Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Gmina Ciepłowody
1 Henryk Ostropolski Dzierżoniów Mężczyźni 40 lat i więcej - Bielawska Akademia Biegania L NIE
2 Andrzej Bottcher Strzelin Mężczyźni 40 lat i więcej - SKB Granit L NIE
3 Tomasz Janik Bardo Mężczyźni 40 lat i więcej - KP PSP Ząbkowice Śl. L NIE
4 DAWID Knychas Henryków Mężczyźni 40 lat i więcej - SKTF XL NIE
5 Zbigniew Woszczak Strzelin Mężczyźni 40 lat i więcej - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT M NIE
6 Łukasz Piskorz Borek Strzeliński Mężczyźni 30-39 lat - KB Sobótka M NIE
7 Adrian Samołuk Biały Kościół Mężczyźni 19-26 lat - Strzeliński Klub Biegacza Granit M NIE
8 Dawid Kutaj Henryków Mężczyźni 19-26 lat - Klasztor Księgi Henrykowskiej M NIE
9 Dariusz Herman Ciepłowody Mężczyźni 40 lat i więcej - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M TAK
10 Karina Zając Starczówek Kobiety 30-39 lat - Mamy biegamy S NIE
11 Sonia Rozumkiewicz Świdnica Kobiety 19-29 lat - Świdnicka Grupa Biegowa M NIE
12 Marzanna Baryła Strzelin Kobiety 30-39 lat - Strzeliński Klub Biegacza Granit L NIE
13 Magdalena Tokaruk Bobolice/Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - - M NIE
14 Wojciech Urzędowski Ciepłowody Mężczyźni 19-26 lat - Ósemka PWr L TAK
15 Błażej Lenard Brzeg Mężczyźni 40 lat i więcej - Strzeliński Klub Biegacza Granit L NIE
16 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE S NIE
17 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 19-26 lat - ZKKK M NIE
18 Jolanta WOSZCZAK Strzelin Kobiety 40 lat i więcej - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT S NIE
19 MARCIN Czubala Ziębice Mężczyźni 40 lat i więcej - SPARTA ZIĘBICE M NIE
20 Marcin Kornaś Braszowice Mężczyźni 30-39 lat - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN L NIE
21 Dariusz KARP Biały Kościół Mężczyźni 40 lat i więcej - Karp Sport Team M NIE
22 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 16-18 lat - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
23 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 30-39 lat - Aby Do Mety M NIE
24 Błażej Sobala Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 19-26 lat - FULL BODY WORKOUT ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE / CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE M NIE
25 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie Kobiety 30-39 lat - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S NIE
26 Dorota Szarafińska-Juszczak Wrocław Kobiety 40 lat i więcej - Vege Runners M NIE
27 Ewa Błauciak Tarnów Kobiety 19-29 lat - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN M NIE
28 Kamila Rutkowska-Krehut Ząbkowice Śląskie Kobiety 40 lat i więcej - ZGB Frankenstein S NIE
29 Tomasz Kowalczyk Pieszyce Mężczyźni 40 lat i więcej - Bielawska Akademia Biegania L NIE
30 Mirosław Kapłan Bardo Mężczyźni 40 lat i więcej - - S NIE
31 Błażej Piękoś Raczyce Mężczyźni 19-26 lat - Błękitni Raczyce M NIE
32 Andrzej Cendrowski Ciepłowody Mężczyźni 19-26 lat - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT L TAK
33 Marta Bukowska Piława Dolna Kobiety 19-29 lat - Bielawska Akademia Biegania L NIE
34 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie Kobiety 30-39 lat - Brak M NIE
35 stanisław czajkowski Jelcz-Laskowice Mężczyźni 40 lat i więcej - - L NIE
36 MACIEJ GALIK Raczyce Mężczyźni 19-26 lat - - M NIE
37 Krzysztof Ciepierski Lutomierz Mężczyźni 30-39 lat - Aby do Mety XL NIE
38 Ewelina Herman Ciepłowody Kobiety 30-39 lat - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN S TAK
39 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - - L NIE
40 Natalia Gędłek Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - - L NIE
41 Mariusz Malinowski Strzelin Mężczyźni 30-39 lat - Strzeliński Klub Biegacza Granit M NIE
42 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów Mężczyźni 19-26 lat - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT L NIE
43 Damian Cabaj Świdnica Mężczyźni 30-39 lat - Świdnicka Grupa Biegowa S NIE
44 Szymon Klunder Ziębice Mężczyźni 30-39 lat - - M NIE
45 Rafał Rączka Bielawa Mężczyźni 30-39 lat - Bielawska Akademia Biegania L NIE
46 Patrycja Wrona Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - ZKKK/Stronger Runner M NIE
47 Monika Wójcik Ziębice Kobiety 19-29 lat - LUKS Żórawina Team S NIE
48 Anna Gnutek Ząbkowice Śląskie Kobiety 30-39 lat - Aby do Mety L NIE
49 Grzegorz Turyński Ciepłowody Mężczyźni 19-26 lat - - L TAK
50 Piotr Kociołowicz Janowiec Mężczyźni 30-39 lat - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN L NIE
51 Dorota Wójcik Ziębice Kobiety 40 lat i więcej - - M NIE
52 Bartek Petronecki Muszkowice Mężczyźni 19-26 lat - brak L TAK
53 Bartek Tatarek Targowica Mężczyźni 16-18 lat - - XL TAK
54 Sylwia Kodzis Janowiec Kobiety 30-39 lat - - S NIE
55 Oliwier Knychas Henryków Mężczyźni 19-26 lat - SKTF L NIE
56 Patrycja Sowa Rososznica Kobiety 16-18 lat - SKTF S NIE
57 Karolina Tarnowska Żórawina Kobiety 30-39 lat - SKTF M NIE
58 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 40 lat i więcej - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
59 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica Mężczyźni 19-26 lat - BIEGOWA ŚWIDNICA M NIE
60 tomasz walenczak Strzelin Mężczyźni 30-39 lat - - L NIE
61 Jakub Stanik Strzelin Mężczyźni 19-26 lat - SKB Granit M NIE
62 Bartłomiej Żak Wrocław Mężczyźni 40 lat i więcej - - M NIE
63 Anna Świrska Strzelin Kobiety 30-39 lat - - S NIE
64 Tomasz Żurek Wrocław Mężczyźni 30-39 lat - Zurek team M NIE
65 Wiesław Lęga Świdnica Mężczyźni 40 lat i więcej - BRAK TEAM L NIE
66 Izabela Węgrzyniak Ciepłowody Kobiety 19-29 lat - brak M TAK
67 Maciej Rudy Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 16-18 lat - Aby do mety M NIE
68 ANNA WOLANO Słotwina Kobiety 40 lat i więcej - Świdnicka Grupa Biegowa S NIE
69 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 19-26 lat - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
70 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 40 lat i więcej - zkkk XL NIE
71 Ewelina Rączka Bielawa Kobiety 30-39 lat - - M NIE
72 Michał Szlachetka Kamieniec Ząbkowicki Mężczyźni 19-26 lat - - M NIE
73 Mirosław DĄBEK Ziębice Mężczyźni 40 lat i więcej - TYLKO AMATOR L NIE
74 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 30-39 lat - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M NIE
75 Karolina Suchecka Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - brak M NIE
76 Joanna Ostrowska Henryków Kobiety 40 lat i więcej - - L NIE
77 Anna Piła Swidnica Kobiety 40 lat i więcej - Świdnicka grupa biegowa M NIE
78 Grzegorz Juszczak Wrocław Mężczyźni 40 lat i więcej - Gibki Rasta L NIE
79 Bartosz Panek Kamieniec Ząbkowicki Mężczyźni 19-26 lat - klub szachowy Zamek Kamieniec M NIE
80 Jakub Mrozowski Kępino Mężczyźni 19-26 lat - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA L NIE
81 Grzegorz Czapiga BORECZEK Mężczyźni 30-39 lat - - M NIE
82 Sylwia Klita Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - - M NIE
83 Kacper Szuwarowski Ciepłowody Mężczyźni 16-18 lat - - M TAK
84 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S NIE
85 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 30-39 lat - - M NIE
86 PIOTR KASPERSKI Lubnów Mężczyźni 40 lat i więcej - MALINY Z LUBNOWA M NIE
87 Bartosz Rudzki Strzelin Mężczyźni 40 lat i więcej - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT L NIE
88 Agata Dymała Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - - M NIE
89 Paulina Głowa Słotwina Kobiety 19-29 lat - - M NIE
90 Dorota SOWA Rososznica Kobiety 40 lat i więcej - SKTF M NIE
91 Dariusz Frej Dębnki Mężczyźni 30-39 lat - - XL NIE
92 Małgorzata Gąsior Ziębice Kobiety 19-29 lat - - M NIE
93 Justyna Zarzycka Olbrachcice,Ząbkowice Śląskie Kobiety 19-29 lat - - S NIE
94 Piotr Kuźmiński Strzelin Mężczyźni 19-26 lat - STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT M NIE
95 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki Mężczyźni 16-18 lat - - L NIE
96 Artur Waluśkiewicz Wrocław Mężczyźni 40 lat i więcej - - M NIE
97 Piotr Michalkiewicz Ząbkowice Śląskie Mężczyźni 30-39 lat - - L NIE
98 Sylwester Kubiak Ciepłowody Mężczyźni 40 lat i więcej - - M TAK
99 Magdalena Żurek Wrocław Kobiety 30-39 lat - Zurek Team M NIE
100 Krystian Ramus Henryków Mężczyźni 19-26 lat - - L NIE
101 Adam Pukacz Strzelin Mężczyźni 30-39 lat - - XL NIE
102 Beata Kasperska Lubnów Kobiety 40 lat i więcej - MALINY Z LUBNOWA M NIE
103 Maciej Hałajda Strzelin Mężczyźni 40 lat i więcej - Strzeliński Klub Biegacza Granit L NIE
104 Magdalena Cerulewicz Strzelin Kobiety 19-29 lat - Strefa Fitness S NIE
105 Łukasz Cyris Wrocław Mężczyźni 19-26 lat - - M NIE
106 Joanna Furtan Kamieniec Ząbkowicki Kobiety 19-29 lat - - S NIE
107 Dariusz Szczepanik Pszenno Mężczyźni 30-39 lat - Świdnicka Grupa Biegowa M NIE
108 Czesław Marciak Bielawa Mężczyźni 40 lat i więcej - Bielawska Akademia Biegania M NIE
109 Arek Bielawski Bielawa Mężczyźni 40 lat i więcej - Bielawska Akademia Biegania XL NIE
110 Maciej Kisiel Dzierżoniów Mężczyźni 30-39 lat - MTL M NIE
111 Bartłomiej Żak Bystrzyca Oławska Mężczyźni 40 lat i więcej - - L NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 16-18 lat 1
Kobiety 19-29 lat 19
Kobiety 30-39 lat 11
Kobiety 40 lat i więcej 9
Mężczyźni 16-18 lat 5
Mężczyźni 19-26 lat 21
Mężczyźni 30-39 lat 19
Mężczyźni 40 lat i więcej 26
OPEN KOBIET 0
OPEN MĘŻCZYZN 0
Kobiety 40
Mężczyźni 70
Wszyscy 111