski Warszawa CLASSIC M3_CLASSIC 1 - S
44 Wojciech Jarzynski myszkow CLASSIC M4_CLASSIC - Jurajska Grupa Rowerowa L
45 Szymon Juchniewicz Walim CLASSIC M2_CLASSIC - MTB WALIM S
46 Mateusz Kaczewiak Kościan CLASSIC M3_CLASSIC - Bismarck M
47 Rafał Kamiński Oborniki CLASSIC M4_CLASSIC 1 Rooweromania Oborniki XL
48 Michał Kane Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC 1 Trzy Krople Potu XL
49 Wojciech Karkosz Świebodzin CLASSIC M2_CLASSIC 1 SECO/WARWICK L
50 Jarosław Kielar Srebrna Góra CLASSIC M3_CLASSIC - SGR Specialized S
51 Adrian Kobusiński Brzeg Dolny CLASSIC M3_CLASSIC 1 FitStyle Team M
52 Grzegorz Kołaski Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC 1 - L
53 Roman Kopczynski wroclaw CLASSIC M4_CLASSIC 1 K-TEAM M
54 Łukasz Kopczyński Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC - K-Team M
55 Przemek Koralewski Świdnica CLASSIC M3_CLASSIC - PL-US Cycling Team XL
56 Piotr Korol Lubin CLASSIC M3_CLASSIC - MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM M
57 Bartosz Kosicki Rogoźno Wielkopolskie CLASSIC M3_CLASSIC - - L
58 Arek Kosmala Zielona Góra CLASSIC M4_CLASSIC - - M
59 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki CLASSIC M4_CLASSIC - ROOWEROMANIA OBORNIKI L
60 Patryk Kowalewski Zielona Góra CLASSIC M2_CLASSIC - - L
61 Tomasz Kowalewski Nowa Sól CLASSIC M3_CLASSIC - #KowalewskiTeam L
62 Mateusz Kucharski Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC 1 SECO/WARWICK L
63 Dmytro Kudashev Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC 1 Banzaj-Ra M
64 Paweł Kulikowski Kłodzko CLASSIC M2_CLASSIC - - L
65 Emek Kurasiński Nowa Ruda CLASSIC M4_CLASSIC - SGR Specialized XL
66 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie CLASSIC M2_CLASSIC - AA M
67 Rafał Kuriata Środa Śląska CLASSIC M3_CLASSIC - LOVATO Electric MTB Team L
68 Agata Kurkiewicz Poznań CLASSIC K3_CLASSIC 1 - L
69 Jarosław Kurkiewicz Poznań CLASSIC M3_CLASSIC 1 - XL
70 DANIEL KURPISZ Poznań CLASSIC M3_CLASSIC - AKUMAR STREFAROWERY TEAM M
71 Sebastian Langner Świebodzin CLASSIC M2_CLASSIC 1 SECO/WARWICK M
72 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec CLASSIC M4_CLASSIC - GK Bolesławiec M
73 Grzegorz Lis Wrocław CLASSIC M5_CLASSIC 1 MODECO MTB TEAM L
74 Przemysław Łowczyński Nowa Sól CLASSIC M3_CLASSIC 1 - L
75 Michał Maciejewski Zielona Góra CLASSIC M2_CLASSIC 1 Masterchem MTB Team M
76 Stanisław Maj Piława Górna CLASSIC M6+_CLASIC 1 - XL
77 Adrian Majchrzak Kąkolewo CLASSIC M2_CLASSIC - STREFASPORTU.PL MW INVEST M
78 Łukasz Malejczyk Warszawa CLASSIC M3_CLASSIC - - L
79 Anna Mandes Laski CLASSIC K3_CLASSIC - Izabelin na Start M
80 Krzysztof Mania Kargowa CLASSIC M4_CLASSIC - Kaczmarek Electric L
81 Artur Marzec Bielawa CLASSIC M4_CLASSIC 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA S
82 Łukasz Mendera Bardo CLASSIC M3_CLASSIC 1 UKS KUSY BARDO XL
83 Anna Michalak-Warżała Wrocław CLASSIC K3_CLASSIC - PM Rider Team S
84 Mariusz Mieczkowski Bielawa CLASSIC M3_CLASSIC 1 Lincol Electric bester bike team Bielawa M
85 Paweł Młynarczyk Kudowa Zdrój CLASSIC M4_CLASSIC - Brak L
86 Michał Młynarkiewicz Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC - Immotion Specialized Team M
87 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych CLASSIC M5_CLASSIC - SOWIE TEAM L
88 DAMIAN NADGŁOWSKI Drezdenko CLASSIC M3_CLASSIC 1 FSD RUN DREZDENKO L
89 Kamil Nowak Jaworze CLASSIC M1_CLASSIC 1 NOVI TEAM L
90 Piotr Pala Bielsko - Biała CLASSIC M5_CLASSIC - - L
91 Łukasz Pałasz Strzelce Kraj. CLASSIC M3_CLASSIC - JMProjekt S
92 Piotr Panek Wrocław CLASSIC M4_CLASSIC 1 IMMOTION Specialized Team M
93 Robert Papierowski Wolsztyn CLASSIC M4_CLASSIC 1 SEVEN - Perceptus Team M
94 Leszek Piasecki Drezdenko CLASSIC M4_CLASSIC 1 FSD RUN DREZDENKO M
95 Adrian Piechowiak Mosina CLASSIC M2_CLASSIC 1 adrenalina fitness team M
96 Bogusława Pilarczyk Ostrzeszów CLASSIC K2_CLASSIC - - M
97 Daniel Piotrowicz Zary CLASSIC M4_CLASSIC - Centrum Rowerowe GIANT ZARY L
98 Małgorzata Płudowska Warszawa CLASSIC K3_CLASSIC 1 KPMG Bike Team M
99 Małgorzata Podgórska Bielawa CLASSIC K4+_CLASSIC 1 LINCOLN ELEKTRIC BESTER BIKE TEAM S
100 Dariusz Podgórski Ostroszowice CLASSIC M5_CLASSIC 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA M
101 Wojciech Polcyn Poznań CLASSIC M2_CLASSIC 1 - L
102 Adam Potoczny Poznań CLASSIC M3_CLASSIC 1 - S
103 Andrzej Pyrtej Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC - MTB_PL XXL
104 Alicja Ratajczak Zaniemyśl CLASSIC K2_CLASSIC - AKUMAR STREFAROWERY TEAM M
105 Dawid Romanowski Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC 1 Masterchem MTB Team S
106 Marta Rozwalka LIPNO CLASSIC K2_CLASSIC 1 Decathlon Franowo Racing Team S
107 ŁUKASZ RYPIŃSKI Poznań CLASSIC M3_CLASSIC 1 STALIGMA RACING TEAM XL
108 Błażej Rzepa Siedlec CLASSIC M2_CLASSIC 1 - S
109 KAMIL SADOWSKI Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC - Computec M
110 Michał Siodła Świebodzin CLASSIC M2_CLASSIC 1 SECO/WARWICK MTB TEAM S
111 Tomasz Siudeja Polkowice CLASSIC M3_CLASSIC - - M
112 Michał Skokowski Poznan CLASSIC M4_CLASSIC - Dream Jumpers L
113 Maciej Skowron Jelenia Góra CLASSIC M2_CLASSIC - Immotion Specialized Team M
114 Sylwester Sordyl Bielawa CLASSIC M4_CLASSIC 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa L
115 Piotr Stachowiak Suchy Las CLASSIC M3_CLASSIC - - L
116 Marcin Staniszewski Dzierżoniów CLASSIC M4_CLASSIC - - M
117 Piotr Sułek Świdnica CLASSIC M3_CLASSIC - Bike Center Atak Sport Świdnica S
118 Jacek Sury Bielawa CLASSIC M3_CLASSIC 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa M
119 Tomasz Szarata głuszyca CLASSIC M3_CLASSIC - BALSI.PL M
120 Kamil Szarłata Siedlec CLASSIC M2_CLASSIC 1 Decathlon Franowo Racing Team M
121 Marcin Szczerbanowski Walbrzych CLASSIC M3_CLASSIC - SOWIE TEAM M
122 Natalia Szlabs swarzedz CLASSIC K1_CLASSIC - AKUMAR STREFAROWERY TEAM S
123 Marzena Szlabs Swarzędz CLASSIC K4+_CLASSIC - AKUMAR STREFAROWERY TEAM S
124 Krzysztof Szostak Zielona Góra CLASSIC M4_CLASSIC 1 Masterchem MTB Team M
125 Szymon Szramski Rogoźno Wielkopolskie CLASSIC M4_CLASSIC - Grupa Krotoski-Cichy L
126 Cezary Szturomski Głogów CLASSIC M4_CLASSIC - Red Devils Głogów XL
127 Jacek Szulga Radwanice CLASSIC M4_CLASSIC 1 Volkswagen Motor Polska-Polkowice M
128 Michał Świderski Radonie CLASSIC M4_CLASSIC - Trezado M
129 Kamil Tarka Kraków CLASSIC M2_CLASSIC 1 - M
130 Tomasz Tomasz Trzcińsko CLASSIC M3_CLASSIC - - M
131 Tomasz Turczyn Dzbanów CLASSIC M2_CLASSIC 1 SGR Specialized M
132 Artur Urbański Bojadła CLASSIC M3_CLASSIC 1 Masterchem Bike Team XL
133 Maciej Walasek Brzeg Dolny CLASSIC M3_CLASSIC 1 FitStyle Team M
134 Rafał Walczak PRZYTOCZNA CLASSIC M3_CLASSIC - Koksik Team M
135 Przemysław Waliwonis Świebodzin CLASSIC M3_CLASSIC 1 SECO/WARWICK M
136 Piotr Wasilewski Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC 1 Masterchem MTB Team M
137 Krzysztof Waslicki Warszawa CLASSIC M4_CLASSIC 1 KK Cyklon XL
138 Tomasz Wawrzyniak Gdańsk CLASSIC M3_CLASSIC 1 Toyota Walder MTB Team S
139 Witold Węglarz Bielawa CLASSIC M5_CLASSIC 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa S
140 Łukasz Wiśniewski Poznań CLASSIC M3_CLASSIC 1 - XXL
141 Andrzej Worona Zielona Góra CLASSIC M3_CLASSIC - SEVEN - Perceptus Team M
142 Piotr Wójcik Stoszowice CLASSIC - - SGR Specialized S
143 Tomasz Wójcik Wrocław CLASSIC M3_CLASSIC 1 Trzy Krople Potu XXL
144 Justyna Zając Bardo CLASSIC K2_CLASSIC - KUSY BARDO S
145 DAMIAN ZALEJSKI Dzierżoniów CLASSIC M2_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa S
146 Magdalena Zimniak Leszno CLASSIC K4+_CLASSIC - Galibier Bikefun Team S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1_CLASSIC 1
K2_CLASSIC 7
K2_EPIC 5
K3_CLASSIC 5
K3_EPIC 6
K4+_CLASSIC 5
K4+_EPIC 2
M1_CLASSIC 1
M2_CLASSIC 26
M2_EPIC 25
M3_CLASSIC 63
M3_EPIC 41
M4_CLASSIC 28
M4_EPIC 24
M5_CLASSIC 6
M5_EPIC 6
M6+_CLASIC 3
M6+_EPIC 0
Kobiety 31
Mężczyźni 225
Wszyscy 256