Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin Koszulka
1 Iwona Adamów SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
2 Adam Adamski Bierutów 1 Bierutowska Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE M
3 ADAM AMBROZIK Brzeg 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
4 Michał Andrzejewski Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
5 rudolf ates Kudowa Zdrój 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE S
6 WALDEMAR BANACHOWSKI Brzeg 1 walvet NIE DOTYCZY NIE NIE S
7 Tomasz Baran Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
8 magdalena barszczowska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
9 jerzy barszczowski Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
10 MARZANNA BARYŁA Strzelin 1 strzaliński klub biegacza Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
11 Kamil Beczyński Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
12 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 1 Kotwica Brzeg NIE DOTYCZY NIE NIE L
13 Stanisław Bednarski Strzelin 1 Fan Strzelin POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
14 Stanisław Bednarski Strzelin 1 Fan Strzelin POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
15 IZABELA BIAŁAS-SOBCZAK Kudowa-Zdrój 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
16 Robert Bil SARBY 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
17 Grzegorz Bira Ziębice 1 Sparta Ziębice POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
18 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
19 Ewa Błauciak Tarnów 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
20 Łukasz Boratyński Gać 1 Popapraniec Gać POWIAT OŁAWSKI TAK NIE XL
21 Andrzej Bottcher Strzelin 1 SKB Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
22 Krystek Bubula Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza "Granit" POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
23 Dominik Buk Iwiny 1 Biegam z Matyldą POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
24 Marta Bukowska Piława Dolna 1 Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
25 Paweł Bzowy Oława 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
26 Marcin Cędrowski Wierzchlas 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
27 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 1 WKS Wrocław POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
28 Piotr Chłoń Strzelin 1 #rusz4litery POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
29 Magdalena Chruszcz Wrocław 1 Nowosolska Grupa Biegowa POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
30 Marcin Ciesłowski kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
31 Monika Cylwa Piła 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
32 Robert Cylwa Piłą 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
33 stanisław czajkowski Jelcz-Laskowice 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
34 Maciej CZWARTOS Gułów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
35 JERZY DĄBROWSKI Polkowice 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE XL
36 Łukasz Dobrowolski Oława 1 www.satx.net.pl POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
37 Kamil Dominik Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
38 Bartosz Dreszer SARBY 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
39 Paweł Drozdowski Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
40 Roman Dudek Dzierżoniów 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
41 Wojciech Dzieduszyński Brzeg 1 BBL NIE DOTYCZY NIE NIE L
42 Jakub Figiel Wrocław 1 FIDŻI TEAM POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
43 Robert Figura węża 1 FIGURA TEAM NIE DOTYCZY TAK NIE M
44 Ewelina Figura węża 1 FIGURA TEAM NIE DOTYCZY NIE NIE S
45 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 1 REKINYSUKCESU.PL NIE DOTYCZY TAK NIE L
46 Sławomir Galant Wrocław 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE L
47 MACIEJ GALIK Raczyce 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
48 Marcin Galos Czernichów 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
49 Arkadiusz Gardzielewski Wrocław 1 Gardzielewski Running Group POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
50 Małgorzata Gąsior Ziębice 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
51 MONIKA GŁOWACKA SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
52 Tomasz Głowacki SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
53 Mateusz Głód kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
54 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki 1 Autsajder POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
55 Sławek Gorczyca Strzelin 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
56 Marzena Górnicka gęsiniec 1 REGain Cross Box POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
57 Ewelina Górnicka gęsiniec 1 REGain Cross Box POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
58 Agnieszka Gruszecka Brzeg 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
59 Diana Grynienko Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
60 Grzegorz Grzybowski Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
61 WIESŁAW HRYDCZUK Wiązów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
62 Tomasz Iwaszczyszyn Wrocław 1 Dirks POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
63 SEBASTIAN JABŁOŃSKI Wrocław 1 Positiv Vibration POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
64 Tomasz Janik Bardo 1 KP PSP Ząbkowice Śl. POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
65 Łukasz Jaworski Wysoka 1 Dirks POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
66 Jarosław Jędrzejowski Warszawa 1 Strzeliński Klub Biegacza "Granit" NIE DOTYCZY NIE NIE M
67 Zygfryd Jurecki Wrocław 1 Pro-Run Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE L
68 Grzegorz Juszczak Wrocław 1 Gibki Rasta NIE DOTYCZY TAK NIE M
69 Katarzyna Kaczmarek Dzierżoniów 1 - POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE S
70 Katarzyna Kalita Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE S
71 Marian Kamiński Nowa Ruda-Słupiec 1 STUDIO FITNESS WORKOUT NIE DOTYCZY TAK NIE XL
72 Dariusz KARP Biały Kościół 1 Karp Sport Team POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
73 PIOTR KASPERSKI Lubnów 1 MALINY Z LUBNOWA POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
74 Paweł Kędzior SIECHNICE 1 Sobas team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
75 Grzegorz Klesiński Dobrogoszcz 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
76 Oliwier Knychas Henryków 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
77 DAWID Knychas Henryków 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE XL
78 Marcin Kornaś Braszowice 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
79 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 1 Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
80 Katarzyna Kowalewska Krzeptów 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
81 Ewa Kowalska Prusy 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
82 ADAM KOWALSKI Wiązów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
83 Joanna Krasuska kuropatnik 1 1970 POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
84 Paulina Krauza Borów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
85 Jerzy Krochmalny Wiązów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE XL
86 Dennis Krügel wroclaw 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
87 Łukasz Krupa` Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
88 Agata Krzywda Cierpice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
89 Katarzyna Kubat Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
90 Paweł Kuczera świerklany 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
91 Tadeusz Kuczera świerklany 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
92 Hanna Kuczera świerklany 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
93 Michał Kumaszka Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK -
94 Robert Kumaszka Strzelin 1 Stachowicz Taekwon-do POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
95 klaudia Kuriata Sobótka 1 Kb sobótka NIE DOTYCZY TAK NIE M
96 Justyna Kuszewska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
97 Maciej Kuszewski Wrocław 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
98 Piotr Kuźmiński Strzelin 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
99 KAMIL LASZCZYŃSKI Zielenice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
100 Kamil Lechowicz Sobótka 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
101 Magdalena Lechowicz Sobótka 1 Korff Team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
102 MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 1 JKB TKKF JAWORZANIE NIE DOTYCZY TAK NIE M
103 Leonard Lis Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
104 MARCIN LIZAK Kąty Wrocławskie 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE XL
105 Mateusz Łabys Wilemowice 1 Athletics Nysa NIE DOTYCZY NIE NIE M
106 Szymon Łukowicz Strzelin 1 Collibra POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
107 Grzegorz Machij SIECHNICE 1 aikido-oława kyokushin-wrocław POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
108 JADWIGA MAGUSZCZAK WAWRZĘCICE 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE S
109 Daria Maj-Zalewska SIECHNICE 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
110 Teresa Makocka Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
111 Marta Małasiewicz Jaczkowice 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
112 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
113 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
114 Paweł Maślanka Bielawa 1 BŁYSK FEJMU POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
115 Jacek MAZUR Szczawin 1 Szczawin POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
116 Benita Mikitowicz Nowosielce 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE S
117 Tomasz Milewski Domasław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
118 Mirosław Młodożeniec Sobótka 1 Rembertów team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
119 Rafał Mosoń Oława 1 Europa Ubezpieczenia POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
120 Marta Mroczkowska Oława 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
121 Jakub Mrozowski Kępino 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA "GRANIT" POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
122 Marcin Muraszew kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
123 ADAM MUSUR Oleśnica 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE L
124 Tomek Niemiec Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
125 Andrzej Nowak Górzec 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
126 MAREK OSTOLSKI Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
127 Michał Ostrowski Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza Granit POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
128 Michał Ostrowski Strzelin 1 Strzeliński Klub Biegacza POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
129 Jan Pacułt jordanów śląski 1 Wataha Sobótka / Klub Biegacza KP POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
130 ANDRZEJ PELINSKI Świdnica 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
131 Błażej Piękoś Raczyce 1 Błękitni Raczyce POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
132 Bartosz Płaza Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
133 Jacek Pomorski Nowa Ruda 1 Studio Fitness Workout NIE DOTYCZY TAK NIE L
134 Michał Posyniak Żłobizna 1 Złota-Grań FCI NIE DOTYCZY NIE NIE L
135 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
136 Maciej Prorok Gościęcice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
137 Krzysztof Pruciak Oława 1 Lecymy Durś / RUN-LOG.COM POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
138 Tomasz Prusinowski Strzelin 1 lubi biegac POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
139 DAWID PUKALSKI-PUKAŁA Strzelin 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
140 ZENON Puszczewicz Pisarzowice 1 Niezrzeszony NIE DOTYCZY NIE NIE L
141 Krystian Ramus Henryków 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
142 Agnieszka Rogalińska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI NIE TAK L
143 Krzysztof Rogan Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
144 Lech Rudkowski Zabrze 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE XL
145 Bartosz Rudzki Strzelin 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
146 Katarzyna Sabok- Muszyńska Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
147 Maciej Sawicki Trzeboszowice 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
148 WALDEMAR SŁOBODZIAN Namysłów 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE M
149 Aleksander Sobczak Dzierżoniów 1 Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE L
150 Sylwia Sobczak Wrocław 1 Today is yours POWIAT OŁAWSKI TAK NIE S
151 Patrycja Sowa Rososznica 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
152 Dorota SOWA Rososznica 1 SKTF POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
153 Grzegorz Spodniewski Jaczkowice 1 - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
154 Łukasz Srokowski Wrocław 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
155 Krzysztof Stachowicz Strzelin 1 Stachowicz Taekwon-do POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
156 Jakub Stanik Strzelin 1 1 Pułk Saperów POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
157 Marek Steczyszyn Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
158 Andrzej Stefaniak Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
159 Agnieszka Stencel Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK -
160 Tomasz Sucharski Strzelin 1 STS EXTREME STRZELIN POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
161 Rafał Sukiennik Szczodrowice 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
162 Sławomir Szarafin Wałbrzych 1 BiegiGórskie.eu NIE DOTYCZY TAK NIE M
163 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie 1 z-ce śl POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
164 Magdalena Szwabowicz Kotowice 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
165 ARTUR SZWABOWICZ Kotowice 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
166 Mariusz Szypa Kotowice 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE L
167 Ryszard Świerczyński kuropatnik 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
168 Sebastian Świtała Borów 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
169 Przemysław Talik Ziębice 1 Sparta Ziębice POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
170 Krzysztof Tatrocki Sobótka 1 KBSobótka POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE XL
171 Łukasz Tatys Wrocław 1 Zdyskwalifikowani POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE XL
172 Giuseppe Tetro Bielany Wroclawskie 1 Airone della Murgia NIE DOTYCZY NIE NIE M
173 DANIEL TRACZYŃSKI Świdnica 1 BIEGOWA ŚWIDNICA POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
174 Krystyna Tupik Sobótka 1 KORFF TEAM POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
175 tomasz walenczak Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
176 Artur Waluśkiewicz Wrocław 1 - NIE DOTYCZY TAK NIE M
177 Jacek Widelski Strzelin 1 - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
178 Michał Wiśniewski Opole 1 TEAM LUKS ZÓRAWINA WROCŁAW POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
179 Krzysztof Włosiński Skarbimierz Osiedle 1 - NIE DOTYCZY NIE NIE L
180 Krzysztof Wojarnik Wysoka 1 Dirks POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
181 Jolanta WOSZCZAK Strzelin 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
182 Zbigniew Woszczak Strzelin 1 STRZELINSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
183 Dorota Wójcik Ziębice 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
184 Monika Wójcik Ziębice 1 LUKS Żórawina Team POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
185 Tomasz Wójcik Ziębice 1 - POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE S
186 Magdalena Wszołek Wrocław 1 - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
187 Sławomir Zabawa Brzeg 1 - NIE DOTYCZY TAK TAK M
188 Jacek Zapotoczny Oława 1 Today is yours POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
189 Waldemar Zarychta Świdnica 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE L
190 Michał Zasada Domasław 1 Pro-Run Wrocław POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
191 Łukasz Ząbek Wrocław 1 Pro-run Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE L
192 PAWEŁ ZYBURA Nysa 1 Nysa Biega NIE DOTYCZY NIE NIE M
193 Magdalena Żurek Wrocław 1 Żurek Team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
194 Tomasz Żurek Wrocław 1 Zurek team POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin Koszulka
1 Agnieszka Adamowska Wrocław - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE S
2 Grzegorz Baraniuk Pieszyce - Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
3 Iwona Baraniuk Pieszyce - Bielawska Akademia Biegania POWIAT DZIERŻONIOWSKI TAK NIE M
4 Paweł Białowąs Oława - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
5 andrzej bora wroclaw - wkb piast wroclaw NIE DOTYCZY TAK NIE L
6 PIOTR CHORĄŻEWSKI Borów - STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
7 Arkadiusz Cytawa Wrocław - KP PSP Trzebnica NIE DOTYCZY TAK NIE M
8 Grzegorz Czapiga BORECZEK - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
9 Daria Durczewska Wrocław - Drużyna A POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
10 DARIUSZ FREJ Dębniki - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
11 Robert Gaciek Prudnik - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
12 Rafał Galant Strzelin - Zimny Drań POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
13 Dorota Glusinska-Wawrzynow Mnichowice - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
14 Dorota Gniado TRZEBNICA - PRO-RUN Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE S
15 Aleksy Gomółka Kudowa-Zdrój - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
16 ALEKSY GOMÓŁKA Kudowa Zdrój - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
17 Miranda Grochalska gęsiniec - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK -
18 Maciej Grochalski gęsiniec - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
19 Milena Gronkowska Strzelin - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
20 Wojciech Grzesiak Wrocław - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
21 Mateusz Grzyb Bystrzyca Kłodzka - ULKS Bystrzyca Kłodzka/TEAM KOPEĆ NIE DOTYCZY TAK NIE M
22 Piotr Iwaszczyszyn Wrocław - - POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE L
23 Piotr Jabłoński Oława - KB Harcownik POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
24 Ryszard Jankowski Wrocław - WKB PIAST POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
25 Tomasz Juszkiewicz Borów - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
26 ŁUKASZ KARASOWSKI Brzeg - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
27 Kamil Karbowiak Brzeg - Kotwica Brzeg/Wosiek Team NIE DOTYCZY NIE NIE L
28 Marzena Kicak Grodków - - NIE DOTYCZY NIE NIE S
29 Tomasz Kińczyk Oława - Oławska Grupa Biegowa POWIAT OŁAWSKI TAK NIE -
30 Sebastian Kocur Wołów - - NIE DOTYCZY TAK NIE XL
31 Maksymilian Kocur Wołów - - NIE DOTYCZY TAK NIE S
32 Alicja Kosińska Biały Kościół - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
33 DOROTA KROWICKA Wrocław - WKB PIAST POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
34 Anna Księżnik Oława - OGB POWIAT OŁAWSKI TAK NIE S
35 NORBERT KUBIK Świdnica - GtŻ NIE DOTYCZY TAK NIE L
36 Stanisław Kuczkowski Wrocław - WKB Piast Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE L
37 Michał Laszczynski Zielenice - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
38 Szymon LASZCZYŃSKI Zielenice - Biega-nina POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
39 TADEUSZ LEWANDOWSKI Wrocław - - NIE DOTYCZY TAK NIE L
40 André Lorenz Strzelin - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
41 Zygmunt Lubaski Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE M
42 AREK LUBECKI Strzelin - Bike FreeRide DST POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
43 Beata Lupa Brzeg - Amatorsko NIE DOTYCZY NIE NIE M
44 Dorota Maniecka Ludów Polski - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK M
45 Fabiola Manuel Palacios Podgaj - Klub Meksyk POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
46 Krystian Matlak Strzelin - Zimny Drań POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
47 Mariusz Mroz Wrocław - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
48 Aleksander Nowak Nysa - GREITON PLAYGROUNDS NIE DOTYCZY NIE NIE L
49 Barbara Olejnik Droszków - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
50 Joanna Ostrowska Henryków - brak POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE L
51 Artur Osyda Jelenia Góra - - NIE DOTYCZY TAK NIE M
52 KATARZYNA PAWLAK Wrocław - Radio Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE S
53 Krzysztof Pełdiak Podgaj - Klub Meksyk POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
54 ULA PETRYSZYN Jelcz -Laskowice - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
55 Ania Pławiak Wrocław - GT RAT NIE DOTYCZY TAK NIE S
56 Marek Poważny Głęboka - Strzeliński Klub Biegacza POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
57 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława - Oławska grupa biegowa POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
58 MONIKA SALIŃSKA Brzeg - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
59 Artur Sierka Wrocław - - NIE DOTYCZY TAK NIE XL
60 Marcin Stefaniszyn Brzeg - Kotwica Brzeg NIE DOTYCZY NIE NIE -
61 Paweł Szachniewicz Oława - Moto-Jelcz Oława POWIAT OŁAWSKI TAK NIE M
62 Karol Szczepański Nietuszyna - - NIE DOTYCZY NIE NIE M
63 Tomasz Szegda Dębniki - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK L
64 Zbigniew Szwarc Oława - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny POWIAT OŁAWSKI TAK NIE XL
65 Katarzyna Święcicka Borów - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE M
66 Anna Świrska Strzelin - - POWIAT STZELIŃSKI TAK TAK S
67 Karolina Tarnowska Żórawina - SKTF POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE M
68 Marta Wawrzynów Borów - - POWIAT STZELIŃSKI TAK NIE L
69 Izabela Węgrzyniak Ciepłowody - brak POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE M
70 Tomek Wołoszczuk Brzeg - - NIE DOTYCZY NIE NIE L
71 Marek Wójcik Wierzbno - Wójcik biega Team POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L
72 Łukasz Żydowski Oława - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE L


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 71
Mężczyźni 194
Wszyscy 266