Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 leszek Mielcarek cyklop55@wp.pl Bytom NORDIC WALKING Nordic M - nierzeszony
2 Tadeusz Kowalczyk franek.2008@interia.pl Kraków NORDIC WALKING Nordic M 1 1954
3 Anna ZACZYŃSKA ann.zet@gmail.com Lubin NORDIC WALKING Nordic K 1 KS Metraco Polkowice
4 Krzysztof Skiba krzysztofbiegacz@wp.pl Polkowice NORDIC WALKING Nordic M 1 ZG Polkowice-Sieroszowice
5 Monika Ciołkiewicz monikaciolkiewicz@wp.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K - Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
6 Bożena Starzyk b.68@wp.pl Olkusz NORDIC WALKING Nordic K 1 -
7 Anna Malczyk ania_mm@o2.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 Dąbrowa Nordic Team
8 Jolanta Musialska j.musialska@op.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
9 Rafał Ziętek panjanek@poczta.onet.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic M 1 Sławkowskie Włóczy-Kije
10 Ryszard Skotniczny wampir.karll@gmail.com Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K 1 -
11 Elżbieta Tomczyk tomczyk.el@gmail.com Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
12 Monika Zaorska m82mona@onet.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-kije,,Samo się nie przejdzie"
13 Grażyna Glanowska glonekjar@wp.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K - sławkowskie włóczykije
14 Magdalena Goniewicz-Błasiak mgblasiak@wp.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
15 Dorota Bagińska dorota.baginska@wp.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
16 Danuta Krawczyk krawczyk.danka@gmail.com Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K 1 -
17 Aneta Sośnierz anetasosnierz@wp.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije
18 Katarzyna Pietraszek Rybak katarzynapietraszek73@interia.pl Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K 1 -
19 Agnieszka Knol agakop73@o2.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
20 Agnieszka Skubis s.agaart@interia.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
21 Justyna Łoszajć justysia_995@wp.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 CzubClub
22 Jarosław Czub jaroslawczub@wp.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 CzubClub
23 Sylwia Purc Sylwiapurc@interia.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
24 Monika Hajduk-Dołba biuro@zioladar.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 Sławkowska Włóczy-kije " Samo się nie przejdzie"
25 Teresa Konopka teresa.konopka@poczta.fm Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
26 Michał Malinowski michanen@interia.pl Sławków NORDIC WALKING Nordic M - Michanen Mannschaft Sławków
27 Agnieszka Grzesiak-Wnuk aom@op.pl Bukowno NORDIC WALKING Nordic K - -
28 Elzbieta Żuchowicz elzbietazuchowicz09@gmail.com Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic K - DĄBROWA NORDIC TEAM
29 Milena Gajewczyk milenagajewczyk@interia.pl Olkusz NORDIC WALKING Nordic K - -
30 Marta Szczęsna kruczek26@tlen.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K - Harpagan Sosnowiec
31 Mateusz Muskała moskit87@o2.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 WIRUSY
32 Damian Bartos damian.dibi@interia.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - -
33 Lucyna Barchanowska 2Lusi@wp.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 Harpagan Sosnowiec
34 Ewa Hachaj paulamis1707@gmail.com Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
35 Jerzy Górski slawekgorski@interia.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 -
36 Dariusz Grabowski darosevic@interia.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M 1 -
37 Joanna Kowalczyk j.k393@interia.pl Kraków NORDIC WALKING Nordic K - -
38 Arkadiusz Żak arek_zak65@onet.eu Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M 1 -
39 Magdalena Grucel megan2000@tlen.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic K 1 -
40 Wojciech Barchanowski wbarchanowski@wp.pl Sosnowiec NORDIC WALKING Nordic M - Harpagan Sosnowiec
41 Barbara Lewandowska basialewandowska27@gmail.com Sławków NORDIC WALKING Nordic K 1 -
42 Mateusz Janus mateora2k3@gmail.com Dąbrowa Górnicza NORDIC WALKING Nordic M - -

Lp. Imię Nazwisko Email Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 WACŁAW Rys wacekr57@gmail.com MYSLENICE BIEG GŁÓWNY M 50> - ZARABIE biega
2 Norbert Brzózka norbrz@poczta.onet.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Pogoria Biega
3 Dariusz Hyla dariusz.hyla69@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Cafemobil Team
4 Rafał Bożek rafam89@interia.pl Bryzdzyn BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Justus GKK
5 Dariusz Cupiał cupdar@poczta.onet.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> 1 W pogoni za duchem
6 Oleksandr LABZIUK labways@mail.ua Winnica BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Ahilles Leszno
7 Marcin Sznapka hannibal@wp.pl Świętochłowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 3 kawały o... na YouTube
8 Halina Sznapka halszna@wp.pl Świętochłowice BIEG GŁÓWNY K 50> 1 3 kawały o...na YouTube
9 Jacek Starzyk j.starzyk@helios.katowice.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
10 VIKTOR STARODUBTSEV ivangerin@ukr.net Lwiw BIEG GŁÓWNY M 40-49 - JM DEMOLEX BARDEJOV
11 Marek Baranek marek.baranek@onet.eu Bytom BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 OPEL ACTIVE TEAM
12 Łukasz Noga luckyleg@o2.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Zdzieraj Kapcie
13 Anna Skalska annabalbus@wp.pl Bytom BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
14 ANDRZEJ GUZY maraton60@onet.pl Gliwice BIEG GŁÓWNY M 50> - JW 3940 Agat
15 ARTUR MOTYL orfi19@wp.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 team Olkusz
16 ELWIRA Katanowska elwirka1@autograf.pl Sławków BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
17 Mariusz Dziedzic mariuszdz@interia.eu Łazy BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Zabierzów Biega
18 Zbigniew Mrożek z.mrozek@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> - -
19 IWONA ZAJĄC iwona25-1982@o2.pl Sławków BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
20 Agnieszka Janocha janochaaga@wp.pl Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Ambitni Amatorzy Myszków
21 Piotr Janocha janochapiotr@wp.pl Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Libero Myszków
22 Grażyna Kowina-Świderek gkowina@tlen.pl Bukowno BIEG GŁÓWNY K 50> 1 MOSiR Bukowno
23 Łukasz Hofler lukasz.hofler@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE/SDP
24 Marcin Bierlet marcin_bierlet@o2.pl Ryczówek BIEG GŁÓWNY M 30-39 - NOVIGO
25 Aleksandra Kazirod dkslaw@wp.pl Sławków BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 FADA-tech
26 Paweł Frąckiewicz pawelfra1234@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
27 Piotrek Sowula letsgo747@gmail.com Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Olkuszbiega
28 Robert Skomro robert@agdhurt.pl WOLBROM BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Wolbrom TEAM
29 Janina Malska j.malska@interia.pl krze BIEG GŁÓWNY K 40-49 - PGB sportowa paczka
30 ARKADIUSZ BUCZYŃSKI arniwidzew@wp.pl Bolesław BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
31 Adam Ziębiński a.ziebinski@poczta.fm Bukowno BIEG GŁÓWNY M 40-49 - OLKUSZBIEGA.PL
32 Dariusz Fijałkowski parasol777@op.pl Pińczów BIEG GŁÓWNY M 30-39 - 5 Sów Run Team Pińczów
33 Jakub Ziętek kubtrzebinia@poczta.onet.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
34 Paweł Kosek etyszanin@interia.pl Tychy BIEG GŁÓWNY M 16-29 - www.pawelkosek.com
35 PAULINA Klasińska paulinawites@interia.pl Pińczów BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 5 Sów Run Team Pińczów
36 Katarzyna Korpus-Mielczarska korpus-mielczarska@o2.pl Sławków BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
37 Marta Rus rusmartek@tlen.pl Sławków BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 -
38 Mariusz Wilczyński wilczynski.mariusz84@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 - CFO Running Team
39 ANNA TARGOWSKA a.targowska@interia.eu Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
40 Jarosław Kasperek Kasperek.pl@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
41 Marek Olszewski lekwet01@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
42 Rafał Dacyk rafal.dacyk@10g.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
43 Szymek Hnatów hnatow@op.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 - SDP "Balkon Bez Barier"
44 Michał Wieczorek wieczor20@interia.pl Czeladz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
45 Tadeusz Prządka tadeusz.przadka@gmail.com Chorzów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 #rusz4litery
46 Mariusz BUCZYŃSKI maniektosziba@wp.pl Międzygórze BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
47 Dariusz Sadowski czarnyextreme@o2.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
48 Michał Zając zajcew1979@gazeta.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
49 Tomasz Sadowski schabu77@wp.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 W POGONI ZA DUCHEM
50 Zbigniew Król hallahalla007@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Wataha Czerwonego Kapturka
51 Marek Andruchów Marek.andruchow@gmail.com Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
52 Andrzej Banasik andrzejbanasik2@wp.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
53 Konrad Siutka konrad.siutka@onet.eu Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
54 Grzegorz Ziental cintal@tlen.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
55 Paweł Opala popala07@gmail.com Klucze BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
56 Arkadiusz Lasota arkadiusz.lasota@neostrada.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
57 Adam Proń ad.pron@gazeta.pl Katowice BIEG GŁÓWNY M 40-49 - IPRONMAN
58 Marek Kawczyk mareekk@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
59 Krzysztof Jurewicz kjurewicz@interia.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
60 Marta Jurewicz martajurewicz@interia.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
61 Grzegorz Zadęcki netspiker@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
62 PASTERNAK STANISŁAW stanpasta@gmail.com Olkusz BIEG GŁÓWNY M 50> 1 olkuszbiega.pl
63 Katarzyna Motyl motyl.katarzyna@wp.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Team Olkusz
64 Dariusz Sidor dynia001@o2.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 olkuszbiega.pl
65 Adam Kozłowski adam1988dg@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Husaria Race Team
66 Dalia Delewska dalia6@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec
67 Kamil Skubis klams15@interia.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
68 Dariusz Molęda Basia.mol@vp.pl Krzykawka BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Achilles Polska
69 Łukasz Wiekiera wiekluk@interia.eu Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
70 Piotr Rogowicz p.rogowicz@ekotronik.com.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 Truchtacz Mysłowice
71 Anna Mroczka anna-78-78@o2.pl Katowice BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
72 Tomasz Rybacki trybacki@interia.pl Katowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 - #rusz4litery
73 Adrian Kurasz magda_kurasz@op.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
74 Dominik Lorek dominick89lorek@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
75 Angelika Malicka anga7@onet.pl Rokitno Szlacheckie BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Grupa jura
76 Paweł Wojtas pawel.wojtas88@gmail.com Sanok BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 3940
77 Justyna Wojtas - Wójcik jeciaaa15@o2.pl Sanok BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 Decathlon Magazyn Gliwice
78 Norbert Barczyk norbert@pressfocus.pl Chorzów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Press Focus
79 Adam Cis adamcis11@gmail.com Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
80 Pavel Vereckyi vereckiypavel@gmail.com Ukraina, Doneck BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Chemik noxy Pulawy
81 Paweł Rusek pawrus35@wp.pl Bukowno BIEG GŁÓWNY M 50> 1 MOSIR Bukowno
82 Ryszard JALOWIEC ryszardjalowiec@interia.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 50> 1 KS Olkusz
83 JACEK KAMIONKA biuro@paskam.pl kolbark BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 paskambiega
84 Magdalena Jaśkowska magdalena@antrans.com.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 KS Olkusz
85 Paweł Purc Pabare@poczta.fm Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
86 Magdalena Wilczyńska vilu.wl@gmail.com Jaworzno BIEG GŁÓWNY K 16-29 - CFO Running Team
87 Dominik Koziński dominiq180102@wp.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
88 Grzegorz Maciążek ametools@ametools.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
89 Tomasz Kmera komandos78@tlen.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Saint-Gobain-SQUAD
90 Paweł Pudlik pawel.pudlik@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
91 Artur Potempa artur.potempa@op.pl Zabrze BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
92 Joanna Potempa joanna.potempa@wp.pl Zabrze BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
93 Monika Puszczewicz marchewkamonika@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
94 Dawid Konopka dawidos1992@o2.pl Slawkow BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
95 Jan Gumuła jan.gumula@interia.eu Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 Prawnicze Świry
96 Artur Czart Artur.czart@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
97 TOMASZ KACZMARZYK tom3k84@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
98 Daniel Śladowski daniel_sladowski@onet.eu Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Okuszbiega.pl
99 Ryszard Mazur mariuszmazur1978@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> - -
100 Marcin Giemzik marcin.giemzik@gazeta.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 olkuszbiega.pl
101 Agnieszka Sularz agasularz@interia.pl Siewierz BIEG GŁÓWNY K 40-49 1 -
102 Ryszard Słomiany ryszard.slomiany@wp.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
103 Michał Motylewski motyl40@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
104 Valentyna Kiliarska xo4ybegat29@gmail.com Ilowaisk BIEG GŁÓWNY K 16-29 - -
105 Dominik Kosinski dominik8619@wp.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Saint-Gobain Squad
106 Agata Struzik agastr74@o2.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY K 40-49 - -
107 Kamil Lorek lorek_15@o2.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
108 Tomasz Baran sid4@o2.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
109 Sylwester Stafiej Sylwesterstafiej@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
110 Łukasz Ciołek lukaszc39@gmail.com Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
111 Monika Zając biurorachunkowe.monika@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
112 Anna Nowak agona88@gmail.com Olkusz BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 Olkusz
113 Damian Staszkiewicz damian.staszkiewicz@wp.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Saint - Gobain Squad
114 Przemysław Cabaj przemyslawcabaj@wp.pl Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Saint-Gobain Squad
115 Ewa Goncerz gonewa@gmail.com Strzegowa BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
116 Grzegorz Skworc bluzik@wp.pl Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
117 Paweł Probierz pawelprobi@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
118 Wojciech Barchanowski gryf_sosnowiec@wp.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Harpagan Sosnowiec
119 Paweł BĄCZEWSKI baczewski@vp.pl Będzin BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Gwardia Królewska Będzin
120 Michał Sikora Michal_ignas@interia.pl Chorzów BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Sala Zabaw Safari
121 Klaudia Radziwończyk kradziwonczyk@radio.katowice.pl Kalety BIEG GŁÓWNY K 40-49 - -
122 Mariusz Ignacak musicoverall@gmail.com Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Drużyna Blondyna
123 Maciej Świda maciekswida3001@onet.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Magnetti Marelli Poland
124 Mateusz Kowalski mkow7@interia.pl Bryzdzyn BIEG GŁÓWNY M 16-29 - Fc fermentacja
125 Mariusz Sujka mbdw14@interia.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 olkuszbiega.pl
126 Tomasz Schabowicz Tomaszkowo@onet.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
127 Ania Maszczyńska-Skalik aniamaszczynska@interia.pl Tychy BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
128 ALEKSANDRA ŚCIAŃSKA olascianska1980@gmai.com WOLBROM BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 Wolbrom Team
129 Julia Morawska wimmorawski@gmail.com Mysłowice BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
130 Ryszard Bagiński rysiek.bagi@interia.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 -
131 Waldemar Raczyński bea-1965@o2.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
132 Marek Randak marek.randak@onet.eu Będzin BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 W Pogoni Za Duchem
133 Andrzej Radwan azjaandrzej@wp.pl Kraków BIEG GŁÓWNY M 50> 1 ITMBW Kraków
134 Maciej Kańczuga kanczugamaciej@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
135 Norbert Górski Mateoimartyna@interia.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
136 Rafał Snochowski strus279@gmail.com Katowice BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Retro Runners
137 MACIEJ WĄSACZ tdebski8@o2.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
138 Piotr Pilecki zitrus@op.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
139 Aleksandra Duda oladuda1999@gmail.com Bukowno BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 MOSiR Bukowno
140 Dominik Krawczyk dzfinanse@gmail.com Małobądz BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 MOSiR Bukowno
141 Ireneusz Myjak ireneuszmyjak@interia.pl Bolesław BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 MOSiR Bukowno
142 ARKADIUSZ BARON arekbaron@gmail.com Łaziska Górne BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
143 Łukasz Łatka lukasz.latka@gmail.com Warszawa BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 Egis Polska
144 Mateusz Mucha mat163@o2.pl Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
145 Radosław Waluda r.waluda86@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
146 Sehii Mazura adam1988e@o2.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
147 Przemysław Świder Przemyslaw.swi@gmail.com Gliwice BIEG GŁÓWNY M 16-29 - Prawnicze Świry
148 Sandra Sadowska czarnycrf450@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 -
149 Michał Krawczyk maykl@protonmail.com Małobądz BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 MOSiR Bukowno
150 Paulina Szpilowska rzardJalowiec@interia.pl PYSKOWICE BIEG GŁÓWNY K 16-29 1 K.S.Olkusz
151 Adrian Wojtacha aaa@onet.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 16-29 - KS Olkusz
152 Bartosz Karoń bbb@onet.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY M 16-29 - KS Olkusz
153 Tomek Jadczyk tomek.jadczyk94@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 16-29 1 -
154 SŁAWOMIR FLORKIEWICZ sflorkiewicz@hotmail.com Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 50> - -
155 Mariusz Stryniak mstryniak@gmail.com Mzyki BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 YES, I CAN!
156 Łukasz Radkow lukasz@vocco.pl Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
157 Ryszard Skotniczny karolina.zyglewska@gmail.com Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 50> 1 -
158 Sławomir Grucel grucek-emillio@tlen.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
159 Elżbieta Kosakowska elakos28@wp.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY K 30- 39 1 -
160 Paweł Jakubowski jakop84@gmail.com Będzin BIEG GŁÓWNY M 30-39 - -
161 Tomasz Rokita tomfighter@wp.pl Sławków BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
162 Artur Jasiak ajasiak88@o2.pl Wodzisław Śląski BIEG GŁÓWNY M 16-29 - xRunners
163 Krzysztof Piontek pionteczek@gmail.com rybnik BIEG GŁÓWNY M 40-49 - Chemika Rybnik
164 Patryk Biżek patbizek@gmail.com Będzin BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
165 Bolesław Michałowski bmichalo@poczta.fm Kraków BIEG GŁÓWNY M 40-49 1 Night Runners Kraków
166 Karolina Dębska 8karus2@wp.pl Bolesław BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -
167 MAREK KAWECKI m_kawecki@wp.pl WOLBROM BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Wolbrom Team
168 Wojciech Czerwiński wojtek3cz@gmail.com Łazy BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
169 RAFAŁ Bednarski rafbed76@wp.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 40-49 - W pogoni za duchem
170 Jerzy Wojdyła jurek.wojdyla@interia.pl Bukowno BIEG GŁÓWNY M 50> - -
171 Tomasz Stachowicz stachowicztomasz83@gmail.com Zawada BIEG GŁÓWNY M 30-39 - KS Olkusz
172 Mariya Hudak hudak_m@ukr.net Ukraina, Lwow BIEG GŁÓWNY K 16-29 - lviv
173 Tomasz Kawczyk tkawczyk@interia.pl Dąbrowa Górnicza BIEG GŁÓWNY M 30-39 1 -
174 Rafał Woźniak wozniakrafal36@gmail.com Sławków BIEG GŁÓWNY M 40-49 - -
175 Andrzej Nowak butragenio79@wp.pl Sosnowiec BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Triathlon X-Team
176 Ruslan Savchuk guculrun@gmail.com Ivano-Frankovsk BIEG GŁÓWNY M 30-39 - Run to win
177 Damian Szozda dzordzjo@interia.pl Jaworzno BIEG GŁÓWNY M 16-29 - -
178 Katarzyna Kacprzyk kacprzykkatarzyna1@gmail.com Kraków BIEG GŁÓWNY K 16-29 - -
179 Iwona Minor iwonaminor@poczta.onet.pl Olkusz BIEG GŁÓWNY K 40-49 - Olkuszbiega.pl
180 Patrycja Kosobudzka pati_l@poczta.onet.pl Bukowno BIEG GŁÓWNY K 30- 39 - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-29 14
K 30- 39 18
K 40-49 7
K 50> 2
M 16-29 26
M 30-39 59
M 40-49 38
M 50> 16
Nordic K 29
Nordic M 0
Nordic M 13
Kobiety 69
Mężczyźni 153
Wszyscy 222