Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Team
1 Marek Ardelli Wysoka - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
2 Artur Widecki Oleśnica - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
3 Krzysztof Paluszek głuszyca - - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
4 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM
5 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized
6 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
7 Piotr Frydryk Kudowa Zdrój - - Kudowianka Cyklon Proal TEAM
8 Tomasz Mach Wałbrzych - - Sportfuel.pl
9 Sylwester Molski głuszyca - - Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
10 Paula Bernaczek Bardo - 1 KUSY BARDO
11 Artur Marzec Bielawa - 1 Lincol Electric Bester bike Team Bielawa
12 Krzysztof Andrzejewski Poznań - 1 Northtec Bike Team
13 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL
14 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 Po.Po.Lu.Po. Kamienna Góra
15 Michał Głowik trzcinica - - CART-PACK SOKÓŁ BRALIN
16 PIOTR Sułek Świdnica - - Bike Center Atak Sport Świdnica
17 Agata Hamera Bielawa - - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
18 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 -
19 Krzysztof Hetnar Wrocław - - Krajek MTB Team
20 Justyna Pokorska Łomnica - 1 -
21 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM
22 Dawid Czarnecki Wrocław - 1 Bez Śniadania
23 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - - Kudowianka CyklonProalTeam
24 Tomasz Kurek Wrocław - - CHOJRAK TEAM WROCŁAW
25 Marcin Urbaniak Poznań - 1 Colex Racing Team
26 Piotr Szuba Wrocław - 1 -
27 Piotr Walczak głuszyca - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
28 Radek Dalecki Wałbrzych - 1 ALEX TEAM
29 ADRIAN MOSSAKOWSKI Wrocław - 1 -
30 Jakub Iwaniec Pieszyce - - SOWIE Team
31 Szymon Juchniewicz Walim - - MTB WALIM
32 Maciej Radzikowski Struga - 1 Luks Lider Stare Bogaczowice
33 Daniel Bejmert Wałbrzych - - SPORTFUEL.PL
34 Dorota Bielecka Wałbrzych - - Kkw Superior Wałbrzych
35 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 TMMP BIKE TEAM
36 Rafał Urbanek Bierutów - - IM-Motion Specialized Team
37 Tomasz Naryniecki Wrocław - - -
38 Tomasz Zając Bardo - - brak
39 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BALSI.PL
40 Michał Tarapata Wrocław - - DT4YOU MTB TEAM
41 Grzegorz Szymanski Walim - 1 SOWIE TEAM
42 Krzysztof Cikoto Wałbrzych - - -
43 Tomáš Ševců Police nad Metují - - HSK cycling team
44 Marcin Gruszczyński Lipienica - 1 -
45 Robert . Selewski Kowary - - -
46 Piotr Kałuża Wrocław - 1 -
47 Daniel Rudnicki Jugowice - - MTB Walim
48 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - 1 Po.Po.Lu.Po Kamienna Góra
49 Daniel Sowa głuszyca - 1 -
50 Adam Danel głuszyca - - -
51 ADAM RAJKO TOSZOWICE - 1 RATOWNICY ZG RUDNA
52 Natalia Bartosiewicz Pieszyce - 1 LKS Atom Dzierżoniów
53 Rafał Zych Chróstnik - 1 Ratownicy ZG Rudna
54 Paweł Zych Chróstnik - 1 Paweł i Rafał syn i tata
55 Konrad Gut Olszyna - - Kkw Superior Wałbrzych
56 Andrzej Urbanowicz głuszyca - - Zegan Boxing Club
57 Pawel Fesyk głuszyca - - -
58 Sebastian Maciejewski głuszyca - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 5
Mężczyźni 53
Wszyscy 58