Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Filip Szuszkiewicz Mieroszów 21KM - - small girl medium boy
2 Grzegorz Słowiński Wrocław 21KM - - zdyskwalifikowani
3 ANGELIKA BODZIONA Korzeńsko 42KM - - -
4 Kryspin Tersa Pieszyce 21KM - - -
5 Anna Kucharczyk Duszniki-Zdrój 21KM - - Willa Słoneczko Torpedos
6 DAMIAN CHRZĄSZCZ Lubin 21KM - - -
7 Tomasz Bartnik Poznań 42KM - - KS Tęcza/3zawszewpałę
8 Wojciech Sikorski Byczyna 21KM - - Niezależny
9 Kinga Gomołysek Wrocław 12KM - - Matner Running Team
10 Karolina Madajczyk Poznań 12KM - - Ćwiartka na dwoje
11 Sebastian Woźniak Łódź 21KM - - Łódź Running Team
12 Mariusz Zawisz Gaszowice 21KM - - -
13 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków 21KM - - -
14 Bartosz Kociumbas Milicz 21KM - - -
15 Agata Flis Oława 12KM - - -
16 Andrzej Pigla Wrocław 42KM - - -
17 Michał Filipowicz Jelenia Góra 12KM - - -
18 ROMAN STRYJAKIEWICZ Baranów 21KM - - -
19 Krzysztof Szubart Racibórz 21KM - - -
20 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg 12KM - - KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
21 Karolina Haczkiewicz Stara Morawa 12KM - - Milky
22 Bartosz Haczkiewicz Stara Morawa 21KM - - Milky
23 Mariusz Dembowski Lidzbark 42KM - - H+H Polska
24 Katarzyna Teterycz-Dytko Miszkowice 12KM - - K2 Miszkowice
25 Anna Rembielak - Taciak Poznań 12KM - - Antoninek Poznań
26 Malwina Jachowicz Wrocław 42KM - - Salco Garmin Sport Team
27 JAROSŁAW ŁUCZKIEWICZ Oława 42KM - - KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA
28 Katarzyna Ewert-Krzemieniewska Wrocław 21KM - - -
29 Łukasz Gałan Gałan Oleśnica 12KM - - CIEMNA STRONA POMIDORA
30 Maciej Chromiński Gorzów Wlkp. 12KM - - -
31 Grzegorz Musielak Poznań 21KM - - -
32 Verheyden Sam Nysa 42KM - - BeAddictedSportWear
33 KRZYSZTOF JANKOWIAK Krosinko 42KM - - Marco
34 Joanna Pikul Świebodzice 42KM - - -
35 Piotr Bienias Warszawa 42KM - - -
36 Sebastian Bednarz Otmuchów 42KM - - -
37 Wojtek Cepielik Pustelnik 12KM - - Biegam w Sudetach
38 Maria Wielgosz Garwolin 21KM - - victus rębków
39 Zbigniew Szwarc Oława 12KM - - Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
40 Ewa Kowalska Prusy 12KM - - -
41 Agnieszka Laskowska Wałbrzych 12KM - - -
42 Paweł Grzesik Wałbrzych 42KM - - SOR WAŁBRZYCH
43 Jaroslaw Czarny Wrocław 21KM - - #sobasteam
44 Tomasz Zieliński Karlin 21KM - - Tetrycy Schrodingera
45 Bartłomiej Auch Krzeptów 21KM - - -
46 KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława 12KM - - Oławska grupa biegowa
47 artur wnek januszkowice 21KM - - -
48 Łukasz Żydowski Oława 12KM - - Oławska grupa Neon
49 Mariusz Nowak Wrocław 42KM - - Matner Running Team
50 Marek Garbacz Oława 21KM - - Tulip Runners
51 Krzysztof Zemła Malinowice 21KM - - -
52 JOANNA WADZIŃSKA SIECHNICE 12KM - - LEVEL ONE RUN
53 MALWINA WOJAK Wrocław 21KM - - -
54 ADRIAN KOSTRZEWSKI Oleśnica 21KM - - ciemna strona pomidora
55 SEBASTIAN JABŁOŃSKI Wrocław 12KM - - Positiv Vibration
56 Bartosz Osiński Palędzie 21KM - - -
57 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 12KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
58 Adam Anusz Imbramowice 21KM - - Żarów Biega
59 KRZYSZTOF GODLEWSKI Żarów 42KM - - GVT
60 Radosław Zięba Kłodzko 12KM - - -
61 Paweł Olesiuk Szczytna 12KM - - -
62 WOJCIECH LEWANDOWSKI Żerniki Wrocławskie 42KM - - Odra Trail
63 TOMASZ KOZAK Ostrów Wlkp. 21KM - - -
64 Sebastian Taciak Poznań 42KM - - Antoninek Poznań
65 mateusz hyski Kluczbork 42KM - - -
66 Piotr Cych Twardogóra 12KM - - chcę biec na 5 km, ale nie ma w systemie takiej opcji, a w regulaminie jest ten dystans!!!
67 Piotr Kalmarczyk Ostrów Wielkopolski 42KM - - K.S Fabryka Biegania
68 Magdalena Porada Krzeptow 21KM - - -
69 Bartosz Tomkiewicz Pieszyce 12KM - - -
70 EWA KITA Kędzierzyn-Koźle 42KM - - biegamdlazdrowia.pl
71 Dariusz Stokowski Ciechanów 21KM - - -
72 Rafał Okoński Nowa Ruda 12KM - - Aktywna Nowa Ruda
73 Piotr Danik Ożary 21KM - - Rodzinka
74 Marek Karacz Białystok 12KM - - -
75 Marek Błotny Gowarzewo 21KM - - -
76 Kinga Kowalewska Warszawa 21KM - - -
77 Mariusz Binek Ostrów Wlkp. 42KM - - Klub Spotrowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
78 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI Wrocław 12KM - - Team-LUKS Żórawina-Wrocaw
79 Jarosław Korolewicz Korzonek 21KM - - -
80 Joanna SZNAJDER Głuchołazy 12KM - - -
81 Grzegorz Kopacki Wałbrzych 42KM - - FollowMe - zmieniamyfinanse.pl
82 Izabella Cieniuszek PRUSZKÓW 42KM - - -
83 Sebastian Machalski Strzelin 42KM - - -
84 Karol Pawlicki Malczyce 21KM - - -
85 Damian Smoter Wrocław 42KM - - -
86 Slawomir Mysona januszkowice 12KM - - -
87 Barbara Sobańska Poznań 12KM - - -
88 ROBERT ZIĘTERSKI Kłodzko 12KM - - -
89 MARCIN PAŁYS Nowa Ruda 42KM - - Aktywna Nowa Ruda
90 Rafał Biskup Warszawa 42KM - - Dziad Not Dead
91 Luiza Kowalewska Warszawa 21KM - - Husaria Race Team
92 Zuzanna Kicińska Warszawa 21KM - 1 biegowarodzina.pl
93 Bartosz Walerczyk Dobrzykowice 21KM - 1 -
94 Sławomir Górny Gostyń 21KM - 1 Górny Team
95 ŁUKASZ OSIURAK Krosno 42KM - 1 -
96 JAKUB Skudlarski Wrocław 21KM - 1 Pro-Run Wrocław
97 Bogdan Dembny Syców 21KM - 1 -
98 Sebastian Zamojski Nowa Ruda 12KM - 1 -
99 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 12KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
100 KAMIL SKUDLARSKI Wrocław 21KM - 1 Pro-Run Wrocław
101 Basia Szpilarewicz Lubnów 12KM - 1 Aby do Mety
102 Aleksander Jęsiek Leszno 42KM - 1 MARATON LESZNO/CIESIÓŁKA TEAM
103 Maciej Sierakowski Wałbrzych 21KM - 1 -
104 Anna Bała Olsztyn 21KM - 1 TakToJa
105 Katarzyna Hildebrandt Wrocław 12KM - 1 -
106 Grzegorz Strojek Przemków 42KM - 1 -
107 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie 42KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
108 Aleksander Niziolek Kiekrz 21KM - 1 -
109 Marcin HENEL głuszyca 12KM - 1 -
110 Adam Ewert Szczecin 21KM - 1 judo team szczecin
111 Radosław Boniec Żary 21KM - 1 -
112 Anna Jasiulewicz Józefosław 21KM - 1 -
113 Tomasz Michałowski Kalisz 21KM - 1 Konica Minolta Runner
114 Ewa Błauciak Tarnów 12KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
115 Dariusz Cichorek Kalisz 21KM - 1 -
116 ADAM SZPULARZ Kąty Wrocławskie 42KM - 1 Wariaty
117 Dominik Jurkiewicz Wrocław 12KM - 1 -
118 Bożena Jakóbczyk BEŁCHATÓW 42KM - 1 -
119 Przemysław Łopoka Niedźwiednik 12KM - 1 Aby do mety
120 MARCIN KNUROWSKI Głogów-Przedmoście 42KM - 1 Crossfit Głogów
121 Kamila Hryczyńska Niedźwiednik 12KM - 1 Aby do mety
122 NORBERT KUBIK Świdnica 12KM - 1 GtŻ
123 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 z-ce śl
124 Małgorzata BIOŁY Mirków 42KM - 1 WROCLAW MARATON TEAM
125 Agnieszka Bartoszewicz Warszawa 42KM - 1 SK Aniołowo
126 Malwina Pawłowska Ostróda 21KM - 1 SK Aniołowo
127 Mariusz Krzemiński Lubin 21KM - 1 -
128 Adam Reczuch Wrocław 42KM - 1 -
129 Przemysław Garbowski Wołczyn 42KM - 1 -
130 Marcin Kałka rawicz 21KM - 1 -
131 Iwona Wilkowska Kędzierzyn-Koźle 21KM - 1 -
132 PIOTR CZERSKI Warszawa Ursynów 42KM - 1 -
133 Michał Szlachetka Kamieniec Ząbkowicki 21KM - 1 -
134 Michał Miazga Dzierżoniów 12KM - 1 miazga.pl
135 DARIUSZ KLOCEK Dąbrowa Górnicza 21KM - 1 -
136 Sebastian Hulin Katowice 21KM - 1 UKS JUDO MYSŁOWICE
137 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
138 Adam Banaszek Warszawa 42KM - 1 biegusiem.pl
139 Zbigniew Angulski Warta 21KM - 1 Warta
140 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław 42KM - 1 -
141 Anna Palacz Wrocław 21KM - 1 Pro-Run Wrocław
142 Agnieszka Jarzębska Wrocław 12KM - 1 -
143 Hubert KARBOWIAK Wrocław 42KM - 1 -
144 Paweł Idzikowski Wrocław 21KM - 1 -
145 Magda Musielak Poznań 21KM - 1 M&M&M&M
146 Marek Musielak Poznań 42KM - 1 M&M&M&M
147 Grzegorz Musielak Poznań 21KM - 1 -
148 Marcin Buchla Wrocław 42KM - 1 GT RAT
149 Jan PISULSKI Wałbrzych 42KM - 1 -
150 Marek Jerka Koskowice 21KM - 1 Zawisza Legnica
151 Dariusz Sikorski Dzierżoniów 21KM - 1 InsERT TEAM
152 Marcin Kornaś Braszowice 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
153 Rafał Antoniuk Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
154 Tomasz Hutnik Jelenia Góra 21KM - 1 Chojnik Cieplice
155 Paweł Kupper Wrocław 21KM - 1 -
156 Mariusz Chmielewski Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
157 Jan Lewczuk Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
158 Mariusz Libelt Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
159 Adam Pfefer Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
160 Łukasz Rogasch Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
161 Dariusz Ratajczak Dolsk 21KM - 1 Night runners
162 Łukasz Klimczak Wrocław 12KM - 1 SkoczekTeam
163 Agnieszka Bala Legnica 21KM - 1 Zawisza Legnica
164 Małgorzata Gargas-Marut Józefosław 42KM - 1 PZU Sport Team
165 Paweł Koczewski Poznań 42KM - 1 Maltańska Grupa Biegowa
166 Przemysław Grygiel Wrocław 21KM - 1 Czarna Horda
167 Zbigniew SKÓRA ŻAGAŃ 21KM - 1 -
168 DARIUSZ BALA Legnica 21KM - 1 ZAWISZA Legnica
169 Rafał Markowski Gać 12KM - 1 Błękitne Ślimaczki
170 Mateusz Górski Szczecin 21KM - 1 -
171 Łukasz Pyka Opole 21KM - 1 ORS
172 Jacek Margasiński Ząbkowice Śląskie 12KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
173 Mateusz Prokop Milkow 12KM - 1 -
174 Skrzyniarz Jarek Wrocław 42KM - 1 Havana
175 Rafał Milkowski rybnik 42KM - 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
176 Justyna Milkowska rybnik 42KM - 1 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
177 Paweł Mikrut Wrocław 21KM - 1 -
178 Jörg Schulze Luckenwalde 42KM - 1 DAV Zittau
179 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
180 Bartek Sobański Poznań 21KM - 1 Maltańska Grupa Biegowa
181 Emil Celer Połczyn-Zdrój 42KM - 1 Zły
182 Natalia Schulze Luckenwalde 12KM - 1 -
183 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 12KM - 1 AKTYWNA NOWA RUDA
184 MARLENA NOWACKA Piaski Wlkp 42KM - 1 jan-mar.pl
185 Wiesław Stachowiak Wrocław 21KM - 1 Night Runners Wrocław
186 Małgorzata Gębka Kąty Wrocławskie 42KM - 1 Wariaty
187 krzysztof holetzke PYSKOWICE 12KM - 1 -
188 Stanisław Świerk Janowice Wielkie 12KM - 1 NaturalniE Janowice
189 Aleksander Zawojak Wałbrzych 21KM - 1 RONAL POLSKA RUN
190 Mariusz Kwaszewski Pszenno 12KM - 1 Krause running team
191 Michał Michalak Wałbrzych 21KM - 1 Ronal Polska Run
192 BARTOSZ SIESS Lubin 21KM - 1 -
193 Danuta Piskorowska Wrocław 12KM - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław
194 PIOTR BESZTAK Lubin 21KM - 1 Biały Kenijczyk
195 Jan Skrutek Wrocław 12KM - 1 WKB Piast-GBiGOPR Bieszczady
196 Krzysztof Konopacki Zabkowice Śląskie 12KM - 1 Aby do Mety
197 Michał Urbański Lądek-Zdrój 21KM - 1 FlunkyballTeam Lądek-Zdrój
198 Ewa Kowalska Prusy 12KM - 1 -
199 MARCIN WRÓBEL Wrocław 42KM - 1 -
200 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
201 Marcin Orysiak Wrocław 12KM - 1 -
202 Marek Kulczycki Stara Bystrzyca 21KM - 1 -
203 Daniel Halko Lubin 21KM - 1 Husaria Race Team
204 Waldemar Ścigała Jelenia Góra 21KM - 1 -
205 Łukasz Łuć Wrocław 21KM - 1 -
206 Szymon Bartosiński Wołczyn 42KM - 1 -
207 Piotr Wiąckiewicz Łódź 21KM - 1 LODZ RUNNING TEAM
208 ROBERT KLIN Brzeg 12KM - 1 4RBLog WORCŁAW
209 Jarosław Roślicki Ozorowice 12KM - 1 Europa Ubezpieczenia
210 Ania Mokros Sieradz 12KM - 1 -
211 Katarzyna Łuć Wrocław 12KM - 1 Nokia
212 Stefan Seidel Chemnitz 12KM - 1 SG Adelsberg
213 KRZYSZTOF HEREZO Jelenia Góra 21KM - 1 VEGE RUNNERS
214 Robert Krysiak Borzęcin Mały 21KM - 1 biegowarodzina
215 Krystyna Świerk Janowice Wielkie 12KM - 1 NaturalniE Janowice
216 AGNIESZKA LECH Świebodzice 21KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
217 MICHAŁ LECH Świebodzice 21KM - 1 Strzegomska Dwunastka
218 Max Hartrampf Chemnitz 12KM - 1 Wasserwacht Chemnitz
219 ADRIANA JARCZYNSKA Wrocław 12KM - 1 AJ
220 Maciej Majchrzak Wrocław 12KM - 1 -
221 ANNA MIELCAREK Poznań 12KM - 1 NO EXCUSES TEAM
222 MARCIN KASCZYSZYN Legnica 21KM - 1 zawisza
223 robert marek Gliwice 21KM - 1 -
224 pawel gustaw Legnickie Pole 21KM - 1 zawisza
225 Krzysztof Wankiewicz Jelcz-Laskowice 12KM - 1 GVT
226 Anna Marciniak Legnica 12KM - 1 -
227 Bartłomiej Filipiński Tomaszów Maz. 42KM - 1 brak
228 Kamila Matejczyk Białystok 21KM - 1 -
229 JADWIGA SZCZEPANIAK Aleksandrów Łódzki 21KM - 1 Everrun
230 Piotr Kubis Wrocław 21KM - 1 GVT
231 Zygmunt Waśkowski Poznań 21KM - 1 -
232 ROBERT KOZAK Wałbrzych 21KM - 1 Ronal Polska Run
233 Łukasz Król Konstancin-Jeziorna 42KM - 1 -
234 Sławomir Prus Oleśnica 12KM - 1 -
235 Małgorzata Ostrowska-Markowska Oława 12KM - 1 Błękitne Ślimaczki
236 Dominik Kociński Jaskółki 42KM - 1 -
237 Janusz Ferenc Ludwikowice Kł. 12KM - 1 UKS LUDWIKOWICE
238 Marek Merena Legnica 42KM - 1 -
239 Wiesław Szczepaniak Aleksandrów Łódzki 12KM - 1 Everrun
240 Angelika Tabiszewska Katy Wroclawskie 12KM - 1 -
241 Wojciech Wowkonowicz Wrocław 12KM - 1 -
242 Robert Kowalewski Wrocław 42KM - 1 -
243 Daniel Paluch Grodków 21KM - 1 -
244 Łukasz Lewandowski Mysiadło 21KM - 1 biegowarodzina
245 Adam Ploch PYSKOWICE 21KM - 1 -
246 Jerzy Słobodzian Dzierżoniów 12KM - 1 NYSA BIEGA
247 Karolina Ploch PYSKOWICE 12KM - 1 -
248 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie 42KM - 1 Ząkowicka Grupa Biegowa
249 Anna Ratajczak Dolsk 12KM - 1 night runners Dolsk


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 60
Mężczyźni 189
Wszyscy 249